Pierwsza Dama - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-24, 18:27   #91
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
wreszcie ktos cos madrego powiedzial
a tak od siebie: NIE OCENIAJMY CZLOWIEKA PO WYGLADZIE!! I NIE SZATA GO ZDOBI!!
No, bardzo mądre to było, rzeczywiscie "płycizna", jasne. Nie uważam moich wypowiedzi za płytkie, ot, normalna dyskusja, przynajmniej szczera Nie podoba mi się wygląd nowej pierwszej damy - po prostu. Takie mam zdanie. Wyraziłam je w normalny sposób. Nie oceniam jej jako człowieka, bo jak narazie ani razu jej nie slyszałam, wydaje sie być sypmatyczna, więc wszystko się okaże po czasie.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:30   #92
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Pierwsza Dama

a czy to wazne?? przeciez ani prezydent ani prezydentowa nie startuja w wyborach na miss. kwasniewska byla ladniejsza no i co z tego. okazalo sie, ze robila jakies przekrety w tej swojej fundacji (nie wiem juz czy jej to udowodnili, czy nie. ale cos chyba krecila w zeznaniach). chyba wazniejsze, zeby ludzie na "swieczniku" byli uczciwi, a nie piekni.
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:35   #93
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez livy
a czy to wazne?? przeciez ani prezydent ani prezydentowa nie startuja w wyborach na miss. kwasniewska byla ladniejsza no i co z tego. okazalo sie, ze robila jakies przekrety w tej swojej fundacji (nie wiem juz czy jej to udowodnili, czy nie. ale cos chyba krecila w zeznaniach). chyba wazniejsze, zeby ludzie na "swieczniku" byli uczciwi, a nie piekni.
Dobrzy, uczciwi, mądrzy, szlachetni - ale to wszystko jest oczywiste. Nie chcę powtarzać w nieskonczonosc sloganów, ze "nie szata zdobi czlowieka", rany, po prostu rozmawiamy sobie o tym jak wygląda pierwsza dama Moja mama przed chwilą sama powiedziala, ze Kaczyńska powinna cos w sobie zmienic - o tym się rozmawia, jak o każdej innej rzeczy. Po co udawac, że nie ma tego tematu? Zeby inni mi kadzili, jaka to jestem wspaniała, bo rozmawiam tylko pięknie wewnętrznym? Rozmawiam o wszystkim. To nie zbrodnia. EOT
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:49   #94
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Dobrzy, uczciwi, mądrzy, szlachetni - ale to wszystko jest oczywiste. Nie chcę powtarzać w nieskonczonosc sloganów, ze "nie szata zdobi czlowieka", rany, po prostu rozmawiamy sobie o tym jak wygląda pierwsza dama Moja mama przed chwilą sama powiedziala, ze Kaczyńska powinna cos w sobie zmienic - o tym się rozmawia, jak o każdej innej rzeczy. Po co udawac, że nie ma tego tematu? Zeby inni mi kadzili, jaka to jestem wspaniała, bo rozmawiam tylko pięknie wewnętrznym? Rozmawiam o wszystkim. To nie zbrodnia. EOT
Widziałam przed chwilą naszą First Lady w tv. Powiedziała coś co mi sie baaardzo spodobało wzkazując na zdjęcie- "A to moja wnuczka , psica i kocica".
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:57   #95
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez Lovisa
EOT
ale ja wcale nie zaczelam z Toba dyskusji. Moj post dotyczyl watku ogolnie.
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:58   #96
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez livy
ale ja wcale nie zaczelam z Toba dyskusji. Moj post dotyczyl watku ogolnie.
Ja z Tobą też nie, po prostu już zakonczyłam dyskusje na ten temat - ogólnie.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:59   #97
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Pierwsza Dama

wyrazilam tylko swoje zdanie. ale moze ja jestem jakas dziwna. bo odrozniam showbiznes od polityki.
dobra ja tam nie chce sie klocic
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 19:00   #98
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez Momo
Mamy nową prezydentową...Cóż,urodą niestety nie grzeszy,ale pewnie ma inne zalety. Będzie jednak reprezentowała nasz kraj za granicą i musi jakoś wygląć.Kwaśniewskiej nie musiałyśmy się wstydzić.
Jak myślicie,czy styliści i wizażyści dadzą radę, zrobić z nowej prezydentowej piękną i elegancką kobietę ?
watpie w to chirurg plastyczny napewno cos by wykombinowal niestety nowa pierwsza dama jest "troszke" mnie reprezentatywna niz poprzednia
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 19:07   #99
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez rusalka
Nie wiem czy zauwazyłyście ze jak ona mowi to tak wciaga powietrze jakby miała sie zaraz udusic.Czym to jest spowodowanie nie mam pojecia moze jakis tik nerwowy?

szczerze powiem, że mnie to troszeczkę denerwuje,

hmmm, troszeczkę, no może trochę bardziej, bo zaczynam przełączać tv kiedy słysze jej wciąganie powietrza...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 19:10   #100
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Pierwsza Dama

Co prawda nie szata zdobi człowieka ale prezydent i pierwsza dama pełnią głównie funkcję reprezentacyjną więc jakąś prezencję powinni mieć. Jak pomyślę że ONI mają nas reprezentować to aż mi się smutno robi. Tak jak już ktoś napisał wcześniej myślę że będą oni wypadać dość blado przy głowach innych państw.
Poglądy i dążenia Kaczyńskiego to odrębny temat na który wolę się nie wypowiadać bo nie chcę się znów denerwować hehe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 19:18   #101
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez babi
Och,jaka ta dyskusja jest płytka!Owszem,pani Kaczyńska nie jest może pięknością,wygląda jak zwykła,przęciętna kobieta w jej wieku.Ale głosowaliśmy na prezydenta,jego politykę,poglądy,a nie-jego prezencję i wygląd jego małżonki.Być może ktoś tym się kierował przy głosowaniu ale to przecież jest dziecinne!Jak w bajkach,że ładny człowiek jest również dobry!Poza tym chciałabym zobaczyć te lalunie,które tak negatywnie się wypowiadają o nowej prezydenckiej parze-za 20 lat!Ciekawe,czy będą wtedy tak aroganckie.Wszyscy się zestarzejemy,czy tego chcemy,czy nie!Aż mnie trzęsie!Nie ważne to co w głowie tylko wizerunek!Co za płycizna...
prezydent i pierwsza dama reprezentują nasz kraj na całym świecie, muszą więc posiadać odpowiednią prezencję. Przykro mi ale mi osobiście jest wstyd za to, że facet o aparycji za przeproszeniem bubka i jego nieciekawa żona będą nas reprezentowac
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 19:19   #102
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Co prawda nie szata zdobi człowieka ale prezydent i pierwsza dama pełnią głównie funkcję reprezentacyjną więc jakąś prezencję powinni mieć. Jak pomyślę że ONI mają nas reprezentować to aż mi się smutno robi. Tak jak już ktoś napisał wcześniej myślę że będą oni wypadać dość blado przy głowach innych państw.
Poglądy i dążenia Kaczyńskiego to odrębny temat na który wolę się nie wypowiadać bo nie chcę się znów denerwować hehe
wyjęłaś mi to z ust
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:58   #103
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Pierwsza Dama

Ona wygląda jak jego matka a nie żona
A widziałyście? Dziś wyszła nowa Angora i na okładce jest jej zdjęcie jak pięknie wystawia język
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:59   #104
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pierwsza Dama

No za wygląd to ich nie wybrali... prezydent niski, gruby o nalanej twarzy rumianego pączka... prezydentowa podstarzała, niezbyt urodziwa...

Ale zgadzam się, że nie należy oceniać człowieka po wyglądzie. Może ona jest urocza? Może jest uosobieniem wdzięku i elegancji? Może będzie intensywnie pomagać biednym? To wszystko się okaże...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 21:06   #105
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Dama

a ja powiem tak:


uważam że ma bardzo ładne oczy, naprawde
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 21:12   #106
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez babi
Och,jaka ta dyskusja jest płytka!Owszem,pani Kaczyńska nie jest może pięknością,wygląda jak zwykła,przęciętna kobieta w jej wieku.Ale głosowaliśmy na prezydenta,jego politykę,poglądy,a nie-jego prezencję i wygląd jego małżonki.Być może ktoś tym się kierował przy głosowaniu ale to przecież jest dziecinne!Jak w bajkach,że ładny człowiek jest również dobry!Poza tym chciałabym zobaczyć te lalunie,które tak negatywnie się wypowiadają o nowej prezydenckiej parze-za 20 lat!Ciekawe,czy będą wtedy tak aroganckie.Wszyscy się zestarzejemy,czy tego chcemy,czy nie!Aż mnie trzęsie!Nie ważne to co w głowie tylko wizerunek!Co za płycizna...
lalunie? aroganckie? ktos tu mowil o pochopnym ocenianiu? nie chce sie zloscic. to jest niegrozna dyskusja. jezeli ci przeszkadza, to po prostu nie bierz w niej udzialu, a nie obrazasz innych. Poza tym, prosze! nie mow mi, ze ludzie nie patrza na to, jak sie kto prezentuje. "nie szata zdobi czlowieka"- to bardzo piekny slogan, ale tylko slogan.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 21:51   #107
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Pierwsza Dama

szczerze to tyle mamy problemow, ze nawet do glowy mi nie przyszlo zastanawiac sie nad czyms takim jak wyglad prezydenta czy innego polityka. az mnie zdziwilo, ze moi rodzice tez rozprawiali nad wygladem Kaczynskiej
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 22:35   #108
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Pierwsza Dama

Nawiązując do postu Livy mnie szczerze mówiąc mało obchodził wygląd pierwszej damy zamin weszłam na ten wątek, za to dokładnie przyjrzałam sie naszemu nowemu prezydentowi ;/ (nie tylko zewnetrznie hehe) i naprawdę żałuję że z całego serca że on został wybrany... Jeżeli ktoś go wybrał to widać że mało o nim wie albo sugerował się tym co mówi Ojciec Rydzyk (jak kto woli Ojciec Dyrektor hehe) albo tez tym o czym juz była mowa czyli wyglądem (chociaż w wypaku prezencji nowej pierwszej pary Rzeczypospolitej jest to wątpiliwe hehe ) . Ja niestety mam wiadomości z można powiedzieć pierwszej ręki bo moja ciocia pracuje w jego biurze w Wa-wie i jeżeli on będzie powielał to co się tam dzieje to poważnie zastanowię się chyba nad wyprowadzką z Polski nie chcę żyć w państwie milicyjnym,jak to już zaczyna być określane, w którym każdy jest uważany za wroga publicznego i oszusta...
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:31   #109
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Pierwsza Dama

nie tylko ojciec rydzyk ale jeszcze lepper mu pomogl. tusk tez mi sie za bardzo nie podobal, ale chyba lepszy on niz "rozmodlony kaczor" (takie zdjecie w 'rzeczpospolitej' widzialam )
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 12:33   #110
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Pierwsza Dama

Mozna zarzucac jakies zaniedbania,ale wydaje mi sie,ze Kaczynska jest skromna i sympatyczna osoba. Wystarczy tylko popracowac nad ubiorem i sadze,ze dobrze bedzie reprezentowac kraj.
Nie jest zle.Tak teraz przypomina mi sie przyklad zony Leszka Millera,ktora pragnela uchodzic za nastolatke . Jakas wazna uroczystosc panstwowa,a ona w obcislej koszulce z napisem Sexy Love.Powiew urody i swiezosci
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 13:44   #111
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Pierwsza Dama

To i ja się wypowiem... krótko zwięźle i na temat .

Co do poruszonego tematu- uważam, że jest normalnym, zwykłym tematem o kobiecej urodzie przecież taka jest kobieca natura (i nie tylko kobieca) że trzeba sobie pogadać. Powymieniać poglądy itp. A czym się różni dyskusja o Kaczorzycy od dyskusji na temat np. Paris Hilton? czy tam nie wiem... Majkela Dżeksona NICZYM, po prostu sobie rozmawiamy... i nie rozumiem oburzenia niektórych osób :| ==> to było po 1.
A po 2- jeśeli chodzi o jej wygląd zewnętrzny.. .to dla mnie jest nijaki. I uważam,że popłełni WIELKI błąd jeżeli nie da się sobą zająć stylistom.. co i tak zapewne niewiele jej da . Niestety... taka rola przypada prezydentowi i pierwszej damie... mają się pokazywać i ładnie uśmiechać

A oni RAZEM WZIĘCI są po prostu beznadziejni .
Co do Kwaśniewskiej... zgadzam się- nieciekawie wyglądała 10 lat temu... ale wtedy były inne czasy- co innego było modne... inne fryzury ubrania itp. z biegem lat to się zmieniło- a ona potrafiła świetnie skorzystać ze swoich możliwości i wg. mnie jest bardzo elastyczna-a przy tym ma swój gust. To, jak człowiek się ubiera w gruncie rzeczy dużo o nim mówi. Ale.. trzeba mieć to COŚ. Kwaśniewska to ma- Kaczorowa nieeee i nawet jak ją ubiorą w najlepsze ciuchy... wypsikają najlepszymi perfumami... to i tak to moim zdaniem nic nie zmieni... ona po prostu sama w sobie jest zwykła i szara... i do tego nieurokliwa...
Wydaje mi się,że ona nie ma w sobie tego czegoś co przyciąga wzrok.. tego czegoś co sprawiłoby że zwykłe ubrania wyglądałyby na niej "dostojnie" .

Włóczykij mógłby się poczuć urażony takim porównaniem ale trafne jest w 100% .
A na Kaczyńskiego patrzeć nie mogę... i jak pomyślę jak będzie wyglądał wysiadając ze swej limuzyny... to chyba mu stołek będą musieli podać bo podłogi niedosięgnie .
Ehh beznadzieja...
Ale wydaje mi się że jest miłą kobietą.. taką ciepłą i rodzinną co prawda jeszcze zmienić zdanie mogę
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 13:57   #112
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
Włóczykij mógłby się poczuć urażony takim porównaniem ale trafne jest w 100% .
Jaszmurka, rozbawiłaś mnie!!! : D
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 13:59   #113
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pierwsza Dama

a ja sie ciesze, ze mamy taka dame a nie inna, ciesze sie, bo moglo byc gorzej, np. Lepperowa "Urodzona w 1953 roku pani Irena Lepper swojego męża poznała na prywatce w wieku 22 lat. Od najmłodszych lat ciężko pracowała w gospodarstwie rolnym i opiekowała się młodszym rodzeństwem – takie informacje na temat żony są na oficjalnej stronie Andrzeja Leppera. Wykształcenie ma podstawowe. Do polityki żona przewodniczącego Samoobrony podchodzi sceptycznie. Nie zamierzam politykować i nie mówię o polityce z mężem – opowiada Irena w jednej z gazet. Skupia się bardziej, jak twierdzi, na rozmowach o dzieciach, o gospodarstwie. Andrzej Lepper na swojej stronie opisuje żonę krótko: Wspaniała żona i matka." takiej pierwszej damy to bym sie dopiero wstydzila a szczerze mowiac, to kaczynska bardziej mi sie podoba jak tuskowa


CIESZMY SIE, ZE MAMY pREZYDENTA TAKIEGO, BO MOGLISMY MIEC GORSZEGO
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:03   #114
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pierwsza Dama

a co do porownan kwasniewska - kaczynska, gdyby tej drugiej zdjecia byly robione z daleka i przez dobrego fotografa tak jak robia to kwasniewskiej to i kaczynska bylaby pieknoscia, bo od tego nasz wizerunek tez zalezy
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:08   #115
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez babi
Och,jaka ta dyskusja jest płytka!Owszem,pani Kaczyńska nie jest może pięknością,wygląda jak zwykła,przęciętna kobieta w jej wieku.Ale głosowaliśmy na prezydenta,jego politykę,poglądy,a nie-jego prezencję i wygląd jego małżonki.Być może ktoś tym się kierował przy głosowaniu ale to przecież jest dziecinne!Jak w bajkach,że ładny człowiek jest również dobry!Poza tym chciałabym zobaczyć te lalunie,które tak negatywnie się wypowiadają o nowej prezydenckiej parze-za 20 lat!Ciekawe,czy będą wtedy tak aroganckie.Wszyscy się zestarzejemy,czy tego chcemy,czy nie!Aż mnie trzęsie!Nie ważne to co w głowie tylko wizerunek!Co za płycizna...
Zabierasz głos w takiej "płyciźnie"? Może powiesz nam wszystkim, które z osób zabierających głos w tej "pustej dyskusji" to "lalunie"?
Najwyższy czas zapoznać się z regulaminem, albo wypowiadać się na kafeterii, gdzie zapewne nie ma taaakich pustych wątków.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:55   #116
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
jestem przekonana, ze w bardzo szybkim czasie tym nadrobi
odpowiednim makijazem nawet z brzyduli mozna zrobic pieknosc i na odwrot wiec jeszcze nic nie jest przesadzone
poza tym, zobaczmy jaka jest roznica wiekowa pomiedzy Jola a Maria jest 5 lat roznicy a to duzo i tez ma wplyw na wyglad
Widze ze sympatia do polityka przeslania troche realne spojrzenie na osobe pani Kaczynskiej Jaka jest kazdy widzi
A co do tego,czy jest sympatyczna czy nie,to tego nikt tutaj nie neguje, dyskutujemy tutaj o jej wygladzie, zupelnie szczerze,mamy prawo,przeciez to forum plotkowe Przeciez jak kogos razi ten temat to nie musi czytac i uczestniczyc w tej dyskusji (ten akapit to juz tak ogolnie,do wszystkich )
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 15:08   #117
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D
Widze ze sympatia do polityka przeslania troche realne spojrzenie na osobe pani Kaczynskiej Jaka jest kazdy widzi
nie, nie przeslania, po prostu stwierdzilam to co jest prawda, nawet z brzydkiego kaczatka labedzia mozna zrobic, nigdzie tez nie pisalam, ze kaczynska jest ladna, bo bym sklamala, lecz, ze bardziej mi sie podoba od tuskowej, z reszta wspominalam juz, ze na poczatku kadencji kwasniewskiego jego zona tez piekna nie byla, widzialam nawet jej zdjecie, gdzie we fryzurze a'la shazza siedzi w bluzce jak z ludowego stroju, gdzie jeszcze czerwonych korali brak. a co do mody, bo ktos pisal, ze wtedy co innego sie nosilo niz to co dzis, tak, prawda, ale powinno sie wybierac z mody to co do nas pasuje a nie co nam sie podoba (o czym jak sadze kwasniewska na poczatku nie wiedziala), bo mozemy z siebie zrobic karykature. gdyby kwasniewska nie natrafila na dobrych stylistow to nie wygladalaby tak jak wyglada obenie. pozostaje wiec nam miec nadzieje, ze i tacy stylisci trafia sie dla kaczynskiej
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 15:11   #118
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D
Widze ze sympatia do polityka przeslania troche realne spojrzenie na osobe pani Kaczynskiej Jaka jest kazdy widzi
poza tym watek chyba o kaczynskiej jest a nie o kims innym, wiec o niej w watku sie wypowiadam
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:08   #119
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez justa79
i pewnie masz tak olbrzymie doświadczenie przed kamerami, że Twój spokój i luz tamże pozwalają Ci ją krytykować...
no ba! jestem gwiazda telewizyjna przeciez a tak poza moja kariera w mediach to pisze tylko, kto robi na mnie lepsze wrazenie, a nie, ze Tuskowa jest sztywna i ogolnie ble.

Po prostu wole Kaczynska, wydaje mi sie taka bardziej "swiatowa", moze bardziej obeznana z tym targowiskiem proznosci. Ale to takie mgliste wizje, ot wypadkowa kilku wywiadow, wypowiedzi w telewizji i zdjec. Przeciez nie znam zadnej z Pan.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:30   #120
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Pierwsza Dama

Cytat:
Napisane przez Lovisa
No, bardzo mądre to było, rzeczywiscie "płycizna", jasne. Nie uważam moich wypowiedzi za płytkie, ot, normalna dyskusja, przynajmniej szczera Nie podoba mi się wygląd nowej pierwszej damy - po prostu. Takie mam zdanie. Wyraziłam je w normalny sposób. Nie oceniam jej jako człowieka, bo jak narazie ani razu jej nie slyszałam, wydaje sie być sypmatyczna, więc wszystko się okaże po czasie.
lovisa, ja do ciebie nic nie mam, nie uaam tez, ze rozmowa tu jest plytka! nie zgadzam sie w calosci z babi,
chodzilo mi o to, ze zdadzam sie pocesci ze zdaniem babi, nie podpisuje sie pod jej pierwszym i ostatnimi szescioma zdaniami! z reszta i owszem (chodzi mi o post, ktory zacytowalam)
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.