Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-19, 15:34   #3241
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
W związku z tym że nie znam się na farbowaniu włosów, a do fryzjera chodzę tylko podciąć końcówki, pytam Was:
Ile kosztuje farbowanie włosów nigdy nie farbowanych z tonacji 7 do 9-10 (czyli jasny brąz do słonecznego blondu) u dobrego fryzjera? Włosy do połowy łopatek. Fryzjera może nie z pierwszej ligi typu Maniewski, ale też nie "osiedlowego".
Zależy od miasta, najlepiej po prostu poszukać cenników na stronie salonów fryzjerskich. Ja za ombre na włosach do łopatek (tylko jeden kolor na włosach naturalnych) + ścięcie zapłaciłam w stolicy 320 zł, tutaj to raczej standard. Koleżanka za całe włosy za blond płaci prawie 400 zł. Żaden Maniewski Niestety farbowanie włosów u fryzjera jest bardzo drogie, ale nigdy nie pofarbuje już na blond w domu - przy tym kolorze różnica między domowym farbowaniem (nawet profesjonalną farbą) a tym w salonie jest kolosalna.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 15:41   #3242
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Jakoś jak byłam nastolatką, dermatolog przepisał mi łykanie cynku w tabletkach. Nie brałam go przez długi czas, ale pamiętam, że po każdej tabletce przez dosłownie kilkanaście sekund, robiło mi się niedobrze. Zawsze wolałam odsiedzieć tą chwilę po spożyciu. Potem przechodziło i nic się nie działo. Teraz chciałam pobrać przez jakiś czas jakiś suplement, żeby trochę wzmocnić cerę, włosy i paznokcie. Mam tabletki Drożdże z bratkiem. W składzie mają też cynk. Wzięłam wczoraj pierwszą, ale od razu poszłam spać. Dzisiaj rano drugą i po jakimś czasie (z pół godziny później na pewno) znów mi się tak odrobinę słabo i niezbyt dobrze zrobiło. Nie było to nic silnego i raczej też szybko przeszło (chociaż mam wrażenie, że cały dzień mam jakieś takie średnie samopoczucie). Czy miała któraś z was też jakieś dziwne objawy przy stosowaniu cynku? Nie wiem, czy nie powinnam odstawić jednak w takim razie. Z drugiej strony czasami brałam Merz Special, gdzie też jest cynk i w tej samej dawce, a nigdy nic mi po nim nie było.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 15:53   #3243
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Jak przechowujecie zwykle, bawełniane tshirty? Na wieszakach czy na polkach w szafie?
Miałam wszystkie powieszone ale właśnie robię porządki w szafie i zajmują strasznie dużo miejsca... myśle o poskladaniu i pochowaniu do szafy, ale boje się ze się pogniotą, i wtedy prasowanie jest bez sensu jak to poskładać żeby potem sensownie wyglądało?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


T-shirty przechowuję poskładane w szafce, komodzie i częściowo w pudle na szafie. Większość z nich nie wymaga pracowania, a jeśli już to po wyjęciu z szafki parę ruchów żelazkiem załatwia sprawę

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię dobre jakościowo damskie koszule? Te z Wólczanki i Lamberta niezbyt mi pasują.


np. w COS?

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Jakoś jak byłam nastolatką, dermatolog przepisał mi łykanie cynku w tabletkach. Nie brałam go przez długi czas, ale pamiętam, że po każdej tabletce przez dosłownie kilkanaście sekund, robiło mi się niedobrze. Zawsze wolałam odsiedzieć tą chwilę po spożyciu. Potem przechodziło i nic się nie działo. Teraz chciałam pobrać przez jakiś czas jakiś suplement, żeby trochę wzmocnić cerę, włosy i paznokcie. Mam tabletki Drożdże z bratkiem. W składzie mają też cynk. Wzięłam wczoraj pierwszą, ale od razu poszłam spać. Dzisiaj rano drugą i po jakimś czasie (z pół godziny później na pewno) znów mi się tak odrobinę słabo i niezbyt dobrze zrobiło. Nie było to nic silnego i raczej też szybko przeszło (chociaż mam wrażenie, że cały dzień mam jakieś takie średnie samopoczucie). Czy miała któraś z was też jakieś dziwne objawy przy stosowaniu cynku? Nie wiem, czy nie powinnam odstawić jednak w takim razie. Z drugiej strony czasami brałam Merz Special, gdzie też jest cynk i w tej samej dawce, a nigdy nic mi po nim nie było.


Swego czasu podczas leczenia skóry miałam - oprócz maści robionych na receptę - zapisany cynk, po jednej tabletce dziennie. Przez pierwszych kilka dni łykania miałam nudności, ale potem przeszło.
Skonsultuj z lekarzem, może ta dawka którą bierzesz jest zbyt mocna dla Ciebie?
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 15:53   #3244
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Zastanawiam się nad zakupem pary porządnych, klasycznych szpilek. Lubię chodzić w butach na obcasie, ale te tańsze z ccc często nie są zbyt wygodne, tu gniotą, tam gryzą.
Chyba czas kupić sobie coś super.
Tylko które szpilki są bardziej klasyczne: czarne czy nude? Mam mętlik w głowie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 16:14   #3245
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem pary porządnych, klasycznych szpilek. Lubię chodzić w butach na obcasie, ale te tańsze z ccc często nie są zbyt wygodne, tu gniotą, tam gryzą.
Chyba czas kupić sobie coś super.
Tylko które szpilki są bardziej klasyczne: czarne czy nude? Mam mętlik w głowie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Te dwa kolory powinnaś mieć w szafie Według mnie to są dwa bazowe kolory.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 16:19   #3246
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem pary porządnych, klasycznych szpilek. Lubię chodzić w butach na obcasie, ale te tańsze z ccc często nie są zbyt wygodne, tu gniotą, tam gryzą.
Chyba czas kupić sobie coś super.
Tylko które szpilki są bardziej klasyczne: czarne czy nude? Mam mętlik w głowie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wydaje, że bardziej klasyczne są nude. Pasują do eleganckich strojów, ale jak będziesz szła np. na wesele to do lekkiej, letniej sukienki też się świetnie sprawdza.

Dobre buty na obcasie to super sprawa. Fakt, że takie CCC się nie umywa .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 16:28   #3247
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem pary porządnych, klasycznych szpilek. Lubię chodzić w butach na obcasie, ale te tańsze z ccc często nie są zbyt wygodne, tu gniotą, tam gryzą.
Chyba czas kupić sobie coś super.
Tylko które szpilki są bardziej klasyczne: czarne czy nude? Mam mętlik w głowie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym wzięła czarne. Dla mnie bardziej klasycznych niż czarne nie ma.
Nie mam żadnych butów nude i mi ich nie brakuje.

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Jak przechowujecie zwykle, bawełniane tshirty? Na wieszakach czy na polkach w szafie?
Miałam wszystkie powieszone ale właśnie robię porządki w szafie i zajmują strasznie dużo miejsca... myśle o poskladaniu i pochowaniu do szafy, ale boje się ze się pogniotą, i wtedy prasowanie jest bez sensu jak to poskładać żeby potem sensownie wyglądało?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Część na półce, część na wieszakach. Na wieszakach są te częściej używane i bardziej lubiane.
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 16:33   #3248
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
W związku z tym że nie znam się na farbowaniu włosów, a do fryzjera chodzę tylko podciąć końcówki, pytam Was:
Ile kosztuje farbowanie włosów nigdy nie farbowanych z tonacji 7 do 9-10 (czyli jasny brąz do słonecznego blondu) u dobrego fryzjera? Włosy do połowy łopatek. Fryzjera może nie z pierwszej ligi typu Maniewski, ale też nie "osiedlowego".
Około 200 zł.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 16:41   #3249
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Zależy od miasta, najlepiej po prostu poszukać cenników na stronie salonów fryzjerskich. Ja za ombre na włosach do łopatek (tylko jeden kolor na włosach naturalnych) + ścięcie zapłaciłam w stolicy 320 zł, tutaj to raczej standard. Koleżanka za całe włosy za blond płaci prawie 400 zł. Żaden Maniewski Niestety farbowanie włosów u fryzjera jest bardzo drogie, ale nigdy nie pofarbuje już na blond w domu - przy tym kolorze różnica między domowym farbowaniem (nawet profesjonalną farbą) a tym w salonie jest kolosalna.
Wow , dużo kasy. No ale stolica. Jestem z Katowic. Ja właśnie tak myślałam że max 250 mogę dać, a głupio mi iść do fryzjera tylko po to żeby zapytać o cenę. Zwykle jak idę to siadam i robię
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 16:57   #3250
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Wow , dużo kasy. No ale stolica. Jestem z Katowic. Ja właśnie tak myślałam że max 250 mogę dać, a głupio mi iść do fryzjera tylko po to żeby zapytać o cenę. Zwykle jak idę to siadam i robię
Ja w Kato chodziłam do Lovely look, teraz w Auchan zamienili ich na Jean Louis David, czy jakoś tak. W Lovely Look płaciłam max 150 zł za włosy do ramion. Często korzystał ze zniżek i robiłam nawet za 100 zł. Z czasem już tylko odrosty, ale jak dobrze kojarzę to nie jest u nich to podzielone na długość włosów. I lovely look i ten drugi mają ceny na internecie, sprawdź sobie.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 16:59   #3251
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Wow , dużo kasy. No ale stolica. Jestem z Katowic. Ja właśnie tak myślałam że max 250 mogę dać, a głupio mi iść do fryzjera tylko po to żeby zapytać o cenę. Zwykle jak idę to siadam i robię
Zadzwoń. ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 17:02   #3252
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Biedronka/Lidl/Żabka - czy w którymś z tych sklepów dostanę curry?
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Lidl na 99,9 %

nawet na 100 - kupowałam w tamtym tygodniu

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Wow , dużo kasy. No ale stolica. Jestem z Katowic. Ja właśnie tak myślałam że max 250 mogę dać, a głupio mi iść do fryzjera tylko po to żeby zapytać o cenę. Zwykle jak idę to siadam i robię

dlaczego głupio?? chyba lepiej wiedzieć wcześniej niż po skończonej pracy fryzjerka by Cię poinformowała o kwocie do zapłaty a Ty nie miałabyś tyle ze sobą pieniędzy - wtedy mogłoby być głupio
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:04   #3253
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Wow , dużo kasy. No ale stolica. Jestem z Katowic. Ja właśnie tak myślałam że max 250 mogę dać, a głupio mi iść do fryzjera tylko po to żeby zapytać o cenę. Zwykle jak idę to siadam i robię
Sprawdź ceny na stronach salonów, już dawno nie trafiłam na salon, który nie miałby cen mając stronę (przepisy?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:24   #3254
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Mam problem, ciepło się zrobiło i nie wiem już jakie buty sobie sprawić, żeby nie cierpieć za miliony. Mam wrażliwe stopy na wszystko i wszystko mi może zrobić kuku (nawet trampki). Jest jakaś firma, która robi na tyle porządnie buty żebym mogła przetrwać lato?
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:26   #3255
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

sandały lasocki, mnie wszystkie buty zjadają, a te (kupione w zeszłym roku) były od początku wygodne i mięciutkie. Nie obtarły mnie wcale. Może w tym roku też mają jakiś fajny model z miękkiej skóry?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:32   #3256
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
sandały lasocki, mnie wszystkie buty zjadają, a te (kupione w zeszłym roku) były od początku wygodne i mięciutkie. Nie obtarły mnie wcale. Może w tym roku też mają jakiś fajny model z miękkiej skóry?
:/ kupiłam w zeszłym roku i mi porobiły pęcherze na podeszwie stóp.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:35   #3257
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Serio? Może to zależy jaki model? Moje są naprawdę jak kapcie wygodne, od początku takie były. A też mam stopy jak księżniczka, wszystko mnie obciera. Kiedyś po włoskich, wyprofilowanych butach miałam właśnie pęcherze na podeszwie.
I jeszcze fly of london, kupiłam pierwszy raz w tym roku, przez internet (szalona ja!) są wspaniałe, od pierwszego założenia. Trzecia para, która mnie nigdy nie storturowała to buty sportowe z Lidla. Trzy pary butów na te setki kupione przez lata.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2017-06-19 o 17:38
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:42   #3258
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem pary porządnych, klasycznych szpilek. Lubię chodzić w butach na obcasie, ale te tańsze z ccc często nie są zbyt wygodne, tu gniotą, tam gryzą.
Chyba czas kupić sobie coś super.
Tylko które szpilki są bardziej klasyczne: czarne czy nude? Mam mętlik w głowie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sezon wiosenno letni w pełni wiec postawiłabym na nude. A czarne sprawiła za jakiś czas
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 18:48   #3259
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Co ubieracie na rozmowy kwalifikacyjne latem? Długie spodnie i koszule czy może jakieś spódnice?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 18:52   #3260
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Czy na egzamin zawodowy mogę założyć burgundowa spódnice? Czy bezpieczniej poruszać się w kolorach biały-czarny-granat?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 18:53   #3261
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Serio? Może to zależy jaki model? Moje są naprawdę jak kapcie wygodne, od początku takie były. A też mam stopy jak księżniczka, wszystko mnie obciera. Kiedyś po włoskich, wyprofilowanych butach miałam właśnie pęcherze na podeszwie.
I jeszcze fly of london, kupiłam pierwszy raz w tym roku, przez internet (szalona ja!) są wspaniałe, od pierwszego założenia. Trzecia para, która mnie nigdy nie storturowała to buty sportowe z Lidla. Trzy pary butów na te setki kupione przez lata.
Serio, serio. Jak dziś pamiętam, że wydałam na nie 200 zł i klops pęcherz na pęcherzu. Także ja nie wiem, ja mam dziwne stopy.

O tej drugiej firmy nie znam. Sprawdzę sobie
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 18:55   #3262
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Co ubieracie na rozmowy kwalifikacyjne latem? Długie spodnie i koszule czy może jakieś spódnice?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zakładam długie spodnie i elegancką bluzkę z kołnierzykiem albo sukienkę.
Spódnicy nie, ale tylko dlatego, że mam remont i nie jestem teraz w stanie do żadnej się dokopać.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 18:57   #3263
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

gdzie kupię stacjonarnie Ziaja Depile Effectiv - balsam łagodzący po goleniu ?
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:15   #3264
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
Mam problem, ciepło się zrobiło i nie wiem już jakie buty sobie sprawić, żeby nie cierpieć za miliony. Mam wrażliwe stopy na wszystko i wszystko mi może zrobić kuku (nawet trampki). Jest jakaś firma, która robi na tyle porządnie buty żebym mogła przetrwać lato?
Tomsy
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:26   #3265
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;74781526]Tomsy [/QUOTE]
Właśnie miałam pisać że dziś mi je poleciłaś w innym wątku 😀

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:28   #3266
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;74780766]Ja zakładam długie spodnie i elegancką bluzkę z kołnierzykiem albo sukienkę.
Spódnicy nie, ale tylko dlatego, że mam remont i nie jestem teraz w stanie do żadnej się dokopać.[/QUOTE]
Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:29   #3267
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Wow , dużo kasy. No ale stolica. Jestem z Katowic. Ja właśnie tak myślałam że max 250 mogę dać, a głupio mi iść do fryzjera tylko po to żeby zapytać o cenę. Zwykle jak idę to siadam i robię
Wejdź na stronę salonu i sprawdź widełki cenowe albo zadzwoń. Ważne - nie mów: "mam krótkie/średnie/długie włosy", bo my na ogół zupełnie inaczej pojmujemy tę długość niż fryzjer Ja się nauczyłam, że dla nich włosy za ramiona to już długie, gdzie ja określiłabym je jako średnie - stąd potem zaskoczenie, gdy przychodzi do płacenia. Dlatego normalnie zadzwoń i powiedz, że masz włosy cienkie/grube do łopatek i ile by kosztowała ta usługa.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:30   #3268
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać że dziś mi je poleciłaś w innym wątku 😀

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ja wiem, ze Tomsy do najpiękniejszych nie należą, ale jak sie ma stopy księżniczki to jest to wybór idealny - mnie obcierają nawet buty, które nosiłam na przykład w poprzednim sezonie. Przy Tomsach mi sie to nie zdarzyło. No i to sa szmaciaki, wkładka jest skórkowa, dobrze sie piorą i ogólnie jest super.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:44   #3269
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;74781526]Tomsy [/QUOTE]

A jak rozmiarówka wypada?
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:45   #3270
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;74782121]Ja wiem, ze Tomsy do najpiękniejszych nie należą, ale jak sie ma stopy księżniczki to jest to wybór idealny - mnie obcierają nawet buty, które nosiłam na przykład w poprzednim sezonie. Przy Tomsach mi sie to nie zdarzyło. No i to sa szmaciaki, wkładka jest skórkowa, dobrze sie piorą i ogólnie jest super.[/QUOTE]

A mi się właśnie podobają, jeszcze tyle wzorów do koloru
Muszę niedługo pójść i je obmacać
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-10 19:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.