serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 20:47   #1
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Unhappy

serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..


Rozstałam się dzisiaj ostatecznie z facetem. Czuje straszną pustke i jestem zrozpaczona, bo nadal go kocham. Nie było jednak sensu ciągnąć ten związek na siłe. Rozstaliśmy się w zgodzie, ale bez łez (moich) się nie obyło.
Nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić, serducho tak strasznie mnie boli, nie wiem jak sobie bez niego poradze Teraz jest lato i widze tyle zakochanych par i aż mnie skręca z zazdrości jak na nie patrze.
Czuje się okropnie....
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:00   #2
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

nie wiem co ci poradzićja zawsze w chwilach załamania szukam sobie czegoś co odciągnie moje myśli. niemyślenie o czymś co mnie boli chyba najbardziej mi pomaga...jeśli był to rzeczywiście związek bez sensu to nie możesz rozpamiętywać przeszłości tylko trzeba wziąść się w garść (wiem że to bardzo trudne)i patrzeć w przyszłość.
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:01   #3
angora
Przyczajenie
 
Avatar angora
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

No cóż Camilla, jestem z Tobą i rozumiem ból wywołany widokiem par na ulicach. Zawsze dostrzegamy w dwójnasób to, czego nam samym brakuje. Trzymaj się!
angora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:02   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Jesli naprawdę uważasz , że dobrze zrobiłas rozstając się z NIm , i że może to wyjśc na dobre, bądź silna i pamietaj , że ból minie z czasem ,a byc może przeznaczona Ci jest jakas Wielka Miłość, druga połówka,gdzies tam.....
Trzymaj sie cieplutko
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:05   #5
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Moje pękło rok temu. Chodziłam po ulicach płacząc, siedziałam przy biurku w pracy i płakałam, a prawie nigdy mi się to nie zdarza. A teraz jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek w życiu byłam. Serce się zrosło pięknie, nawet śladu nie zostało ...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:15   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Najgorsze jest to, że są wakacje. Ja już po studiach jestem i szukam pracy, a oprócz tego to widywałam sie z ukochanym (teraz już ex) lub z przyjaciółką, która jednak pracuje i kontakt z nią jest ograniczony. Poza tym moi znajomi ze studiów powyjeżdżali z Poznania do swoich rodzinnych miast lub za granice pracować. I właśnie mam za dużo wolnego czasu i dobija mnie fakt, że z pewnością będe myślec o Nim...
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:21   #7
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Współczuję Ci. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji. Najlepszym lekarstwem jest CZAS, on wszystsko załatwi. Trzymaj się ciepło.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 21:53   #8
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

wole ślepo wierzyc...
Boze, kiedys bede tego załowac
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 22:01   #9
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Kamila, widocznie to nie był "ten". A co za tym idzie w twoim zyciu zwolnilo sie wazne miejsce, ktore na pewno wkrotce ktos zajmie... I moze bedzie to juz "ten na zawsze".
Trzymaj sie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 09:03   #10
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Cytat:
Napisane przez Camilla
Najgorsze jest to, że są wakacje. Ja już po studiach jestem i szukam pracy, a oprócz tego to widywałam sie z ukochanym (teraz już ex) lub z przyjaciółką, która jednak pracuje i kontakt z nią jest ograniczony. Poza tym moi znajomi ze studiów powyjeżdżali z Poznania do swoich rodzinnych miast lub za granice pracować. I właśnie mam za dużo wolnego czasu i dobija mnie fakt, że z pewnością będe myślec o Nim...
Kochana jeszcze nie jest za późno, żebyś i TY poleciała do pracy za granicę. Np na Florydę albo do Californii. Pomyśl: Ocean... plaża... przystojni faceci I zarobisz na pewno więcej niż w Polsce. Będziesz daleko od miejsc, które przypominają Ci JEGO. Pomyśl o tym. Same plusy z takiego wyjazdu
3maj sie
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 09:20   #11
nniunieczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 43
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Witajcie!
I ja jestem w podobnej sytuacji, w niedziele rozstalam sie z facetem, bo to nie bylo to, zle nam sie ukladalo i w ogole, ciezko mi teraz mimo wszystko ale najgorsze ze pewnie duzo w tym bylomojej winy, bo nie potrafie zapomniec o innym czlowieku. O czlowieku z ktorym rozstalam sie juz ponad trzy lata temu, ktory wyrzadzil mi krzywde, ranil zdradzal.... ale ja wciaz gokocham, probowalam innych zwiazkow, zapomniec nie spotykac sie ale tonic nie daje. czasnie pomogl... a ja juz nie wiem co robic, nie wiem co robic by zyc....tan zwiazek ktory skonczyl sie dwa dni temu trwal z dwa lata, ale juz dlugo bylo nie ciekawie, bo zawsze byl tamten choc nie bylo kontaktu.. co robic... pomozcie....
nniunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 10:21   #12
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Kamilko, wysłałam tu wiadomość w nocy i całą mi wcięło, jakieś problemy z Wizażem były...
Na razie pozostaje Ci tylko czekać, nie wiem jak długo... Może kilka miesięcy, może kilkanaście?
Jak długo byliście razem? Wiadomo, że im dłuższy był związek tym dłużej cierpi się po jego zerwaniu...
A co do sposobów, żebyś jakoś nie myślała o tym wszystkim...Może wybierz się na jakieś tygodniowe albo 2-tygodniowe wczasy? W ten sposób nie miałabyś styczności z miejscami, które przypominają Ci Twojego byłego chłopaka.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 12:15   #13
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Byłam z nim 2 lata i 4 miesiące, a znamy się od przeszło 3 lat. Co do wyjazdu to z chęcią bym gdzieś pojechała, z tym, że funduszy brak Jestem obecnie na etapie szukania pracy i niestety w tym roku całe wakacje spędze w moim mieście..
Co do pracy za granicą, to też potrzebowałabym na to pieniążków, ale może w przyszłym roku...
Na razie moje plany dotyczą znalezienia jakieś sensownej i dobrze płatnej pracy, ponieważ chciałabym iść do szkoły wizażu i stylizacji Anity Folaron (to niedaleko mnie). To moje ogromne marzenie i mam nadzieje, że wkrótce się spełni...
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 12:27   #14
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Camillo - ja bym Ci radzila jak najszybciej znalezc te prace - to pewnie w jakims stopniu odsuneloby Twoje mysli od TEGO tematu... Skoncentruj sie, zmobilizuj, zacznij na maxa szukac pracy.

Moze w perfumerii? -----> polaczenie przyjemnego z pozytecznym.
Trzymaj sie, pol swiata tego kwiata!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 12:37   #15
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

dziękuję wam za miłe słowa i pocieszenie.
Femme masz racje, że tego kwiata jest pół świata, z tym, że połowa z tej połowy już jest zajęta . Zresztą, na razie nie chce się angażować w żaden nowy związek, a napewno już z młodszym facetem..
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 12:44   #16
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Zawsze jest szansa, ze ci zajeci tez sie rozstana ze swoimi "polowkami" - i wtedy "cap" juz ich mamy... Ech, pewnie gdzies sie blaka taki co to tez sie wlasnie rozstal i tez zwatpil, i tez cierpi - a Ty nawet o tym nie wiesz... Ech, zycie.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 12:50   #17
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

kamilko głowa do góry,jestesmy wszystkie z Tobą.
Moim takim mottem zyciowym jest:"Nic nie dzieje się bez przyczyny" (to moja wersja)
i sie tego trzymam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 13:20   #18
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Cytat:
Napisane przez metaxa
kamilko głowa do góry,jestesmy wszystkie z Tobą.
Moim takim mottem zyciowym jest:"Nic nie dzieje się bez przyczyny" (to moja wersja)
i sie tego trzymam
Zagadzam sie z Tobą że nic nie dzieje sie Bez przyczyny, choć w takiej sytuacji bardzo trudno to zrozumieć.
Polecam przeczytać najnowszą książę Paolo Coelho "Zahir" przepiękna książka o miłości, wydaje mi sie że powinna Ci pomóc
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57323015
Wierze ze będzie dobrze
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 14:05   #19
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

moje pękło też rok temu, też w lipcu, z tymże to on niespodziewanie zerwał po 2 latach.. i myslalam ze nigdy sie nie zrośnie.. ale zroslo sie choc dlugo to trwalo a teraz jestem bardzo bardzo szczesliwa dzieki komus. Na początku musi poboleć, będzie Ci ciężko, pamiętam jak mi było, ale zobaczysz, z czasem spojrzysz na to z innej strony, z dystansem i będzie dobrze.. musi być..
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 14:42   #20
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Thumbs up Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

aż mi się łezki zakeciły...
przypomniało mi się moje rozstanie, długi i poważny związek legł w gruzach...
Świetnie napisałyście nic sie nie dzieje bez przyczyny, z perspektywy czasu zobaczysz,ze to rozwiązanie było najlepsze...

To boli, zawsze boli...
ja po rozstaniu zajęłam się sobą: fryzjer (zmieniałam fryzurę), siłownia, itp. i praca, praca praca ... chciałam zawsze wyglądać pięknie aby gdy mnie ex zobaczy nie pomyślał że przez niego świat mi sie zawalił (chociaż tak było) chciałam jemu udowodnić,że potrafię sobie świetnie dać radę bez niego (zawsze mi wmawiał,ze bez niego zginę)...
udało mi się... dziś jestem szcześliwa,że ten związek się skończył (był toksyczny!!!) ...
Znalazłam swoją połówkę i jesteśmy razem szczęsliwi ... (boję się mówić tak głośno aby ne zapeszyć!!!)

Tobie też się uda !!! Wierzymy w Ciebie !!!
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 15:11   #21
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Kamilko, ja jestem w troche innej sytuacji. Jestem z moim chlopakiem juuz 3 lata, to dosc burzliwy zwiazek i za kazdym razem, kiedy ze soba zrywamy, wracamy do siebie. Wiem, ze mnie kocha i ja jego rowniez, jednak tak naprawde nie wiem co bedzie dalej... Jesli jestes pewna, ze dobrze zrobilas, to trzymaj sie tej decyzji i zajmij sie czyms, tak jak radza Ci dziewczyny. Moja przyjaciolka rozstala sie ze swoim chlopakiem pare miesiecy temu i twierdzi, ze jednak czas leczy wszystko... Trzymaj sie!
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 15:17   #22
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Cytat:
Napisane przez illuminar
Zagadzam sie z Tobą że nic nie dzieje sie Bez przyczyny, choć w takiej sytuacji bardzo trudno to zrozumieć.
Polecam przeczytać najnowszą książę Paolo Coelho "Zahir" przepiękna książka o miłości, wydaje mi sie że powinna Ci pomóc
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57323015
Wierze ze będzie dobrze
tak przypuszczałam ,że źle zostanę zrozumiana. Chodziło mi o to że jeśli cos się złego dzieje to znaczy że czeka na nas coś dobrego,lepszego. Mam nadzieje że już wszystko jasne
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 15:31   #23
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Cytat:
Napisane przez metaxa
Moim takim mottem zyciowym jest:"Nic nie dzieje się bez przyczyny" (to moja wersja)
A moim: "co nas nie zabije, to nas wzmocni".
Bedzie dobrze, tylko nie siedz w domu i nie roztrząsaj tego co było, trzeba isc zawsze do przodu.
Powodzenia
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 15:37   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

zrośnie się,zobaczysz ... widocznie to nie był ten pisany Tobie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-07-12 o 17:17
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 15:47   #25
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Cytat:
Napisane przez metaxa
tak przypuszczałam ,że źle zostanę zrozumiana. Chodziło mi o to że jeśli cos się złego dzieje to znaczy że czeka na nas coś dobrego,lepszego. Mam nadzieje że już wszystko jasne
Dlaczego myślisz że zle cie zrozumiałam chodziło mi właśnie o to co napisałaś
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:08   #26
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

co napisac..jakos to bedzie, bo musi..ale wiem, ze boli..Przynajmnej sama podjełas taka decyzje i pewnie jest słuszna
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:20   #27
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Spotkała mnie dzisiaj "niemiła niespodzianka". Otóz umówiłam się z jego najlepszym przyjacielem, żeby oddać mu toge, którą pożyczyła moja najleprza przyjaciółka na absolutorium. Miała też być dziewczyna najlepszego przyjaciela mojego ex. No i we 3 poszliszliśmy sobie na miasto na 1 piwko. Po drodze dostał smsa od P. "Co porabia". A. zapytał się mnie czy może napisać że idziemy do centrum, ja mu odpowiedziałam "rób jak chcesz, to Twoja sprawa". No coś mu napisał. Nie ineło 10 min. a A. zauważył mojego ex jak idzie przez miasto, zawołał go i się przyłączył do nas. Ja za bardzo nie wiedziałam jak mam się zachować, bo był ostatnią osobą, którą chciałam zobaczyć.
Poszliśmy do pubu, rozmawiałam z A> jego dziewczyną, a exa olewałam. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, unikałam kontaktu wzrokowego, chociaż czułam jak mi się przyglądał. W międzyczasie wyszłam dwa razy do wc żeby się uspokoić. Potem jak wrcaliśmy tramwajem, to A. pojechał ze swoją laską, ja wysiadłam żeby przesiąść się do innego tramwaju do domu. P. też wysiadł bo musiał się przesiąść i widze że idzie ze mną na przystanek. Powiedziałam mu "nie musisz mnie odprowadzać" (zawsze tak robił), on "a czy moge?". Odpwioedziałam że "nie", mruknął cześć oi odwrócił się na pięcie. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, pewnie nie zachowałam klasy, ale o czym miałam z nim rozmawiać? Wszystko co mu powiedziałam, zostało powiedziane. Troche głupio się czuje, że tak oschle i zimno go potraktowałam, bo wiem, że on jest wrażliwym facetem. Płakać znowu mi się chce..
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:46   #28
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

Trzy lata temu zakochałam się w facecie z niemiec i to jeszcze z najdalszego zakądka(1300 km). To jest syn znajomych moich rodziców i znamy się od dzieciństwa. wszystko było w porządku przez parę miesięcy a potem on zerwał ze mną przez smsa którego pamiętam do dziś " znajdziesz sobie kogos innego nie możemy być razem" oczywiście napisał łamaną polszczyzną. Cierpiałam strasznie. Spotkaliśmy się rok później i wszystko odżyło a ja ( głupia) uwierzyłam, że będzie lepiej niż wcześniej. Nie było... Zerwal ze mną po pół roku też przez smsa ale innej treści " zakochałem się... tutaj" Nie chciało mi się żyć. Ale po czasie zrozumiałam, że był to tylko nieodpowiedzialny dupek, który chciał się zabawić moim kosztem A teraz... teraz mam cudownego faceta, z którym spędzę resztę życia przy którym rozkwitam i odzyskuję wiarę w prawdziwą miłość. A Christof...jest teraz w Polsce i robi wszystko żebyśmy się spotkali... No i parę dni temu wpadł w odwiedziny do moich rodziców i nie było tak źle, czyli okazuje się że czas leczy rany... Nos do góry Ty też kiedyś zapomnisz o tym złym, tym bardziej, że rozstaliście się "za porozumieniem stron"
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:46   #29
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

no ale.. chcesz z nim być czy nie ? czy nie ma sensu ? a może trzeba powalczyć ? rozumiem, że byliscie ze sobą szmat czasu, ale skoro sie rozstaliscie.. bo tego chcieliście [nic na siłę] to... to ja nie wiem

pozdrawiam
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:47   #30
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: serce mi pękło, może kiedyś się zrośnie..

A czy on próbował nawiązać z Tobą jakąś rozmowę?
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.