:( przywrócenie możliwości kupna na Targowisku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-02, 13:37   #1
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504

:( przywrócenie możliwości kupna na Targowisku?


Do administratorów, moderatorów i innych na górze
Czy mozna by rozważyć jednak przywrócenie możliwości kupna na Targowisku??? Rozumiem, że to miało chronić przed Trollami, ale dalej pozostają takie problemy jak np. to, ze druga osoba moze nie wysłac paczki. A strata np. dla mnie jest duza. Weźcie pod uwagę,że wiele dziewczyn nie stać np. na kosmetyki z wyższej półki i bardzo korzystne dla nich było kupienie tego samego za połowę np. z 10% ubytkiem. Nie każdy może kupic podkład za 140zł, a za 70 już można się pokusić... Poza tym to była fajna okazja do popróbowania a tak?? Pozostaje mi kupowanie nowych rzeczy i wysyłanie dziewczynom, IMHO-----> bez sensu
Poza tym samemu trzeba mieć nieprzydatne kosmetyki... No ja akurat kupuje to, co wiem, że będzie dla mnie dobre, więc takowych nie mam (przydatne były też "resztki" z wymian-można było popróbować).
Moze poddać ten pomysł pod jakąś dyskusję, albo stworzyć tragowisko drugie- na którym można odkupić. prosze przedyskutujcie to, poddaję pomysł do debaty...
Kiedyś bardzo lubiłam Targowisko a teraz...??
Z góry dzięki,

Edytowane przez opolanka
Czas edycji: 2005-11-02 o 15:12
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 13:47   #2
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: :(

szczerze powiem, że sama bardzo żałuję że nei można nic kupować na targowisku


tak samo jak Ty nie posiadam żadnych neiprzydatnych kosmtyków a nieraz aż mnei skręca z chęci posiadania czegoś co widze na watkach Targowiska,



faktem jest, że można było kupić kosmetyki za połowę ceny, a teraz pozostaje mi kupować pełnowymiarowe w pełnej cenie,

choć często w moim mieście nie wszystko mogę dostać więc muszę obejść się smakiem



może by tak było założenie, że nei sprzedajemy nic na targowisku, wszystko wystawiamy an wymiane, ale jeśli znajdzie się osoba, która chciałaby kupić to byłaby taka mała możliwośc, takie małę przymknięcie oka ??



a np na allegro zadko można znaleśc tak ciekawe rzeczy jak tutaj, tam albo nowe, albo jakieś lipne zestawy ;/
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:27   #3
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: :(

Ja również uważam , że trochę ciężko jest z tymi wymianami . Często dziewczyny poszukują górnopółkowych kosmetyków lub zapachów oferując w zamian Avony i takie tam inne mazidełka za kilka złotych , co uważam czasami za lekkie nadużycie - każdy wie jaka jest różnica cen między cieniami Chanel a kremem Erisa czy Ziaji [ to takie moje spotrzeżenie ] i ciężko się wymienić górnopółkowymi kosmetykami - nasze Targowisko od nich się nie ugina niestety . Poza tym , wcześniej milionami na Targowisku nikt nie obracał , jeżeli dziewczyny coś sprzedawały to za bardzo okazyjne, niewygórowane kwoty - zdarzali się allegrowicze , ale hurtowników z nowościami wyłapał każdy . Moim zdaniem wymiana niesie za sobą takie samo ryzyko jak sprzedaż i postanowienia o zakazie symbolicznej sprzedaży - [ upieram się przy tym określeniu - bo ceny były śmieszne ] nie zrozumiem . Chcesz kupić - jesteś dorosły - kupujesz , chcesz się wymienić - odpowiada Ci wymiana - wymieniasz się .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:34   #4
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: :(

Wymiana jest wg mnie nie do końca miarodajna Przy podaniu mniej więcej ceny zawsze można porównać wartości danych rzeczy,a przy wymianie nie jest to już takie łatwe i oczywiste.Poza tym wydaje mi się,że jeżeli to zacznie być coraz bardziej uciążliwe to drugi obieg targowiska stanie się normą
Ja jestem obserwatorem na targowisku,ale kiedy już postanowiłam coś nabyć to okazało się,że jest nowy regulamin i nici
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:38   #5
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: :(

Zgadzam się z poprzedniczkami...ja dla odmiany po raz pierwszy postanowiłam wystawić swoje rzeczy, bo troche mi sie ich uzbierało i wolałabym je sprzedac niz wymieniac, poniewaz rzeczy z wymiany znowu beda mi zawalac szafe :/
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:50   #6
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: :(

Też chcętnie widziałabym opcję "zakupu". BYła czasami wybawcą w chwilach kiedy nie było się na co wymienić, a bardzo nam zależało na kosmetyku.

Mamy też przekupki to wrazie wpadki zawsze można wysmarować nega za oszustwo/nadużycie. Przedtem nie było "opinii" i działało nawet ok Targowisko.

Poza tym pozowlę sobie zauważyć, że co bardziej nachalni proponują/próbują sprzedać kosmetyki pisząc PW do zainteresowanego. I na pokazaną listę wymiany reagują "nic mnie nie interesuję", po chwili->->PW. z propozycją kupna-sprzedaży. To jest dopiero nieuczciwe i omijanie regulaminu+ryzyko.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:51   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: :(

Mi także cięzko jest z wymianami (wiele rzeczy kusi, a ja nie mam zazwyczaj nic zbędnego, bo kupuje rzeczy na styk) na dodatek właśnie tak jak jedna z nas zaobserwowała, ktoś oferuje kosmetyki niższych i średnich półek, a chce sie wymieniać na wyższą, dla mnie to nie do pomyślenia. No bo co zrobić, skoro jedna strona chce wymienić rzecz o dosyć dużej wartości, a druga proponuje Wibo, Lovely i Miss Sporty ?
Zresztą, jak ktoś będzie chciał coś kupić to na pw da znać i pewnie tak sfinalizują transakcje, nie uwierzę, że tak nie jest.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 14:58   #8
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Zresztą, jak ktoś będzie chciał coś kupić to na pw da znać i pewnie tak sfinalizują transakcje, nie uwierzę, że tak nie jest.
Niedługo dojdzie do tego,że Targowisko będzie służyło tylko zaprezentowaniu co mamy,a cała reszta będzie się odbywać na PW.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:14   #9
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez natii4
Niedługo dojdzie do tego,że Targowisko będzie służyło tylko zaprezentowaniu co mamy,a cała reszta będzie się odbywać na PW.
Może do tego dojść. Wiel osób chce sobie odciążyć zapasy kosmetyczne, a poprzez wymiany nie ma takiej możliwości. Mnie wiele razy kusiło, żeby napisać pw o cenę
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:22   #10
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Też chcętnie widziałabym opcję "zakupu". BYła czasami wybawcą w chwilach kiedy nie było się na co wymienić, a bardzo nam zależało na kosmetyku.

Mamy też przekupki to wrazie wpadki zawsze można wysmarować nega za oszustwo/nadużycie. Przedtem nie było "opinii" i działało nawet ok Targowisko.

Poza tym pozowlę sobie zauważyć, że co bardziej nachalni proponują/próbują sprzedać kosmetyki pisząc PW do zainteresowanego. I na pokazaną listę wymiany reagują "nic mnie nie interesuję", po chwili->->PW. z propozycją kupna-sprzedaży. To jest dopiero nieuczciwe i omijanie regulaminu+ryzyko.
Zgadzam się w całej rozciąglości Nieraz mam wielką ochotę na jakiś kosmetyk i chętnie bym go odkupiła,a tu zonk, tylko wymiana

Mi też nie podobają się praktyki z załatwianiem wszystkiego na PW.A niestety, wiele osób oferuje, że coś sprzeda, bądź odkupi.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:49   #11
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez natii4
Niedługo dojdzie do tego,że Targowisko będzie służyło tylko zaprezentowaniu co mamy,a cała reszta będzie się odbywać na PW.
Wtedy Targowiska zostaną zamknięte i po kłopocie.
Opolanko- było mnóstwo wątków o Targowisku. Wiele osób nie potrafiło uszanować 10% zużycia, więc został wprowadzony taki rygor i koniec.
Decyzja była przemyślana i na pewno nie była podjęta pod wpływem impulsu.
Polecam skorzystać z wyszukiwarki i poczytać tamte wątki.
Druga sprawa, o ile dobrze pamiętam, to kilka dni temu toczyła się niezła bitwa między Tobą i inną użytkowniczką, ponieważ umówiłyście się na sprzedaż/kupno poza Targowiskiem. Kiedy coś nie poszło, to marsz do moderatorów. Przestrzeganie regulaminu, hmmm?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 15:54   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: :(

Dziewczyny, dyskusja na ten temat była wielokrotnie. Redakcja wychodzi z założenia, że sprzedawać można na serwisach płatnych - pozostawienie opcji kupna na wizażu groziło nie tylko zalewem handlarzy i trolli, ale też kłopotami Wizażu z Urzędem Skarbowym. Zło wielokrotnie o tym pisał, nie liczyłabym więc na zmianę decyzji
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:55   #13
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: :(

Szkoda że wycofano sprzedaż Też załuję.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:00   #14
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: :(

Moze by nie było bitwy gdyby wszystko było legalnie? Właśnie o to mi też chodzi- wcześniej takich problemów nie miałam.
Jelonku...Poza tym ja się do moderatorów z tym problemem nie zgłaszałam...
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:08   #15
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez opolanka
Rozumiem, że to miało chronić przed Trollami, ale dalej pozostają takie problemy jak np. to, ze druga osoba moze nie wysłac paczki. A strata np. dla mnie jest duza.
Wprowadzenie nowego regulaminu nie miało chronić jedynie przed handlarzami (bo rozumiem, że to masz na myśli pisząc "trolle"), ale przed użytkowniczkami, które notorycznie próbowały ominąć regulamin, który doskonale znały. Smutne.
Jeżeli chodzi o niebezpieczeństwo- czy nie było ono takie same przed wprowadzeniem zmian? Nie widzę różnicy, czy ktoś nie wyśle Ci paczki podczas wymiany, czy kiedy wpłaciłaś pieniądze na konto. Taka sama sytuacja. Poza tym, Zło wprowadził Indeks, więc nikt nie zmusza Cię do wymian z podejrzanymi Przekupkami.
Cytat:
Moze poddać ten pomysł pod jakąś dyskusję, albo stworzyć tragowisko drugie- na którym można odkupić. prosze przedyskutujcie to, poddaję pomysł do debaty...
Debaty odbywały się niejednokrotnie, ponownie odsyłam do wyszukiwarki.
Pomysł z drugim Targowiskiem do mnie nie przemawia. Po co robić drugie? Gdybyśmy dopuścili sprzedaż to na tym, które już mamy. Nie widzę sensu tworzenia kolejnego.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:14   #16
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez opolanka
Moze by nie było bitwy gdyby wszystko było legalnie? Właśnie o to mi też chodzi- wcześniej takich problemów nie miałam.
Jelonku...Poza tym ja się do moderatorów z tym problemem nie zgłaszałam...
Opisywanie transakcji, która odbywała się poza wizażem!, tutaj na forum czemu miało służyć? I jeszcze chciałyście sobie oceny w Indeksie wystawiać, błagam
Wiesz kiedy nie byłoby bitwy i kupno mogłoby mieć miejsce? Jeżeli wizażanki, które regulamin znały doskonale, uwagi o wycofanie rzeczy były im zwracane wielokrotnie, niemalże w każdym wątku, trzeba było o tych zasadach przypominać (podciągamy pod psychologię? O złych rzeczach się mimowolnie zapomina? ) szanowały nasz czas. W tamtym wypadku niestety każdy powoływał się na wieczną miłość do portalu, ale robił swoje i próbował przepchnąć wbrew zasadom co tylko się dało. Taka jest prawda.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:17   #17
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: :(

No właśnie! Niebezpieczeństwo jest takie same- Trollem jest dla mnie każdy kto nie dotrzymuje obietnic-więc sensu zmian nie widzę. Jak dla mnie to zmieniło się na gorsze i chyba znaczna częśc użytkowiniczek myśli tak samo. Moze naiwnie myślę, ale czy to nie o to chodzi żebyśmy były zadowolone....??
A Indeks to akurat bardzo dobry pomysł
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:23   #18
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez opolanka
No właśnie! Niebezpieczeństwo jest takie same- Trollem jest dla mnie każdy kto nie dotrzymuje obietnic-więc sensu zmian nie widzę.
Zmiany regulaminu wykurzyły sporo handlarzy, więc jeśli chodzi o Wasze niebezpieczeństwo, to ja widzę same plusy w obecnej sytuacji.
Cytat:
Jak dla mnie to zmieniło się na gorsze i chyba znaczna częśc użytkowiniczek myśli tak samo. Moze naiwnie myślę, ale czy to nie o to chodzi żebyśmy były zadowolone....??
Znów to samo- kochamy portal, ale podporządkujmy go pod nasze wizje i wtedy będzie Nikt wtedy nie myśli o tym, że właściciele portalu mogą mieć nieprzyjemności, bo ja chcę i koniec. Tok myślenia małych dzieci, które nie rozumieją przekazywanych argumentów. Najlepszym sposobem jest tupanie nóżką.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2005-11-02 o 16:25 Powód: lit
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:23   #19
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: :(

Ja przyznaje racje Jelonkowi!

BTW, najlepiej jak ktos pisal:
Krem do twarzy XYZ 30ml - ubytek 10%.
Skad ta osoba tak dokladnie wie, ze zuzyla 3ml Chca ominac reguly .


Cytat:
Napisane przez opolanka
Moze by nie było bitwy gdyby wszystko było legalnie? Właśnie o to mi też chodzi- wcześniej takich problemów nie miałam.
Cytat:
Napisane przez opolanka
Jelonku...Poza tym ja się do moderatorów z tym problemem nie zgłaszałam...


A nie pisalas czasami, co masz zrobic z ocana przekupki (bo cos tam bylo z negatywem itp)? Jesli tak, to z jakiej racji, jezeli to bylo poza wizazem? Jezeli sie myle, to przepraszam
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 16:25   #20
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: :(

hm..ja sobie nie przypominam, zeby mi ktoś zwracał uwagę. No ok, ale jeśli nawet ktoś chce sprzedać nową rzecz, to co w tym złego jeśli robi to b. tanio a rzecz mu zbywa? No ja tego nie robiłam,ale w sumie co komu do tego... Pewnie by sie allegowicze zlecieli, ale moim zdaniem to teraz nie jest dobrze Wymyślcie coś, nie wiem, jak można by to udoskonalić. od tego jest góra
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:28   #21
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: :(

w ogóle to wątek tej wizażanki pochodził jeszcze z września wiec podciagnełam ją pod wrzesień i stary regulamin. i chciałam tenże wątek wkleić i dać jej plusa- gdyby była uczciwa. A tak to nie mogłam no wiec napisałam jej, ze nie mogę. Nie dałabym jej minusa, tylko pop prostu nie mogłam dać plusa, o to mi chodziło
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:29   #22
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez opolanka
hm..ja sobie nie przypominam, zeby mi ktoś zwracał uwagę. No ok, ale jeśli nawet ktoś chce sprzedać nową rzecz, to co w tym złego jeśli robi to b. tanio a rzecz mu zbywa?
A co ma wspólnego ze zmianą regulaminu to, czy akurat Tobie zwracano uwagę? Mamy Tobie pozwalać, bo jako jedna z nielicznych (niestety) nie dostałaś upomnienia? Regulamin nie przewiduje wyjątków.
Co złego w tym, że ktoś chce sprzedać nową rzecz? Może to, że to nie jest serwis aukcyjny, na którym można sprzedawać do woli bez prowizji? Może to, że jest to portal głównie o urodzie, a Targowiska są forami, które mogłoby nie istnieć?
Cytat:
No ja tego nie robiłam,ale w sumie co komu do tego... Pewnie by sie allegowicze zlecieli, ale moim zdaniem to teraz nie jest dobrze Wymyślcie coś, nie wiem, jak można by to udoskonalić. od tego jest góra
Nikt nie będzie niczego wymyślał, ponieważ obecny regulamin nie przynosi nam takich kłopotów, jakie mieliśmy przed jego zmianą.
Naprawdę polecam poszukać w archiwum wątków na ten temat
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:29   #23
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez opolanka
hm..ja sobie nie przypominam, zeby mi ktoś zwracał uwagę. No ok, ale jeśli nawet ktoś chce sprzedać nową rzecz, to co w tym złego jeśli robi to b. tanio a rzecz mu zbywa? No ja tego nie robiłam,ale w sumie co komu do tego... Pewnie by sie allegowicze zlecieli, ale moim zdaniem to teraz nie jest dobrze Wymyślcie coś, nie wiem, jak można by to udoskonalić. od tego jest góra
Jak ktos chce cos sprzedac, to niech wykorzystuje Allegro, gdzie tu problem?
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:33   #24
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez opolanka
w ogóle to wątek tej wizażanki pochodził jeszcze z września wiec podciagnełam ją pod wrzesień i stary regulamin. i chciałam tenże wątek wkleić i dać jej plusa- gdyby była uczciwa. A tak to nie mogłam no wiec napisałam jej, ze nie mogę. Nie dałabym jej minusa, tylko pop prostu nie mogłam dać plusa, o to mi chodziło
Czyli osoby wyciągające wątki sprzed dwóch lat też mogłyby proponować sprzedaż/kupno? Ciekawe.
Regulamin obowiązuje od 1.10 i bez różnicy jest kiedy wątek został założony.
Tym bardziej, że wszystkie wątki zostały przeniesione na forum "zakończone transakcje"
Jeżeli załatwiacie coś poza forum, to liczcie się z konsekwencjami. Nas nie interesuje to jak przebiegła taka transakcja, robicie to na własną odpowiedzialność.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:37   #25
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: :(

a nie mogloby byc tak jak juz pisalam wczesniej:


zalozeniem jest wystawienie wszystkiego do wymiany


ale jesli sie znajdzie jakas osoba, ktora naprawde nie ma za co wymienic a koniecznie chcialaby miec ten kosmetyk, to wtedy dopuszczona zostanie mozliwosc kupna ??


zeby nei było czegos w stylu: nie, nie moge nic u ciebie znalesc, ale na PW leci cena za jaka moge sprzedac, mimo ze ja, jako nabywca nie pytalam o cene, ale tylko proponowalam wymiane


cena wyplywala by tylko wtedy, gdy nabywca zaproponuje kupno, nie osoba"pozbywajaca sie" [nie moglam innego znalesc slowa, bo "sprzedawca" tutaj nie pasuje ]





mnie też nieraz swędziały łapki żeby wysłać PW z pytaniem o kupno, tzn czy mogłabym kupić, ale jak narazei uszanowałam regulamin, ale widze ze niewiele takich osób...ech, szlachetna jestem ;-)
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:41   #26
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Opisywanie transakcji, która odbywała się poza wizażem!, tutaj na forum czemu miało służyć? I jeszcze chciałyście sobie oceny w Indeksie wystawiać, błagam
o przepraszam. mialam juz nic nie pisac na ten temat, bo dla mnie jest zakonczony. ale ja zadnej oceny wystawiac nie mialam zamiaru. wiec ja tez blagam nie pisz o mnie bzdur
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:42   #27
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Czyli osoby wyciągające wątki sprzed dwóch lat też mogłyby proponować sprzedaż/kupno? Ciekawe.
Regulamin obowiązuje od 1.10 i bez różnicy jest kiedy wątek został założony.
Tym bardziej, że wszystkie wątki zostały przeniesione na forum "zakończone transakcje"
Jeżeli załatwiacie coś poza forum, to liczcie się z konsekwencjami. Nas nie interesuje to jak przebiegła taka transakcja, robicie to na własną odpowiedzialność.


ech, kurcze, pamiętam jakie były kłopoty przed zmianą regulaminu... i jakoś nei będę specjalnie mocno obstawać przy tym aby znów można było sprzedawać, zaproponowałam tylko swoją "wersję" ewentualnej sprzedaży

ale mimo wszytko nie puszcze focha jeśli nie będzie kupno możliwe
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:45   #28
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez livy
o przepraszam. mialam juz nic nie pisac na ten temat, bo dla mnie jest zakonczony. ale ja zadnej oceny wystawiac nie mialam zamiaru. wiec ja tez blagam nie pisz o mnie bzdur
A Ty zwracaj się z szacunkiem do innych osób na tym portalu.
Oceny zazwyczaj wystawia się w dwie strony i co miałyscie ochotę zrobić, nikogo z nas nie interesuje. Jeżeli dokonujecie transakcji poza wizażem, to liczcie się z konsekwencjami. Płacz i rwanie włosów z głowy nie skłoni nas do pomocy w rozwiązaniu takich nieprzyjemnych sytuacji.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:45   #29
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: :(

Wizaz jest jednak bezpieczniejszym miejscem zakupów- wbrew pozorom
Jelonku-mało ugodowa jesteś, szkoda ze zakładasz z góry że masz rację, czasem warto posłuchać drugiej strony
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:47   #30
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: :(

he? jakie głupoty? a gdybyś nie oddała to bym mogła/ no prosze- czyżby to nie była pomyłka? OGŁASZAM ŻE LIVY ODDAŁA CZĘŚC PIENIĘDZY jeśli to ją usatysfakcjonuje
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.