Zmniejszenie piersi - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-02, 13:12   #4981
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja już 1,5 miesiąca po operacji. Teraz się modlę o bledsze blizny. Mam nadzieję, że mi nic nie będzie opadało

W ogóle wiecie czy podczas operacji lekarze przyszywają wszystko do żeber, czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 13:21   #4982
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

[QUOTE=lisicapol;80125266]Ja już 1,5 miesiąca po operacji. Teraz się modlę o bledsze blizny. Mam nadzieję, że mi nic nie będzie opadało

W ogóle wiecie czy podczas operacji lekarze przyszywają wszystko do żeber, czy nie?

Przyznam się, że nie słyszałam o przyszywaniu cucuszkow do żeber . Z bliznami to trzeba uzbroić się w cierpliwość, po 4 m-ca też są jeszcze troche czerwone , odróżniają się od ciała
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 13:43   #4983
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja jutro mam operacje i jak na razie sama w pokoju


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 19:53   #4984
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Pięknie wygojone, kształtne cycuszki
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 20:00   #4985
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Gdzie wystawiacie zdjęcia?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 20:15   #4986
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

[QUOTE=Kania76;80126146]Ja jutro mam operacje i jak na razie sama w pokoju

Dobrze, nikt Ci nie będzie przeszkadzał w spaniu Ja przez większość pobytu byłam sama w sali i było mi z tym bardzo dobrze. To rano malowanie i długo wyczekiwany moment. Dobrej nocy, od rana trzymam kciukasy!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Gdzie wystawiacie zdjęcia?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chcesz dodać czy obejrzeć? Jeśli ktoś ma zdjęcia i chcesz je obejrzeć prosisz o dodanie do kontaktów i na profilu danej osoby widzisz dodany przez nią album ze zdjęciami.
Jeśli chcesz dodać swoje wchodzisz na swoim profilu w ustawienia szukasz networking i w zdjęcia i albumy dodajesz swoje fotki.
Dodałam Cię, możesz obejrzeć moje
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 20:24   #4987
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Iza, dodaj i mnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-02, 20:32   #4988
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Obejrzałam, w końcu też dowiedziałam się jak Zazdroszczę..... Męczę się bardzo, moje niby nie są gigantyczne (75gg/h), ale bardzo ciężkie, po milionie wizyt u brafitterek mam na pewno dobrze dobrane staniki, ale pas to tortura, po kilku godzinach w staniku mam piekące, wściekłoczerwone odciski, o bólach kręgosłupa, karku i ramion nie wspominając. Miałyście jakieś patenty jak sobie z tym radzić?

Boję się jeszcze jednej rzeczy (pomijając wpływu znieczulenia ogólnego na moją chorobę) - mianowicie blizn, i nie o wygląd mi chodzi, tylko o odczucia - mam bliznę po cesarce sprzed prawie 5 lat i dotykanie jej jest bardzo nieprzyjemne, powoduje pieczenie i jakiś dziwny dyskomfort, którego nie potrafię opisać - coś jakbym w ranie grzebała jakbym miała coś takiego czuć na codzień jeszcze w miejscach gdzie jest stanik to bym hopla dostała. Ma któraś coś takiego?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 20:59   #4989
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Iza, dodaj i mnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodane Wrzucisz tez swoje?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Obejrzałam, w końcu też dowiedziałam się jak Zazdroszczę..... Męczę się bardzo, moje niby nie są gigantyczne (75gg/h), ale bardzo ciężkie, po milionie wizyt u brafitterek mam na pewno dobrze dobrane staniki, ale pas to tortura, po kilku godzinach w staniku mam piekące, wściekłoczerwone odciski, o bólach kręgosłupa, karku i ramion nie wspominając. Miałyście jakieś patenty jak sobie z tym radzić?

Boję się jeszcze jednej rzeczy (pomijając wpływu znieczulenia ogólnego na moją chorobę) - mianowicie blizn, i nie o wygląd mi chodzi, tylko o odczucia - mam bliznę po cesarce sprzed prawie 5 lat i dotykanie jej jest bardzo nieprzyjemne, powoduje pieczenie i jakiś dziwny dyskomfort, którego nie potrafię opisać - coś jakbym w ranie grzebała jakbym miała coś takiego czuć na codzień jeszcze w miejscach gdzie jest stanik to bym hopla dostała. Ma któraś coś takiego?
Ja miałam silikonowe podkładki na ramiona, ale dla odmiany nie dało sie ich nosic na dłuższa metę, bo strasznie pociło sie pod nimi ciało, przyklejały się i znowu dyskomfort, więc tak źle i tak niedobrze niestety.
Z tą blizną to dziwna sprawa. To już moja trzecia operacja+kilka usuniętych znamion i nigdy nie miałam takich odczuć. Nie konsultowałaś tego z żadnym lekarzem? Teraz bardzo pomocny jest Dermatix blizny mniej swędzą i tworzy taką jakby osłonę więc nie są też takie drażliwe. Ale wiadomo fiszbin jeszcze nie noszę.
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 21:02   #4990
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Dodane Wrzucisz tez swoje?[COLOR="Silver"]
Zaraz wrzucam i dodaję Cię
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 21:27   #4991
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Iza ale tylko na komputerze mogę zobaczyć zdjęcia czy w tel też?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-02, 23:38   #4992
AsmodeaKati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 79
Dot.: Zmniejszenie piersi

Muzyk78, lisicapol - mogę prosić o dodanie?

scarlett26 - ja niestety też mam taką "tkliwą" bliznę po cesarce, ale jeśli coś Cię to pocieszy to mam kilka innych blizn i przy nich nic takiego nie czuję Nie wiem czy to kwestia specyfiki cięć cesarskich czy nie, ale moja blizna jest taka jakbym miała znieczulenie u dentysty - niby palce czują skórę i bliznę, ale od strony blizny czuć tylko mrowienie i drętwienie, które się rozchodzi na kilka centymetrów wokół blizny. Według położników z czasem miało przejść, ale jak widać mój czas jeszcze nie nadszedł - hehehe
AsmodeaKati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 08:33   #4993
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Dodane Wrzucisz tez swoje?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------



Ja miałam silikonowe podkładki na ramiona, ale dla odmiany nie dało sie ich nosic na dłuższa metę, bo strasznie pociło sie pod nimi ciało, przyklejały się i znowu dyskomfort, więc tak źle i tak niedobrze niestety.
Z tą blizną to dziwna sprawa. To już moja trzecia operacja+kilka usuniętych znamion i nigdy nie miałam takich odczuć. Nie konsultowałaś tego z żadnym lekarzem? Teraz bardzo pomocny jest Dermatix blizny mniej swędzą i tworzy taką jakby osłonę więc nie są też takie drażliwe. Ale wiadomo fiszbin jeszcze nie noszę.
ja w ogóle tego silikonu nie toleruję jakoś - 2 podejścia robiłam, raz stanik z silikonowymi ramiączkami, innym razem pończochy samonośne - po kilku godzinach miałam rany, z których sączyła się krew kiedyś dermatolog mi powiedział, że mam tendencję do tworzenia bliznowców, ta blizna po cesarce to też wygląda jak taki sznureczek 2-3 milimetrowej średnicy

powinnam usunąć kilka dość dziwnych zmian skórnych, które niby niepokoju nowotworowego nie budzą, ale są dość szpecące - co jakiś czas pojawia mi się taki półcentymetrowy guzek, dermatolog machnął ręką, że to problem estetyczny - no ale wkurza mnie to, bo już mam takich 5, 4 na nogach i jeden na ramieniu - ale się boję że bujam się z jedną wkurzającą blizną, a może zrobię sobie więcej

Cytat:
Napisane przez AsmodeaKati Pokaż wiadomość
Muzyk78, lisicapol - mogę prosić o dodanie?

scarlett26 - ja niestety też mam taką "tkliwą" bliznę po cesarce, ale jeśli coś Cię to pocieszy to mam kilka innych blizn i przy nich nic takiego nie czuję Nie wiem czy to kwestia specyfiki cięć cesarskich czy nie, ale moja blizna jest taka jakbym miała znieczulenie u dentysty - niby palce czują skórę i bliznę, ale od strony blizny czuć tylko mrowienie i drętwienie, które się rozchodzi na kilka centymetrów wokół blizny. Według położników z czasem miało przejść, ale jak widać mój czas jeszcze nie nadszedł - hehehe
oooo no właśnie, to ja mam podobnie

taaaa, mój ojciec mawia, że ziemia wszystko wyciągnie
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 12:07   #4994
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Zaraz wrzucam i dodaję Cię
No naprawdę piękności! Pełne, kształtne i już pięknie wygojone. I jak tu nie kochać Łęcznej!

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Iza ale tylko na komputerze mogę zobaczyć zdjęcia czy w tel też?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O taka biegła to nie jestem, nie korzystam z aplikacji Asmodea może coś podpowie.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

taaaa, mój ojciec mawia, że ziemia wszystko wyciągnie [/QUOTE]

Scarlett a ja mawiam, że jak lekarz mówi że się nie uda to szukam takiego, który przynajmniej powie spróbuję Na konsultacji w Łęcznej można podpytać, może są jakieś maści, zabiegi laserowe? Dla mnie wszelkie niedogodności związane z operacją i rekonwalescencją są warte swojej ceny Ale to nie jest bułka z masłem, naprawdę trzeba wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw, pójść na zabieg bardzo świadomie, rozumiem Twoje wątpliwości.
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 13:50   #4995
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi

wszystkie piszecie ze warto czekac na Leczna .Czy rzeczywiscie warto tam czekac ja mam tam termin dopiero na kwiecien 2021 .zapisalam sie tez na konsultacje do orlowskiego termin 7 sierpien 2018 .teraz sie zastanawiam co zrobic czy w orlowskim robia gorzej niz w Lecznej?.Opcja jest tez operacja w Bielsku u Sirka gdzie mieszkam .teraz juz sama nie wiem co i gdzie najlepiejbedzie zrobic i zeby nie wtopic kierujac sie tylko krotszym terminem oczekiwania na operacje
kosztem jakosci i koncowego efektu.Moze byscie mi dziewczyny jakos doradzily .
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 14:53   #4996
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Trudno jest doradzać nie znając wszystkich szczegółów , decyzję trzeba podjąć samemu, możesz sobie zrobić za i przeciw wtedy będzie może łatwiej. Ja za długo czekałam, bo panicznie boję się szpitali i wszystkiego co jest z nim związane, jak mi ręka zaczęła drętwiec, palce cierpnac, kręcić mi się w głowie od kręgosłupa to się dopiero wtedy zdecydowałam a mogłam przecież wcześniej starać się . Historie dziewczyn z forum też pomogły mi się zdecydować. Zrobiłam operację w prywatnej klinice i też nie żałuję od konsultacji do operacji minęły dwa miesiące. Jest dużo zdjęć na portalach od różnych lekarzy można porównać jak komu cycuszki wychodzą .Łęczna ma bardzo dobrą opinię ale te terminy to masakra jakaś, jeśli nie masz dużych dolegliwości to warto czekać, bo i dobrze i za darmo.
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 15:40   #4997
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
No naprawdę piękności! Pełne, kształtne i już pięknie wygojone. I jak tu nie kochać Łęcznej![COLOR="Silver"]
Dziękuję, dziękuję Na zdjęciu są piersiaki po miesiącu od operacji, więc jeszcze dużo pracy przed nami Dbam o nie jak mogę, bo są IDEALNE! Wreszcie będę mogła kupić sobie biustonosz w rozmiarze C lub D, a nie I czy J...
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 15:48   #4998
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję Na zdjęciu są piersiaki po miesiącu od operacji, więc jeszcze dużo pracy przed nami Dbam o nie jak mogę, bo są IDEALNE! Wreszcie będę mogła kupić sobie biustonosz w rozmiarze C lub D, a nie I czy J...
Ładne cudeńka ,
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 15:53   #4999
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Muzyk78 Pokaż wiadomość
Ładne cudeńka ,
Dziękuję i Tobie! Sama się na nie nie mogę napatrzeć Gdybym mogła, to bym biegała bez stanika... Ale boję się, że opadną
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-03, 16:04   #5000
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez JolaGG Pokaż wiadomość
wszystkie piszecie ze warto czekac na Leczna .Czy rzeczywiscie warto tam czekac ja mam tam termin dopiero na kwiecien 2021 .zapisalam sie tez na konsultacje do orlowskiego termin 7 sierpien 2018 .teraz sie zastanawiam co zrobic czy w orlowskim robia gorzej niz w Lecznej?.Opcja jest tez operacja w Bielsku u Sirka gdzie mieszkam .teraz juz sama nie wiem co i gdzie najlepiejbedzie zrobic i zeby nie wtopic kierujac sie tylko krotszym terminem oczekiwania na operacje
kosztem jakosci i koncowego efektu.Moze byscie mi dziewczyny jakos doradzily .
Co Ci mogą doradzić te co pieją z zachwytu nad Łęczna ? Przekop to forum, pisały dziewczyny z Orłowskiego, z Gdańska, z Polic, wstawiały zdjęcia, poczytaj, pooglądaj i może wtedy będzie łatwiej. Ja czekałam 1,4 myślałam że to bezmiar czasu a zleciało nie wiadomo kiedy

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję Na zdjęciu są piersiaki po miesiącu od operacji, więc jeszcze dużo pracy przed nami Dbam o nie jak mogę, bo są IDEALNE! Wreszcie będę mogła kupić sobie biustonosz w rozmiarze C lub D, a nie I czy J...
Dokładnie, moje ostatnie zakupy 80D (przed 75J ale dałam większy luz pod ze względu na blizny).
Postanowienie noworoczne że schudnę nabiera w tym roku nowego wymiaru, już nie ukryje brzuszka pod biustem
Musze się przerzucić na jakieś forum o odchudzaniu...
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 16:10   #5001
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
Dziękuję i Tobie! Sama się na nie nie mogę napatrzeć Gdybym mogła, to bym biegała bez stanika... Ale boję się, że opadną
A ja nie mogę się powstrzymać i troche sobie chodzę bez stanika w samej koszulce po domu, wtedy fajnie starczą . W ramach dbania o nowe nabytki, zaczęłam chodzic na basen, mam nadzieję, że zostaną na swoim miejscu A to jest dziwny ten świat, że cycki tak potrafią zmienić życie
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 17:10   #5002
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Muzyk78 Pokaż wiadomość
A ja nie mogę się powstrzymać i troche sobie chodzę bez stanika w samej koszulce po domu, wtedy fajnie starczą . W ramach dbania o nowe nabytki, zaczęłam chodzic na basen, mam nadzieję, że zostaną na swoim miejscu A to jest dziwny ten świat, że cycki tak potrafią zmienić życie
Dokładnie Mąż się śmieje, że ciągle gadam o "pierwszym razie": pierwszy raz w kinie, pierwsze święta, pierwszy sylwester

Mnie na razie chodzenie bez biustonosza niezbyt pasuje, bo mam strasznie drażliwe sutki. Też tak macie po przeszczepie na szypule?
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 17:45   #5003
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Mnie na razie chodzenie bez biustonosza niezbyt pasuje, bo mam strasznie drażliwe sutki. Też tak macie po przeszczepie na szypule?
Potwierdzone info, też tak mam. Nawet jak założę ręcznik po kąpieli, żeby chwilę ciało odpoczęło od tego ucisku od biustonosza, to on je bardzo "podrażnia".
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 19:34   #5004
annhare
Przyczajenie
 
Avatar annhare
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czy któraś z was ma operacje w okolicy 17 stycznia? szukam kompanki! [COLOR="Silver"]
annhare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 17:30   #5005
Mary68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez annhare Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma operacje w okolicy 17 stycznia? szukam kompanki! [COLOR="Silver"]
Ja mam się stawić w Łęcznej 22 stycznia, to operacja pewnie 23. Może się spotkamy w szpitalu. Boję się narkozy, że się nie obudzę ogólne nie lubię szpitali ale może dam radę.
Mary68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 20:08   #5006
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć dziewczyny, 3 lata temu tu się udzielalam.

W listopadzie minęły 3 lata od mojej operacji w Łęcznej.

Już to pisałam po operacji ale napiszę raz jeszcze. Ta operacja to byla najlepsza decyzja w moim życiu. Z ohydnych 80J zrobili mi przepiękne D. Warto było.

Też panicznie bałam się narkozy. I nie potrzebnie. Miałam ja 3 razy i nawet mi się spodobała mi

Szpital super, niektóre pielęgniarki i przede wszystkim pokojowe też! Jak wyjeżdżam to się popłakałam że ich opuszczam

Może na zachętę wrzucę moje zdjęcia przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180104_204702-1.jpg (152,8 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rere-1.jpg (19,5 KB, 115 załadowań)
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 20:10   #5007
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

A w ogóle to jestem w szoku! Ja w 2014 roku na operacje czekałam 5 miesięcy! A tu widzę że już się czeka nawet 3 lata szok
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 20:16   #5008
agas0107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny! Ogromnie dziękuję za dodanie mnie do znajomych. Piersi są piękne! Mam duzeo stracha, wiec musze ogladac takie metamorfozy co by sie nie wycofac. Moja operacja za 3 miesiace
Dusiia! Wygladaja rewelacyjnie! Czy przez ten czas mialas jakies wahania wagi? Zastanawiam sie jak zachowuja sie piersi po schudnieciu np 10 kg?
agas0107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 20:22   #5009
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Lepiej schudnąć przed operacją, bo później każde wahania wagi to też zmiany w piersiach. Jak schudniesz, to Ci tłuszczyk spadnie z biustu również.

Dusia, co za piękności! I jak Ty schudłaś ;O Brawo brawooo!
Powiedz mi tylko - czy po 3 latach opadły Ci coś piersiaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 20:59   #5010
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ogólnie zawsze byłam gruba, do operacji schudlam może z 3 kg i ważyłam 77 jakoś. Od wtedy schudlam 7 i może trochę ucierpiały na tym piersi. Ale tylko trochę. To chyba dlatego że głównie wycieli mi tłuszcz a zostawili w większości gruczoły.

Ogólnie to cały czas waga mi się waha między 69 a 73 a cycki cały czas takie same.



PS. Operacje robilam jak miałam 19 lat



Wkleje jeszcze 2 zdjęcia w ciuchach. Owszem schudlam też ale to dlatego że w końcu mogę uprawiać sport bez obawy że przypodskoku wybije sobie żeby tymi cyckami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-01-04-21-44-48.jpg (49,4 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1515098503212-1.jpg (28,8 KB, 121 załadowań)
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.