Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 18:28   #4171
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Hej dziewczyny, informuję że wróciłam, cała i zdrowa choć przez te kilka dni wydarzyło się bardzo dużo Trochę się obkupiłam, choć bardzo zaszaleć nie mogłam bo WizzAir zmniejszył limit bagażu
Estella już mnie prosiła na fb żebym wkleiła zdjęcia zakupów, na pewno to zrobię, ale nie wiem kiedy, dziś już późno a jutro prawie cały dzień będę w biegu, nie wiem czy w czwartek też nie.
Tymczasem lecę się trochę ogarnąć i wreszcie wyspać, jestem padnięta i ledwo przytomna. Buziaki dla wszystkich
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:31   #4172
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Wiecie co, ta koleżanka co miała mi kupić w Londynie bronzer Diora, szukała i już ich nigdzie nie ma..ale chyba jest jakaś nowość i kupiła mi najjaśniejszy z serii 01 healthy tan. Słyszałyście coś o tym pudrze? Czy on już był? Bo ja go nie widziałam w sephorze..

a tu do niego link. a w załącznikach zdjęcia http://beauty.dior.com/uk/en/base.ht...titled-43.html

Pytam bo dostanę go w łapki dopiero w piątek
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:45   #4173
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja polecam peeling aromatyczny Nuxe nie wiem, czy miałaś go, czy nie?
Miałam Zresztą dzięki próbce od Ciebie
Ale teraz chciałabym jednak coś mocniejszego, myślę, że stanie na tym TBSie po wypłacie

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, informuję że wróciłam, cała i zdrowa choć przez te kilka dni wydarzyło się bardzo dużo
Cześć A co to znaczy, że wydarzyło się b.dużo?

Siedzę z pomarańczową maseczką Dermiki na twarzy, zaraz idę zrobić peeling i maseczkę lawendową na stópki a potem pomalować paznokcie moim ukochanym Rimmelem, najlepszy lakier jaki miałam

Aa i sobie dziś przypomniałam, że 30tego jest niby Dzień Chłopaka Muszę poszukać czegoś śmiesznego dla TŻta z tej okazji
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:48   #4174
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Wiecie co, ta koleżanka co miała mi kupić w Londynie bronzer Diora, szukała i już ich nigdzie nie ma..ale chyba jest jakaś nowość i kupiła mi najjaśniejszy z serii 01 healthy tan. Słyszałyście coś o tym pudrze? Czy on już był? Bo ja go nie widziałam w sephorze..

a tu do niego link. a w załącznikach zdjęcia http://beauty.dior.com/uk/en/base.ht...titled-43.html

Pytam bo dostanę go w łapki dopiero w piątek
Bossy, ja go chyba kojarzę z naszych perfumerii więc jest już od jakiegoś czasu. Niestety nie testowałam ani nie słyszałam nic o nim, ale jeśli jest u nas to możesz przynajmniej kolor sobie obadać

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Cześć A co to znaczy, że wydarzyło się b.dużo?
Oj, wolałabyś nie wiedzieć
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:51   #4175
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Bossy, ja go chyba kojarzę z naszych perfumerii więc jest już od jakiegoś czasu. Niestety nie testowałam ani nie słyszałam nic o nim, ale jeśli jest u nas to możesz przynajmniej kolor sobie obadać
No właśnie poszukałam troche w necie i już jakiś czas jest. Widocznie to mój odwyk tak cudownie podziałał, że nawet nie wiem co jest w asortymencie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:20   #4176
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nosku, w tym mocnym dbaniu o włosy nie suszysz ich w ogóle suszarką, czy to wczorajsze to taki incydent? Ostatnio bardzo się przyzwyczaiłam do suszenia w ten sposób, a wiem jak to szkodzi włosom..
Ajj niestety suszę i nie potrafię się odzwyczaić. Ale mam teraz naprawdę krótkie włosy i jak pójdę spać z mokrymi to wyglądam jak "wyjdź stąd" (jak mawia moja przyjaciółka ).
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:34   #4177
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
to wyglądam jak "wyjdź stąd" (jak mawia moja przyjaciółka ).
u mnie się mówiło "wyglądasz jak weź idź stąd i nie wracaj"
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 20:35   #4178
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

fuksja, witaj. Cieszę się, że było super, no ale to można było przewidzieć.
Karolina, wykańczam marakujową maskę do włosów i przypominam przy okazji, że jakbym mogła podzielić się czymś albo pomóc w zakupie, to jestem chętna.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby mi podać kod z Rossmanna na pastę Elmex. http://www.rossnet.pl/okazje Za chiny ludowe nie mogę się zalogować.
Mogłabyś go tutaj podać?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Nosku, te meteoryty mnie kuszą.. Ale nie wiem jeszcze.
Aa, ja się nie chwaliłam, że lecą do mnie meteorytki BC zamówione na tru razem z gayenką.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nosku, w tym mocnym dbaniu o włosy nie suszysz ich w ogóle suszarką, czy to wczorajsze to taki incydent? Ostatnio bardzo się przyzwyczaiłam do suszenia w ten sposób, a wiem jak to szkodzi włosom..
Ja w całym swoim życiu suszyłam włosy suszarką pewnie mniej niż 20 razy i podobno to widać (fryzjerka zawsze się pyta ).

Byłam wczoraj u TŻ.. na jeden dzień.. i wróciłam dziś w południe. Jakoś nie mogliśmy się pożegnać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:46   #4179
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Hej Elu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje zdjęcie było robione w pełnym, letnim słońcu a u Ciebie chyba wyszedł nieco ciemniejszy niż w rzeczywistości?
właśnie nie nawet bym powiedziała, że na tych fotkach wyszedł jaśniej
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja w całym swoim życiu suszyłam włosy suszarką pewnie mniej niż 20 razy i podobno to widać (fryzjerka zawsze się pyta ).
ja od niedawna zaczęłam regularnie. suszyć. a zaczęło się od tego, że jako leń myłam włosy na krótko przed przyjściem TŻ i żeby zdążyć się ogarnąć sięgałam po suszarkę


ale mnie stopy bolą po tym teatrze ale ogólnie bardzo mi się podobało, dużo śmiechu myślałam, że taki Szyc czy Zakościelny to słabi aktorzy, ale to chyba telewizja ich tak osłabia na żywo fajnie się ich oglądało
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:48   #4180
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Szyc ale zazdroszczę!!!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:03   #4181
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Szyc ale zazdroszczę!!!
w takim razie zachęcam do pójścia Teatr Współczesny - Porucznik z Inishmore
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 21:17   #4182
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Tylko? jak będą to kupię; Rzyrafko potwierdź jeszcze co chcesz
Rzyrafka jednak go nie chce, a w takim razie i mi się średnio opyla zamawiać jeden lakier. Kiedy się tam wybierasz? To przemyślę to jeszcze...

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MagJa dzięki za info o promocji, jednak stwierdziłam, że wstrzymam się chwilowo z zakupem jakiegokolwiek żelu i wypróbuję sposób Hosenki "na balsam"
Niezamaco
Sposobu na balsam próbowałam z musu, jak wyszłam spod prysznica nie ogoliwszy pach I w sumie faktycznie poślizg jest, skóra od razu nawilżona, ale za to maszynka się zapycha. Znaczy może nie tyle zapycha, co ciężko ją potem domyć, bo ostrza się zatłuszczają. Także jak dla mnie golenie na balsam może być tylko opcją awaryjną na wypadek sklerozy bądź krótkiego wyjazdu, na który nie ma sensu brać żelu.
Właśnie, czy w Waszych Rossmannach są dalej małe pianki do golenia Isany? Bo u mnie już nie ma A tak je lubiłam, na wyjazdy właśnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja polecam peeling aromatyczny Nuxe nie wiem, czy miałaś go, czy nie?
Nie kuśta peelingami, bo nie mam żadnego i mogę zbyt łatwo ulec w tej kwestii. Zwłaszcza, że zaraz zamierzam składać zamówienie w Eskulapie.
Niech no tylko zmyję Logonę z pyska i założę okulary, bo teraz moge mieć problemy z klikaniem i rozumieniem treści

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Już teraz nie wiem, jaki wybrać do stóp. Chyba będę musiała zrobić kolejną selekcję i wyrzucić coś na All.

Dzisiaj wybrałam sobie pryzmowy SH Garnet Lapis i już dwa razy niosłam go do lodówki, żeby zamienić na inny, a potem wracałam z silnym postanowieniem bycia zdecydowaną kobietą.
Hehe Dobra jesteś

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też mam potrzebę zmiany fryzury, chociaż nieznacznej. TŻ namawia mnie, żebym przestała farbować włosy, a ponieważ życie z odrostem jest dla mnie nie do pomyślenia, stwierdziłam, że może zafarbuję je na odcień odrostu (moja fryzjerka ma chyba idealnie dobraną farbe, którą robi mi ciemniejsze pasma w balejażu). Powinnam mieć wtedy chyba właśnie taki odcień orzecha laskowego ze złotymi refleksami.
Poza tym chciałabym je trochę podciąć...

Tylko strasznie boję się zmian, lubię swój jasny balejaż, pasuje mi taki i nie wiem, czy mam odwagę z niego zrezygnować. Boję się, że z takim stonowanym jednolitym kolorem będę wyglądać blado i nijako.
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
u mnie się mówiło "wyglądasz jak weź idź stąd i nie wracaj"
A u mnie "wyglądasz jak idź stąd i nie wracaj" Co kraj to obyczaj

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Zapomniałabym o najważniejszym, czyli o głównym nurcie naszego wątku - nałogu naszym kochanym
Zużywanie dalej całkiem nieźle mi idzie - wykończyłam wczoraj żel na cellulit i został mi tylko jeden Nic to, że efektów zbytnio nie widać, i tak zamierzam zmęczyć i tą drugą tubkę.
I jeszcze coś ze 2 dni temu mi poszło, ale już sama nie wiem co

Za to dziś skuszona tescową promocją, wzięłam 2 kulki Rexony za niecałe 11zł. Jedną miałam i była świetna, drugiej nie zaszkodzi spróbować, bo ogólnie kulki Rexony lubię, a posiadana obecnie zakończy swój żywot najdalej w ciągu miesiąca, myślę.
Tylko tyle, że yyy, mam jeszcze z pół kulki Dove i Ori w kremie, ale żadnego z tych antyperspirantów jakoś nie lubię

A teraz koniecznie muszę kupić żel do twarzy, bo Cleanance na wykończeniu i myślałam nad zestawe Effaclar Duo z żelem. Do tego jeszcze jakiś porządny nawilżacz do twarzy by się przydał, no i maseczka nawilżająca - wezmę tę z Doliwy odprężającą czy jak jej tam, bo i sam opis i recenzje kuszą. I jeszcze nad filtrem myślę... Za dużo tego kurka...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:23   #4183
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

MagJa, na kiedy umówiłaś się na wizytę do Voigt? Nie wiesz czy umawiają na odległe terminy (czyli dla mnie kilka dni)?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:24   #4184
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w takim razie zachęcam do pójścia Teatr Współczesny - Porucznik z Inishmore
Ooo wiele słyszałam o tym spektaklu; koniecznie muszę się wybrać. Ostatnio mam ochotę na kilka sztuk
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Rzyrafka jednak go nie chce, a w takim razie i mi się średnio opyla zamawiać jeden lakier. Kiedy się tam wybierasz? To przemyślę to jeszcze...
Najprawdopodobniej w czwartek.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:42   #4185
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
MagJa, na kiedy umówiłaś się na wizytę do Voigt? Nie wiesz czy umawiają na odległe terminy (czyli dla mnie kilka dni)?
To Voit nie Voigt ;p
A umówiłam się na najbliższy poniedziałek i ledwie się załapałam, bo miejsc prawie nie było. Także lepiej zadzwoń co najmniej tydzień wcześniej, jak chcesz sobie w miarę wybrać godzinę. Ja brałam co było.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej w czwartek.
No to będę intensywnie myśleć
A co tam jeszcze mają prócz ChG
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:51   #4186
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

MagJa, myślisz, że w tym tygodniu nie będzie już żadnej wolnej godziny?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:00   #4187
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
MagJa, myślisz, że w tym tygodniu nie będzie już żadnej wolnej godziny?
Nie ma pojęcia , bo mnie to nie interesowało, a znów wcześniej u niego nie byłam. Najprościej - zadzwoń jutro i zapytaj.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2009-09-22 o 22:22
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:06   #4188
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Tak zrobię.. Muszę natychmiast zmienić soczewki a kompletnie o tym zapomniałam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:17   #4189
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale mnie stopy bolą po tym teatrze ale ogólnie bardzo mi się podobało, dużo śmiechu myślałam, że taki Szyc czy Zakościelny to słabi aktorzy, ale to chyba telewizja ich tak osłabia na żywo fajnie się ich oglądało
Dlaczego ja mieszkam na wsi gdzie nie ma wystawianych sztuk w takiej obsadzie? Pamiętam jak rok temu rzuciłam się na bilety gdy przyjechała do Białego Janda z Boską. Warto było wydać każdą z 250 złotówek


Jestem już po wieczorze rolnika( wtorek to dzień pod znakiem blue corna i maseczki różanej dermiki).
Chciałam jeszcze napisać że rozczarowała mnie ta nowa seria Welli- Wella Forte... Od kilku dni używam pianki w płynie i niestety nie dodaje objętości ani nie utrwala jak wellaflex i shochwaves. Układałam włosy na suszarko-lokówkę i po godzinie były juz prawie zupełnie proste.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 23:11   #4190
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko: pisałaś ostatnio o nowym mozaikowym różu z Avonu. Mogłabys dokładniej napisac jaki daje efekt? Czy on jest taki różowo-brązowy na jaki wygląda w katalogu? Jest matowy czy z drobinkami? I w ogóle - czy fajny i warty swej ceny?
Pudrowy, dośc dobrze napigmentowany, te fragmenty oliwkowo-brązowe tylko go ocieplają i tak jak mówię to taki Baby-pink wychodzi. Nie wiem jak się sprawdzi na Twojej cerze bo mi się zdawał bardzo jasny- nie mam teraz k13 ale patrząc na k14 to na żywo jest jasniejszy szkoda, że wcześniej nie wlazłam na wizaż bo byłam dziś akurat w COKu to bym ponownie przetestowała
Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Humor mam bardzo kiepski.
A jak tam zdrówko?
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aaale jestem genialna Poszłam spać z mokrymi włosami i otwartym oknem. I teraz nie mogę przestać kichać, boli mnie głowa i gardło. Zaraz oszaleję chyba
Ja tak chodzę codzień i się nie przejmuję, a teraz jeszcze się tak przemeblowałam, ze mam łóżko centralnei pod oknem
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mi też.
I mi, akurat kiedy najmniej mi to potrzebne
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też mam potrzebę zmiany fryzury, chociaż nieznacznej. TŻ namawia mnie, żebym przestała farbować włosy, a ponieważ życie z odrostem jest dla mnie nie do pomyślenia, stwierdziłam, że może zafarbuję je na odcień odrostu (moja fryzjerka ma chyba idealnie dobraną farbe, którą robi mi ciemniejsze pasma w balejażu). Powinnam mieć wtedy chyba właśnie taki odcień orzecha laskowego ze złotymi refleksami.
Poza tym chciałabym je trochę podciąć...
To jest to o czym marzę od dawna, wreszcie kupiłam dzis w promocji ANturowej te farby Garniera Color&Shine, ma starczyć na 28 myć i kolor ma właśnei orzech laskowy. Na opakowaniu lekko kasztanowy ale na próbniku już nie, zobaczymy
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
u mnie się mówiło "wyglądasz jak weź idź stąd i nie wracaj"
u mnei też
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zapomniałabym o najważniejszym, czyli o głównym nurcie naszego wątku - nałogu naszym kochanym

A teraz koniecznie muszę kupić żel do twarzy, bo Cleanance na wykończeniu i myślałam nad zestawe Effaclar Duo z żelem. Do tego jeszcze jakiś porządny nawilżacz do twarzy by się przydał, no i maseczka nawilżająca - wezmę tę z Doliwy odprężającą czy jak jej tam, bo i sam opis i recenzje kuszą. I jeszcze nad filtrem myślę... Za dużo tego kurka...
w temacie nałogu- kupiłam serum do włosów Avonu- niestety to zapas bo jeszcze starego Pantene nie skończyłam ale za to wykończyłam tusz- grubaska MF, sama się zdziwiłam ze go już nei wystarczyło na 2 warstwę makijażu, no ale potwornie mi się znudził jak można było z własnej woli kupić coś co ma ponad 10 mL Nigdy więcej
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze napisać że rozczarowała mnie ta nowa seria Welli- Wella Forte...
Moz echociaz lakier będzie dobry? Lada dzień skończy mi się stary to wypróbuję
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 23:22   #4191
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Wrzuciłam pielęgnację.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 06:49   #4192
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX



Wpadam na sekundkę dokładnie, bo od dziś zacznie mi się masakra w pracy, która potrwa co najmniej do piątku, będzie nawał roboty i już mi słabo na samą myśl Ale może jakoś przeżyję.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Aa, ja się nie chwaliłam, że lecą do mnie meteorytki BC zamówione na tru razem z gayenką.

Ja w całym swoim życiu suszyłam włosy suszarką pewnie mniej niż 20 razy i podobno to widać (fryzjerka zawsze się pyta ).
Gratuluję meteorytków, świetny wybór
A co do suszenia - ja się staram ograniczać jak mogę. Ostatnio chodziłam spać ze związanymi mokrymi włosami, ale zauważyłam, że rano po wstaniu z łóżka miałam wrażenie, że są jeszcze lekko wilgotne. Dlatego od przedwczoraj podsuszam je lekko suszarką, ale na chłodnym nawiewie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A u mnie "wyglądasz jak idź stąd i nie wracaj" Co kraj to obyczaj


U mnie też ta wersja krążyła


Miłego dnia wszystkim Idę popracować.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 07:49   #4193
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cześć.
Masakra jakaś Całą noc się męczyłam, dziś rano było mi tak słabo, że myślałam, że nie dojdę do łazienki Chyba jakiś wirus mnie złapał

Co do suszenia włosów to ja sobie niestety nie mogę pozwolić na niewysuszenie, bo miałabym tragedię na głowie. Ostatnio i tak daję trochę im odpocząć, bo nie męczę ich modelowaniem tylko suszę, ale i tak jak tak czytam noska czy fuksję to wstyd mi, że tak mało dbam o włosy Nawet odżywkę zdarza mi się trzymać dosłownie chwilę, tyle tylko, żeby się nie plątały Już nie pamiętam kiedy zrobiłam im maskę
Chyba korzystając z dzisiejszego przymusowego pobytu w łóżku poszukam czegoś fajnego do włosów i zrobię wstępne zamówienie apteczne. Tak dawno nie robiłam tego typu zakupów, że chyba zapomniałam już jakie to fajne
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:05   #4194
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym taką długość do linii zapięcia stanika. Ale zanim się doczekam....
Co do zmiany koloru - konsultowałam się z moją fryzjerką i powiedziała mi, że przy moim codziennym myciu włosów na tej części, gdzie mam blond wyjdzie za jakiś czas rudy. No i obawiam się też jednego...przy ciemnych włosach będzie znać każdy siwy włos jaki mi się pojawi. A ostatnio coraz więcej ich mam, zwłaszcza na grzywce Teraz trochę giną wśród jasnych pasm balejażu, ale na ciemnych będą widoczne.
Ja mam właśnie teraz taką długość i czuję się jakoś ciężko z moimi włosami (od kilku dni tak mam ). Z drugiej strony to była moja wymarzona długość i szkoda mi obcinać, a potrzebuję odmiany - chodzi mi i o fryzurę i o kolor.

Teraz po długim okresie przerwy zrobiłam sobie orzechowy brąz, kolor wyszedł bardzo zbliżony do mojego naturalnego, ale jednak po kilkunastu myciach zaczynają przebijać moje blond refleksy z poprzednich koloryzacji. Chyba znowu wrócę do takiego ciemnego blondu.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja kupiłam sobie lakier do paznokci sugerowałam się tym zdjęciem Ice, a on zupełnie wrzosowy ale i tak mi się podoba, w sam raz na jesień
Też mam ten lakier i u mnie wygląda podobnie jak na Twoich zdjęciach, no może trochę jaśniejszy jest.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj pierwsze siwe to ja już miałam jak pracowałam na poczcie, czyli w wieku 20-21 lat. Wtedy, gdy miałam zafarbowane na czarno i na grzywce właśnie pojawiły się pierwsze siwulce. Przy blond balejażu aż tak ich nie znać, ale mam ich trochę i ja je widzę a wyrywanie nic nie daje, bo i tak za jakiś czas pojawiają się nowe
W mojej rodzinie wszyscy od strony taty: tata, brat taty i dziadek mają siwe włosy(nie łysieją z wiekiem tylko siwieją). Pewnie to dziedziczne.
Witam w klubie.
Moja mama bardzo szybko miała siwe włosy, ja niestety podzielam jej los, bo pierwszy siwy włos fryzjerka znalazła jak podcinałam włosy przed studniówką. Na szczęście teraz może mam ze 3-4, ale jednak.
Bez farbowania się nie obejdzie.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, witaj. Cieszę się, że było super, no ale to można było przewidzieć.

Aa, ja się nie chwaliłam, że lecą do mnie meteorytki BC zamówione na tru razem z gayenką.
No niby taak. Już planujemy następny wyjazd.

Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tych meteorkach, może podłączyłabym się pod Wasze zamówienie. Ale pomyślę jeszcze nad tą Sephorową promocją (tylko kompletnie nie na rękę mi teraz, bo mam masę wydatków ), a jak nie to kupię je za granicą albo poczekam do następnej promocji.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A u mnie "wyglądasz jak idź stąd i nie wracaj" Co kraj to obyczaj
U mnie tak samo.

A co do kosmetycznych spraw, to udało mi się zużyć dziś kolejną butelkę żelu Calma HLC Ziai, przy okazji muszę zaopatrzyć się w nowy żel, bo nie mam zapasów.
Jutro muszę pojechać na uczelnię, więc przy okazji wstąpię do Auchan po maskę Gloria, żel i mam nadzieję, że nic nieplanowanego nie kupię.

Nosku, dalej jesteś taka zadowolona z Glorii?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:25   #4195
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Hello
Ostatnio rzadko bywam, ale staram się czytać regularnie. Jestem ostatnio strasznie zabiegana, nawet nie mam czasu usiąść i nacieszyć się moimi niemieckimi zdobyczami Ale dziś wykończyłam balsam a wieczorem pójdzie tonik, więc ruszę swoje zagramaniczne zdobycze. Ponadto kończą się 2 szampony i krem do stóp.

No, ale dziś mam wolny wieczór to mam nadzieję, że się zmobilizuję i zrobię porządki w kosmetykach
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Co do suszenia włosów to ja sobie niestety nie mogę pozwolić na niewysuszenie, bo miałabym tragedię na głowie.
Ja mam to samo, więc łączę się w bólu. Na dodatek muszę je myć rano, bo jak umyje wieczorem po to nocy zazwyczaj mam już oklapnięte a po południu robią się tłuste

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Chyba korzystając z dzisiejszego przymusowego pobytu w łóżku poszukam czegoś fajnego do włosów i zrobię wstępne zamówienie apteczne. Tak dawno nie robiłam tego typu zakupów, że chyba zapomniałam już jakie to fajne
Mnie też czeka niedługo zamówienie apteczne, aleeee się cieszę Czekam tylko na listę od cioci i zamawiam
A co bierzesz ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:32   #4196
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mogłabyś go tutaj podać?

Aa, ja się nie chwaliłam, że lecą do mnie meteorytki BC zamówione na tru razem z gayenką.

Ja w całym swoim życiu suszyłam włosy suszarką pewnie mniej niż 20 razy i podobno to widać (fryzjerka zawsze się pyta ).
Kod na elmex: 2000000004747 Nie wiem czy każdy ma inny, bo niby pisze w regulaminie że jeden kod jeden produkt.

Zazdroszczę meteorytów. Też bym chciała.

Też tylko kilka razy w życiu suszyłam włosy suszarką, nie prostuję a i tak mam zniszczone.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:34   #4197
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No to będę intensywnie myśleć
A co tam jeszcze mają prócz ChG
To jest chyba przedstawicielstwo Euro Fashion; mają też Precision, SpaRital itp. Niestety hurtownia jest dość mała, więc lepiej się wcześniej dowiadywać czy jest ten odcień co chcemy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:35   #4198
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Kod na elmex: 2000000004747 Nie wiem czy każdy ma inny, bo niby pisze w regulaminie że jeden kod jeden produkt.
Nie, wszystkie kody są takie same. Dzięki.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:42   #4199
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Madzia

Też już bym się na Twoim miejscu nie mogła doczekać używania zdobyczy, zwłaszcza włosowych

Co do zamówienia aptecznego to na pewno potrzebny mi peeling (ale tu padnie pewnie na TBS, chyba, że podejdzie mi Galenic, dziś sobie przypomniałam, że mam miniaturę, więc wypróbuję), maseczka oczyszczająca (zagubiła mi się gdzieś Nuxe w czasie przeprowadzki , ale tu myślę nad miodlą), nawilżająca (prawdopodobnie padnie na Galenica, to jest mój hit miniaturkowy ) no i krem do twarzy koniecznie, bo miniaturki niedługo się skończą.
Poza tym wezmę też chyba od razu żel Cleanance, niby mam jeszcze na dobre 2 m-ce używania, ale potem nie będzie się opłacało kupować samego żelu.
No i znając życie jak już zacznę przeglądać to coś jeszcze wpadnie do koszyka
A Ty co planujesz?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2009-09-23 o 08:43
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:59   #4200
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moz echociaz lakier będzie dobry? Lada dzień skończy mi się stary to wypróbuję
Lakier też mnie nie zachwycił Wellaflex 2-dniowa objętość jest zdecydowanie lepsza.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Co do zamówienia aptecznego to na pewno potrzebny mi peeling (ale tu padnie pewnie na TBS, chyba, że podejdzie mi Galenic, dziś sobie przypomniałam, że mam miniaturę, więc wypróbuję), maseczka oczyszczająca (zagubiła mi się gdzieś Nuxe w czasie przeprowadzki , ale tu myślę nad miodlą), nawilżająca (prawdopodobnie padnie na Galenica, to jest mój hit miniaturkowy ) no i krem do twarzy koniecznie, bo miniaturki niedługo się skończą.
Poza tym wezmę też chyba od razu żel Cleanance, niby mam jeszcze na dobre 2 m-ce używania, ale potem nie będzie się opłacało kupować samego żelu.
No i znając życie jak już zacznę przeglądać to coś jeszcze wpadnie do koszyka
A Ty co planujesz?
Maseczka oczyszczająca nuxe to ta aromatyczna? Jest jeszcze dostępna?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.