Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 10:05   #901
CarlaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Duniaaa Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki

Zamiast tworzyć nowy wątek, pomyślałam że podepnę się pod ten
Co prawda walentynki dopiero za miesiąc, ale koniec stycznia/początek lutego będę miała naprawdę nieciekawy, i wiem że nie będę miała czasu ani głowy na myślenie o czymkolwiek, tym bardziej nie o walentynkach ;P

Sytuacja wygląda następująco:
Rok temu spotykałam się z pewnym chłopakiem, 'nieoficjalnie' mogę uznać że byliśmy ze sobą. W sumie do tej pory nie wiem o co mu dokładnie chodziło, ale stwierdził że lepiej będzie jak przestaniemy się spotykać, bo "teraz nauka, sport, czuje się zatłoczony wśród moich przyjaciół płci męskiej, bla bla bla." Jak dla mnie nie był gotowy na związek. Przestaliśmy się odzywać. Po prawie 10 miesiącach odezwał się do mnie, pisaliśmy do siebie ponad miesiąc, teraz znów się spotykamy.. i naprawdę sympatycznie jest

No i przechodzę do sedna sprawy: co w związku z walentynkami? Chciałabym go w tym dniu jakoś wyróżnić, żeby czuł że jest moim 'Walentym' , aczkolwiek nie chcę mu sypać serduszkami, misiaczkami etc., miłości też mu wyznawać nie będę, bo do miłości tu jeszcze brakuje. Jest fascynacja i zauroczenie

Macie może jakieś pomysły?

ps. Gdy któregoś dnia drzemaliśmy przytuleni, po przebudzeniu spojrzałam na niego i wpadł mi do głowy tekst: "lubię z Tobą spędzać czas.. Fajnie że jesteś!" Więc może taki tekst na kartce?

Hmmm... w centrach handlowych w sklepach z artykułami "sheepworld" można spotkać takie karteczki, mają formę kart do bankomatu, ale są na nich wypisane różne fajne teksty właśnie. Moja siostra też była w takiej sytuacji jak Ty i chciała kupić coś niezobowiązującego, ale dającego jakiś znak i kupiła taką krteluszkę z napsem "kto czyta ten kochany" a na odwrocie jest miejsce tj. w karcie do bankomatu, na podpis od kogo karteczka Są najróżniejsze, od takich mega wyznaniowych do takich subtelnych. A swoją drogą są śliczne, to seria z "sheepworld" a oni mają fajne pierdółki zawsze O! udało mi się znaleźć to w necie. Wejdź sobie i zobacz, tam są wszystkie rodzaje tych karteczek


http://www.e-kukartka.pl/pocket-card...2%B1-c-48.html


---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A ja swojemu mężczyźnie kupiłam bilety do filharmonii bo wiem, że bardzo chce iść, a zebrać się biedak nie może Niestety to co nas interesuje jest tylko 9.02, a nie 14.02 więc będzie miał wcześniejszy prezent walentynkowy
__________________



Edytowane przez CarlaR
Czas edycji: 2010-01-20 o 10:07
CarlaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 23:18   #902
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

dziewczynki doradzcie
wymyslilam sobie ze na walentynki sprawie TZcikowi szkladnki do whisky(czasem pija ,bo innego alkocholu nie lubi) z wygrawerowanym logiem ulubionej druzyny pilkarskiej, do tego napewno wieczor spedzimy na spacerku w kinie albo kolacji, czy takie cos nadaje sie na prezecik z tejze okazji czy nie bardzo;>
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 07:03   #903
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
dziewczynki doradzcie
wymyslilam sobie ze na walentynki sprawie TZcikowi szkladnki do whisky(czasem pija ,bo innego alkocholu nie lubi) z wygrawerowanym logiem ulubionej druzyny pilkarskiej, do tego napewno wieczor spedzimy na spacerku w kinie albo kolacji, czy takie cos nadaje sie na prezecik z tejze okazji czy nie bardzo;>
Czemu miałby się nie nadawać? Bardzo dobry pomysł, widać, że zwracasz uwagę na to co lubi Twój tż a nie koniecznie chcesz mu dać coś co sama wolałabyś dostać

Ja też myślę nad czymś miłym ale nie infantylnym czy przesłodzonym.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 10:45   #904
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
dziewczynki doradzcie
wymyslilam sobie ze na walentynki sprawie TZcikowi szkladnki do whisky(czasem pija ,bo innego alkocholu nie lubi) z wygrawerowanym logiem ulubionej druzyny pilkarskiej, do tego napewno wieczor spedzimy na spacerku w kinie albo kolacji, czy takie cos nadaje sie na prezecik z tejze okazji czy nie bardzo;>
moim zdaniem lepiej kupic dobre whisky ze szklankami
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:41   #905
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

eee nie chyba jakos tak srednio zebym Tztowi dala whisky na walentynki,ale to indywidualna sprawa

a innym ciekawym pomyslem moze byc zrobienie karykatury i oprawienie jej w ramke. wiele takich jest na ebay(nie wiem jak allegro bo ja emigrantka )gdzie wysyla sie 2-3 zdjecia i na tej podstawie robia karykatury par
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:39   #906
MichaelloClass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Polecam wszystkim co mają kłopot z kupnem prezentu na lekturę: "Sztuka dawania prezentów" podsuwa sporo gotowych pomysłów na różnego typu upominki, a także jest inspiracją do tworzenia nowych, świetnie się przy tym bawiąc. Dzięki niej zrozumiałem, że nie najważniejsza jest wartość prezentu, ale trud jaki w niego włożyliśmy i sposób przekazania go swojej drugiej połówce. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent lub chcesz, aby był niezapomniany - koniecznie przeczytaj! Napisane lekko, z poczuciem humoru i odrobiną magii. Nie tylko dla kobiet
MichaelloClass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:29   #907
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

A ja mam do Was pytanie czy kupujecie cos swoim rodzicom w takie własnie swieto czy zarezerwowane jest ono tylko dla drugiej połówki.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 18:37   #908
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez klara01 Pokaż wiadomość
A ja mam do Was pytanie czy kupujecie cos swoim rodzicom w takie własnie swieto czy zarezerwowane jest ono tylko dla drugiej połówki.
No ale rodzice mają swoje własne święta w odpowiednim czasie
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:11   #909
ciasteckoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Smile Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

....


Edytowane przez ciasteckoo
Czas edycji: 2010-02-08 o 20:27
ciasteckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 22:41   #910
Sheril
Zadomowienie
 
Avatar Sheril
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 096
GG do Sheril
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

To może dziewczynki wtrącę się. Nie wiem czy już ktoś wysyłał tą stronkę, ale jeżeli się wahacie nie macie pomysłu to może osłodzicie ukochanym życie? Ja już się zarejestrowałam i właśnie zamierzam coś zamówić, żeby TŻ zrobić niespodziankę.
Podaje adres: http://chocolissimo.pl/do/index.jsp
Pozdrawiam.
__________________
Starannie obieram ze skórki warianty życia.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:01   #911
bartnix
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 673
GG do bartnix
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

my z Tż robimy własnoręczne kartki którymi potem się wymieniamy on robi kolację ja jakiś słodki deser i świętujemy
__________________


jak szaleć to szaleć

bartnix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 17:44   #912
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Nie mam weny w tym roku na prezent/upominek :/. Generalnie to idziemy na bal walentynkowy 13 lutego, no ale to placi TZ wiec z mojej strony chcialam cos kupic niebanalnego a nie mam kiedy sie wybrac (bo u mnie w miescie to nawet nie ma co szukac, zadnych sklepow fajnych).
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:24   #913
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

jejciu.. nie lubię Wlentynek.. takie komercyjne święto. Ale wiem że TŻ zależy na nim bo to nasze pierwsze walentynki. On coś niebanalnego szykuje, bo już złapał wenę a ja jestem zielona w tych wszystkich prezentach bo ja niecierpię tego dnia. Pomimo że mam swojego faceta, ja nie lubię par, które aż za bardzo upubliczniają swoją miłość, bo to jest troche chore, bo nie każdy człowiek chce widzieć parę, która się przytula i wgl.
ale wracając..
hmm.. mam pomysł żeby kupić album i wydrukować wszystkie zdjęcia, które mamy - a jest ich niewiele, bo jakoś nie ma czasu, okazji ich robić
i do tego jakieś moje przemyślenia - ale mam za mało zdjęć... może na rocznicę
ale co z walentynkami..
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:35   #914
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

U nas też Walentynkowe zwyczaje poległy strach się bać co będzie później, pięć lat nam stuka po ślubie
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 11:00   #915
zuziaczek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

dziewczyny, brak mi pomysłu, nie chcę się jakoś specjalnie nastawiać, że walentynki to nie wiadomo co... ale mimo wszystko jakiś symboliczny upominek by się przydał. przejrzałam już chyba wszystko możliwe fora i dalej niestety nic. zostawiałam swoją prośbę też tutaj: http://podajdalej.pl/walentynki, ale też póki co bez odpowiedzi, ale to chyba jakieś nowe miejsce. naprawdę trudno znaleźć coś wyjątkowego i co ucieszy drugą osobę, a niestety nie mam talentu, żeby zrobić coś sama ani gotowanie mi nie idzie, ani inne manualne czynności
zuziaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:51   #916
dziewczynka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: LESZNO
Wiadomości: 76
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Kobitki, sprawa ma się następująco: mój chłopak zostawił mnie (ja wiem że dla innej,chociaż on tak nie twierdzi) co bardzo mnie bolało bo pojutrze byłaby nasza 4 rocznica, nieważne... Chciałabym mu wysłać kartkę na walentynki z jakimś wierszem w którym jasno byłoby napisane, że zostawił mnie nie bacząc na to że go wciąż kocham...

Macie może jakieś ulubione wiersze tego typu?
__________________
.
dziewczynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 11:05   #917
gabrielcia
Raczkowanie
 
Avatar gabrielcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 83
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

zapraszam do przeczytania tych porad:

http://www.***********/porada/4503,j...ynki_dla_niego

zawarte są tam myślę, najczęściej popełniane błędy przy wyborze prezentu oraz pomysły na to co warto kupić naszym TŻ
gabrielcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:20   #918
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Dziewczyny co myslicie, ja mam sporo zdjec z roznych party jak daje buziaka w mojemu TZ albo on mi Zawsze nas jakos w tym momencie uwiecznia Czy taka ksiazeczka o tytule "Buziak powie Ci wiecej niz milion slow" zrobiona oczywiscie przezemnie z paroma takimi smiesznymi zdjeciami nadawalaby sie? nie wiem czy to nie glupie pomozcie, doradzcie
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:43   #919
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie, ja mam sporo zdjec z roznych party jak daje buziaka w mojemu TZ albo on mi Zawsze nas jakos w tym momencie uwiecznia Czy taka ksiazeczka o tytule "Buziak powie Ci wiecej niz milion slow" zrobiona oczywiscie przezemnie z paroma takimi smiesznymi zdjeciami nadawalaby sie? nie wiem czy to nie glupie pomozcie, doradzcie
jak dla mnie super pomysł
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 18:54   #920
liliputka:)
Raczkowanie
 
Avatar liliputka:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 176
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Nie czytałam całego wątku, więc jakby coś to nie bijcie
Mieszkamy z TŻ w innych miastach, jednak chciałabym wysłać mu jakąś symboliczną rzecz na walentynki. Możecie doradzić mi co to może byc?
liliputka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 08:49   #921
12 Stonka
Zakorzenienie
 
Avatar 12 Stonka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków / Zakopane
Wiadomości: 6 559
GG do 12 Stonka
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Ja mojemu wysyłam czekoladowy telegram


Zajrzyj tutaj http://czekoladowytelegram.pl
__________________
,,Teraz wiem, dlaczego wymyślono słowo "miłość", dlaczego musiano je wymyślić: to jedyne
słowo bliskie opisania tego, co teraz czuję, tej dziwnej mieszanki bólu, przyjemności,
strachu i radości, które przepełniają mnie jednocześnie."
12 Stonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:53   #922
red apple
Raczkowanie
 
Avatar red apple
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 241
Dot.: Re: WAlentynki:(

Cytat:
Napisane przez AlicjaDiablica Pokaż wiadomość
A moja przyjaciółka wszystkim byłym chłpakom (i obecnemu też)kupowała na wszelkie możliwe okazje - MISIE. Te fajne, mięciutkie, co to majątek kosztują. Pakowała je do kartonów i wysyłała nawet do Białego Stoku i do Olsztyna, a mieszkamy w Poznaniu... Jednemu nawet osobiście wyszyłam imię na chusteczce zawiązanej wokół szyjki, bo Kasi się nie chciało...

Ech, te czasy. Przeczytałam ten wątek dany przez Zło i chyba Kasi też go podsunę...
Przepraszam, to chyba razem się pisze, prawda? ^^

A poza tym, co dla przyjaciółek ?
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.
red apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:43   #923
Anyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia ;)
Wiadomości: 96
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

wiem powtarzam się ale co myślicie na taki pomysł : ja w tym roku wymyśliłam plan na walentynki koło 16 wpada do mnie TŻ i razem robimy JEGO spaghetti potem wyciągam go na bilard do klubu a kolo 20 wracamy do mnie na deser.. bananowo krówkowy dam mu prezent czyli moje najlepsze ciacho sernik w ksztalcie serca z ozdobami z masy cukrowej no i kartka oczywiscie zawiązuje mu oczy(wiadomo kolo 20 ciemno juz klimat jakiś świeczki) i na dużej srebrnej tacy przynosze szampana.. truskawki w czekoladzie i różne inne owoce co wy na to dziewczyny dobry pomysł? tylko nie wiem czy nie byloby lepiej gdybysmy poszli najpierw na bilard... chociaz jak do mnie przyjedzie to bedzie głodny pewnie
__________________
dukam sobie
cel. 46-47 kg.

najcudowniejsze wakacje
18.08.2010 kocham Cię

od 14.02 mistrzyni romantyzmu! według TŻta
Anyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:03   #924
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Anyaa Pokaż wiadomość
wiem powtarzam się ale co myślicie na taki pomysł : ja w tym roku wymyśliłam plan na walentynki koło 16 wpada do mnie TŻ i razem robimy JEGO spaghetti potem wyciągam go na bilard do klubu a kolo 20 wracamy do mnie na deser.. bananowo krówkowy dam mu prezent czyli moje najlepsze ciacho sernik w ksztalcie serca z ozdobami z masy cukrowej no i kartka oczywiscie zawiązuje mu oczy(wiadomo kolo 20 ciemno juz klimat jakiś świeczki) i na dużej srebrnej tacy przynosze szampana.. truskawki w czekoladzie i różne inne owoce co wy na to dziewczyny dobry pomysł? tylko nie wiem czy nie byloby lepiej gdybysmy poszli najpierw na bilard... chociaz jak do mnie przyjedzie to bedzie głodny pewnie

Dobre do tego lody, bita śmietana i może jakaś fikuśna bielizna. Przynajmniej zapamięta
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:44   #925
karolagatap
Raczkowanie
 
Avatar karolagatap
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 37
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Niedługo znów walentynki
macie może pomysł na obchodzenie tego dnia, ale... w związku na odległość?
nie spotkamy się niestety w ten dzień, widzieliśmy się w ten weekend i następne spotkanie pewnie dopiero za miesiąc...
mogę oczywiście wysłać kartkę, ale chciałabym, żeby on poczuł się wyjątkowo, kochany i ważny...
może jakaś mała paczuszka?
podpowiedzcie...
karolagatap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 15:08   #926
monikusia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 49
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Ja w tym roku zaszaleję na walentynki.
Postanowiłam zrobić kolację dla nas dwoje, poniewaz u mnie rodziców wtedy nie będzie.
Dodatkowo coś słodkiego upiekę, to co on uwielbia iii.. postanowiłam zamówić na allegro taki album z pozycjami:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4951880

Pewnie mnie za zboczuszka małego uzna, ale w tamtym roku jak mi bieliznę taką wyzywająca kupil to było dobrze. ;D
monikusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:54   #927
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY


Edytowane przez 201711060941
Czas edycji: 2017-11-05 o 17:21
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 16:11   #928
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Chyba troche po xD ale ja bym wręczyła jakiś mały drobiazg, kartka walentynkowa zupełnie by wystarczyła.

Ja swojego na walentynki nie widziałam i dopiero zobacze w pon i planuje kupić jakąś dobrą herbate z "Time for tea" czy coś takiego i doczepić karteczke z jakimś napiskiem, że dla ukochanego na rozgrzanie czy coś w ten deseń :P

Jeszcze chciałam jakiś gruopon wyczaić z jakimś wyjściem ale nic ciekawego nie ma, i wtedy bym wydrukowała i skorzystała z tego patentu, że można coś włożyć do jajka niespodzianki i zakleić czekoladą tak, że nie widać no ale w takim razie kiedy indziej skorzystam z tego patentu może na rocznice, bo to za 10dni nam przypada xD
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 12:54   #929
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Witajcie jest tu kto Co kupujecie w tym roku na walentynki ja mysle nad łancuszkiem i np cos z cukierkami z napisami własno recznie ale nie mam pomysłu .. Może coś doradzicie?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:46   #930
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Walentynki - wiersze, prezenty itp. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie jest tu kto Co kupujecie w tym roku na walentynki ja mysle nad łancuszkiem i np cos z cukierkami z napisami własno recznie ale nie mam pomysłu .. Może coś doradzicie?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734885
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=586160
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=738183
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=738714

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2014-01-21 o 13:48
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-14 14:31:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.