Zmniejszenie piersi - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 22:05   #901
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez annhare Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny posiedziałam trochę na tym forum i czytałam, że spełniły wam się moje marzenia.. już w 3 klasie gimnazjum miałam rozmiar 70g, teraz mam 21 lat i rozmiar J/K... po prostu tragedia. Kładę się i cycki mam pod pachami, kręgosłup boli jak zły i zaczął mi się robić garbik. Postawa tragiczna, mimo iż staram się chodzić wyprostowana. Do najszczuplejszych nie należę, nadwagi mam 3 kilo. Radziłam się koleżanek, rodziny i mówili "jak schudniesz to i cycki Ci spadną". Zrzuciłam 7kilo (zdrowe odżywianie i treningi... a cycki prawie zęby wybijały) i ani centymetra w biuście. Od obojczyka do sutka mam 31 cm. Jutro idę do rodzinnego po skierowanie do ortopedy i zaczynam przygodę(oby się udało, bo najbardziej się boję, że mnie odrzucą. Aż siedzę i płaczę). Potrzebuję pomocy zdecydowanie. I mam jeszcze pytanie. Czy wiecie może przy przy okazji zmniejszają sutek? Bo mój ma średnicę 10cm, co wygląda tragicznie nawet przy moich cyckach gigantach. Byłam z facetem przez prawie cztery lata i nigdy nie pokonałam wstydu. Mogłybyście mi podesłać zdjęcia na maila przed i po? annh4re@gmail.com. Ah, no i jestem z Lubelszczyzny, więc będę kierować się do Łęcznej. Kogo polecacie najbardziej? Dr Korzeniowski czy Dr Mądry?
Tak jak bylo napisane, ja mialam operacje w wieku 20 lat. Co do sutka to oczywiscie ze mniejszaja.
Dziewczyny prosze o wysylanie adresow mi przez wiadomosc,bo wysylac bede dopiero jak bede na komputerze,i odpowoem na wszystkie wiadomosci wtedy tex
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:51   #902
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

dusiia napisalam do ciebie prywatną wiadomość. i do lubiekawe5 jeśli jeszcze zagląda czasem☺
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:28   #903
karmi71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 195
Dot.: Zmniejszenie piersi

Anhare witaj, widzisz jak dobrze, ze tu trafiłaś, a jeszcze jak z Lubelszczyzny jesteś to już połowa sukcesu. Załatwiaj skierowanie do poradni chirurgii plastycznej i zapisuj się do doktora. Ja oczywiście byłam u dr Mądrego i jego polecam, ale dr Korzeniowski też ma bardzo dobre opinie.
Dziewczyny i przestańcie się bać, ze nie zostaniecie zakwalifikowane, uwierzcie mi, że jeśli widzicie, ze wasze piersi odbiegają znacznie od ogółu to na pewno kwalifikują się do operacji, przecież kobieta z normalnym biustem nie odczuwa żadnych dolegliwości z nim związanym, a jeśli my odczuwamy tzn, że jest to biust patologiczny, że tak powiem.
Jeśli chodzi o szczepienie na żółtaczkę w Łęcznej nie jest wymagane, ale każdy Ci powie, że warto zrobić, a zresztą przyda się na zaś, bo w niektórych szpitalach jest wymagane to będziesz miała jakby co. Najlepiej pójść do punktu szczepień w swojej przychodni i tam panie bardzo chętnie szczepią. Ja zapłaciłam 30 zł za dawkę , drugą mam za tydzień, a następną przypominającą za po roku.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

A jeśli chodzi o młody wiek, to myślę, że to najlepszy czas na zrobienie operacji, po co przechodzić te katusze, a będzie jeszcze gorzej uwierz mi.
Brodawki też poprawiają w końcu to chirurgia plastyczna.
karmi71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:33   #904
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

dziewczyny która z Was miała skierowanie tylko od rodzinnego?
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 08:34   #905
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
dziewczyny która z Was miała skierowanie tylko od rodzinnego?
Tylko od rodzinnego to chyba za mało... musza miec podkladke w papierach ze jednak musisz miec ta operacje ze jst wskazana w Łecznej nie wystawiaja dokumentu ze powinnas miec tylko juz dostajesz skierowanie na oddzial na operacje ...rodzinny kieruje na dalsze leczenie wiec mussisz miec przynajmniej jeden od np neurologa ortopedy i mozesz je miec od lekarza jak zalatwisz nawet prywtanie
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-29 o 08:35
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 14:19   #906
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

jestem po wizycie. moj ginekolog dal mi skierowanie na usg piersi na nfz i termin za 3 dni. z tego się cieszę. u ortopedy poszło średnio... to znaczy lekarz zrozumial jak najbardziej problem ale powiedział ze da mi zaświadczenie gdy mnie zdiagnozuje. dał mi skierowanie na rezonans i powiedział że uważa że mam dyskopatie. czyli problemu nie robi. ale kolejka na rezonans sięga do polowy września

mój lekarz wpisał więc że pilne, więc kolejka w trybie pilnym na lipiec... jestem w kropce. na kwalifikacje do mądrego będę miała tylko skierowanie i usg. warto czekać na ten rezonans czy lepiej iść do innego ortopedy prywatnie?
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 15:42   #907
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Iffonowa z tego, co pamiętam,. To masz.stosunkowo niedaleko do.Łęcznej, wiec jedz. Powiesz doktorowi, że masz dyskopatie ale czekasz na rezonans. Może Cie zakwalifikować i dowieziesz mu dokumenty. A nawet jeśli miałby Cie odesłać z kwiatem, to będziesz wiedziała na czym stoisz.

Ponadto wydaje mi się, że możesz spróbować u innego ortopedy. Ja nie miałam rezonansu, na rtg doskonale widać zwyrodnienia kręgosłupa, a nie czeka się pół roku. Albo niech rodzinny skieruje Cie na przeswoetlenie, powiedz, że boli Cie pod łopatkami i. Będziesz miała dla.Mądrego zdjęcie z opisem przynajmniej. Chyba, że kręgosłup masz super zdrowy...
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 16:46   #908
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

narrow, rzeczywiście nie mam do Łęcznej daleko. myślę że w poniedziałek poproszę rodzinnego o skierowanie na rtg. udam się ponownie do ortopedy i powiem żeby na tej podstawie spróbował coś napisać ponieważ kolejka ogromna a konsultację mam za dwa tygodnie. jeśli nie zechce wezmę zdjęcie z opisem do dr mądrego. a na rezonans poczekam. termin operacji i tak będzie pewnie później niż badanie więc na operację dowiozę.

nie sądzę że mam super zdrowy kręgosłup bo boli mnie nie tylko w szyjnym i piersiowym odcinku ale też w części lędźwiowej. czasem promieniuje tak że drętwieją mi ręce. a w ramionach od ramiączek to już dziury😕
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 22:08   #909
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Szkoda czasu. Jedź i bez tego
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 11:55   #910
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny a czy mogę miec skierowanie od wizyty prywatnej od neurologa? Bo na nfz mam dopiero w kwietniu a szkoda mi czasu żeby tal długo czekać
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 14:31   #911
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy mogę miec skierowanie od wizyty prywatnej od neurologa? Bo na nfz mam dopiero w kwietniu a szkoda mi czasu żeby tal długo czekać
Mozesz miec od neurologa prywtanie tez
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 16:50   #912
Hanna_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

migea i karmi71 dzieki za odpowiedz
Hanna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 05:56   #913
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Skierowanie do poradni chirurgii plastycznej musisz mieć na.NFZ. Zaświadczenie możesz mieć z prywatnej wizyty.
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 09:47   #914
karmi71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 195
Dot.: Zmniejszenie piersi

Iffonowa ja do Łęcznej pojechałam tylko ze skierowaniem do poradni chirurgii plastycznej, mammografią i zdjęciem rtg z opisem.
Zaświadczenie od ortopedy mam przewieść już na operację. Mój ortopeda wyśmiał mnie z tą operację i na zaświadczeniu napisał tylko że się leczę i jakie mam schorzenie i tyle. Musze zadzwonić do doktora i zapytać czy to mi wystarczy bo jeśli nie, to pójdę prywatnie po zaświadczenie.
Najlepiej niech Ci rodzinny da skierowanie na rtg kręgosłupa z opisem i z tym jedź do Łęcznej bo terminy są coraz dłuższe teraz czeka się na operację prawie 9 miesięcy.
karmi71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 11:11   #915
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

karmi71 właśnie jutro wybieram się do rodzinnego po skierwanie na rtg. na szczęście ten lekarz jest w porzadku i wiem że nie będzie problemu. konsultacje z dr. mądrym i tak mam ustaloną więc spróbuję jeszcze w międzyczasie ze zdjęciem rtg udać się do ortopedy żeby na tej podstawie napisał zaświadczenie. on nie zbagatelizowal mojego problemu tylko powiedział że chce mieć rezonans żeby opisać na zaświadczeniu moje schorzenia. jedyny problem to kolejki do rezonansu. jeśli go nie przekonam tym rtg udam się do Łęcznej ze zdjęciem a zaświadczenie dowioze potem po rezonansie. pewnie i tak nie dostanę się na operację w lipcu a w tym terminie jest właśnie rezonans. trochę zachodu z tym wszystkim...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

aczkolwiek mój ortopeda chyba już spotkał się z tego typu operacjsmi bo zapytał czy chodzi mi o to że ma napisać jakie problemy z kręgosłupem powoduje rozmiar piersi i że jest konieczność operacji redukcyjnej piersi. ale jasno powiedział że musi mieć do tego podstawę czyli coś musi wyjść na tym badaniu. podejrzewa że mam schorzenie szyjnej części kręgosłupa i chce to potwierdzić badaniem. nie jest więc przeciwny- zwyczajny służbista.
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:46   #916
pannanikt001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć dziewczyny.

Ja już we wtorek na 7:00 melduję się w szpitalu trzymajcie kciuki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
pannanikt001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:42   #917
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

pannanikt001, mocno trzymam kciuki!!! I zapewne mimo obaw, towarzyszy także radość .

Witam Was poweekendowo. To był udany weekend- mam już zrobiony rentgen odcinka szyjnego (tutaj zniesienie lordozy szyjnej i utworzenie kyfozy), odcinek piersiowy względnie ok, natomiast największe zmiany są w odcinku lędźwiowym-n wyboczenie z rotacją, linia statycznego ciążenie przemieszczona do przodu). To taki opis w dużym skrócie. W piersiach zmian negatywnych. Za tydzień ortopeda. Ale co ważniejsze- sama pani doktor zasugerowała mi wprost operację redukcji piersi.
Zobaczymy co dalej... Chyba w ciut większą doże optymizmu czas się zaopatrzyć .
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:39   #918
Sawana01
Raczkowanie
 
Avatar Sawana01
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 30
Dot.: Zmniejszenie piersi

pannanikt001 również trzymam moooocno kciuki!
Jutro mam wizytę u ortopedy, boję się na kogo trafię. Mam RTG z zeszłego roku z opisem. Oby się udało. W tygodniu zrobię USG, oczywiście prywatnie bo na kasę dopiero w kwietniu. Jak tylko zbiorę papierki ruszam w długą drogę (dosłownie i w przenośni)
Sawana01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 20:12   #919
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

savana daj znać jutro jak poszło. trzymam kciuki za was dziewczyny.
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 20:29   #920
pannanikt001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

dzięki dziewczyny. Oczywiście stresik jest ale jestem silna i dam radę a potem tylko cudowne dalsze życie bez codziennego bólu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
pannanikt001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:18   #921
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

No to super jest nas coraz więcej ja jutro śmigam do rodzinnej po skierowanie fakt ze nie bardzo chce dawać nawet skierowanie na krew zobaczymy mam nadzieje ze sie uda i nie będzie utrudniala mam usg piersi z zeszłego roku i rezonans odcinka piersiowego tez z zeszłego roku mam nadzieje ze wystarczy to w Łęcznej co myślicie?

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

pannanikt001 to z niecierpliwością czekam na recenzję i zdjęcia ja jeszcze nic nie zalatwilam s juz się strasznie denerwuje najbardziej narkoza jestem przerażona nigdy nie miałam narkozy😞
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 22:01   #922
pannanikt001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 54
Dot.: Zmniejszenie piersi

Oczywiście wszystko opiszę
Czytałam właśnie swój pierwszy wpis tutaj (str. 6, post 170) i się uśmiałam. W porównaniu do tego co wiem teraz to wtedy byłam meeega zielona.
Najpierw skierowanie do poradni od mojej lekarki rodzinnej. Pierwsza konsultacja 1.04.2016. Wtedy zaczęła się moja droga. Potem wizyta u ortopedy - niepowodzenie. Poszłam więc prywatnie do innego ortopedy i zyskałam zaświadczenie o zmianach kręgosłupa z powodu gigantomastii, prywatna wizyta u neurologa i zaświadczenie ze wskazaniem na operację redukcji piersi no i jeszcze zaświadczenie od internisty o braku przeciwwskazań do operacji. Potem druga wizyta w poradni chirurgii plastycznej żeby donieść te wszystkie papierki. Ostatni miesiąc to jeszcze USG, zaświadczenie od onkologa że wszystko z moimi piersiami jest ok pod względem onkologicznym i szczepienie przeciw WZW w przyspieszonym trybie 0-7-21. Od miesiąca biorę kompleks witamin i rutinacee żeby się nie zaziębić. W szpitalu mam być 02.02.2016 czyli we wtorek... Niestety nie wiem kto mnie będzie operował i ile tam spędzę czasu. Dowiem się na miejscu.

Przypomnę że operację będę miała w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Moje szczęście, że przenieśli się pół roku temu do zupełnie nowego i nowoczesnego budynku Liczę więc że prócz profesjonalnych lekarzy będą też komfortowe warunki

Zamierzam pracować w trakcie zwolnienia więc liczę na to że już w weekend będę na siłach odpalić laptopa i choć troszkę popracować
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez pannanikt001
Czas edycji: 2016-01-31 o 22:03
pannanikt001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:02   #923
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

dziewczyny czy mogę pojechać tylko ze skierowaniem od lekarza rodzinnego i usg z zeszłego roku na wizyte a potem dowieść od neurologa zaświadczenie ??? wybieram się do Łęcznej

Edytowane przez donia841
Czas edycji: 2016-02-01 o 11:53
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 12:45   #924
katjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej dziewczyny,
Ja w tym tygodniu do ortopedy po opinię i 11.02 jadę do Łęcznej na konsultację.
Stres taki, że szkoda gadać...
katjab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:13   #925
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

katjab jakie masz papiery?
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:27   #926
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jak myślicie, czy kwit od ginekologa ma jakiekolwiek znaczenie?

Zapomniałam skrobnąć, że wraz z umówieniem się na wizytę, mąż natychmiast kupił mi bilety . Chyba bał się, że się wycofam . Nic z tego-jestem zdecydowana. Teraz wszystko w rękach lekarzy...
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:10   #927
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Jastarenka Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy kwit od ginekologa ma jakiekolwiek znaczenie?

Zapomniałam skrobnąć, że wraz z umówieniem się na wizytę, mąż natychmiast kupił mi bilety . Chyba bał się, że się wycofam . Nic z tego-jestem zdecydowana. Teraz wszystko w rękach lekarzy...
Ginekolog poleca operacje zmiejszenia biustu ?
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:25   #928
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Ginekolog poleca operacje zmiejszenia biustu ?
Wspominał kiedyś. Tyle, że on 99 razy jest na nie, a 1 raz na tak .
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:34   #929
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Jastarenka Pokaż wiadomość
Wspominał kiedyś. Tyle, że on 99 razy jest na nie, a 1 raz na tak .
tak serio to 1x slysze by ktos na forum tu i kafeterii pisal ze jechal ze skierowaniem od ginekologa - wiec w sumie jakie argumenty sa za tym by wskazal ze operacja jest konieczna tak z ciekawosci?


mi NFZ odpisał swego czasu na zapytanie o operacje cos takiego:

Szanowna Pani,
W odpowiedzi na Pani zapytanie wysłane drogą elektroniczną dnia 18 stycznia 2016r. do Oddziału Funduszu, Wydział Spraw Świadczeniobiorców, Dział Skarg Wniosków i Informacji uprzejmie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej (pomniejszenie piersi) są świadczeniami gwarantowanymi tylko i wyłącznie w przypadku gdy są udzielane w przypadkach będących następstwem wady wrodzonej, urazu, choroby lub następstwem jej leczenia. Skierowanie na zabieg zmniejszenia piersi może wystawić lekarz specjalista (ortopeda, neurolog, dermatolog oraz psychiatra) w zależności od stwierdzonego schorzenia.
Świadczeniodawcy realizujący umowy w zakresie chirurgii plastycznej w rodzaju leczenie szpitalne mogą wykonać taki zabieg ze względu na wskazania medyczne.
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-02-01 o 15:36
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:47   #930
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

No wiec tak dzis zalatwilam skierowanie od rodzinnej do poradni chirurgii plastycznej z symbolem N62 tak jak kiedys laski pisały ze taki symbol miały mam do tego rezonans z zeszłego roku i zdjęcie rtg odcinka szyjnego usg piersi wszystko z zeszłego roku czy z tym mge jechac na konsultacje a neurologa mam w kwietniu dopiero jak myślicie
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.