Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 21:13   #3001
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Same



tylko Ty jedna dostałaś szampony, węszę jakąś zmowę z Asos


Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
A
A może ja chcę zatem BBCream zamiast Guerlain...? I tańsze to Ale ja nic nie wiem o BB kremach....
Polecam spróbować, wiele osób z tego co wiem po takiej próbie porzuciło podkłady i do tego ile można zaoszczędzić, koszt 30 mil Parure Pearly White w normalnej cenie u Zenka to 150 mil BB
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2010-12-14 o 21:15
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:16   #3002
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Mnie się nadal wydaje, że 31 to odpowiednik 01, tylko w nieco innej tonacji (bardziej w żółć niż Beige Pale), ale upierać się ie będę . Jeżeli dobrze kojarzę, to James ma 31, z tym że Extreme. Dla niej jest za ciemny, ale James ma chyba wyjątkowo jasną cerę.
Tak, mam Extreme 31. Mialam tez 01. 01 byl troche ciemniejszy i bardziej pomaranczowy. 31 bardziej wpada w zolc. Oba byly strasznie ciemne. 31 byl za ciemny nawet w wakacje.

btw: udalo mi sie znalezc zdjecia, ktore kiedys na wizaz wrzucalam.
od lewej: 31, 01
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:23   #3003
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23777901]Tak, mam Extreme 31. Mialam tez 01. 01 byl troche ciemniejszy i bardziej pomaranczowy. 31 bardziej wpada w zolc. Oba byly strasznie ciemne. 31 byl za ciemny nawet w wakacje.

btw: udalo mi sie znalezc zdjecia, ktore kiedys na wizaz wrzucalam.
od lewej: 31, 01[/QUOTE]


A więc jednak jaśniejszy od 01 na tym zdjęciu 01 wygląda dosyć ciemno a on jest taki jaśniutki w rzeczywiswistosci

Otworzyłam różyk z E.L.F - ale się musiałam nasiłować
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:30   #3004
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Kurcze...... na Asosie jest obniżka perfum jednodniowa -50%, jest świetny zestaw Prady, ale NIE wysyłają do Polski (to samo info, co z suchymi szamponami...)

James, jak doradzasz z tym Guerlainem 31...? Ja noszę np. Lancome Miracle 010, DoubleWear 1.0... generalnie zwykle biorę jedne z najjaśniejszych odcieni... czy ten G.31 będzie dla mnie dobry?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:32   #3005
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Co do Parure Pearly White, to ja polecam, najlepszy podkład jaki miałam ale oczywiście po zmyciu twarz była strasznie udręczona od noszenia cały dzień maski, teraz widzę różnicę jak używam BB kremów
a ja nie polecam, mnie zapchał, nie mogłam się uporać długo z cerą - syfki jakich nie miałam nawet w okresie dojrzewania. Teraz używam BB kremu, na to warstewka minerałków dla prawidłowego koloru buzi, cera jak u niemowlaka
nie warto przepłacać na parure, jak można kupić bb krem dużo taniej (i zdrowiej )
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:19   #3006
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
http://www.groupon.pl/oferty/oferta-...-online/180775

15zł zamiast 74zł za 100 zdjęć
Chyba nie ma promocji w necie, której truskawki by nie wywęszyły
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Do mnie dziś przyszła paczka z Asosa z 01.12, czyli szła aż dwa tygodnie. Była posklejana przez pocztę, więc już byłam pewna, że poginęły rzeczy, ale nie... może nic paniom na poczcie w oko nie wpadło
Pewnie zamówiłaś rzeczy, że kobiety nie wiedziały do czego służą i dlatego nic nie skubnęły
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:28   #3007
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A więc jednak jaśniejszy od 01 na tym zdjęciu 01 wygląda dosyć ciemno a on jest taki jaśniutki w rzeczywiswistosci

Otworzyłam różyk z E.L.F - ale się musiałam nasiłować
no nareszcie!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 22:29   #3008
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pewnie zamówiłaś rzeczy, że kobiety nie wiedziały do czego służą i dlatego nic nie skubnęły
Dlatego Waszych szczot też nie skubną

Ja mam dziś mętlik w głowie, nie wiem czy ten Guerlain Pearly White brać czy wypróbować BB kremy.

Poczekam, może jutro Jamestown powie coś więcej na temat jasności tego G.31, a ja przeszukam wątek wstecz: co dobrego pisałyście o BB kremach, skąd je zamówić i które i jakie odcienie... ech, jutro mnie czeka ciężki dzień! Tymczasem dobranoc
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:55   #3009
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Wstawiam moje wczorajsze nabytki po tym jak już się ich doczekałam.
Poza szminką niczego jeszcze nie testowałam (Stila 09 Diane)

Potwierdzam jeszcze raz że maseczka Fekkai jest rewelacyjna, umyłam głowe w sobotę po południu i dopiero dzisiaj rano musiałam myć ponownie a normalnie to musiałabym już w niedzielę wieczorem albo poniedziałek rano. Tak wiec 1 czy 1,5 dnia świeżości dłużej to dla mnie bardzo bardzo duzo.
Tearaz jak jescze przyjda suche szampony to już w ogóle będzie bajka

Tak sobie dzisiaj pomyslałam że ten watek to moze i zabójstwo dla portfela ale za to jakie życie staje się łatwiejsze od tych wszytskich must-have kosmetycznych cudów

Co do suchych szamponów z Asosa to ja zamówiłam 2 małe i jeden duzy + koszulke nocną i z konta pobrali mi pełną kwotę za całe zamówienie mimo iż na drugi dzień szmpony podświetlili na czerwono. Wszystko okaże się dopiero jak przyjdzie paczka ale bardzo liczą że te szmpony będą

Z nowych purchawek nic mnie nie kusi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy.jpg (86,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminka stila.jpg (69,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminka stila1.jpg (64,8 KB, 7 załadowań)
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:58   #3010
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wstawiam moje wczorajsze nabytki po tym jak już się ich doczekałam.
Poza szminką niczego jeszcze nie testowałam (Stila 09 Diane)

Potwierdzam jeszcze raz że maseczka Fekkai jest rewelacyjna, umyłam głowe w sobotę po południu i dopiero dzisiaj rano musiałam myć ponownie a normalnie to musiałabym już w niedzielę wieczorem albo poniedziałek rano. Tak wiec 1 czy 1,5 dnia świeżości dłużej to dla mnie bardzo bardzo duzo.
Tearaz jak jescze przyjda suche szampony to już w ogóle będzie bajka

Tak sobie dzisiaj pomyslałam że ten watek to moze i zabójstwo dla portfela ale za to jakie życie staje się łatwiejsze od tych wszytskich must-have kosmetycznych cudów

Co do suchych szamponów z Asosa to ja zamówiłam 2 małe i jeden duzy + koszulke nocną i z konta pobrali mi pełną kwotę za całe zamówienie mimo iż na drugi dzień szmpony podświetlili na czerwono. Wszystko okaże się dopiero jak przyjdzie paczka ale bardzo liczą że te szmpony będą

Z nowych purchawek nic mnie nie kusi
i co spodobala ci sie pomadka??mam ta sama, ale chyba siostrze oddam bo ogolnie super jest- konsystencja i wogole, ale kolor jednak niet....

dobrze, ze wzielam ta maseczke bo bym chyba sie zalamala po tych waszych ohhhh i ahhhh!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:59   #3011
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A więc jednak jaśniejszy od 01 na tym zdjęciu 01 wygląda dosyć ciemno a on jest taki jaśniutki w rzeczywiswistosci

Otworzyłam różyk z E.L.F - ale się musiałam nasiłować
Mnie z kolei wydaje sie 01 bardzo ciemne . To dlatego pewnie, ze ja wyjsciowo szukam (wciaz ) czegos jasnego wedlug mnie. Ja ma inne pojecie jasnosci niz ogol ludnosci .

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Kurcze...... na Asosie jest obniżka perfum jednodniowa -50%, jest świetny zestaw Prady, ale NIE wysyłają do Polski (to samo info, co z suchymi szamponami...)

James, jak doradzasz z tym Guerlainem 31...? Ja noszę np. Lancome Miracle 010, DoubleWear 1.0... generalnie zwykle biorę jedne z najjaśniejszych odcieni... czy ten G.31 będzie dla mnie dobry?
Niestety nie mam probki Miracle 01 bo wyrzucilam (za ciemna). Wydaje mi sie, ze odcien 31 powinien byc dobry. Przypominam jednak, ze mowimy o Parure Extreme a nie White i to tylko moje przypuszczenia co do "pasowania" .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 23:04   #3012
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Kurcze...... na Asosie jest obniżka perfum jednodniowa -50%, jest świetny zestaw Prady, ale NIE wysyłają do Polski (to samo info, co z suchymi szamponami...)

James, jak doradzasz z tym Guerlainem 31...? Ja noszę np. Lancome Miracle 010, DoubleWear 1.0... generalnie zwykle biorę jedne z najjaśniejszych odcieni... czy ten G.31 będzie dla mnie dobry?
ja miałam próbkę TM 010 i kolor był dla mnie ok, a dla mnie 01 jest raczej za jasna - jakiś czas temu ktoś wrzucał porównania 01 do 02 i 01 wypadała sporo jasniejsza - stąd mój wniosek
02 z G jest dla mnie trochę za ciemna, ale sądzę, ze 01 byłaby za jasna jednak, a 31 to już na bank
ale to też tylko moje przypuszczenia, bo 01 nie testowałam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:08   #3013
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Jak mi szkoda, że tak rzadko mam czas pobuszować na Wizażu... Ale nie mogłam się powstrzymać przeczytania kilku stron truskawek

Irsin - pytałaś o dobry sposób na czyszczenie Emu. Ja używałam tańszych środków do impregnacji i d*pa. W końcu kupiłam zestaw do czyszczenia Emu - wszelkie zacieki zniknęły i jak na razie nic nie wyłazi, a pogoda przecież taka sobie a ja ich z nóg nie zdejmuję

I oczywiście kocham też Huntery. Mam krótkie czarne Glossy (wolałabym dłuższe, ale mam krótkie dosyć masywne nogi i by mi się nie zmieściły w cholewkę). Ale na taką temperaturę to tylko Emu - to moje pierwsze buty w których nigdy nie zmarzły mi stopy

Niedawno pytałam, ale żadna się nie chciała pochwalić lub poskarżyć - kupiła któraś ze świątecznych zestawów kapsułki Elizabeth Arden (te 3x30)? Ja nadal jestem zachwycona i czekam na drugie zapasowe opakowanie - czyżbym tylko ja na nie poleciała?

Pozdrawiam cieplutko wszystkie Truskawki - klikam w Wasze Aniołki

Mój wątek wymiankowy zamarł z braku czasu, a tyle rzeczy już mi się uzbierało do oddania... Może po Świętach się uda i wystawię jakiś nowy kram
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:09   #3014
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja miałam próbkę TM 010 i kolor był dla mnie ok, a dla mnie 01 jest raczej za jasna - jakiś czas temu ktoś wrzucał porównania 01 do 02 i 01 wypadała sporo jasniejsza - stąd mój wniosek
02 z G jest dla mnie trochę za ciemna, ale sądzę, ze 01 byłaby za jasna jednak, a 31 to już na bank
ale to też tylko moje przypuszczenia, bo 01 nie testowałam
Mnie sie z kolei kojarzy, ze 010 TM jest jasniejsze niz 01 Parure'a.

http://allegro.pl/guerlain-parure-aq...367408428.html - swatch w aukcji

edit: to nie moja aukcja, nikogo znajomego etc; wrzucilam pogladowo dla swatcha

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-12-14 o 23:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 00:03   #3015
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Kurcze...... na Asosie jest obniżka perfum jednodniowa -50%, jest świetny zestaw Prady, ale NIE wysyłają do Polski (to samo info, co z suchymi szamponami...)
W temacie perfum... Amazon ma przecene Wysylka do PL za free przy zakupach powyzej 25 funtow, o ile sie nie myle. Moze ktorejs cos wpadnie w oko klik!

Obejrzalam filmiki na YT, odnosnie tego kurzu OSISa i... kupilam To jest chyba to, czego szukalam. Pragne podniesionych wlosow u nasady
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 00:38   #3016
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Jak mi szkoda, że tak rzadko mam czas pobuszować na Wizażu... Ale nie mogłam się powstrzymać przeczytania kilku stron truskawek

Irsin - pytałaś o dobry sposób na czyszczenie Emu. Ja używałam tańszych środków do impregnacji i d*pa. W końcu kupiłam zestaw do czyszczenia Emu - wszelkie zacieki zniknęły i jak na razie nic nie wyłazi, a pogoda przecież taka sobie a ja ich z nóg nie zdejmuję

I oczywiście kocham też Huntery. Mam krótkie czarne Glossy (wolałabym dłuższe, ale mam krótkie dosyć masywne nogi i by mi się nie zmieściły w cholewkę). Ale na taką temperaturę to tylko Emu - to moje pierwsze buty w których nigdy nie zmarzły mi stopy

Niedawno pytałam, ale żadna się nie chciała pochwalić lub poskarżyć - kupiła któraś ze świątecznych zestawów kapsułki Elizabeth Arden (te 3x30)? Ja nadal jestem zachwycona i czekam na drugie zapasowe opakowanie - czyżbym tylko ja na nie poleciała?

Pozdrawiam cieplutko wszystkie Truskawki - klikam w Wasze Aniołki

Mój wątek wymiankowy zamarł z braku czasu, a tyle rzeczy już mi się uzbierało do oddania... Może po Świętach się uda i wystawię jakiś nowy kram

dziękuję
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 06:02   #3017
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
tylko Ty jedna dostałaś szampony, węszę jakąś zmowę z Asos




Polecam spróbować, wiele osób z tego co wiem po takiej próbie porzuciło podkłady i do tego ile można zaoszczędzić, koszt 30 mil Parure Pearly White w normalnej cenie u Zenka to 150 mil BB

Taką mam zmowę z Asos, że jednej sukienki mi nie wysłali bo napisali, że jest out of stock a w drugiej paczce zamiast sukienki, którą zamówiłam wsadzili inną. Na szczęście nie kazali już mi jej odsyłać i zwrócili kasę. Prawie jak u Zenka


Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a ja nie polecam, mnie zapchał, nie mogłam się uporać długo z cerą - syfki jakich nie miałam nawet w okresie dojrzewania. Teraz używam BB kremu, na to warstewka minerałków dla prawidłowego koloru buzi, cera jak u niemowlaka
nie warto przepłacać na parure, jak można kupić bb krem dużo taniej (i zdrowiej )
Kusicie tymi BB Ktos pisał, że one robią maskę. Prawda to?


Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dlatego Waszych szczot też nie skubną

Ja mam dziś mętlik w głowie, nie wiem czy ten Guerlain Pearly White brać czy wypróbować BB kremy.

Poczekam, może jutro Jamestown powie coś więcej na temat jasności tego G.31, a ja przeszukam wątek wstecz: co dobrego pisałyście o BB kremach, skąd je zamówić i które i jakie odcienie... ech, jutro mnie czeka ciężki dzień! Tymczasem dobranoc
No właśnie brać czy nie brać Kolorem byłby chyba dla mnie ok ale na wątku Guerlain dowiedziałam się, że ciemnieje i różowieje no i jeszcze Priyaa pisze, że ją zapychał. Może wykupią go na Truskawie i będzie kłopot z głowy
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 06:46   #3018
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23780354]Mnie sie z kolei kojarzy, ze 010 TM jest jasniejsze niz 01 Parure'a.

http://allegro.pl/guerlain-parure-aq...367408428.html - swatch w aukcji

edit: to nie moja aukcja, nikogo znajomego etc; wrzucilam pogladowo dla swatcha[/QUOTE]

no coś Ty
a moze byś się chciała wymienić i oddać mi tego Parure 01 albo chociaż próbeczkę - ja mogę się odwdzięczyć próbkami BB kremów

przypomniałaś mi, że zapisałam sobie nawet to zdjęcie
ale bardzo żółty ten 32 się wydaje... a 02 już próbowałam i mieszam z bazą i jestem bardzo zadowolona z trwałości - to mój ulubiony podkład i zamierzam go nabyć przy 30% zniżce przed Sylwestrem... a teraz dumam czy nie zaryzykować i nie wziąć tego 32 z tru
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-12-15 o 06:49
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 07:14   #3019
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewcznyny ma któraś róż z ELFA? kupiłam sobie na próbę taki odcień, w którym nie wiem jak mi będzie ale stwierdziłam, że za taką cenę to mogę sobie pozwolić na eksperyment, no ale ten róż jest jakby tak w jednej części, nie ma takiej pokrywki jak zwykle mają, za nic go nie mogę otworzyć, a nie chcę szarpać na oślep, bo ostatnio tak rozwaliłam pen driva, którego dostałam w prezencie
Ktoś pomoże jak otwiera się róże z ELF?

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------





Mi się włosy przeogromnie puszą jak pada i jest wilgoć w powietrzu- kupiłam niedawno lakier Loreal Fix Anti Frizz i jestem jak na razie bardzo na tak, po wyjściu na chwilę na dwór kiedy pada nie wyglądam jak bym miała snopek siana na głowie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chodzi ci o ten rozyk za 1,5Ł?? one sie wysuwaja od dolu trzymasz od spodu i ciagniesz w swoja strone i juz
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A więc jednak jaśniejszy od 01 na tym zdjęciu 01 wygląda dosyć ciemno a on jest taki jaśniutki w rzeczywiswistosci

Otworzyłam różyk z E.L.F - ale się musiałam nasiłować

ja tez mialam z nim problem
ogladalam swatche elfowe potem i widzialam, ze TEORETYCZNIE on sie wysuwa, ale moj uparcie nie chcial ale w koncu mi sie udalo
a jaki kolor wzielas i jak wrazenia, kiedy juz masz do niego dostep, a nie tylko przez szybke ogladasz?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 09:35   #3020
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Kusicie tymi BB Ktos pisał, że one robią maskę. Prawda to?

No właśnie brać czy nie brać Kolorem byłby chyba dla mnie ok ale na wątku Guerlain dowiedziałam się, że ciemnieje i różowieje no i jeszcze Priyaa pisze, że ją zapychał. Może wykupią go na Truskawie i będzie kłopot z głowy
nie robią ostatnio moja siostra się mnie pytała, co ja zrobiłam z twarzą, że z tych moich syfów mam nie dość, że gładką cerę, to jeszcze podkładu nie widać ani odrobinkę

oj zapychał, zapychał.. mam bardzo złe wspomnienia a ja wszystko zwalałam na hormony (że niby może pół roku po odstawieniu tabsów anty mnie "zaburzyło"), pudry, róże, witaminy, wodę, złą dietę.. Bo przecież jak to możliwe, żeby mój ukochany podkład mnie zapchał?
ale przejrzałam na oczy, odstawiłam TYLKO podkład i jest super. Ale może jestem odosobnionym przypadkiem

aha, no i bez pudru matującego się nie obeszło - po 2 godzinach żarówa i spływający podkład (przy każdej z formuł - aqua, extreme i pearly white)
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:46   #3021
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

.

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2010-12-15 o 15:07
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:02   #3022
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

dzien dobry!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:49   #3023
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dzien dobry!
A dzień dobry

A propos podkładu Guerlain, miałam Parure Extreme (Jamesik go porwał ode mnie) Mojej cerze też nie służył O zapychanie podejrzewam w nim silikony. Ma tasiemcowy skład. Wolę apteczne fluidy

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Dziewczyny - dajcie linka jakiegoś - co to BB?? Ja nie w temacie, a to coś fajnego chyba i może też muszę mieć?
Przepraszam, ale ja blondynka naturalna jestem
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:54   #3024
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
A dzień dobry

A propos podkładu Guerlain, miałam Parure Extreme (Jamesik go porwał ode mnie) Mojej cerze też nie służył O zapychanie podejrzewam w nim silikony. Ma tasiemcowy skład. Wolę apteczne fluidy

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Dziewczyny - dajcie linka jakiegoś - co to BB?? Ja nie w temacie, a to coś fajnego chyba i może też muszę mieć?
Przepraszam, ale ja blondynka naturalna jestem
a to takie cudo
tutaj masz watek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232276



a, ze nowy dzien to poprosze po 1 kliku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:59   #3025
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a to takie cudo
tutaj masz watek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232276



a, ze nowy dzien to poprosze po 1 kliku
Dziekuję
Kliknięte
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:02   #3026
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość

Dziewczyny - dajcie linka jakiegoś - co to BB?? Ja nie w temacie, a to coś fajnego chyba i może też muszę mieć?
Przepraszam, ale ja blondynka naturalna jestem
Ja proponuję tego bloga znanej wizażanki: http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...bel/BB%20Cream
ja się dowiedziałam o BB na tym wątku od Marioli i teraz kocham BB kremy i puki co nie wracam do podkładów

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a, ze nowy dzien to poprosze po 1 kliku
a proszę Cię bardzo jak tylko sobie przypominam to klikam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:11   #3027
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a, ze nowy dzien to poprosze po 1 kliku
no no, ale Ci dobrze idzie!

wszystkim klikam jak tylko widzę banerek
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:24   #3028
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Dziekuję
Kliknięte
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ja proponuję tego bloga znanej wizażanki: http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...bel/BB%20Cream
ja się dowiedziałam o BB na tym wątku od Marioli i teraz kocham BB kremy i puki co nie wracam do podkładów

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

a proszę Cię bardzo jak tylko sobie przypominam to klikam
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no no, ale Ci dobrze idzie!

wszystkim klikam jak tylko widzę banerek
dzieki dziewczyny


tylko najlepiej klikac raz dziennie bo oni wywalaja jak ktos ma za duzo klikow od tych samych IP
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:39   #3029
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny


tylko najlepiej klikac raz dziennie bo oni wywalaja jak ktos ma za duzo klikow od tych samych IP
ok, będę klikać raz
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:58   #3030
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

mnie nic nie zachwyca w BB
nie kryja prawie nic a nic , a ja jednal wole kryjace chociaz troche

chociaz w sumie co za roznica, i tak wygladam do du...- kolejna noc nie przespana
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.