Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-11, 17:41   #181
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

też jestemm nastolatką i tez mialam kiedys w nocy taki bol. to było okropne, skojarzylo mi sie ze skurczami porodowymi(chociaz skąd mogę wiedziec jak wyglądają skurcze ) . tyle, ze u mnie to bylo pod koniec okresu. i to mnie wlassnie zdziwilo, przeciez jesli boli przy okresie to raczej na początku. zbagatelizowalam problem , bo wiecej mnie tak straaszanie nie bolalo, ale nei iwem, czy dobrze zrobilam....
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 18:33   #182
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

Już postanowiłam - jutro idę do ginekologa, więc opiszę co mi powiedział. Mam nadzieję że nie zbagatelizuje sprawy i nie odprawi mnie z kwitkiem, bo jeśli tak to wybiorę się do innego Bez powodu chyba nie boli nie?
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 21:10   #183
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

Chcialam powiedziec że mnie tak brzuch bolał i okazało sie że to zapalenie jajnika, teraz też mnie boli, kłuje itp. i znowu musze wybrać się do gina bo to ból nie do wytrzymania ,nawed siadać nie mogę -strasznie boli
Raz mi się zdażyło , jak się obudziłam rano nagle poczułam dziwny ból w brzuchu wszystko zaczeło mnie kłuć i wogóle to jest nie do opisania ,takie silne kłucie w samym dole brzucha że nawed nie mogłam zwlec się z łóżka tak strasznie bolało ,że aż słabo mi się robiło i omało nie zwymiotowałam,myślałam że zemdleje ,jakimś cudem doczołgałam się do telefonu ,żeby zadzwonić po mamę bo była w pracy na rano, jak na złość nie mogłam się dodzwonić, nikogo nie było w domu byłam samiutka, już w pewnym momencie miałam dzwonić po karetke bo bałam się że coś mi się stanie ale gdzieś zakontaktowałam że w szafce mam no-spe odrazu łykłam 3 tabletki trwało to dość długo bo miałam problem żeby iść do kuchni po wode, jakoś sobie poradziłam i po pół godzinki mi pomału przeszło- byłam wyczerpana mokrutka siodme poty mnie oblewały -normalnie koszmar -nigdy więcej nie chcę przeżyć czegoś podobnego
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 09:20   #184
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

No i byłam u lekarza. Powiedział mi taką banalną rzecz, że aż do tej pory nie mogę w to uwierzyć. A mianowicie że to jajeczkowanie... Ja mówię no dobrze ale to może boleć codziennie przez minimum 2 tygodnie? A on na to ze to może być reakcja organizmu na odstawienie tabletek. Hmmm, dziwnie, no ale to lekarz. Przepisał mi normalnie znów tabletki i powiedział że wszystko ok. Mam nadzieję że się nie mylił, ale dla mnie to dziwne bo jak wcześniej już odstawiałam tabletki to nigdy takiego czegoś nie miałam. No ale ok
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 09:40   #185
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
No i byłam u lekarza. Powiedział mi taką banalną rzecz, że aż do tej pory nie mogę w to uwierzyć. A mianowicie że to jajeczkowanie... Ja mówię no dobrze ale to może boleć codziennie przez minimum 2 tygodnie? A on na to ze to może być reakcja organizmu na odstawienie tabletek. Hmmm, dziwnie, no ale to lekarz. Przepisał mi normalnie znów tabletki i powiedział że wszystko ok. Mam nadzieję że się nie mylił, ale dla mnie to dziwne bo jak wcześniej już odstawiałam tabletki to nigdy takiego czegoś nie miałam. No ale ok
Co? A po co ty odstawiałaś te tabletki i dlaczego teraz znowu je bierzesz? Nic z tego nie rozumiem, ty chciałaś je odstawić, a na dolegliwości z tym związane, lekarz przepisał ci znowu tabletki?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 10:24   #186
Dorota:)
Przyczajenie
 
Avatar Dorota:)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

[quote=Szatanka;1614840]O strasznym bólem podbrzusza-jajników i ogólnie tych okolic.Tak jakby mi coś się tam rozrywało,kłuło i ściskało jednocześnie.


witaj...
chciałam ci doradzić w związku z tymi dolegliwościami.Też takie miałam i wiem że to nie jest wcale przyjemne uczucie gdy nie masz siły się nawet podnieść z bólu(nawet kiedyś zemdlałam,ale na szczęście było to w pracy tam mi szybko pomogli trafić do szpitala)Otóż te wszystkie bóle wynikają z dużego stresu przepracowania bądż dużego przemęczenia organizmu,co odbija się właśnie na bólach.Ale to nie koniec możliwe ze możesz mieć nie koniecznie torbiela tak jak inni twierdzą ,ale tak jak ci to powiedzieć uszkodzone jajniki mogło to być z różnych powodów np.wycięcie wyrostka,bóle menstruacyjne mogą powodować tak silne objawy.A jak się ich pozbyć...? Ginekolog u którego byłam stwierdził że te bóle będą się nasilać bądż maleć ale pozbyć jedynie się ich moge gdy urodze dziecko,lecz nie koniecznie mogą same przejść ...
Lekarz nie kłamie..
pozdrawiam
__________________
żyj każdym dniem tak,jak gdyby miał to być twój ostatni




Dorota:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 10:27   #187
Dorota:)
Przyczajenie
 
Avatar Dorota:)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

zalecam także tabletki antykoncepcyjne one zmniejszają bóle
__________________
żyj każdym dniem tak,jak gdyby miał to być twój ostatni




Dorota:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 19:54   #188
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Co? A po co ty odstawiałaś te tabletki i dlaczego teraz znowu je bierzesz? Nic z tego nie rozumiem, ty chciałaś je odstawić, a na dolegliwości z tym związane, lekarz przepisał ci znowu tabletki?

Przestałam brać tabletki bo baaaaardzo długo nie było mnie u ginekologa a przez telefon nie chcieli już wypisywać, tak więc nie miałam kiedy już pojechać więc jakoś zrobiłam sobie przerwę, ale jak poszłam to wziełam na nowo
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 20:00   #189
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

Szatanka i co ci bylo?bo widze ze ten post z kwietnia
Mnie tez tak czasem w nocy boli ale b.rzadko i wtedy jak sie przewroce to w srodku az mnie skreca:/Ale na szczescie bardzo sporadycznie.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 23:15   #190
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Smile Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

Od kwietnia juz na szczęście nie spotkał mnie tak silny ból.I tak jak Dorota napisała sądzę,że było to przyczyną przemęczenia.Jestem takim malym ambitnym pracusiem i pewnie dlatego tak sie dzialo .
Ale na nieszczęście od kilku miesięcy,mam straszne bóle miesiączkowe-takie,że nie mogłam nic innego robić tylko leżeć.Żadne tabletki mi nie pomagaly,żadne okłady-nic.Bóle nie trwają przez cały okres tylko przez pierwszy dzień(najgorszy po kilku godz.od wystąpienia krwawienia),drugi i czasem trzeci.
Już chciałam się zapisywać do gina żeby mi coś przepisał,ale pomyślałam,że jeszcze na chwilę się wstrzymam i nie będę w siebie narazie pakować hormonów.Wyprubowałam.... .brzuszki.Po 20,30 codziennie wieczorem i.....bóle zmniejszyły się.I to bardzo(ale ostatnio zaniechałam ćwiczeniom,jestem wieczorem zbyt zmęczona żeby je robić.Muszę się wziąść w garść).
Dziewczyny polecam brzuszki na bóle menstruacyjne.Jeśli takim bólom jak moje dały radę to wierzę,że w innych przypadkach też sobie poradzą. Zresztą wyćwiczony brzuch przy rodzeniu dziecka bardzo się opłaci. Skóra tak nie zwiotczeje, będzie ładniejsza. Życzę powodzonka
Pozdrawiam
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 23:20   #191
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Straszny ból!!!Pomóżcie!!!!!!!!!

I mimo to nie bylas nigdy u gina???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 10:15   #192
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
upławy i ból w dole brzucha, głównie w prawym jajniku-ratunku

-Boże nie wiem co mam robić. Byłam z tym u lekarza, na kase chorych, dwóch lekarzy stwierdziło, że mam coś na jajniku, dwóch że nie ma obaw do niepokoju. Można zwariować, czasem to mnie ten jajnik na prawde bardzo bolii to od kilku lat, mam upławy przezroczyste, kiedyś nawet brązowe. Teraz to chyba wydam więcej kasy i pójde prywatnie...
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:25   #193
JUTITA
Raczkowanie
 
Avatar JUTITA
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 69
Dot.: upławy i ból w dole brzucha, głównie w prawym jajniku-ratunku

masz racje lepiej wydac wiecej kasy . moja siora miała podobne objawy i okropny ból przez prawie cały miesiąć. w czasie okresu nie wychodziła z łóżka a w ciągu miesiaca brała bardzo silne leki, no i oczywiście lekarz powiedział ze u młodych dziewczat tak jest na poczatku niedawno u prywatnego ginka dowiedziała sie ze ma torbiele na jajnikach czy cos tam i teraz sie leczy tak porządnie .... tak więc nie zwlekaj bo ona sie tak męczyła przez dwa lata a może być za późno
JUTITA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 20:16   #194
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: upławy i ból w dole brzucha, głównie w prawym jajniku-ratunku

no ja się męcze już dłużej.... Nie tyle boli mnie brzuch gdy mam okres, ale okres mam nieregularny i to nawet czasami bardzo. Brzuch mnie boli ale to głównie prawy jajnik, czasem nawet mocno. Oczywiście gdy poszłam na kase chorych nikt się mną nie zajął profesjonalnie, żadnych pytań do mnie, nic!
Mało tego oczywiście lekarze mają różną diagnoze.
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 22:24   #195
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: upławy i ból w dole brzucha, głównie w prawym jajniku-ratunku

współczuję, że trafiłaś na takich lekarzy
opisane objawy moga wskazywac na torbiele, nie jest to poważna przypadłość o ile torbiele nie są duże poszukaj lepszego lekarza bo bez USG sie nie obędzie
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:18   #196
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Exclamation Dziewczyny, wypowiedzcie się!!!!

Dziewczyny, co to może być??
Zaczne od tego, że od 3 dni mam uciążliwy ból jajników, nie jest on aż tak straszny jak u dziewczyn opisujących swoje przypadki. Nigdy nie miałam takich problemów... Początkowo myślałam, że to infekcja dróg moczowych na co jestem podatna(częste chodzenie do toalety). Jednak tamto minęło a ból został po obu stronach b. nisko.... Nie mam teraz mozliwosci zeby pojawic sie u lekarza, wiec pytam doswiadczonych zeby chociaz troszke zorientowac sie o co chodzi.... Zaznaczę że bóle pojawiły się dzień po całodniowym szaleństwie w Parku Wodnym(chlor,zarazki itp), nie wiem czy ma to jakiś związek z bólem.

Jest jeszcze jedna sprawa....... no więc nie dawno (2 tygodnie temu) kochałam się ze swoim chłopakiem i nastąpiło coś dziwnego (moze troche śmiesznego) no więc założylismy prezerwatywę odwrotnie(było ciemno w pokoju) :/ po czym zdjelismy ją i założyliśmy poprawnie... Wydarzyło sie to dzień po moim okresie.... Boję się że na stronie zewnetrznej "cos pozostało". Prosze napiszcie czy mam jakieś powody do obaw, zwazając na dzien cyklu i całą sytyuację....

Prosze Was bardzo o jakieś stwierdzenia...
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 23:58   #197
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Bolący jajnik

Podniose watek, poniewaz nie znalazlam w nim odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie.
Dzisiaj od rana boli mnie w prawej pachwinie, w sumie troszeczne wyzej niz w pachwinie, najbardziej gdy podnosze noge, lub ide po schodach, nie wiem czy to jest jajnik, czy cos innego...
Zazwyczaj bolalo mnie podbrzusze i okolice w pierwsze dni okresu. Teraz okres juz mi sie konczy, a tutaj znow ten bol Czy moze ktoras z Was tak miala?
Wiem ze bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie, ale chcialam tak dla spokoju dowiedziec sie co to moze byc..
aniany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 07:35   #198
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Bolący jajnik

A mi lekarz ogolny powiedzial ze jajniki nie bola??
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 12:24   #199
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Bolący jajnik

Hmm a wiec, co boli w okolicy pachwiny, a gdy sie nacisnie to czuje sie powiekszony tak jakby guzik?
aniany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 14:12   #200
magdalenka3
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka3
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ♥♥♥ HeaVeN WhEn YoU'rE NeAr ♥♥♥
Wiadomości: 285
GG do magdalenka3
Unhappy Ból podbrzusz i straszne upławy :(

Wlasnie jesli ktoras z Was Drogich Wizazanek miala takie problemy prosze o pomoc.Napiszcie co to bylo i co takie objawy moga oznaczac.Wiem ze najlepszym rozwiazaniem jest wizyta u lekarza ale takowa mam dopiero za tydzien a do tego czasu czegos sie moge dowiedziec.Mam dzis straszne bole podbrzusza tak jakby tam w srodku cos mi ktos wyrywał i straszne przezroczyste uplawy juz od ok 3 dni jak siedze na kibelku ;p to leci poprostu ze mnie.Wczesneij nei miałam zadnych problemow.Jesli ktoras z Was tez tak miala albo wie co to moze byc prosze napiszcie.Pozdrawiam cieplutko
__________________
" Jesteś odpowiedzią na cichą modlitwę,szeptaną co noc przez moje serce... "

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625040117.html

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvnmifb2sj.png
magdalenka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:41   #201
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Ból podbrzusz i straszne upławy :(

moze to byc chocby zapalenie pecherza moczowego ,jajnika
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 16:55   #202
magdalenka3
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka3
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ♥♥♥ HeaVeN WhEn YoU'rE NeAr ♥♥♥
Wiadomości: 285
GG do magdalenka3
Dot.: Ból podbrzusz i straszne upławy :(

dziekuje bardzo za odpowiedz mozliwe ze to cos z tych rzeczy.
__________________
" Jesteś odpowiedzią na cichą modlitwę,szeptaną co noc przez moje serce... "

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625040117.html

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvnmifb2sj.png
magdalenka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:06   #203
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: Ból podbrzusz i straszne upławy :(

Hej Podepne sie do wątku ale nie chce zakładać nowego zeby nie zasmiecać forum:P

Wiec mój problem polega na tym iż...
Wczoraj jak zwykle poszłam sie załatwić i jak zdjęłam majtki zobaczyłam taki biały ślub a tam taka żółtka kropa...
To było takie galaretowane...
Też ślub ale taki no jak galaretka;/
Takie w sumie obleśnee(

Wiecie może co to jest?
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:33   #204
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Ból podbrzusz i straszne upławy :(

Cytat:
Napisane przez nedvedzia Pokaż wiadomość
Hej Podepne sie do wątku ale nie chce zakładać nowego zeby nie zasmiecać forum:P

Wiec mój problem polega na tym iż...
Wczoraj jak zwykle poszłam sie załatwić i jak zdjęłam majtki zobaczyłam taki biały ślub a tam taka żółtka kropa...
To było takie galaretowane...
Też ślub ale taki no jak galaretka;/
Takie w sumie obleśnee(

Wiecie może co to jest?
Ślub?

Jeżeli jednak chodzi ci o śluz to to mogą być upławy lub po prostu zwykła wydzielina z pochwy, która zmeinia się w zależności od fazy cyklu. Jeżeli zobaczysz, że to się powtarza, jest tego więcej, ma nieprzyjemny zapach - to trzeba iśc do ginekologa, bo to może być infekcja.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:37   #205
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: Ból podbrzusz i straszne upławy :(

Noo chodziło o śluz:P

Ale czy to normalnie że że tyło takie bardzo żółte i takie galaretowane(
Boje sie tego;p
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:16   #206
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Ból podbrzusz i straszne upławy :(

ja tam nie wnikam, jak ta twoja wydzielina z pochwy wyglada. mowiac szczerze ludzie ogolnie troche mnie brzydza i dlatego postanowilam zostac zoologiem.

ale...jesli podejrzewasz, ze cos ci jest to daruj nam niesmaczne opisy swych wydzielin. zamiast tego idz do lekarza. uprzednio mozesz zrobic wymaz z pochwy-koszt 10 zeta. on bedzie zawieral odpowiedz na twoje pytanie.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:08   #207
agafa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ból podbrzusz i straszne upławy :(

hej ja mam bóle pobrzusza i puchne i mam wrażenie że jajniki mi pękną, wiec poszłam do lekarza i okazało sie że mam prawdopodobnie torbiel jajnika ale jutrzejsze usg powinno dokładnie wykazać jakiej wielkości jest ten torbiel. da sie wyleczyć hormonalnie. pozdrawiam
agafa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:14   #208
magdalenka3
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka3
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ♥♥♥ HeaVeN WhEn YoU'rE NeAr ♥♥♥
Wiadomości: 285
GG do magdalenka3
Dot.: Ból podbrzusz i straszne upławy :(

Agafa dziekuje za napisanie ja własnie tez mam takie uczucie miejmy nadzieje ze wszytko bedzie ok .Powodzonka jutro zycze
__________________
" Jesteś odpowiedzią na cichą modlitwę,szeptaną co noc przez moje serce... "

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625040117.html

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvnmifb2sj.png
magdalenka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 20:09   #209
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Unhappy Okropne bóle podbrzusza.

Dziewczyny,

Od jakis 3-ech dni mam bardzo silne bóle podbrzusza, ból obejmuje cały obszar od połowy pępka do samego wzgórka łonowego. Mam wrażenie, ze moje jajniki i macica są jakby spuchniete, bardzo mnie boli od trzech dni tak samo silnie, nasila się i to dosc mocno w czasie stosunku. Wcześniej takze bardzo bolało, niezaleznie od dnia cyklu. Nie mogę sie wyprostować, bo boli, nie moge się mocno śmiać, bo boli. Mam obfite miesiaczki, cykle nieregularne (od czasu gdy bóle sie zaczęły, czyli jakos od roku).

Jeśli to coś pomoze to dodam, ze leczę się przeciwzakrzepowo, nie biorę hormonów.

Edytowane przez the-scarlet-garden
Czas edycji: 2007-02-23 o 20:42
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 23:03   #210
bisskit
Raczkowanie
 
Avatar bisskit
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 228
Dot.: Okropne bóle podbrzusza.

przepraszam za sztampową odpowiedź, współuczuję z powodu bólu, ale na Twoim miejscu poszłabym do lekarza!

pod hasłem "bóle podbrzusza" może się mieścić, jak się pewnie domyślasz, dowolna jednostka chorobowa oraz również brak choroby
bisskit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 20:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.