Dobry fryzjer w Nowym Targu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 19:59   #1
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71

Dobry fryzjer w Nowym Targu


Może ktoś poleci mi dobrego fryzjera w Nowym Targu? Po przeprowadzce do tego miasta miałam już jeden fryzjerski niewypał na głowie z salonu na ul Kopernika!
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:24   #2
smerfetka180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

wiesz w Nt to nie wiem ale w Ludzmierzu( o ile wiesz gdzie to) ma otwarty salon Renata i bardzo fajnie scina i koloryzuje wlosy.. wogole jest fajna... doradzi i powie w czym najlepiej sqalon znajduje sie na samym koncu na ulicy Grel chyba
smerfetka180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 08:15   #3
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Dzięki wielkie!Już myślałam, że znów pójdę do pierwszego lepszego salonu. Spróbuje w Ludźmierzu. Dzięki.
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 10:00   #4
smerfetka180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

sprobuj i daj znac jak sie bylo
smerfetka180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 12:16   #5
niabu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Albo w Rabce - Jan Zachara na ul. Parkowej 3. Ja do niego z Warszawy przyjeżdżam. A z Krakowa to ma na porządku dziennym klientki. Polecam!
niabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 23:48   #6
scorpiowom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Ja korzystam juz od ponad roku z salonu u Pani Moniki na ul.Ogrodowej 41 ,wszystko szybko przyjemnie i przedewszystki tanio.Na plus moge dodac iz personel jest bardzo przyjazny a ostatni ruszyl takze salon kosmetyczny w wewnatrz.Serdecznie polecam i podaje Ci rowniez numer bo niekiedy nalezy sie wczesniej umowic 01826665640.Paulina
scorpiowom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:07   #7
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

wielkie dzięki wszystkim! na pewno coś wybiorę i napiszę opinię jak było i jaki efekt! Wybieram się dopiero w przyszłą sobotę ponieważ teraz nie mam z kim zostawić dzidziusia całuski i jeszcze raz dzieki . scorpiowom super że podałaś telefon.
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 19:01   #8
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Hej dziewczyny! A więc wzięłam dziś małego na spacer i zrobiłam mały rekonesans po wyżej wymienionych przez Was salonach. Najbardziej do gustu przypadł mi salon na Ogrodowej czyli Tifany i tam się wybieram. W paryżance wchodzę a tam totalne pustki! pytam co tak pusto???? brak odpowiedzi! Od razu się zraziłam do tego salonu, a swoją drogą na przeciwko jest salon Gabiella w którym robota szła pełną parą! Myślę sobie może drogo, więc pytam o cenę, za strzyżenie 40 zł! wow no trochę sobie liczą! Ale te pustki............nie, nie idę tam!!!!Na moje oko coś tu nie gra..............Z racji spaceru z maleństwem po mieście odpada Ludźmierz i Rabka przynajmniej na dzisiaj! A swoją drogą może warto zamieszczać opinie o dobrych salonach fryzjerskich i kosmetycznych na terenie NT?????????
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 08:48   #9
urszula1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Witam!!!! Jeśli szukacie dobrego fryzjera w niu targu serdecznie polecam salon AFRODYTA na Kolejowej. Po 2 latach poszukiwań wreszcie znalazłam świetne miejsce, gdzie przesympatyczne góralki robią coś na 100%!!!!!!!! Nie są im obce nowoczesne techniki strzyżena, i moim zdaniem są w stanie sprostać wielu wymagającym kientkom. W miłej atmosferze, przy dobrej kawie i za przyzwoitą kasę, wyszłam zadowolona jak nigdy dotąd. Na pewno tam wrócę i rekomenduję innym!!!!!!!!!!!!!!!!
urszula1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:37   #10
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

UP! Jeśli ktoś ma namiary na dobrego fryzjera w okolicach naszego małego miasta niech pisze, też poszukuję Salony wyżej wymienione wypróbuję, gdy odrosną mi włosy, chociaż nie wiem, czy to jeszcze aktualne? Proszę autorki postów i opinii o wypowiedzenie się *
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:40   #11
effryn
Raczkowanie
 
Avatar effryn
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Ja również podpinam się pod ten wątek. Szukam dobrego fryzjera w NT, który zna się na obcinaniu włosów kręconych. Póki studiowałam strzygłam się w Krakowie, ale teraz szukam kogoś na miejscu.

W NT byłam kiedyś w salonie EM (czy jakoś tak) i nie polecam, nie potrafią się zająć włosami kręconymi, a praktykantki strasznie szarpały i ciągnęły za włosy podczas czesania
effryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 18:47   #12
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Up
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 10:23   #13
bakad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

dzisiaj wybieram sie do afrodyty..zobaczymy co wyjdzie....;]
polecam także salon KASIA na ul. Krzywej
bakad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 17:36   #14
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Bakad, daj znać jak było ten salon ma dobre opinie, już kilka takich pozytywnych przeczytałam, więc ciekawa jestem jak jest naprawdę i czy to nadal aktualne
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:20   #15
bakad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

no więc byłam...i chyba niestety trafiłam do złej fryzjerki bo NIE JESTEM zadowolona nie zostało mi nic innego jak dalej "szukac" dobrego fryzjera w NT.
Dziewczyny piszczcie o DOBRYM fryzjerze w NT , nie tylko salon ale i imię fryzjera(ki).
bakad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 12:14   #16
effryn
Raczkowanie
 
Avatar effryn
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Przykro słyszeć że wizyta u fryzjera była nieudana
Szkoda że nie ma tu więcej dziewczyn z NT, które mogłyby się podzielić swoimi doświadczeniami z poszukiwań dobrego fryzjera.
effryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:56   #17
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Niestety te, które były dawniej, zniknęły... Zastanawiam się, czy w tym naszym mieście w ogóle istnieje jakiś dobry fryzjer?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 14:03   #18
lola2345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Hej dziewczyny ja chodze juz 3lata do salonu u Moniki Czarna Dama na ogrodowej 41. dobry kontakt, fachowa obsługa, super czesze fryzury wieczorowe jestem osoba wymagajaca jesli chodzi o takie czesania i nigdy nie zdarzyło mi sie aby ktoś powiedzial mi ze zle wyglądam. to samo tyczy sie scinania zawsze wychodze zadowolona. Wielu osobą już tam poleciłam i już tam zostały. Fryzjerka nazywa sie Monika ma rude długie włosy. Dajcie znać jak było

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------


Edytowane przez lola2345
Czas edycji: 2010-09-02 o 14:06
lola2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:10   #19
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Byłam u fryzjera na ul. Kazimierza Wielkiego, obok Copacabany - świetne mam włosy! Cieniowałam je, żeby dodać im objętości. Jest tam tylko jedna fryzjerka, ale w razie wątpliwości pytajcie o panią Natalię (blondynka). Polecam
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 08:17   #20
dariaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Witam .Pisałam już ale gdzieś znikło.
Kiedyś chciałam iść do salonu na ul.waksmundzkiej przed rondem , ale gdzieś go przenieśli ,przypadkiem poszłam do fryzjera (nie powiem gdzie) i chyba uczennica mnie tak krzywo ścięła ,że poszłam załamana z płaczem i dziewczyny wracając przypadkiem znalazłam ta panią na ul .Na Równi taki salon z głową japonki na szybie , rewelacja ,wyrównała te krzywizny , fryzura extra ,dzisiaj idę na farbę i jak co to napiszę , ale jak babka ścina to szok
dariaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:35   #21
dariaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Wróciłam dziewczyny z nowym kolorkiem ,jestem zachwycona, farba jakaś z Brelil,( dobra czy nie zaraz sprawdze na forum ) zobaczymy jak długo sie utrzyma jak co napisze za m-c.

Edytowane przez dariaa82
Czas edycji: 2011-08-08 o 10:12
dariaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 14:29   #22
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Witam! dawno tu nie zaglądałam bo chyba znalazłam fryzjerkę z prawdziwego zdarzenia. Od 2 lat chodzę do salonu Cris na ulicy Kazimierza Wielkiego ale tylko do Pani Krystyny. Zawsze wychodzę zadowolona jeżeli chodzi o fryzurę. Włosy są ścięte znakomicie a fachowość tej Pani jest rzadko spotykana. A teraz trochę o minusach!
1. Chodziłabym co miesiąc ale cena za obcięcie u Pani K to 100 zł
2. Kolor+ ścięcie 250zł
3. Wygląd salonu to dawne a nawet bardzo dawne czasy
4. Personel jakby się czegoś lub kogoś bał.

Ale jak szykuje się na wielkie wyjście lub na święta to zawsze tam idę i nie żałuję. Jak pani K nada kształt fryzurze to 2 miesiące spokój i nie muszę układać włosy same się układają. POLECAM.
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 15:45   #23
dariaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

ukla1 chodziłam tam i dla mnie za drogo , tutaj zapłaciłam za ścięcie 45 , a za farbe 90, i powiem Ci ,że nawet lepiej mi to wszystko siedzi , a byłam pod koniec marca ,a jestem zapisana na 31.05 czyli spoko
dariaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 21:30   #24
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

dariaa82! byłam u Pani K przed ślubem koleżanki. To co zrobiła mi z włosami woła o pomstę do nieba. A tak ją chwaliłam. Od wejścia widziałam ,że ma pełno klientek a czasu mało ale czemu padło na mnie???? teraz chodzę i czekam aż włosy mi odrosną. A skasowała mnie 120 zł!!!! to była moja ostatnia wizyta w tym salonie. Trochę przesadza!!!!! A potem poszłam do tego salonu z japonką na równi. Pani mi włosy tak na ślub ułożyła że super!!!!! A i zapłaciłam 25 zł. Teraz będę chodzić na równię. Pozdrawiam. Ale masakra z tymi fryzjerami w nowym targu.:-(
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:09   #25
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

O, na Równi mówicie? Może pójdę niedługo, jak mi jeszcze włosy urosną, bo zmieniam fryzurę Czy tam jest tylko jedna Pani, nie będę mieć wątpliwości, że to ta?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 12:16   #26
dariaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

He,he dokładnie ukla1 , przesada.
Shadii tam jest tylko jedna pani , raczej właścicielka , ale raczej trzeba się zapisywać ,ja tak zrobiłam , bo bez przerwy ktoś tam był .
No,niestety z fryzjerami masakra ,ale narazie poprzestaje na tym nie będę już eksperymentować chyba ,że mnie coś zepsuje

Edytowane przez dariaa82
Czas edycji: 2011-06-10 o 12:17
dariaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:22   #27
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Dziewczyny skoro watek nadal zyje to polecam Wam swietne fryzjerki w Szaflarach. Salon "Jolka" szefowa superowa i dziewczyny mlode, fryzury na czasie itd. Jesli komus nie rpzeszkadza, ze pol salonu mowi gwara to smialo tam wpadajcie Ja na balejaz i sciecie na bardzo dlugich wlosach (za linie stanika) zaoplacilam 70 zl. Jestem z nich zawsze zadowolona, polecilam salon kolezankom i tez sa bardzo zadowolone Fachowo i ceny dla ludzi!
Maja tlumy ludzi trzeba sie uamwaic ale i z marszu wezma jesli trzeba Salon jest na ul. Suskiego, na rogu zaraz ze zjazdu z drogi glownej na Zakopane. Budynek obity boialym seidingiem. W dodatku na pietrze jest hurtownia fryzjerska wiec kazdy cos znajdzie do wlosow. Polecam
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:25   #28
dariaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

choco, i wszystkie dziewczyny tak super ścinają,u wszystkich byłaś ? i jeszcze balejaż 70 zł hmm. trochę dziwnie mnie ten komentarz się wydaje,jak ktoś tam był ,niech coś napisze .Jak się włosy na drugi dzień układają ,czy nie trzeba kilo lakieru dawać itp Bo u fryzjera jest tak, że ścinają byle jak ,wymodelują , a na drugi dzień masakra , trochę się już najeździłam po różnych salonach i różne czary mary
dariaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:35   #29
karolina8713
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

Cześć Dziewczyny. Bardzo potrzebuję Waszej pomocy w związku z wyborem dobrego fryzjera. Ja nie jestem z Nowego Targu ani okolic i szczerze mówiąc nawet nie wiem kogo i gdzie szukać. Potrzebuję zrobić fajną i oryginalną fryzurę ślubną a do tego potrzebny jest fryzjer który myśli o tym co robi a dodatkowo posiada odpowiednie umiejętności i jest na czasie. Jestem dość wymagająca jeżeli chodzi o wizyty u fryzjera - mam kręcone włosy a niestety większość z nich traktuje wszystkie rodzaje włosów jednakowo i każdy klient to tylko kolejna głowa do obcięcia czy uczesania. Bardzo Was proszę doradźcie kogoś dobrego. Pozdrawiam
karolina8713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:48   #30
dariaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Nowym Targu poszukiwany!!!

nie robiłam u fryzjera jeszcze ślubnej to nie wiem ,idź na próbną i zobaczysz co i jak, ale jeżeli juz piszesz ,że jesteś "dość wymagająca " to raczej ciężko Ci będzie dogodzić . )

Edytowane przez dariaa82
Czas edycji: 2011-07-26 o 10:54
dariaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 21:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.