kosmetyczka-trądzik - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-02, 10:59   #31
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: kosmetyczka-trądzik

czesc Dziewczynki!
Ja kiedyś odwiedzałam kosmetyczke co poł roku (byłam jakies 5 razy) ; chodziłam na oczyszczanie młodzieńcze tak to sie chyba nazywało, a zabieg kosztował 50zł. Po paru dniach od wizyty odwiedzałam solarium na jakies 5minut i chociaz, w ogole sie nie opalałam (mam bardzo jasną karnacje) to cera robiła sie ładniejsza. Od jakiegoś czasu używam kosmetyków z serii Pharmaceris Sebostatic dr Eris + czasami uzyje kremu nivea soft (ktory poleciła mi kosmetyczka); pryszczy staram się nie wyciskac i włala! trądziku nie mam prawie wcale, a u kosmetyczki byłam dokładnie rok temu w kwietniu.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 11:45   #32
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

MDMa, może i po solarium cera robiła się ładniejsza, ale jeśli chcesz poczytać o szkoldiwym wpływie słońca i solarium na cerę trądzikową i cerę wogóle - polecam archiwum. Cały dowcip z promieniowaniem polega na tym, że skóra robi się tylko na krótki okres czasu ładniejsza, potem wypryski wracają z dużo większą mocą.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 14:40   #33
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: kosmetyczka-trądzik

Kosmetyczka trądziku nie zwalczy,może w tym pomóc dermatolog,zapisana przez niego kuracja,zmiana trybu życia,zmiana nawyków żywieniowych oraz ty sama jeżeli własciwie zadbasz o swoją skórę i dobierzesz własciwe kosmetyki.To wszystko może przyczynić się do zmniejszenia lub wyleczenia trądziku ale nie licz na cud to nie działa od razu.Kosmetyczka może zadbać i pokazać tobie jak pielęgnować skórę.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 16:01   #34
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: trądzik

Martuska,swiat(a nawet to forum)pelne jest ludzi oszpeconych przez blizny,pryszcze itp.Kazdy z nas dotknietych ta choroba wie,ze zadne domowe sposoby nie radza sobie z tradzikiem(czasem domowe sposoby pomagaja,ale nie lecza)i wszyscy sie leczymy u lekarzy.Twoja buzka jest mloda,bez skaz jeszcze jesli zaczniesz ja leczyc moze nie przerodzi sie w jakis uciazliwy tradzik,skonczy sie na pryszczu przed okresem POzadrawiam
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 16:59   #35
vanesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 24
GG do vanesa
Dot.: trądzik

Ja wiem czy można wyleczyć?można tylko trzeba to robić naprawdę systematycznie.I nie przerywać kuracjii nawet na miesiąc.
vanesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 23:22   #36
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: kosmetyczka-trądzik

agnieska- a jak jestes na plazy to twarz masz przykrytą recznikiem zeby ci slonce nie zaszkodziło? Mi słońce i solarium (do ktorego chodze 2 razy w roku ) bardzo pomaga jesli chodzi o likwidowanie trądziku latem nie mam go wcale więc chciałam się tym podzielić z innymi Dziewczynami.
taniacos- masz rację, bo na trądzik ropny nie pomoze tylko kosmetyczka a wręcz pogorszy
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:34   #37
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

a żebyś wiedziała ))) naprawdę - na plaży leżę albo mając ręcznik na twarzy, albo kapelusz z grubej bawełny z otworami albo chustkę również z grubszego, nieprzezroczystego materiału o ile leżę, bo zazwyczaj siedzę kilka godzin w lodowatym Bałtyku wysmarowana filtrami i potem bolą mnie nerki - nie od filtrów, a zimna
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 16:27   #38
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Smile Dot.: kosmetyczka-trądzik

Cytat:
Napisane przez taniacos
Kosmetyczka trądziku nie zwalczy,może w tym pomóc dermatolog,zapisana przez niego kuracja,zmiana trybu życia,zmiana nawyków żywieniowych oraz ty sama jeżeli własciwie zadbasz o swoją skórę i dobierzesz własciwe kosmetyki.To wszystko może przyczynić się do zmniejszenia lub wyleczenia trądziku ale nie licz na cud to nie działa od razu.Kosmetyczka może zadbać i pokazać tobie jak pielęgnować skórę.
Nie mam aż takiego trądziku na twarzy(mam wągry na nosie i czasem jakieś male pryszcze) ale mam na plecach z kilkanaście. Nie chcę brać jakiś antybiotyków bo sobie żolądek zmarnuje, żywię się jak należy i może kosmetyczka mi pomoże.
Bylam wczoraj u tej kosmetyczki, twarz mi oczyścila nareszcie . Jak mi wyciskala te syfki to myślalam że padnę (tak strasznie bolalo) ale akurat gościu w radiu mówil, że jakieś tam zmagania to tak jakby leczyć biegunkę papierem toaletowym i mialam bardzo umilony pobyt W piątek idę żeby oczyścila mi plecy... Chyba umrę z bólu... Nie wiecie może jak się nazywają jakieś kosmetyki przeciwtrądzikowe z apteki (są La Roshe i jeszcze jakieś tańsze) jakieś na Ivo...cośtam. Pozdrawiam
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:44   #39
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyczka-trądzik

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ - KWC, znajdź tam interesującą Cie kategorię
Produkty z apteki to La Roche Posay, Avene, polski Iwostin, Dermedic, SVR - i znacznie więcej, jak się przekonasz

A sprawa leczenia u dermatologa - ja Cię na siłę ciągnąć nie będę, ale to się samo z siebie szybko nie skończy...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 12:45   #40
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Smile Dot.: kosmetyczka-trądzik

Cytat:
Napisane przez agnieska
A sprawa leczenia u dermatologa - ja Cię na siłę ciągnąć nie będę, ale to się samo z siebie szybko nie skończy...
Na twrzy już nie mam ani śladu po tych pryszczach, które mialam przed wizytą u kosmetyczki, tylko na nosie trochę po wągrach. Plecy też zaczynają mi się goić Mam pytanie: Co ile chodzi się na takie wizyty do kosmetyczki?? Jak znowu mi się zaczną robić syfki czy kiedy?? Pozdro
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.