Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-11, 09:49   #91
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Brak poszanowania czasu dla wszystkich.

Prawda objawiona o nieszanowaniu czasu w XXI w mniej więcej taka jak stwierdzenia starszych ludzi, że "panie co to za czasy teraz, żeby [tu wpisz dowolne} za moich czasów tego nie było". Tylko to samo mówili starsi ludzie także 50 i 100 lat temu. Stwierdzenie o NICZYM. Wątek o niczym.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:15   #92
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Brak poszanowania czasu dla wszystkich.

Cytat:
Napisane przez fanka_teleranka Pokaż wiadomość
Bo klientów trzeba sobie wychowywać. I wyłączać komórkę/ nie odpowiadać na maile wieczorem.
Wiem, już się tego nauczyłam. Na początku się tłumaczyłam, że nie mogę teraz a teraz po prostu nie odpisuję poza godzinami na jakie się umawiałam. Tylko niektórym muszę o tych godzinach przypominać regularnie i zawsze są jakieś spięcia, bo ktoś potrzebował czegoś na już!!!11!. Wkurza mnie to niesamowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Widziałam drugi wątek autorki więc pewnie z tego też nic nie będzie. W każdym razie ja się z tym ciągle spotykam, ale to może specyfika mojej pracy.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2017-06-11 o 10:30
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:53   #93
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Brak poszanowania czasu dla wszystkich.

Cytat:
Napisane przez napoli71 Pokaż wiadomość
Czy zauważyliście ( zresztą trudno tego nie zauważyć gdyż to plaga 21 wieku ) że ludzie nie szanują kompletnie nic a nic czasu innych.
A swój czas cenią ponad wszystko Jakie macie swoje sposoby na to postępowanie.
tak, wkurza mnie to, szczególnie w pracy, gdzie niektórym wydaje się, że są tak wielkimi prezesami/dyrektorami/kierownikami, że mogą sobie rządzić prywatnym czasem pracowników i wpieprzają im coś do roboty na 5 min przed końcem, bo co to za problem zostać charytatywnie na 2h przecież to dla firmy!
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 11:25   #94
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Brak poszanowania czasu dla wszystkich.

mnie denerwuje tendencja do spozniania sie. Jestem introwertykiem, rzadko sie z kims umawiam i wychodze, ale czasem sie zdarza od wielkiego dzwona i zazwycsaj od razu tego zaluje
Na palcach jednej reki moge policzyc ile razy w tym roku ktos przyszedl na spotkanie ze mna punktualnie. Strasznie mnie to denereuje, bo o ile rozumiem 5 min, to zazwyczaj moja znajoma spoznia sie co najmniej 15 min i nie uprzedza o tym, mowiac ciagle, ze jest juz prawie na miejscu
ostatnio ktos spoznil sie godzine tlumaczac sie zepsutym metrem i uwazajac, ze to nic takiego

Ogolnie szanuje swoj czas i kazde takie zdarzebie utwierdza mnie w przekonaniu, ze chyba jednak lepiej wychodzic samej

Edytowane przez karolowanka
Czas edycji: 2017-06-11 o 12:45
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 11:27   #95
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Brak poszanowania czasu dla wszystkich.

Wiecznie się z czymś takim spotykałam na studiach. Prace grupowe to był koszmar. Ja jestem z tych co to woleli zrobić wcześniej (chociaż dzień przed deadlinem, żeby być spokojna i wcześnie się położyć przed zjazdem). A miałam takie dziewczyny co w piątek ok 23:00 dosyłały część swojej pracy i dopiero wtedy dało się to połączyć w całość na sobotnie zajęcia
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:06   #96
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze irytują coraz bardziej kierowcy , dziękować niektórzy powinni często , że unikneli wypadku

Mnie także. Nie wiem czemu tak, ale odkąd przeprowadziłam się do mniejszego miasta, zaczęła mnie przerażać bezmyślność kierowców, szczególnie młodych chłopaków. Jedna stopa już na pasach, a jedzie taki, nie patrzy, czy ktoś wchodzi, nie przystopuje, aż strach przejść przez ulicę!

Jakiś czas temu tez szlam po osiedlu, teren do 20km/h, jedzie koleś na pełnej petardzie, a co najgorsze, gdy mnie zobaczył, jeszcze przyspieszył! Przejechał mi delikatnie po pięcie, ale serce miałam w gardle, a w oczach łzy ze strachu. Gość oczywiście zwiał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:15   #97
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Brak poszanowania czasu dla wszystkich.

Ja też zauważam to najbardziej w pracy - zwykle wszyscy chcą wszystko na już, a drugiej stronie każą czekać w nieskończoność na cokolwiek albo zawracają gitarę jakąś ciężką sprawą o 15:59. Poza tym raz nieopatrznie zdarzyło mi się odebrać telefon grubo przed 8 (zwykle przyjeżdżam do pracy wcześniej ale robię w tym czasie inne rzeczy i oficjalnie mnie nie ma) i od tamtej pory osoby, których sprawę wtedy załatwiałam regularnie wydzwaniają co minutę od 7:30, nie bacząc na to, że teoretycznie mogę wtedy być jeszcze w drodze albo po prostu robić sobie herbatę i wietrzyć w pokoju. Nie odbieram aż do 8, ale nie poddają się skubani, telefon nawala cały czas.

Ze spóźnialskimi w czasie prywatnym już się nie spotykam - miałam paru znajomych którzy przychodzili standardowo pół godziny po czasie, ale znajomości na szczęście nie przetrwały Teraz już bym i tak po max 15 minutach szła sama/wracała do domu.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2017-06-11 o 14:19
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 14:22   #98
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

1. Poprawność polityczna i zabranianie ludziom pisania co myślą o islamie i jego wyznawcach.

2. Kredki, flagi na fb, kwiatki i tatuaże jako reakcja na zamachy.

3. Głupie gadki, że wszędzie i zawsze może się coś złego stać więc nie warto zapinać pasów, powstrzymywać się od jazdy po alkoholu czy unikać pewnego rodzaju towarzystwa. No bo przecież jak będzie twój dzień to i tak pani z kosą przyjdzie po ciebie, cnie?

4. Przerywanie rozmówcy, w rozmowach prywatnych jak i w dyskusjach w programach.

5. To, że prawo do przerywania ciąży nie jest wpisane jako prawo człowieka. I wszystkie kretyńskie przepisy z tym związane, tabletka po na receptę, itd itd.

6. Idioci nierozumiejący znaczenia słowa "feminizm" i kojarzący go ze wszystkim innym, tylko nie z tym, czym jest. Kobiety zarzekające się "Nie jestem feministką, ale...", jak gdyby to był jakiś wstyd.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:39   #99
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy was również denerwuje zachowanie współczesnych ludzi

Ja tam żyję marzeniami i miłością. Od pogoni za pieniądzem mam męża.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 15:10   #100
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o mnie to przede wszystkim:
1) narzekanie innych ludzi na różne rzeczy lub sytuację ale nie robienie nic w kierunku zmiany tego
hehe, miałam to napisać, uprzedziłaś mnie

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Małe poprawki:
-aborcja na życzenie,
-aborcja nie jest obojętna dla zdrowia, ciąża może też, ale są z niej pożytki zatem faktycznie pisanie w ten sposób o niej uznaję za kuriozalne
Ciąża rujnuje organizm dużo bardziej niż aborcja - a "pożytek" - rozumiem, że chodzi o urodzenie dziecka - dla kogoś, kto tego dziecka nie chce, jest życiową tragedią. I dalej - nie każde urodzone dziecko będzie płacącym podatki obywatelem, więc i w tej kwestii trudno zakładać, że urodzenie dziecka to zawsze pożytek.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 16:42   #101
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Brak poszanowania czasu dla wszystkich.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Ja też zauważam to najbardziej w pracy - zwykle wszyscy chcą wszystko na już, a drugiej stronie każą czekać w nieskończoność na cokolwiek albo zawracają gitarę jakąś ciężką sprawą o 15:59. Poza tym raz nieopatrznie zdarzyło mi się odebrać telefon grubo przed 8 (zwykle przyjeżdżam do pracy wcześniej ale robię w tym czasie inne rzeczy i oficjalnie mnie nie ma) i od tamtej pory osoby, których sprawę wtedy załatwiałam regularnie wydzwaniają co minutę od 7:30, nie bacząc na to, że teoretycznie mogę wtedy być jeszcze w drodze albo po prostu robić sobie herbatę i wietrzyć w pokoju. Nie odbieram aż do 8, ale nie poddają się skubani, telefon nawala cały czas.

Ze spóźnialskimi w czasie prywatnym już się nie spotykam - miałam paru znajomych którzy przychodzili standardowo pół godziny po czasie, ale znajomości na szczęście nie przetrwały Teraz już bym i tak po max 15 minutach szła sama/wracała do domu.
Jak macie stacjonarny to wystarczy odłożyć słuchawkę Jak komórka to wyciszyć
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 17:15   #102
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Czy was również denerwuje zachowanie współczesnych ludzi

Cytat:
Napisane przez i am rock Pokaż wiadomość
ja tam żyję marzeniami i miłością. Od pogoni za pieniądzem mam męża.


:d
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 17:16   #103
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Brak poszanowania czasu dla wszystkich.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;74579291]Jak macie stacjonarny to wystarczy odłożyć słuchawkę Jak komórka to wyciszyć [/QUOTE]

miałam to samo napisać. W stacjonarnym można też odłączyć kabelek.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2017-06-11 o 17:25
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 08:15   #104
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Mam stacjonarny telefon z "bazą" (nie wiem jak to się nazywa, chyba stacja ładowania) i niestety ni dy rydy go odłączyć wyciszam dźwięk, ale to nie ma znaczenia, tak czy inaczej mnie irytuje że się dobijają o tej porze z taką częstotliwoscią.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 08:25   #105
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Mam stacjonarny telefon z "bazą" (nie wiem jak to się nazywa, chyba stacja ładowania) i niestety ni dy rydy go odłączyć wyciszam dźwięk, ale to nie ma znaczenia, tak czy inaczej mnie irytuje że się dobijają o tej porze z taką częstotliwoscią.
Przecież bazę można odłączyć od gniazdka telefonicznego.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 09:10   #106
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Przecież bazę można odłączyć od gniazdka telefonicznego.
Albo wymienić telefon na inny model

Ludzie sami sobie potrafią stworzyć problemy. Kiedyś spotkałam jednego takiego, który potrafił się oburzać na to, że dostaje maile w nocy. Tzn. odbierał je następnego dnia, ale mu nie pasowało, że przyszły nocą
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 14:10   #107
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Przecież bazę można odłączyć od gniazdka telefonicznego.
Albo w akcie desperacji wyrwać gniazdko ze ściany.

Autorko nieodłączalnego telefonu!
Baza jest połączona kablem z wtyczkami z obu stron z gniazdkiem w ścianie. Można więc wyciągnąć wtyczkę albo z gniazdka, albo z bazy. Wtyczka ma taki blokujący dynks, więc trzeba ją ścisnąć paluszkami z obu stron, by bez oporu wyszła.
Piszę, bo nie chce mi się wierzyć, by telefon był połączony z gniazdkiem na mur. (Moja ciotka usiłowała wyłączyć telefon ciągnąc za kabel i według niej też się nie dało).
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 17:47   #108
201706191326
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 126
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
1. Poprawność polityczna i zabranianie ludziom pisania co myślą o islamie i jego wyznawcach.

2. Kredki, flagi na fb, kwiatki i tatuaże jako reakcja na zamachy.
Mnie tak samo. I jeszcze wypowiadanie się o kulturze islamu osób, które znają ją tyle co z telewizji albo tego sympatycznego jednego studenta z uczelni*.

Faceci w ogóle powinni się ograniczać ze swoją tolerancją w stronę tej kultury, bo jednak należą oni do grupy przez nią wywyższanej. Kobiety tak niesamowicie tolerancyjne wobec niej powinny pomieszkać sobie przez chwilę koło społeczności arabskiej - ale bez mężczyzny-opiekuna i dopiero wtedy się wypowiadać, bo w przeciwnym wypadku nie mają pojęcia o czym mówią.

I czytać gazety. Ale takie porządne, które publikują np. wywiady z Brytyjczykami czy Niemcami, którzy przyłączyli się do ISIS albo porządne analizy, jaka część społeczności islamskiej popiera wprowadzenie szariatu (podpowiem, że jest to duża część - często nawet większa w drugim pokoleniu imigrantów niż w pierwszym), nie laurki pt. chwyćmy się za ręce i miejmy nadzieję.


* Chociaż to drugie to tak akurat na dwoje babka wróżyła- ze studiów z Europy Zach. pamiętam jak bardzo oni się izolowali i "ochraniali" jedyną kobietę wśród nich, która kontaktów z osobami spoza niet.

Edytowane przez 201706191326
Czas edycji: 2017-06-16 o 17:50
201706191326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 19:06   #109
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Irytują mnie między wszelkiej maści celebryci, mądrzący się na wszelkie mozliwe tematy na ściankach. Zazwyczaj nie mają nic ciekawego do powiedzenia, z ich ust wydobywa się BEŁKOT, jednak bełkoczą z miną znawców, jakby odkrywali właśnie prawdę objawioną.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-16, 21:39   #110
napoli71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 37
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o mnie to przede wszystkim:
1) narzekanie innych ludzi na różne rzeczy lub sytuację ale nie robienie nic w kierunku zmiany tego
2) nie respektowanie tego że ktoś może mieć inne zdanie na dany temat i nie każdy musi myśleć tak samo
3) naiwność ludzi w pewnych sytuacjach
4) lenistwo & duże oczekiwania od świata
5) patrzenie na ludzi przez pryzmat pieniędzy (denerwuje mnie zwłaszcza gdy ludzie twierdzą że jak komuś się lepiej powodzi to od razu jest złodziejem albo zdobył te pieniądze w jakiś inny nieuczciwy sposób, na pewno nie są to efekty jego ciężkiej pracy..)
6) obrażanie innych ludzi bez powodu
7) nie dotrzymywanie obietnic
8) ogólnie stereotypowe patrzenie na ludzi
Z góry przepraszam za wszelkie błędy stylistyczne lub ortograficzne gdyż nigdy nie były one moja mocną stroną😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AD.1 W większości sytuacji nie masz wpływu na nic i nierobienie nic nie oznacza
że nic nie robisz !!!

AD.3 Nie należy szukać problemu w naiwności bo zwykle jest to dobra cecha tylko w tych co ich wykorzystują.
więc nie powinno Cię to irytować naiwniactwo tylko wykorzystywanie

AD.5 Duże pieniądze w większości przypadków świadczą źle o człowieku.
Znajdź mi człowieka który chętnie odda ciężko zarobione pieniądze bardziej potrzebującym.
Lub pokaż mi człowieka który odda swoje stanowisko pracy bardziej potrzebującym.

Pieniądze to niestety zło i wszystko co jest z nimi związane to klony zła i nieuczciwości i poniekąd złodziejstwa.
napoli71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 21:49   #111
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 143
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez napoli71 Pokaż wiadomość
AD.5 Duże pieniądze w większości przypadków świadczą źle o człowieku.
Znajdź mi człowieka który chętnie odda ciężko zarobione pieniądze bardziej potrzebującym.
Lub pokaż mi człowieka który odda swoje stanowisko pracy bardziej potrzebującym.

Pieniądze to niestety zło i wszystko co jest z nimi związane to klony zła i nieuczciwości i poniekąd złodziejstwa.
Ale... czemu ktoś ma oddawać ciężko zarobione pieniądze potrzebującym? Nie każdy potrzebujący na nie zasługuje.

Większość ludzi haruje na swoje majątki, albo korzysta z majątku, na który pracowali jego rodzice/dziadkowie. Nikomu z nieba nie spadło...

Tak, odda pracę zarządzania firmą, o czym nie ma pojęcia taki potrzebujący...

Walutą paradoksalnie nie są pieniądze, a czas.

Moja mama haruje od rana do nocy na 2,5 etatu i ma oddać innym? To niech inni skończą medycynę i sami mają majątki, droga wolna.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 00:40   #112
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Też nie rozumiem czemu ktoś miałby oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze innym jeżeli nie czuje moralnie takiej potrzeby?

I przypomina mi się afera z obchodami katastrofy smoleńskiej. Księdza w trakcie pochodu zaczepił bezdomny (chyba). Poprosił o gotówkę, ale ksiądz miał same większe banknoty, więc powiedział, że później kupi mu coś. Dostał publiczną z☠☠☠ę za nieudzielenie pomocy. Tylko dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na to, ze ten bezdomny niby nie miał pieniędzy na jedzenie, ale nawet na zdjęciach z kieszeni wystawała mu puszka z piwem? Ciekawe co zrobiłby z takim banknotem 100 zł-papu czy popijawa
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 01:00   #113
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 21:05   #114
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Poprawność polityczna
Unia Europejska, nie całkowicie tylko jeden aspekt
Kult wyglądu jak z filtra na insta
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 21:11   #115
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez napoli71 Pokaż wiadomość
AD.5 Duże pieniądze w większości przypadków świadczą źle o człowieku.
Znajdź mi człowieka który chętnie odda ciężko zarobione pieniądze bardziej potrzebującym.
Lub pokaż mi człowieka który odda swoje stanowisko pracy bardziej potrzebującym.

Pieniądze to niestety zło i wszystko co jest z nimi związane to klony zła i nieuczciwości i poniekąd złodziejstwa.
A kolor nasz - czerwony.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 12:19   #116
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Mogłabym wypisać tu litanię, ale nic tak mnie wkur$$$ jak dzieci. Mam dziecio fobie, nienawidzę dzieci. Nienawidzę ludzi którzy nie potrafią tego uszanować i pierd... "jak to możesz nie lubić dzieci?!" albo "przecież też byłaś dzieckiem" a hitem jest "będziesz miała swoje to zmienisz zdanie". Nie znoszę wrzasku dzieci, ich nieobliczalności. To samo tyczy się matek świętych krów i poglądu moje dziecko jest najmojsze.

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2017-06-27 o 18:42
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 14:03   #117
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 143
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Mogłabym wypisać tu litanię, ale nic tak mnie wkur$$$ jak dzieci. Mam diecio fobie, nienawidzę dzieci. Nienawidzę ludzi którzy nie potrafią tego uszanować i pierd... "jak to możesz nie lubić dzieci?!" albo "przecież też byłaś dzieckiem" a hitem jest "będziesz miała swoje to zmienisz zdanie". Nie znoszę wrzasku dzieci, ich nieobliczalności. To samo tyczy się matek świętych krów i poglądu moje dziecko jest najmojsze.
Siostro. <3

"Jak będziesz miała swoje..."
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 15:10   #118
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Mogłabym wypisać tu litanię, ale nic tak mnie wkur$$$ jak dzieci. Mam diecio fobie, nienawidzę dzieci. Nienawidzę ludzi którzy nie potrafią tego uszanować i pierd... "jak to możesz nie lubić dzieci?!" albo "przecież też byłaś dzieckiem" a hitem jest "będziesz miała swoje to zmienisz zdanie". Nie znoszę wrzasku dzieci, ich nieobliczalności. To samo tyczy się matek świętych krów i poglądu moje dziecko jest najmojsze.
Wstaw w miejsce dzieci kobiety/Żydów/niepełnosprawnych i zastanów się jak to brzmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 15:17   #119
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Siostro. <3

"Jak będziesz miała swoje..."
Ja mam swoje, a cudzych nadal nie lubię.

A swoją drogą to wkurzyła mnie baba z dzieckiem na ręku w takim sklepie typu "mydło, szydło i powidło. Ostatnia alejka w tym sklepie, to taka z zabawkami. Oczywiście baba polazła tam, oznajmiając dzieciakowi, na oko dwuletniemu: "nic ci nie kupię". Dzieciak w ryk. Po kiego tam polazła? Oczywiście musiała przejść koło mnie, mimo że miała jakieś 2 metry luzu, wyjący dzieciak złapał mnie za włosy, aż usłyszałam, jak trzasnęły. Zamiast rzucić jakimś "przepraszam", to wydarła się do dzieciaka: "co robjisz?!" Liczyła na refleksję u dwulatka?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 15:58   #120
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Co was irytuje w otaczającym współczesnym świecie.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wstaw w miejsce dzieci kobiety/Żydów/niepełnosprawnych i zastanów się jak to brzmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to totalnie w pompce. Żydzi/niepełnosprawni/afroamerykanie i co tam jeszcze nie wrzeszczą, nie uderzają bez powodu, nie robią zamieszania swoim istnieniem. Także nie widzę związku

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja mam swoje, a cudzych nadal nie lubię.

A swoją drogą to wkurzyła mnie baba z dzieckiem na ręku w takim sklepie typu "mydło, szydło i powidło. Ostatnia alejka w tym sklepie, to taka z zabawkami. Oczywiście baba polazła tam, oznajmiając dzieciakowi, na oko dwuletniemu: "nic ci nie kupię". Dzieciak w ryk. Po kiego tam polazła? Oczywiście musiała przejść koło mnie, mimo że miała jakieś 2 metry luzu, wyjący dzieciak złapał mnie za włosy, aż usłyszałam, jak trzasnęły. Zamiast rzucić jakimś "przepraszam", to wydarła się do dzieciaka: "co robjisz?!" Liczyła na refleksję u dwulatka?
nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, aż się boje pomyśleć, bo bywam nieobliczalna w sytuacji gdy ktoś naruszy (w taki sposób) moją przestrzeń osobistą. Potraktowałabym to jako napaść

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2017-06-27 o 16:01
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-10 10:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.