Pochwalmy się swoimi włosami:-) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-27, 09:36   #1321
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Eska88 nie jestem nauczycielka ale chciałam to już poprostu skończyć
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 09:41   #1322
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
Eska88 nie jestem nauczycielka ale chciałam to już poprostu skończyć

Agii zle mnie zrozumialas przeczytaj jeszcze raz moja odpowiedz, bo teraz jasniej to napisalam i przepraszam
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 09:41   #1323
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

PrzestancieGlup ia dyskusja
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 09:49   #1324
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

spoko spoko
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 10:33   #1325
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

A to moje od tyłu , nic specjalnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0164.jpg (45,5 KB, 420 załadowań)
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 11:21   #1326
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

hula_hula moim zdaniem Twoje wlosy wygladaja na bardzo zadbane, fajny kolorek
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 12:41   #1327
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
hula_hula moim zdaniem Twoje wlosy wygladaja na bardzo zadbane, fajny kolorek
Dziękuję Czy takie bardzo zadbane to nie wiem , bo właśnie chcę kupić wax'a, olejek no i prawdopodobnie vitapil i wznowić kurację - niecały rok temu włosy były hm, bardzo średnie a dzięki wax'owi i olejkowi rycynowemu są jakie są, ale na pewno dużo lepsze I bardzo urosły. Dla porównania fota sprzed 2 bodajże lat i teraźniejsza A kolorek niedawno rozjaśniałam

Dziewczyny, przepraszam, musiałam zamazać twarz, bo miałam przed chwilką przykrą sytuację wynikającą z tego zdjęcia Ale to co najważniejsze, mam nadzieję - czyli długość włosów wcześniej i teraz - widać .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 176.jpg (37,3 KB, 1112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie01882.jpg (55,3 KB, 141 załadowań)

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2007-07-27 o 16:47
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 15:32   #1328
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

i ta klotnia skutecznie odwrocilyscie uwage od tego ,aby kociak16 w koncu spelnila swoja obietnice i udowodnila ,ze to ona I o to jej chodzilo
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 18:30   #1329
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

mysiamysia pozostawie to bez komentarza tylko napisze:


.... I WSZYSTKO JASNE(przynajmniej dla mnie) : D
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 19:04   #1330
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
nie obraziłam jej w żaden sposób. Poprostu napisałam że pani na fotce wygląda na starszą niz 16 lat. Nie użyłam słowa STARA więc polecam czytanie ze zrozumieniem... nie ja zaczełam konflikt a ty która NASKOCZYŁAŚ na mnie i inne wizazanki... to było moje zdanie na temat tej fotki, nie uzyłam w niej wulgaryzmów, nikogo nie obraziłam. A o ile mi wiadomo na forum można wyrażac własne zdanie.
W takim razie już "nie zasmiecaj tego watku cietymi ripsotami" bo jak dobrze zauwazylas jest to wątek na temat włosów.
Ja temat już skończyłam jednak jeżeli ktoś bedzie zarzucał mi że napisałam cos czego nie napisałam, bedzie mnie obrazal nie będe siedziała cicho... . i tyle.
Skoro nawet nie masz swiadomosci ze obrazilas kogos to widze ze jest z toba zle...jesli dla ciebie jedyna metoda na obrazenie kogos to uzycie wulgaryzmu to jeszcze gorzej z toba niz przypuszczalam, i nie dziw sie ze ktos ciebie obrazil masz chleb oddany, jest takie slynne powiedzenie ' Nie rob komus tego co tobie jest nie mile" Tak na forum mozna wyrazac swoje zdanie ale "KULTURALNIE"
Aha i jeszcze zauwazylam ze uzywasz przenosni a nawet nie wiesz ze sie nimi poslugujesz, zastanow sie

Eska wszystkich na forum obrazam Sorry nie starczyloby mi czasu Aha i jeszcze jedno uderzylas w sedno sprawy masz racje 'dzieci' nie maja glosu, bo z dyskusji jakie prowadzisz mozna wywnioslowac ze jestes chyba jeszcze dzieckiem.

I apeluje abyscie przez szacunek do j.polskiego nie uzywalaly slowa NASKOCZYLYSCIE, to naprawde brzmi zenujaco i wcale niemelodyjnie. POZDRAWIAM

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-07-27 o 19:07 Powód: dodanie zdania
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 19:17   #1331
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Dziewczyny blagam WAS przestancie do jasnej ciasnej!!!Idzie dostac ciezkiej choroby psychicznej

To jest watek do pokazywania swoich wlosow..
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 19:53   #1332
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Agusia007 ale juz wszystko było dobrze! dopóki kolejny komentarz błekitneoczy został tutaj zamieszczony! A niby powiedziała już ostatnie słowo i napisała ŻEGNAM...

nie mam tej świadomosci bo nikogo nie obraziłam!!!! i skończ już dziewczyno bo znowu wprowadzasz tu niemiłą atmosferę. Proponuje wyłączyć subskrypcję tego wątku... może poprzez ten sposób przestaniesz już tu mącic.

(PS- nie masz juz naprawde zadnych argumentów i czepiasz sie słowa "naskoczyłaś"... ahaaa.... :| rozumiem. )


wizazanki drogie wybaczcie ale ja naprawde nie potrafie przejsc obojętnie jeżeli ktoś wmawia mi takie głupoty!
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 19:59   #1333
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Skoro nawet nie masz swiadomosci ze obrazilas kogos to widze ze jest z toba zle...jesli dla ciebie jedyna metoda na obrazenie kogos to uzycie wulgaryzmu to jeszcze gorzej z toba niz przypuszczalam, i nie dziw sie ze ktos ciebie obrazil masz chleb oddany, jest takie slynne powiedzenie ' Nie rob komus tego co tobie jest nie mile" Tak na forum mozna wyrazac swoje zdanie ale "KULTURALNIE"
Aha i jeszcze zauwazylam ze uzywasz przenosni a nawet nie wiesz ze sie nimi poslugujesz, zastanow sie

Eska wszystkich na forum obrazam Sorry nie starczyloby mi czasu Aha i jeszcze jedno uderzylas w sedno sprawy masz racje 'dzieci' nie maja glosu, bo z dyskusji jakie prowadzisz mozna wywnioslowac ze jestes chyba jeszcze dzieckiem.

I apeluje abyscie przez szacunek do j.polskiego nie uzywalaly slowa NASKOCZYLYSCIE, to naprawde brzmi zenujaco i wcale niemelodyjnie. POZDRAWIAM
nie mow nam o szacunku, kiedy sama chyba nie wiesz co to znaczy...tylko wszystkich pouczasz...a w ostatniej wypowiedzi nie widze zadnych konkretow...jest to tekst pozbawiony jakiejkolwiek tresci i dlatego koncze ta dyskusje bo szkoda mi slow na Ciebie...

poza tym ciagle sie czepiasz tego slowa "naskoczylas"..to juz jest nudne...napisalas "zegnam" to po co jeszcze sie udzielasz i to na ten temat? komentuj wlosy innych, bo sama mowisz ze o to tutaj chodzi i tylko w tym masz racje do tej pory, nie uwazaj sie za osobe ktora jest lepsza od innych, bo wizaz nie do tego sluzy...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 20:57   #1334
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Dziewczyny, ale naprawde pojechałyście po tej panience Kociak16 Także blekitneoczy ma troche racji.
Ale z drugiej strony jeśli ktoś na forum zamieszcza swoje zdjęcie to nie może być nastawionym, że usłyszy same komplementy
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 21:07   #1335
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
nie mow nam o szacunku, kiedy sama chyba nie wiesz co to znaczy...tylko wszystkich pouczasz...a w ostatniej wypowiedzi nie widze zadnych konkretow...jest to tekst pozbawiony jakiejkolwiek tresci i dlatego koncze ta dyskusje bo szkoda mi slow na Ciebie...

poza tym ciagle sie czepiasz tego slowa "naskoczylas"..to juz jest nudne...napisalas "zegnam" to po co jeszcze sie udzielasz i to na ten temat? komentuj wlosy innych, bo sama mowisz ze o to tutaj chodzi i tylko w tym masz racje do tej pory, nie uwazaj sie za osobe ktora jest lepsza od innych, bo wizaz nie do tego sluzy...
Za to twoje posty swieca taka madrascia ze sami filozofowie glowili by sie nad ich przekazem.. Tak chcialam sie pozegnac ale nie dalas mi i ,znowu musialas dolozyc swoje trzy grosze. I jeszcze raz jesli dla ciebie twoja osoba i Agii to 'wszyscy" to chyba raczej ty uwazasz sie za pepek swiata...a ja wcale nie uwazam sie za lepsza tylko denerwuje mnie zlosliwosc innych i szukanie dziury w calym....i widzisz przez waszych kilka nie na miejsu komentarzy " to niemozliwe ze to ty, wygladasz na wiecej lat" zostal zasmiecony watek' na inny temat. No ale coz zycze przyjemnego dogryzania innym.Pozdrawiam
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 21:12   #1336
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Za to twoje posty swieca taka madrascia ze sami filozofowie glowili by sie nad ich przekazem.. Tak chcialam sie pozegnac ale nie dalas mi i ,znowu musialas dolozyc swoje trzy grosze. I jeszcze raz jesli dla ciebie twoja osoba i Agii to 'wszyscy" to chyba raczej ty uwazasz sie za pepek swiata...a ja wcale nie uwazam sie za lepsza tylko denerwuje mnie zlosliwosc innych i szukanie dziury w calym....i widzisz przez waszych kilka nie na miejsu komentarzy " to niemozliwe ze to ty, wygladasz na wiecej lat" zostal zasmiecony watek' na inny temat. No ale coz zycze przyjemnego dogryzania innym.Pozdrawiam
skonczylas ?? mam nadzieje ze tak i ze w koncu pokaza sie tutaj zdjecia jakis wlosow, bo Ty chyba nie masz co robic i piszesz takie glupoty...wiec musisz sie czyms zajac innym bo tak to zawsze bedziesz tak drazyc i drazyc...

a tak poza tym moze pokazesz zdjecia swoich wlosow? w koncu i Ty i ja i wszystkie pozostale dziewczyny wiedza ze ten watek wlasnie do tego sluzy zamiast ciagle komentowac ??
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 21:22   #1337
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

hula hula niezla ta babka w tle w telewizorze
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 21:34   #1338
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
hula hula niezla ta babka w tle w telewizorze
hehe dobre, dobre
Surya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:39   #1339
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

moje wlosy po kontakcie z Tondeo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0259 kopia.jpg (117,2 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0263 kopia.jpg (77,4 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0273 kopia.jpg (99,6 KB, 293 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 22:42   #1340
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

z czym?
ładne są
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:46   #1341
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
z czym?
ładne są
to marka prostownicy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:46   #1342
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

To moje włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(20).jpg (60,8 KB, 112 załadowań)
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:52   #1343
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
moje wlosy po kontakcie z Tondeo
sliczne...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:56   #1344
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

piękniutkie macie wszystkie

dziewczynki poradzcie mi... zawsze po myciu(a czasami nawet przez kolejne dni) mam co poniektore włosy postrzępione, odstające, niesforne... chodzi o to ze nie sa gladnie od samego czubka az po dół tylko zawsze tak dziswnie niektore odstają jakby byly nadłamane(?) uzywam maski, odzywek itp. chociaz waxa w saszetce na probe kupilam po raz pierwszy ale jak mi sie spodoba chyba kupie cale opakowanie jak czyni cuda. Co moge jeszcze zrobic? rozdwojonych koncowek nie mam, włoski ścinałam nie tak dawno wiec nie wiem....

swoje fotki wstawie w najblizszym czasie..jakos teraz nie mialam czasu. ale wtedy dokladnie zobaczycie..
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:58   #1345
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
to marka prostownicy
aaaa dziekuje bo ja mam jakas przedwojenna mpm product, taka wielka ze reka od niej boli metalowa z wymienianymi wkladkami
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 00:35   #1346
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Truskawkowawiosno masz bardzo ładny kolorek- rozjasniałas wloski? bo w avku masz ciemne
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 00:48   #1347
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

to byla fotka sprzed roku, znudzila mi sie czern i pobawilam sie w dekoloryzacje i rozjasnianie, postanowilam znowu byc blondynka, tak jak chciala natura
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 01:42   #1348
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Kolorek wyszedł piekny często prostujesz włoski? ja tez mam Tondeo ale przeraża mnie jej moc i uzywam tylko na wielkie wyjscie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 07:11   #1349
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
skonczylas ?? mam nadzieje ze tak i ze w koncu pokaza sie tutaj zdjecia jakis wlosow, bo Ty chyba nie masz co robic i piszesz takie glupoty...wiec musisz sie czyms zajac innym bo tak to zawsze bedziesz tak drazyc i drazyc...

a tak poza tym moze pokazesz zdjecia swoich wlosow? w koncu i Ty i ja i wszystkie pozostale dziewczyny wiedza ze ten watek wlasnie do tego sluzy zamiast ciagle komentowac ??
No wiesz z checia bym pokazala ale boje sie ze mi nie uwierzysz ze fota jest moja
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 08:30   #1350
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
No wiesz z checia bym pokazala ale boje sie ze mi nie uwierzysz ze fota jest moja
mozesz sprobowac...

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
piękniutkie macie wszystkie

dziewczynki poradzcie mi... zawsze po myciu(a czasami nawet przez kolejne dni) mam co poniektore włosy postrzępione, odstające, niesforne... chodzi o to ze nie sa gladnie od samego czubka az po dół tylko zawsze tak dziswnie niektore odstają jakby byly nadłamane(?) uzywam maski, odzywek itp. chociaz waxa w saszetce na probe kupilam po raz pierwszy ale jak mi sie spodoba chyba kupie cale opakowanie jak czyni cuda. Co moge jeszcze zrobic? rozdwojonych koncowek nie mam, włoski ścinałam nie tak dawno wiec nie wiem....

swoje fotki wstawie w najblizszym czasie..jakos teraz nie mialam czasu. ale wtedy dokladnie zobaczycie..
Wydaje mi sie ze WAX bedzie najlepszy, bo wszyscy go tak zachwalaja w sumie jest napisane na opakowaniu zeby go zastosowac jak zadne inne odzywki i maseczki nie daja efektu i nie dzialaja, ale powiem Ci ze mimo tego ze w sumie trzeba jednak poswiecim dluzsza chwilke Waxowi to jest na prawde super i polecam szczerze
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.