Bilboa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-25, 17:01   #1
pepedesign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41

Bilboa


(1) chcicałem napisac Wam o pewnej serii kosmetyków, wiem ,że teraz nie jest na to odpowiednia pora ale może ktoś się ze mna zgodzi... (2) mianowicie chodzi mi o serię kosmetyków do opalania, po opalaniu itd. "Bilboa" - ja używam jej od kilku lat bedąc na wakacjah we Włoszech i jestem z produktów Bilba bardzo zadowolony (3) może ktoś z was używał tych kosmetyków? (4) na KW nie widnieje zaden produkt tej firmy dlatego trzeba sądzić ,że jest on nie znany... (5) cena równiez nie jest wysoka od 4 - 8 euro (6) posiada filtry UVA,UVB,IR (7)rózne formuły burro cacao, placent H (8) polecam go wszystkim to naprawde swietny produkt, jego konsystencja, zapach, jęsli bedziecie na wakacjach we Włoszech wypróbujcie go jest naprawde swietny, ja ubolewam ,ze nie mozna go dostac w Polsce, wtedy kazdy mógłby się przekonac (9) prosze o komentarze jesli ktoś zna ten produkt pozdrawiam pepedesign
pepedesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 14:31   #2
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Bilboa

ja używałam kosmetyków do opalania i po opalaniu Bilboa jest naprawdę bardzo dobra . Bardzo przyjemnie pachną , ładnie - lekko się rozprowadzają na ciele , mają poręczne opakowania które ładnie leżą w dłoni , kosmetyki naprawdę nawilżają i wygładzają skórę nie pozostawiając na niej lepkiej warstwy a te po opalaniu koją i łagodzą i świeżo delikatnie pachną . Ja bardzo lubię wodę odświeżającą do opalania Bilboa w atomizerze ( ta nie była tania ale usprawiedliwia ją to że jest większa od kosmetyków z filtrami ) na kosmetyki tej firmy natknęłam się nie we Włoszech a w Chorwacji kilka lat temu ta seria jest tam dość popularna . Można je było nabyć zarówno w eleganckich perfumeriach jak i na półkach marketów

I zapomniałam dodać że gwarantują ładną , złocistą opaleniznę bez ryzyka poparzeń - ładniejszą od filtrów Nivei . Za granicą warto wypróbować .

mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 16:00   #3
pepedesign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41
Re: Bilboa

Dlaczego mozna dostać je w Chorwacji we Włoszech? - a w Polsce nie... czy my musimy byc zawsze ze wszystkim do tyłu... na KW powinno nie długo się ukazać zgłoszenie "Bilboa" w dziale kremy ochronne, mam nadzieje ,że jeszcze ktoś uzywał tych kosmetyków, był z nich zadowolony i ma na ten temat coś do powiedzienia. Dzieuje za odpowiedz pozdrawiam pepedesign
pepedesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.