Czy związać się z młodszym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-01, 18:18   #1
pannamajowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18

Czy związać się z młodszym?


Witam, mój problem jest pewnie jakich wiele na tym forum, jednak liczę na pomoc w temacie. Zacznę może od nakreślenia tematu, mam 28 lat, pracuję, mieszkam sama, ogólnie wydaje mi się że radzę sobie w życiu. Ponad pół roku temu odwołałam planowany ślub z ówczesnym narzeczonym, wydawało mi się, że całe uczucie się wypaliło, pijackie awantury, koledzy, kilkumiesięczny romans z inna, było między nami naprawdę źle. Zostałam sama ale jakoś dałam radę. Pojawił się ON. Ktoś kogo znam od dziecka, jest między nami 6 lat różnicy. Od zawsze była miedzy nami jakaś nić porozumienia ale nigdy do niczego więcej nie doszło. Po tym jak rozstałam się z narzeczonym, znajomość nabrała wiatru w żagle. Zawsze w każdej sytuacji mogłam na niego liczyć czułam, że mam obok siebie kogoś dla kogo ja i moje problemy są ważne. Czułam się po prostu przy nim bezpiecznie. Zbliżyliśmy się do siebie, spędzaliśmy wspólnie wieczory. No i stało się, poczułam coś więcej, on zresztą też. Wszystko było by pięknie gdyby nie jego wiek... jest cudownym facetem, czuję się przy nim jak nigdy przy nikim innym ale co mam zrobić... na dodatek mój były namawia mnie na powrót, chce wszystko zacząć od nowa. Wiem, że nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy ale już sama nie wiem kogo mam słuchać, czy serca czy rozsądku. Między nimi też doszło do awantury, pobili się. Mój były twierdzi, że i tak jest górą i kwestia czasu jak "małolat" się znudzi mną albo wręcz ja w końcu przejrzę na oczy i zobaczę, że on nie może mi nic zaoferować oprócz siebie. Czuję, że sama sobie zaczynam wmawiać, że źle zrobiłam pozwalając sobie na to uczucie. Jednak nie umiem bez niego wytrzymać, obecnie widujemy się rzadko, on ma żal o moje kontakty z byłym. Jestem smutna i przygnębiona a były już planuje wspólne życie. Co Wy byście zrobiły na moim miejscu? Boję się, że popełnię życiowy błąd którego nie uda się już naprawić i stracę kogoś kto darzy mnie prawdziwym uczuciem. Tylko pytanie czy związek z kimś o tyle lat młodszym ma sens? Boję się, że w pewnym momencie nasze życiowe oczekiwania zaczną się rozmijać i on stwierdzi, że jestem zwyczajnie dla niego za stara.
pannamajowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:24   #2
wikii15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 216
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Jak przeglądałam internet, to ost. pisali, że rolniczka w podobnym jak nie tym samym wieku co Ty, z tego programu o rolnikach z tvp wybrała kolesia o 4lata młodszego i twierdzi, że dojrzalszy i b. odp itp od 30latków więc czemu nie masz i Ty spróbować?
wikii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:34   #3
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Mam całkiem sporo kolegów, którzy w wieku ~ 23 lat świadomie zaczęli się rozglądać za starszymi min. 5 lat dziewczynami. I niektórzy stworzyli udane związki / małżeństwa.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Poza tym... jeśli nie da się poznać fajnego faceta starszego/w swoim wieku... to co szkodzi spróbować z młodszym...? To tylko wiek, w pewnym momencie przestaje mieć znaczenie
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:42   #4
pannamajowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Mam całkiem sporo kolegów, którzy w wieku ~ 23 lat świadomie zaczęli się rozglądać za starszymi min. 5 lat dziewczynami. I niektórzy stworzyli udane związki / małżeństwa.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Poza tym... jeśli nie da się poznać fajnego faceta starszego/w swoim wieku... to co szkodzi spróbować z młodszym...? To tylko wiek, w pewnym momencie przestaje mieć znaczenie
Zawsze myślałam, że faceci wolą młodsze... on ma 22 lata a ja 28, a co będzie jak on bedzie miał zaledwie 30 a ja już 36... wydaje mi się że jest naprawdę dojrzały jak na swój wiek ale przecież faceci dojrzewają wolniej
pannamajowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:46   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Witam, mój problem jest pewnie jakich wiele na tym forum, jednak liczę na pomoc w temacie. Zacznę może od nakreślenia tematu, mam 28 lat, pracuję, mieszkam sama, ogólnie wydaje mi się że radzę sobie w życiu. Ponad pół roku temu odwołałam planowany ślub z ówczesnym narzeczonym, wydawało mi się, że całe uczucie się wypaliło, pijackie awantury, koledzy, kilkumiesięczny romans z inna, było między nami naprawdę źle. Zostałam sama ale jakoś dałam radę. Pojawił się ON. Ktoś kogo znam od dziecka, jest między nami 6 lat różnicy. Od zawsze była miedzy nami jakaś nić porozumienia ale nigdy do niczego więcej nie doszło. Po tym jak rozstałam się z narzeczonym, znajomość nabrała wiatru w żagle. Zawsze w każdej sytuacji mogłam na niego liczyć czułam, że mam obok siebie kogoś dla kogo ja i moje problemy są ważne. Czułam się po prostu przy nim bezpiecznie. Zbliżyliśmy się do siebie, spędzaliśmy wspólnie wieczory. No i stało się, poczułam coś więcej, on zresztą też. Wszystko było by pięknie gdyby nie jego wiek... jest cudownym facetem, czuję się przy nim jak nigdy przy nikim innym ale co mam zrobić... na dodatek mój były namawia mnie na powrót, chce wszystko zacząć od nowa. Wiem, że nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy ale już sama nie wiem kogo mam słuchać, czy serca czy rozsądku. Między nimi też doszło do awantury, pobili się. Mój były twierdzi, że i tak jest górą i kwestia czasu jak "małolat" się znudzi mną albo wręcz ja w końcu przejrzę na oczy i zobaczę, że on nie może mi nic zaoferować oprócz siebie. Czuję, że sama sobie zaczynam wmawiać, że źle zrobiłam pozwalając sobie na to uczucie. Jednak nie umiem bez niego wytrzymać, obecnie widujemy się rzadko, on ma żal o moje kontakty z byłym. Jestem smutna i przygnębiona a były już planuje wspólne życie. Co Wy byście zrobiły na moim miejscu? Boję się, że popełnię życiowy błąd którego nie uda się już naprawić i stracę kogoś kto darzy mnie prawdziwym uczuciem. Tylko pytanie czy związek z kimś o tyle lat młodszym ma sens? Boję się, że w pewnym momencie nasze życiowe oczekiwania zaczną się rozmijać i on stwierdzi, że jestem zwyczajnie dla niego za stara.
gdybyś wróciła do eksa to powiedziałabym, że jesteś skończoną kretynką.
co do tego drugiego. nigdy nie możesz być pewna czy z danym facetem będzie ci po drodze do końca życia. dużo może się wydarzyć w życiu, co może wpłynąć na takie rzeczy. tyle, że nie zawsze wiek tu ma coś do rzeczy. jesteśmy w podobnym wieku, ja mam faceta młodszego o 3 lata. jak na razie nie odczuwam tej różnicy wieku.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:49   #6
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam, że faceci wolą młodsze... on ma 22 lata a ja 28, a co będzie jak on bedzie miał zaledwie 30 a ja już 36... wydaje mi się że jest naprawdę dojrzały jak na swój wiek ale przecież faceci dojrzewają wolniej
Jak to co? Księżyc spadnie na ziemię

Mój mąż ma 32 lata ja 37 i nic się nie dzieje w tej kwestii szczególnego, wciąż dzieli nas 5 lat tak samo jak wtedy, gdy zaczynaliśmy związek (on miał 23 lata a ja 28)
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»

Edytowane przez Paprotka_
Czas edycji: 2018-01-01 o 18:51
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:53   #7
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Mam kolegę, który w tym wieku był dojrzalszy nie tylko od rówieśników ale i starszych facetów. 10 lat pózniej, nadal taki jest. Odpowiedzialny, uczynny i życzliwy. Jeśli znalazłaś taki przypadek, to zdecydowanie nie patrz na metrykę.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-01, 18:55   #8
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Gdybyś miała 18 lat, a on 12 czy 20, a on 14 to byłoby dziwne, ale w tym wieku? Z czasem granica się zaciera i wiek nie ma takiego znaczenia. A co jeśli to kobieta ma 20 lat, a facet 40? Ważne by dogadać się pod względem charakteru, a młodszy nie zawsze znaczy mniej doświadczony/poważny/zaradny itd.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 19:52   #9
pannamajowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Szczerze nie spodziewałam się aż tylu pozytywnych opinii co do wieku, szkoda że moi rodzice mają delikatnie mówiąc inne zdanie w tym temacie
pannamajowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 20:27   #10
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Autorko - po pierwsze nie wracaj do eks. Piszesz, że Cię zdradzał, robił awantury po alkoholu i wyżej stawiał kolegów - zapewniam Cię, że się nie zmienił. Nie był dobrym człowiekiem i nadal nie jest.


Co do młodszego. Radzę jak dziewczyny wyżej. Oboje jesteście pełnoletni, zależy Wam na sobie, możesz na niego liczyć i nie czułaś się przy nikim jak przy nim - nie rezygnuj z tego.

Były się myli. Młodszy może Ci zaoferować to, że możesz na niego liczyć, a tego raczej nie można powiedzieć o Twoim eks, więc chyba ma więcej do zaoferowania.

A rodzicami się nie przejmuj - to Twoje życie, a nie ich i oni go za Ciebie nie przeżyją.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 20:28   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Ja powiem tak, gdybyście byli oboje po trzydziestce to ok rozumiem taką sytuację, bo moim zdaniem chłopak 21 lat, nawet jeśli jest dojrzały jak na swój wiek, to tak czy siak powinien się jeszcze przysłowiowo wyszaleć. Po twoich zaręczynach sądzę, że jesteś na etapie zakładania rodziny, zaraz pewnie jakieś dzieci, a tu chłopak 21 lat
Sama przez dwa lata byłam związana z chłopakiem o 7 lat młodszym i nie skończyło to się fajnie, może teraz po trzydziestce skończyłoby się inaczej, ale wtedy nie miało to racji bytu.
Ale ale jeśli jesteś mocno zainteresowana tym chłopcem, to spróbuj, każda historia kończy się inaczej.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-01, 20:37   #12
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Rodzice nie zawsze mają rację. Bądź szczęśliwa.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 20:59   #13
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy związać się z młodszym?

wielu mężczyzn świadomie szuka starszej partnerki. wydawało mi się, że zawsze facet będzie wolał młodszą. otóż nie. im jestem starsza (teraz mam 40 lat) interesują się mną sporo młodsi faceci. nie ukrywam, że bardzo mi to odpowiada , więc różnicą tych kilku lat nie masz się co przejmować.
a do byłego absolutnie nie wracaj!
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 21:12   #14
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Powiem dosadnie, głupia jesteś, że utrzymujesz kontakty z kolesiem, który Cię zdradzał i na dodatek go słuchasz. Po co? Nikt nie wie co będzie za pięć, czy dziesięć lat, ale skoro masz obok siebie fajnego faceta, który Cię szanuje, z którym się dobrze dogadujesz, to czy naprawdę warto tłumić uczucie przez jakieś głupie cyferki? A może akurat on będzie dojrzalszy niż jakiś beznadziejny koleś, który przyprawiał Ci rogi?

Edytowane przez cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Czas edycji: 2018-01-01 o 21:13
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 21:25   #15
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Szczerze nie spodziewałam się aż tylu pozytywnych opinii co do wieku, szkoda że moi rodzice mają delikatnie mówiąc inne zdanie w tym temacie
Moja prababcia miała 7lat młodszego męża(ślub w 1924r).
Moja babcia- 9lat młodszego.
Całe życie razem przeżyli i na starość baaaardzo się kochali (a sluby brało się naprawdę młodzieżą będąc- pradziadek miał bodajże 17lat jak się oświadczył. Żadna tam wpadka, Dziadek- był ciut starszy bo miał 22lata).
Mojej matki drugi mąż jest od niej o 8lat młodszy.
Są po ślubie 23lata.

Mojej koleżanki mąż jest od niej mlodszy 12lat! Tak mąż! Tak- są szczęśliwi. Mają dziecko. Planują jeszcze jedno.
Drugiej kolezanki mąż- 9lat młodszy. 2 dzieci.
Mogę tak jeszcze sporo nawymieniać.

Wiek nie gra roli o ile facet jest pełnoletni

A jesli wrócisz do ex-ćwoka to będziesz naprawdę nierozgarnietą osobą. Za same te teksty o twoim nowym chłopaku powinien zostać na zawsze skreślony z jakichkolwiek kontaktów. Daj sobie spokój z takim bucem.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 21:34   #16
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Moja ciotka miała ze 30 lat jak została wdową z trójką małych dzieci. Wyszła za mąż za faceta 9 lat młodszego. Urodziła im się jeszcze córka. Od tamtej pory minęło ponad 30 lat. Nadal są razem. Nadal się kochają.

Co Ty powinnaś zrobić? Na pewno NIE WRACAĆ do byłego. Może Ci się z młodym uda, może nie. Teraz nie możesz tego wiedzieć. Spróbuj. Warto dac temu uczuciu szansę.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 21:58   #17
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Wybierz młodszego, może sie uda, może nie uda. Z exem na 100% nie wyjdzie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:03   #18
pannamajowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18
Dot.: Czy związać się z młodszym?

[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;80110706]Powiem dosadnie, głupia jesteś, że utrzymujesz kontakty z kolesiem, który Cię zdradzał i na dodatek go słuchasz. Po co? Nikt nie wie co będzie za pięć, czy dziesięć lat, ale skoro masz obok siebie fajnego faceta, który Cię szanuje, z którym się dobrze dogadujesz, to czy naprawdę warto tłumić uczucie przez jakieś głupie cyferki? A może akurat on będzie dojrzalszy niż jakiś beznadziejny koleś, który przyprawiał Ci rogi?[/QUOTE]
Powiem tak, odkąd sie rozstaliśmy nie utrzymywaliśmy kontaktu ze sobą, odezwał się do mnie dopiero jakiś miesiąc temu (ja zmieniłam nr tel, odcięłam się od dawnego towarzystwa itd) stwierdził, że powinniśmy wrócić na święta do siebie bo to jednak była miłość i on to sobie uświadomił. Później dowiedział się o tym z kim obecnie się spotykam a że jest to jakiś znajomy jego brata no to poszło po nitce do kłębka. Wydaje mi się, że to taki pies ogrodnika, włączyła mu się zazdrość dopiero jak zobaczył że ktoś inny może się mną zainteresować i nie jestem taka beznadziejna jak twierdził. A i jeszcze jedno... być może bardzo kluczowe, o tej jego zdradzie dowiedziałam się dopiero teraz niedawno. Czyli jakbym wyszła za mąż to już po ptokach... nigdy by się nie wydało. Przyznał się po 3 latach dopiero.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;80112321]Wybierz młodszego, może sie uda, może nie uda. Z exem na 100% nie wyjdzie.[/QUOTE]
Czyli potwierdzasz wersje, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki?

Edytowane przez pannamajowa
Czas edycji: 2018-01-01 o 22:02 Powód: dopisek
pannamajowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:03   #19
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Powiem tak, odkąd sie rozstaliśmy nie utrzymywaliśmy kontaktu ze sobą, odezwał się do mnie dopiero jakiś miesiąc temu (ja zmieniłam nr tel, odcięłam się od dawnego towarzystwa itd) stwierdził, że powinniśmy wrócić na święta do siebie bo to jednak była miłość i on to sobie uświadomił. Później dowiedział się o tym z kim obecnie się spotykam a że jest to jakiś znajomy jego brata no to poszło po nitce do kłębka. Wydaje mi się, że to taki pies ogrodnika, włączyła mu się zazdrość dopiero jak zobaczył że ktoś inny może się mną zainteresować i nie jestem taka beznadziejna jak twierdził.
powiedz mu że nie życzysz sobie żadnego kontaktu z jego strony. Jeżeli będzie Cię nadal nękał to pogadaj z dzielnicowym - smsy zachowaj jako dowód. Nie wdawaj się z exem w żadne rozmowy, żadne kontakty - nic co mógłby przeciw Tobie wykorzystać.
Dlaczego nowy ma do Ciebie żal? Bo ex sie kontaktuje czy dlatego że dostał lanie?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-01, 22:07   #20
pannamajowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Moja prababcia miała 7lat młodszego męża(ślub w 1924r).
Moja babcia- 9lat młodszego.
Całe życie razem przeżyli i na starość baaaardzo się kochali (a sluby brało się naprawdę młodzieżą będąc- pradziadek miał bodajże 17lat jak się oświadczył. Żadna tam wpadka, Dziadek- był ciut starszy bo miał 22lata).
Mojej matki drugi mąż jest od niej o 8lat młodszy.
Są po ślubie 23lata.

Mojej koleżanki mąż jest od niej mlodszy 12lat! Tak mąż! Tak- są szczęśliwi. Mają dziecko. Planują jeszcze jedno.
Drugiej kolezanki mąż- 9lat młodszy. 2 dzieci.
Mogę tak jeszcze sporo nawymieniać.

Wiek nie gra roli o ile facet jest pełnoletni

A jesli wrócisz do ex-ćwoka to będziesz naprawdę nierozgarnietą osobą. Za same te teksty o twoim nowym chłopaku powinien zostać na zawsze skreślony z jakichkolwiek kontaktów. Daj sobie spokój z takim bucem.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Moja chrzestna ma męża 3 lata młodszego, dziadek jest 2 lata młodszy od babci, ja wyjść za mąż też miałam za młodszego o 2 lata
pannamajowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:08   #21
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Czyli potwierdzasz wersje, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki?
Nie, po prostu facet który wszczyna pijackie awantury, łazi na imprezy z kolegami nie licząc się z Tobą, wdaje się w kilkumiesięczny romans, bije się z Twoim aktualnym facetam - nie rokuje dobrze. Przez pewien czas bedzie cudownie a później wróci to co było - brak szacunku, picie, koledzy i romanse.
Wy nie myśleliście że związek się wypalił bo motylków w brzuszku nie było. Facet ma kiepski charakter i kijem bym go nie dotknęła.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:25   #22
pannamajowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18
Dot.: Czy związać się z młodszym?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;80112431]powiedz mu że nie życzysz sobie żadnego kontaktu z jego strony. Jeżeli będzie Cię nadal nękał to pogadaj z dzielnicowym - smsy zachowaj jako dowód. Nie wdawaj się z exem w żadne rozmowy, żadne kontakty - nic co mógłby przeciw Tobie wykorzystać.
Dlaczego nowy ma do Ciebie żal? Bo ex sie kontaktuje czy dlatego że dostał lanie?[/QUOTE]
Tak właśnie o to ma żal, że z byłym mam kontakt mimo że obiecałam że nie bedę z nim gadać. Sprawa nie jest tak oczywista bo były jak się dowiedział o młodym to zrobił mi awanturę, zaczął oczerniać, szantażować. Robić wszystko tylko po to żebym się złamała i wróciła do niego. Młody wiedział o tych szantażach i starał się mnie bronić, (były przyjeżdzał pod moje drzwi, walił, robił awantury na klatce) Młody miał z nim kilka rozmów i wydawało się że już jest załatwione. Ja powiedziałam wprost co czuje, ex wie że jestem zakochana w innym a mimo to dalej próbuje zepsuć mi tą relacje

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;80112556]Nie, po prostu facet który wszczyna pijackie awantury, łazi na imprezy z kolegami nie licząc się z Tobą, wdaje się w kilkumiesięczny romans, bije się z Twoim aktualnym facetam - nie rokuje dobrze. Przez pewien czas bedzie cudownie a później wróci to co było - brak szacunku, picie, koledzy i romanse.
Wy nie myśleliście że związek się wypalił bo motylków w brzuszku nie było. Facet ma kiepski charakter i kijem bym go nie dotknęła.[/QUOTE]
Mnie najgorzej zabolało to, że ten jego romans zaczął się na chwile przed wprowadzką do wspólnego domu, ja się cieszyłam z urządzania a on sobie bz... inną na boku. Potem planowanie wesela, ona podobno o wszystkim wiedziała ale była tak zakochana że nie umiała odpuścić. Ostatecznie jak podjęła próbę samobójczą i wylądowała w szpitalu to on to zakończył. Chociaż jak było naprawdę to sie chyba nigdy nie dowiem...
pannamajowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:27   #23
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Tak właśnie o to ma żal, że z byłym mam kontakt mimo że obiecałam że nie bedę z nim gadać. Sprawa nie jest tak oczywista bo były jak się dowiedział o młodym to zrobił mi awanturę, zaczął oczerniać, szantażować. Robić wszystko tylko po to żebym się złamała i wróciła do niego. Młody wiedział o tych szantażach i starał się mnie bronić, (były przyjeżdzał pod moje drzwi, walił, robił awantury na klatce) Młody miał z nim kilka rozmów i wydawało się że już jest załatwione. Ja powiedziałam wprost co czuje, ex wie że jestem zakochana w innym a mimo to dalej próbuje zepsuć mi tą relacje
masz dowody na takie zachowanie exa? Dlaczego tego nie zgłosisz?
Następnym razem jak będzie walił do Twoich drzwi to dzwoń po policję. Że boisz się. Że agresywny ex próbuje się włamać.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:28   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy związać się z młodszym?

zgłoś go na policję. koleś jest niebezpieczny.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:31   #25
pannamajowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18
Dot.: Czy związać się z młodszym?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;80112891]masz dowody na takie zachowanie exa? Dlaczego tego nie zgłosisz?
Następnym razem jak będzie walił do Twoich drzwi to dzwoń po policję. Że boisz się. Że agresywny ex próbuje się włamać.[/QUOTE]
Mam nawet świadków jego zachowania, mam sms.
Boże jak dobrze, że tu napisałam ja naprawdę zaczęłam się zastanawiać nad tym, że może warto dać kolejną szansę...
pannamajowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:33   #26
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Mnie najgorzej zabolało to, że ten jego romans zaczął się na chwile przed wprowadzką do wspólnego domu, ja się cieszyłam z urządzania a on sobie bz... inną na boku. Potem planowanie wesela, ona podobno o wszystkim wiedziała ale była tak zakochana że nie umiała odpuścić. Ostatecznie jak podjęła próbę samobójczą i wylądowała w szpitalu to on to zakończył. Chociaż jak było naprawdę to sie chyba nigdy nie dowiem...
po co drążyć i zastanawiać się. Ex to palant.
Zdradził Cię, jest agresywny, nie szanuje Cię, doprowadził dziewczynę do samobójstwa. Absolutnie nie dawaj mu żadnej szansy. A pobicie Twojego aktualnego faceta to wisienka na torcie.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Mam nawet świadków jego zachowania, mam sms.
Boże jak dobrze, że tu napisałam ja naprawdę zaczęłam się zastanawiać nad tym, że może warto dać kolejną szansę...
wybij sobie tę myśl z głowy bo źle to się skończy.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:35   #27
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Koleś to chodząca tragedia. Zgłoś na policję. Każdy boi się paragrafów. Nawet najbardziej umięśniony byczek pokornieje w interakcji z odznaką.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
Boże jak dobrze, że tu napisałam ja naprawdę zaczęłam się zastanawiać nad tym, że może warto dać kolejną szansę...
Błagam, nie bądź głupia.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:36   #28
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
a co będzie jak on bedzie miał zaledwie 30 a ja już 36
Pozdrawiam.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:37   #29
pannamajowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 18
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Autorko - po pierwsze nie wracaj do eks. Piszesz, że Cię zdradzał, robił awantury po alkoholu i wyżej stawiał kolegów - zapewniam Cię, że się nie zmienił. Nie był dobrym człowiekiem i nadal nie jest.


Co do młodszego. Radzę jak dziewczyny wyżej. Oboje jesteście pełnoletni, zależy Wam na sobie, możesz na niego liczyć i nie czułaś się przy nikim jak przy nim - nie rezygnuj z tego.

Były się myli. Młodszy może Ci zaoferować to, że możesz na niego liczyć, a tego raczej nie można powiedzieć o Twoim eks, więc chyba ma więcej do zaoferowania.

A rodzicami się nie przejmuj - to Twoje życie, a nie ich i oni go za Ciebie nie przeżyją.
No właśnie co do rodziców... oni go znają, mieszkają w jednym bloku. Mama zawsze widziała to że podobam sie M (żeby już nie pisać o nim bezosobowo) ale traktowała to jako młodzieńczą fascynacje. Ja zresztą też... dopiero później M mi powiedział że zawsze czekał na to aż zakończe ten związek z byłym. Między nami zawsze była jakaś chemia no i w końcu wybuchło...
a rodzice, nie wyobrażają sobie żebym mogła być z kimś o tyle lat młodszym bo uważają podobnie jak ex, co on może Ci zaproponować...
pannamajowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:42   #30
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Czy związać się z młodszym?

Cytat:
Napisane przez pannamajowa Pokaż wiadomość
bo uważają podobnie jak ex, co on może Ci zaproponować...
To Twoje życie.

A ten Twój ex to palant. Tym bardziej go nie słuchaj.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 10:45:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.