brak plamienia w 7-dniowej przerwie między braniem tabletek antykoncepcyjnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 08:20   #1
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Exclamation

brak plamienia w 7-dniowej przerwie między braniem tabletek antykoncepcyjnych


Skończyłam pierwsze opakowanie Diane35. Ostatnią tabletkę zjadłam w niedzielę, od poniedziałku mam przerwę na plamienie. Jest już środa a ja żadnego plamienia nie mam. Za to jak brałam te tabletki to praktycznie codziennie coś tam trochę plamiłam. Lecze tabletkami torbiel więc może stąd, ale CZEMU TERAZ NIE MAM PLAMIENIA Z ODSTAWIENIA? W poniedziałek zaczynam następne opakowanie ale nie mam plamienia i strasznie się tym przejmuje. Czy mogę być w ciąży? Jeden dzień nie wzięłam kiedyś tabletki bo bo na śmierć byłam pewna, że wziełam. Na następny dzień wziełam dopiero z rana a po dwóch godzinach kochałam się z chłopakiem z finałem do środka. Czy stąd brak plamienia?Czy mogę być w ciąży?Jestem przerażona?:con fused::confused :
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:14   #2
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: brak plamienia w 7-dniowej przerwie między braniem tabletek antykoncepcyjnych

ojeju, a słyszałaś coś o tym, że krawienie pojawia się najczęściej 3-4 dnia, a wystraczy jak się pojawi dowolnego, byle w ciągu tych 7-dni przerwy? Chyba nie. Nie siej tu bezsensownej paniki.


A co do zapomnienia to troszkę odpowiedzialnosci też by się przydało. Jak się zapomni to się nie kocha. Oblicz ile minęło godzin od czasu jak miałaś wziąć (od godziny kiedy zwykle przyjmujesz), do czasu kiedy wzięłaś i napisz, która to była tabletka. A najlepiej poczytaj ulotkę w miejscu dotyczącym zapominania, to jest bardzo ważna rzecz!
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 10:25   #3
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: brak plamienia w 7-dniowej przerwie między braniem tabletek antykoncepcyjnych

tak się składa, że ulotkę czytałam i to nie raz. Zapomniałam ten jedyny raz o tabletce i to już się nie powtórzy. Dokładnie to pamiętam, że wzięłam w ten dzień kwas foliowy i nie wiem co mi się w głowie pomieszało, że myślałam, że wzięłam Diane, a to był kwas foliowy.
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 10:41   #4
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: brak plamienia w 7-dniowej przerwie między braniem tabletek antykoncepcyjnych

To nie chodzi o to, że się nie powtórzy - każdemu się zdarza, naprawdę Tylko trzeba wiedzieć jak się wtedy zachować. I po problemie. Z tym brakiem odpowiedzialności nie chodziło mi o to, że zapomniałaś, tylko że się kochałaś bez zapezpieczenie (nie wiem czy tak to zrozumiałaś?)

No chyba, że to nie było dłuższe spóźnienie niż 12h, ale tego jakoś nie chcesz zdradzić. A wtedy to już wogóle nie ma się czym martwić.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.