WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 17:16   #3061
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Vahina Pokaż wiadomość
Ja juz koncze 2 butelki moich wewnetrznych suplementow i narazie nie widze w ogole poprawy...Dzisiaj chyba uzyje na wlosy maske Back to carrots,ampulke na wlosy radical,i seboradin na skalp plus mycie szamponem Vichy.
Trzymam za wszystkich kciuki,szczegolnie za Ciebie Halloween,wiem ze nie jest za wesolo jak leca wlosy w wieku 16 lat,znam to niestety z autopsjii..bo ja tez zaczelam je dokladnie tracic w wieku 15 tylko przez niezdrowe odchudzanie.
ja tez niezaciekawie sie odzywiałam, duzo kawy+stres+lekkie sałatki+malo jadłam
teraz jak jem duzo wiecej naprawde widze poprawe, oczywiscie mniej stresu+pielegnacja i walka z łojotkiem.
zacznijcie jesc-wiecej jajek, nasion, miesa , owoców..
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 17:37   #3062
Konwaliaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

będąc dzisiaj w aptece znalazłam tabletki oenobiol - na włosy!!..szukałam tu na forum, ale było tylko o oenobiolu na worki i sińce pod oczami. Miał tam dobre recenzje. Czy znacie ten specyfik?

Kupiłam tez za wasza porada seboradin fioletowy szampon i żel demene, dromin i magnez..No ciekawe jak po takiej zmianie zareaguja moje włosy. Od kilku lat uzywałam tylko szamponów kerastase. Włosy mam po nich za***iste, zero zniszczenia, mimo,że farbuje na jasny blond, ale chyba sie w końcu to odbiło na moich włosach i zaczęły wypadac.
Konwaliaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 22:19   #3063
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Zaczęłam pić drożdże.Wypadają raczej przez prostowanie.Teraz prostuję rzadko a przez parę miesięcy wcale.Jestem załamana.Mam bardzo mało włosów a to bardzo widać.Ale nie to mnie tak zabolało.Boli mnie to,że zrobiło mi się siano ja u d*****.A jeszcze z tydzień temu tego nie miałam.Nie wiem skąd nagle taki objaw.Włosy zaczęły się cholernie puszyć i odstawać.Płacz.Ścięłam naprawdę dużo cm(a zapuszczam...)i dalej.
Dziś wyleciało mi włosów najwięcej w całym moim życiu.To albo przez ten goowniany szampon co wczoraj kupiłam z czarnej rzepy(STRASZNIE mi plącze włosy)albo od tego piepszonego jajka.
Jak często mam olejek rycynowy smarować w skórę głowy,by za 3 miesiące były efekty?
Bardzo chciałabym mieć efekty już za 3 miesiące czy to możliwe?Więc co jest najbardziej stosowne w moim wypadku?SEBORADIN?W ilu % się sprawdza i jak często go stosować?
Może kupić jakąś odżywkę z loreala?

Edytowane przez Halloweencorexxxx
Czas edycji: 2009-03-15 o 22:22
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 07:37   #3064
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Zaczęłam pić drożdże.Wypadają raczej przez prostowanie.Teraz prostuję rzadko a przez parę miesięcy wcale.Jestem załamana.Mam bardzo mało włosów a to bardzo widać.Ale nie to mnie tak zabolało.Boli mnie to,że zrobiło mi się siano ja u d*****.A jeszcze z tydzień temu tego nie miałam.Nie wiem skąd nagle taki objaw.Włosy zaczęły się cholernie puszyć i odstawać.Płacz.Ścięłam naprawdę dużo cm(a zapuszczam...)i dalej.
Dziś wyleciało mi włosów najwięcej w całym moim życiu.To albo przez ten goowniany szampon co wczoraj kupiłam z czarnej rzepy(STRASZNIE mi plącze włosy)albo od tego piepszonego jajka.
Jak często mam olejek rycynowy smarować w skórę głowy,by za 3 miesiące były efekty?
Bardzo chciałabym mieć efekty już za 3 miesiące czy to możliwe?Więc co jest najbardziej stosowne w moim wypadku?SEBORADIN?W ilu % się sprawdza i jak często go stosować?
Może kupić jakąś odżywkę z loreala?
Halloweencorexxxx, proszę uważać na słownictwo. Zwroty, ktorych używasz nie są zbyt dobrze widziane na tym forum [patrz regulamin]. Negatywne emocje można wyrażać w inny, bardziej kulturalny sposób.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 09:22   #3065
Konwaliaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Halloweencorexxxx nie martw się...poczytaj to forum, jest wiele specyfików, które rzeczywiście pomagają, trzeba sie tylko uzbroić w cierpliwość i nie rezygnowac..choc utrata włosów boli bardzo..sama cos o tym wiem
Konwaliaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:22   #3066
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Konwaliaaa Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, od dawna śledze teen wątek z wypadaniem wlosów, ja tez mam ten sam problem, włosy wypadaja mi w zasadzie od zawsze, ale teraz to jest jakiś nasilone.
zawsze brałam jakies specyfiki i witaminy na włosy, ale przyznaje, ze nigdy nie byłam az tak konsekwentna w braniu np witamin.

z racji problemu w moim składzie są
* płyn Pokrzepol, stosuję juz miesiac i wcieram go cdzienne rano we włosy, nie widze specjalnych efektów
* olej z lopianu - uzylam juz kilka buteleczek - włosy sa po nim fajne w dotyku, bo stosuję go na całe włosy, trzymam po godzince w czepku foliowym i reczniku, ale tez nie za bardzo wpływa na zatrzymanie wypadania, moze powinnam poczekać na efekty długoterminowo, bo uzywam dopiero z 5 tygodni - w każdym badź razie mysle, ze na zawsze zagości w mojej apteczce.
*szampon dermena - widze wzmożone wypadanie wlosów, ale nie chce sie zrazic na razie, bo uzywam od kilku dni i przeczekam ten okres, bo jednak szampon pomógl wielu osobom
*vitapil - łykam od kilku dni, poczekam na efekty po dłuzszym stosowaniu
* olejek sesa - własnie mam go na sobie juz drugi raz..przeczytałam to co pisała cosmaaaaa, że trzymała 15 minut i wypadło jej wiele włosów z głowy i zmroziło mnie i w efekcie chciałam pobiec i zmyć to z głowy, jednak wróciłam i siedze z tym...trzymam ponad dwie godz za każdym razem..czytając to forum wiem, ze każdy reaguje inaczej, wiec nie chce się poddać;-)
*olejek khadi - jeszcze nie używałam, wiem cosmaaaa ze Ty go uzywasz..napisz mi jakie masz po nim efekty..prześledziałam caly wątek o olejkach i nie znalazlam osób ani po sesie ni po tym i nie ma żadnych opinii..

uzywałam wielokrotnie Placente, ostatnio nawet ze 3 opakowania, nie zauważyłam widocznego zmniejszenia wypadania, ale rzeczywiście odrastaja po nim wlosy.

robilam tez 4 razy mezoterapie, ale jak dla mnie tez nie przynioslo to oczekiwanych efektów...równiez pobudza porost włosów, ale nie trzymala wypadania. Moim zdaniem drogo i malooplacalne.

Wiele osób pisało o super dzialaniu B complex ale stosowanym conajmniej miesiac i o Drominie, magnesie i żalazie - na pewno zakupie to przy kolejnej wizycie w aptece.

Ale osttanio będąc na zabiegu thermwhitelift (na podpuchniete oczy) zobaczyłam, ze w tym centrum maja cos takiego jak LED Hair Laser opiera się na technologii Low Level Laser Therapy (LLLT), która poprzez zwiększenie ukrwienia skóry głowy i cebulek włosów stymuluje wzrost włosów. Unikalne światło lasera penetruje głęboko tkanki skóry, gdzie pobudza mikrocyrkulację, wspomaga metabolizm komórek oraz syntezę białek.

Co więcej europejskie badania potwierdzają,że LLLT zapewnia lepsze ukrwienie cebulki włosa, zmniejsza podrażnienia oraz energetyzuje obumierające komórki prowadząc do wzrostu włosów grubszych i zdrowych.

Stwierdzono zatrzymanie progresji utraty włosów u 85% pacjentów. Stwierdzono również, że LLLT odbudowuje i poprawia jakość włosów z przynajmniej 25% wzrostem objętośći włosa. Przynosi ulgę w problemach skóry głowy. Leczy stany zapalne skóry głowy.

Krótko mówiąc, fala świetlna wytwarzana przez system Laser Hair Care stymuluje nasze włosy do rośnięcia, poprawia kondycję włosów jak również cebulek włosa i skóry głowy.

Jest to jeden z niewielu skutecznych sposobów na łysienie, jakie daje nam
nowoczesna technologia. Zabiegi pozostają przy tym całkowicie bezbolesne
oraz bezpieczne.



zapisałam się na poniedziałek, czy któraś z Was słyszała o tym albo miala to robione? zapisałam się na cała serie. 5 zabiegów..zdam relacje..
czekam na relacje tego zabiegu
jaka była cena??
boze ja zbankrutuje przez te włosy
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:40   #3067
hyacinth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

jak wiele koleżanek przede mną ja też mam problem z wypadaniem włosów, ale mój przypadek jest troche inny. Otóż włosy dość intessywnie mi wypadają ale tylko z tyłu głowy(mam włosy długie do ramion). Szczególnie dużo wypada po ich myciu, nawet boje się czesać bo po prostu garściami wtedy wyłażą. Sądzacym po tym że masa włosów zostaje na ubraniu może po prostu od ciągnięcia lecą? Niby łykam belisse ale jakoś nie widze zmian...... co gorsza jakoś baaardzo wolno odrastają(o ile wogóle)
hyacinth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:07   #3068
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez hyacinth Pokaż wiadomość
jak wiele koleżanek przede mną ja też mam problem z wypadaniem włosów, ale mój przypadek jest troche inny. Otóż włosy dość intessywnie mi wypadają ale tylko z tyłu głowy(mam włosy długie do ramion). Szczególnie dużo wypada po ich myciu, nawet boje się czesać bo po prostu garściami wtedy wyłażą. Sądzacym po tym że masa włosów zostaje na ubraniu może po prostu od ciągnięcia lecą? Niby łykam belisse ale jakoś nie widze zmian...... co gorsza jakoś baaardzo wolno odrastają(o ile wogóle)
mi belissa nic nie pomogła. Polecam najpierw pojsc do dermatologa, lekarza rodzinnego i endokrynologa i przeczytac ten watek
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:49   #3069
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Jeżeli ktoś zamierza kupić szampon lub żel Dermena to polecam udać się do SuperPharmu bo jest promocja-żel+ szampon za 29 zł Sam szampon tyle kosztuje, więc okazja jest niezła Ja miałam kupić Klorane, ale jak zobaczyła tą promocję to od razu capnęłam Ciekawe jak się bezie sprawował ten żel, bo szampon już kiedyś miałam i chyba najlepszy był na wypadanie ze wszytkich szamponów jakie miałam do tej pory...
__________________
blog
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:30   #3070
Konwaliaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

belluci2...wczoraj mialam byc na tym zabiegu dugi raz ale nie wyrobiłam się z pracą. Ide dzisiaj na 17. dam znac

a co do promocji Dermeny w Super Pharmie, rzeczywiście, sprawdzalam, opłaca się
Konwaliaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:06   #3071
nataszka908
Raczkowanie
 
Avatar nataszka908
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wieś z tramwajami
Wiadomości: 111
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny, pomóżice błagam

Ponad rok meczylam sie z wypadaniem włosów, z problemem moze nie uporałam sie do konca, ale jest o niebo lepiej. Kilka dni temu zachorowałam, zwykle przeziebienie, mialam przez ten czas lekką gorączkę i to wieczorami, z ktora myslałam ze uporam sie sama.

Niestety dzisiaj bylam u lekarza bo czuje sie coraz gorzej, przepisał mi Augmentin .. slyszalam juz ze po antybiotykach strasznie wypadają włosy.. Proszę, powiedzicie czy jest realna szansa na nasilone wypadanie? mam brac to tylko 7 dni i juz sie martwie..nie chce zeby ten koszmar powrócił..

Pozdrawiam
nataszka908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 20:12   #3072
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

nataszka908- po pierwsze nie przejmuj się na zapas bo od nerwów wypadają też włosy , nie wiem czy po antybiotyku będą tobie bardziej wypadały włosy , bo jeśli będziesz jadła jogdrtu i np brała jakieś witaminki na wzmocnienie to nie powinno być większej szkody , takie jest przynajmniej moje zdanie

ja szczerze też mam problem z włosami są rzadkie( jak to fryzjerki mówią mam ich dużo ale są bardzo cienkie jak u dzieci) a jak zebrać je w kupę to kitka jak u małej dziewczynki , ale najgorsze jest to że się przetłuszczają chociaż z tym walczę , i całkiem niedawno wydawało mi się że wygrałam w znacznym stopniu z wypadaniem ale teraz znowu wróciło więc znowu piję drożdże i dzisiaj dokupiłam ampułki joanna rzepa , może coś jeszcze kupię nie wiem , ale mam nadzieję że pomoże. U mnie przyczyną może być z kolei przyjmowanie od miesiąca tabletek hormonalnych , ale moze po jakimś czasie ustąpi
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:24   #3073
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez nataszka908 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżice błagam

Ponad rok meczylam sie z wypadaniem włosów, z problemem moze nie uporałam sie do konca, ale jest o niebo lepiej. Kilka dni temu zachorowałam, zwykle przeziebienie, mialam przez ten czas lekką gorączkę i to wieczorami, z ktora myslałam ze uporam sie sama.

Niestety dzisiaj bylam u lekarza bo czuje sie coraz gorzej, przepisał mi Augmentin .. slyszalam juz ze po antybiotykach strasznie wypadają włosy.. Proszę, powiedzicie czy jest realna szansa na nasilone wypadanie? mam brac to tylko 7 dni i juz sie martwie..nie chce zeby ten koszmar powrócił..

Pozdrawiam
Próbowałaś wyleczyć się sama i jest gorzej, więc nie masz wyboru musisz zacząć brać ten antybiotyk. Teoretycznie zawsze jest szansa, że po kuracji antybiotykowej zaczną bardziej wypadać włosy, ale jest to dość rzadkie. Nie martw się na zapas, bo jak będziesz się tym zamartwiać to włosy mogą zacząć lecieć właśnie przez autosugestię, bo boisz się że zaczną. Także kuruj się i nie martw.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:05   #3074
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dzis zakupiłam glorie, szampon wzmacniający z serii apteczka babuni Joanna i wode brzozową...spróbuje tanszych srodków
zanim przyjdzie dostawa drozszych które zamówiłam
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:21   #3075
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Zauważyłam ostatnio, że jak czeszę suche włosy po myciu mniej mi wypada wtedy
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:02   #3076
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
dzis zakupiłam glorie, szampon wzmacniający z serii apteczka babuni Joanna i wode brzozową...spróbuje tanszych srodków
zanim przyjdzie dostawa drozszych które zamówiłam
Uzywalam Glorii od czasu do czasu, swietne wlosy po niej byly
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:04   #3077
nataszka908
Raczkowanie
 
Avatar nataszka908
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wieś z tramwajami
Wiadomości: 111
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Integirl - mysle, że faktycznie mozesz miec sporo racji, w sumie to u mnie wlasnie na tle nerwowym wypadały tez mam rzadziutki włoski.. jak sie wykuruje to chyba umowie sie do fryzjera na ścięcie..bo co z tego, że długie, jak beznadziejnie cienkie, na dodatek siano ktorego niczym nie moge zniwelowac (przechodzilam juz maski l'oreal - te profesjonalne, waxy wszelkiej masci, oleje, drogeryjnych nie zlicze) szczescie, ze na wypadanie cos mi pomoglo..(mam na mysli seboradin niger lotion) ;D

Aeronauta - faktycznie, tteraz to juz nie mam wyboru, faktycznie myslałam ze uda mi sie nie zachorowac tak totalnie, bralam te wszystkie lekarstwa bez recepty, duzo witaminki C- nie mam w zwyczaju z jakimis pierwszymi objawami leciec do lekarza, no bo to tak jakos dziwnie i chyba malo kto tak robi Ale mnie uspokoiłyście, takze teraz juz koniec panikowania.

Dziękuję i zyczę miłego wieczoru

(btw- szczerze mowiac nie lubie wchodzic na to forum, bo się tylko nakręcam. Odkąd przestalam tu regularnie przebywac, martwic sie i użalac nad soba- problemu nie mam )
nataszka908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:08   #3078
DharmaWhiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar DharmaWhiteAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

a ja nie wiedzieć dlaczego myślałam ciągle o Rzepie Joanny a kupiłam tą apteczke babuni ( Joanny) skrzyp i rozmaryn.. Też jest ok?
DharmaWhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:12   #3079
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez nataszka908 Pokaż wiadomość
Integirl - mysle, że faktycznie mozesz miec sporo racji, w sumie to u mnie wlasnie na tle nerwowym wypadały tez mam rzadziutki włoski.. jak sie wykuruje to chyba umowie sie do fryzjera na ścięcie..bo co z tego, że długie, jak beznadziejnie cienkie, na dodatek siano ktorego niczym nie moge zniwelowac (przechodzilam juz maski l'oreal - te profesjonalne, waxy wszelkiej masci, oleje, drogeryjnych nie zlicze) szczescie, ze na wypadanie cos mi pomoglo..(mam na mysli seboradin niger lotion) ;D
ja właśnie pod koniec lutego ściełam swoje zapuszane włosy bo wiedziałam że nie ma sensu ich zapuszczać bo co z tego że długie jak były rzadkie i rozpuszczone też wyglądały nieciekawie, więc wiem co masz na myśłi
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 11:21   #3080
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

uzyłam dzis szamponu Joanna wzmacniajcy z rozmarynem i skrzypem ładnie postawił wloski ...jest super... i troszke glorii.Dermena pomaga ale włoy strasznie wysusza
czekam na ampulki kerastase na wypadanie
Licze na nie...
i jutro wizyta u endokrynologa-ostatnio nie poszlam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19973.jpg (18,8 KB, 17 załadowań)
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:41   #3081
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Myślałam, żeby kupić sobie ten szampon ale mam mieszane uczucia co do denata W sumie szampon krótko trzyma się na skórze ale nie wiem - skóra mnie swędzi już chyba od roku i nie chcę pogorszyć
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:20   #3082
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
ja właśnie pod koniec lutego ściełam swoje zapuszane włosy bo wiedziałam że nie ma sensu ich zapuszczać bo co z tego że długie jak były rzadkie i rozpuszczone też wyglądały nieciekawie, więc wiem co masz na myśłi
dobrze zrobilas
włosy wyglądają dużo lepiej-łatwiej je "podnieść" kosmetykami i wydaje sie ze jest ich wiecej
ja ostatnio podcięłam 6cm
rosna jak szalone, ale nadal wypadaja
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Myślałam, żeby kupić sobie ten szampon ale mam mieszane uczucia co do denata W sumie szampon krótko trzyma się na skórze ale nie wiem - skóra mnie swędzi już chyba od roku i nie chcę pogorszyć
ja tez mam problem ze swędząca skóra, najbardziej pomógł mi farmed-szampon,
natomiast szampon-joanna z rozmarynem i skrzypem nie wywołał większego swędzenia-nadal swędzi tak samo....ale uzyłam pierwszy raz...tak naprawdę najlepsze szampony na tego typu sprawy to selsun blue, dermoactive do łupieżu i ducray...ale wiadomo 5 razy droższe...może masz łzs-bo ja mam stwierdzone-tez przyczynia sie do wypadania włosów-myc jak najczęściej polecil mi dermatolog


aha
na swedzenie pomaga mi tez dermena...farmed jest swietny a przymierzam sie do selsun blue--ah zbankrutuje

właśnie..dużo pieniążków wydajecie/wydałyście na włosy juz??
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-03-18 o 14:22
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:28   #3083
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Oj dużo kasy poszło na włosy. Na szczęście już nie wypadają. Na nieszczęście nie rosną, tam gdzie wypadły...
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 17:27   #3084
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Oj dużo kasy poszło na włosy. Na szczęście już nie wypadają. Na nieszczęście nie rosną, tam gdzie wypadły...
A co najbardziej Ci pomogło?czytalam co uzywalas...cynk, jantar itd, ale najbardziej ze wszystkiego co bys wskazała;>
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-03-18 o 17:33
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 19:08   #3085
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Niom mi tez poszlo sporo pieniedzy na wlosy... spokojnie pojechalabym za to na dwutygodniowy urlop do hiszpanii... o czym marze
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:51   #3086
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Piszę bo jestem załamana Z natury mam włosy cienkie, rzadkie, ledwo do ramion, a ostatnio wypadają jak szalone... Nie farbuje, nie prostuje, nie susze, nie używam pianek i lakierów... Z wszystkiego zrezygnowałam, wydawawało mi się, że jest ciutkę lepiej, ale teraz znowu wystarczy, że przejadę palcami we włosach i one wychodzą garściami... Ostatnio nawet fryzjerka zwróciła uwagę na prześwity po bokach nad uszami... Ostatnio boli mnie głowa, mam wrażenie, że cebulki bo ból się nasila jak tylko się czeszę. Raz się to zdarzyło, ale minęło, teraz jestem chora, od 2 dni biorę antybiotyk i mam wrażenie, że owe wypadanie się mocno nasiliło... Łykam żelazo (biofor 6 tabletek dziennie) dużo nawet bardzo dużo, ale od wakacji męczę się z anemią, teraz wyniki są na dolnej granicy normy ale leczenie musi trwać przynajmniej pół roku. Do tego witamina b6. Zastanawiam się nad zakupem czegoś konkretnie do wypadania włosów, jakie tabletki skuteczne wg was i nie kosztujące majątku polecacie? Skrzypowita? belissa? Może coś innego? I z naturalnych płukanek (z chemi to moje włosy "lubią" tylko odżywki do spłukiwania, bo inaczej mam takie szorstkie siano:/). Proszę pomóżcie
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 23:12   #3087
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Piszę bo jestem załamana Z natury mam włosy cienkie, rzadkie, ledwo do ramion, a ostatnio wypadają jak szalone... Nie farbuje, nie prostuje, nie susze, nie używam pianek i lakierów... Z wszystkiego zrezygnowałam, wydawawało mi się, że jest ciutkę lepiej, ale teraz znowu wystarczy, że przejadę palcami we włosach i one wychodzą garściami... Ostatnio nawet fryzjerka zwróciła uwagę na prześwity po bokach nad uszami... Ostatnio boli mnie głowa, mam wrażenie, że cebulki bo ból się nasila jak tylko się czeszę. Raz się to zdarzyło, ale minęło, teraz jestem chora, od 2 dni biorę antybiotyk i mam wrażenie, że owe wypadanie się mocno nasiliło... Łykam żelazo (biofor 6 tabletek dziennie) dużo nawet bardzo dużo, ale od wakacji męczę się z anemią, teraz wyniki są na dolnej granicy normy ale leczenie musi trwać przynajmniej pół roku. Do tego witamina b6. Zastanawiam się nad zakupem czegoś konkretnie do wypadania włosów, jakie tabletki skuteczne wg was i nie kosztujące majątku polecacie? Skrzypowita? belissa? Może coś innego? I z naturalnych płukanek (z chemi to moje włosy "lubią" tylko odżywki do spłukiwania, bo inaczej mam takie szorstkie siano:/). Proszę pomóżcie
Piszesz, że masz anemię, więc to jest pewnie przyczyna wypadania...Może potrzeba czasu, żeby organizm się uregulował, przyjął odpowiednią ilość żelaza i zanim dotrze ona do cebulek może minąć trochę czasu...Nie sądze, żeby w tym przypadku zadziałały skrzypy i inne rzeczy bo przyczyna jest raczej pewna. Chyba pozostaje zażywać to żelazo i czekać na efekty
__________________
blog
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 07:32   #3088
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Piszesz, że masz anemię, więc to jest pewnie przyczyna wypadania...Może potrzeba czasu, żeby organizm się uregulował, przyjął odpowiednią ilość żelaza i zanim dotrze ona do cebulek może minąć trochę czasu...Nie sądze, żeby w tym przypadku zadziałały skrzypy i inne rzeczy bo przyczyna jest raczej pewna. Chyba pozostaje zażywać to żelazo i czekać na efekty
Skrzyp może nie, ale warto pomyśleć o pokrzywie, jako środku wspomagającego suplementację - to źródło bardzo łatwo przyswajalnego żelaza [i innych mikroelementów], więc powinna być pomocna w leczeniu anemii.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:18   #3089
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Piszesz, że masz anemię, więc to jest pewnie przyczyna wypadania...Może potrzeba czasu, żeby organizm się uregulował, przyjął odpowiednią ilość żelaza i zanim dotrze ona do cebulek może minąć trochę czasu...Nie sądze, żeby w tym przypadku zadziałały skrzypy i inne rzeczy bo przyczyna jest raczej pewna. Chyba pozostaje zażywać to żelazo i czekać na efekty

Z powodu anemii włosy wypadały bardziej niż garściami... Powiedzmy, że jestem na etapie 100% wychodzenia z niej, i profilaktyki przy chorobach hematologicznych (żeby uniknąć nawrotu anemii kuracja MUSI trwać minimum pół roku i profilaktycznie potem też tylko mniejsze dawki oczywiście). Od października wyniki powalające nie są, ale mieszczą się w dolnej granicy normy. Nie wiem, może choroba, i przesilenie wiosenne. A różne rzeczy sprawdzę jak nie pomogą to chociaż nie zaszkodzą. Myślę, nad tą skrzypowitą bo działa też podobno na cerę i paznokcie... Jak z cerą źle nie jest to paznokcie po owej anemii też mają problem wrócić do dawnej formy...


P.s Zakupiłam dziś coś co poleciła mi farmaceutka (do tego dokupię poikzywę w tabsach bo pić nie dam rady) a więc tabletki vita plus. Jak czytam skład to całkiem chyba dobre bo kompleks witamin i minerałów plus zioła (np skrzyp). Podobno suplement diety dla kobiet. Kapsułek w opakowaniu 30, łyka się 1 dziennie. Do tego, wymyśliłam kurację takimi szklanymi kapsułkami z rzepy (made by joanna z tego co wiem). No i płukanka naparem z pokrzywy (teraz w torebkach apteczana ale juz w maju zrobie zapasy normalnej. Myślicie, że pomoże? I jaki polecałybyście szampon? Myślałam też o jakimś czarnorzepowym. Do tego zawsze używam odżywki z fructisa (jedyna która sprawia, że mam gładkie włosy i bardziej takie normalne a nie suche szorstkie siano). Liczę na sugestie
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-03-19 o 11:41
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 13:50   #3090
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Z powodu anemii włosy wypadały bardziej niż garściami... Powiedzmy, że jestem na etapie 100% wychodzenia z niej, i profilaktyki przy chorobach hematologicznych (żeby uniknąć nawrotu anemii kuracja MUSI trwać minimum pół roku i profilaktycznie potem też tylko mniejsze dawki oczywiście). Od października wyniki powalające nie są, ale mieszczą się w dolnej granicy normy. Nie wiem, może choroba, i przesilenie wiosenne. A różne rzeczy sprawdzę jak nie pomogą to chociaż nie zaszkodzą. Myślę, nad tą skrzypowitą bo działa też podobno na cerę i paznokcie... Jak z cerą źle nie jest to paznokcie po owej anemii też mają problem wrócić do dawnej formy...


P.s Zakupiłam dziś coś co poleciła mi farmaceutka (do tego dokupię poikzywę w tabsach bo pić nie dam rady) a więc tabletki vita plus. Jak czytam skład to całkiem chyba dobre bo kompleks witamin i minerałów plus zioła (np skrzyp). Podobno suplement diety dla kobiet. Kapsułek w opakowaniu 30, łyka się 1 dziennie. Do tego, wymyśliłam kurację takimi szklanymi kapsułkami z rzepy (made by joanna z tego co wiem). No i płukanka naparem z pokrzywy (teraz w torebkach apteczana ale juz w maju zrobie zapasy normalnej. Myślicie, że pomoże? I jaki polecałybyście szampon? Myślałam też o jakimś czarnorzepowym. Do tego zawsze używam odżywki z fructisa (jedyna która sprawia, że mam gładkie włosy i bardziej takie normalne a nie suche szorstkie siano). Liczę na sugestie

Ja moge Ci polecic szampon Ziai, Czarna Rzepa. Uzywam do krotko ale wydaje mi sie ze spelnia swoja role I odzywka z tej samej serii tez jest swietna, wygladza ladnie wlosy, sa miekkie i odzywione
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.