Dobre Salony Slubne W Warszawie - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 05:19   #571
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Szyją na miarę: Atelier Mokotowska, Desirer, Atelier na Dolnej, Royal Splendor, Angel, Juda Pietkiewicz, Adrianna.
Z tego Juda Pietkiwicz, Angel- drożej, Desirer, Dolna i Splendor po środku, Adrianna taniej.
Przy Twoim biuście zwróciłabym szczególną uwagę na sposób usztywnienia gorsetu, po prostu musisz się wszędzie umówić i obejrzeć. W dwa dni jak najbardziej wykonalne.
Atelier na Dolnej masz na Mokotowie, Atelier Mokotowska, Desirer i Jude Pietkiewicz w Śródmieściu, Adrianna na Ursynowie, Angel Praga, a Splendor Bemowo lub Mokotów.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2014-02-27 o 05:23
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 05:35   #572
australianaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Super, dziekuje pieknie!!
Zobacze w ogole, czy fason gorsetowy mi pasuje, bo moze sie okazac, ze bede wygladac jak pani lekkich obyczajow ale oczywiscie bede na to zwracala szczegolna uwage.
A gdyby zaczac poszukiwania od innej strony w razie czego - ktore marki sa polskie? Wszyscy sie sila na angielskie nazwy I ciezko to wylapac nie spedzajac calego dnia w necie...
Dzieki raz jeszcze
australianaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 06:18   #573
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Weź pod uwagę, że wiele sukienek jest eksportowanych na Zachód, stąd te nazwy.
Anglikowi raczej trudno byłoby wymówić np. nazwę Grażyna Skrzeszewska :P

Adria, Afrodyta,Agnes, Agora, Angel, Anna Kara, Antra, Classa, Duber, Elizabeth, Fulara i Żywczyk, Gala, Igar, Julia Rosa, Maggio Ramatti, Margarett, Marietta, Nikorow, Ms Moda, Mystic, Rina Cossack, Royal Splendor, Sposa, Sposabella, Vanessa, Venus i wiele innych
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:47   #574
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Jest jeszcze Justyna Kodym w Piasecznie.
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 22:53   #575
australianaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Eeee tam, troche wprawy I wszystko by wymowili hehehehe a przy okazji jaka promocja jezyka!
Dzieki Wam dziewczyny! juz mi latwiej gdyby ktoras jeszcze mogla cos poradzic, bede bardzo wdzieczna
australianaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 08:09   #576
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja też mam dość duży biust i dostałam na zmierzenie parę sukienek bez ramiączek. Wszystkie były za małe w biuście, przez co gorset był 5 cm niżej niż być powinien, wyglądałam goło i w ogóle nie mogłam sobie wyobrazić, jak by to wyglądało, jakby jednak był te 5 cm wyżej Może lepiej, tego nie wiem, ale ja mam dość kiepską wyobraźnię
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 15:24   #577
IwonaCh
Przyczajenie
 
Avatar IwonaCh
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Hej dziewczyny !
Dawno sie nie odzywałam bo strasznie Nam sie pozmienialo z tym ślubem, Wlasciciel sali nas troche wykiwal i musielismy przesunac i termin slubu i zmienic miejsce niestety. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo prawda?
A co do sukni to po wielu poszukiwaniach ostatecznie zostaly mi 2 modele i tu moja prosba do Was kochane zebyscie wyrazily swoja opinie. Podobaja mi sie obie suknie w rownym stopniu i jestem pewna ze ktorej bym nie wybrala bede mega zadowolona ale zawsze fajnie znac opinie osob postronnych

Suknie w załacznikach

Obie pochodza z salonu La Mariee na Marszalkowskiej. Dostalam fajny rabat oraz dodatki w gratisie takze jestem zadowolona ze nie wydam majątku.
Czekam na wasze opinie i podejmuje decyzje ! Hura !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia 1.jpg (111,1 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 1,1.jpg (42,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 2.jpg (114,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia2,2.jpg (84,5 KB, 34 załadowań)
__________________
etap odnowy będe silna
IwonaCh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 15:57   #578
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Iwona powiem szczerze że mi się obydwie podobają i ciężko byłoby mi zdecydować. Jednak gdybym musiała to chyba ta pierwsza by wygrała. Ta druga ma nieco dziwnie miski od stanika, wyglądają tu jakby były takie rozlazła trochę,.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:09   #579
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja tez bym wybrała ta pierwsza.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:23   #580
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Iwona Ch., a nie masz zdjęć siebie w tej sukni?
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 23:17   #581
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

pierwsza jest prześliczna, druga mi sie nie podoba w ogóle
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 07:24   #582
rudy_bambosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Pierwsza zdecydowanie
rudy_bambosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 10:45   #583
geco
Przyczajenie
 
Avatar geco
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Pierwsza zdecydowanie ładniejsza...jeśli leży na Tobie jak na zdjęciu
__________________
Mężatka od 14.09.2013
geco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 17:14   #584
Animonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

bardziej podoba mi się wykończenie góry w drugiej sukience, pierwsza ma nierówną koronkę, a takie mi się nie podobają.
chociaż głęboki dekolt typu plunge w drugiej sukience troche dziwnie wygląda...
sam wzór koronki ładniejszy w pierwszej
plecy też ładniejsze w pierwszej
aha, i w pierwszej sukience podoba mi się, ze na dole sukni ta koronka jest dużo rzadsza przez co ładniej wygląda
Animonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 20:16   #585
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Wiecie co... Już to wyżej pisałam, ale z frustracji napiszę raz jeszcze :P
Przecież nie ma sensu wypowiadanie się na temat sukienki ślubnej na podstawie zdjęcia z katalogu!!!
Po pierwsze - nie istnieje coś takiego jak obiektywnie ładniejsza/najładniejsza sukienka ślubna. Chodzi o to, jak leży na konkretnej osobie, czy pasuje, czy podkreśla jej figurę, urodę. Jedna i ta sama kiecka może jedną dziewczynę oszpecić, a z drugiej zrobić królewnę. To dla mnie oczywista oczywistość. Gdybyśmy wszystkie miały wybierać sukienkę po zdjęciu, to na całym świecie byłby tylko jeden, obiektywnie najpiękniejszy model :PP

Po drugie, warto też pomarudzić, że na palcach jednej ręki można policzyć marki, których suknie wyglądają tak jak na zdjęciu. Odsyłam do wątku "suknie ślubne foto vs real". W większości przypadków niestety suknie wyglądają inaczej. Nawet jeśli jakością nie odbiegają od pierwowzoru, to może się okazać, że modelka na zdjęciu stoi na stołeczku i dlatego proporcje są sztucznie upiększone (w sensie, że suknia będzie piękna, ale tylko jeśli Twoje nogi stanowią 2/3 długości ciała).

A już kompletnym absurdem jest dla mnie "wybieranie" wymarzonej sukni ślubnej po bezimiennych zdjęciach z neta... Przecież może się okazać, że najbliższy sklep z danym modelem jest w Paryżu, w Nowym Jorku albo w Tokyo. Szczególnie, że najpiękniejsze są zwykle te zza oceanu :P
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 20:28   #586
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Autorka napisała ze obie mierzyla i zarówno w jednej i drugiej czuje sie tak samo dobrze. A tutaj poprosiła o ocenę która suknia jest ladniejsza/ bardziej zjawiskowa/ ciekawsza. Mysle ze chce sie podobać także swoim gościom którzy także maja rożne gusta. Jednak może założyć ze skoro większości na firm podoba sie model 1 to podobnie bedzie z jej gośćmi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 06:59   #587
geco
Przyczajenie
 
Avatar geco
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Prawda jest taka, że nikomu nie dogodzisz. Znajdą się tacy co skrytykują a są tacy co się zakochają bez względu co będziesz mieć na sobie. Najważniejsze , żebyś czuła się swobodnie w sukni i aby nie ograniczała Ci ruchów. Najlepiej będziesz wyglądać w tej sukni w której dobrze się czujesz i tyle.
__________________
Mężatka od 14.09.2013
geco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 01:30   #588
australianaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Dziewczyny, pytalam juz na watku dot. Emmi Mariage ale zapytam tez tutaj - czy mozecie podpowiedziec jak sprawuja sie gorsety sukien EM? Czy sa porzadnie usztywnione tak aby trzymac w ryzach spory biust?
I jesli ktoras z Was zamawiala wlasnie tam suknie, to prosze o info jakie wrazenia I przede wszystkim jak u nich z terminami, czy wywiazuja sie z obietnic czy zdarzaja sie "niespodzianki"? Suknie sa dobrej jakosci?
Z gory dzieki I pozdrawiam
australianaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:21   #589
PatinkaPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

A Ślubne Atelier na Mokotowskiej? Była którakolwiek z was tam? Podobno konkretny salon, chociaż nawet od zewnątrz nie widziałam go jeszcze na oczy. Chciałabym jednak podjechać, warto?
PatinkaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 22:37   #590
elfiee80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Zwiedziłam mnóstwo salonów w Warszawie, więc może komuś z Was przydadzą się moje doświadczenia, nie wszystkie salony wymieniam. Szukałam koronkowej w fasonie A, ale wąskim, z jakkolwiek zabudowaną górą, ok. 5 miesięcy przed ślubem (na Walentynki były promocje).

1. Salon Coline na Waszyngtona baaaardzo miła i fachowa obsługa. Ponieważ to był mój pierwszy raz, Pani (właścicielka) przyniosła mi kilka bardzo różnych modeli i odcieni, nie tylko tych wypisanych przeze mnie, żebym zobaczyła się w bardzo różnych wersjach. Nie wywierała nacisku, kazała przejść się po innych salonach. Niestety nie było tam kroju, który by mi bezwzględnie pasował, a szkoda bo pod względem obsługi jeden z dwóch najlepszych salonów.
W sobotę warto się umówić. Sukienki koronkowe lub z elementami koronki +-3000 zł, inne tańsze, trzeba zamówić ok. 4-5 miesięcy przed.

2. Salon Margarett w CH Panorama sukienkami na zdjęciach byłam zachwycona, na żywo niestety dużo słabiej, jakoś tak wszystkie słabo się układały. Pani słabo słuchała o co mi chodzi, zmierzyłam chyba ponad 10 sukienek, a co następna to gorsza, jak zaczęła mi dobierać bolerka z materiału z kołnierzem jak Dracula, a prosiłam o koronkowe, to już miałam ochotę uciec. Ceny nieco wyższe niż w poprzednim, jakość zdecydowanie gorsza, kręcili nosem, że zostało mi już tylko 5 miesięcy.

3. Salon White na Jana Pawła II - piękne sukienki, wspaniała obsługa (polecam Anię C.), miałam tam jedną z faworytek, do której wracałam jeszcze dwa razy, Pani cierpliwie wszystko tłumaczyła i przynosiła całą kolekcję z kartki. Proponowali szampana, ale wolałam wyboru dokonać na trzeźwo sukienki porządnie wykonane, ceny Lillian West i Sincerity ok. 3500-4000 zł, trzeba zamawiać co najmniej 5 miesięcy przed, a lepiej wcześniej bo potem nie każdy kolor jest możliwy.

4. Scarabeo na Grochowskiej - obsługa średnia, ożywiła się dopiero jak zauroczyłam się jedną z sukienek, fakt, że dobrze słuchała moich preferencji i od razu zaproponowała mi idealny model. Suknie Agnes bardzo porządne, polskie, są możliwości modyfikacji. Ceny tych co mierzyłam ok. 2500 zł. dla Pań zmieniających figurę istotne, że zaznacza się to w zamówieniu i można podać dokładne wymiary mniej niż 3 miesiące przed ślubem

5. Agora na Grochowskiej - byłam przy okazji, nieumówiona, i może dlatego niespecjalnie mną się zainteresowano choć to był środek dnia i tygodnia. Coś tam zmierzyłam, ale bez szału i brak zrozumienia, że chcę bez koła.

6. Młoda i Moda na Koprzywiańskiej - suknie piękne na zdjęciach, a w rzeczywistości widziałam tylko tony materiału i halek. Nie byłam w stanie kroku w tym zrobić, a co dopiero obracać się. Pani starała się coś dobrać, ale tam nie było niczego z koronką bez 100 warstw. Polecam miłośniczkom naprawdę wieeeelkich sukni Ceny najwyższe, ok 7 tysięcy.

7. Salony na Kijowskiej 11 - tam jest chyba z 5 salonów w ciągu, jak nie więcej. Ja swoją znalazłam finalnie w Salonie Ślubnym Kijowska obsługa w porządku, sukienek na stronie sporo, ale z kartki mieli tylko trzy z czego dwie za wąskie rybki, że nawet się nie wcisnęłam jedyny salon, w którym zmierzyłam tylko jedną sukienkę i bach, to ta wracałam do niej dwa razy, przemaglowałam Panią setką pytań technicznych i wciąż byłam fachowo obsługiwana. Pani sporo rzeczy doradza, są możliwości modyfikacji, suknie porządne, ceny ok. 3000 zł.
Byłam jeszcze w Lisa Ferrera, duży wybór i baaardzo zaangażowana obsługa, aż za bardzo bo wciskała mnie we wszystkie możliwe modele. Polecam dla tych co idą pierwszy raz, ja już byłam zmęczona i tak wielki wybór nowych pomysłów mnie przytłoczył. Cen nie pamiętam dokładnie, coś ok. 2000-3000, ale było sporo przecen. W obu salonach byłam umówiona.

8. Salony na Jana Pawła II zostawiłam sobie na oddzielny dzień, specjalnie wzięłam wolne żeby mieć dużo czasu choć nie kazali się umawiać na konkretne godziny, niestety było duże rozczarowanie w ciągu 2 godzin
Abiu - fatalna zblazowana obsługa, Pani z wielką łaską znalazła mi jedną suknię. Ani nie zachęcała, ani nie doradzała, wszystkie poprawki typu zamiana sznurowania na suwak spotykały się z jej dezaprobatą. Generalnie nie była zainteresowana klientem.
Herm's - przymierzalnia praktycznie na wprost drzwi wejściowych, nawet nie ma jak się zaprezentować, nie było nic w moim stylu, obsługa na każdą z sukienek jakie miałam zapisane odpowiadała, że się nie zmieszczę (a noszę 38...). Nie było nic w moim stylu, a przynajmniej tak dano mi do zrozumienia.
Bakandi - na wejściu usłyszałam, że nie mają takich modeli tylko same "księżniczki" i odesłali mnie z powrotem do Herm's.
Tylko Ona - niby dużo, ale jak usłyszeli, że mam 5 miesięcy to mogli zaproponować mi tylko trzy modele, z czego jeden już znałam, a w sumie miałam dość popularny wzór...
Maggio Ramatti - nikt się nami nie zainteresował przez 5 minut, Pan za ladą ostentacyjnie gapił się w drugą stronę to stwierdziłam - co mu będę przeszkadzać
Promesa - powiedziałam co mi się podoba i od razu usłyszałam, że takich tu nie mają.

Podsumowując - Jana Pawła II moim zdaniem przereklamowane, obsługa wszędzie była bardziej zaangażowana (z chlubnym wyjątkiem White). Dobrze mieć wypisane modele, da to jakąś podpowiedź obsłudze albo Tobie jak nic sami nie proponują.
Zmierzyłam pewnie z 60 sukienek, na pierwsze trzy salony brałam godzinę czasu, potem wystarczyło spokojnie 3o minut. Ceny tak naprawdę wszędzie zbliżone, zdjęcia mogłam robić tylko w Coline.
Ja zwracałam uwagę na takie sprawy jak: wykończenie gorsetu (fiszbiny, wszyte miseczki, możliwość doszycia zapięcia na guziki oprócz suwaka), jakość koronki, liczbę warstw i jak się układają, jak wygląda bez halki z kołem (wszędzie wciskają, ale można zrezygnować), czy można obciąć tren (w jednym z salonów był problem, trzeba było dopłacić 300 zł).
elfiee80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 09:13   #591
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Miałam w planie udać się do kilku salonów- trzech na Jana Pawła oraz trzech na Pradze, jednak byłam tylko w dwóch (ponieważ znalazłam suknię marzeń)

Pierwszy salon jaki odwiedziłam - Carmen.
Należy umawiać się na konkretne godziny. Obsługiwała mnie Pani w czarnych włosach. Nie powiem, była miła, przynosiła różne suknie, ale miałam wrażenie, że mnie nie słucha. Od początku miałam określoną stylizację- fason sukni prosty, lub rybka, z trenem (najlepiej w ogóle odpinanym), suknia koronkowa, bez świecących pierdół- taka klasyczna elegancja. I co?
- pierwsza suknia - fakt, śliczna, ale kompletnie nie dla mnie- ciężka, satynowa, ważyła chyba ze 30 kg
- druga w kształcie litery A z tysiącem świecidełek (więc zaraz ją zdjęłam)
- kolejne znów nietrafione
- chyba szósta i siódma dopiero w miarę mi się spodobały, ale nie było żadnego wow W jednej podobała mi się koronka, w drugiej fason. W związku z tym, że akurat były to suknie polskiego producenta, Pani zaproponowała uszycie tej, która mi się podoba fasonem z koronką z tej drugiej. Spisałam modele i bez zachwytu poszłam do drugiego salonu.
Podsumowując plusy:
- duży wybór sukni w różnych fasonach
- możliwość przeróbek, ponieważ salon posiada suknie polskiego producenta
- obsługa miła, bez nachalności
Podsumowując minusy:
- NAJWAŻNIEJSZY- miałam wrażenie, że Pani mnie nie słucha - przynosiła mi suknie nieodpowiednie do mojej figury, niezgodne z moimi oczekiwaniami, które jej wcześniej przedstawiłam
- na wiele moich pytań Pani nie potrafiła mi odpowiedzieć, np. 1. prosiłam o biały pas w talię, Pani przynosi mi kolorowe, ponieważ lepiej będzie to wyglądać 2. każdą przymierzałam z halką na kole, a Pani nie zaproponowała mi, żeby zobaczyć jak niektóre modele będą wyglądały bez halki (nie wiedziałam w ogóle, że mogę mieć wybór przy niektórych modelach- wyszło to potem)

Drugi salon- Herm's.
Tutaj się nie umawiamy na godziny. Ja byłam w środku tygodnia- czekałam jakieś 15 minut, ponieważ przymierzalnie były zajęte. Pani zaproponowała mi obejrzenie katalogów i wybranie modeli.
Nie ma tutaj dużego wyboru sukien, ale są różne fasony. Nie ma również zbytnio możliwości przeróbek, gdyż są to suknie sprowadzane.
Przymierzyłam pierwszą, jaką Pani mi zaproponowała (zgodnie z moimi oczekiwaniami) i co? Wpadłam Od razu się zakochałam i nie chciałam przymierzać już drugiej propozycji. Pani jednak poprosiła, żeby założyć, zobaczyć- założyłam i zaraz zdjęłam, żeby ponownie ubrać się w tę pierwszą
Pani, która mnie obsługiwała była bardzo miła (mogę podać imię na prv), doradzała mi naprawdę świetnie. Co prawda, dostałam suknię z zabudowaną górą (a ja chciałam gorset z odkrytymi ramionami), ale powiedziano mi, że to spokojnie da się wyciąć (na miejscu jest krawcowa).
Pani była naprawdę kompetentna, wiedziała o co mi chodzi od początku, mam wrażenie, że obie "czułyśmy" to, co do siebie mówimy Pokazała mi różne rozwiązania podpięcia trenu, sama od siebie pytała o to, czy chcę halkę na kole, czy nie (przy czym mówiła o plusach i minusach przy sukni, którą wybrałam), nie wpychała mi nic na siłę- sugerowała, żebym "przespała się" z decyzją i ewentualnie wróciła.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, szczególnie, że podczas oczekiwania na swoją kolej widziałam, że klientki przede mną są również dobrze obsługiwane, choć jedna "marudziła" i przyszła z wianuszkiem 3 przyjaciółek (mówię Wam- jazgot ).

Tym samym z dalszych poszukiwań zrezygnowałam

Aha! Ważna rzecz- nie sugerujcie się w 100% wyglądem sukni na stronach internetowych czy w katalogach.
Zdjęcia nigdy nie oddają detali, wykończenia... "Moja suknia" w katalogu w ogóle mi się nie podobała, na modelce wisiała smętnie- przymierzyłam ją tylko ze względu na krój. Ale jak ją założyłam, zobaczyłam koronkę, jakość materiału i to jak wyglądam od razu wiedziałam, że to TA

Powodzenia dziewczyny w poszukiwaniach
LoveHipHop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 15:30   #592
Olala84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez PatinkaPL Pokaż wiadomość
A Ślubne Atelier na Mokotowskiej? Była którakolwiek z was tam? Podobno konkretny salon, chociaż nawet od zewnątrz nie widziałam go jeszcze na oczy. Chciałabym jednak podjechać, warto?
Patinka, ja byłam w Ślubnym atelier, mylady21 pewnie też to miejsce miała na myśli na Mokotowskiej, bo tam szyją na miarę. Ja bardzo polecam, bo mają zupełnie inne suknie, jakieś takie z klasą, nie wiem jak to nazwać Oczywiście to kwestia gustu wszystko, ale podobało mi się tu wiele sukni. I do tego są lekkie, a dla mnie wygoda też miała duże znaczenie. Oczywiście wygrała jedna! Zakochałam się w niej dosłownie. Sukienka będzie szyta na mnie, podekscytowana czekam więc teraz na pierwszą przymiarkę

Wcześniej byłam jeszcze w Madonnie tej nowej, też fajnie, choć ceny wysokie. Na Jana Pawła w końcu nie dotarłam, bo już zostałam w ślubnym atelier Ale od koleżanek o tych salonach na Jana Pawła słyszałam różne opinie...
Olala84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:03   #593
Madlen13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Witajcie!
Odwiedziłam kilka salonów w Warszawie, ale tylko jeden zwrócił moją uwagę. Salon Na ul. Mokotowskiej Atelier Juliette. Panie które mnie obsługiwały były bardzo miłe, doradzały nie narzucały nic. mogłam przymierzyc kazdą suknie którą chciałam. Powiem szczerze, ze suknie były ladne i przede wszystkim lekkie co jest duzym plusem. Ogólnie w zadnej nie czułam, że to jest ta moja wymarzona bo ogólnie nie czuje sie jakos dobrze w tych sukniach no ale slub jest raz w zyciu. Pomyslalm sobie ze przeciez kazda suknie mozna zmodyfikowac i tak tez zrobilam, a Panie mi w tym pomogły. Nie wiem jak to wyjdzie i bardzo sie tego obawiam. Czy któras z Was szyła w tym salonie suknie według swojego projektu? Czy suknia była uszyta tak jak było to ustalone?Proszę o odpowiedz.
Madlen13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 22:51   #594
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć dziewczyny

Z cyklu polecane salony:

Biały Raj - na Targowej - suknie czyste, spory wybór, miła obsługa - nie narzucają nic.
Scarabeo - na Grochowskiej - piękne suknie z kolekcji Agnes (podobają mi się w zdecydowanej większości więc dla mnie to duży plus), Pani bardzo miła i zaangażowana w pracę.
Abiu - na Jana Pawła - na prawdę chętna do pomocy obsługa, wybór duży, przede wszystkim słuchają klienta.
Salon po sąsiedzku z Abiu przez ścianę (nie znam nazwy) - salon od soboty 15.03 - są na etapie kompletowania salonu, jednak tak zaangażowane młode dziewczyny, że aż nie chciało mi się wychodzić od nich. Warto zajrzeć.
Carmen - na Jana Pawła - mimo, że przyszłam z kartką spisanych ośmiu modeli, Pani przyniosła jedną z nich - zobaczyła mnie i wiedziała co będzie mi pasowało. Resztę moich propozycji odrzuciła i pokazywała sukienki wg. swoich wizji- dzięki temu mam swoją idealną suknię! Bardzo miła i cierpliwa osoba! Wybór modeli duży.
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 20:59   #595
Kasia_OZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Miłe Panny Młode, chcę Was ostrzec...
Minęło już trochę czasu i wreszcie mogę opisać na spokojnie, co przydarzyło mi się na tydzień przed jednym z najpiękniejszych momentów w życiu - przed moim ślubem.
Tym samym chciałabym wszystkie przyszłe panny młode ostrzec przed Atelier Ślubnym Juliette w Warszawie. Po kolei.
Moją suknię ślubną zamawiałam prawie rok przed ślubem, wpłaciłam zaliczkę, chciałam mieć spokój i pewność, że będzie gotowa na czas. Miesiąc po wpłaceniu zaliczki, osiem miesięcy przed ślubem, panie z atelier poprosiły o wpłacenie połowy należności. Wpłaciłam, pytań nie zadawałam. Pierwsze przymiarki miałam mieć w lato (ślub w październiku). Cisza. Nikt nie dzwoni. W końcu ja zadzwoniłam, umówiłam się, super. Pierwsza wizyta i miara zdjęta, ale nie przez krawcową. Krawcowej na miejscu nie ma, ponieważ szyją suknie gdzieś pod Warszawą. Trochę to było dziwne, ale pani Asia, “projektantka”, zapewniała, że wszystko jest ok, nie ma czym się martwić. Pierwsza przymiarka, mniej więcej miesiąc przed ślubem - suknia o połowę za mała… Wchodzą ludzie “z ulicy”, mogą śmiało chodzić po całym salonie, patrzeć, jak stoję w samej bieliźnie na podeście, panie natychmiast mnie zostawiają i obskakują potencjalnych klientów. Druga przymiarka, rozmiar sukni mniej więcej dobry. Trzecia przymiarka - suknia jest ok, ale są znaczące niedoróbki, wszystko na szpilki przyczepione.Czwarta przymiarka (podczas której po salonie biega dziecko pani “projektantki”, krzyczy, wlewa sobie coś do oczu, zaczyna strasznie wrzeszczeć, kobieta dostaje ataku histerii i paniki, ja stoję zszokowana na podeście, nikt się mną nie interesuje), tydzień przed ślubem i się zaczęło:
1. suknia jest za krótka - panie krawcowe pod Warszawą, które na oczy mnie nie widziały i szyły na “słowo honoru”, według szpilek upiętych przez panią “projektantkę”
2. suknia nie jest wykończona - tren nie jest wykończony, koronki na dekolcie z przodu i z tyłu są źle przyszyte, wykończenie szpica dekoltu koronkami jest zszyte grubą, widoczną nicią, tak okropną fastrygą, że pewnie małe dziecko by ładniej zszyło
3. suwak z tyłu jest wszyty krzywo - ze środka pleców “ucieka” prawie na łopatkę…
4. rękawy są wszyte tak, że nie mogę podnieść rąk - jak będę tańczyć? - pytam,“to nie jest suknia do tańczenia” słyszę w odpowiedzi
Tyle mankamentów wyszło w trakcie mierzenia. Pytamy, na kiedy mogą zrobić poprawki. Odpowiedź - zadzwonimy. Ale kiedy? za tydzień ślub! No może będą gotowe na czwartek, dwa dni przed ślubem. A co, jeśli wtedy okaże się, że znowu jest coś nie tak? Cóż, dla pań z Juliette suknia była skończona. Nieważne, że były w niej nadal szpilki, a ja nie mogłam się ruszać…
Panie zaczęły być bardzo nieuprzejme, pani Asia “projektantka” dopiero pokazała prawdziwe oblicze, ubliżając mojej Mamie Chrzestnej, która była ze mną i kompletnie ignorując moje pytania, na kiedy będzie gotowa suknia. Po prostu odwróciła się na pięcie i wyszła do drugiego pomieszczenia, gdzie czekały kolejne klientki. W rezultacie, postawione pod ścianą, płacimy drugą część zaliczki i zabieramy suknię. Jedziemy szukać ratunku i znajdujemy go w Salonie Sukien Cymbeline w Warszawie. I w tym miejscu, chciałabym podziękować wspaniałym Paniom z Cymbeline, a zwłaszcza Pani Danusi, cudownej krawcowej-czarodziejce, która zobaczywszy moje łzy, zlitowała się i przełożyła dla mnie swój wyjazd do sanatorium i zgodziła się przyjść w sobotę nad ranem, żeby ratować moją suknię. Co się okazało:
1. suknię da się przedłużyć i trzeba to zrobić
2. trzeba część popruć i wyciągnąć materiał spódnicy sukni, żeby była dłuższa, ale pruć się nie da, ponieważ:
3. cała część sukni, od pasa w dół (a jak się później okazało, także koronki na gorsecie) są nie zszyte nićmi, ale SKLEJONE KLEJEM!
4. suwak jak się dało najlepiej, został wyprostowany
5. rękawy dało się tak wszyć, że mogłam swobodnie poruszać rękami i nic się nie podarło w trakcie weselnych tańców i swawoli.
Reasumując: ATELIER JULIETTE Z WARSZAWY nie szyje, tylko KLEI SUKNIE i na pewno nie na miarę… Dopóki przytakujecie pani Asi, jest słodka jak miód. Spróbujcie mieć jednak inne zdanie od niej - od razu wychodzi z niej prawdziwa natura. Salon szyje suknie wręcz hurtowo, mam wrażenie, że po prostu nie nadążają z robotą i robią je byle jak. Jest mi przykro, że musiałam tyle przeżyć, tuż przed tak piękną uroczystością. Jest mi przykro, że Atelier Juliette traktuje klientów jednorazowo. Jest mi przykro, że moja Chrzestna Mama musiała się nasłuchać tylu niemiłych słów od jakiejś pseudoprojektantki z niespełnionymi ambicjami. Mam nadzieję, że moja przygoda uchroni chociaż jedną dziewczynę przed tym, co mnie spotkało.
Jednocześnie jestem szczęśliwa, że Panie z Cymbeline przwróciły mi wiarę w profesjonalistów i dziękuję im z całego serca!
Kasia_OZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:18   #596
Neave
Raczkowanie
 
Avatar Neave
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 359
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Kasia_OZ - dobrze ze o tym piszesz, ja juz kiedys pisalam o tym salonie bp tez tam bylismy szukac sukni. Rzeczywiscie pani projektantka przemila dla nas, natomiast w czasie naszej wizyty pojawila sie Klientka taka jak ty - slub za tydzien,a suknia delikatnie mowiac nie tylko nue gotowa ale wrecz okropnie lezala - a dziewczyna z super figura! Po tym jak ja traktowala ubralam sie i wyszlismy - czym chyba zdziwilismy ta pania.
Suknie znalazlam w koncu w salonie na Grochowskiej (teraz sie mieszcza na pieterku tuz przy Wiatracznej) - nie moge sobie nazwy przypomniec, ale jest to rowniez komis a panie sa przesympatyczne!

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk
Neave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:11   #597
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez elfiee80 Pokaż wiadomość
6. Młoda i Moda na Koprzywiańskiej - suknie piękne na zdjęciach, a w rzeczywistości widziałam tylko tony materiału i halek. Nie byłam w stanie kroku w tym zrobić, a co dopiero obracać się. Pani starała się coś dobrać, ale tam nie było niczego z koronką bez 100 warstw. Polecam miłośniczkom naprawdę wieeeelkich sukni Ceny najwyższe, ok 7 tysięcy.
Oj nie zgodzę się ani co do cen, ani co do sukien. Wybrałam u nich suknię ślubną absolutnie prostą i stonowaną. Ważyła tyle co nic. Mają duży wybór, a do mierzenia przynosza coś z każdego stylu, jesli klientka nie jest zdecydowana (jak ja - poszłam bez żadnych oczekiwań). Suknie sa w cenach od 2,5 tys (na pewno są tansze, ale akurat ja ich nie mierzyłam, moja wybrana kosztowała 2900). Aha, suknię zamawiałam niecale 4 miesiące prze slubem, nie było żadnego kłopotu z krótkim terminem.
Miłe Panie, szukałam wcześniej w necie informacji o dobrej obsłudze i babki w tym salonie były polecane. Czułam się tam bardzo dobrze, nie było tłoku [jak w Tylko ONA na Nowolipkach ]. W ostatniej chwili również uszyto mi bolerko, dosłownie w 2 godziny, bo na 2 dni przed ślubem zmieniłam zdanie co do góry mojej sukni - krawcowa została dłużej w pracy i je dopasowała na mnie.

Byłam też przelotem w Tylko ONA i czułam sie, jakbym trafiła do jaskini smoka. Zero zainteresowania, nic nie mają na stanie (brałam ślub w grudniu, szukałam bolerka jakoś w listopadzie/grudniu, a babka do mnie, że nie mają nic do ogladania z tych akcesoriów itp, bo przecież sezon zaczyna sie w kwietniu - nieźle mnie rozbawiła]. Tam to sa dopiero ceny...
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2014-03-25 o 10:18
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:21   #598
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Kasia_OZ, współczuję... też miałam przejścia z suknią (ja z kolei w Carmen, patrz str. 15). A jeśli chodzi o Juliette, to miałam złe doświadczenia - za pierwszym razem pani Asia i taka jeszcze jedna, starsza, były bardzo miłe, świetnie dobierały suknie, pospinały jak trzeba, dopasowywały do mnie, proponowały przeróbki. Szczególnie spodobała mi się tam jedna suknia, byłam na prawdę bliska jej zakupu, nawet od razu, ale chciałam jeszcze przemyśleć - co nagle, to po diable Ze 2 tygodnie później poszłam tam jeszcze raz, w celu zamówienia sukni, ale przy tej drugiej przymiarce ta starsza pani w ogóle nie była zainteresowana, że chcę kupic suknię! Niczym mnie nie pozapinała, powiesiła ją na mnie taką za dużą i bez słowa stała obok, a potem wyszła z pokoju. Dała też za dużą halkę, taką jak miała pod ręką, nie doradzała jak przy pierwszym razie. Więc sobie poszłam. Wolałam nie ryzykować.
__________________
Wymiana kosmetyczna

Edytowane przez AnnBlus
Czas edycji: 2014-03-25 o 16:26
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 17:57   #599
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

gdzie mają ładne welony z dużym wyborem i rozsądną ceną ?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 06:52   #600
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Kasia_OZ wspolczuje dobrze, ze opisalas swoja historie! mam nadzieje, ze to bedzie przestroga dla innych. Ja rowniez tam zagladalam i odnioslam podobne wrazenia, co koleznaka powyzej....
Dziwie sie jak mozna tak partatczyc robote...
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 05:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.