maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-07, 12:14   #151
dagdale
Raczkowanie
 
Avatar dagdale
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 54
Dot.: Problem z waxem

hey
ja też stosuję wax od kilku miesięcy włosy mi się wzmocnily
ale niewiem czy po tym waxie użyałam także nafty kosmetycznej i seboradinu
a rosną mi tak szybko przez 10 dni pól cm
dagdale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 12:27   #152
Natalka81
Raczkowanie
 
Avatar Natalka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Problem z waxem

ja również przyłączam sie do prosby Annadun,napisz koniecznie skąd ta informacja o szkodliwości Waxa ..albo podeslij link z tym artykułem, bo bardzo chcialabym go przeczytać, pozdrawiam
Natalka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 13:42   #153
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Problem z waxem

faktycznie włosy po Waxie bardziej wypadają, ale żeby to aż prowadziło do łysienia plackowatego
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 14:23   #154
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Problem z waxem

Przeczytalam to na onecie. Dokladniej uroda.onet.pl jak bede miala wiecej czasu to postaram sie poszukac i wkleje to. To byla też wypowiedz do jakiegos watku.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 14:40   #155
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Problem z waxem

Znalazłam. http://uroda.onet.pl/1,144,8,1159950...448,forum.html
Druga wypowiedz. Nie wiem na ile to jest wiarygodne, ale dziewczynom, które zaobserwowały wypadanie włosów po waxie radziłabym go odstawić i sięgnać po cos inneg.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 17:13   #156
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Problem z waxem

Wax jest kosmetykiem który pobudza cebulki wlosów, i ja wszystkie takie kosmetyki "powoduje" najpierw wzmożone wypadanie. Są to "martwe" wlosy, ktore już nie rosną i wkrótce i tak same by wypadly, wypchnietę przez nowe wlosy. Z racji tego że Wax przyspiesza porost przyspiesza też "wymiane siersci". Tak gdzieś wyczytala, wydaje mi sie to logiczne. Uzywam Wax od paru lat, i narawde moge docenić jego zalety teraz, kiedy moje wlosy przypominaja stóg siana. Polecam poczytać recenzje KWC.
hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 17:18   #157
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problem z waxem

Eee... nie wierzę... Od razu łysienie?? Jak ktoś się strasznie tego boi to może używać waxu na końcówki i nie nakładać na skórę głowy.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 18:59   #158
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Problem z waxem

Ja też nie wierzę, że może powodować łysienie, bo nie byłby dopuszczony do sprzedaży, a tym bardziej w aptekach, dlatego prosiłam właśnie o informację skąd takie wieści... Przecież to tylko czyjaś wypowiedź na forum, myślałam, że to jakiś wywiad z lekarzem będzie czy porada lekarza...

Mi włosy stale wypadają, ale nie sądzę, że to przez Wax, bo po nim na pewno moje kręcone włosy są mniej "sianowate" i się błyszczą...

Już sama nie wiem
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 20:11   #159
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Problem z waxem

Cytat:
Napisane przez hair
Wax jest kosmetykiem który pobudza cebulki wlosów, i ja wszystkie takie kosmetyki "powoduje" najpierw wzmożone wypadanie. Są to "martwe" wlosy, ktore już nie rosną i wkrótce i tak same by wypadly, wypchnietę przez nowe wlosy. Z racji tego że Wax przyspiesza porost przyspiesza też "wymiane siersci". Tak gdzieś wyczytala, wydaje mi sie to logiczne. Uzywam Wax od paru lat, i narawde moge docenić jego zalety teraz, kiedy moje wlosy przypominaja stóg siana. Polecam poczytać recenzje KWC.
Dokładnie tak działa Wax i nie ma sie co obawiac to wypadanie włosów jest tylko czasowe.
poza tym chorym po chemioterapii poleca się stosowanie tego specyfiku.
Nie sądze, żeby powodowal lysienie plackowate, ja używam go sporo czasu(kilka lat) i nie zauwazyłam zadnych objawow lysienia plackowatego, a wrecz przeciwnie.
Do takich nowinek, trzeba sie odnosic z dystansem.
Tak poza tym w aptekach sprzedaje sie różne rzeczy niekoniecznie super skuteczne, sprzedaje sie przeciez kosmetyki i to tak jakbym przyszła do apteki i powiedziala ten krem wywoluje u mnie alergię jak wy możecie coś takiego sprzedawac
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 20:16   #160
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Problem z waxem

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
Tak poza tym w aptekach sprzedaje sie różne rzeczy niekoniecznie super skuteczne, sprzedaje sie przeciez kosmetyki i to tak jakbym przyszła do apteki i powiedziala ten krem wywoluje u mnie alergię jak wy możecie coś takiego sprzedawac
Ale nie sądzę, że można porównywać alergię do łysienia plackowatego
Wiadomo, że sprzedaż z apteki niczego nie gwarantuje, ale łysienie plackowate? To byłby poważny zarzut!

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 20:58   #161
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Problem z waxem

Cytat:
Napisane przez Myszi
Ale nie sądzę, że można porównywać alergię do łysienia plackowatego
Wiadomo, że sprzedaż z apteki niczego nie gwarantuje, ale łysienie plackowate? To byłby poważny zarzut!

Pozdrawiam!
Jak już napisałam takie rewelacje trzeba traktowac z dystansem, aby potwierdzić cos takiego trzeba szereg badan, poza tym jakby to byl naprawde czynnik powodujący lysienie plackowate to nie byłby wprowadzony do użytku prawda?
Poza tym tak samo jak zarzucenie jakiemuś kremowi powodowanie alergii tak jak i Waxowi łysienia plackowatego to równie śmieszny zarzut.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 22:06   #162
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Problem z waxem

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
Jak już napisałam takie rewelacje trzeba traktowac z dystansem, aby potwierdzić cos takiego trzeba szereg badan, poza tym jakby to byl naprawde czynnik powodujący lysienie plackowate to nie byłby wprowadzony do użytku prawda?
Poza tym tak samo jak zarzucenie jakiemuś kremowi powodowanie alergii tak jak i Waxowi łysienia plackowatego to równie śmieszny zarzut.
Pozdrawiam
Ale przecież ja się z Tobą zgadzam, chciałam tylko napisać, że moim zdaniem alergia na konkretny kosmetyk to raczej co innego niż zarzucanie odzywce na wypadające włosy, ze powoduje łysienie (zwłaszcza plackowate, nie wiem dlaczego akurat takie ktoś sobie wymyślił )

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 22:09   #163
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Problem z waxem

Ok, Twoje zdanie(co do użytego porównania)
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 23:57   #164
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Problem z waxem

ja użyłam dopiero raz...i nie wypadają na szczęście. Ale pewnie na "efekt" trzeba troche poczekać :P

Poza tym na waxie jest napisane żeby go używać co 4-5 dni,więc może za częste stosowanieszkodzi i powoduje wypadanie
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 12:13   #165
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: Problem z waxem

tak samo jest z szamponem NERIL. Na początku stosowania tez włosy bardziej wypadają przez to, że są wypychane przez nowo wyrastające włoski. Tak pisze producent.
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 14:16   #166
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Problem z waxem

A swoją drogą producent Nerilu ładnie zaznaczył na ulotce, że coś takiego może się dziać (wzmożone wypadanie na początku stosowania) natomiast Waxu czy Seboradinu nie , ale wierzę, że mają podobne działanie i chodzi o to samo.
Powodzenia w leczeniu włosów!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 21:58   #167
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problem z waxem

Ja używałam Waxa przez jakiś czas (teraz nie używam, bo jakoś nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia a za dużo z nim zabawy) i nie zauważyłam żadnego "łysienia" ani zwiększonego wypadania. A zdarzało mi się używać nawet codziennie.
Nie pamiętam, czy analizowałam skład, ale chyba nie ma tam nic takiego, co może zaszkodzić skórze głowy (jak ktoś ma pod ręką to może wypisać składniki). Zresztą chemia jest wszędzie i wydaje mi się, że więcej szkodliwych składników zawiera zwykły szampon niż taki Wax.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 18:00   #168
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Problem z waxem

A u mnie dużo nowych włosków wyrosło po waksie ale stało się także jeszcze coś! zaczęły mi wrastać w skóre.Tak jak nieraz na nogach po użyciu depilatara.To się chyba nazywa(zapalenie mieszków włosowych) cały czas miałam chrostki we włosach.Więc już nie używam waxu.
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 19:06   #169
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Problem z waxem

jejq a ja juz byłam bliska rozpaczy kiedy po waxie zaczęły mi włoski wypadać miał pomagać a zaczął szkodzic ale może coś w tym jest że na początku wypiera stare cebulki, które i tak by wypadły? zmniejszę częstotliwość stosowania z 3 razy w tyg na 1 i może nie bedzie tak źle uzbroję się w cierpilwość w taki razie

__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 21:18   #170
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 719
Dot.: Problem z waxem

ja uzywam WAX-a od 2 miesiecy (wlosy dlugie farbowane - byly zniszczone, mylam szamponem Radical)
Na poczatku wlosy "zjadaly wax-a" ciezko je bylo rozczesac, efekty malo widoczne, ale im dluzej go uzywalam tym bardziej stan wlosow byl lepszy.
Uzywalam tez czasem nafty kosmetycznej ostatno Rigenol

Ale WAX byl nr. 1 Efekt cudowny, wlosy blyszczace, zdrowe, nie wypadaja, nie zauwazylam tez jakiegos wiekszego wypadania na poczatku uzywania WAX-a, nadal niezbyt latwo wlosy sie rozczesuja, jedyny skutek uboczny w moim przypadku to taki ze WAX zjadl mi ciemniejszy kolor pasemek

WAX i Rigenol to moje odzywki i tak szybko ich nie zmienie


aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 719 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 20:05   #171
trine
Raczkowanie
 
Avatar trine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 70
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Cytat:
Napisane przez OLA-27
leeloo to prawda ze te domowe sposoby są najlepsze, niedrogie i co najwazniejsze bez chemii ktorej wszedzie pełno w kosmetykach. Ja np. sama robie sobie tonik i pilinng do twarzy.
jak mozna wykonac samamu peeling i tonik do twarzy ?? prosze o przepis
trine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 22:16   #172
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Mi moja fryzjerka poleciła odżwkę MATRIX za 30 zł do włosów kręconych ( mimo, że mam proste ) i jestem z niej na prawde zawodolona. Wcześniej nic mi już nie pomagało ;/. Jednak juz mi się kończy, więc przymierzam się do Waxa Tylko nie wiem dla jakiego koloru kupić bo mam i jasny i ciemny hehe.
Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 13:10   #173
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Wax - co to gdzie to znaleźć??

Nie mogę znaleźć nic o tym całym Waxie, ani w KWC ani tu w forach. Proszę dajcie jakieś linki lub zdjęcie produktu. I jeszcze coś o seboradinie... Nie mogę się do tego dokopać
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 13:29   #174
domel-86
Raczkowanie
 
Avatar domel-86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pod Warszawą
Wiadomości: 55
Dot.: Wax - co to gdzie to znaleźć??

To nie jest Wax tylko Henna Treatment Wax - jest to odżywka do zniszczonych włosów, znajdziesz ją w każdej aptece...
domel-86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 13:55   #175
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Wax - co to gdzie to znaleźć??

Cytat:
Napisane przez miiee
Nie mogę znaleźć nic o tym całym Waxie, ani w KWC ani tu w forach. Proszę dajcie jakieś linki lub zdjęcie produktu. I jeszcze coś o seboradinie... Nie mogę się do tego dokopać
link do KWC : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=267
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 13:56   #176
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Wax - co to gdzie to znaleźć??

Cytat:
Napisane przez miiee
Nie mogę znaleźć nic o tym całym Waxie, ani w KWC ani tu w forach. Proszę dajcie jakieś linki lub zdjęcie produktu.
Szukając w forach do wyszukiwarki wpisuj pełną nazwę : "Henna Treatment Wax", w kazdym badź razie nie samo "Wax"
Cytat:
Napisane przez miiee
I jeszcze coś o seboradinie... Nie mogę się do tego dokopać
A o jaki Seboradin Ci chodzi? Szampon, ampułki , itp itd...?
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 14:51   #177
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Wax - co to gdzie to znaleźć??

Cytat:
Napisane przez whitebeth
Szukając w forach do wyszukiwarki wpisuj pełną nazwę : "Henna Treatment Wax", w kazdym badź razie nie samo "Wax"


A o jaki Seboradin Ci chodzi? Szampon, ampułki , itp itd...?
Nie wiem...wyczytałam w forum, że przyspiesza on rośnięcie włosów..nie wiem czy ampułki czy jak
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 15:09   #178
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Wax - co to gdzie to znaleźć??

Cytat:
Napisane przez miiee
Nie wiem...wyczytałam w forum, że przyspiesza on rośnięcie włosów..nie wiem czy ampułki czy jak
W tym linku do KWC masz wymienione wszystkie Seboradiny :http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...bmitimage.y=10


Jeżeli chcesz wzmocnić włosy i przyspieszyć ich wzrost to może spróbuj wspomagać ten proces "od środka" , np łykaj wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 11:41   #179
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: henna treatment wax

ja mam sztywne i niesforne wloscy . po czesci z natury po czesci z winy pasemek. wak wplynol na nie fantastycznie nie rwa sie rojasniane wlosy przy szarpnieciu, sa mocniejsze ,bardziej geste i puszyste,sztywniejsze, bardziej sprezyste i blyszcza naturalnym polyskiem( nie jakimstam reklamowym z kilogramem nablyszczacza na wlosach). nie zauwazylam by ulatwial rozczesywanie poniewaz nie taka jego rola. ma odbydowac wlos na dlugosci i odzywic cebulki(przez co wplywa posrednio na wzrost)nie powoduje przetluszczania wlosow ( przynajmniej u mnie a wlosy po zwylkych odzywkach musialam myc codziennie)odbydowuje stale a nie jak inne odrzywki ktore splukujemy z wlosow w calosci pozbawiajac ochrony wraz z myciem i jesli nie nalozymy kolejny raz to wlosy beda takie jakbysmy nigdy odzywki nie stosowaly kolejny to plus zalecam jednak stosowanie na wax odrzywki nawilzajacej jesli ktos mam problemy z rozczesywaniemwax jest naprawde pomocny w przypadku wlosow cienkich (nie obciaza)i bardzo zniszconych a efekt jest widoczny na takich wlosach od 1 uzycia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 15:18   #180
zuza81
Raczkowanie
 
Avatar zuza81
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 192
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez martuska150
witam serdecznie!! moj problem polega na tym ze mam STRAZNIE zniszczone wlosy a powod jest prosty rok uzywana karbownica mam totalnie spalone wlosy sianowate i sluchajcie jak umyje i nie podmodeluje to nie da sie wyjsc na ulice no a dawniej....;(((((((( moglam z mokrymi isc spac a rano mialam swiezutkie puszyste i ladnie ulozone Ta odzywke ( co w temacie) uzylam 1 raz 2 tygodnie temu mozna ja uzywac 2 razy na tydzien. Zauwazylam ze jak ja uzyje moje wlosy sa swietne i czy moge ja uzywac czesciej??
Wax jest genialny ! Zużyłam opakowanie 240g i włosy przestały wypadać. Nie totalnie, bo przeciez wypadac musza, naturalnie w przyzwoitych ilosciach. Bądz co bądz poprawa jest zauważalna. Dostrzegam ja nie tylko ja, ale i moje otoczenie. Wax stosuje co drugi dzień. Trzymam go różnie... od 20 do 1 godziny. Ostatnio kupiłam kolejene opakowanie tego specyfiku -480 g bo to najlepiej sie opłaca. Za 480g zapłaciłam 26 zł, a za 240g-20zł. Szczerze polecam! Włosy nabierają zdrowego wyglądu.
zuza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.