Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 17:09   #121
Milena...
Raczkowanie
 
Avatar Milena...
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 131
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Witajcie-jakiś czas temu L'oreal wyprodukował serię mineralnę (podobno tylko z nazwy) no i Isadora.Czy któraś z was używa czegoś z powyższych??Ja sama mam 9 gramowy podkład mineralny Isadory i jestem naprawde zadowolona-tylko strasznie ciekawi mnie skład-czy on aby napewno jest naturalny czy to tylko chwyt reklamowy...wiec musze chyba zapytac się dziewczyn na biochemii..

Witaj
Mam serię mineralną Isadora - puder prasowany , podklad do twarzy i ten magiczny pędzel - wiesz niby wszystko jest ok . Puder naprawdę delikatny, lekki -super wygląda na buzi , ale mam problem z podkladem - jakoś nie mogę sobie poradzic z tym pędzlem przy nakladaniu ...
jednym słowem ufifram się cala tym pyłkiem. Trochę jest to denerwujące .Może jestem zbyt mało cierpliwa albo wyłazi tu moje przyzwyczajenie do podkladów tubce.

Skład : nie zawiera srodków chemicznych i konserwujących, bez talku ,olejkow i wosku. 100% krystalicznie czystych minerałów.
__________________





Mówić jest dobrze,milczeć lepiej...
Milena... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 17:26   #122
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
No nareszcie ktoś kto uzywa EDM. Ja od lipca czaje sie z ich zakupem, zastanawiałam się nad tym aby próbki zamówiła mieszkajaca w US ciotka, ale w sumie może faktycznie warto , zeby od razu wyslali do Polski. Prawdopodobnie na jedno wyjdzie.
Reasdumujac, Czarny Elfie, uważasz, ze wersja intensive jest lepsza? Przynajmniej dla Twojej skóry? na co kładłaś podkład? Chodzi mi o krem, bo rózne opinie słyszałam o minerałach jesli chodzi o ich rozkładanie sie na kremach.
Intensive jest najlepsza-kryje najlepiej
Testowalam semi-matte ale mi nie przypadla do gustu-nie kryje tak dobrze i podklad jest bardziej widoczny na twarzy i troszke wysusza.

Podklad nakladam na filtr mleczko avene spf 50-tylko czekam troche az mleczko sie wsiaknie i nakladam malym pedzlem do pudru.Puder sie trzyma caly dzien.


Co do przesylki do Polski.Dziewczyny ostanio przegladalam strone EDM i niewiem czy widzialyscie to wczesniej ale przy zakupie probek pisze tak:

Shipping for Free Sample Kit: US $3.97, International $5.05.

http://www.everydayminerals.com/g?t=kits


Czyli wychodzi na to ze probkowy zestaw do Polski by wyniosl tylko $5.05.

No i jak tam dziewczyny?-czy zamowila ktoras juz probki EDM?-jestem ciekawa Waszych opinii.

Musze sie Wam przyznac ze skusilam sie na nastepna marke ktora jest Monave:
http://www.monave.com/catalog/cosmet...ion-401-1.html

(przeczytalam na makeuptalk ze podobno lepsza niz EDM jakosciowo).Zamowilam sobie 4 probki trzech najasniejszych podkladow(jeden w wersji b mocno kryjacej)

Zaplacilam $13 za cztery 9 gramowe(jezeli dobrze pamietam) probki.

Moja ulubiona probke intensive EDM prawie juz wykonczylam-teraz bede testowac wersje original glo i czekam na probki Monave

Tak mi przypadly do gustu mineraly ze dzisiaj zrobilam paczke dla siostry i wysylam jej wszytkie moje podklady nie mineralne(ktorych uzylam moze 1 czy 2 bo zapychaly moja cere).Na szczescie siostra moze uzywac wszytkiego-wszytko co mi nie pasuje to ona bardzo lubi-tez bym chciala taka cere

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:12 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 10:23   #123
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ciekawa sprawa z tymi mineralami Monave. Ich zdjecia sa bardzo podobne do tych, ktore wczesniej byly na stronie rodzimej firmy Rhea, nawet czesc kolorow i nazw sie zgadza. Moze wlasnie tutaj Rhea zaopatruje sie hurtowo w mineraly
Elfie daj znac jak otrzymasz przesylke Porownamy wrazenia
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 13:15   #124
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja bardzo polecam mineralne pudry, mam nie tej firmy ale ogólnie puder mineralny to rewelacyjny wynalazek.
Korektory musza byc jeszcze lepsze.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 19:51   #125
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa z tymi mineralami Monave. Ich zdjecia sa bardzo podobne do tych, ktore wczesniej byly na stronie rodzimej firmy Rhea, nawet czesc kolorow i nazw sie zgadza. Moze wlasnie tutaj Rhea zaopatruje sie hurtowo w mineraly
Elfie daj znac jak otrzymasz przesylke Porownamy wrazenia
CiekaweMoze rzeczywiscie to ten sam produkt?Jak dostane probki to porobie zdjecia i opisze wrazenia po zastosowaniu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 10:27   #126
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Elfie, zamowilam sobie zestaw startowy z EM - podklady w odcieniu fair neutral (buff) i olive fair (olive) + najjasniejszy korektor i 'twoj odcien' rozu (zakochalam sie w tym kolorze). jesli zestaw dobrze sie spisze, to pewnie zamowie pelnowymiarowe opakowania (choc nie wiem, kiedy to wszystko zuzyje, bo kupilam ostatnio do bladolicych testow 2 podklady w kompakcie i 3 plynne). na odcien sandy fair raczej sie nie skusze - wg opisu ma chlodny odcien.

przy okazji, testowalam ostatnio puder mineralny avonu w kolorze ivory zmieszany z ociupinka almond. choc nie przepadam za ta firma, puder nie jest taki zly. dobrze kryje (choc na poczatku zostawia maczny efekt), dodatkowo odcien ivory jest tak jasny, ze musialam go 'przyciemnic' dodatkiem almond - dla superbladych arystokratek bedzie idealny . porownujac avon z mineralnym lorealem (mialam true match i bare naturale), moge powiedzec, ze ten piewrszy wypada niezgorzej od lorealka (choc trzeba przyznac, ze true matcha nie pobije).

ciekawa jestem produktow monave, kusza mnie tez bare escentuals. Elfie, ja takze z checia pozbylabym sie wiekszosci plynnych podkladow, niestety brat chyba nie bylby zachwycony takim prezentem , a siostry u mnie niet. mnie podklady mnieralne rozleniwily - nie chce mi sie juz packac plynnymi (chyba, ze to bedzie jakies cudo tj. byc moze Mat Lumiere, ktory zamowilam do testow), zreszta mam wrazenie, ze tworza one nienaturalna maske. odnosnie podkladow niezapychajacych i niemineralnych, wyczytalam ze kompakt Kanebo Media swietnie sie spisuje, jest idealny dla bladolicych i ma dosc wysokie filtr SPF30 (ten tez juz zamowilam ) - moze warto przetestowac. ok, koniec OT

Edytowane przez kociolek
Czas edycji: 2007-12-08 o 19:30
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 11:21   #127
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

kociolku a ten ivory z avonu (bez domieszek) mozesz napisac jaki ma odcien? tzn taki zoltawy, czy moze bardziej szarawy, albo rozowawy?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 14:27   #128
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Smile czy puder mineralny nadaje się do bardzo suchej skóry?

Bo spodobał mi się ostatnio true match, sypki puder mineralny W tej chwili używam podkładu clinique ale ten puder też fajnie wygląda i tak się zastanawiam czy byłby odpowiedni do mojej bardzo suchej skóry? Czy jej nie wysuszy?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 15:41   #129
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: czy puder mineralny nadaje się do bardzo suchej skóry?

Oj co do suchej skóry to ja bym nie radziła mineralnych używać.
Sama taki mam i nic mi nie zapycha, wysusza syfki ładnie i się lepiej goją.
Poszukaj prędzej czegoś w formie fluidu, nawilżającego.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 15:49   #130
jane...
Raczkowanie
 
Avatar jane...
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 196
GG do jane...
Dot.: czy puder mineralny nadaje się do bardzo suchej skóry?

ja właśnie zrobiłam wielki błąd, bo kupiłam sobie puder sypki (z avonu z wygładzającymi minerałami) i na mojej twarzy wyglada on okropnie....mam suchą skóre i ten puder zdecydowanie sie do niej nie nadaje...
__________________

Schwytana <3
jane... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 18:46   #131
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: czy puder mineralny nadaje się do bardzo suchej skóry?

Wydaje mi się, że każdy puder sypki - mineralny, czy nie - będzie podkreślał suchość skóry.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 19:26   #132
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: czy puder mineralny nadaje się do bardzo suchej skóry?

Mam bardzo suchą skórę na policzkach i używam podkładu sypkiego z Rhea. On najmniej podkresla suche skorki których mam straszna ilosc i nie da ich sie pozbyć, każdy inny podkład powoduje wręcz masakryczny efekt
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 19:29   #133
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zuziku, kolor pudru w sloiczku to neutralny jasny bez, u mnie na twarzy jest prawie bialy
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 20:31   #134
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Elfie, zamowilam sobie zestaw startowy z EM - podklady w odcieniu fair neutral (buff) i olive fair (olive) + najjasniejszy korektor i 'twoj odcien' rozu (zakochalam sie w tym kolorze). jesli zestaw dobrze sie spisze, to pewnie zamowie pelnowymiarowe opakowania (choc nie wiem, kiedy to wszystko zuzyje, bo kupilam ostatnio do bladolicych testow 2 podklady w kompakcie i 3 plynne). na odcien sandy fair raczej sie nie skusze - wg opisu ma chlodny odcien.

przy okazji, testowalam ostatnio puder mineralny avonu w kolorze ivory zmieszany z ociupinka almond. choc nie przepadam za ta firma, puder nie jest taki zly. dobrze kryje (choc na poczatku zostawia maczny efekt), dodatkowo odcien ivory jest tak jasny, ze musialam go 'przyciemnic' dodatkiem almond - dla superbladych arystokratek bedzie idealny . porownujac avon z mineralnym lorealem (mialam true match i bare naturale), moge powiedzec, ze ten piewrszy wypada niezgorzej od lorealka (choc trzeba przyznac, ze true matcha nie pobije).

ciekawa jestem produktow monave, kusza mnie tez bare escentuals. Elfie, ja takze z checia pozbylabym sie wiekszosci plynnych podkladow, niestety brat chyba nie bylby zachwycony takim prezentem , a siostry u mnie niet. mnie podklady mnieralne rozleniwily - nie chce mi sie juz packac plynnymi (chyba, ze to bedzie jakies cudo tj. byc moze Mat Lumiere, ktory zamowilam do testow), zreszta mam wrazenie, ze tworza one nienaturalna maske. odnosnie podkladow niezapychajacych i niemineralnych, wyczytalam ze kompakt Kanebo Media swietnie sie spisuje, jest idealny dla bladolicych i ma dosc wysokie filtr SPF30 (ten tez juz zamowilam ) - moze warto przetestowac. ok, koniec OT

KociolkuNo to czekam na relacje i zdjecia jak dostaniesz probki

Ja tez juz nie moge sie doczekac na moje Monave-uwielbiam testowac.

Tez mnie te podklady rozleniwily-bardzo wygodne sa w nakladaniu-szczegolnie rano gdy sie spieszy czlowiek

Co do BE-mialam podklad-niestety podraznil mnie-wiekszosc osob ta firma podraznia(maja w skladzie jakis skladnik ktorego nazwy w tym momencie nie pamietam,bismut oxyloride-czy jakos tak-nie jestem pewna).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 20:41   #135
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

kusicie dziewczyny tymi minerałami, oj kusicie
Boję się jednak że nie kryją solidnie
Elfiku, miałaś podkład Mary Kay , możesz porównać jego krycie z minerałami?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 20:45   #136
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kusicie dziewczyny tymi minerałami, oj kusicie
Boję sie jednak że nie kryją solidnie
Elfiku, miałam podkład Mary Kay , możesz porównać jego krycie z minerałami?
Moj EDM intensive kryje tak samo jak Mary Kay-krycie jest intensywne(zakamuflowal moj wysyp jaki mialam od zmiany wody-moje zdjecia z tym podkladem sa na poprzedniej stronie)-pozatym efekt jest naturalny.Mary kay niestety mnie pozapychal po jakims czasie-no i czulam go na twarzy-z mineralami tak nie jest.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:07   #137
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moj EDM intensive kryje tak samo jak Mary Kay-krycie jest intensywne(zakamuflowal moj wysyp jaki mialam od zmiany wody-moje zdjecia z tym podkladem sa na poprzedniej stronie)-pozatym efekt jest naturalny.Mary kay niestety mnie pozapychal po jakims czasie-no i czulam go na twarzy-z mineralami tak nie jest.
ciekawe tylko czy Rhea podobnie kryje ech, szkoda że tego EDM nie ma u nas
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:09   #138
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ciekawe tylko czy Rhea podobnie kryje ech, szkoda że tego EDM nie ma u nas
No tez niewiemNo ale EDM mozesz zamowic(wysylaja do Polski)-tylko $5 za zestaw probkowy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:31   #139
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No tez niewiemNo ale EDM mozesz zamowic(wysylaja do Polski)-tylko $5 za zestaw probkowy
ale całość 5$ czy 5 plus wysyłka?
I pewnie trzeba mieć kartę kredytową?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 21:35   #140
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale całość 5$ czy 5 plus wysyłka?
I pewnie trzeba mieć kartę kredytową?
Darmowy zestaw probkowy( wybierasz sobie probki 3 podkladow,korektor i roz)-placisz tylko za przesylke $5.05.
Tak karte trzeba miec-mozna placic tez przez Pay Pal.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:40   #141
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Darmowy zestaw probkowy( wybierasz sobie probki 3 podkladow,korektor i roz)-placisz tylko za przesylke $5.05.
Tak karte trzeba miec-mozna placic tez przez Pay Pal.
ooo, super dziękuję pięknie


Elfie, czyli z podkładów intensive a jakie kolory? Bo mam cerę podobną do Ciebie-bardzo jasną w kierunku żółci.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:44   #142
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ooo, super dziękuję pięknie
Nie ma za co
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 12:29   #143
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: czy puder mineralny nadaje się do bardzo suchej skóry?

dziękuję wam to jednak zostanę przy podkładzie
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 13:14   #144
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

witam......
Dziewczyny uzywalyscie moze mineralow LilyLolo? jezeli tak to jak one sie maja do przetestowanych juz przez Was?

www.lilylolo.co.uk
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 01:15   #145
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
witam......
Dziewczyny uzywalyscie moze mineralow LilyLolo? jezeli tak to jak one sie maja do przetestowanych juz przez Was?

www.lilylolo.co.uk
Nie uzywalam(nie zorientowalam sie jeszcze jak wyglada wysylka do usa)
Ale ta firma jest w czolowce najbardziej polecanych mineralow na amerykanskim forum makeuptalk(obok EDM,Monave,Lumiere).

Dostalam probki Monave.Testowalam wczoraj jeden odcien Kerrie-Yellow undertone for the peaches and cream complexion. (wydaje mi sie ze to moj odcien,Ashlie jest zbyt rozowawa,Claire-ciutke za ciemna) .Pierwsze wrazenie:

-mineraly sa zupelnie inne niz EDM-EDM sa "lzejsze"w konsystencjii niewiem jak to opisac...
-krycie bardziej intensywne niz w EDM-probowalam wersjii normalnej-nie wyobrazam sobie jak wersja concealer musi kryc.Wersja normalna kryje wszystko.
-na pokrycie twarzy nie trzeba uzyc duzo(bardziej zbita konsystencja)
-Monave sie grudkuja -trzeba je dobrze rozetrzec pedzlem przed nalozeniem na twarz
-wykonczenie satynowe,ciezsze niz w EDM-wydaje mi sie ze przez to Monave jest troche bardziej widoczne na twarzy ale efekt mi sie podoba.

Na razie pierwsze wrazenia-bede informowac czy cos sie zmienilo.

Wklejam zdjecia probek a takze pedzla ktorym nakladam mineraly.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ooo, super dziękuję pięknie


Elfie, czyli z podkładów intensive a jakie kolory? Bo mam cerę podobną do Ciebie-bardzo jasną w kierunku żółci.
Dopiero teraz zauwazylam pytanie.

No wiec tak,ja wybralabym te:
Fair neutral intensive(buff)(ten ja testowalam-wygladal dobrze tylko wygladal troszeczke rozowo-ale to w niektorym swietle)
Sandy fair intensive(beige)(ten ma wiecej zolci i dla mnie idealny-mam wersje original glo)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monave.jpg (87,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monave2.jpg (113,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzel podrozny.jpg (87,0 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:13 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 19:50   #146
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a ja dostalam juz probki EM . dotychczas testowalam podklad intensive w odcieniu olive fair (jasny zolty - Elfie, ciebie moze zainteresowac, masz podobny kolor karnacji jak ja). na testy czeka takze fair neutral intensive - w sloiczku wydaje sie byc bardziej rozowo-szary od olive 9co jest dosc logiczne ). roz soft touch (dosc cieply odcien) bardzo przypadl mi do gustu, choc jesli bede zamawiac caly zestaw, to zdecyduje sie na pink ribbon (wer. limitowana, jasny chlodny kolor). nie spodobal mi sie korektor intensive - moze to wina braku odpowiedniego pedzelka, ale dziwnie wygladal na twarzy a krycie bylo male
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 19:57   #147
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
a ja dostalam juz probki EM . dotychczas testowalam podklad intensive w odcieniu olive fair (jasny zolty - Elfie, ciebie moze zainteresowac, masz podobny kolor karnacji jak ja). na testy czeka takze fair neutral intensive - w sloiczku wydaje sie byc bardziej rozowo-szary od olive 9co jest dosc logiczne ). roz soft touch (dosc cieply odcien) bardzo przypadl mi do gustu, choc jesli bede zamawiac caly zestaw, to zdecyduje sie na pink ribbon (wer. limitowana, jasny chlodny kolor). nie spodobal mi sie korektor intensive - moze to wina braku odpowiedniego pedzelka, ale dziwnie wygladal na twarzy a krycie bylo male


A probowalas korektora na mokro?-u mnie sprawdzal sie lepiej-no ale i tak nie uzwam go czesto bo w sumie podklad intensive kryje mi cienie.
Ten korektor tez jakos specjalnie nie zachwycil mnie...tak jak wspominalam juz wczesniej jednak jest troszeczke zbyt ciemny...
Ja nastepnym razem zamawiam na pewno intensive Sandy Fair i Fair neutral i moze ten Olive fair ktory Ty polecasz(jezeli oczywiscie Monave nie przypadnie mi bardziej do gustu-Monave sa jednak duzo drozsze-kosztuja $25 za caly podklad ,EDM tylko $12 .

Po kilkakrotnym testowaniu podkladu Kerrie z Monave stwierdzam:
-nie uczula,nie zapycha
-nie wysusza
-wydajny
-kolor odpowiada mi w 100%
-lepsza jakosc mineralow niz EDM(niewiem jak to okreslic ale poprostu widac roznice na twarzy-wykonczenie jest troszke inne-bardziej satynowe)

Chyba zdecyduje sie na pelnowymiarowe opakowanie z Monave(EDM tez chyba zamowie ale mniejsze opakowanie)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:13 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:24   #148
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, czy są szanse, że mineralny podkład nie podkreśli mojego obfitego owłosienia na twarzy? Ostatnimi czasy mam tez problem z ropiejącymi krostami, po których chcąc, nie chcąc zostają mi strupki. Revlon ColorStay sobie z tym pięknie radzi, ale chciałabym czegoś bardziej buzio-przyjaznego.

Czy któraś z was używała Bare Minerals i może się na ich temat wypowiedzieć?
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 20:29   #149
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy są szanse, że mineralny podkład nie podkreśli mojego obfitego owłosienia na twarzy? Ostatnimi czasy mam tez problem z ropiejącymi krostami, po których chcąc, nie chcąc zostają mi strupki. Revlon ColorStay sobie z tym pięknie radzi, ale chciałabym czegoś bardziej buzio-przyjaznego.

Czy któraś z was używała Bare Minerals i może się na ich temat wypowiedzieć?
Przetestuj EDM(te podklady sa lekkie-lzejsze od Monave)Nie powinny podkreslic wloskow .

Bare Minerals nie polecam-podraznil mnie podklad-sa lepsze mineraly niz BM-ja bym zaczela od EDM(Everyday Minerals).
Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 21:40   #150
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzięki Elfie, dzisiaj złożę zamówienie na próbki. Jak dotrą zamieszczę ich recenzję.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.