Lublin - Siłownia i Fitness - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 23:05   #331
MistrzyniWKochamCieMisiu
Raczkowanie
 
Avatar MistrzyniWKochamCieMisiu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 406
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez kamila20lbn Pokaż wiadomość
Hej! widze ze sporo mozna tutaj sie dowiedziec o sportclubach. Ja dopiero wkrecam sie w temat siłowni itp. moze slyszala ktoras z was o extreme studio w domu kultury kolejar.za maja dosc szeroka oferte ale malo opini na ich temat?
Ja tam chodziłam na aerobik i cardio - jak dla mnie było ok codziennie co innego na aerobiku, więc to jak najbardziej na plus, w cardio trochę mało urządzeń.

Wiem, że to nie klub sportowy, ale może się orientujecie - chce zapisać się do MegaDance na Langiewicza (latino lady styling, zumba, sexy dance) - polecacie to miejsce? może ktoś wam coś szepnął o tym miejscu... cena póki co bezkonkurencyjna. 3 zajęcia w tygodniu (wybrałam te co wyżej) po 2 godziny każde. Karnet na 3 miesiące to 180zł.
__________________
nie wierz w cuda, nie uwierzysz w siebie - to Ci się nie uda...

MistrzyniWKochamCieMisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 16:44   #332
zumbalublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Hej,

Ja polecam klub Bellafitness w którym mam okazję pracować. Mimo, że jest to dość mały klub, panuje w nim bardzo ciepła i spokojna atmosfera i nie trzeba się stresować, że faceci z siłowni nas "obserwują" podczas ćwiczeń. Polecam też Zumbę, nie tylko w naszym klubie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej piszcie śmiało !!! ;-)
zumbalublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 21:44   #333
grochecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do grochecka
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez zumbalublin Pokaż wiadomość
Hej,

Ja polecam klub Bellafitness w którym mam okazję pracować. Mimo, że jest to dość mały klub, panuje w nim bardzo ciepła i spokojna atmosfera i nie trzeba się stresować, że faceci z siłowni nas "obserwują" podczas ćwiczeń. Polecam też Zumbę, nie tylko w naszym klubie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej piszcie śmiało !!! ;-)
Pani Weronika? chodziłam na zumbę w MK, super sprawa mogłaby Pani napisać coś jeszcze o tym klubie, porównać właśnie z Miastem Kobiet?

agneeees, to pewnie się spotkamy, od środy mam karnet i plan wizyt w MK znowu codziennie od pon do piątku
grochecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 23:06   #334
zumbalublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Nie nie, nie Weronika, tylko Agnieszka ;-) Jestem drugą instruktorką Zumby, jeśli podobało się u Weroniki zapraszam też do mnie na spróbowanie.
Hymm trudno jest porównać te dwa kluby. Bellafitness jest o wiele mniejszy, ale jest nowy, otwarty w tym roku i szybko się rozwija. Przede wszystkim atmosfera jest bardzo miła, wszyscy się znają, ale nie jest to zamknięte środowisko jak w niektórych klubach, dlatego, że ciągle przychodzą nowe osoby. Klub znajduje się przy Al. Warszawskiej. Zapraszam serdecznie ;-)
zumbalublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:05   #335
TheSunflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 76
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Ja w tamtym roku akademickim chodziłam do Mega Dance na fitness i mogę go polecić. Dają w kość i efekty są widoczne, ja byłam zadowolona
TheSunflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 22:00   #336
Davidoffka
Raczkowanie
 
Avatar Davidoffka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 191
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

a czy któraś z Was dziewczyny chodziła na fitness albo cokolwiek innego (np siłownię) na UP na Głębokiej?? otwarcie był rok temu i zastanawiam się jak tam jest...
Davidoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 10:39   #337
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez Davidoffka Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was dziewczyny chodziła na fitness albo cokolwiek innego (np siłownię) na UP na Głębokiej?? otwarcie był rok temu i zastanawiam się jak tam jest...
Ja chodziłam cały poprzedni miesiąc - na siłownię + aeroby.
Napisze od razu, że są oddzielne sale: siłownia jest na innym piętrze, sala aerobowa na innym, a fitness jeszcze gdzie indziej...
Zacznę od siłowni: bardzo fajny instruktor, wszystko pokazuje, mówi co po kolei robić, ile serii i powtórzeń...koleżanka trochę się krępowała, bo na siłowni sami Panowie, mi było to obojętne.
Sala aerobowa: 3 bieżnie, orbitrek, stepper, dużo rowerków w tym dwa w pozycji horyzontalnej + 6-7 wioślarzy. Generalnie można poćwiczyć bez czekania na swoją kolejkę.
Sprzęt sam w sobie może być, ale nie są to najwyższych lotów marki.

Szatnie, ok - ale co do toalety to ogromny minus: w szatni damskiej koło sali aerobowej jest tylko toaleta dla niepełnosprawnych, innej nie ma. Druga sprawa: prysznice - takie "basenowe" czyli jeden koło drugiego, nie ma ścianek, zasłonek -więc nie wszystkim może to odpowiadać.

Już nie chodzę, bo zaczęło się robić tłoczno.
Zastanawiam się nad siłownią/kardio w Formuła Fitness w okolicy Tesco na Kraśnickich.
Może któraś z was ostatnio tam chodziła/chodzi?
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 12:48   #338
MistrzyniWKochamCieMisiu
Raczkowanie
 
Avatar MistrzyniWKochamCieMisiu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 406
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez TheSunflower Pokaż wiadomość
Ja w tamtym roku akademickim chodziłam do Mega Dance na fitness i mogę go polecić. Dają w kość i efekty są widoczne, ja byłam zadowolona
O fajnie - dzięki za info. Ja się wczoraj dowiedziałam, że prowadzi tam zajęcia Wojtek (chodziłam do niego z moim TŻ na towarzyski, tylko wtedy do Dąbskich)
__________________
nie wierz w cuda, nie uwierzysz w siebie - to Ci się nie uda...

MistrzyniWKochamCieMisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 17:22   #339
grochecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do grochecka
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad siłownią/kardio w Formuła Fitness w okolicy Tesco na Kraśnickich.
Może któraś z was ostatnio tam chodziła/chodzi?
Zaliczyłam tam jeden karnet. Chodziłam na aerobik tylko, bez siłowni. Szatnia duża, łazienka też. Gorzej, że jeśli chcesz w trakcie zajęć wyjść np. do toalety, musisz przejść przez siłownię i obok recepcji, tam jest zawsze sporo gapiących się facetów, mnie to trochę przeszkadzało. Sala do aerobiku b.mała, to minus. Sprzęt ok, zajęcia prowadzone ok, kroków na stepie nie łapałam nigdy do końca (a nie jestem poczatkująca) Chociaż do końca się nigdy nie zmęczysz.
grochecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 19:55   #340
Davidoffka
Raczkowanie
 
Avatar Davidoffka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 191
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Oshinek - dziękuje bardzo za odpowiedź i informacje na pewno wezmę pod uwagę to co napisałaś
Davidoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 21:23   #341
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez grochecka Pokaż wiadomość
Zaliczyłam tam jeden karnet. Chodziłam na aerobik tylko, bez siłowni. Szatnia duża, łazienka też. Gorzej, że jeśli chcesz w trakcie zajęć wyjść np. do toalety, musisz przejść przez siłownię i obok recepcji, tam jest zawsze sporo gapiących się facetów, mnie to trochę przeszkadzało. Sala do aerobiku b.mała, to minus. Sprzęt ok, zajęcia prowadzone ok, kroków na stepie nie łapałam nigdy do końca (a nie jestem poczatkująca) Chociaż do końca się nigdy nie zmęczysz.
Dzięki
A czy widziałaś może sprzęt na siłowni -tzn. chodzi mi o aeroby? Jak to ilościowo wygląda/jakie marki? Ja zastanawiam się tylko i wyłącznie nad siłownią, bo zajęcia fitnes chyba mnie nie kręcą aż tak, a z tego co widziałam na grafiku to w godzinach kiedy mogłabym chodzić jest tylko step/brzuch oraz trening interwałowy


Cytat:
Napisane przez Davidoffka Pokaż wiadomość
Oshinek - dziękuje bardzo za odpowiedź i informacje na pewno wezmę pod uwagę to co napisałaś
proszę
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 11:45   #342
grochecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do grochecka
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Dzięki
A czy widziałaś może sprzęt na siłowni -tzn. chodzi mi o aeroby? Jak to ilościowo wygląda/jakie marki? Ja zastanawiam się tylko i wyłącznie nad siłownią, bo zajęcia fitnes chyba mnie nie kręcą aż tak, a z tego co widziałam na grafiku to w godzinach kiedy mogłabym chodzić jest tylko step/brzuch oraz trening interwałowy
bieżnie, rowerki itp. były nie w jakiejś sporej ilości, ale nie miały oblężenia na tyle konkretnego (przynajmniej w wakacje), żeby nie było czegoś wolnego
grochecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:17   #343
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

witam,
przeszukując watek widziałam, że przewijało się parę razy pytanie o opinie na temat klubu Dragon na Żywnego, ale nigdy nie padła odpowiedź, może ktoś mógłby się podzielić wrażeniami?
ciekawa jestem jakie zajęcia są tam prowadzone - w grafiku na stronie niestety nie ma informacji o typie zajęć a tylko o tym, kto je prowadzi...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:00   #344
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Czy ktoś chodzi teraz do Miasta Kobiet? jak z oblężeniem?

Możecie polecić jakiś basen poza UP ? Albo aqua aerobic?
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:51   #345
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Czy ktoś chodzi teraz do Miasta Kobiet? jak z oblężeniem?

Możecie polecić jakiś basen poza UP ? Albo aqua aerobic?
basen - na al Zygmuntowskich MOSiR, są wejścia na zwykłe bilety (i karnety chyba też), na Czechowie przy szkole nr 5 są wejścia dla osób indywidualnych na bilety niemal codziennie, i chyba nadal dostępny jest basen przy gimnazjum na Poturzyńskiej
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 16:32   #346
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Czy ktoś chodzi teraz do Miasta Kobiet? jak z oblężeniem?

Możecie polecić jakiś basen poza UP ? Albo aqua aerobic?
ja chodzę do Miasto Kobiet na siłkę ludzi trochę jest, szczególnie wieczorami
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:11   #347
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
basen - na al Zygmuntowskich MOSiR, są wejścia na zwykłe bilety (i karnety chyba też), na Czechowie przy szkole nr 5 są wejścia dla osób indywidualnych na bilety niemal codziennie, i chyba nadal dostępny jest basen przy gimnazjum na Poturzyńskiej
Dzięki, orientujesz się może ile kosztuje wejście na basen na Czechowie?

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
ja chodzę do Miasto Kobiet na siłkę ludzi trochę jest, szczególnie wieczorami
A do kardio da się dopchać? Szczególnie interesuje mnie bieżnia... Kiedyś tam chodziłam ale zrezygnowałam ze względu na tłumy
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 08:44   #348
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Dzięki, orientujesz się może ile kosztuje wejście na basen na Czechowie?
chyba 10 zł, ale nie jestem pewna czy dobrze pamiętam
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 21:19   #349
mariola12343
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Ja polecam klub Harmonya na świcie Mały, kameralny i ma wypasiony sprzęt np. Power Plate - rewelacyjnie rzeźbi ciało i Vacu Well, który jest o wiele tańszy niż w innych klubach(15zł).
mariola12343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 12:31   #350
grochecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do grochecka
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Harmonyę miałabym taaak blisko... Tylko grafik jest bardzo skromny...
grochecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:48   #351
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Czy ktoś chodzi teraz do Miasta Kobiet? jak z oblężeniem?

Możecie polecić jakiś basen poza UP ? Albo aqua aerobic?
Jeśli chodzi o basen to ja bardzo polecam basen w szkole podstawowej nr 30 -na Nałkowskich(blisko jest końcowy przystanek 6) - świeżo po remoncie, elegancko, ok. 7 suszarek.
Jedyny minus to brak lustra -kiedyś było, a po remoncie je usunęli
Ja tam chodzę, bo mój TZ ma darmowe karnety z firmy, więc nie orientuję się jaka jest cena za wejście...

Co do drugiego pyt, to Vanillko ja dziś byłam w Mieście Kobiet na siłowni. Jeśli mogę to opisać jednym słowem to będzie to MASAKRA

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
A do kardio da się dopchać? Szczególnie interesuje mnie bieżnia... Kiedyś tam chodziłam ale zrezygnowałam ze względu na tłumy
Można po 20minutowym oczekiwaniu, mi się w zasadzie udało(można tak to nazwać, bo czekałm tylko kilka minut), pojechałam później - weszłam ok. 19:00, dziewczyny po mnie stały kilkanaście minut i czekały aż cokolwiek się zwolni
Generalnie to sala mała, 3 poupychane bieżnie, 2 orbitreki, 2 rowerki + 1 horyzontalny + 1 stepper. Kiepskie wyposażenie jak na cenę jaką sobie życzą i ilość osób = w czasie mojego pobytu byo 13-15 osób, jeśli chodzi o producentów to nie są też najwyższych lotów marki
1 rower Kettlera, którego wyświetlacz ledwo zipi, gdy podeszłam do "trenera" z zapytaniem czy sprzęt działa, powiedział, że tak, tylko trochę bateria już nie ta, no luuudzie
W dalszej kolejności sam TRENER - a w zasadzie osoba, która przez kilka godzin siedzi z nosem w gazecie, albo podłodze, nie podchodzi sam, odpowiada gdy się o cs zapyta, sam nie doradza, nie motywuje - jak dla mnie to jakaś totalna pomyłka (a mam porównanie z trenerem z UP: aż się chciało ćwiczyć z tym człowiekiem: ciągle podchodził, pytał ile jeszcze zostało powtórzeń, co będziemy dziś robić dalej)

No i gwóźdź programu: SZATNIE, a w zasadzie klitki, w których można nabawić się klaustrofobii, szafki o wielkości 40cmx50cm
Wszędzie leżą buty, prysznice tuż obok - więc niesamowicie duszno i wchodząc do szatni człowiek już jest upocony.
Woda pod prysznicem musi sobie polecieć z 5min zanim zacznie być letnia
Kurczę nie wiedziałam, że na Mieście Kobiet się aż tak rozczaruję


Cieszę się że wkrótce będziemy z TŻem zmotoryzowani i będzie szansa wrócić na moją najlepszą i ypróbowaną siłownię pod Lublinem
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 23:02   #352
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez mariola12343 Pokaż wiadomość
Ja polecam klub Harmonya na świcie Mały, kameralny i ma wypasiony sprzęt np. Power Plate - rewelacyjnie rzeźbi ciało i Vacu Well, który jest o wiele tańszy niż w innych klubach(15zł).
Weszłam na stronkę, ale klub jest otwarty tylko w godzinach 16-21. Czy korzystanie z maszyn Easy Line odbywa się na zajęciach grupowych? Co w sytuacji jak chcę sobie przyjść i sama poćwiczyć?

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o basen to ja bardzo polecam basen w szkole podstawowej nr 30 -na Nałkowskich(blisko jest końcowy przystanek 6) - świeżo po remoncie, elegancko, ok. 7 suszarek.
Jedyny minus to brak lustra -kiedyś było, a po remoncie je usunęli
Ja tam chodzę, bo mój TZ ma darmowe karnety z firmy, więc nie orientuję się jaka jest cena za wejście...

Co do drugiego pyt, to Vanillko ja dziś byłam w Mieście Kobiet na siłowni. Jeśli mogę to opisać jednym słowem to będzie to MASAKRA



Można po 20minutowym oczekiwaniu, mi się w zasadzie udało(można tak to nazwać, bo czekałm tylko kilka minut), pojechałam później - weszłam ok. 19:00, dziewczyny po mnie stały kilkanaście minut i czekały aż cokolwiek się zwolni
Generalnie to sala mała, 3 poupychane bieżnie, 2 orbitreki, 2 rowerki + 1 horyzontalny + 1 stepper. Kiepskie wyposażenie jak na cenę jaką sobie życzą i ilość osób = w czasie mojego pobytu byo 13-15 osób, jeśli chodzi o producentów to nie są też najwyższych lotów marki
1 rower Kettlera, którego wyświetlacz ledwo zipi, gdy podeszłam do "trenera" z zapytaniem czy sprzęt działa, powiedział, że tak, tylko trochę bateria już nie ta, no luuudzie
W dalszej kolejności sam TRENER - a w zasadzie osoba, która przez kilka godzin siedzi z nosem w gazecie, albo podłodze, nie podchodzi sam, odpowiada gdy się o cs zapyta, sam nie doradza, nie motywuje - jak dla mnie to jakaś totalna pomyłka (a mam porównanie z trenerem z UP: aż się chciało ćwiczyć z tym człowiekiem: ciągle podchodził, pytał ile jeszcze zostało powtórzeń, co będziemy dziś robić dalej)

No i gwóźdź programu: SZATNIE, a w zasadzie klitki, w których można nabawić się klaustrofobii, szafki o wielkości 40cmx50cm
Wszędzie leżą buty, prysznice tuż obok - więc niesamowicie duszno i wchodząc do szatni człowiek już jest upocony.
Woda pod prysznicem musi sobie polecieć z 5min zanim zacznie być letnia
Kurczę nie wiedziałam, że na Mieście Kobiet się aż tak rozczaruję


Cieszę się że wkrótce będziemy z TŻem zmotoryzowani i będzie szansa wrócić na moją najlepszą i ypróbowaną siłownię pod Lublinem
Dzięki za namiary na basen
Co do Miasta Kobiet miałam podobne odczucia jak chodziłam tam 2 lata temu, widzę, że nic się nie zmieniło...
A na UP rzeczywiście ten trener jest super! Dokładnie pokazuje co i jak robić, czeka aż się zrobi ćwiczenia i pokazuje nowe, można powiedzieć że to trening indywidualny Niestety szukam czegoś innego, bo czasami chciałabym też chodzić na siłownię przed południem a ta jest czynna dopiero od 15.

Zdradź co to za siłownia pod Lublinem...
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 08:46   #353
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Poszło PW
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:19   #354
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

mam pytanie do osób chodzących do Strefy Fitness:
czy dużo osób tam chodzi i czy długo czeka się w kolejce do sprzętu?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:48   #355
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie

Edytowane przez wjosna20
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:14
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:46   #356
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Być może już o tym wspominałam, ale z basenów działa już basen na mosirze - strefa H2O, godzina kosztuje 11 zł, z tym, że to od wydania "zegarka" do wyjścia z szatni, z nowości maja taka dziecięcą "sadzawkę", jacuzzi i saunę.

Co do Strefy Fitness - niestety nie wiem, jak jest z obleganiem sprzętów, ale na aerobiku potrafi być sporo babeczek - radzą sobie w ten sposób że prowadzą zapisy na zajęcia (nie zawsze to działa, ale ogólnie jest ok). Z fajnych rzeczy jest to, że damskie szatnie są chyba co najmniej 4, tak więc tu jest komfortowo.

Ja czekam z niecierpliwością na otwarcie nowych klubów: Cube na Czechowie i Sportspark na Wojciechowskiej - na FB zapowiadają się na fajne i nowoczesne kluby, zobaczymy jak będzie w praktyce
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 20:46   #357
jprasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
GG do jprasol
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
witam,
przeszukując watek widziałam, że przewijało się parę razy pytanie o opinie na temat klubu Dragon na Żywnego, ale nigdy nie padła odpowiedź, może ktoś mógłby się podzielić wrażeniami?
ciekawa jestem jakie zajęcia są tam prowadzone - w grafiku na stronie niestety nie ma informacji o typie zajęć a tylko o tym, kto je prowadzi...

chodzilam ze 2 lata i bylo swietnie. wystroj bardzo skromny ale w zeszlym roku wymieniali okna wiec moze cos ruszylo. w sezonie letnim bardzo duzo kobiet i dziewczyn. minusem jest silownia z unoszacym sie zapachem testosteronu. niestety przez nia trzeba przejsc od wejscia glownego do sali swiczen. jest w 10-12 rowerkow, organizowali spinning, i w zasadzie pelen pakiet cwiczen poza piłkami. karnet byl w dobrej cenie. wtedy 70zl miesiac bez ograniczen. osobiscie polecam.
__________________
Starość to nieuleczalna choroba...
jprasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 07:48   #358
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

dzięki za info
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 13:28   #359
anastazja901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Hej dziewczyny!
Czy wie ktoś coś może na temat klubu Extreme Studio na Kunickiego? Moja kumpela ostatnio o nim opowiadała a ja chciałabym poznać jeszcze kilka inych opinii. Podobno mają świetnie prowadzony fitness i dużo zajęć do wyboru. ale co najbardziej mnie zdziwiło po wejściu na ich stronę to to że karnet kosztuje tylko 80 zł i można przychodzić na wszystkie zajęcia codziennie bez ograniczeń... Byłam już w kilku klubach w lbn i niegdzie nie było chyba takiego wyboru przy takiej cenie, dlatego zastanawiam się jak z jakością tych zajęć. Co wy na ten temat sądzicie?
anastazja901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 17:10   #360
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Ja tam chodziłam, ale tylko na siłownię, relację pewnie tu zdałam

A do Paco na Kiepury ktoś chodził bądź chodzić zamierza ?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-22 22:35:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.