Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 13:39   #91
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Tez mialam probke korektora niebieskiego i niestety niewypal - poglebial moje fiolety pod oczami. Ciekawa jestem bardzo tej macicy perlowej dodawanej do kremow. Kusi...
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 13:43   #92
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
ja mam brazowe cienie pod oczami i mioglam sobie zolty zamowic ale coz. pozyjemy zobaczymy
pozdrawiam

Dotarly dzis do mnie te mineralne cudenka Jednak niebieski korektor jest super na brazowe cienie pod oczami. Nigdy nic mi ich tak nie rozjasnilo a ponadto nie podkresla zmarszczek mimicznych. Puder Pearl Beauty jest super. Ktos tu pisal, ze ciezko puder mineralny rozprowadzic jak sie duzo nakladzie. A mi poszlo za pierwszym razem idealnie. nakladam go jak ziemie sloneczna - szybkimi kolistymi ruchami zamiatam po calej twarzy poczawszy od policzkow. efekt rewelacyjny a nie wiele potrzeba pudru. I roz tez jest super. generalnie kosmetyki (puder, korektor i roz) daja bardzo naturalny i zdrowy wyglad. Niby nie widac niczego na twarzy a wyglada sie cudownie. Juz zlozylam kolejne zamowienie
Polecam

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:07 Powód: post pod postem
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 16:41   #93
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Paprak witaj w gronie zadowolonych mineralek

Do mnie dzis doszedl puder brazujacy Sheer Tan i jestem jeszcze bardziej zachwycona niz przy Baby Bronze Do tego dwie probki cieni Bordeaux i Wild Mango - pierwszy to burdelowy bordo-roz z polyskiem a'la jedwab, a drugi to ciemniejsza wersja rozowego, rozswietlajacego pudru z Avonu.
Od razu dzis sie zmalowalam. Puder nalozylam na City Blocka 25 i wyszlo genialnie (chyba sobie samoopalacze daruje, po co mi takie ryzykowne ustrojstwa, pare machniec pedzlem i wygladam jak czlowiek), jest odrobine jasniejszy od odcienia Baby Bronze (oba sa idealna dla bladolicych zeby "opalenizna" nie byla przerysowana) i nie ma polysku. Nalozylam go na cala twarz i szyje, a modelowanie zalatwilam BB. Marzy mi sie teraz 100 gramowy pojemnik, co by sobie do ciala bez zalu uzywac. Jak mi wpadna extra krugerandy... Wreszcie nie wygladam jak przechodzona denatka gdy znienacka wpadne pod swiatlo jarzeniowki
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 11:44   #94
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Witajcie-jakiś czas temu L'oreal wyprodukował serię mineralnę (podobno tylko z nazwy) no i Isadora.Czy któraś z was używa czegoś z powyższych??Ja sama mam 9 gramowy podkład mineralny Isadory i jestem naprawde zadowolona-tylko strasznie ciekawi mnie skład-czy on aby napewno jest naturalny czy to tylko chwyt reklamowy...wiec musze chyba zapytac się dziewczyn na biochemii..
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 09:32   #95
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Witam, czy ktos stosował podkłady mineralne inne niż Rhea i nie pseud-mineralne typu L'oreal??? W któryms z postów przeczytałam, ze Rhea dośc uwydatnia pory, co dla mnie jest dyskwalifikujace. Z drugiej strony minerały kuszą.
Myslalam nad sprowadzeniem sobie ze Stanówm kosmetykow tej firmy (wysyłaja do Europy)
http://www.everydayminerals.com/g?t=...ormulaPicker=3

Poza tym odcieni podkładów jest tam bez liku dodatkowo kazdy moze wystapic w 4 odmianach (matowej, pół-matowej etc). Boje sie jednak, ze będa to pieniadze wyrzucone w błoto jesli KAZDY rodzaj mineralnych podkładów uwydatnia pory.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 12:16   #96
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
odgrzebuje watek

Ja kupilam nie dawno podklad mineralny firmy ''bella pierre''.Ma on 8 odcieni ale ekspedientki na stoisku firmowym na zyczenie klientam mieszaja 2 odcienie aby powstal taki idealnie dobrany do odcienia skory klienta.
Kosztowal mnie okolo 30 pound; i to byla promocja(!) bo normalnie kosztuje ok. 35pound;
Jednak mimo ceny kupilam go bo:
-utrzymuje sie na buzce bez poprawet ok. 8 h to duuuzo!
-jest baaardzo naturalny , po nalozeniu go na twarz nie zauwazylam roznicy miedzy skora z podkladem i bez... no moze za wyjatkiem takiej roznicy ze po pomalowaniu sie tym podkladek WSZYYSTKIE zaczerwienienia, widoczne naczynka, przyszcze i zadrapania poprostu ZNIKAJA
-I jeszcze cos, jest bardzo wydajny... tak mi sie wydaje, bo na pomalowanie twarzy wzilam naprawde ODROBINKE !!... A pokrylam cala twarz, jednak efektu maski nie ma.

Twarz wyglada jakby poprostu ktos zmazal nam z niej wszelkie zaczerwienienia i inne ''problemy'' ale naturalnie. Chyba ze nalozymy grubsza warstwe to wtedy piegi tez znikna Jeszcze nie doszlam do taaakiej wprawy.
Za 1 razem malowala mnie ekspedientka na firmowym stoisku.
-Kolejny plus: ten podklad ma filtr naturalny SPF 20 .. wiec ochrona dla skory jest (choc nie znam sie na tych filtrach taak bardzo i nie wiem czy jest stabilny czy nie) jednak dla mnie ktora jak dotad uzywala podkladow bez filtrow wogole to duuza zmiana


Tylko jest 1minus... ja kupilam ten podklad w ANGLI. i z tego co wiem to jeszcze tej firmy w Polsce nie ma
Mozna ja kupic na angielskim ebay
Ale nie zawsze uzytkownicy chca wysylac za granice , chyba ?? Tak slyszalam...
Wiec juz sie martwie czy po zuzyciu tego podkladu dostane nastepny-czy zdarzy ta firma wejsc na Polski rynek , albo czy uda mi sie kupic podobny odcien innej DOBREJ firmy. Bo z tego co czytam to ta RHEA to nei jest za dobra...
Moze ISADORA?????

Podkladzik naaaprawe cuuud Jestem nim zachwycona... Chce taki sam Choc moze mi sie zmieni i w trakcie uywania tego wypatrze cos innego ???
Tak czy inaczej Polecam , bo choc drogi to sie oplaca!!

Co wy na to???

A i jeszcze cos. Pomalowalam sie tym podkladzikiem po nosie i ... wszystkie widoczne pory znikly i ... przy wycieraniu nosa husteczka podkladzik nie schodzi ... co zdarzalo mi sie przy podkladzie Maybelline ...
Akurat mam katar!
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl


Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:08 Powód: post pod postem
1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 15:49   #97
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cos dla fanek mineralow, sposob aplikacji sypanego korektora i podkladu, chociaz po prawdzie, to dziewczynie ze zdjecia makijaz raczej niepotrzebny patrzac na gladka cere
http://www.youtube.com/watch?v=OB8nfJCOIeE
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 23:01   #98
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cos dla fanek mineralow, sposob aplikacji sypanego korektora i podkladu, chociaz po prawdzie, to dziewczynie ze zdjecia makijaz raczej niepotrzebny patrzac na gladka cere
http://www.youtube.com/watch?v=OB8nfJCOIeE
sliczna jest ta dziewczyna, nie widze zbytnio roznicy przed i po (achhh <= westchnienie zazdrosci )
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 05:27   #99
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Witam, czy ktos stosował podkłady mineralne inne niż Rhea i nie pseud-mineralne typu L'oreal??? W któryms z postów przeczytałam, ze Rhea dośc uwydatnia pory, co dla mnie jest dyskwalifikujace. Z drugiej strony minerały kuszą.
Myslalam nad sprowadzeniem sobie ze Stanówm kosmetykow tej firmy (wysyłaja do Europy)
http://www.everydayminerals.com/g?t=...ormulaPicker=3

Poza tym odcieni podkładów jest tam bez liku dodatkowo kazdy moze wystapic w 4 odmianach (matowej, pół-matowej etc). Boje sie jednak, ze będa to pieniadze wyrzucone w błoto jesli KAZDY rodzaj mineralnych podkładów uwydatnia pory.
Ja wlasnie testuje Everyday Minerals.Zamowilam sobie darmowe probki(3 odcienie podkladow,roz i korektor)zaplacilam tylko za przesylke.Na razie testowalam podklad o najmocniejszym kryciu(intensive)-jest b fajny,swietnie kryje i nie uwydatnia porow oraz nie przesusza skory,roz jest cudowny(zamowilam odcien soft touch) z korektora jestem srednio zadowolona(wydaje mi sie ze zamowilam za ciemny odcien-bede probowala jeszcze go nakladac na mokro-moze sie lepiej sprawdzi)
W kazdym badz razie polecam EDM.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 10:43   #100
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Elfie dzieki za posta, tak sie wlasnie zastanawialm czy ktos na wizazu uzywal Everyday Minerals. Korektor wybralas za ciemny ale dobrze kryje? Czy skora po nalozeniu mineralow jest bardzo matowa i sucha, wyglada jakby sie mialo nalozony puder? Stosowalam juz mineraly ale nie na cala twarz i nie wiem. Nakladasz je podobnie jak dziewczyna z YouTube czy masz wlasny sposob? Z gory dzieki za odpowiedz
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 17:17   #101
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Elfie dzieki za posta, tak sie wlasnie zastanawialm czy ktos na wizazu uzywal Everyday Minerals. Korektor wybralas za ciemny ale dobrze kryje? Czy skora po nalozeniu mineralow jest bardzo matowa i sucha, wyglada jakby sie mialo nalozony puder? Stosowalam juz mineraly ale nie na cala twarz i nie wiem. Nakladasz je podobnie jak dziewczyna z YouTube czy masz wlasny sposob? Z gory dzieki za odpowiedz
Korektor kryje srednio-wydaje mi sie ze podklad(intensive) kryje lepiej.Skora po nalozeniu podkladu jest pol matowa-nie sucha-efekt jest bardzo naturalny-twarz wyglada tak jakby sie podkladu wogole nie mialo.Nakladam malym pedzlem do pudru(podrozny)Jednak nie nakladam go tak jak dziewczyna z tego filmu(ja nakladam go lekko-nie przyciskam tak pedzla do twarzy(boje sie ze mi skore podrazni).Wogole na tym filmiku wydawalo mi sie ze ta dziewczyna bardzo naciaga twarz(troche sie przerazilam)-no ale moze sie nie znam.Mam miekki pedzel ale chyba by mnie podraznil gdybym tak nakladala(mam bardzo wrazliwa skore)


Zrobilam zdjecie tym probkom(normalne i zoom)-w swietle dziennym dzisiaj rano.

Od lewej:
Podklad Fair neutral(intensive)-ten testowalam
Podklad Fair Neutral(semi matte)
Podklad Sandy Fair(original glo)
Korektor(intensive fair)
Roz(soft touch)

Aha podklad jest b wydajny-w tej probce wydaje sie ze jest malo ale mysle za starczy mi na kilka razy(ja nakladam b malo).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg everydm.jpg (110,9 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg em.jpg (115,3 KB, 115 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-11-10 o 18:58
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 19:04   #102
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

vril, przegladalam ostatnio recenzje podkladow mineralnych na makeupalley i takze zainteresowala mnie firma EM. w najblizszym czasie bede pyrzymierzac sie do zakupu kilku wersji podkladu (intensive, matte i semi-mattte). czy wiesz ile wynosi przesylka do polski - mi nie udalo sie znalezc nigdzie infa na ten temat (moze jako blondynka jestem malo rozgarnieta...)

CzarnyElfie, musze rowniez podziekowac za zdjecia - mam zamiar zamowic ten sam odcien podkladu co ty . czy myslisz, ze bedzie nadawal sie do jasnej, wpadajacej lekko w zolc karnacji (nie zdecydowalam sie narazie na nic cieplejszego, bo wyczytalam, ze jasne odcienie wpadaja w pomarancz)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 19:28   #103
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
vril, przegladalam ostatnio recenzje podkladow mineralnych na makeupalley i takze zainteresowala mnie firma EM. w najblizszym czasie bede pyrzymierzac sie do zakupu kilku wersji podkladu (intensive, matte i semi-mattte). czy wiesz ile wynosi przesylka do polski - mi nie udalo sie znalezc nigdzie infa na ten temat (moze jako blondynka jestem malo rozgarnieta...)

CzarnyElfie, musze rowniez podziekowac za zdjecia - mam zamiar zamowic ten sam odcien podkladu co ty . czy myslisz, ze bedzie nadawal sie do jasnej, wpadajacej lekko w zolc karnacji (nie zdecydowalam sie narazie na nic cieplejszego, bo wyczytalam, ze jasne odcienie wpadaja w pomarancz)
Trzeba testowac

Intensive Fair neutral jest ok-ale wydaje mi sie ze troche rozowawy(w porwnaniu do szyji)(ja mam skore jasna neutralna ale jest wiecej zolci niz rozu).Wydaje mi sie ze lepszy odcien to bedzie dla mnie ten Sandy Fair.Nastepnym razem zamierzam sobie zamowic probki z Sandy fair(intensive ) a takze najjasniejszy odcien z cieplej tonacji-moja cera jest dziwna-taki mieszaniec ze mnie i w dodatku mam jasnobrazowe piegi.

Mysle ze powinnas sobie napewno zamowic Sandy Fair i moze cos z tonacjii cieplej(najasniejszy odcien-no ale jak mowisz ze wpadaja w pomarancz to moze lepiej nie) no i ten Fair Neutral(teraz poszlam do lazienki i w swietle lazienkowym wyglada ten intensive Fair neutral normalnie-a w moim pokoju bardziej rozowo-pewnie zalezy od swiatla.

Vril-wlasnie zrobilam test.Korektor nalozony pedzelkiem (do korektora)na mokro kryje idealnie(i jakos mi sie jasniejszy teraz wydawal)moze sekret tkwi w tym ze lepiej dziala nakladany na mokro.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:09 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 20:45   #104
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Elfie dziekuje bardzo za odpowiedz i fotki - piekny roz
Probowalam nalozyc swoj korektor Rhea, tak jak dziewczyna z YouTube i sie podrapalam pedzlem, jakby tego bylo malo wyszly mi krostki od podraznienia skory Nic to, powinno szybko zejsc. Same mineraly bardzo polubilam i sie zastanawiam czy pigmenty z poszczegolnych firm naprawde roznia sie czymkolwiek od siebie (mam na mysli ogolne walory uzytkowe), bo chyba tylko oferta kolorystyczna.

Kociolek przegladalam strone EM i znalazlam tylko info o wysylce na caly swiat ale bez kosztow, pewnie pojawiaja sie dopiero po dodaniu produktow do koszyka.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 20:50   #105
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Elfie dziekuje bardzo za odpowiedz i fotki - piekny roz
Probowalam nalozyc swoj korektor Rhea, tak jak dziewczyna z YouTube i sie podrapalam pedzlem, jakby tego bylo malo wyszly mi krostki od podraznienia skory Nic to, powinno szybko zejsc. Same mineraly bardzo polubilam i sie zastanawiam czy pigmenty z poszczegolnych firm naprawde roznia sie czymkolwiek od siebie (mam na mysli ogolne walory uzytkowe), bo chyba tylko oferta kolorystyczna.

Kociolek przegladalam strone EM i znalazlam tylko info o wysylce na caly swiat ale bez kosztow, pewnie pojawiaja sie dopiero po dodaniu produktow do koszyka.

No roz mi sie bardzo podoba-ma super kolor.
Co do korektora-sprobuj nalozyc pedzelkiem do korektora-na mokro-dla mnie to najlepszy sposob

Ja juz nie wroce do normalnych podkladow po wyprobywaniu mineralow,poniewaz:
-zdrowsze dla skory
-latwiej(szybcjej) sie je naklada
-nie czuc maski na twarzy
-lubie efekt naturalny na twarzy(no makeup)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 21:04   #106
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja tez lubie efekt no-makeup Dlatego tak straszliwie cieszy mnie nowy nabytek - podklad mineralny MACa Na dodatek MAC posiada tez w kolekcji mineralne pudry - rowniez jestem zachwycona. Mam teraz dylemat miedzy pudrem MAC a EL Lucidity Bo jestem zachwycona MACowym.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 21:08   #107
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja juz mam wprawe w nakladaniu mineralow, uzywam ich od roku. Chcialam po prostu sprobowac innej formy nakladania, bo ciagle slysze o tym wcieraniu w skore ale ja to od poczatku robilam inaczej, tylko tak sie interesowalam jakie inni znaja sztuczki
Korektor nakladam tylko miejscowo malym skosnym pedzelkiem do cieni, stapia sie idealnie ze skora i swietnie kryje, bylam ciekawa czy ten z EM rowniez.
Sama mam jeszcze pudry brazujace (najbardziej naturalny brazer z jakim milam stycznosc) i cienie. Tez uwazam, ze mineraly to swietna alternatywa dla tradycyjnego makijazu oraz wybawienie dla osob z problemami skornymi, poza tym sama natura ale jednak nie zgadzam sie z tym wcieraniem mineralow ostrym pedzlem, jednak lepiej jak kazdy sam dojdzie do wlasnego sposobu aplikacji.
Dziekuje jeszcze raz Elfie Mam nadzieje, ze sie jeszcze kiedys odezwiesz na tym watku i zdasz relacje z kolejnych kolorow
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 21:10   #108
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja tez lubie efekt no-makeup Dlatego tak straszliwie cieszy mnie nowy nabytek - podklad mineralny MACa Na dodatek MAC posiada tez w kolekcji mineralne pudry - rowniez jestem zachwycona. Mam teraz dylemat miedzy pudrem MAC a EL Lucidity Bo jestem zachwycona MACowym.
A jaka jest dokladna nazwa tego pudru Mac'a?
czy to moze ten:
http://www.maccosmetics.com/template...T_ID=PROD10342

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja juz mam wprawe w nakladaniu mineralow, uzywam ich od roku. Chcialam po prostu sprobowac innej formy nakladania, bo ciagle slysze o tym wcieraniu w skore ale ja to od poczatku robilam inaczej, tylko tak sie interesowalam jakie inni znaja sztuczki
Korektor nakladam tylko miejscowo malym skosnym pedzelkiem do cieni, stapia sie idealnie ze skora i swietnie kryje, bylam ciekawa czy ten z EM rowniez.
Sama mam jeszcze pudry brazujace (najbardziej naturalny brazer z jakim milam stycznosc) i cienie. Tez uwazam, ze mineraly to swietna alternatywa dla tradycyjnego makijazu oraz wybawienie dla osob z problemami skornymi, poza tym sama natura ale jednak nie zgadzam sie z tym wcieraniem mineralow ostrym pedzlem, jednak lepiej jak kazdy sam dojdzie do wlasnego sposobu aplikacji.
Dziekuje jeszcze raz Elfie Mam nadzieje, ze sie jeszcze kiedys odezwiesz na tym watku i zdasz relacje z kolejnych kolorow

No napewno zdam relacje

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:10 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:47   #109
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

http://www.youtube.com/watch?v=CYSwiXrj2uk
Ten filmik zdecydowanie bardziej oddaje moja wizje nakladania mineralow. W tym przypadku dziewczyna nie drze na chama pedzlami po twarzy tylko naklada podklad delikatniej, prawie jak zwykle pudry kosmetyczne. Swietnie widac roznice miedzy prawa, a lewa strona twarzy gdzie nalozone sa mineraly, cera jest ujednolicona, zgaszono zarozowienie skory i twarz jest w idealnej kompozycji z szyja i dekoltem. Widac moc i potencjal w tych firdygalkach
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 13:50   #110
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A jaka jest dokladna nazwa tego pudru Mac'a?
czy to moze ten:
http://www.maccosmetics.com/template...T_ID=PROD10342

Tak, to dokladnie ten puder, tylko zdaje sie, ze mialam jego sypka wersje. Tez w kolorze NC20, ktory jest troche za ciemny. Idealny jest NC15 ale dla zachowania proporcji jasniejsza twarz ciemniejsza reszta potrzebna NC5, ktora jak widze jest tylko wsrod sypkich niemineralnych dostepna.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 20:27   #111
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

vril, CzarnyElfie dzieki za odpowiedzi . CzarnyElfie, pomysl z testowaniem jest dobry, jestem jednak ciekawa, ile wyniesie przesylka - jesli bedzie to spora sumka to chyba kupie podklad w ciemno. niemniej jednak pomoglas opisem posiadanych kolorow
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 16:06   #112
bichonfrize
Raczkowanie
 
Avatar bichonfrize
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 50
GG do bichonfrize
tulipanna czy mogłabys napisac w jakiej cenie jest ten puder Mac'a? dziekuje za odpowiedz

Mam tez pytanie co do własciwosci kryjacych pudrow mineralnych... uzywam vichy dermablend i dobrze kryje ale wolalabym bardziej naturalny efekt... czy puder mineralny pozwoli osiagnac podobny efekt kryjacy
dziekuje za odpowiedz

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-11-13 o 17:25 Powód: post pod postem, przypominam o edycji
bichonfrize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 15:03   #113
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Puder mineralny Avon

Bardzo zainteresował mnie ten puder, ponoć dobrze kryje itd. ale mam problem z wyborem odcienia. Szukałam na jego temat rzeczy i odcień najjaśniejszy Ivory daje efekt córki młynarza, jest strasznie jasny nawet dla bladolicych. Cerę mam raczej jasną i nie wiem jaki odcień w końcu brać, ktoś może ma ten puder? Wie jaki następny jaśniejszy odcień następuje po tym Ivory?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 10:25   #114
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Puder mineralny Avon

Pytasz o ten pudrowy podkład z minerałami?
Był cały wątek o nim. Wynika z niego, że wszystkie odcienie poza Ivory są ciemne. Zresztą z palety wynika to samo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg avon.jpeg (30,4 KB, 45 załadowań)
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 14:36   #115
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Puder mineralny Avon

O dzięki za link, szukałam, nawet w wątku o Avonie pytałam i nie znalazłam tego.
Dzięki.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 16:08   #116
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Puder mineralny Avon

Almond wydaje sie byc minimalnie jaśniejszy, ale i tak jest ciemny...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 16:14   #117
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez bichonfrize Pokaż wiadomość
tulipanna czy mogłabys napisac w jakiej cenie jest ten puder Mac'a? dziekuje za odpowiedz

Mam tez pytanie co do własciwosci kryjacych pudrow mineralnych... uzywam vichy dermablend i dobrze kryje ale wolalabym bardziej naturalny efekt... czy puder mineralny pozwoli osiagnac podobny efekt kryjacy
dziekuje za odpowiedz

Moj podklad intensive EDM zakryl prawie wszystko ale nie czulam jakbym miala maske na twarzy.
Bylam ostatnio na wyjezdzie i pod wplywem zmiany wody i klimatu cera mi oszalala-mialam potworny wysyp na twarzy od wody-szczegolnie na brodzie czole i policzkach-cera zmienila mi sie z mieszanej suchej na mieszana tlusta.
Na szczescie ten podklad prawie wszystko zakryl-wklejam zdjecia.

Na zdjeciu EDM-odcien fair neutral(intensive) i korektor intensive fair miejscowo(1 zdjecie chyba jest z fleshem drugie bez)

Bylam zdziwiona jakie te probki EDM sa wydajne-malowalam sie ta probka przez tydzien i kilka razy jeszcze testowalam przed wyjazdem i ciagle jeszcze mam troche tego podkladu.


Tulipanna-dzieki za odpowiedz
Kociolek-ja zaplacilam za swoja przesylke niecale $4 ale do Polski to mysle ze moze wyniesc okolo$20(zgaduje)

Zdaje relacje z kolejnej probki EDM:

Testowalam: odcien Fair Neutral(semi matte)

Wrazenia
:krycie mniej intensywne niz w intensive,niestety nie przypasowala mi ta wersja,zdaje mi sie ze nieco wysusza skore-podklad jest tez bardziej widoczny na twarzy i jakos tak dziwnie zwazyl mi sie na twarzy(szczegolnie na brodzie)

W planach mam zakup nastepnych probek(tym razem wszytkie w wersji intensive-odcienie Sandy Fair i Fair Neutral)

Mysle tez o zakupie pedzla zcietego na prosto:
http://www.sallybeauty.com/Powder+Bu...efault,pd.html
(slyszalam ze podobno jest lepszy do nakladania mineralow)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2012-04-15 o 04:26
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 17:56   #118
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

CzarnyElfie, dzieki za info odnosnie wysylki, zrobie chyba symulacje testowa z pustym kontem paypal (oby przesylka nie wyniosla wiecej niz 20S). a propos zdjec, widac, ze cera wyglada bardzo ladnie, narobilas mi jeszcze wiekszej ochoty na te pudry
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 18:02   #119
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
CzarnyElfie, dzieki za info odnosnie wysylki, zrobie chyba symulacje testowa z pustym kontem paypal (oby przesylka nie wyniosla wiecej niz 20S). a propos zdjec, widac, ze cera wyglada bardzo ladnie, narobilas mi jeszcze wiekszej ochoty na te pudry
Koniecznie przetestujMam nadzieje ze wysylka nie wyniesie zbyt duzo

Dobrze ze wzielam ze soba ten puder na wyjazd(bez niego chyba nie wyszlabym do ludzi-moja cera naprawde wygladala okropnie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 09:48   #120
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No nareszcie ktoś kto uzywa EDM. Ja od lipca czaje sie z ich zakupem, zastanawiałam się nad tym aby próbki zamówiła mieszkajaca w US ciotka, ale w sumie może faktycznie warto , zeby od razu wyslali do Polski. Prawdopodobnie na jedno wyjdzie.
Reasdumujac, Czarny Elfie, uważasz, ze wersja intensive jest lepsza? Przynajmniej dla Twojej skóry? na co kładłaś podkład? Chodzi mi o krem, bo rózne opinie słyszałam o minerałach jesli chodzi o ich rozkładanie sie na kremach.

Edytowane przez wróbel
Czas edycji: 2007-11-25 o 10:10
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.