dla tych które wciąż szukają swojego miejsca - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 22:01   #721
88natalia
Rozeznanie
 
Avatar 88natalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 565
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Kurcze...chyba zacznę wierzyć w znaki zodiadku i takie tam, bo ja też tak mam i też wodnik ze mnie
a ktorego masz urodzinki jesli mozna spytac? ja tam wierze poniekad w astrologie bynajmniej jesli chodzi o cechy charakeru przypisiwane znaka zodiaku. W duzej mierze sie zgadzaja na ogol chociaz nie wiem czy to dobrze...

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
jak juz kiedys pisalam moj sie sprawdza-ku mojemu niezadowoleniu
Brzudolka jaki jest twoj znak?

Dziewczyny Wy tez napiszcie, jeszcze sie okaze ze dziedzicznie przez gwiazdy obciazone jestesmy jakimis niepozadanymi cechami

Marsz jutro na zaliczenia!!! trzeba probować a nóż widelec... a przynajmniej pytania zobaczycie to zawsze ma sie jakies porownanie i wiadomo czego mozna na poprawie sie spodziewac Moje mozolne podejscia po n-ty raz w zeszlym roku z anatomia brrr... na samo wspomnienie ciary przechodza, ale za ktoryms tam razem tez sie udało dacie rade
__________________
Where words fail music speaks...










09.04.2008 [*]...
88natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 07:31   #722
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

zamierzam pójść, podpisać się na kartce przeprowadziłam wywiad i nie będę jedyną, która tak zrobi

"Do wad przedstawicieli tego znaku zodiaku należy przesadne skupianie się na szczegółach i zamartwianie drobiazgami."

"Niepowodzenia odbijają się na ich zdrowiu, a choroby często mają podłoże psychosomatyczne. Wiele Panien interesuje się medycyną, dba o dietę i ruch. "

"Mają Panny bardzo duże wymagania - tak wobec innych, jak i siebie, a czasami biorą zbyt wiele na swoje barki gdyż nie wierzą w umiejętnści innych."

"Uporządkowanie, umiejętność planowania i analityczny umysł zapewniają Pannom sukces w świecie. "

na razie tyle sie zgadza później popatrzę na inne horoskopy

a i we wszelkich horoskopach zwykle piszą, że najlepszym partnerem dla panny są wodnik i koziorożec i wiecie co Wam powiem? zawsze z takimi się wiązalam/podkochiwałam dziwne, prawda?
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 07:45   #723
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca


Wreszcie wątek dla mnie

Skonczyłam studia, pracuje...
Wpadłam w kierat.... pusty dom, praca, pusty dom, kino, basen, praca itd.

Jestem sama choc na kims bardzo mi zależy...
Zawiodłam sie na ludziach wiele razy. Zawodzili mnie przyjaciele i mężczyźni których kochałam.

Uciakam w podróże i nie mam pojecia co dalej???

Zawsze mialam jakis cel do ktorego dążylam a teraz ...

Pustka...

Znowu wyjeżdzam na Wielkanoc

A moze tam zostane? Nic mnie tu nie trzyma....
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:31   #724
xxangelxx
Przyczajenie
 
Avatar xxangelxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 9
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Ja także jestem na życiowym zakręcie ;/ Studiowałam pół roku ale nie odpowiadał mi kierunek więc zrezygnowałam. Pojechałam do Niemiec do kuzynki, bardzo mi się tam podobało. Wróciłam do Polski i nadal nie wiem co robić i czego chce od życia. Nie mogę w swojej miejscowości znaleźć pracy. Zastanawiam się czy wrócić do Niemiec i tam jakoś nauczyć się języka i znaleźć prace czy pozostać w tej szarej Polsce ;/ Ciągle się zastanawiam co będzie i czy w końcu to wszystko mi się poukłada i będę szczęśliwa...
xxangelxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:30   #725
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez 88natalia Pokaż wiadomość
a ktorego masz urodzinki jesli mozna spytac? ja tam wierze poniekad w astrologie bynajmniej jesli chodzi o cechy charakeru przypisiwane znaka zodiaku. W duzej mierze sie zgadzaja na ogol chociaz nie wiem czy to dobrze...


Brzudolka jaki jest twoj znak?

Dziewczyny Wy tez napiszcie, jeszcze sie okaze ze dziedzicznie przez gwiazdy obciazone jestesmy jakimis niepozadanymi cechami
moj znak to rak wrazliwy, zamkniety w sobie pesymista..to tak z opisu, ze mna chyba nie jest tak zle wczoraj dokonalam zdumiewajacego odkrycia- ze czesc moich wad charakteru odziedziczylam po babci
Cytat:
Napisane przez 88natalia Pokaż wiadomość
Marsz jutro na zaliczenia!!! trzeba probować a nóż widelec... a przynajmniej pytania zobaczycie to zawsze ma sie jakies porownanie i wiadomo czego mozna na poprawie sie spodziewac Moje mozolne podejscia po n-ty raz w zeszlym roku z anatomia brrr... na samo wspomnienie ciary przechodza, ale za ktoryms tam razem tez sie udało dacie rade
ja nie poszlam....wole sie uczyc w domku-zaoszczedzilam chyba z 5 godzin, bo egzamin trwa 3 a dojazd w dwie strony kolejne 2 zawsze moge sie przetestowac sciagajac testy z ich strony sa tez odpowiedzi wiec mozna sie sprawdzic
Cytat:
Napisane przez Baby Lu Pokaż wiadomość
zamierzam pójść, podpisać się na kartce przeprowadziłam wywiad i nie będę jedyną, która tak zrobi

"Do wad przedstawicieli tego znaku zodiaku należy przesadne skupianie się na szczegółach i zamartwianie drobiazgami."

"Niepowodzenia odbijają się na ich zdrowiu, a choroby często mają podłoże psychosomatyczne. Wiele Panien interesuje się medycyną, dba o dietę i ruch. "

"Mają Panny bardzo duże wymagania - tak wobec innych, jak i siebie, a czasami biorą zbyt wiele na swoje barki gdyż nie wierzą w umiejętnści innych."

"Uporządkowanie, umiejętność planowania i analityczny umysł zapewniają Pannom sukces w świecie. "

na razie tyle sie zgadza później popatrzę na inne horoskopy

a i we wszelkich horoskopach zwykle piszą, że najlepszym partnerem dla panny są wodnik i koziorożec i wiecie co Wam powiem? zawsze z takimi się wiązalam/podkochiwałam dziwne, prawda?
oj to chyba o mnie tez, chociaz jestem rakiem ale jak juz wyzej pisalam tajemnica mojego charakteru tkwie w genach po babci
Cytat:
Napisane przez xxangelxx Pokaż wiadomość
Ja także jestem na życiowym zakręcie ;/ Studiowałam pół roku ale nie odpowiadał mi kierunek więc zrezygnowałam. Pojechałam do Niemiec do kuzynki, bardzo mi się tam podobało. Wróciłam do Polski i nadal nie wiem co robić i czego chce od życia. Nie mogę w swojej miejscowości znaleźć pracy. Zastanawiam się czy wrócić do Niemiec i tam jakoś nauczyć się języka i znaleźć prace czy pozostać w tej szarej Polsce ;/ Ciągle się zastanawiam co będzie i czy w końcu to wszystko mi się poukłada i będę szczęśliwa...
witaj angel- co studiowalas???? moze faktycznie dobrze zrobilas, bo lepiej stracic pol roku niz np piec lat ....oj ja do niemieckiego jestem totalnym beztalenciem, choc kraj podoba mi sie owszem

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość

Wreszcie wątek dla mnie

Skonczyłam studia, pracuje...
Wpadłam w kierat.... pusty dom, praca, pusty dom, kino, basen, praca itd.

Jestem sama choc na kims bardzo mi zależy...
Zawiodłam sie na ludziach wiele razy. Zawodzili mnie przyjaciele i mężczyźni których kochałam.

Uciakam w podróże i nie mam pojecia co dalej???

Zawsze mialam jakis cel do ktorego dążylam a teraz ...

Pustka...

Znowu wyjeżdzam na Wielkanoc

A moze tam zostane? Nic mnie tu nie trzyma....
witaj Owieczko na forum wybacz ciekawosc moja- ale kim jestes z zawodu? podrozujesz- to dobry sposob na ucieczke od rzeczywistosci mi pomaga naladowac akumulatory- musze cos wymyslic na ten rok a facetami sie nie przejmuj- na pewno znajdziesz tego jedynego
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:51   #726
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez 88natalia Pokaż wiadomość
a ktorego masz urodzinki jesli mozna spytac? ja tam wierze poniekad w astrologie bynajmniej jesli chodzi o cechy charakeru przypisiwane znaka zodiaku. W duzej mierze sie zgadzaja na ogol chociaz nie wiem czy to dobrze...
Urodzinki mam 3-go lutego (mimo, że na moim profilu na wizażu mam inną datę...jakąś tam sobie wymyśliłam, bo nie sądziłam, że będę się udzielać - a teraz się nie da zmienić )

Popatrzyłam sobie na kilka horoskopów, no i w sumie to chyba mało wierzę, bo większość się nie zgadza No chyba, że jeszcze czegoś o sobie nie wiem
Narazie zgadza się m.in. to:
- "Ma silne poczucie sprawiedliwości, wrażliwy na punkcie niewłaściwego traktowania innych ludzi."
- "Ma wiele talentów w tym artystyczne, plastyczne, sportowe." (oprócz sportowego )
- "Do wszystkiego co robi musi mieć przekonanie, patrzy na życie z perspektywy, zauważając więcej niż inni."
- "niepewny, brakuje mu wiary w siebie"
Oo...i to jest dobre - "W kazdym, kto jest pod silnym wplywem ukladu gwiazd Wodnika, znajdziemy ososbe krancowo niepewna tego, kim naprawde jest." - Dziewczęta, może jesteście wszystkie pod wpływem wodnika?

Niektóre te horoskopy przeczą same sobie, ale dużo cech wymieniają takich samych
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 08:03   #727
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Witam

podroze to idealny sposob na to aby sie oderwac, na chwile zapomniec i przezyc cos nowego...
Zajmuje sie finansami... Ech, cyferki, cyferki....

Uciekam na Swieta, pierwszy raz bede bez rodzinki... SUPER....

Ale tylko tydzien...

Planuje na jesieni wyskoczyc na 3 tyg gdzies daleko....
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 10:25   #728
Kasienka24
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 202
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Witam dziewczyny
Ten wątek to coś dla mnie chyba Mam 24 lata, jestem na drugim roku studiów, także poslizg był. Jestem singlem od pół roku i jakoś na razie nie widzę się w kolejnym związku. Moim dorobkiem są zerwane zaręczyny po 3 latach. Pracuję w biurze, za marne grosze, rozglądam się za inną pracą, ale ten kryzys cholerny jakoś mnie dołuje. Mieszkam z rodzicami jeszcze i szukam swego miejsca na ziemi. Mam plan by liczyc tylko na siebie i nigdy w życiu nie opierać się na facecie.
__________________

Rozczarowania należy palić, a nie balsamować ;-)
Kasienka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:09   #729
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez Kasienka24 Pokaż wiadomość
Mam plan by liczyc tylko na siebie i nigdy w życiu nie opierać się na facecie.


słuszne podejscie...
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:56   #730
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Witam

podroze to idealny sposob na to aby sie oderwac, na chwile zapomniec i przezyc cos nowego...
Zajmuje sie finansami... Ech, cyferki, cyferki....

Uciekam na Swieta, pierwszy raz bede bez rodzinki... SUPER....

Ale tylko tydzien...

Planuje na jesieni wyskoczyc na 3 tyg gdzies daleko....
Zgadzam sie z Twoim podejsciem do podrozy faktycznie pozwalaja oderwac sie od rzeczywistosci i naladowac akumulatory-i to jeszcze jak. Mnie w tym roku zbiera na Hiszpanie lub Maroko (albo inny egzotyczny kraj a poki co tez walcze z cyferkami uczac sie na egzaminy

Cytat:
Napisane przez Kasienka24 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Ten wątek to coś dla mnie chyba Mam 24 lata, jestem na drugim roku studiów, także poslizg był. Jestem singlem od pół roku i jakoś na razie nie widzę się w kolejnym związku. Moim dorobkiem są zerwane zaręczyny po 3 latach. Pracuję w biurze, za marne grosze, rozglądam się za inną pracą, ale ten kryzys cholerny jakoś mnie dołuje. Mieszkam z rodzicami jeszcze i szukam swego miejsca na ziemi. Mam plan by liczyc tylko na siebie i nigdy w życiu nie opierać się na facecie.
witaj Kasiu ehh nie zazdroszcze sytuacji z zareczynaminie dziwie Ci sie ze wolisz teraz pobyc sama, wszystko sie jakos ulozy tylko troche czasu trzeba temu daca co do pracy to niestety takie czasy...ja ciagle probuje znalezc sobie cos porzadnego i po dwoch kierunkach sdecydowalam sie zmienic branze czasem wydaje mi sie ze nigdy nie dojde do celu, ale to chyba nie prawda. Tez podzielam Twoje zdanie na temat niezaleznosc od facetow- to moj ideal byc niezalezna i staram sie dazyc do tego.
Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość

słuszne podejscie...
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:35   #731
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Mnie w tym roku zbiera na Hiszpanie lub Maroko (albo inny egzotyczny kraj

Polecam Maroko i Marakesz...
Piekne miejsce. Ja chce zwiać tak daleko jak bedzie tylko możliwe...
Moze Indie? sama nie wiem jeszcze. Pewnie tam gdzie będą promocje na bilety

Jestem niezalezna. Sama sie utrzymuje i mieszkam..
Tyle, że zaczyna mi czegos brakowac.
Nie wiem co dalej... Moze powinnam sobie jakis cel wyznaczyc i do niego dążyc???
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 13:47   #732
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Polecam Maroko i Marakesz...
Piekne miejsce. Ja chce zwiać tak daleko jak bedzie tylko możliwe...
Moze Indie? sama nie wiem jeszcze. Pewnie tam gdzie będą promocje na bilety

Jestem niezalezna. Sama sie utrzymuje i mieszkam..
Tyle, że zaczyna mi czegos brakowac.
Nie wiem co dalej... Moze powinnam sobie jakis cel wyznaczyc i do niego dążyc???
marakesz..hmm tak wlasnie sobie myslalam jakos ciagnie mnie do poznania kultry islamskiej w praktyce, kiedys troche czytalam na ten temat z racji studiow i mojej pracy mgr.
i bardzo dobrze ze jestes niezalezna to jest wlasnie jeden z celow, ktore chcialabym osiagnac. Na razie pracuje nad tym ale nie jest zle, bo tez sie utrzymuje sama,
a co do celu o ktorym piszesz Owco- to jak najbardziej, chyba kazdy powinien go miec- bo to nadaje zyciu jakis sens i strukture
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:27   #733
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

No tak, tylko ja nie mam pomysłu na nowy cel...
Teraz zyje od podróży do podróży. Juz kombinuje co by tu zwiedzic zjesc czy doświadczyc w kolejnym miejscu ktore zobacze. To mnie nakreca

A tak w życiu??? Pustka jakas okropna...

Mi sie marzy zobaczyc Iran. Pewnie kiedys tam pojade. Teraz niestety nie moge
A o czym pisałas prace dyplomową? Ja uwielbiam klimat bliskiego wschodu

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2009-03-27 o 14:28
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:02   #734
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
No tak, tylko ja nie mam pomysłu na nowy cel...
Teraz zyje od podróży do podróży. Juz kombinuje co by tu zwiedzic zjesc czy doświadczyc w kolejnym miejscu ktore zobacze. To mnie nakreca

A tak w życiu??? Pustka jakas okropna...

Mi sie marzy zobaczyc Iran. Pewnie kiedys tam pojade. Teraz niestety nie moge
A o czym pisałas prace dyplomową? Ja uwielbiam klimat bliskiego wschodu
pisalam o terroryzmie islamskim, a dokladnie o jego wplywie na polityke zagraniczna stanow zjedzonych bylo to kilka ladnych lat temu, kiedy temat byl jeszcze swiezy i nie taki oklepany. z racjiwybranego tematu musialam poczytac o problematyce nie tylko terroryzmu, ale calego islamu. kultura troche egzotyczna jak dla mnie, moze dlatego tak fascynuje swoim kolorytem szkoda tylko ze laczona wlasnie tylko z terroryzmem. nigdy nie bylam w kraju islamskim, chialabym pojechac, jednoczesnie czulabym chyba dreszczyk emocji i lekka obawe, ze cos zlego moze sie wydarzyc
ja tez chcialabym podrozowac- marzy mi sie zwiedzanie krajow hiszpansko jezycznych -tych w ameryce poludniowej poki co palcem po mapie, ale powolutku ucze sie hiszpanskiego wiec moze kiedys... zobaczyc ciekawe miejsca i oczywiscie sprobowac lokalnej kuchni- bo jestem lakomczuchem
moze wlasnie podroze sa Twoim celem???
ja poki co probuje sie jakos odnalezc w zyciu- zdobyc konkretny zawod, bo robie kurs ksiegowosci, nauczyc sie porzadnie angielskiego, skoro zyje w anglojezycznym kraju... chcialabym zalozyc rodzine.
jednoczesnie-jesli chodzi o zawod, to chodzi mi po glowie troche innych pomyslow, ach to moje niezdecydowanie
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:28   #735
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
moze wlasnie podroze sa Twoim celem???
Moze
Ostatnio myslalam o hiszpańskim Bylam na urlopie w hiszpańskojęzycznym kraju. Bardzo mi sie podoba

Islam jest bardzo ciekawą religia. Oczywiscie terroryzm i złe traktowanie kobiet to stereotypowe myslenie. Prawda jest troche inna. Kiedys byłam w strefie palestyńskiej i widzialam napisy na murach ktore odgradzaja arabów od Jerozolimy...
To robi wrazenie i zmienia myslenie...
Ale to długa historia...

"Cos złego" moze sie stac nawet w domu przed telewizorem
Ja nigdy tak nie mysle. Inaczej nic bym nie zobaczyła.

Chyba o hiszpanskim powazniej musze pomyslec

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2009-03-30 o 07:01
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:55   #736
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Moze
Ostatnio myslalam o hiszpańskim Bylam na urlopie w hiszpańskojęzycznym kraju. Bardzo mi sie podoba

Islam jest bardzo ciekawą religia. Oczywiscie terroryzm i złe traktowanie kobiet to stereotypowe myslenie. Prawda jest troche inna. Kiedys byłam w strefie gazy i widzialam napisy na murach ktore odgradzaja arabów od Jerozolimy...
To robi wrazenie i zmienia myslenie...
Ale to długa historia...

"Cos złego" moze sie stac nawet w domu przed telewizorem
Ja nigdy tak nie mysle. Inaczej nic bym nie zobaczyła.


Chyba o hiszpanskim powazniej musze pomyslec
dokladnie tak -wszedzie moze stac sie cos zlego. Tu chyba to stereotypowe myslenie wzielo gore w moim przypadku, ale tak sobie mysle ze moj TZ wyglada troche jak arab jeszcze jak jest opalony-bylabym chyba spokojna u Arabow
widze ze prawdziwa Podrozniczka z Ciebie ))
hiszpanski jest dosc prosty wiec do dziela
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:06   #737
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

dostałam okresu nad ranem, nafaszerowalam się prochami i dopiero dochodzę do stanu używalności, to ojest okropne tak się męczyć
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:16   #738
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez Baby Lu Pokaż wiadomość
dostałam okresu nad ranem, nafaszerowalam się prochami i dopiero dochodzę do stanu używalności, to ojest okropne tak się męczyć
wspolczuje
witaj w klubie BAby Lu tez dzis dostalam, ale nawet nie jest tak zle
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:15   #739
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
widze ze prawdziwa Podrozniczka z Ciebie ))
hiszpanski jest dosc prosty wiec do dziela
Troche podróżuje ale i tak za mało
Kocham to...
Juz za 2 tyg lece znowu... Kurcze, to sprawia mi mega radoche...
Nie kolejna bluzka czy kremik tylko wyjazd (jak mam wybór kiecka czy bilet to zawsze wybiore bilet)

A o hiszpańskim duzo słyszałam.

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
wspolczuje
witaj w klubie BAby Lu tez dzis dostalam, ale nawet nie jest tak zle

chm, ja to Wam powiem, że bede szczesliwa jak nie dostane
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 18:17   #740
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cześć dziewczynkitu stara baba;p

na okres haha jeszcze mam jeszcze menopauza mnie nie dorwała polecam nurofen kiedyś był nurofen menstrual ale musiało to być super świństwo bo to wycofali. Kurczę ale ja tez muszę zawsze coś łyknąc bo bym chyba padła na nos.
Zafundowałam sobie dwa weekendy pod rząd w pracy, matuś jutro 10 h
W dodatku czekam na cud, az ktoś się ze mną pożegna przed wyjazdem ale już chyba tracę wiarę....ktoś musi być wkońcu ofiarą. To będzie trudny dla mnie tydzień pełny czekania na jakiś jeden mały smsik a tyle razy obiecywałan sobie , że mam to w hehehe sorki za dosłowność.
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:24   #741
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Troche podróżuje ale i tak za mało
Kocham to...
Juz za 2 tyg lece znowu... Kurcze, to sprawia mi mega radoche...
Nie kolejna bluzka czy kremik tylko wyjazd (jak mam wybór kiecka czy bilet to zawsze wybiore bilet)

A o hiszpańskim duzo słyszałam.




chm, ja to Wam powiem, że bede szczesliwa jak nie dostane
dokladnie o kupnie bluzki, kremu i innych takich jakos szybko sie zapomina, a wrazenia z podrozy zostaja na zawsze
Owca, gdzie sie wybierasz tym razem?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynkitu stara baba;p

na okres haha jeszcze mam jeszcze menopauza mnie nie dorwała polecam nurofen kiedyś był nurofen menstrual ale musiało to być super świństwo bo to wycofali. Kurczę ale ja tez muszę zawsze coś łyknąc bo bym chyba padła na nos.
Zafundowałam sobie dwa weekendy pod rząd w pracy, matuś jutro 10 h
W dodatku czekam na cud, az ktoś się ze mną pożegna przed wyjazdem ale już chyba tracę wiarę....ktoś musi być wkońcu ofiarą. To będzie trudny dla mnie tydzień pełny czekania na jakiś jeden mały smsik a tyle razy obiecywałan sobie , że mam to w hehehe sorki za dosłowność.
dlaczego od razu stara?czesc Strzygo, dawno Cie nie bylo. wspolczuje tych 10 godzin jutro... Strzygo nie obiecuj sobie niczego, to jest chyba najgorsze - tak nastawic sie i czekac, moze sprobuj zajac sie czyms innym, wtedy jak najmniej czegos sie spodziewamy to wlasnie czesto sie to zdarza
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:29   #742
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
dokladnie o kupnie bluzki, kremu i innych takich jakos szybko sie zapomina, a wrazenia z podrozy zostaja na zawsze
Owca, gdzie sie wybierasz tym razem?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


dlaczego od razu stara?czesc Strzygo, dawno Cie nie bylo. wspolczuje tych 10 godzin jutro... Strzygo nie obiecuj sobie niczego, to jest chyba najgorsze - tak nastawic sie i czekac, moze sprobuj zajac sie czyms innym, wtedy jak najmniej czegos sie spodziewamy to wlasnie czesto sie to zdarza
Na świeta uciekam na Tenetyfe...
Nie sadzilam, ze sie tam wybiore ale jak zwykle to spontaniczna decyzja. Lece sama i mam tylko bilet na samolot.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=319856

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
tu stara baba;p

wita Cie druga stara ...
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:35   #743
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Na świeta uciekam na Tenetyfe...
Nie sadzilam, ze sie tam wybiore ale jak zwykle to spontaniczna decyzja. Lece sama i mam tylko bilet na samolot.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=319856

no to super ja dokladnie rok temu wylegiwalam sie na Fuerteventurze pogoda bajeczna, cudownie bylo wygrzac kosci (juz nie takie mlode) i te puste kameralne plaze....
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:41   #744
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Juz mam zaklepany rower i milion pomysłów.
Bede w Puerto ale chce koniecznie zobaczyc Gomere.
I mam nadzieje ze zobacze świeta w hiszpanskim wydaniu

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2009-04-17 o 10:06
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:47   #745
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Juz mam zaklepany rower i milion pomysłów.
Bede w Puerto ale chce koniecznie zobaczyc Gomere.
I mam nadzieje ze zobacze świeta w hiszpanskim wydaniu

Bedzie tam tez bliska mojemu serduchu osóbka wiec jestem zadowolona
widzialam troche zdjec z Gomery- i tez sie napalilam ale to moze innym razem...czyli takcalkiem sama nie bedziesz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:54   #746
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

owca79witojcie
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:00   #747
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
widzialam troche zdjec z Gomery- i tez sie napalilam ale to moze innym razem...czyli takcalkiem sama nie bedziesz
no nie
spotkamy sie na miejscu

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
owca79witojcie


dziewczny założyłam nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post11655369

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2009-04-17 o 10:06
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:09   #748
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

ja łykam ibuprom 400mg (to samo co nurofen :P ) + nospa , jak nic nie wezmę potrafię zemdleć z bólu żałuję, że nie jestem w domu bo tam na półeczce został ketonal [świństwo jak diabli ale raz na miesiąc mnie nie zabije]

i wybaczcie, ale nie będę rozmowna - zdechlaczek idzie znów leżeć Dobranoc
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!

Edytowane przez Baby Lu
Czas edycji: 2009-03-27 o 19:10
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 21:25   #749
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Mam trudny tydzień poprostu bedę na coś czekać postaram się myśleć pozytywnie i za tydzień powiem wam czy to działaalbo obalimy teorie albo owca79 zrobi karierę w tej branży
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 21:30   #750
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez Baby Lu Pokaż wiadomość
ja łykam ibuprom 400mg (to samo co nurofen :P ) + nospa , jak nic nie wezmę potrafię zemdleć z bólu żałuję, że nie jestem w domu bo tam na półeczce został ketonal [świństwo jak diabli ale raz na miesiąc mnie nie zabije]

i wybaczcie, ale nie będę rozmowna - zdechlaczek idzie znów leżeć Dobranoc
Współczuję Ci Baby Lu - ja może ze 3 razy w życiu miałam takie wrażenia okresowe, że prawie mdlałam (przynajmniej już wiem, że łażenie po górach w czasie okresu to nie jest dobry pomysł ) A tak to mi nic nie jest (szczególnie odkąd biorę hormonki...) A może powinnaś się wybrać z tym do lekarza? Moja koleżanka miała takie straszne bóle co miesiąc, że żyć jej nie dawały i zaczęła brać jakieś tabletki sojowe, które się bierze na menopauzę - pomogły jej bardzo, może spróbuj?
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-18 10:25:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.