Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 18:39   #751
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Szczerze mowiac wszystko o co pytalas bylo juz w tym watku pisane, a jesli nie to mozna wyczytac na stronie lumiere. Wpisz lumiere minerals w google i pobuszuj po stronie Placimy przelewem przez Paypal. Ja nie mam nic przeciwko temu, zeby dolaczaly sie kolejne osoby, bo koszt przesylki zmniejszy sie jeszcze bardziej, ale pytaj Gosiali, bo to ona byla na tyle mila, ze zlozyla nasze zbiorowe zamowienie przez swoje konto W razie wspolnego zamawiania: przesylalysmy Gosiali pieniadze w polskich zlotych po przeliczniu dolarow + koszt przesylki z USA + koszt wysylki od Gosiali do nas.


Jesli masz nieskazitelna cere to puder chyba faktycznie wystarczy, jednak podklady troche kryja co sie czasem przydaje

Dzięki

Chyba najpierw zamówię sobie zestaw startowych próbek. Najprawdopodobniej wszystkie w wersji Flawless - Light Medium Warm, Light Medium Beige, Leight Beige i Leight Medium Neutral, zobaczymy jak się u mnie spiszą
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:20   #752
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mam pytanko odnośnie podkładów Lumiere, czy są lepsze od Rhea? Jak z kryciem i matowieniem skóry? Przy opcji kupna są różne rodzaje, który jest najlepszy do cery mieszanej?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 07:25   #753
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Mam pytanko odnośnie podkładów Lumiere, czy są lepsze od Rhea? Jak z kryciem i matowieniem skóry? Przy opcji kupna są różne rodzaje, który jest najlepszy do cery mieszanej?
To za pewne sprawa indywidualna - dla kazdego co innego. Ja juz gdzies w tym watku recenzowałam dokładnie Rhea pod kątem krycia matowienia etc, poszukaj może cos to Ci pomoże. Dla mnie Lumiere sa o niebo lepsze. Co do rodzaju podkładu Lumiere to chyba sama musisz wybrać, ja mam skorę mieszaną w kierunku tlustej i wybrałam Veena Velvet I Cashmere Silk, ale sama musisz poczytac co piszą na stronie Lumiere i wybrac.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:23   #754
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziewczyny tak sobie podczytują wątek od początku potem od końca i niestety nie wiem o jakich firmach podkładów mineralnych rozmawiacie. Możecie mnie oświecić proszę? Same skróty i nic nie rozumiem
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:28   #755
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
dziewczyny tak sobie podczytują wątek od początku potem od końca i niestety nie wiem o jakich firmach podkładów mineralnych rozmawiacie. Możecie mnie oświecić proszę? Same skróty i nic nie rozumiem
Meow Minerals
Lumiere Minerals
Everyday Minerals (EDM)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:54   #756
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

baaardzo dziękuję, już szukam w sieci

EDIT: już się wyedukowałam (obecnie zrobiłam drugie podejście doloreala i jest fajnie choć chcialabym spróbowć minerałków z prawdziwego zdarzenia i zamówić sobie próbki z Lumiere.
Czy ktoś może ma zamiar zamawiać a jest bardziej rozgarnięty niż ja?
Mogę się podłączyć?
Sue - a Ty? Będziesz coś zamawiać w końcu, może razem będzie nam raźniej?

Edytowane przez musicman
Czas edycji: 2008-03-25 o 11:46
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:14   #757
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Narazie dokładnie przejrzałam ofertę Lumiere, wygląda interesująco Tylko mam pytanie co oznacza ta płatność: Money Order/ Cashier's Check ?? Kurcze muszę zamówić eKartę w mbanku bo widze, że płatności są utrudnione. Mogliby podać numer konta to nie byłoby problemu a tak wymyślają
A i jeszcze jedno, jak jest z odcieniami, czy są zgodne z tym co podane na stronkach? Chodzi mi o Lumiere, ED, Monave i Meov. Czytałam cały wątek ale tyle tego jest, że się już pomieszałam. Jakby ktoś zamawiał, te kosmetyki to mogę chętnie się przyłączyć;-)

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2008-03-25 o 12:55
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 14:21   #758
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
baaardzo dziękuję, już szukam w sieci

EDIT: już się wyedukowałam (obecnie zrobiłam drugie podejście doloreala i jest fajnie choć chcialabym spróbowć minerałków z prawdziwego zdarzenia i zamówić sobie próbki z Lumiere.
Czy ktoś może ma zamiar zamawiać a jest bardziej rozgarnięty niż ja?
Mogę się podłączyć?
Sue - a Ty? Będziesz coś zamawiać w końcu, może razem będzie nam raźniej?

Ja będę chyba brała zestaw próbek z darmową przesyłką, więc chyba przy starterach lepiej zamawiać osobno - założ sobie swoje konto, przesyłka i tak gratis
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 15:03   #759
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Ja będę chyba brała zestaw próbek z darmową przesyłką, więc chyba przy starterach lepiej zamawiać osobno - założ sobie swoje konto, przesyłka i tak gratis
ok tak zrobię

EDIT:
mam kolejne pytanko odnośnie minarałków , pytam o to też na forum dla bladolicych ale może tutaj szybciej się dowiem, może któraś z Was używała bądź widziała chociaż najjaśniejszy odcień podkładu mineralnego Mary Kay czyli Ivory 1?
Chcę go kupić na allegro ale boję się czy kolorek nie będzie za ciemny?
Mam już w domu dwa minerałki, które miały być jasne czyli Loreal D1 i Bare minerals fairy light i oba są za ciemne.
__________________

Edytowane przez musicman
Czas edycji: 2008-03-26 o 12:55
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 14:28   #760
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
ok tak zrobię

EDIT:
mam kolejne pytanko odnośnie minarałków , pytam o to też na forum dla bladolicych ale może tutaj szybciej się dowiem, może któraś z Was używała bądź widziała chociaż najjaśniejszy odcień podkładu mineralnego Mary Kay czyli Ivory 1?
Chcę go kupić na allegro ale boję się czy kolorek nie będzie za ciemny?
Mam już w domu dwa minerałki, które miały być jasne czyli Loreal D1 i Bare minerals fairy light i oba są za ciemne.
__________________

Czytalam na allegro, ze zarowno 1 jaki i 2 mary Kay nie naleza do najjasniejszych- są to dosc ciemne podkłady...i 2 wypada jasniejszy od 1.

Moje zamowienie EDM wyslane 12.03 nadal nie dotarło.. tym razem chyba go wcieło... zwykle otrzymywałam paczke dokladnie po 14 dniach. Moze to wina swiąt?

Meow Siamese Frisky FF tez jeszcze nie dotarło, ale testuje sobie pozostałe kolorki. Z pewnoscia nie jest to podkład dla cer suchych.. wersja Pampered Puss po 3 dniach z rzedu wysuszyła mi skore na wiór
Na lato zatem idealny
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 15:37   #761
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A do mnie dotarły próbki Lumiere, za parę dni zrobię porównanie trójeczki, albo czwóreczki tj. Rhea, EDM, Lumiere i Meow i opiszę.

Psycha jednak co skóra to reakcja, mnie Pampered Puss wogóle nie wysuszają, mam cerę mieszaną (obecnie wszystko poza czołem suche). Ale może to dlatego, że używam głownie na filtry
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 16:22   #762
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No i ja też wczoraj złożyłam zamówienie na próbki Lumiere. Ciekawe kiedy przyjdą.
Poza tym wróciłam do L'oreala mineralnego, który jak się okazało używany na dobry krem nawilżający nie wysusza mi skóry, jaśnieje po godzinie i nie ściera się przez wiele wiele godzin.
No rewelacja! To jest najlepszy podkład jaki używałam, szkoda że kiedy kupiłam go jesienią to po 2 dniach odłożyłam na półkę i tak przeleżał sobie do przedwczoraj.
Jednak te podkłady mineralne to cudo na wszelkie paskudztwa na twarzy, naczynka, rumieńi suchość. Jestem w ciężkim szoku.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:47   #763
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja niedługo zamawiam próbki i chyba od razu wezmę pędzel. Zastanwiam się między :
http://www.lumierecosmetics.com/inde...=508&parent=25
http://www.lumierecosmetics.com/inde...=511&parent=25

Myślicie, że z dłuższą rączką lepiej? Czy jeszcze coś innego do Lumiere?
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:44   #764
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

hej Wszystkim!
Dawno mnie tu nie było, ale podczytuje Was regularnie.
Również złożyłam zamówienie Lumiere, którego nie mogę się już doczekać. Ciekawa jestem czy z kolorami trafiłam

Obecnie znów testuje nabyte wcześniej minerałki z EDM, trochę z kolorami nie trafiłam, więc kombinuję jak mogę - mieszając jaśniejsze z ciemnymi

sue. ja używam do EDM sephorowski pędzel kabuki, podobny jak ten z krótką nóżką i jest oki.

Jednak po zastanowieniu się dochodzę do wniosku, ze ten z dłuższą nóżką lepszy. Zerknęłam na swój, kupowany jest w takiej plastikowej oprawie, a ja jej nie zdjęłam, tylko ją ściągnęłam w dół - przedłużając nóżkę pędzelka

Pozdrawiam

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2008-03-28 o 08:38 Powód: dopiski
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 09:08   #765
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

też się zastanawiam nad pędzlem, ale dla mnie wygodniejszy jest z dłuższą rączką (czy nóźką jak kto woli ) nie wiem tylko czy lepiej kupić lumiere czy w sephorze.

A tak swoją drogą to wiem że tu nie miejsce ale może ktoś chciałby się wymienić ze mną , mam bare minerals fairy light 9g a potrzebny mi jaśniejszy. CHyba pójdę z tym na targowisko.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 09:31   #766
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
hej Wszystkim!
Dawno mnie tu nie było, ale podczytuje Was regularnie.
Również złożyłam zamówienie Lumiere, którego nie mogę się już doczekać. Ciekawa jestem czy z kolorami trafiłam

Obecnie znów testuje nabyte wcześniej minerałki z EDM, trochę z kolorami nie trafiłam, więc kombinuję jak mogę - mieszając jaśniejsze z ciemnymi

sue. ja używam do EDM sephorowski pędzel kabuki, podobny jak ten z krótką nóżką i jest oki.

Jednak po zastanowieniu się dochodzę do wniosku, ze ten z dłuższą nóżką lepszy. Zerknęłam na swój, kupowany jest w takiej plastikowej oprawie, a ja jej nie zdjęłam, tylko ją ściągnęłam w dół - przedłużając nóżkę pędzelka

Pozdrawiam
Ktory pedzel z ephory z dluzsza raczka posiadasz? Ile kosztowal? Mam ten maly Kabuki i niby jest ok, ale nie odczuwam super komfortu uzywajac go.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 11:08   #767
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny! Ale się naśmiałam z tej "nóżki - rączki"

Mam pędzel Sephora Professionnel kabuki 50, z naturalnego włosia, z czarną rączką, ale ona jest krótka. Uzyskałam efekt dłuższej rączki, bo nie zdjęłam całkowicie tego opakowania plastikowego, przez co jak dla mnie jest wygodniejszy.
Kosztował chyba 39zł
A to on na KWK
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14247

Rączka w rzeczywistości jest krótsza niż na zdjęciu się wydaje.
Nie miałam żadnego pędzla do minerałow, więc go nabyłam. Myślę sobię, ze nie jest stworzony do tego typu pudrów, jest dobry, ale nie rewelacyjny.
Wcześniej Czarny Elf (wg mnie guru od mnierałów)pisała, ze ściety pędzel jest lepszy do nakładania tego typu pudrów.
Sama takiego ścietego nie posiadam, moze ktoś ma , to niech się wypowie.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 11:21   #768
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

mam obie

Jakie te pedzle sa mieciutkie... w zyciu nie mialam w reku tak mieciutkich pedzli Szkoda jedynie ze takie krotkie rączki...naprawde malenstwa

Meow to duze opakowanie full size. Nabite prawie po sam brzeg podkładem. Pudełko 85g... zawartosc niby 30g.
Dostalam 2 probki cieni gratis, niestety nie moje kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT8351.JPG (57,5 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8350.JPG (57,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8339.JPG (78,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8340.JPG (52,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8322.JPG (51,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8301.JPG (47,1 KB, 29 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 11:38   #769
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ale się naśmiałam z tej "nóżki - rączki"

Mam pędzel Sephora Professionnel kabuki 50, z naturalnego włosia, z czarną rączką, ale ona jest krótka. Uzyskałam efekt dłuższej rączki, bo nie zdjęłam całkowicie tego opakowania plastikowego, przez co jak dla mnie jest wygodniejszy.
Kosztował chyba 39zł
A to on na KWK
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14247

Rączka w rzeczywistości jest krótsza niż na zdjęciu się wydaje.
Nie miałam żadnego pędzla do minerałow, więc go nabyłam. Myślę sobię, ze nie jest stworzony do tego typu pudrów, jest dobry, ale nie rewelacyjny.
Wcześniej Czarny Elf (wg mnie guru od mnierałów)pisała, ze ściety pędzel jest lepszy do nakładania tego typu pudrów.
Sama takiego ścietego nie posiadam, moze ktoś ma , to niech się wypowie.
Dziekuje Mam prawie identyczny pedzel - jasniejsze wlosie i jeszcze krotsza raczka. Moze to ten sam, kosztowal dokladnie 39zl...tylko foto jakies przeklamane? Nie wiem. Mialam w planach zamowic sobie ten plasko sciety pedzel, ale nie starczylo mi pieniedzy no i nie bylam pewna, czy mineraly sie u mnie sprawdza, wiec postanowilam pozostac przy sephorowym. Jednak przy nastepnym zamowieniu na pewno sie skusze

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
mam obie

Jakie te pedzle sa mieciutkie... w zyciu nie mialam w reku tak mieciutkich pedzli Szkoda jedynie ze takie krotkie rączki...naprawde malenstwa

Meow to duze opakowanie full size. Nabite prawie po sam brzeg podkładem. Pudełko 85g... zawartosc niby 30g.
Dostalam 2 probki cieni gratis, niestety nie moje kolory

Piekny zestaw
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 12:38   #770
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość

Piekny zestaw
Wlasnie sie wysmarowalam FF... jestem troche zawiedzona, poniewaz siamese frisky FF, ma totalnie inny odcien niz PP...brak mu zolci, jest raczej w zimnym odcieniu. Tej kapki zolci mi brakuje.
Siamese Frisky FF jest calkiem podobny do Chausie Frisky PP
Takich roznic w tonacji dla roznych formuł nawet w EDM nie ma.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 12:48   #771
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

psycha piękne zakupy!!!

Super pędzle! Widzę, że zdecydowałaś się na pełnowymiarowe opakowania EDM. Teraz czekam na próbki Lumiere, ale testuje ponownie EDM i tym razem wydają mi się ok, oprócz koloru.
Jeśli można wiedzieć to ile kosztował Cię zestaw EDM z pędzlami??? I jaki był koszt przesyłki (do Polski?)
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 12:55   #772
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
psycha piękne zakupy!!!

Super pędzle! Widzę, że zdecydowałaś się na pełnowymiarowe opakowania EDM. Teraz czekam na próbki Lumiere, ale testuje ponownie EDM i tym razem wydają mi się ok, oprócz koloru.
Jeśli można wiedzieć to ile kosztował Cię zestaw EDM z pędzlami??? I jaki był koszt przesyłki (do Polski?)
Kupowalam w zestawie - Personal Custom Kit - mozesz sobie wybrac 6 pelnowymiarowych produktow ( kolorowka lub akcesoria i pielegnacja) z calej oferty... kit taki kosztuje 32$ + 13 $ z czyms za przesylke.
Kupujac osobno placilabym ponad 60$.. warto sie skusic na taki zestaw
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 12:58   #773
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Super! dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Jeśli Lumiere mnie nie zachwyci to się skuszę na taki zestawik z EDM

Psycha a czy mogłabyś mi doradzić kolor z EDM?
Mam próbki:
Buff fair neutral
Beige sandy Fair - oba za jasne
cool fair medium - za ciemny
Teraz łącze jasny z ciemnym no i uzyskuje powiedzmy efekt zadowalający ( chyba, ze za dużo jest jasnego to wyglądam blado).
Wszystkie podkłady mam w wersji intensive, ale chyba w EDM nie ma różnicy pomiędzy formułami w kolorach.
Jestem typem chłodnym, lato ...
Jaki byś mi kolor podkładu poleciła?

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2008-03-28 o 13:24 Powód: dopiska
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 15:48   #774
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Super! dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Jeśli Lumiere mnie nie zachwyci to się skuszę na taki zestawik z EDM

Psycha a czy mogłabyś mi doradzić kolor z EDM?
Mam próbki:
Buff fair neutral
Beige sandy Fair - oba za jasne
cool fair medium - za ciemny
Teraz łącze jasny z ciemnym no i uzyskuje powiedzmy efekt zadowalający ( chyba, ze za dużo jest jasnego to wyglądam blado).
Wszystkie podkłady mam w wersji intensive, ale chyba w EDM nie ma różnicy pomiędzy formułami w kolorach.
Jestem typem chłodnym, lato ...
Jaki byś mi kolor podkładu poleciła?
Na cool fair medium tez sie nadziałam W EDM sa roznice kolorow pomiedzy formułami, ale bardzo delikatne, tak ze niewidoczne na skorze.

Naturalny beż z kapką rożu:
fairly light
Light Medium

Naturlany beż z kapką zółci:
fairly light neutral
light neutral


Te powinne Ci pasowac, wybierasz zaleznie od tonacji skory.
Są o 1,5 tonu jasniejsze od Fair Medium.

sunkissed fair - ..dla mnie to wersja fairly light na lato, wiecej tam zólci

multi task - o dobry ton jasniejszy od tych wszystkich, wydaje sie byc natomiast uniersalny.. zolc +roz... ale moze byc za jasny

Zrobilam zdjecie, na miare moich mozliwosci, rozjasnilam torche by wiernie oddawalo kolory, Przu light yedium nie jestem pewna czy nie bedzie przyciemnial, nie testowalam jeszcze, jako ze dopiero dzis przylecial.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm.jpg (43,9 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2008-03-28 o 18:09
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 19:37   #775
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zamówiłam próbki, ale bez pędzla, bo niedostępny.. Chciałabym kupić pędzel z Lumiere najchętniej, a na ten z sephory trochę na razie szkoda mi pieniędzy a różnych opinii sie o nim naczytałam. W związku z tym.. co polecacie do nakładania tych próbek? Nie wiem czy jest sens inwestować na razie w jakieś pędzle. Raczej jakieś gąbeczki nie przejdą?..
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:07   #776
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Na cool fair medium tez sie nadziałam W EDM sa roznice kolorow pomiedzy formułami, ale bardzo delikatne, tak ze niewidoczne na skorze.

Naturalny beż z kapką rożu:
fairly light
Light Medium

Naturlany beż z kapką zółci:
fairly light neutral
light neutral


Te powinne Ci pasowac, wybierasz zaleznie od tonacji skory.
Są o 1,5 tonu jasniejsze od Fair Medium.

sunkissed fair - ..dla mnie to wersja fairly light na lato, wiecej tam zólci

multi task - o dobry ton jasniejszy od tych wszystkich, wydaje sie byc natomiast uniersalny.. zolc +roz... ale moze byc za jasny

Zrobilam zdjecie, na miare moich mozliwosci, rozjasnilam torche by wiernie oddawalo kolory, Przu light yedium nie jestem pewna czy nie bedzie przyciemnial, nie testowalam jeszcze, jako ze dopiero dzis przylecial.
Psycha Wielkie dzięki !!!
Jutro na spokojnie coś sobie dopasuję!!

Dziś dotarły do mnie próbki Lumiere !!! Hura!!
Jutro zaczynam testy!!!
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 22:31   #777
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Ja niedługo zamawiam próbki i chyba od razu wezmę pędzel. Zastanwiam się między :
http://www.lumierecosmetics.com/inde...=508&parent=25
http://www.lumierecosmetics.com/inde...=511&parent=25

Myślicie, że z dłuższą rączką lepiej? Czy jeszcze coś innego do Lumiere?
Mam ten z dłuższą rączką za 19 $ i jest super, zdecudowanie wygodniejszy niż z kórtką rączką
mam też pędzel z EDM i Lumiere jest gęściejszy, bardziej zbity...wolę go

udanych wyborów
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:07   #778
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja mam juz swojego faworyta z Lumiere - formula Flawless Face. Idealna. W porownaniu do Veena Velvet - lepiej kryje, dluzej sie trzyma, mimo nalozenia jej na filtr i zmachania sie biegajac do weterynarza i spowrotem z kazdym kotem po kolei (mam ich 3 i kawalek drogi) po powrocie do domu twarz wygladala na tyle dobrze, ze nie mialam potrzeby jej niczym matowic. Wytrzymala do 18, pozniej byla juz przetluszczona. Zglaszam sie na ochotnika przy nastepnym zamawianiu I jednak bede sie decydowac na najjasniejsze odcienie, jakie maja, bo przyciemnianie bawilo mnie przez pare dni, teraz chce juz spowrotem byc biala
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:11   #779
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja się cieszę , że wziełam Light Med Cool , bo po Warmie wyglądam jak cegiełka....A formuła Flawless faktycznie jest super , ja ją docenilam zwlaszcza po testowaniu Lucidity, który jest super , leciutki ale dla mnie niestety za suchy....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:18   #780
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja się cieszę , że wziełam Light Med Cool , bo po Warmie wyglądam jak cegiełka....A formuła Flawless faktycznie jest super , ja ją docenilam zwlaszcza po testowaniu Lucidity, który jest super , leciutki ale dla mnie niestety za suchy....
Tzn ze masz chlodny odcien skory Nie dziwie sie, ze wygladalas jak cegielka, bo nic nie wyglada na twarzy gorzej niż podklad w innej tonacji - wiem cos o tym, bo dlugo nakladalam na twarz rozowawe, zimne podklady. Gdy tymczasem mam ciepla skore, ktora wpada w zolc. Dlatego ten odcien sam w sobie bardzo mi pasuje, jednak jest po prostu za ciemny.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.