Lista NAJLEPSZYCH fryzjerów w Polsce - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-06, 05:05   #751
Karlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 440
GG do Karlotta
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!- Łódź

Słupsk - polecam Salon Fryzjerski Mati Hair ul. Łukasiewicza 6/58 Ciężko mi dogodzić jeżeli chodzi o strzyżenie, a z usług tej Pani zawsze byłam zadowolona.
Karlotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:44   #752
kasj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Ja polecam z czystym sumieniem "studio urody sun plaza "w konstantynowie łódzkim polecam fryzjerke asie i justyne.jest tam fachowa obsliuga i przy okazji mozna skorzystan z porad kosmetologa i solarium. Ja osobiscie byłam u asi fryzjerki i kosmetyczki małgosi czuje sie cudownie po wizycie w ty salonie polecam i pozdrawiam
kasj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 11:10   #753
misiu55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

czesc mam na imie mateusz mam wlosy do polowy szyi dokaldnie takiej dlugosci zapuszczam 3 miechy,ile mam czekac na wlosy do ramion prawie ze?szczerze prosze o odpowiedz jak najszybciej,pozdrawiam
misiu55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 14:30   #754
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez misiu55 Pokaż wiadomość
czesc mam na imie mateusz mam wlosy do polowy szyi dokaldnie takiej dlugosci zapuszczam 3 miechy,ile mam czekac na wlosy do ramion prawie ze?szczerze prosze o odpowiedz jak najszybciej,pozdrawiam
1,5 cm na miesiac. Zmierz sobie 'brakujaca' dlugosc i podziel ja przez te 1,5 cm. Jak widze, wlosy rosna Ci szybko.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 19:54   #755
TheTurquoise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witam. Poszukuję dobrego fryzjera w Radomiu. Może jest ktoś, kto mógłby coś polecić? Dodam, że chodzi mi o zejście z czarnego (oczywiście farbowany) do jasnego brązu.
TheTurquoise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 12:49   #756
momoxchan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cześć Wszystkim!
Był ktoś może w "Fanaberii" w Będzinie? Lub może polecić jakiegoś NAPRAWDĘ DOBREGO fryzjera w okolicach? Podkreślam to, ponieważ tylko raz udało mi się trafić na świetną fryzjerkę, która obcięła mnie dokładnie tak jak chciałam, a jak przyszłam po miesiącu umówić się na następną wizytę to okazało się, że owa pani już nie pracuje :c
Byłam w salonie na Bema w Będzinie w marcu i od tego czasu unikam fryzjerów, bo staram się doprowadzić włosy do porządku. Chciałam miodowy blondzik i dół lekko rudawy, ciemniejszy, a wyszłam z białymi odrostami, resztą żółtą, podrażnioną skórą, a dół był prawie czarny Nie wspomnę już o obcięciu i wyszarpaniu moich delikatnych włosków degażówkami.

Jeszcze może wspomnę, że marzy mi się dość specyficzna fryzurka, więc też fryzjer musi mieć wyobraźnię, właśnie dlatego zastanawiam się nad Fanaberią
momoxchan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:35   #757
Scirocco81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Szczerze polecam monohair w Poznaniu. Strzygąca mnie tam ruda dziewczyna o imieniu Ania dokonała cudów z moimi totalnie niesfornymi włosami.
Scirocco81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 23:50   #758
hairhairhair
Przyczajenie
 
Avatar hairhairhair
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Pan Tomek z Jean Louis David na Grzybowskiej. Strasznie powazny,do tego wybija mi z glowy moje szalone pomysly i nie obiecuje niemozliwego dzieki czemu, zawsze wychodze zadowolony( dodam, ze mam trudne niesforne wlosy) Pozdrawiam.
hairhairhair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 23:53   #759
zosiasamosia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

www.cutandstyle.pl CZĘSTOCHOWA
pani Beata z Częstochowy, na prawde super polecam
dojeżdża do domu klienta i jest dostępna przez 7 dni w tygodniu przez 24 h
zosiasamosia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 15:23   #760
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witam,

ponad dwa lata temu przeprowadziłam się z Warszawy do Dąbrowy Górniczej. W Warszawie zawsze obcinałam włosy u jednej fryzjerki (od wieku nastoletniego - na palcach mogę policzyć "zdrady", których zawsze żałowałam), niestety teraz mam do niej za daleko...

Szukam fryzjera (Dąbrowa G. albo okolice), który myśli (i domyśli się, że jak chcę mieć np grzywkę do brody, to należy ciąć dłużej, bo się włosy podniosą), jest na bieżąco z modą (nie mam wygórowanych oczekiwań - ale kiedy chcę włosy do łopatek z cieniowanem na końcach, nie chcę po zabiegu wyglądać jak z lat 80-tych). Nie interesują mnie umiejętności układania włosów, farbowanie - tylko i wyłącznie dobre strzyżenie. Pomóżcie proszę
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 17:45   #761
MagdaPotocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Poszukuję Bartka z mikołowskiego Atelier fryzury i urody!! Wiecie może gdzie się podziewa? zadzwonilam do salonu ale rzekomo nic nie wiedzą
MagdaPotocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 13:25   #762
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Poznań - polecam moją genialną fryzjerkę, właściwie dwie!
Chodzę do nich od ponad 5 lat i naprawdę - nigdy mnie nie zawiodły!!!
Osiedle Bolesława Śmiałego, blok nr 17!
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:34   #763
karaluszek67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

jeśli chodzi o Poznań to tylko Kruk-owski style na Paderewskiego 11, świetna praca Pana Błażeja
karaluszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:08   #764
wentylek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Witajcie dziewczyny!
Czytając Wasze wpisy, mogę z czysty sumieniem polecić 2 salony w Krakowie!!!
1. Femmalium Med Spa na ul. Poznańskiej p. Marta (która spowodowała, iż polubiłam swoje włosy i nie mam w końcu siana na głowie)
Są nawilżone i nie muszę ich prostować za każdym razem!

2. T&T na ul. Kazimierza Wielkiego p. Gosia (tak samo pięknie modeluje, jak p. Marta)

Naprawdę przeszłam przez wiele salonów i jest tragedia w Krakowie!
Albo nie umieją modelować, albo palą włosy!
Jakby ktoś był zainteresowany, mogę podać - czego tudzież kogo się wystrzegać !
wentylek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:14   #765
momoxchan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Dobra, zaryzykowałam po roku uciekania od fryzjera, poszłam do Fanaberii w Będzinie do Pani Beaty... I jestem zachwycona! Pierwszy raz mam obcięte włosy dokładnie tak jak chciałam, nie były wyszarpane degażówkami, a mimo to są pięknie ścieniowane. Nie wiem jak z farbowaniem, ale jeśli chodzi o obcięcie to gorąco polecam! Panie w studiu bardzo miłe i wszystko jest jak najbardziej ok, więc chyba zostanę tam na dłużej c:
momoxchan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 11:26   #766
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez momoxchan Pokaż wiadomość
Dobra, zaryzykowałam po roku uciekania od fryzjera, poszłam do Fanaberii w Będzinie do Pani Beaty... I jestem zachwycona! Pierwszy raz mam obcięte włosy dokładnie tak jak chciałam, nie były wyszarpane degażówkami, a mimo to są pięknie ścieniowane. Nie wiem jak z farbowaniem, ale jeśli chodzi o obcięcie to gorąco polecam! Panie w studiu bardzo miłe i wszystko jest jak najbardziej ok, więc chyba zostanę tam na dłużej c:
o, i tego szukałam! jakbyś dała adres (nie znam miasta w ogóle) i info, jaka cena...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:56   #767
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez kasiaaaaaa Pokaż wiadomość
KRAKOW

Moj najlepszy do tej pory fryzjer w krakowie to Studio Fryzury Marty Lizoń na Alei Pokoju 20 ! chyba bylam juz wszedzie placilam gruba kase ale nikt sie mna tak nie zajoł jak tam ! Wszystkie panie tam sa ok !
a jakie ceny...???

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez wentylek12 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Czytając Wasze wpisy, mogę z czysty sumieniem polecić 2 salony w Krakowie!!!
1. Femmalium Med Spa na ul. Poznańskiej p. Marta (która spowodowała, iż polubiłam swoje włosy i nie mam w końcu siana na głowie)
Są nawilżone i nie muszę ich prostować za każdym razem!

2. T&T na ul. Kazimierza Wielkiego p. Gosia (tak samo pięknie modeluje, jak p. Marta)

Naprawdę przeszłam przez wiele salonów i jest tragedia w Krakowie!
Albo nie umieją modelować, albo palą włosy!
Jakby ktoś był zainteresowany, mogę podać - czego tudzież kogo się wystrzegać !
kogo polecasz, chcę sobie zrobić boba, ale potrzebuję bardzo dobrego cięcia, aha i interesuje mnie cena. W Krakowie to jest tak bardzo różnie....
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:44   #768
Kamyla_83
Przyczajenie
 
Avatar Kamyla_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pod Warszawą
Wiadomości: 23
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Polecam z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem stylistę Darka z Suchecki Studio w Częstochowie na Okólnej. Wcześniej pracował w Hair Factory, ale chyba ze 2 lata temu otworzył swój salon. Chodzę do niego od 2003 roku i nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona, ani w przypadku cięcia, ani koloryzacji. Jeżdżę do niego do tej pory, mimo że 5 lat temu przeprowadziłam się do Warszawy. Próbowałam znaleźć kogoś, kto mi go zastąpi, żebym nie musiała dyndać do niego 250 kilometrów, ale nie znalazłam. Zawsze się to kończyło płaczem i zgrzytaniem zębów. Wolę obciąć się rzadziej ale tak, żebym mogła bez problemu później ułożyć włosy. Plus jest taki, że odkąd ma swój salon płaci się mniej, koleś nie robi na akord, żeby zarobić jak najwięcej, jak jesteś umówiona to będzie się zajmował tylko tobą, i jest faktycznie stylistą, a nie wyrobnikiem który się karze tak tytułować. Darek wie co robić i widać, że włosy to jego pasja.

Dla porównania poszłam kiedyś do salonu Czajki w Warszawie, za cięcie zabuliłam jak za zboże, a przez kolejne 3 miesiące nie mogłam ułożyć włosów bo mi jakiś facet zrobił strzechę. Z podkulonym ogonem wróciłam do Darka.
Kamyla_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 07:42   #769
wentylek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

do: agnisia029 :
Aga w Krakowie, polecam:

1. Femmalium Med Spa p. Marta i jest tam jeszcze jeden chłopaczek u którego byłam przez przypadek i tez jest faaajny
ale nie wiem jak ma na imię:/ nie pamiętam!
albo

2. Salon T&T p. Gosie

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

aha, no i ceny..

chyba ok.70zł, 80zł płaciłam,a u Gosi już nie pamiętam..bo nie chce pokłamać.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

do: Katerinaa87

Katerina zgadzam się w JLD porażka!!!!!
Kiedyś byłam w g.krakowskiej i chciałam wyprostować włosy, na co Pan przez pół godziny wmawiał mi, że mi je wyprostuje pięknie na szczotce, żeby nie niszczyć włosów, no więc się zgodziłam pod warunkiem, że będą gładkie.
Po czym, po modelowaniu wyglądałam jak mop!!!
Powiedziałam mu to, że ten efekt mnie nie satysfakcjonuje i byłam stanowcza, to się okazało, że po prostu nie mają prostownicy!!!
Jest to siec, więc nie można liczyć na dobra usługę.. Niestety!

Naprawdę spróbuj sobie tą Martę albo Gosie, ja ją doceniłam przez to, że mnie słucha i wie czego potrzebuje..
Miałam włosy jak mop, i tylko prostownica mnie ratowała...ale to tez je jeszcze dodatkowo niszczyło.. Ona powiedziała co możemy zrobić, aby je odbudować a żebym mogła z czystym sumieniem je prostować
Pielęgnacje włosa ma w małym palcu, a ja teraz nie zawsze je prostuje!
Bo po umyciu są gładkie i przede wszystkim się nie puszą!!!

Jak masz włosy kręcone to szczególnie potrzebują uwagi..
i dobrego ścięcia!

Pozdrawiam
wentylek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 12:49   #770
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez wentylek12 Pokaż wiadomość
do: agnisia029 :
Aga w Krakowie, polecam:

1. Femmalium Med Spa p. Marta i jest tam jeszcze jeden chłopaczek u którego byłam przez przypadek i tez jest faaajny
ale nie wiem jak ma na imię:/ nie pamiętam!
albo

2. Salon T&T p. Gosie

Pozdrawiam



---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

aha, no i ceny..

chyba ok.70zł, 80zł płaciłam,a u Gosi już nie pamiętam..bo nie chce pokłamać.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

do: Katerinaa87

Katerina zgadzam się w JLD porażka!!!!!
Kiedyś byłam w g.krakowskiej i chciałam wyprostować włosy, na co Pan przez pół godziny wmawiał mi, że mi je wyprostuje pięknie na szczotce, żeby nie niszczyć włosów, no więc się zgodziłam pod warunkiem, że będą gładkie.
Po czym, po modelowaniu wyglądałam jak mop!!!
Powiedziałam mu to, że ten efekt mnie nie satysfakcjonuje i byłam stanowcza, to się okazało, że po prostu nie mają prostownicy!!!
Jest to siec, więc nie można liczyć na dobra usługę.. Niestety!

Naprawdę spróbuj sobie tą Martę albo Gosie, ja ją doceniłam przez to, że mnie słucha i wie czego potrzebuje..
Miałam włosy jak mop, i tylko prostownica mnie ratowała...ale to tez je jeszcze dodatkowo niszczyło.. Ona powiedziała co możemy zrobić, aby je odbudować a żebym mogła z czystym sumieniem je prostować
Pielęgnacje włosa ma w małym palcu, a ja teraz nie zawsze je prostuje!
Bo po umyciu są gładkie i przede wszystkim się nie puszą!!!

Jak masz włosy kręcone to szczególnie potrzebują uwagi..
i dobrego ścięcia!

Pozdrawiam
Dzięki
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 07:30   #771
wentylek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

nie ma za co
Miłego dnia!
wentylek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 15:50   #772
Karolina_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Marcin - Hair Line krakowskie 70
Lublin
pelen profesjonalizm zawsze wychodze z tym co chcialam
W Lublinie ciężko o dobrego fryzjera. Byłam u Marcina i bez rewelacji. Na kilku forach znalazłam Montownię fryzur- tylko tą pierwszą!!! Po pierwej wizycie jestem zadowolona- mam nadzieję że następnym razem też będę Wszystkim z czystym sumieniem ich polecam!
Karolina_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 05:12   #773
Lilith1
Raczkowanie
 
Avatar Lilith1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 36
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Tarnów - Studio Fryzur Awangarda-właścicielka salonu Justyna
Długo szukałam fryzjera idealnego,Justynę mogę polecić z ręką na sercu.Jest profesjonalistką ze świetnym wyczuciem,dlatego każdemu doradzi odpowiednią fryzurę,kolor,zabiegi pielęgnacyjne.U mnie wiele nie zmieniła,ale zawsze ma jakiś ciekawy pomysł,jak ożywić dyskretnie moje włosy.Widziałam jednak spektakularne metamorfozy w jej wykonaniu - przychodziła do salonu kobietka w średnim wieku,z wypłowiałymi,nijakimi włosami,a wychodziła z kruczoczarną fryzurką a'la Kleopatra,odmłodzona co najmniej o 10 lat
Justyna uratowała moje włosy i teraz są długie,zadbane i w dobrej kondycji-podczas gdy inna fryzjerka jako jedyne lekarstwo stosowała podcinanie na każdej wizycie.
Szczerze polecam,chociaż terminy oczekiwania to minimum 2 tygodnie (w przypadku farbowania,w przypadku ścinania pewnie krócej,ale Justyna nie wciska na siłę klientek,bo jej zdaniem nie ma czegoś takiego jak dobre ścinanie w 15 minut).
W salonie świetna atmosfera-zawsze można wypić kawkę,poczytać,miło spędzić czas.Odrobina luksusu dla każdego
__________________
"Today is the tomorrow that you expected yesterday"
Lilith1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:01   #774
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

W tym watku polecamy najlepszych fryzjerow.
Do poszukiwania fryzjera/salonu w danym miescie istnieja watki .
Prosilabym o nie robieniu z tego watka off topa.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 15:02
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 02:14   #775
_sweetheart_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

To może ja polecę salon w Kaliszu

Salon Expert L'Oreal Professionnel
ul. Polna 104
62-800 Kalisz

Wszystko zawsze tak jak się chce, panie bardzo miłe, zawsze wytłumaczą i pomogą

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:13 Powód: usunięci linku www
_sweetheart_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 18:03   #776
Kielen
Raczkowanie
 
Avatar Kielen
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Ja polecam salon w Wieliczce, na ul. Kilińskiego 7, Salon Fryzjerki, Kinga Stoch. Jestem właśnie po dekoloryzacji i jestem super zadowolona. Fryzjerka przemiła, fachowa, no i ceny nawet nie takie tragiczne, porównywalnie w innymi salonami.
Kielen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:04   #777
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 149
Dot.: Re: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

POZNAŃ - polecam salon fryzjerski w Atanerze na os. Batorego w Poznaniu. Jest dosyć drogo (za uczesanie zapłaciłam 130 zł), ale pani Magda zna się na rzeczy. Od czasu do czasu warto.
__________________


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:12 Powód: usunięcie linku do strony www
_samantha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:40   #778
MariolaWW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Zdecydowanie Agnieszka Ejmocka z warszawskiego Le Desir
MariolaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 21:11   #779
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

Jezeli jestescie z okolic Gdyni, to polecam z calego serca studio fryzjerskie Glaza usytuowane w Debogorzu (gmina Kosakowo). prowadzi je przemila Pani, ktora zawsze ma na uwadze zyczenia klientki, rozumie co to podciecie koncowek oraz zawsze cos doradzi z zakresu pielegnacji. Piekny gabinet! Pracuje tylko na kosmetykach KEMON, ktore swoja droga sa swietne. Polecam!!!

Słonecznikowa 2
81-198 Dębogórze

telefon bezposredni:
500 246 259
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 08:51   #780
anyaG25
Rozeznanie
 
Avatar anyaG25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 585
Dot.: !! LISTA NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W POLSCE !!

To może ja polecę salon w BYDGOSZCZY.
Chodzę już od dawna do Pani Moniki , która pracuje w małym saloniku przy ul. Ujejskiego 60. Jest niezawodna!!!
anyaG25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 09:05:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.