Kosmetyki Urban Decay - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 16:57   #1201
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Hej dziewczyny co uzywaja tusz i baze z UD, jak wrazenia? Ja sobie zamowilam z truskawy, ze znizka mnie cale €10 kosztowala tusz +baza, ale przesylke to chyba za miesiac dostane, tak wolno idzie....
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 17:49   #1202
pyska95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: z Polski:)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Zwykly flushed.naked watpie zebys uzywala bronzera do rozswietlania ma drobinki ale nie sa nachalne. Nie widzialam go nigdy na zywo ale spodobal mi sie
Chcialam sie przy okazji zapytac czy ma ktorac blyszczyk naked? Jesli tak to czy sie lepi i ile mniej wiecej trzyma sie na ustach? Tez mi ta seria wpadla w oko jak zreszta cala seria nakedow
__________________
mój wątek wymiankowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post51370182

PYSKA95
pyska95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 19:08   #1203
GitFalbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Używam bazy z cieniami UD, po 12h nadal mam makijaż, ładnie się trzyma.
GitFalbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 17:00   #1204
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Mam Naked 3 Dostalam w prezencie Jest piekna!!!!

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-12-10 o 17:02
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:15   #1205
rudolfinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Na szczęście nie użyłam paletki więc coletia bez problemu oddała mi pieniądze. Ale dzisiaj zauważyłam, że na grouponie pojawiła się nowa oferta tego sklepu, tym razem za 99 zł sprzedają Naked 3. Nie dajcie się nabrać dziewczyny!
rudolfinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 08:37   #1206
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Dziewczyny, a teraz sprzedają kosmetyki Urban Decay w naszej Sephora. W sklepie online są wszystkie paletki. Cena 199zł. A w dniach VIP 160zł Wreszcie się na jaką skusze. Moze po swietach bedzie jakas większa promocja na makijaz.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:35   #1207
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Też kupiłam ten grupon. Ale najlepsze było to, że zamiast Naked 2 przysłali mi "trójkę" Napisałam do nich i powiedzieli, że bez problemu oddadzą pieniądze. Tyle, że ja sie powołałam na niezgodność towaru otrzymanego z tym co zamówiłam.

Cytat:
Napisane przez rudolfinka1991 Pokaż wiadomość
Hej chciałabym tylko ostrzec wszystkich tych, którzy skusili się tak jak ja na Naked 2 na grouponie. Myślałam, że w takim miejscu nie zdarzają się podróbki, jednak pomyliłam się. Sklep GSC HOLDING LTD coletia. eu , któremu pośredniczył groupon przesłał mi typową podróbkę paletki, taką jaką znaleźć można na allegro za 40 zł. Czy naprawdę nie ma już sklepów internetowych, którym można zaufać?
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 19:06   #1208
AmoreMundi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

u mnie jest ok. kupiłam w sobotę trójkę i już mam. wygląda spoko, mam drugą ze stanów od siory i jest identyko
AmoreMundi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:08   #1209
marzenaanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Hej, kupiłam Naked 3 na tej promocji na Groupon.pl i teraz się boję, że dostanę podróbkę...Czy któraś z Was dostała sms z potwierdzeniem z grupona z zapytaniem o wyrażenie zgody na dołączenie do paczki gratisu? Podają adres strony: http://coletia.eu/gratis.html

Sama nie wiem, czy wyrażać tę zgodę czy nie...Może mają na myśli te próbki baz i jak wyrażę zgodę to wyślą mi oryginał paletki z bazami, a jeśli nie to samą fałszywą paletkę? Sama nie wiem ... Proszę o odpowiedź jeśli któraś z was się z tym spotkała.
marzenaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 05:07   #1210
pyska95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: z Polski:)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

!! Mam od wczoraj 1. Oplacalo sie tyle czekac . Boje sie tylko naruszyc te cienie sa takie piekne .
__________________
mój wątek wymiankowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post51370182

PYSKA95
pyska95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 09:09   #1211
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez pyska95 Pokaż wiadomość
!! Mam od wczoraj 1. Oplacalo sie tyle czekac . Boje sie tylko naruszyc te cienie sa takie piekne .
Mam to samo! hahaha

Dokupiłam jeszcze Naked Basics 2 i leży i czeka.. Nie mogę się doczekać aż użyję moje dwie piękne paletki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 10:41   #1212
JaKodzianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 15
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

spoko, ja wpisałam się i dostałam próbkę jakiegoś kremu Kanebo. Sama paletka zacna nie mogłam się już doczekać
JaKodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 16:11   #1213
Motherator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Ja też kupiłam ten groupon i dzisiaj dostałam paletkę - jest SUPEER i na pewno oryginalna. Ma numery seryjne wszędzie tam gdzie trzeba: na pudełku, kasetce i pędzelku - podróbki ich nie mają. Miałam już ją kiedyś kupioną w Sephora i ta z groupona jest taka sama. W Sephorze jak kupowałam to nie było próbek baz, pani mówiła, że to tylko wersje limitowane mają, a klasyczne nie. W tych limitowaneych czasem są bazy, czasem błyszczyki lub próbki podkładów.

Nie martw sie moja droga
Motherator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:10   #1214
marzenaanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Cześć dziewczyny

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety do mnie przyszła podróbka ! Ewidentna, marna podróbka...Nie wiem, może mają tylko jakąś pule oryginałów i co komu się trafi ??

Oto wskazówki na to, że to podróbka:

- numery seryjne są, ale nadrukowane słabo i nieczytelnie
- cała obudowa jak i plastik są fatalnej jakości i się rozklejają
- nazwy cieni pod kolorami są nadrukowane na czarno, łatwo ścieralnym tuszem, który miejscami się rozmazuje. Powinny być nadrukowane brązowym kolorem, bez rozmazań i przetarć.

Teraz zwracam się do coletia.eu z reklamacją, żądając zwrotu pieniędzy. Zobaczymy jak się sprawa potoczy. jestem wkurzona, bo marnuje czas. Tak, wiem niektórzy mogą pisać, że po co ryzykowałam, ale kurcze to jest GROUPON ! Ma mieć niskie ceny, bo na raz sprzedawane są duże ilości produktu. Kupujący ma prawo ufać, tak jak serwis ma obowiązek sprawdzić rzetelność firmy oferującej ! To nie klient ma się czuć winny tylko sprzedający !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SA400503.jpg (109,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA400510.jpg (104,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA400511.jpg (80,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA400512.jpg (72,1 KB, 34 załadowań)
marzenaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:31   #1215
marzenaanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

.

Edytowane przez marzenaanna
Czas edycji: 2014-12-18 o 11:48 Powód: powtórzenie posta
marzenaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 14:19   #1216
agagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Cytat:
Napisane przez marzenaanna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety do mnie przyszła podróbka ! Ewidentna, marna podróbka...Nie wiem, może mają tylko jakąś pule oryginałów i co komu się trafi ??

Oto wskazówki na to, że to podróbka:

- numery seryjne są, ale nadrukowane słabo i nieczytelnie
- cała obudowa jak i plastik są fatalnej jakości i się rozklejają
- nazwy cieni pod kolorami są nadrukowane na czarno, łatwo ścieralnym tuszem, który miejscami się rozmazuje. Powinny być nadrukowane brązowym kolorem, bez rozmazań i przetarć.

Teraz zwracam się do coletia.eu z reklamacją, żądając zwrotu pieniędzy. Zobaczymy jak się sprawa potoczy. jestem wkurzona, bo marnuje czas. Tak, wiem niektórzy mogą pisać, że po co ryzykowałam, ale kurcze to jest GROUPON ! Ma mieć niskie ceny, bo na raz sprzedawane są duże ilości produktu. Kupujący ma prawo ufać, tak jak serwis ma obowiązek sprawdzić rzetelność firmy oferującej ! To nie klient ma się czuć winny tylko sprzedający !
Witam Was, mnie niestety również trafiła się ewidentna podróba choć oryginału nigdy w ręce nie miałam, ale z tej mojej paletki klej się aż wylewa.... Napisałam maila do tego sklepu z Groupona o zwrot kasy i czekam... Tak się cieszyłam na tę paletę. Pomyślałam, że cena taka tańsza o połowę, bo sklep chce sobie zrobić reklamę, a tu proszę bubel! I jeszcze pudełko podarte i otwierane milion razy ehhh. Pisz Marzena co Tobie odpisali w związku z tym i ja też się bedę dzielić na bieżąco co z moim zwrotem, w końcu 100 zł piechotą nie chodzi.
agagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 17:35   #1217
kosmetyczny_raj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Witam. Ja też niestety zakupiłam ta paletkę i od razu zauważyłam, że to podróbka gdyż pędzelek nawet odwrotnie ma nadrukowany napis. Powiedzcie mi jak dokładnie napisałyście tą wiadomość z reklamacją do sklepu bo tez chce to zrobić i czy nie myślałyście o napisaniu zbiorowej reklamacji do grouponu, że ich sprzedawca nie jest uczciwy? Może nam to mało da ale możliwe, że więcej dziewczyn nie da się już nabrać na tych oszustów.
kosmetyczny_raj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 19:03   #1218
m1lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

witam, dzisiaj również otrzymałam podróbkę , blackheart wogole nie przypomina czerni, podpisy pod cieniami nie sa wysrodkowane a pedzelek ma koncowki na odwrot niz w oryginale.
Napisalam maila do coleto - twierdza ze to oryginal ale oczywiscie oge odstapic od umowy i odeslac co oczywiscie zrobie.
Ale uwaga - musze pokryc koszty wysylki.
ZAL.PL

jak rozpoznac podrobke - https://www.youtube.com/watch?v=5e-cb5QErCE
m1lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 19:04   #1219
agagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Witaj, tak myślałam o tym. A co do maila do nich ode mnie to brzmiał tak:

"Witam,

chciałabym natychmiast zwrócić paletę Urban Decay Naked 3, którą zakupiłam od Państwa dn. 14.12 b.r. za pośrednictwem Groupon'a.


Produkt przyszedł do mnie uszkodzony:


-podarte pudełko i widać, że rozpakowywane wiele razy,

- niezafoliowany,

- brudny,

- cienie się kruszą oraz "rolują"

- zaschnięte ślady kleju!!!!


Oprócz tego produkkt jest fałszywy, to nie jest oryginalna Urban Decay Naked 3!


W związku z tym żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy.


Z poważaniem


Klientka"



Na co oni:

"
Witamy serdecznie,

Dziękujemy za wiadomość. Przykro nam, że produkt nie spełnia Pani oczekiwań. Oczywiście przysługuje Pani prawo zwrotu. Prosimy towar odesłać listem poleconym ekonomicznym (7,5 zł) na adres:

Sklep Coletia
Ul. Zakrzowiecka 53/17
30-376 Kraków

Procedura zwrotu wygląda następująco:
najpierw trzeba odesłać towar w nienaruszonym stanie wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, w którym należy podać numer konta:

http://www.coletia.eu/webpage/regulamin.html

Następnie realizujemy przelew niezwłocznie po otrzymaniu pieniędzy od Groupon, który ma 14 dni, od daty zakończenia emisji, na przelew środków do firmy, której kampanię realizował. Czekamy zatem cierpliwie żeby móc Pani przelać środki.

Pozdrawiamy,
Zespół Coletia"

Zastanawia mnie teraz co to nzaczy "nienaruszony"? Skoro już sama paletka na oko jest podróbką straszna i wypukłą gdzieniegdzie i wystającym klejem to sobie chociaz sprawdziłam te cienie jak wyglądają swatche z ciekawości. Mam nadzieję, że mi oddadzą kasę mimo że naruszona skoro to oni sie na samym poczatku nie wywiazali z umowy wysyłając podróbkę.
agagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 19:07   #1220
pokahonsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Urban Decay Naked 3 Groupon

Poszukuję osób, które tak jak ja zakupiły na Grouponie paletę cieni Naked 3 Urban Decay. Jestem zupełnie zielona w temacie, przeglądałam blogi i vlogi o oryginalnych produktach i podróbkach, ale dalej nie mam pewności, czy paleta jest oryginalna. Proszę o pomoc, w razie czego mam 10 dni na zwrot towaru.
pokahonsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 19:07   #1221
m1lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Tylko, że coletia uwaza ze wysyla oryginaly:
"Dziękujemy za wiadomość. Według naszej wiedzy produkt jest oryginalny. Wszystkie produkty, które sprzedajemy zarówno za pośrednictwem serwisów grupowych jak i w naszym międzynarodowym sklepie internetowym (zdobywca wielu nagród), czy na Allegro, przechodzą pełną procedurę dopuszczenia do obrotu na terenie RP, gdzie są dokładnie sprawdzane pod kątem oryginalności i terminu przydatności do użycia.

Jeśli chodzi o próbki - producenci wypuszczają różne partie kosmetyków i bywa, że dołączany jest błyszczyk, bazy lub nie ma żadnego dodatku, w zależności na jaki runek przeznaczona jest dana partia."


Totalna porażka...
m1lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 19:34   #1222
m1lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Urban Decay Naked 3 Groupon

ja dostalam podrobke. czarny nie jest czarny. pudelko jest mega plastikowe. nazwy cieni powinny byc wysrodkowane (u mnie nie sa). i trzymajac pedzelek tak zeby przeczytac napis wiekszy do blendowania powinien byc po lewej stronie - w podrobce jest po prawej.
m1lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 20:03   #1223
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Urban Decay Naked 3 Groupon

Te paletki z Grouponu są podróbkami. Odsyłaj jak najszybciej!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 21:02   #1224
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

To chyba nie pierwsza akcja gdy groupon sprzedaje podrobki. Był juz nawet na wizazu watek o podróbkach pędzli Bobbi Brown.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 21:13   #1225
JaKodzianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 15
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

mi się kiedyś zdarzyło kilka razy naciąć w seforze na podróbkę i to dopiero są jaja kupujesz w sklepie stacjonarnym, który wydawałoby się jest gwarantem jakości i oryginalności a tu lipa.

chyba najlepszym rozwiązaniem jest zakup od samego producenta może jakby powstało takie skupisko ludzi, jakieś forum zakupowiczów to udałoby się wybegocjować że sprzedaliby do detalu na przykład 50 jakby się tyle zebrało osób chętnych
JaKodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 21:26   #1226
Motherator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Mnie się zdarzyło kupić w Douglasie krem Clinique, który nie miał w ogóle numerów seryjnych ani na pudełku ani na słoiku.
Proszłam z reklamacją żadając gwarancji oryginalności i pani stwierdziła, że dać mi jej nie moze, bo nie daja takich gwarancji i zwróciła mi pieniadze.
Nie potrafiła mi wytłumaczyć dlaczego krem nie ma tych kodów, jak wszystkie kremy Clinique je mają.
To jest żenujące.
Nigdzie nie mamy pewności, że kupimy oryginalny czy to renomowane perfumerie czy sklepy internetowe
Motherator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:15   #1227
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Urban Decay Naked 3 Groupon

Podróbka, na Grouponie pełno jest podróbek.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:19   #1228
Motherator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Urban Decay Naked 3 Groupon

Ja kupiłam też tę paletkę na Grouponie i moja w 100% jest oryginalna. Mam swoją, która mi sie juz kończy kupioną w Sephorze i są identyczne.

Podróbki przede wszystkim poznaje się po tym, ze nie maja numerów seryjnych na opakowaniu, kasetce i pędzelku.
Motherator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:24   #1229
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Urban Decay Naked 3 Groupon

Cytat:
Napisane przez Motherator Pokaż wiadomość
Ja kupiłam też tę paletkę na Grouponie i moja w 100% jest oryginalna. Mam swoją, która mi sie juz kończy kupioną w Sephorze i są identyczne.

Podróbki przede wszystkim poznaje się po tym, ze nie maja numerów seryjnych na opakowaniu, kasetce i pędzelku.
Zdążyłaś zużyć Naked 3 która weszła dopiero niedawno do Sephor?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:35   #1230
Motherator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Urban Decay Naked 3 Groupon

W polskiej Sephorze pojawiły się dopiero teraz, w USA były duuuużo wcześniej i stamtąd ją sprowadziłam
Motherator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-19 20:56:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.