Problem z Pocztą Polską - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-25, 18:34   #31
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Problem z Pocztą Polską

vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 17:44   #32
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

W sobote wyslalam 4 przesyki do Polski ze Stanow(kosmetyki do wizazanek) i juz sie martwie bo w sumie powinny juz dojsc(no w poniedzialek to juz na bank) Martwie sie bo kurcze raz mi zaginal tusz wyslany do kolezanki,ahhh ta poczta.Dziewczyny dajcie znac jak najszybciej jak dojda bo ja tu siedze jak na szpilkach i ciagle sprawdzam emaila.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:16   #33
SZk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z Pocztą Polską

jakies 2 lata temu wysłałam do Stanow paczke, (niestety wtedy nie priorytetem), to szło MIESIĄC :/
SZk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:27   #34
sasanka22
Raczkowanie
 
Avatar sasanka22
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: esTWuaA
Wiadomości: 134
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
W sobote wyslalam 4 przesyki do Polski ze Stanow(kosmetyki do wizazanek) i juz sie martwie bo w sumie powinny juz dojsc(no w poniedzialek to juz na bank) Martwie sie bo kurcze raz mi zaginal tusz wyslany do kolezanki,ahhh ta poczta.Dziewczyny dajcie znac jak najszybciej jak dojda bo ja tu siedze jak na szpilkach i ciagle sprawdzam emaila.
Kochana dzis juz sie nie denerwuj,jest teraz po 19,juz paczek raczej nie rozwoza
jutro tez nie wszystkie poczty pracują,niestety .Myse,ze w poniedzialek juz dojda paczuchy nic sie nie denerwuj

zastanawia mnie tylko jedna rzecz-babka na poczcie ostatnio,jak TZ czekal na paczke z USA powiedziala,ze jest u nich 5 lub 6 dnia po nadaniu w USA .Dzis tam dzwonilam milion razy i pani juz nie byla tak mila..
uslyszalam po 5 minutach czekania ze "paczki nie ma " ale nnie przyszla czy moze juz kurier wyjechal,bo wie pani,juz powinna byc? "nie ma,nic nie wiem" aha,a czy ja sie dodzwonilam na 7-mke?magazyn paczek? "tak" aha...dziekuje

ehh..
sasanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:32   #35
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Ja nie cierpie poczty polskiej. Dla mnie sa to zlodzieje i tyle. Nawet listy otwieraja. Do mojej siostry przychodzily rozerwane koperty.
Bylo wiele sytuacji zwiazanych z poczta i juz wole czasami sama dowiezc do kogos cos niz wysylac poczta.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:39   #36
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez sasanka22
Kochana dzis juz sie nie denerwuj,jest teraz po 19,juz paczek raczej nie rozwoza
jutro tez nie wszystkie poczty pracują,niestety .Myse,ze w poniedzialek juz dojda paczuchy nic sie nie denerwuj

zastanawia mnie tylko jedna rzecz-babka na poczcie ostatnio,jak TZ czekal na paczke z USA powiedziala,ze jest u nich 5 lub 6 dnia po nadaniu w USA .Dzis tam dzwonilam milion razy i pani juz nie byla tak mila..
uslyszalam po 5 minutach czekania ze "paczki nie ma " ale nnie przyszla czy moze juz kurier wyjechal,bo wie pani,juz powinna byc? "nie ma,nic nie wiem" aha,a czy ja sie dodzwonilam na 7-mke?magazyn paczek? "tak" aha...dziekuje

ehh..
Musza dojsc musza
ja moze przewrazliwiona jestem ale nie ufam poczcie,szcegolnie Polskiej bo wiem ze kradna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:45   #37
sasanka22
Raczkowanie
 
Avatar sasanka22
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: esTWuaA
Wiadomości: 134
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Elfie,tak na rozluznienie-pamietasz,mowlilam Ci ze TZ czeka na paczuche z Atlanty? czekal,czekal..minal tydzien..poltora..ja mowie zapomnij,juz przepadlo w koncu Sandra przyslala @ ze..nie wyslala wtedy bo sa zaostrzone przepisy co do wysylek w zwiazku z terrorystami czy jakos tak i musi inaczej zapakowac ze wysle pod koniec tygodnia..Monsz sie wsciekl...ze przez Binladena dalej musi czekac
sasanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 18:48   #38
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez sasanka22
Elfie,tak na rozluznienie-pamietasz,mowlilam Ci ze TZ czeka na paczuche z Atlanty? czekal,czekal..minal tydzien..poltora..ja mowie zapomnij,juz przepadlo w koncu Sandra przyslala @ ze..nie wyslala wtedy bo sa zaostrzone przepisy co do wysylek w zwiazku z terrorystami czy jakos tak i musi inaczej zapakowac ze wysle pod koniec tygodnia..Monsz sie wsciekl...ze przez Binladena dalej musi czekac
OOO no to fajnie,pamietam tez sie martwilas o ta paczke

Poczekamy do poniedzialku
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 21:45   #39
doroniaa
BAN stały
 
Avatar doroniaa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 96
GG do doroniaa
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
W sobote wyslalam 4 przesyki do Polski ze Stanow(kosmetyki do wizazanek) i juz sie martwie bo w sumie powinny juz dojsc(no w poniedzialek to juz na bank) Martwie sie bo kurcze raz mi zaginal tusz wyslany do kolezanki,ahhh ta poczta.Dziewczyny dajcie znac jak najszybciej jak dojda bo ja tu siedze jak na szpilkach i ciagle sprawdzam emaila.

to juz jedna mniej Elfiku jeszcze raz dziekuje
doroniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 21:48   #40
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez doroniaa
to juz jedna mniej Elfiku jeszcze raz dziekuje
Prosze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 09:08   #41
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Dziewczyny kiedys wysylalam do dziewczyny wisiorek złoty, listem poleconym i... zaginął, złozyłam reklamację... i dostałam zwrot wartosci...na szczescie wartosc jego byla okolo 50 zł, więc pieniązki zwrociłam dziewczynie, która ode mnie kupiła!!!

Mojemu koledze notorycznie giną paczki na poczcie a ostatnio to nawet byla sytuacja, ze listonosz sam odebral paczke... a pieniadze zagineły...

jedyne co moge poradzic... zawyzajcie wartosc paczki, moze wtedy zastanowią sie kogo tam zatrudniają!!!
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 15:52   #42
sasanka22
Raczkowanie
 
Avatar sasanka22
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: esTWuaA
Wiadomości: 134
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Elfiku,wpadlam na chwilke i melduje,ze paczki niestety niet szkoda,liczylam,ze dzis do mnie dojdzie
Doroniu,ale Ci fajnie
ja juz tu tuptam w miejscu od wczoraj ale chyba mam pecha jakiegos ostatnio

buziaki,znikam
__________________
Kobiety dzielą się na: DAMY, NIE_DAMY i.. NIE_DAMY_WSZYSTKIM
sasanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 16:02   #43
doroniaa
BAN stały
 
Avatar doroniaa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 96
GG do doroniaa
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Sasanko pewnie paczuszka bedzie juz w poniedzialek
doroniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 16:02   #44
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez sasanka22
Elfiku,wpadlam na chwilke i melduje,ze paczki niestety niet szkoda,liczylam,ze dzis do mnie dojdzie
Doroniu,ale Ci fajnie
ja juz tu tuptam w miejscu od wczoraj ale chyba mam pecha jakiegos ostatnio

buziaki,znikam
Kurcze mam nadzieje ze w poniedzialek to juz dojdzie,kurcze mam nadzieje ze nic sie nie stalo z nia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 18:20   #45
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez SZk
jakies 2 lata temu wysłałam do Stanow paczke, (niestety wtedy nie priorytetem), to szło MIESIĄC :/

Wysylajac do Stanow lepiej wyslac priorytetem air mail bo jak nie to wrzuca na Statek droga morska i bedzie szlo 2 miesiace
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 18:44   #46
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Ja już na moj perfum i cień który kupiłam na allegro czekam poł roku i straciłam jakąkolwiek nadzieje że je zobacze... Ale to już raczej nie wina poczty tylko tego kogoś kto wysyłał bo odszkodowanie dostał ale mi kasy nie zwrócił... no nic.

Na poczcie pracują bardzo sprytni ludzie... Kiedyś ciocia z niemiec wysłała mi w kopercie i jeszcze w dodatku ukryte w karcie świątecznej pieniądze... Karta doszła ale bez pieniędzy... Nie była to duża suma więc nie było się o co klócić.

Jeśli chcemy aby paczka NA PEWNO dotarła to trzeba ją ubezpieczyć. Do priorytetu dopłaca się 1zł ale mamy 100% pewności że paczuszka dojdzie. Ja po przygodzie z allegro zawsze wysyłam priorytetem poleconym. Wolę już dołożyć 1zł i mieć pewnosć że paczuszka dojdzie
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 18:55   #47
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez Domina
Ja już na moj perfum i cień który kupiłam na allegro czekam poł roku i straciłam jakąkolwiek nadzieje że je zobacze... Ale to już raczej nie wina poczty tylko tego kogoś kto wysyłał bo odszkodowanie dostał ale mi kasy nie zwrócił... no nic.

Na poczcie pracują bardzo sprytni ludzie... Kiedyś ciocia z niemiec wysłała mi w kopercie i jeszcze w dodatku ukryte w karcie świątecznej pieniądze... Karta doszła ale bez pieniędzy... Nie była to duża suma więc nie było się o co klócić.

Jeśli chcemy aby paczka NA PEWNO dotarła to trzeba ją ubezpieczyć. Do priorytetu dopłaca się 1zł ale mamy 100% pewności że paczuszka dojdzie. Ja po przygodzie z allegro zawsze wysyłam priorytetem poleconym. Wolę już dołożyć 1zł i mieć pewnosć że paczuszka dojdzie

U nas ubezpieczenie jest uzaleznione od wagi paczki im paczka wiecej wazy tym wieksze ubezpieczenie-czasami wychodzi duzo-nie ubezpieczylam niestety,a teraz zaluje-mam nadzieje ze dojda,zawsze mi dochodzily z wyjatkiem jednej przesylki.

Co do wysylania pieniedzy to ja czesto w listach wysylalam do rodziny drobne sumy$10 $20-nigdy nikt pieniedzy nie ukradl-ale moze to nie jest najlepszy pomysl?

ehhh ta poczta......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 19:00   #48
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Problem z Pocztą Polską

O widze,ze jest tu ktos z Viersen
Ewusia macham do Ciebie lapka z Neuss

(Sorki,ze tak nie w temacie)...
Pozdrawiam...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 20:25   #49
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Dziewczyny czy nic jeszcze nie doszlo?Dajcie znac bo sie denerwuje

ahhh ta poczta nienawidze czekac

siedze sobie i pije biale wino z nerwow......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 20:10   #50
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Nastepna paczka doszla

Tylko ze z malym, problemem ,jestem w szoku prawde mowiac

Paczka byla otwierana(chociaz zakleilam paczke dokladnie tasma klejaca w razie czego) i w srodku wszytko przegladane i jeden kosmetyk doszedl uszkodzony chociaz go zapakowalam bardzo dokladnie

Jestem w szoku,poczta polska to rzeczywiscie cyrk na kolkach

Agalay i Spook-dziewczyny wasze tez pewnie moga byc na przegladzie bo jeszcze nie doszly,mam nadzieje ze w koncu dotra i ze nikt niczego nie ukradnie


Jestem zla na ta Poczte

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-19 o 20:37
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 20:20   #51
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Nastepnym razem ubezpieczam(juz teraz mam nauczke) i zawyzam wartosc,a niech placa odszkodowanie moze w koncu sie zastanowia ze to co robia to nie jest legalne...
chyba nie ma takiego prawa zeby paczke mozna bylo otworzyc?


hahahah poczytajcie sobie tutaj poczta polska dostala nagrode jako najlepsza z firm hahahaha,najlepszy jest ten cytat na koncu

"Poczta Polska jest najsilniejszą marką w szerokiej kategorii usług”


http://www.poczta-polska.pl/aktualnosci.php?id=198

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-19 o 20:42
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 21:48   #52
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Re: Problem z Pocztą Polską

Szczęściara z Ciebie Vilandro. Mi poczta zepsuła pierwszą wymianę na Targowisku i Hexxanie należą się pokłony za cierpliwość. Kwitek śledzący trasę paczki dotarł do niej po tygodniu reklamacji, ale u mnie cisza (a to juz chyba z miesiąc od jej złożenia) - jutro idę się awanturować i mam nadzieję, że szybko dostaniemy odszkodowanie.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:23   #53
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Re: Problem z Pocztą Polską

To mnie nastraszyłyście… wczoraj wysłałam paczkę: priorytet, polecony i ze zwrotem. To prezent niespodzianka, więc czekam aż ta obdarowana przeze mnie osoba się odezwie… strasznie się denerwuje. Chciałabym, żeby dotarła.
Jakiś czas temu wysłałam list priorytetem i nie dotarł, że nie miałam żadnego potwierdzenia wysłania nawet nie mogłam złożyć skargi.
Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej i paczka dotrze cała i szczęśliwa – sprawiając dużo radości adresatowi.

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2005-08-01 o 13:24
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 13:50   #54
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Dziewczyny jestem w tej samej sytuacji wysłałam bluzke listem poleconym na poczatku lipca osoba która wygrała moja aukcje jeszcze jej nie dostała...
wiec zgłosiłam reklamacje pani zapytała się jaka była wartość wiec odpowiedziałam ze ok 100zł teraz mam czekac 2 tygodnie Powiedzcie mi co bedzie po 2 tygodniach jak się list nie znajdzie??? dostane odrazu odszkodowanie (jakis procent kwoty czy całość????) a może dopiero wtedy moge się ubiegac o odszkodowanie???? jestem bardzo ciekawa moze ktoś zna odpowiedz????
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 14:14   #55
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez ooliwka
Dziewczyny jestem w tej samej sytuacji wysłałam bluzke listem poleconym na poczatku lipca osoba która wygrała moja aukcje jeszcze jej nie dostała...
wiec zgłosiłam reklamacje pani zapytała się jaka była wartość wiec odpowiedziałam ze ok 100zł teraz mam czekac 2 tygodnie Powiedzcie mi co bedzie po 2 tygodniach jak się list nie znajdzie??? dostane odrazu odszkodowanie (jakis procent kwoty czy całość????) a może dopiero wtedy moge się ubiegac o odszkodowanie???? jestem bardzo ciekawa moze ktoś zna odpowiedz????
Oliwko po dwóch tygodniach dostaniesz pewnie list z poczty, ze sprawa się przedłuży do miesiąca bo muszą zbadać dokladnie Po miesiącu dostaniesz list z odpowiedzią i od razu pieniądze (pan listonosz Ci przyniesie). Poczta ma jakiś przelicznik, Bzinka nie tak dawno podawała na forum, plus zwracają koszty przesyłki. Dziewczyny przeważnie dostają ok 110-115 zł. Za paczkę jest mniej, chyba połowa tej kwoty...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 14:35   #56
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Oliwko po dwóch tygodniach dostaniesz pewnie list z poczty, ze sprawa się przedłuży do miesiąca bo muszą zbadać dokladnie Po miesiącu dostaniesz list z odpowiedzią i od razu pieniądze (pan listonosz Ci przyniesie). Poczta ma jakiś przelicznik, Bzinka nie tak dawno podawała na forum, plus zwracają koszty przesyłki. Dziewczyny przeważnie dostają ok 110-115 zł. Za paczkę jest mniej, chyba połowa tej kwoty...
dzieki Smoczyca
mam nadzieje że tak będzie
bardzo się martwie bo ta dziewczyna czeka na tą bluzeczke i juz jest bbbaaardzo zdenerwowana i się wcale nie dziwie już chciałam zwracac jej pieniazki ale doszłam do wniosku że może jednak jeszcze list się znajdzie
teraz uzbrajam się w cierpliwość jak się cośik wyjasni to napisze

a jeszli Któras z Was była w podobnej sytuacji ale reklamacja potoczyła się inaczej to niech opisze bo ja przez ostatnie dni mysle tylko o tym
i chce znac wszystkie możliwe scenarjusze
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 16:00   #57
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Problem z Pocztą Polską

Wszystkie moje paczki doszly(dzieki Bogu )Oprocz jednej,ale nie martwie sie tak bardzo bo kolezanka chyba jest na wakacjach,takze jak wroci to pewnie da znac ze tez juz otrzymala paczke,jednak bardziej kosztowne przesylki bede nastepnym razem ubezpieczac,tak w razie czego bo nie ufam Poczcie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 16:38   #58
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Re: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez PaniKota
Szczęściara z Ciebie Vilandro. Mi poczta zepsuła pierwszą wymianę na Targowisku i Hexxanie należą się pokłony za cierpliwość. Kwitek śledzący trasę paczki dotarł do niej po tygodniu reklamacji, ale u mnie cisza (a to juz chyba z miesiąc od jej złożenia) - jutro idę się awanturować i mam nadzieję, że szybko dostaniemy odszkodowanie.

A MY nadal czekamy na odpowiedz ze strony poczty i przyznam ze zaczyna mnie to irytowac,Magda zlozyla reklamacje 18 czerwca a jest juz koniec lipca i .....NIC,martwa cisza
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 18:29   #59
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Re: Problem z Pocztą Polską

Cytat:
Napisane przez Hexxana
A MY nadal czekamy na odpowiedz ze strony poczty i przyznam ze zaczyna mnie to irytowac,Magda zlozyla reklamacje 18 czerwca a jest juz koniec lipca i .....NIC,martwa cisza
Kurcze ehhh ta poczta,moze powinnyscie sie przypomniec i moze nachodzic ich czesciej i sie pytac o przebieg tej reklamacjji,moze jak beda miec Was dosc ze tak czesto sie dopytujecie to w koncu sprawa sie ruszy?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 18:43   #60
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Problem z Pocztą Polską

No coz,mnie pozostaje TYLKO czekac,bo przesylka nie dotarla do mnie wiec to Magda skladala reklamacje.Niestety moja rola jest bardziej bierna bo w zaden sposob nie moge tego przyspieszyc.
Jestem zirytowana bo na tyle przesylek roznej "masci"akurat musiala zniknac TA,jeszcze tymbardziej ze zalezalo mi na zawartosci no ale trudno,stalo sie i niczyja wina.
Moge jedynie byc bardzo wdzieczna Magdzie za uczciwe podejscie do tematu
A tak poza tematem to "podziwiam"wszystkie osoby,ktore wysylaja tego typu przesylki listami zwyklymi,bez zadnego dowodu nadania.....bo takie przypadki tez sie zdarzaja.
Mam nadzieje,ze ta przykra historia w koncu bedzie miala pozytywny final i reklamacja zostanie uznana.Ale zanim do tego dojdzie MUSZE czekac
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.