Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 12:26   #2581
Kkkaaarrrooolllkkkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Kkkaaarrrooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

przez najbliższe miesiące nie odwiedze już żadnego fryzjera !!
napewno skorzystam z różnych porad ale najgorsze jest to, że tak bardzo zle sie czuje w tej fryzurze dobrze ze chociaz w malego kucyka moge je zwiazac ... z pomoca spinek...

jedynie co mnie pociesza to, to że moje wloski po tych wszystkich specyfikach beda bardziej zdrowsze,ladniejsze i szybciej moze odrosna .... ale czy tak bedzie to sie okaze
Kkkaaarrrooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 13:12   #2582
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Biedna ja miałam do pasa iciachnęla mi tak 5 cm za ramiona, jak już pisałam w innym wątku- w Wielki Czwartek i od tej pory...zapuszczam także 3maj kciuki za mnie, a ja będę 3mać za Ciebie
pzdr
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 13:18   #2583
Kkkaaarrrooolllkkkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Kkkaaarrrooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Akisia dziekuje slicznie ja rowniez trzymam za Ciebie kciuki ehh jeszcze rok temu tez mialam wloski do pasa... ale musialam podciac bo byly bardzo przesuszone...

we wtorek niestety nie zrozumialysmy sie chyba z fryzjerka... mialy byc dluzsze....

zastanawiam sie ktore tabletki kupic ..moze np vitapil ? na ulotce pisze ze wplywa na pobudzenie cebulek , moze przyspieszy to odrastanie
Kkkaaarrrooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 18:01   #2584
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ja znalazłam takie coś i się właśnie zastanawiam, czy by sięw to nie zaopatrzyć...używał ktoś?
http://www.domzdrowia.pl/40385.html?...48dc9a75f01cd4
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 19:45   #2585
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Ile na miesiac wam rosna po tyych specyfikach?
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:09   #2586
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez Kkkaaarrrooolllkkkaaa Pokaż wiadomość
przez najbliższe miesiące nie odwiedze już żadnego fryzjera !!
napewno skorzystam z różnych porad ale najgorsze jest to, że tak bardzo zle sie czuje w tej fryzurze dobrze ze chociaz w malego kucyka moge je zwiazac ... z pomoca spinek...

jedynie co mnie pociesza to, to że moje wloski po tych wszystkich specyfikach beda bardziej zdrowsze,ladniejsze i szybciej moze odrosna .... ale czy tak bedzie to sie okaze
Na pewno beda zdrowsze! i beda szybciej rosly! a nasze wspanialomyslne fryzjerki trzeba pozwac! tez przez to przeszlam tylko mialam trwala a'la beyonce... odrosly i teraz sie z tego smieje! zobaczysz bedzie dobrze glowa do gory
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 09:28   #2587
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Kkkaaarrrooolllkkkaaa Pokaż wiadomość
Akisia dziekuje slicznie ja rowniez trzymam za Ciebie kciuki ehh jeszcze rok temu tez mialam wloski do pasa... ale musialam podciac bo byly bardzo przesuszone...

we wtorek niestety nie zrozumialysmy sie chyba z fryzjerka... mialy byc dluzsze....

zastanawiam sie ktore tabletki kupic ..moze np vitapil ? na ulotce pisze ze wplywa na pobudzenie cebulek , moze przyspieszy to odrastanie
Też się przymierzam do Vitapilu uzywałam kiedyś Silici i nawet dobra, parę razy zażywałam też H-Pantoten i uważałam go za najlepszy preparat doustny, ale chodziło mi wtedy o paznokcie, które niestety są u mnie beznadziejne
Ale ze szczerym sercem polecam zestaw H-Pantoten + Wax---->włoski są naprawdę śliczne potem
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 15:22   #2588
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

ja moje wlosienta dzisiaj scielam mam teraz do ramion i grzyweczke prosta :P
Ale pewnie niedlygo zaczne zapuszczac z wami! :P
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 20:58   #2589
Kkkaaarrrooolllkkkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Kkkaaarrrooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

aksia a ten H-Pantoten to jakies tabletki ? w sumie to nie lubie lykac duzych tabletek... ;/ i wlasnie zastanawiam sie jakiej sa wielkosci :P no i jakie sa tez tabletki vitapil :| moze ktos kiedys mial z nimi doczynienia ?
Nastawilam sie na vitapil moze on wspomoze porost wlosow :|
Kkkaaarrrooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 21:04   #2590
Kkkaaarrrooolllkkkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Kkkaaarrrooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
Na pewno beda zdrowsze! i beda szybciej rosly! a nasze wspanialomyslne fryzjerki trzeba pozwac! tez przez to przeszlam tylko mialam trwala a'la beyonce... odrosly i teraz sie z tego smieje! zobaczysz bedzie dobrze glowa do gory


nie zaufam juz zadnej fryzjerce - nigdy !
Dziekuje za wsparcie

p.s : chyba mam jakies przewidzenia ale tak jakby wloski mi troszeńke juz odrosly od wtorku :P dla mnie liczy sie kazdy mm !!!
Kkkaaarrrooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 21:32   #2591
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Kkkaaarrrooolllkkkaaa Pokaż wiadomość
aksia a ten H-Pantoten to jakies tabletki ? w sumie to nie lubie lykac duzych tabletek... ;/ i wlasnie zastanawiam sie jakiej sa wielkosci :P no i jakie sa tez tabletki vitapil :| moze ktos kiedys mial z nimi doczynienia ?
Nastawilam sie na vitapil moze on wspomoze porost wlosow :|
ja nie chce nic mowic,ale ja uzywam silicei uwazam,ze jest naprawde bardzo dobra,nie tylko wspomaga przedluzanie włosów,ale bardzo sie po niej błyszcaprzy okazji przestały mi sie rozdwajać paznokcieFakt faktem trzeba je uzywac kilka miesiecyNo i tabletki nie sa zbyt małe:P:P:P
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 10:14   #2592
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A ile ta silica kosztuje?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 10:29   #2593
zerta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Mi rosną 3mm na miesiąc!!! Koszmar... Są mocne, wygladaja dobrze i lsnią nawet po tym jak je farbowałam 3 tyg temu ale STRASZNIE powoli rosną Nakładam WAX'a, biore skrzyp, myje głowe żółtkiem jajka i olejkiem rycynowym i nic Pomocy!!! Wczesniej widziałam jak dziewczyny pisały zeby brać 12(!!!) tabletek dziennie HUMAVITu ale nie wiem czy to jest zdrowe :/
zerta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 11:29   #2594
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Martulka10000A ile ta silica kosztuje?


100 tabletek sillica kosztuje ok.24 złja kupuje zawsze 20 tabletek,czyli ok 5 złBierze sie jedna dziennie,ale naprawde to pomaga
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 11:52   #2595
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Kkkaaarrrooolllkkkaaa Pokaż wiadomość
aksia a ten H-Pantoten to jakies tabletki ? w sumie to nie lubie lykac duzych tabletek... ;/ i wlasnie zastanawiam sie jakiej sa wielkosci :P no i jakie sa tez tabletki vitapil :| moze ktos kiedys mial z nimi doczynienia ?
Nastawilam sie na vitapil moze on wspomoze porost wlosow :|
To są takie okrągłe tabletki o średnicy ok 8 mm może, da się połknąć niestwty nie wiem, jaki jest Vitapil, wiem tylko, że to tabletki, nie kapsułki (vege) H-Pantoten kosztuje ok.46 zl za 120 tabletek, bierze się 4 dziennie, przy kuracji dłuższej niż 6 tyg. mozna dawkę obniżyć do 2---->ja tak robiłam i starczało mi na 60 dni kuracji. Vitapil to 60 tabletek po 30 zł, bierze się 1 dziennie, więc wychodzi taniej o ok. 15 zł. Jeżeli nie lubisz połykać tabletek, kup Vitapil bądź Silicę----->będziesz połykać tylko 1 dziennie
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 14:35   #2596
zerta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: wzrost włosów a piwo (??)

Ja stosowałam piwo zeby włosy mi sie lepiej układały i były podatne. Po myciu płucze sie piwem, potem modeluje i to działa jak najlepszy lakier do włosów czy pianka Tyle ze pachnie sie jakby sie wyszło ze słodowni Ale nie zauważyłam zeby mi po takich płukankach szybciej rosły, niestety... Moja koleżanka twierdzi, ze jak poleciała do Stanów to jej rosły 2 razy szybciej Moze zmiana klimatu robi dobrze... ale to drogi zabieg
zerta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 15:47   #2597
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A czy szampon Ziaji- olej rycynowy- tez pomaga? Czy w jego składzie jest za mało rycyny?
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 15:54   #2598
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Martulka10000A ile ta silica kosztuje?


100 tabletek sillica kosztuje ok.24 złja kupuje zawsze 20 tabletek,czyli ok 5 złBierze sie jedna dziennie,ale naprawde to pomaga

O super dzięki!! Chyba sie skuszę

Ale te tabletki są dostępne w aptece bez recepty?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 16:16   #2599
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Martulka10000 te tabletki sa dostepne bez recepty,ale najlepiej pochodzic po aptekach bo w jednych 20 tabletek kosztuje ok 5zł,zas pojdziesz do innej apteki i tam mozesz zapłacic juz np koło 8 zł
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 17:05   #2600
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

witajcie

ja jakis rok temu stosowalam kuracje z wielu wymienionych specyfikow, niestety bardzo sie po tym wszystkim zniechcecilam, bo efekty byly zerowe

olejek rycynowy, nafta kosmetyczna, maseczka z zoltkiem - mialam po nich okropne wlosy, takie ciezkie, tluste a zarazem koncowki przesuszone ktore okropnie odstawaly

seboradin - ta wersja do wlosow suchych - wlosy byly jeszcze bardziej suche i splatane

skrzypovita - bralam przez 3 mc i nic...

wax- 2 mc stosowania co 2 dzien i tez nic....


postanowilam sprobowac jeszcze raz, bo to jak rosna moje wlosy to skandal....

tym razem sprobuje z waxem, seboradinem tym do wlosow przetluszczajacych sie i bede brala vitapil... i zobacztmy. postaram sie byc cierpliwa ale nie bedzie to moja glowna pielegnacja wlosow tylko dodatkowa. bede uzywac tez innych kosmetykow bo niestety bez odzywek wygladzajacych to strach wyjsc na ulice....

zastanawia mnie jeszcze jedno, jedna wizazanka w tym watku wspominala o kwasie foliowym, w tabletkach Folik. czy ktoras z was go brala ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 17:22   #2601
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Martulka10000 te tabletki sa dostepne bez recepty,ale najlepiej pochodzic po aptekach bo w jednych 20 tabletek kosztuje ok 5zł,zas pojdziesz do innej apteki i tam mozesz zapłacic juz np koło 8 zł
A mam jeszcze jedno pytanko nie ma czasem przeciwwskazań dotyczących wieku?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 19:23   #2602
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Martulka10000 nie ma zadnych przeciwskazan co do wieku na szczescie bierze sie jedna tabletke dziennie,ale efekt jest po jakims czasie,czyli tak po 2-óch miesiacachja zaczelam brac je w styczniu i poprawe zauwazylam gdzies moze pod koniec lutego...no prawei 2-óch mies Ja szczególnie ta poprawe zauwazylam na paznokciach,bo mi sie okropnie rozdwajały,a teraz mam takie twarde,że szok:P a sillice doradzila mi koleznka,która juz wszytskiego próbowała i mówi,ze jest najlepszaja teraz uwazam tak samoi włosy bardzo wzmacnia,mam wrazenie ze mi szybciej rosnaale trzeba brac codziennie,najlepiej nie zapominacNa szcescie tylko jedna dziennie,a nie jak w przypadku skrzypu polnego az trzy
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 21:38   #2603
Kkkaaarrrooolllkkkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Kkkaaarrrooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
To są takie okrągłe tabletki o średnicy ok 8 mm może, da się połknąć niestwty nie wiem, jaki jest Vitapil, wiem tylko, że to tabletki, nie kapsułki (vege) H-Pantoten kosztuje ok.46 zl za 120 tabletek, bierze się 4 dziennie, przy kuracji dłuższej niż 6 tyg. mozna dawkę obniżyć do 2---->ja tak robiłam i starczało mi na 60 dni kuracji. Vitapil to 60 tabletek po 30 zł, bierze się 1 dziennie, więc wychodzi taniej o ok. 15 zł. Jeżeli nie lubisz połykać tabletek, kup Vitapil bądź Silicę----->będziesz połykać tylko 1 dziennie
Dziekuje za cenne informacje to chyba sie skuszę na vitapil (jak skoncze merz spezial) bo mam wstret do lykania tabletek :P a merz spezial jakos jeszcze przejdzie bo jest wielkosci ibupromu hehe :P mam nadzieje ze vitapil bedzie gdzies takiej wielkosci... bo jak wieksze i podluzne to hmm.. bede musiala sie jakos zmuszac :P
Dobrze ze chociaz ten vitapil bierze sie raz dziennie.. bo merz spezial 2 ...i czasem mi sie zapomina , szczegolnie jak wracam pozno z uczelni ...:P
Kkkaaarrrooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 22:22   #2604
Viven
Raczkowanie
 
Avatar Viven
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 47
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Tu nie chodzi o to jak szybko rosną. Wszystkim włosy rosną w podobnym tempie. Tu chodzi głównie o częstotliwość wypadania włosów. Dlatego warto je pielęgnować zarówno za pomocą odżywek jak i preparatów(np. ze skrzypem)
Viven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 22:27   #2605
Viven
Raczkowanie
 
Avatar Viven
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 47
Dot.: wzrost włosów a piwo (??)

[1=1f1007dbc1893deb845c271 92263acd2a23066e6;446059]Przepis z jednej z gazet:

Piwo-zapewnia włosom miękkość i ułatwia ich układanie. Do płukanki wystarczy pół butelki jasnego piwa. Pamiętam, by piwo wyjąć wcześniej z lodówki i przelać do szklanki, bo powinno się ogrzać.

Przepis z drugiej gazety:

"Płukanka modelująca"
Piwo zastąpi piankę do układania włosów.
Po myciu zwilż włosy roztworem jasnego piwa i wody (w proporcji 1:1; dla krótkich: pół szklanki wody). Ułóż fryzurę jak zwykle.

Przepis z trzeciej gazety:

Żółtko jednego jajka wymieszaj z 1/2 szklanki ciemnego piwa oraz łyżkę rumu. Miksturę nałożyć na włosy, po pięciu minutach zmyć wodą z dodatkiem soku z cytryny. Tak przygotowany szampon wzmocni włosy.

Powodzenia w eksperymantach i napiszcie o efektach .[/quote]
Ciekawe... może warto wypróbować
Viven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 22:37   #2606
gosiaczek_ns
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek_ns
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 39
Dot.: wzrost włosów a piwo (??)

To trzeba zrobić zapasy w Czechach lub Słowacji, bo tam piwko tańsze
__________________

gosiaczek_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 07:57   #2607
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez zerta Pokaż wiadomość
Mi rosną 3mm na miesiąc!!! Koszmar... Są mocne, wygladaja dobrze i lsnią nawet po tym jak je farbowałam 3 tyg temu ale STRASZNIE powoli rosną Nakładam WAX'a, biore skrzyp, myje głowe żółtkiem jajka i olejkiem rycynowym i nic Pomocy!!! Wczesniej widziałam jak dziewczyny pisały zeby brać 12(!!!) tabletek dziennie HUMAVITu ale nie wiem czy to jest zdrowe :/
Zerta ja zażywam Humavit i na opakowaniu zalecaja dawkowanie 3 razy dziennie po 2-4 tabletki, wiec 12 tabletek na dzien to ta górna ale jeszcze dozwolona dawka :-D Ja biore 2x dziennie po 3...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 08:32   #2608
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Ja znalazłam takie coś i się właśnie zastanawiam, czy by sięw to nie zaopatrzyć...używał ktoś?
http://www.domzdrowia.pl/40385.html?...48dc9a75f01cd4

Podbijam pytanie sama chętnie dowiedziałabym sie czegoś więcej o działaniu tego preparatu... używała go któraś z Was dziewczyny?
Cathas jak już go nabędziesz i zaczniesz stosować daj znać jakie włoski masz po nim
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 09:33   #2609
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Tylko właśnie sięsama zastanawiam nad nim... bo on jest do włoskó bardzo cienkich i delikatnych, a moje są dość grube i jednak wytrzymałe, i dlatego nie wiem, czy nie byłby zbyt obciążający dla nich... zastanowię się jeszcze, ale jeśli kupię, to oczywiście dam znać
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 11:09   #2610
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez Kkkaaarrrooolllkkkaaa Pokaż wiadomość
nie zaufam juz zadnej fryzjerce - nigdy !
Dziekuje za wsparcie

p.s : chyba mam jakies przewidzenia ale tak jakby wloski mi troszeńke juz odrosly od wtorku :P dla mnie liczy sie kazdy mm !!!
nie masz za co dziekowac wiem jakie wazne jest wsparcie w takim momencie pozdrawiam Cie serdecznie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.