przedłużanie włosów- część II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 14:27   #601
Butterflyyy
Przyczajenie
 
Avatar Butterflyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

No dokladmie podobno sa pol na pol , allegro welcome :P http://allegro.pl/item290988772_badz...ap_okazje.html


Co myslicie ? Mysle,ze za taka cene mozna sprobowac ;>
Butterflyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 16:02   #602
korbi84
Raczkowanie
 
Avatar korbi84
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Butterflyyy faktycznie cena jest kuszacajakosc pewnie nie najlepsza ale przeciez takie wlosy nie zniszcza sie tak szybko gdyz nie beda tak czesto poddawane jakims tam zabiegom fryzjerskim jak te przymocowane na stale.mi osobiscie takze kolory bardzoooo sie podobajamam prośbe !jak przyjdą do Ciebie włoski to zdaj relacje jak sie prezentuja
korbi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 16:11   #603
Butterflyyy
Przyczajenie
 
Avatar Butterflyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nie moge sie doczekac juz bo u mnie niestety fryzura a'la Rihanna okazała sie niewypałem i czuje sie jak chłopczyk
Butterflyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 17:42   #604
Destinee
Przyczajenie
 
Avatar Destinee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jeśli syntetyczne to prostownica i lokówka odpadają.
Za to polecam kręcenie na termoloki.

Hmm nie wiem co oznacza włos "słowiański ale naturalno/syntetyczny'?
__________________
Destinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 19:23   #605
Butterflyyy
Przyczajenie
 
Avatar Butterflyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja za bardzo tez nie ;>
Butterflyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 20:14   #606
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Destinee Pokaż wiadomość
Jeśli syntetyczne to prostownica i lokówka odpadają.
Za to polecam kręcenie na termoloki.

Hmm nie wiem co oznacza włos "słowiański ale naturalno/syntetyczny'?
witaj .
wyczytalam ze mialas syntetyki jesli mozez daj mi namiar gdzie mozna takie zalozyc w wawie.dziekuje.

jesli ktoras z was ma namiar na kogos kto zaklada syntetyki w wawie to bardzo prosze o kontakt . dziekuje.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 16:06   #607
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: przedłużanie włosów- część II

mnie bardzo interesuje nie przedluzanie ale ..'' zagęszczanie'' włosów . Niestety jestem blondynka i co za tym idzie mam cieniutki wloski Moge sobie zrobic maly puszap ale na ile to zadziala .. ehhh


no i wlasnie chcialam sie dowiedziec na czym to polega ..czy widac ze sa to doczepione wlosy .. no i czy tez sa takie sakrameckie ceny .. aha no i ile one sie trzymaja.. a gdy minie ten czas to one tak same odpadna czy jak

z gory wielkie sory jak powtarzam komenty ale z moim kochanym komputerkiem niestety niezdolam przeczytac waszych poprzednich komentarzy

__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 17:48   #608
beybe
Przyczajenie
 
Avatar beybe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z domq :)
Wiadomości: 4
GG do beybe
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Drogie Panie ;D
Chce w miesiącu lutym przedłużyć włosy, jestem z okolic Gdańska - dokładnie TCZEW. Widzę, że są tu profesjonalistki także bardzo proszę o pomoc. Czytałam różne fora i szczerze mówiąc troche się zniechęciłam boję się o moje włosy no i oczywiście o pieniądze wyrzucone "w błoto" - mam włosy cienkie, pasemka blond przełamana brązem, ale bardzo delikatnie. Szukam metody najmniej szkodliwej, wygodnej przy ściąganiu. Włosy prostuje, bo lepiej czuję się w prostych - jakie więc by mi Panie polecały?

Gdyba jakaś doświadczona fryzjerka wizazanka zechciałaby się zająć moimi włosami to bardzo proszę o kontakt na maila: ahhohhuhh@wp.pl, lub odp tu, na forum

PS: na ten cel nie mogę poświęcić więcej niż 600 zł...
PROSZE O POMOC, bo od kiedy pamiętam marze o długich włoskach... moje aktualnie się do barków (barek.. :P nie wiem jak poprawnie ale wiadomo myśle ocb ;*)
__________________
BeyBe
beybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 20:32   #609
Destinee
Przyczajenie
 
Avatar Destinee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Sztuczne miałam zakładane w Dome w MDM przy pl. Konstytucji w Warszawie, a pozniej na ul. Widok (bardziej polecam ten 2gi adres). Ale to juz jakiś czas temu było.

A jesli chodzi o wlosyonline to słowianskie maja tylko braz i czarne - do tego w kitkach nie na tasmie -
__________________
Destinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:28   #610
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja tez mam raczej slabe i cienkie wlosy , z tym ze ciemne.
Dotychczas przedluzalam tylko i wylacznie wlosami naturalnymi falowanymi ( ot tak jakos sie uparlam ) a tym razem dalam sie skusic na wlosy syntetyczne.
Nosze proste i jestem niezwykle zadowolona. Wygladaja bardzo naturalnie.
Robila mi je pani Renia i ja moge polecic innym klientkom.
Pelen profesjonalizm.
Dokladnie i czysto wykonane zgrzewy a wierzcie , ze nie jest to moje pierwsze przedluzanie... i partactwo juz w zyciu widzialam nie raz...
Syntetyki mnie cale zycie przerazaly . Balam sie , ze beda swiecace jak u lalki i sfilcowane . Nic z tych rzeczy.
Ladnie blyszcza ale nie przesadnie. Nosza sie wspaniale , sa lekkie i nie obciazaja chyba cebulek tak mocno jak wlosy naturalne . Zreszta ma sie skale porownawcza po umyciu . Naturalne " bolaly " przy skorze , syntetyczne nie.
Chcialabym nastepne wlosy zalozyc po raz kolejny te same ,czyli proste syntetyczne.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 13:39   #611
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Niestety nie mam za bardzo czasu, żeby poszperać w wątku więc zadam pytanie, może ktoś zechce odpowiedzieć
Chcę iść do polskiej fryzjerki w mieście,w którym mieszkam i pani napisała mi tak:"przedłużanie metodą ringową jeśli chodzi o włos naturalny, syntetyki-metodą warkoczykową, metoda easy hair także dostępna." Ja nie mam zielonego pojęcia co to za metoda
I teraz cena w funtach-od Ł80 do 130Ł. Niestety nie za bardzo też orientuję się jakie są cenniki w Polsce, więc nie wiem także czy ta granica cenowa jaką mi pani podała jest przystępna.
Kolejne pytanie do znawczyń w temacie: Mam włosy falowane, do podbródka. Prostuję je i zależy mi na tym, żeby włosy doczepiane także były proste. Na zdjęciach fryzjerek które przedłużały podobne włosy do moich efekt był oszałamiający,a mianowicie długie i proste włosy. I w zasadzie nie wiem jak one to robią? Prostują tylko prawdziwe włosy a resztę zostawiają, czy może ten naturalny włos przestaje się falować pod wpływem obciążenia doczepianych? Uffff... mam nadzieję, że nie wyszło mi masło maślane.
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 16:08   #612
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ja tez mam raczej slabe i cienkie wlosy , z tym ze ciemne.
Dotychczas przedluzalam tylko i wylacznie wlosami naturalnymi falowanymi ( ot tak jakos sie uparlam ) a tym razem dalam sie skusic na wlosy syntetyczne.
Nosze proste i jestem niezwykle zadowolona. Wygladaja bardzo naturalnie.
Robila mi je pani Renia i ja moge polecic innym klientkom.
Pelen profesjonalizm.
Dokladnie i czysto wykonane zgrzewy a wierzcie , ze nie jest to moje pierwsze przedluzanie... i partactwo juz w zyciu widzialam nie raz...
Syntetyki mnie cale zycie przerazaly . Balam sie , ze beda swiecace jak u lalki i sfilcowane . Nic z tych rzeczy.
Ladnie blyszcza ale nie przesadnie. Nosza sie wspaniale , sa lekkie i nie obciazaja chyba cebulek tak mocno jak wlosy naturalne . Zreszta ma sie skale porownawcza po umyciu . Naturalne " bolaly " przy skorze , syntetyczne nie.
Chcialabym nastepne wlosy zalozyc po raz kolejny te same ,czyli proste syntetyczne.
To ja mam pytanie odnośnie syntetyków. Ja także cały czas boję się,że gdy je założę to będę wyglądała jak Barbie, i że dość szybko się sfilcują.
Obawiam się również tego,że syntetyki będą zbyt grube w stosunku do moich naturalnych i przez to będa się bardzo odznaczać. Możesz mi powiedzieć jak to jest u Ciebie? I ile już masz te syntetyki.
I dodam tak szczerze,że coraz częściej spotykam się z opinią,że to właśnie sztuczne jednak lepiej się noszą, mniej się niszczą.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:31   #613
Butterflyyy
Przyczajenie
 
Avatar Butterflyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wie ktos jak to jest z prostowaniem tych syntetyczno naturalnych ?
Butterflyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:52   #614
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Syntetyczno naturalne to naturalne czy syntetyczne? Syntetycznych nie prostujemy, naturalne można. Musisz się dowiedzieć jakie one są i czemu są takie pół na pół. Mają co 2gi włos naturalny czy jak?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:03   #615
Butterflyyy
Przyczajenie
 
Avatar Butterflyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

wiem tylko,ze to wlos słowiański naturalno syntetyczny .
Butterflyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:09   #616
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ale wierz mi,że to jest praktycznie niemożliwe. Słowiańskie to włosy naturalne, chyba że ktoś sobie wymyślił że jego włosy syntetyczne są produkowane na wzór słowiańskich naturalnych. Jednak jeśli coś ma być syntetyczno naturalne czyli jednak jakoś syntetyczne. A tylko włosy naturalne można prostować prostownica czy żelazkiem i kręcić lokówką.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:28   #617
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Butterflyyy...powinnas dowiedziec sie u sprzedawcy, czy to wlosy mieszane...choc powiem szczerze , ze pierwszy raz slysze o takowych,,,ale owszem, jezeli sa takie to napewno nie mozna ich prostowac , ani uzywac goracego powietrza, poniewaz syntetyki sie zniszcza
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 21:00   #618
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czesc ja mam pytanie odnosnie wlosow na tasmie slowianskich otoz czekam obecnie (4 tydzien)na spinki z allegro do metody clip-in mialy dojsc przed sylwestrem lecz nie doszly bardzo mi zalezalo zeby zalozyc te wloski na sylwestra i postanowilam ze mama zrobi mi z tylu warkocz i przyszyje do niego...wszytsko bylo ok do czasu kiedy je sciaglam po ok tygodniu w tym czasie je dwa razy mylam...po sciagnieciu wlosy na tasmie sie przy tasmie zdredowaly na ok 2 cm wdol,czy to mozliwe?? dalam za te wloy kupe kasy i troszke mnie o zmartwilo, nie mam doswiadczenia wiec moze jest to normalne .....Prosze o pomoc!!!! z gory dziekuje
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 21:07   #619
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez agusiamatyldka Pokaż wiadomość
czesc ja mam pytanie odnosnie wlosow na tasmie slowianskich otoz czekam obecnie (4 tydzien)na spinki z allegro do metody clip-in mialy dojsc przed sylwestrem lecz nie doszly bardzo mi zalezalo zeby zalozyc te wloski na sylwestra i postanowilam ze mama zrobi mi z tylu warkocz i przyszyje do niego...wszytsko bylo ok do czasu kiedy je sciaglam po ok tygodniu w tym czasie je dwa razy mylam...po sciagnieciu wlosy na tasmie sie przy tasmie zdredowaly na ok 2 cm wdol,czy to mozliwe?? dalam za te wloy kupe kasy i troszke mnie o zmartwilo, nie mam doswiadczenia wiec moze jest to normalne .....Prosze o pomoc!!!! z gory dziekuje
Bo to jest ten problem z włosami przyszywanymi,że nalezy bardzo starannie je czesać właśnie przy taśmie.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 22:56   #620
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: przedłużanie włosów- część II

i da sie teraz coz tym zrobic jakies odzywki albo cos????troche to fatalnie wyglada...specjalna szczotka te powinna do nich byc?mam zamiar taka kupic narazie czesze zwykla, jest to duzy blad?
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:08   #621
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez agusiamatyldka Pokaż wiadomość
i da sie teraz coz tym zrobic jakies odzywki albo cos????troche to fatalnie wyglada...specjalna szczotka te powinna do nich byc?mam zamiar taka kupic narazie czesze zwykla, jest to duzy blad?
Zwykła nie jest aż tak wielkim grzechem w przypadku włosów doszywanych na taśmie. Jednak jak widać sobie nie poradziła.
Odżywki na pewno, bo jakoś rozczesać to trzeba. Troche włosów z taśmy może wyjść, nie wiem w jakim ogólnym stanie są te włoski, ale mogą się połamać niektóre. Ale głowa do góry, szczotka do ręki i może wszystko jeszcze wróci do prawie pierwotnego stanu
Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
To ja mam pytanie odnośnie syntetyków. Ja także cały czas boję się,że gdy je założę to będę wyglądała jak Barbie, i że dość szybko się sfilcują.
Obawiam się również tego,że syntetyki będą zbyt grube w stosunku do moich naturalnych i przez to będa się bardzo odznaczać. Możesz mi powiedzieć jak to jest u Ciebie? I ile już masz te syntetyki.
I dodam tak szczerze,że coraz częściej spotykam się z opinią,że to właśnie sztuczne jednak lepiej się noszą, mniej się niszczą.
Że tak zadam to samo pytanie jeszcze raz
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:15   #622
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hej pamieta mnie ktos jeszcze z pierwszej czesci watku?
pojawiam sie znow aby podzielic sie moim szczesciem gdyz znow zamierzam sobie przedluzyc wlosy oczywiscie ta metoda co zawsze ale tym razem udalo mi sie upolowac piekne dziewicze slowianskie wlosy w koncu ale sie ciesze koniec z plataniem sie i sztywnymi pseudo naturalnymi wlosami
wrzucam fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 294901594.jpg (71,1 KB, 133 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 13:35   #623
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej Dziewczynki

Tak jak obiecałam - wklejam fotki po przedluzeniu wloskami na clip-in
Sa to wlosy naturalne, slowianskie - swietnie sie sprawuja i wygladaja bardzo naturalnie. Nie mam z nimi zadnych klopotow - krece, prostuje, itp.
Zakladam je w 5 minut, a sciagam w 1 minute
Naprawde polecam! Moje wloski odpoczywaja kiedy tylko chce
Co o nich myslicie?
Dodam, ze moje prawdziwe wlosy sa do ramion...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 13:42   #624
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jeszcze dwa zdjecia Z gory przepraszam moderatorow za "balagan", ktory tym spowoduje, ale nie wiedzialam jak edytowac i tym samym znowu dodac zdjecia
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:50   #625
Butterflyyy
Przyczajenie
 
Avatar Butterflyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nooo i wkoncu dotarły do mnie dzisiaj magiczne włoski na metode clip -on za 99 zl z all CUDOWNIE sie czuje mino,ze sa pol na pol ( !? ) naturalno syntetyczne, sa mile w dotyku i nie widac,ze sa doczepione , rewelacja chodze z bananem na twarzy caly dzien ! jejuu polecam wszystkim,za tak małą kase mozne sie korzystnie odmienic
Butterflyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:09   #626
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Butterflyyy Pokaż wiadomość
Nooo i wkoncu dotarły do mnie dzisiaj magiczne włoski na metode clip -on za 99 zl z all CUDOWNIE sie czuje mino,ze sa pol na pol ( !? ) naturalno syntetyczne, sa mile w dotyku i nie widac,ze sa doczepione , rewelacja chodze z bananem na twarzy caly dzien ! jejuu polecam wszystkim,za tak małą kase mozne sie korzystnie odmienic
Cieszę się to rawda, ta metoda jest banalna w wykonaniu, a jaki efekt
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 19:40   #627
nakadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;6247742]Hej Dziewczynki

Tak jak obiecałam - wklejam fotki po przedluzeniu wloskami na clip-in
Sa to wlosy naturalne, slowianskie - swietnie sie sprawuja i wygladaja bardzo naturalnie. Nie mam z nimi zadnych klopotow - krece, prostuje, itp.
Zakladam je w 5 minut, a sciagam w 1 minute
Naprawde polecam! Moje wloski odpoczywaja kiedy tylko chce
Co o nich myslicie?
Dodam, ze moje prawdziwe wlosy sa do ramion...[/quote]
piekne wloski,wygladaja bardzo naturalnie.Mam pytanko czy jak spinasz wlosky w kucyk to tasmy lub klipsy sa widoczne?
nakadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 20:08   #628
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny- potrzebuje porady

dobre lekkie -niebłyszczące syntetyki na tasmie z allegro... ???

ahha i konkretnie link do tych małych kombinerek ktorymi moge zagniesc tulejki na ksiazeczke- i czy w ogole tulejki z silikonem mozna zagniesc na ksiazeczke
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 22:02   #629
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nakadia, klamerek nie widac w ogole tak w rozpuszczonych jak i w kucyku
Bylam w sobote na imprezie, wymachiwalam tymi wlosami na wszystkie strony i specjalnie pytalam sie kumpeli czy cos widac, ale mowila, ze NIE Klamerki sa przykryte wlasnymi wlosami...
Wklejam jeszcze pare fotek m.in. w kucyku, ale niestety nie od tylu...
Buziaki
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 07:10   #630
BARBARA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;6253386]Nakadia, klamerek nie widac w ogole tak w rozpuszczonych jak i w kucyku
Bylam w sobote na imprezie, wymachiwalam tymi wlosami na wszystkie strony i specjalnie pytalam sie kumpeli czy cos widac, ale mowila, ze NIE Klamerki sa przykryte wlasnymi wlosami...
Wklejam jeszcze pare fotek m.in. w kucyku, ale niestety nie od tylu...
Buziaki[/quote]

HEJ! super wyglądasz w tych włoskach a co najwazniejsze nie widac ze sa doczepione. mozesz napisac gdzie sobie je przedluzałas lub gdzie kupiłas zestaw? z gory dziekuje i pozdrawiam
BARBARA24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.