Świece zapachowe - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 21:21   #2611
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Świece zapachowe

Od dwóch lat byłam kuszona Yankee.. gazety, Youtube, blogi, ale dzielnie się opierałam przed zakupem. Miałam złe doświadczenia z różnymi świeczkami- niezależnie od ceny wcale ich nie czułam, musiałam wręcz wkładać nos prosto nad zapaloną świeczkę, żeby poczuć cokolwiek, a żeby pachniało w całym pokoju-nie było takiej opcji. No i w zeszłym miesiącu w końcu uległam pokusie i kupiłam kominek, dwa samplery i jedenaście wosków, tak na wypróbowanie

Wzięłam samplery Baby Powder i Cherry Blossom, bo nie było dostępnych tych wosków. Sampler Cherry Blossom- zero zapachu, jedynie przy pochyleniu się nad świeczką taki delikatny.
Woski:
1. Sparling Snow
2. White Christmas
3. Red Velvet - odpalałam dwa razy-słodki, intensywny, smakowity
4. Red Apple Wreath - czuję jabłko i cynamon, baaardzo intensywny, ale mnie nie przypadł do gustu, za to mojej mamie bardzo
5. Vanilla Satin
6. Wedding Day
7. Midsummer's night
8. Clean Cotton
9. Soft Blanket
10. Pink Sands
11. Beach walk
No i przepadłam, bo zapalony na trochę wosk powoduje, że całe mieszkanie wypełnia się zapachem czego inne świeczki mi nigdy nie dawały. To jest to!!! no nie wierzyłam, a jednak!
Oczywiście kuszą mnie już kolejne woski, w dużej mierze przez podczytywanie tego wątku, ale narazie poczekam aż przetestuję większość tych, które mam Kupiłam jeszcze jakieś dwa tygodnie temu granulki zapachowe do kominka i polecam, bo są naprawde świetne, a cena również niska.
Od jutra testuję kolejne woski
__________________
Mój Instagram

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2012-12-20 o 21:22
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:48   #2612
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Świece zapachowe

Zamówiłam u Pana z allegro z dzisiejszej dostawy kilka sampli, bo słoje ani sety mnie nie zaciekawiły swoimi zapachami. Dziś też dotarła paczka z Chocolate Layer Cake i Nature's Paintbrush - dwa kosmicznie inne zapachy, ale jakże piękne! (żadnego wcześniej nie miałam okazji poznać). Niestety, czas na dłuższe palenie znajdę dopiero w święta
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:52   #2613
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Świece zapachowe

A ja poznałam dzisiaj Christmas Rose. Ćwiartka wosku była tak intensywna, że musiałam zgasić po półgodzinie. Bardzo przenikliwa, kwiatowa woń - taka nie do końca róża, bardzo mi przypomina jakąś perfumowa nutę.
Cherries on Snow ze słoika pachnie faktycznie wiśniową balonówką - liczę na więcej po zapaleniu świecy.
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:43   #2614
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Zamówiłam u Pana z allegro z dzisiejszej dostawy kilka sampli, bo słoje ani sety mnie nie zaciekawiły swoimi zapachami. Dziś też dotarła paczka z Chocolate Layer Cake i Nature's Paintbrush - dwa kosmicznie inne zapachy, ale jakże piękne! (żadnego wcześniej nie miałam okazji poznać). Niestety, czas na dłuższe palenie znajdę dopiero w święta
Co zamówiłaś?
Od tego Pana reklamowanego w wątku?


Odpalilam sandala z wanilią. Pachnie prawie jak Lutens waniliowy
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:58   #2615
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Co zamówiłaś?
Od tego Pana reklamowanego w wątku?


Odpalilam sandala z wanilią. Pachnie prawie jak Lutens waniliowy
Też lubię ten zapach, który właśnie odpalasz

Pan w tej dostawie nie ma nic z wosków, więc skusiłam się na kilka sampli i są to: banana nut bread, patchouli, buttercream, season's blessing
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 23:01   #2616
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Też lubię ten zapach, który właśnie odpalasz

Pan w tej dostawie nie ma nic z wosków, więc skusiłam się na kilka sampli i są to: banana nut bread, patchouli, buttercream, season's blessing
Te dwa brzmią świetnie. Ciekawe jak z intensywnością bedzie....żadnego samplera nie mialam jeszcze,,,chyba wezmę jakieś na probę
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 23:04   #2617
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Te dwa brzmią świetnie. Ciekawe jak z intensywnością bedzie....żadnego samplera nie mialam jeszcze,,,chyba wezmę jakieś na probę
Samplery są słabsze, niż woski, ale liczę się z tym. Mam kilka sampli, ale ich jeszcze nie odpalałam. Skusiłam się na te zapachy, bo akurat tam gdzie chciałam to woski o tych zapachach były wykupione, więc biorę tutaj chociaż sampla żeby poniuchać i pomyśleć nad następnym ewentualnym zakupem
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 08:47   #2618
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Świece zapachowe

Wczoraj przyszła do mnie paczka ze świata zapachów z wielkim słojem 2x4 YC, tej z limitowanki męskiej.
Ucieszyłam się strasznie, że zdążyłam przed świętami Wzięłam też Illuma Lid.
Jako maniaczka drewna, tartaków, drewutni, lasów musiałam wziąć 2x4, a pachnie jak prawdziwe drewniane deski, bale drzewne, trociny z elementem słodkawym i lekko żywicznym.
Odpaliłam świecę i paliłam ok. 4h, nie czułam NIC. Nie wiem czy tak jest zawsze przy pierwszym paleniu ? czy po prostu trafiłam na niewypał ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 10:56   #2619
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszła do mnie paczka ze świata zapachów z wielkim słojem 2x4 YC, tej z limitowanki męskiej.
Ucieszyłam się strasznie, że zdążyłam przed świętami Wzięłam też Illuma Lid.
Jako maniaczka drewna, tartaków, drewutni, lasów musiałam wziąć 2x4, a pachnie jak prawdziwe drewniane deski, bale drzewne, trociny z elementem słodkawym i lekko żywicznym.
Odpaliłam świecę i paliłam ok. 4h, nie czułam NIC. Nie wiem czy tak jest zawsze przy pierwszym paleniu ? czy po prostu trafiłam na niewypał ?
Kiciu, z niektórymi zapachami może być tak, że po drugim zapaleniu stają się mocniejsze. Zauważyłam to na przykładzie moich świec, ale i wyczytałam w amerykańskich reckach.
Niestety może też być tak, że to jeden z tych zapachów o słabszej mocy. Rzuciłam okiem na to - KLIK . Ma stosunkowo niską średnią, ale ludzie narzekają na co innego niż moc

Następne podpalenie powinno nieco rozjaśnić ten temat

Ogólnie to zauważyłam, że ostatnio klienci narzekają, że moc świec ma tendencję spadkową
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2012-12-21 o 10:58
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 11:08   #2620
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Nature's Paintbrush - dwa kosmicznie inne zapachy, ale jakże piękne! (żadnego wcześniej nie miałam okazji poznać)
To czekam na reckę bo też mnie zaciekawił

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ogólnie to zauważyłam, że ostatnio klienci narzekają, że moc świec ma tendencję spadkową
Też to zauważyłam, ale to też od zapachu zależy.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 11:20   #2621
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Możecie mnie uświadomić o co chodzi z zapachami Q1, Q2, itd. ? Wiem, ze to kolejno nowe zapachy wiosenne, letnie. Ale czy te zapachy wchodza do stalej oferty w miejsce tych wycofanych i sa dostepne cały rok, czy tez mozna je kupić jedynie w odpowiednią pore roku?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 12:19   #2622
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Czy na tej stronie można gdzieś znaleźć ranking zapachów? Coś jak najlepiej oceniane w KWC?

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Znalazłam, ale niestety ranking pokazuje wszystkie, nawet te mające tylko 1 opinię. :/ Tak czy inaczej przydatne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 12:59   #2623
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Cherries on Snow to dla mnie przesłodzona guma balonowa wdeptana w śnieg... Jak już tak nawiązujemy do nazwy...
Dla mnie też pachnie dokładnie tak jak opisałaś.
Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
No i przepadłam, bo zapalony na trochę wosk powoduje, że całe mieszkanie wypełnia się zapachem czego inne świeczki mi nigdy nie dawały. To jest to!!! no nie wierzyłam, a jednak!
Oczywiście kuszą mnie już kolejne woski, w dużej mierze przez podczytywanie tego wątku, ale narazie poczekam aż przetestuję większość tych, które mam Kupiłam jeszcze jakieś dwa tygodnie temu granulki zapachowe do kominka i polecam, bo są naprawde świetne, a cena również niska.
Od jutra testuję kolejne woski
Miałam tak samo, też na początku nie chciałam wierzyć, że woski mogą mieć taką moc.


U mnie dziś w kominku resztka Sparkling Lemon. Ładny zapach, ale słabiutki, musiałam wrzucić naraz połowę. Raczej więcej nie kupię. Już się nie mogę doczekać poniedziałku, dostanę wtedy moją pierwszą świecę YC.
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:05   #2624
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość


U mnie dziś w kominku resztka Sparkling Lemon. Ładny zapach, ale słabiutki, musiałam wrzucić naraz połowę. Raczej więcej nie kupię. Już się nie mogę doczekać poniedziałku, dostanę wtedy moją pierwszą świecę YC.
Jaka? Pochwal sie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:08   #2625
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jaka? Pochwal sie
Średni słój Creamy Caramel. Mam nadzieję, że nie będę wyczuwać w nim rosołu, jak niektórzy.
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:12   #2626
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Średni słój Creamy Caramel. Mam nadzieję, że nie będę wyczuwać w nim rosołu, jak niektórzy.
Dla mnie każdy zapach YC z karmelem daje trochę maggi
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:22   #2627
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
U mnie dziś w kominku resztka Sparkling Lemon. Ładny zapach, ale słabiutki, musiałam wrzucić naraz połowę. Raczej więcej nie kupię. Już się nie mogę doczekać poniedziałku, dostanę wtedy moją pierwszą świecę YC.
O, ja mam duży słój i przy pierwszych paleniach musiałam okno otwierać, żeby się nie udusić.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:30   #2628
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dla mnie każdy zapach YC z karmelem daje trochę maggi
Nie strasz, nie cierpię maggi.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
O, ja mam duży słój i przy pierwszych paleniach musiałam okno otwierać, żeby się nie udusić.
Może wosk jest po prostu słabszy. A może dostałam jakiś zwietrzały, bo opakowanie było uszkodzone, nie wiadomo w sumie ile czasu tak leżał...
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 13:34   #2629
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Możecie mnie uświadomić o co chodzi z zapachami Q1, Q2, itd. ? Wiem, ze to kolejno nowe zapachy wiosenne, letnie. Ale czy te zapachy wchodza do stalej oferty w miejsce tych wycofanych i sa dostepne cały rok, czy tez mozna je kupić jedynie w odpowiednią pore roku?
Z tego co mi wiadomo, to wchodzą do całorocznej oferty.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czy na tej stronie można gdzieś znaleźć ranking zapachów? Coś jak najlepiej oceniane w KWC?

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Znalazłam, ale niestety ranking pokazuje wszystkie, nawet te mające tylko 1 opinię. :/ Tak czy inaczej przydatne.
Zarzucisz linką ?

Zostało mi około 1/3 dużego tumblera Spiced Orange, liczę że wykończę w okresie świątecznym, powinien ładnie się wypalić.
Gorzej z 1/4 dużego słoja Sugared Apple. Straszny tunel mi się zrobił, hm, jak ja to wypalę ?

Doszły woski dla mamy, przez folijkę cudne
Sparkling Cinnamon wydaje się być dużo bardziej optymistyczne niż Cinnamon Stick.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 13:42   #2630
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo, to wchodzą do całorocznej oferty.


Zarzucisz linką ?

Zostało mi około 1/3 dużego tumblera Spiced Orange, liczę że wykończę w okresie świątecznym, powinien ładnie się wypalić.
Gorzej z 1/4 dużego słoja Sugared Apple. Straszny tunel mi się zrobił, hm, jak ja to wypalę ?

Doszły woski dla mamy, przez folijkę cudne
Sparkling Cinnamon wydaje się być dużo bardziej optymistyczne niż Cinnamon Stick.
To w koncu które zapachu sa sezonowe, bo juz zgłupialam?

To ze zuzywaniem idziesz jak burza :P Ja najmiej mam w sloju niecale 2/3, ale sloj kupiony rok temu Teraz troche przyspieszylam, ale i tak wolno mi idzie, bo codziennie pale sobie cos innego, jeden zapach by mi sie znudził

No i jednak nei we wszystkim sie zgadzamy :P Ja wosk Sparkling Cinnamon tez mam, tez na razie na sucho wąchalam i dla mnie smierdzi

A co do tunelu, to spróbuj zejsć z niego tak: przy paleniu okręć slój szczelnie folią przy okazji zmniejszając otwór na górze i niech sie nadmiar topi az płomyk bedzie malutki, potem zdejmij folię, niech troche wosku odparuje i jak płomyk sie zwiekszy to powtórz wszystko od początku. I tak do skutku.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2012-12-21 o 13:44
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 14:07   #2631
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
To w koncu które zapachu sa sezonowe, bo juz zgłupialam?
Masz na myśli limitowanki Festive? Te wychodzą na święta.
Q1, Q2, Q3, Q4 to sezony pór roku i wchodzą na rynek stopniowo.

Nie wiem czy się zrozumiałyśmy, może ktoś inny poratuje
Cytat:

To ze zuzywaniem idziesz jak burza :P Ja najmiej mam w sloju niecale 2/3, ale sloj kupiony rok temu Teraz troche przyspieszylam, ale i tak wolno mi idzie, bo codziennie pale sobie cos innego, jeden zapach by mi sie znudził

No i jednak nei we wszystkim sie zgadzamy :P Ja wosk Sparkling Cinnamon tez mam, tez na razie na sucho wąchalam i dla mnie smierdzi

A co do tunelu, to spróbuj zejsć z niego tak: przy paleniu okręć slój szczelnie folią przy okazji zmniejszając otwór na górze i niech sie nadmiar topi az płomyk bedzie malutki, potem zdejmij folię, niech troche wosku odparuje i jak płomyk sie zwiekszy to powtórz wszystko od początku. I tak do skutku.
Ja palę po 8-10 godzin w pracy, dlatego tak schodzi W domu już nie zawsze mam ochotę.

Niewykluczone, że po zapaleniu Sparkling już mi nie podejdzie Ale ja dość lubię cynamon.

Tak, domyślam się, że bez gimnastykowania się nie obejdzie Oglądałam filmik na yt jak facet pokazywał jak on dobiera się do stunelowanej resztki - jak knot się wypali do zera a sporo wosku jeszcze zostanie. Najpierw rozkrawa tealighta, wydobywa z niego knot na podstawce. Potem robi kąpiel wodną woskowi, że zrobi się zupełnie płynny. Przelewa to na moment do innego pojemnika. Ustawia w słoju knot na podstawce, wlewa ciepły, płynny wosk i czeka aż ostygnie i stężeje. Potem odpala.
Takie trochę okrutne wydaje mi się to podgrzewanie na wolnym ogniu
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 14:22   #2632
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Masz na myśli limitowanki Festive? Te wychodzą na święta.
Q1, Q2, Q3, Q4 to sezony pór roku i wchodzą na rynek stopniowo.

Nie wiem czy się zrozumiałyśmy, może ktoś inny poratuje
Ja palę po 8-10 godzin w pracy, dlatego tak schodzi W domu już nie zawsze mam ochotę.

Niewykluczone, że po zapaleniu Sparkling już mi nie podejdzie Ale ja dość lubię cynamon.

Tak, domyślam się, że bez gimnastykowania się nie obejdzie Oglądałam filmik na yt jak facet pokazywał jak on dobiera się do stunelowanej resztki - jak knot się wypali do zera a sporo wosku jeszcze zostanie. Najpierw rozkrawa tealighta, wydobywa z niego knot na podstawce. Potem robi kąpiel wodną woskowi, że zrobi się zupełnie płynny. Przelewa to na moment do innego pojemnika. Ustawia w słoju knot na podstawce, wlewa ciepły, płynny wosk i czeka aż ostygnie i stężeje. Potem odpala.
Takie trochę okrutne wydaje mi się to podgrzewanie na wolnym ogniu

No wlasnie nie chodzi mi o limitowanki, ktore jak sama nazwa wskazuje sa limitowane :P Az taka gupia nie jestem

ale tu sie cos przewijalo o dyktacie pór roku, wiec myslalam, ze kazda pora roku ma moze takie swoje zapachy, ktore sie pojawiaja tylko wtedy, jak np. teraz Christmas Eve

No ja wlasciwie tez w pracy, bo pracuje w domu Lubie jak mi pachnie

A co do likwidacji tunelowania to wole moj sposób - mniej roboty
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2012-12-21 o 14:23
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 15:19   #2633
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Sparkling Cinnamon wydaje się być dużo bardziej optymistyczne niż Cinnamon Stick.
Oba są fajne, Cinnamon Stick jest taki suchy, sam cynamon, dość ciężki, ale fajny, a Sparkling Cinnamon pachnie dla mnie jak grzaniec - jest i cynamon i goździki, i jak dla mnie nutka owoców czerwonych...Oba zapachy bardzo lubię i uważam je za świetne na ten czas grudniowy
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 15:31   #2634
MARIOLA131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 118
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Średni słój Creamy Caramel. Mam nadzieję, że nie będę wyczuwać w nim rosołu, jak niektórzy.
z tym rosołem to coś na rzeczy jest odpaliłam sobie cermelek i pachniał mi jak słodka króweczka a syn wrócił z pracy i w drzwiach woła "o rosołek na obiad ! " ,niepocieszony był że to świeczka
MARIOLA131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 15:57   #2635
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
ale tu sie cos przewijalo o dyktacie pór roku, wiec myslalam, ze kazda pora roku ma moze takie swoje zapachy, ktore sie pojawiaja tylko wtedy, jak np. teraz Christmas Eve

No ja wlasciwie tez w pracy, bo pracuje w domu Lubie jak mi pachnie

A co do likwidacji tunelowania to wole moj sposób - mniej roboty
No ale Christmas Eve to jest akurat Festive a nie Q4
Q4 2012 to było Cranberry Ice, Sugared Apple, Snow in Love i Apple & Pine Needle.

Pewnie, że tak Od razu człowiekowi przyjemniej
Do mnie non stop klienci nawijają jak ja to ładnie pachnę A przecież wiadomka, że to świece.

Ja też zawsze owijam folią. Ciekawe czy na taki większy tunel to też podziała.
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2012-12-21 o 16:11
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:23   #2636
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zarzucisz linką ?
Jak wejdziesz sobie np. w woski, to tam na górze masz opcje filtrowania.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:41   #2637
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No ale Christmas Eve to jest akurat Festive a nie Q4
Q4 2012 to było Cranberry Ice, Sugared Apple, Snow in Love i Apple & Pine Needle.

Pewnie, że tak Od razu człowiekowi przyjemniej
Do mnie non stop klienci nawijają jak ja to ładnie pachnę A przecież wiadomka, że to świece.

Ja też zawsze owijam folią. Ciekawe czy na taki większy tunel to też podziała.
Czyli te zapachy dostepne tylko w zimę, to limitowanki Festive? a Q4 wchodzi do oferty stałej calorocznej?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:54   #2638
jagusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 94
Dot.: Świece zapachowe

Dopiero teraz znalazłam ten wątek

Nie wiem czy mogę tutaj, ale dla początkujących - mogę oddać tarty (są w miarę nowe, ale zapakowane były w woreczkach więc nie wywietrzały), które przyprawiają mnie o ból głowy.

jesli ktoś ma ochote prosze o pw.
rodzaje jak na zdjeciu.

Edytowane przez jagusiek
Czas edycji: 2012-12-21 o 19:20 Powód: woski znalazły przyjaciółki ;)
jagusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 20:41   #2639
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jak wejdziesz sobie np. w woski, to tam na górze masz opcje filtrowania.
Aaaa, faktycznie

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Czyli te zapachy dostepne tylko w zimę, to limitowanki Festive? a Q4 wchodzi do oferty stałej calorocznej?
Według mnie tak.

Ponadto z tego co pobieżnie czytałam wynika, że czasem niektóre wycofane zapachy wracają - choćby jak wspomniane Christmas Eve w Festive.

A tak w ogóle to wyprzedziłaś mnie i wykupiłaś słoik Buttercream od Pana Miałaś okazję wcześniej poznać? Super zapach
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:40   #2640
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to wyprzedziłaś mnie i wykupiłaś słoik Buttercream od Pana Miałaś okazję wcześniej poznać? Super zapach
Nie mialam Ale po opiniach na YC doszłam do wniosku, ze mi sie moze spodobac

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Ponadto z tego co pobieżnie czytałam wynika, że czasem niektóre wycofane zapachy wracają - choćby jak wspomniane Christmas Eve w Festive.
O Christmas Eve wiem, w tamtym roku kupiłam samplerek, ale zapachu nie zapamiętalam kompletnie. W tym kupilam wosk i pachnie troche lepiej, ale furory u mnie nie zrobił.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.