Popicie hydroksyzyny colą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 22:01   #1
mloda1989a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 41

Popicie hydroksyzyny colą


Witam, nie biorę Hydroksyzyny tylko moja siostra ale wczoraj wzięłam 2 na jazdę jako środek przeciwwymiotny( choroba lokomocyjna). Po 10 minutach czułam się jakby ktoś mi walnął w łeb i senna. To minęło po 20 min, potem uczucie upicia, Minęło a na koniec SILNA AGRESJA działało mi na nerwy byle słowo i niepohamowane libido. To minęło po godzinie. Zasnęłam obudziłam się bardzo późno. Dzisiaj się czuję dziwnie.
Czy powinnam dzisiaj wziąć 1 tabletkę hydroksyzyny żeby stopniowo odstawiać? Czy te skutki uboczne miną? Czy mogę dostać akatyzji z odstawienia lub z powodu wzięcia takiej duyżej dawki na raz? Czy mogę cierpieć na bezsenność?
mloda1989a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 22:07   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez mloda1989a Pokaż wiadomość
Witam, nie biorę Hydroksyzyny tylko moja siostra ale wczoraj wzięłam 2 na jazdę jako środek przeciwwymiotny( choroba lokomocyjna). Po 10 minutach czułam się jakby ktoś mi walnął w łeb i senna. To minęło po 20 min, potem uczucie upicia, Minęło a na koniec SILNA AGRESJA działało mi na nerwy byle słowo i niepohamowane libido. To minęło po godzinie. Zasnęłam obudziłam się bardzo późno. Dzisiaj się czuję dziwnie.
Czy powinnam dzisiaj wziąć 1 tabletkę hydroksyzyny żeby stopniowo odstawiać? Czy te skutki uboczne miną? Czy mogę dostać akatyzji z odstawienia lub z powodu wzięcia takiej duyżej dawki na raz? Czy mogę cierpieć na bezsenność?
oesu, kolejny problem z lekami
bez sensu, ze laczysz lek uspokajajacy z cola, ktora ma kofeine, czyli pobudza. po drugie-przestan brac cudze leki. na chorobe lokomocyjna masz np. aviomarin czy lokomotiv, ktore w porownaniu do hydroksyzyny nie sa na recepte. normalnie cycki opadaja.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 22:22   #3
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

chydriksyzyna " ogłupia" bo jest lekiem uspokajającym. a juz 2 to wogole.
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 22:37   #4
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Przestan brac leki siostry. To juz kolejny watek, w ktorym bierzesz jej tabletki.
Hydroksyzyna nie jest srodkiem na chorobe lokomocyjna. To nie cukierki. Jestes lekomanka? Leczysz sie?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-04-25 o 22:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 23:10   #5
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Idź do lekarza, psychiatry lub psychologa, nie bierz sama leków wedle swojego widzimisię, w dodatku takich, które nie zostały Tobie przepisane. A propos Twoich zapytań, nikt nie jest w stanie odpowiedzieć Ci w ten sposób tutaj, co dokładnie przechodzisz po przyjęciu jakiejś tabletki, czy możesz dostać akatyzacji lub bezsenności czy nie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2011-04-25 o 23:15
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 23:26   #6
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Zacznij leczyć się tak, jak nakazuje Ci psychiatra.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 23:44   #7
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Jak tak sobie pobieżnie przejrzałam Twoje wątki, to z lekka zalatuje lekomanią i/lub hipochondrią. Leczysz się na to?
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 23:50   #8
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez All That Jazz Pokaż wiadomość
Jak tak sobie pobieżnie przejrzałam Twoje wątki, to z lekka zalatuje lekomanią i/lub hipochondrią. Leczysz się na to?
Mam takie same wrażenie. Zaleca się wizytę u specjalisty bo to co robisz jest złeeeeeeee i to bardzo.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 00:09   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez All That Jazz Pokaż wiadomość
Jak tak sobie pobieżnie przejrzałam Twoje wątki, to z lekka zalatuje lekomanią i/lub hipochondrią. Leczysz się na to?
o tak, i to zdecydowanie.

Autorko, bez żadnej złośliwości: do psychiatry i psychologa marsz. Bo sama sobie nie pomożesz, a możesz jedynie zaszkodzić.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 07:04   #10
Patri
Zakorzenienie
 
Avatar Patri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słońce
Wiadomości: 3 387
GG do Patri
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Hydroksyzyna jest środkiem uspokajającym, już po jednej śpi się jak dziecko. Po dwóch?... Szok, ze łykasz sobie cokolwiek na chorobę lokomocyjną. Czemu nie witaminę C? Brrrrrr...
Patri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 07:21   #11
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Po pierwsze - trzeba sobie wyrobić nawyk, że każdy lek popija się wodą - to tak na przyszłość.
Po drugie - łykanie sobie leków jak dropsów, zwłaszcza takich, które nie należą do Ciebie, skończyć się może bardzo źle. Bierze się jedynie te leki, które lekarz przepisał TOBIE, według jego ścisłych wskazówek. Nie łyka się wszystkiego, co wpadnie w ręce.
Popieram swoje przedmówczynie, bo faktycznie widać u Ciebie niepokojące objawy. Wizyta u specjalisty byłaby wskazana, na początek psychologa.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 07:32   #12
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez Patri Pokaż wiadomość
Hydroksyzyna jest środkiem uspokajającym, już po jednej śpi się jak dziecko. Po dwóch?... Szok, ze łykasz sobie cokolwiek na chorobę lokomocyjną. Czemu nie witaminę C? Brrrrrr...
Bzdura. Jeden śpi, drugi nie. Nie generalizuj.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 08:38   #13
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

To, co od razu przyszło mi na myśl po przeczytaniu wątków autorki, to że powinno się zawiadomić jej rodziców, bo dziewczyna robi sobie krzywdę, która może mieć bardzo poważne skutki.
Absolutnie nie wierzę, że autorka ma ponad 20 lat. Inaczej wiedziałaby, że branie na własną rękę środków na receptę, podkradanych innym może mieć tragiczne konsekwencje.
Na pewno autorka powinna udać się do specjalisty, do psychiatry, i to czym prędzej bo jej lęki niedługo ją po prostu przerosną.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:34   #14
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

I na dodatek, żeby jednorazowo wzięty lek stopniowo odstawiać?
Siostra wie, że w ogóle wzięłaś te tabletki? PO CO w ogóle to robisz, a potem zamartwiasz się i histeryzujesz?
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:43   #15
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
I na dodatek, żeby jednorazowo wzięty lek stopniowo odstawiać?
Siostra wie, że w ogóle wzięłaś te tabletki? PO CO w ogóle to robisz, a potem zamartwiasz się i histeryzujesz?
Bo ma zaburzenia psychiczne.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:52   #16
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

nie ma co odpisywać na jej posty bo żywi się nimi.W tym przypadku głupota się podsyca
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:36   #17
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Jeśli rzeczywiście bierzesz leki siostry a potem sie nakręcasz to jest proste rozwiązanie - nie ruszaj tego co nie Twoje. A jeśli nas prowokujesz to takie nałogowe produkowanie głupot też świadczy o problemach z psychiką...więc przejdź sie do psychologa lub zajmij sie jakąs pracą to Ci te jazdy szybko przejdą ;-)
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 13:07   #18
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez mloda1989a Pokaż wiadomość
Witam, nie biorę Hydroksyzyny tylko moja siostra ale wczoraj wzięłam 2 na jazdę jako środek przeciwwymiotny( choroba lokomocyjna). Po 10 minutach czułam się jakby ktoś mi walnął w łeb i senna. To minęło po 20 min, potem uczucie upicia, Minęło a na koniec SILNA AGRESJA działało mi na nerwy byle słowo i niepohamowane libido. To minęło po godzinie. Zasnęłam obudziłam się bardzo późno. Dzisiaj się czuję dziwnie.
Czy powinnam dzisiaj wziąć 1 tabletkę hydroksyzyny żeby stopniowo odstawiać? Czy te skutki uboczne miną? Czy mogę dostać akatyzji z odstawienia lub z powodu wzięcia takiej duyżej dawki na raz? Czy mogę cierpieć na bezsenność?
Biorę 2 hydroxiziny jak mam naprawdę dużo stresu,padam wtedy od razu i śpię całą noc i wstaję później niż zwykle.Nie jestem agresywna.U mojej siostry w pracy(pracuje w ośrodku)chłopcy nadpobudliwi biorą 2 hydroxiz.,żeby nie byli nerwowi,wiec nie przedawkowałaś w sensie nie wzięłaś jakiejś ogromnej dawki.
ALE mam chorobe lokomocyjną i kupuję plastry transway i biorę aviomarin,gdzieś Ty wymyśliła hydroxizinę?Po pierwsze to lek na receptę,po drugie to nie cukierek.Po co brać lek na receptę,jak można kupić aviomarin bez recepty i o wiele taniej?Po aviomarinie też się uderza w kimę,bo uspokaja.
Zresztą podbierasz siostrze lek,być może zabrałaś i kiedyś tych 2 tabletek Jej będzie brakować.Dobry zwyczaj nie pożyczaj.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 15:20   #19
mloda1989a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 41
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Narazie się nic nie dzieje a mija już 48 godzin od wzięcia. Jak do 72 się nic nie zadzieje to już się nic nie zadzieje. Ani Lokomotiv (3 tabletki) ani Aviomarin (1 tabletka) nie działa na mnie:/ 5 minut po tym jak wsiądę do samochodu jest mi okropnie niedobrze.
Ps. Hydroksyzynę przepisał mi lekarz ok 3 miesiące temu.Miałam brać doraźnie w stanach lęku (ale na lęk nie działa) Mam zaburzenia osobowości mieszane + jakaś nerwica. Siostra ma Chlorprothixen, Hydroksyzyna jest moja.
mloda1989a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 15:29   #20
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez mloda1989a Pokaż wiadomość
Narazie się nic nie dzieje a mija już 48 godzin od wzięcia. Jak do 72 się nic nie zadzieje to już się nic nie zadzieje. Ani Lokomotiv (3 tabletki) ani Aviomarin (1 tabletka) nie działa na mnie:/ 5 minut po tym jak wsiądę do samochodu jest mi okropnie niedobrze.
Ps. Hydroksyzynę przepisał mi lekarz ok 3 miesiące temu.Miałam brać doraźnie w stanach lęku (ale na lęk nie działa) Mam zaburzenia osobowości mieszane + jakaś nerwica. Siostra ma Chlorprothixen, Hydroksyzyna jest moja.

W pierwszym poście napisałaś, że Ty hydro nie bierzesz tylko siostra.

Po drugie: jeśli masz tak silne mdłości to warto iść do lekarza i próbować coś zaradzić- jest sporo leków p/wymiotnych, które może Ci przepisać.


Co do tego co teraz- i nic Ci nie bedzie. 2 tabletki hydro to nie jest niewiadomo jaka dawka, nie przesadzajmy. Mogło Cie najwyżej zamulić na dłużej i tyle.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 15:40   #21
mloda1989a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 41
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Bo moja siostra też go bierze ale stale, a mi lekarz przepisał tylko doraźnie w stanach silnego lęku. Siostra też ma nerwicę i zaburzenia osobowości ale o podłożu organicznym z racji uszkodzeń mózgu. Ja hydro nie biorę wcale, jedynie właśnie jako środek przeciwwymiotny.
Na uspokojenie biorę Valused (ziołowy, bez recepty) i pomaga, ale on nie ma działania przeciwwymiotnego.
Dobry pomysł żeby się czymś zająć, wtedy nie ma się czasu na "głupie pomysły wyobraźni"
Nie mam już żadnych objawów po 48 h. Zasnęłam normalnie

Edytowane przez mloda1989a
Czas edycji: 2011-04-26 o 15:41
mloda1989a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 15:48   #22
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez mloda1989a Pokaż wiadomość
Bo moja siostra też go bierze ale stale, a mi lekarz przepisał tylko doraźnie w stanach silnego lęku. Siostra też ma nerwicę i zaburzenia osobowości ale o podłożu organicznym z racji uszkodzeń mózgu. Ja hydro nie biorę wcale, jedynie właśnie jako środek przeciwwymiotny.
Na uspokojenie biorę Valused (ziołowy, bez recepty) i pomaga, ale on nie ma działania przeciwwymiotnego.
Dobry pomysł żeby się czymś zająć, wtedy nie ma się czasu na "głupie pomysły wyobraźni"
Nie mam już żadnych objawów po 48 h. Zasnęłam normalnie
Chodzisz na terapię? Leczysz tę nerwicę?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 15:50   #23
mloda1989a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 41
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Jutro zaczynam terapię behawioralno-poznawczą żeby załagodzić zaburzenia osobowości. Pewnie w nerwicy też jest przydatna. W ogóle rozmowy z psychologiem są potrzebne
mloda1989a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 15:51   #24
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez Patri Pokaż wiadomość
Hydroksyzyna jest środkiem uspokajającym, już po jednej śpi się jak dziecko. Po dwóch?... Szok, ze łykasz sobie cokolwiek na chorobę lokomocyjną. Czemu nie witaminę C? Brrrrrr...
Nie śpi się po 1 a tym bardziej po 2. Nie każdy organizm tak zareaguje.
Faktem jest jednak to , że nie jest to lek na chorobę lokomocyjną, tylko lek antydepresyjny z działaniem uspokajającym.

Należy jak każdy lek przed przyjęciem skonsultować z lekarzem / zapoznać się z ulotką.
A już na pewno i na początek nie łykać leków na receptę znajomych,rodziny, zwierząt...


I nic Ci nie będzie, nie bierz kolejnej tabletki.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 15:57   #25
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Nie śpi się po 1 a tym bardziej po 2. Nie każdy organizm tak zareaguje.
Faktem jest jednak to , że nie jest to lek na chorobę lokomocyjną, tylko lek antydepresyjny z działaniem uspokajającym.

Należy jak każdy lek przed przyjęciem skonsultować z lekarzem / zapoznać się z ulotką.
A już na pewno i na początek nie łykać leków na receptę znajomych,rodziny, zwierząt...


I nic Ci nie będzie, nie bierz kolejnej tabletki.

To nie jest lek p/depresyjny!!!!
Hydroksyzyna działa przeciwlękowo, uspokajająco i p/świądowo (+ p/histaminowo). Ale to nie jest antydepresant!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 16:00   #26
mloda1989a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 41
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

czytałam ulotkę pisało że działa przeciwwymiotnie i sobie pomyślałam że może to pomoże i rzeczywiście nie wymiotowałam całe 2 godziny jazdy.
mloda1989a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 16:08   #27
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

No tak, ale jakbyś obgadała temat z lekarzem to może znalazł by dla Ciebie lepszy lek tez działający p/wymiotnie, a nie powodujący takiej senności...
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 16:15   #28
mloda1989a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 41
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Muszę porozmawiać z lekarzem na ten temat albo Lokomotiv brać. Kiedyś też miałam chorobę lokomocyjną ale nie w tym stopniu
mloda1989a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 17:08   #29
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

musiałaś napisać posta,żeby dojść do takich przemyśleń.Gratuluję inteligencji szkoda,że na to nie ma tabletek,ale jest jeszcze jedna diagnoza dla ciebie lekomanka
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 18:09   #30
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Popicie hydroksyzyny colą

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

To nie jest lek p/depresyjny!!!!
Hydroksyzyna działa przeciwlękowo, uspokajająco i p/świądowo (+ p/histaminowo). Ale to nie jest antydepresant!


dobrze koleżanka prawi, h. "dokłada się" czasem do antydepresantów. bo jest względnie łagodnym wyciszaczem
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.