jak znaleźć siłe na walke z rakiem - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 12:03   #2821
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ado napisz może chociaż "ile tysięcy ludzi Ci pomogło" (nie będę pisać, że wizażanek). Ostatnio było to 31. Dziewczyny pytają i chciałaby wiedzieć jak mało już brakuje, do 120 tys ludzi
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:21   #2822
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
No cóż... spodziewałam się tego - zero konkretów, byle by tylko zbyć...

My rozumiemy, że nerwy Ci puszczają i nie masz na nic ochoty ale na początku akcji zaglądałas tu kilka razy dziennie, a teraz gdy już masz dużo wiecej pieniedzy niz wtedy ( ciekawa jestem ile) to z wielką łaską odpiszesz coś raz dziennie
Nie pomyślałaś, że brak codziennych wizyt na tym wątku może wynikać z pogorszenia stanu zdrowia?

Na początku akcji Ada czuła się dużo lepiej miała więcej energii by udzielać się na wizażu. Teraz gdy powstało konto, akcja została rozporpagowana priorytetem jest odpoczynek i jak najlepsze przygotowanie do operacji, a nie konwersacje z Wizażankami. Na to przyjdzie czas po powrocie do zdrowia.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:25   #2823
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ado napisz może chociaż "ile tysięcy ludzi Ci pomogło" (nie będę pisać, że wizażanek). Ostatnio było to 31. Dziewczyny pytają i chciałaby wiedzieć jak mało już brakuje, do 120 tys ludzi
Tylko obawiam się kolejnej presji, że skoro nie ma jeszcze pełnej kwoty, to tym bardziej powinnam skorzystać z mediów bez względu na moje samopoczucie. A poza tym nie jestem do tego w pełni przekonana. Podając ile tysięcy ludzi mi pomogło, tak naprawde ryzykuje utrate możliwości skorzystania z tych pieniędzy na moje leczenie. Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawy? Czy ciekawość jest ważniejsza od mojego leczenia?Dlatego moge napisać, ze nie ma jeszcze pełnej kwoty. Ale widząc ile wokół mnie jest dobrych ludzi, wierze, ze wszystko będzie dobrze
Pewnie znowu usłysze samą krytyke. Ale zauważyłam, ze dla was wszystko jest takie łatwe i proste, a zapewniam was, że niejedna z was w mojej sytuacji zupełnie załamałaby się i nie odważyłaby się nawet na to, co robie w chwili obecnej.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-22 o 12:27
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:35   #2824
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

czyli, ze, mam to tak rozumiec, nie bedziesz podawala ile jeszcze brakuje? Ciekawie..
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:36   #2825
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Tylko obawiam się kolejnej presji, że skoro nie ma jeszcze pełnej kwoty, to tym bardziej powinnam skorzystać z mediów bez względu na moje samopoczucie. A poza tym nie jestem do tego w pełni przekonana. Podając ile tysięcy ludzi mi pomogło, tak naprawde ryzykuje utrate możliwości skorzystania z tych pieniędzy na moje leczenie. Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawy? Dlatego moge napisać, ze nie ma jeszcze pełnej kwoty. Ale widząc ile wokół mnie jest dobrych ludzi, wierze, ze wszystko będzie dobrze
Pewnie znowu usłysze samą krytyke. Ale zauważyłam, ze dla was wszystko jest takie łatwe i proste, a zapewniam was, że niejedna z was w mojej sytuacji zupełnie załamałaby się i nie odważyłaby się nawet na to, co robie w chwili obecnej.
nie mogę się obejśc bez komentarza. Nie neguję i komenuję twoich decyzji, ale z tym wygrubionym NIE MOGĘ SIĘ ZGODZIĆ!!!
Osoba z mojej rodziny rok temu wygrała walkę z rakiem! 3 m-ce temu miałą wykonywany PET-wszystko było w porządku. Niestety teraz dowiedziała się, że ma przerzuty i rokowania nie są optymistyczne!Kwestie finansowe nie utrudniają jej leczenia, bo jest osobą bardzo dobrze sytuowaną - ale co z tego?!Dla niej nie ma już ratunku-medycyna jest bezradna!Dlatego nie rozumiem czasami Twoich decyzji. W twoim przypadku z tego co wiem przeszkodą w rozpoczęciu leczenia są pieniądze. Dziewczyny chcą Ci pomóc zebrać je jak najszybciej. Dobrzy ludzie czasami z pozoru są tylko dobrzy. Ja bym dziewczyną nieba uchyliła gdyby wszelkimi możliwymi sposobami starały mi się pomóc. Wykorzystałabym wszystkie możliwe sposoby i środki. Najwyżej jak zbierzesz za dużo pieniędzy to przecież i tak przejdą one na cele fundacji.
Zapewniam-to nie jest krytyka.Wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat.Wydaje mi się, że powinnaś walczyć za wszelką cenę
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-09-22 o 12:38
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:55   #2826
justyla122
Zakorzenienie
 
Avatar justyla122
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 132
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
No cóż... spodziewałam się tego - zero konkretów, byle by tylko zbyć...

My rozumiemy, że nerwy Ci puszczają i nie masz na nic ochoty ale na początku akcji zaglądałas tu kilka razy dziennie, a teraz gdy już masz dużo wiecej pieniedzy niz wtedy ( ciekawa jestem ile) to z wielką łaską odpiszesz coś raz dziennie


Nikt by się tu nie burzył jakbyś konkretnie napisała np tak : Dziewczyny nie dzwoncie juz nigdzie , nie angażujcie się, nie tłumaczcie bloga bo tego nie potrzebuję!
A tak to dziewczyny z siebie za przeproszeniem "debili" robią w Twojej sprawie.

Zaraz pewnie mnie tłum zlinczuje , no ale sory wkurzyłam się.
na początku akcji zaglądałaś tu kilka razy dziennie. Matko dziewczyny co tu się dzieję!! czy Ty dziewczyno nie możesz zrozumieć, że Ada jest chora na śmiertelną chorobę?? Nawet nie można sobie wyobrazić co ona teraz czuję i jaką walkę musi toczyć codziennie.

Może pomyśl, że zamiast odpisywać nam woli spędzać czas ze swoją rodziną? mężem?
NA pewno jest nam wdzięczna za pomoc, ale nie może codziennie tutaj wchodzić i dziękować za to, że dokonałyśmy na jej konto przelewu!!
__________________


justyla122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:56   #2827
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
Dlatego nie rozumiem czasami Twoich decyzji. W twoim przypadku z tego co wiem przeszkodą w rozpoczęciu leczenia są pieniądze. Dziewczyny chcą Ci pomóc zebrać je jak najszybciej. Dobrzy ludzie czasami z pozoru są tylko dobrzy. Ja bym dziewczyną nieba uchyliła gdyby wszelkimi możliwymi sposobami starały mi się pomóc. Wykorzystałabym wszystkie możliwe sposoby i środki. Najwyżej jak zbierzesz za dużo pieniędzy to przecież i tak przejdą one na cele fundacji.
Zapewniam-to nie jest krytyka.Wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat.Wydaje mi się, że powinnaś walczyć za wszelką cenę
Zgadzam się w 100%
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 12:58   #2828
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Tylko obawiam się kolejnej presji, że skoro nie ma jeszcze pełnej kwoty, to tym bardziej powinnam skorzystać z mediów bez względu na moje samopoczucie. A poza tym nie jestem do tego w pełni przekonana. Podając ile tysięcy ludzi mi pomogło, tak naprawde ryzykuje utrate możliwości skorzystania z tych pieniędzy na moje leczenie. Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawy? Czy ciekawość jest ważniejsza od mojego leczenia?Dlatego moge napisać, ze nie ma jeszcze pełnej kwoty. Ale widząc ile wokół mnie jest dobrych ludzi, wierze, ze wszystko będzie dobrze
Pewnie znowu usłysze samą krytyke. Ale zauważyłam, ze dla was wszystko jest takie łatwe i proste, a zapewniam was, że niejedna z was w mojej sytuacji zupełnie załamałaby się i nie odważyłaby się nawet na to, co robie w chwili obecnej.
Ogólnie dla mniej jest dziwne, ze nie możesz podać takich informacji. Nie nazwałabym tego ciekawością tylko chęcią zobaczenia czy są rezultaty udzielonej Ci pomocy.
Poza tym uważam, ze ludzie wpłacający na Twoje konto pieniądze powinni miec dostęp do takiej informacji.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:03   #2829
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

mozecie przestac gderac?? pomagacie bezinteresowanie?? wiec nie domagajcie sie tego czy tamtego....albo przejdzie na PW bo juz sie tego czytac nie da
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:11   #2830
justyla122
Zakorzenienie
 
Avatar justyla122
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 132
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

dziewczyny to co tu wypisujecie jest po prostu niemoralne i nie na miejscu. Wstyd mi za Was. Nikt nas nie zmuszał do pomocy Adzie. Uważam, że jeśli zdecydowałyśmy się na tą pomoc to wynikało to z naszej chęci pomocy bezinteresownej drugiej osobie, która znalazła się w tak ciężkiej sytuacji życiowej. Nikt z nas nie powinien oczekiwać ciągłych podziękować i wdzięczności.
Ada nie musi dla zaspokojenie ciekawości niektórych z Was sprzedawać swoich cierpień i stanu w jakim się znajduję.
Nie życzę nikomu tej choroby, ale postawcie się na miejscu Ady.

Powinnyśmy jej tutaj dopingować, a nie tylko interesować się jej stanem konta. Jak tak dalej pójdzie nie zdziwiłabym się jak Ada przestałaby tu pisać
__________________


justyla122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:13   #2831
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

a może inaczej - każda z nas pomogła na tyle ile mogła - poczekajmy aż Ada sama będzie chciała napisać jak postępy i tyle. w zasadzie nic więcej zrobić nie możemy. a tylko niepotrzebnie sie nakręcamy wszyscy.
nie chce podawać informacji to nie, nie chce pisać na blogu to nie. nie mówię tu o poddawaniu się ale zdystansowaniu do sprawy. nie da się uszczęśliwić kogoś na siłę
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 13:16   #2832
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Napisałabym coś ale... lepiej się powstrzymam bo jeszcze bana dostanę...
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:50   #2833
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez justyla122 Pokaż wiadomość
dziewczyny to co tu wypisujecie jest po prostu niemoralne i nie na miejscu. Wstyd mi za Was. Nikt nas nie zmuszał do pomocy Adzie. Uważam, że jeśli zdecydowałyśmy się na tą pomoc to wynikało to z naszej chęci pomocy bezinteresownej drugiej osobie, która znalazła się w tak ciężkiej sytuacji życiowej. Nikt z nas nie powinien oczekiwać ciągłych podziękować i wdzięczności.
Ada nie musi dla zaspokojenie ciekawości niektórych z Was sprzedawać swoich cierpień i stanu w jakim się znajduję.
Nie życzę nikomu tej choroby, ale postawcie się na miejscu Ady.

Powinnyśmy jej tutaj dopingować, a nie tylko interesować się jej stanem konta. Jak tak dalej pójdzie nie zdziwiłabym się jak Ada przestałaby tu pisać
Nie zauważyłam, żeby ktokolwiek oczekiwał specjalnych podziękowań i wdzieczności za pomoc.
Ada nie musi sprzedawać nikomu każdego dnia ze szczegółami. Nie wiem jak reszta ale jak patrze na blog Ady a innych chorych to wygląda on nijak. Inni opisują postępy leczenia, swój ból, odczucia - wtedy obcym ludziom, moim zdaniem, łatwiej jest zrozumieć ile trzeba mieć siły na zmierzenie się z taka chorobą, ile kosztuje to wszystko wysiłku - ze to nie takie proste zebrać odpowiednią sumę - i tym samym sa chetniejsi do pomocy. Podejrzewam, ze gdyby nie niektóre Wizażanki to na blogu nadal nie byłoby żadnego potwierdzenia, że Ada należy do jakiejkolwiek fundacji - dla Ady to było odzieranie z prywatności a dla czytających go ludzi potwierdzenie, ze to nie kolejny kanciarz żerujacy na ludzkich uczuciach. Owszem wszystko zależy od Ady - tutaj raczej wszyscy chcą dla niej dobrze. Ada opadła z sił, ale wiele tutejszych Wizażanek ma siłe dalej walczyc o życie Ady i stad te posty negujące jej postawe - czy to zle, że chcą jak najlepiej dla Niej?
Co do konta - nie rozumiem czemu fundacja zabrania podawania takich informacji i tyle. Na innych blogach itp. takie info jest podawane, nikt z tego tajemnicy nie robi.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-09-22 o 13:52
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:55   #2834
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, żeby ktokolwiek oczekiwał specjalnych podziękowań i wdzieczności za pomoc.
Ada nie musi sprzedawać nikomu każdego dnia ze szczegółami. Nie wiem jak reszta ale jak patrze na blog Ady a innych chorych to wygląda on nijak. Inni opisują postępy leczenia, swój ból, odczucia - wtedy obcym ludziom, moim zdaniem, łatwiej jest zrozumieć ile trzeba mieć siły na zmierzenie się z taka chorobą, ile kosztuje to wszystko wysiłku - ze to nie takie proste zebrać odpowiednią sumę - i tym samym sa chetniejsi do pomocy. Podejrzewam, ze gdyby nie niektóre Wizażanki to na blogu nadal nie byłoby żadnego potwierdzenia, że Ada należy do jakiejkolwiek fundacji - dla Ady to było odzieranie z prywatności a dla czytających go ludzi potwierdzenie, ze to nie kolejny kanciarz żerujacy na ludzkich uczuciach. Owszem wszystko zależy od Ady - tutaj raczej wszyscy chcą dla niej dobrze. Ada opadła z sił, ale wiele tutejszych Wizażanek ma siłe dalej walczyc o życie Ady i stad te posty negujące jej postawe - czy to zle, że chcą jak najlepiej dla Niej?
Co do konta - nie rozumiem czemu fundacja zabrania podawania takich informacji i tyle. Na innych blogach itp. takie info jest podawane, nikt z tego tajemnicy nie robi.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:59   #2835
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

dziewczyny jeśli ktoś nie chce przyjmować czyjejś pomocy to pozostaje spasować

jeśli Ada uważa, że da radę bez radia i tv to jej sprawa

też na początku starałam się zaangażować, ale blog jaki był taki jest, nie ma w nim aktualnych zdjęć, ani wpisów - przecież nie musi tego robić Ada osobiście - może w jej imieniu pisać np jej mąż
moich znajomych w ogóle on nie przekonał niestety, olali to na maksa, wręcz wyśmiali, że wierzę w coś co nie ma żadnego potwierdzenia (bo dopiero potem Ada wrzuciła wyniki badań)

dla nich jest wręcz niepojęte, że skoro Ada ma tak żadni i niespotykany nowotwór, nie słyszeli o tym nawet w telewizji

ja mam tylko nadzieję, że Ada uzbiera pieniądze na operację na czas (mój kolega kiedyś nie doczekał tego momentu i niestety zmarł )
no i, że te wszystkie osoby które tak się zaangażowały nie zniechęcą się i w przyszłości będą pomagały też innym osobom
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 14:01   #2836
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez justyla122 Pokaż wiadomość
Nie życzę nikomu tej choroby, ale postawcie się na miejscu Ady.
Każda z nas stawia się na miejscu Ady, dlatego zaangażowałyśmy się w pomoc.



○ ○ ○ ○ ○ ○ ○○ ○
Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
nie mogę się obejśc bez komentarza. Nie neguję i komenuję twoich decyzji, ale z tym wygrubionym NIE MOGĘ SIĘ ZGODZIĆ!!!
Osoba z mojej rodziny rok temu wygrała walkę z rakiem! 3 m-ce temu miałą wykonywany PET-wszystko było w porządku. Niestety teraz dowiedziała się, że ma przerzuty i rokowania nie są optymistyczne!Kwestie finansowe nie utrudniają jej leczenia, bo jest osobą bardzo dobrze sytuowaną - ale co z tego?!Dla niej nie ma już ratunku-medycyna jest bezradna!Dlatego nie rozumiem czasami Twoich decyzji. W twoim przypadku z tego co wiem przeszkodą w rozpoczęciu leczenia są pieniądze. Dziewczyny chcą Ci pomóc zebrać je jak najszybciej. Dobrzy ludzie czasami z pozoru są tylko dobrzy. Ja bym dziewczyną nieba uchyliła gdyby wszelkimi możliwymi sposobami starały mi się pomóc. Wykorzystałabym wszystkie możliwe sposoby i środki. Najwyżej jak zbierzesz za dużo pieniędzy to przecież i tak przejdą one na cele fundacji.
Zapewniam-to nie jest krytyka.Wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat.Wydaje mi się, że powinnaś walczyć za wszelką cenę
Cytat:
Napisane przez justyla122 Pokaż wiadomość
dziewczyny to co tu wypisujecie jest po prostu niemoralne i nie na miejscu. Wstyd mi za Was. Nikt nas nie zmuszał do pomocy Adzie. Uważam, że jeśli zdecydowałyśmy się na tą pomoc to wynikało to z naszej chęci pomocy bezinteresownej drugiej osobie, która znalazła się w tak ciężkiej sytuacji życiowej. Nikt z nas nie powinien oczekiwać ciągłych podziękować i wdzięczności.
Ada nie musi dla zaspokojenie ciekawości niektórych z Was sprzedawać swoich cierpień i stanu w jakim się znajduję.
Nie życzę nikomu tej choroby, ale postawcie się na miejscu Ady.

Powinnyśmy jej tutaj dopingować, a nie tylko interesować się jej stanem konta. Jak tak dalej pójdzie nie zdziwiłabym się jak Ada przestałaby tu pisać
Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, żeby ktokolwiek oczekiwał specjalnych podziękowań i wdzieczności za pomoc.
Ada nie musi sprzedawać nikomu każdego dnia ze szczegółami. Nie wiem jak reszta ale jak patrze na blog Ady a innych chorych to wygląda on nijak. Inni opisują postępy leczenia, swój ból, odczucia - wtedy obcym ludziom, moim zdaniem, łatwiej jest zrozumieć ile trzeba mieć siły na zmierzenie się z taka chorobą, ile kosztuje to wszystko wysiłku - ze to nie takie proste zebrać odpowiednią sumę - i tym samym sa chetniejsi do pomocy. Podejrzewam, ze gdyby nie niektóre Wizażanki to na blogu nadal nie byłoby żadnego potwierdzenia, że Ada należy do jakiejkolwiek fundacji - dla Ady to było odzieranie z prywatności a dla czytających go ludzi potwierdzenie, ze to nie kolejny kanciarz żerujacy na ludzkich uczuciach. Owszem wszystko zależy od Ady - tutaj raczej wszyscy chcą dla niej dobrze. Ada opadła z sił, ale wiele tutejszych Wizażanek ma siłe dalej walczyc o życie Ady i stad te posty negujące jej postawe - czy to zle, że chcą jak najlepiej dla Niej?
Co do konta - nie rozumiem czemu fundacja zabrania podawania takich informacji i tyle. Na innych blogach itp. takie info jest podawane, nikt z tego tajemnicy nie robi.
Zgadzam się z Agną i Wroclovianką.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 14:09   #2837
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
no i, że te wszystkie osoby które tak się zaangażowały nie zniechęcą się i w przyszłości będą pomagały też innym osobom
i oto właśnie chodzi
jeśli ktoś raz się sparzy, więcej nie bedzie już taki chętny do bezinteresownej pomocy. Ja szczerze współczuję kavvce (nie pamiętam nika dokładnie), która wysłała apel do radia....ciekawa jestem jak z tego wybrnęła. To tylko radio-nie telewizja. Gdyby chcieli zrobić wywiad, zawsze Ada może uzasadnić , że nie jest w stanie stawić się osobiście w rozgłośni z powodów zdrowotnych (oczywiste). W tej sytuacji może radio pofatyguje się do niej , jeśli nie-zawsze może pojechać w imieniu Ady jej mąż. Eska jest bardzo popularną rozgłośnią - słucha ją wielu Polaków, kto wie może sama rozgłośnia zechce wesprzeć Adę solidną cegiełką.....
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 14:31   #2838
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

hmm, nie odzywałam się tu już od jakiegoś czasu, bo w dużym skrócie wkurzyło mnie parę rzeczy...
ale teraz to jeszcze bardziej mnie wkurzyło:
po kiego grzyba, atakować siebie nawzajem?
na początku, wszystko było na spokojnie, każdy miał jakiś pomysł, coś chciał od siebie wnieść, później udało się znaleźć fundację- jest konto- super! pieniążki wpływają, każdy ile może, tyle wpłaca...

jeśli rzeczywiście, Ada nie może podawać takiej informacji tutaj, to po co ciągle się tego niektórzy domagają- powiedziała raz i wystarczy! wcale się nie dziwię, że coraz rzadziej tu zagląda- po co?- żeby słuchać/czytać jak ludzie na siebie najeżdżają, cisną?- każdemu by się odechciało.

też myślę, że tv i radio by pomogły... ale z drugiej strony, ilu dziennikarzy podejdzie do tej sprawy delikatnie- dla większości to będzie materiał na "czołówkę" i nic poza tym.
Ile z nas walczyło z tak ciężką chorobą osobiście?- nie mówię o członkach rodziny, czy znajomych... kilka, kilkanaście?- czy każdy miał chęć i potrzebę mówienia o swojej tragedii w TV? - czy każdemu przyszło to z łatwością, czy każdy chciałby zbliżenia kamery, gdy łzy zaczynają płynąć, a głos załamuje się w gardle?- nie sądzę....
Dlatego wyluzujmy.

Czy ten wątek musiał przerodzić się w wątek pt"ile jest na koncie?", czy też może "ile my wrażliwe wizażanki pomogłyśmy?"- chyba nie o to tu chodzi.....choć czasem już nie wiem..... ktoś napisał, że nikt nie oczekuje podziękowań- oczywiście, że nie, ale też dajmy spokój z tym całym parciem... co możemy jeszcze zrobić?- chyba tylko rozpowszechnić info o zbiórce w dowolny, dopuszczalny sposób- taki, który Ada akceptuje.

Moja propozycja jest taka, żeby trochę odpuścić, nie tylko sobie ale i Adzie- może to będzie bardziej zachęcało do opowiedzenia jak się ma, jak się czuje, co u niej nowego, jakie ma wieści itd?

Wspierajmy jak możemy, ale z większą dawką opanowania, bo niektóre posty są tak pretensjonalne, że ciśnienie skacze.....


BTW, Ado pozdrawiam i trzymam kciukasy żeby wszystko jak najszybciej się zakończyło

p.s. nie kieruję tej wypowiedzi do nikogo konkretnie, a raczej do ogółu z apelem o odrobinkę spokoju....każdy ma prawo swoje myśleć i odczuwać, ale pewne sprawy można omówić na luziku...
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Edytowane przez malpula
Czas edycji: 2009-09-22 o 14:33
malpula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 14:43   #2839
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Czytam Was i czytam, i jestem przerażona.

Chcę powiedzieć tylko: DAJCIE ADZIE SPOKÓJ

Wyzdrowieje a wtedy na pewno wszystko wyjaśni. To nie jest dla niej czas na użeranie się z Waszymi kłótniami i ciągłymi wątpliwościami.

Trzymam kciuki.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 14:48   #2840
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Czytam Was i czytam, i jestem przerażona.

Chcę powiedzieć tylko: DAJCIE ADZIE SPOKÓJ

Wyzdrowieje a wtedy na pewno wszystko wyjaśni. To nie jest dla niej czas na użeranie się z Waszymi kłótniami i ciągłymi wątpliwościami.

Trzymam kciuki.
taaaak racja
dajmy spokój
nie pomagajmy
nie namawiajmy innych do pomagania
nie traćmy właśnego czasu żeby bezinteresownie komuś pomóc
nie róbmy z siebie debila przed innymi
nie czujmy się jakby ktoś nas kopnął w #$% jak już nei jesteśmy potrzebne
nie posiadajmy włąśnych uczuć

jasne, dajmy spokój...
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 14:51   #2841
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Dziewczyny, w zasadzie przydałoby się, żeby moderacja tu posprzątała. Po co ta przepychanka przez kilka ostatnich stron?

Ada jest chora, nikt z nas nie jest tu w takiej sytuacji. Teraz ważne jest jej zdrowie. Powinnyśmy zachęcać, żeby ludzie dalej wpłacali, a nie obrażać się o byle co. Co z tego,że wam głupio przed ludźmi z radia? Czym to jest w porównaniu do tego, że trzeba ratować życie Ady?
Decyzji Ady tez nie rozumiem, ale nikt z nas nie jest w jej sytuacji, więc to normalne, że jej nie rozumiemy.

Każdy by chętnie przeczytał ile pieniędzy zostało wpłacone, w końcu jakiś mały wkład też w to mamy. Ale Ada nie może, boi się, że nie dostanie pieniędzy przez to- wymagacie od niej by ryzykowała swoim leczeniem?

Aduś, trzymamy kciuki i uwierz, że chcemy dla Ciebie jak najlepiej. Próbujemy pomóc jak możemy. Tylko nie zawsze trafiamy z ta pomocą Jak będziemy mogłby Ci w czymś pomóc daj znać!

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-09-22 o 16:29
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 14:55   #2842
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Moim zdaniem w tej chwili "posiadanie uczuć" udowodnić można zakończeniem tych kłótni. Ja już nic więcej nie napiszę.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:12   #2843
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

nie oczekuje od Ady podania stania konta, ani skorzystania z prasy czy tv... ani aktualizacji bloga (a szkoda bo to zmarnowane okazje), czy pojawiania sie tutaj... dziwi mnie to owszem... i nie rozumiem... ale na szczescie nie musze rozumiec i prawde mowiac to bez znaczenia...

takie sytuacje poruszaja, wywoluja chec pomocy (emocje) i mozna powiedziec, ze ma sie szczescie gdy sie zjadzie ktos kto pomaga... bo ogolnie coraz mniej ludzi ma na to chec...

tyle jest dookola cierpiacych osob, tyle nieszczescia bez szans na przezycie z wyrokiem w zawieszeniu... i moze nie potrafie wczuc jak sie chora osoba czuje w danym momencie ale wiem jak wyglada walka o przezycie... o wyzdrowienie... i doprawdy im bardziej ktos chory tym wiecej w nim przekory i checi walki... nawet jak sily brak... widze osoby w o wiele ciezszym stanie... i jak potem widze tu niektore "tlumaczenia" to patrze z niedowiezaniem... z tym, ze bez emocji... bo ja takie walki widze dzien po dniu... u osob w roznym wieku i w roznych stadiach... lub roznych chorobach... i za kazdym razem jest mi bardzo przykro i staram sie pomagac bez slodzenia i zaglaskiwania... bo nikt na dluzsza mete nie wytrzyma przytlaczajacego wspolczucia... wiec nawet jezeli moze posty tu byly zbyt dociekliwe lub rzeczowe to nie znaczy, ze cokolwiek oczekuje...

nowotwor to padkudne, podstepne chorobsko... jedno z wielu... wczesnie wykryte w wielu przypadkach daje szanse... ale to walka z czasem, gdzie kazda minuta jest wazna... bo guz rosnie i rosnie tez mozliwosc przerzutow... i nie zeby bylo, ze umniejszam cierpienie Ady... bo to na pewno nie ale moim zdaniem z kazdym dniem ona sama zmniejsza sobie mozliwosc na 100% wyzdrowienie... bo tu nie chodzi o zlosliwosc guza tylko tempo w jakim niszczy wszystko dookola... a endoproteza nie wszystko da sie zastapic... pomijajac juz ryzyko to najwieksze w tej sytuacji, ze moga zostac uszkodzone nerwy a co za tym idzie moze dojsc do paralizu... dlatego mimo wszystko nie rozumiem postepowania... choc na pewno w rzeczywistosci o wiele wiecej rzeczy sie dzieje... w kierunku uzyskania potrzebnych funduszy i operacji... no coz... kazdy jest kowalem swojego losu...

ale rozumiem tez rozgorycznienie paru osob, tych co sie bardzo zaangazowaly... bo na poczatku byl rozpaczliwy apel "dziewczyny pomocy" a potem w ktoryms momencie... wyszlo na to, w sumie bez slowa "ze dalej sobie sama poradze" ... a poniewaz jestesmy na forum... to czasami pojawia sie ciekawosc lub mniej lub bardziej niepotrzebne emocje...


w kazdym razie... Ado caly czas trzymym kciuki i zbieraj sily bo tych bedziesz duzo potrzebowac... to dopiero poczatek Twoje drogi... i czekam na Twoj wpis (tu czy na blogu), ze juz jestes po... i ze operacja przebiegla pomyslnie... bo mam nadzieje, ze choc ta informacja bedziesz sie chciala z nami podzielic...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:16   #2844
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w tej chwili "posiadanie uczuć" udowodnić można zakończeniem tych kłótni. Ja już nic więcej nie napiszę.

tak masz rację

murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść

adios
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:17   #2845
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

ja tam sie z nikim nie kloce...mowicie ze wazne jest jej zycie tak? ja uwazam tak samo tylko czemu nie daje sobie pomoc..wiemy jaka sile maja media a w radiu podejrzewam ze skonczyloby sie na komunikacie jakims..nikt by wywiadu nie robil wiec za bardzo meczace to by nie bylo no aleee jej wybor..ja go nie neguje..po prostu nie rozumiem no,ale nie musze wszystkiego rozumiec co tu sie dzieje.

Ze swojej strony zycze szybkiego uzbierania pieniedzy i ustalenia terminu Mam nadzieje ze chociaz ustalonym terminem sie podzielisz z nami
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:28   #2846
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
taaaak racja
dajmy spokój
nie pomagajmy
nie namawiajmy innych do pomagania
nie traćmy właśnego czasu żeby bezinteresownie komuś pomóc
nie róbmy z siebie debila przed innymi
nie czujmy się jakby ktoś nas kopnął w #$% jak już nei jesteśmy potrzebne
nie posiadajmy włąśnych uczuć

jasne, dajmy spokój...
No jak dla mnie, trochę za ostro. Pomagajmy - ale nie żądajmy!
Pomagajmy - ale bezinteresownie.
Pomagajmy bez ciągłego pytania, marudzenia, zmuszania, wypowiadania swojego niezadowolenia... Dzień jest bardzo krótki, a życie Ady nie polega tylko na siedzeniu przy laptopie i odpisywaniu na każde wasze pytanie. Pomagajmy, ale jednocześnie dajmy jej spokój, nie żądajmy tego, by nam dziękowała i robiła wszystko, co chcemy.
Ada jest poważnie chora... czy wy miałybyście na wszystko tyle siły, chociażby przy zwykłej grypie? Na pewno jest nam za wszystko ogromnie wdzięczna...
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 15:51   #2847
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Czytam ten wątek długo i bardzo dopinguję Adzie smuci mnie tylko fakt, że trochę to wszystko poszło w drugą stronę chociaż każda ze stron ma rację Boję się, że sytuacja tak się zaogni, że wizażanki nie bedą już chciały pomóc komuś innemu kto znajdzie się w potrzebiea szkoda takiej pozytywnej energii i młodzieńczego entuzjazmu
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:32   #2848
Graza852
Przyczajenie
 
Avatar Graza852
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

czytam Was od dłuższego czasu, dziś postanowiłam się zarejestrować i wypowiedzieć w tej sprawie. Nie rozumiem dziewczyn, które tak atakują Agę i nie dziwię się Adze że tak żadko się teraz udziela bo nawet mi się nie chce czytac tego ataku a co dopiero bardzo chorej dziewczynie. za każdym razem czegoś się uczepicie, tego, że nie jest wiarygodna, że tabletek nie łyka tych co Wy sobie życzycie, że teraz nie chce podać stanu konta... na litość boską! dajcie tej dziewczynie żyć i podejmować decyzje! przecież to jej życie i ma prawo decydować o nim. pewnie temat radia też przedyskutowała ze swoim mężem i rodziną. nie musi Wam dziękować teraz przy każdym swoim wpisie. Ja bym na jej miejscu po takich wpisach zaczęła żałować zaczęcia tego wątku. To, że pomogłyście nie daje Wam prawa do podejmowania decyzji za Adę i zmuszania jej do czegokolwiek.

Ada mam nadzieję, że szybko uzbierają się pieniądze na operacje i pokonasz chorobę.
Graza852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:45   #2849
aniesiaw
Raczkowanie
 
Avatar aniesiaw
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 161
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Napisałabym coś ale... lepiej się powstrzymam bo jeszcze bana dostanę...
Mnie tez aż nosi i gryzę się w język i palce...
Faktycznie murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść!

Przykro!
aniesiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:18   #2850
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
No jak dla mnie, trochę za ostro. Pomagajmy - ale nie żądajmy!
Pomagajmy - ale bezinteresownie.
Pomagajmy bez ciągłego pytania, marudzenia, zmuszania, wypowiadania swojego niezadowolenia... Dzień jest bardzo krótki, a życie Ady nie polega tylko na siedzeniu przy laptopie i odpisywaniu na każde wasze pytanie. Pomagajmy, ale jednocześnie dajmy jej spokój, nie żądajmy tego, by nam dziękowała i robiła wszystko, co chcemy.
Ada jest poważnie chora... czy wy miałybyście na wszystko tyle siły, chociażby przy zwykłej grypie? Na pewno jest nam za wszystko ogromnie wdzięczna...


Cytat:
Napisane przez Graza852 Pokaż wiadomość
czytam Was od dłuższego czasu, dziś postanowiłam się zarejestrować i wypowiedzieć w tej sprawie. Nie rozumiem dziewczyn, które tak atakują Agę i nie dziwię się Adze że tak żadko się teraz udziela bo nawet mi się nie chce czytac tego ataku a co dopiero bardzo chorej dziewczynie. za każdym razem czegoś się uczepicie, tego, że nie jest wiarygodna, że tabletek nie łyka tych co Wy sobie życzycie, że teraz nie chce podać stanu konta... na litość boską! dajcie tej dziewczynie żyć i podejmować decyzje! przecież to jej życie i ma prawo decydować o nim. pewnie temat radia też przedyskutowała ze swoim mężem i rodziną. nie musi Wam dziękować teraz przy każdym swoim wpisie. Ja bym na jej miejscu po takich wpisach zaczęła żałować zaczęcia tego wątku. To, że pomogłyście nie daje Wam prawa do podejmowania decyzji za Adę i zmuszania jej do czegokolwiek.


Oklaski za zdrowe, normalne podejście.

Cytat:
Napisane przez aniesiaw Pokaż wiadomość
Faktycznie murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść!

Przykro!
A "murzyn" na co liczył? Pomnik mu mieli wybudować? Czy stać się marionetką w jego dłoniach?
Jeśli "murzyn" ma mieć pretensje niech "murzyn" sobie idzie.. Niech ma poczucie, że go odrzucono, tylko, że on sam chciał żeby tak było, bo różnicą jest pomagać a narzucać się z pomocą.
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.