Kosmetyki Glazel - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 12:15   #151
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

Kurcze, gdybym wiedziała, że można kupować u przedstawiciela to w ŻYCIU bym się nie zdecydowała na Allegro bo go nie cierpię. Zawsze są problemy I jeszcze stary towar baba opycha... Mogłaby o tym uprzedzić. Ja właśnie wzięłam dwa opakowania po 50 kulek
Coraz bardziej się nakręcam na tę allegrowiczkę jak Was czytam W sumie to moja wina - trzeba było się tak nie napalać tylko pomęczyć babę i nic nie kupić jak uczyniła jedna z nas
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:16   #152
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zastanawiam się ale wolę jednak zamawiać z ich strony-dołożyć te 6 zł do kulek niż męczyć się z allegrowiczką
teraz żałuje ze tez tak nie zrobiłam-ciekawe w jakim stanie i kiedy do mnie dotrą....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:18   #153
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
No to fajnie, a ta pani nic nie wspominala, ze maja one krotsza date waznosci... i co jak ktos wzial sobie 2 opakowania z mysla o zapasach???.... Chyba powinna byla uprzedzic jesli towar ma krotsza date waznosci???
Powinna
Otrzymałam je z rąk przyjaciolki, ktora i siebie zaopatrzyła w okazałe zapasy. Otrzymałam je w plastikowych pudełkach, na ktorych była stara data przydatnosci. Wysłałam jej maila z pytaniem czy nie sa przypadkiem po terminie, otrzymałam odpowiedz ze nie sa.. ze pudełka jedynie są starsze, kulki natomiast swieze.

Co do pudrów, cieni prasowanych, kulek i sypkich data przydatnosci w wiekszosci przypadków nie wpływa na jakosc kosmetyku (czyt. meteoryty) , ale.... no "ale"

EDIT: Roz jest ok..kupowany jednak u dystrybutora. Czyli warto rowniez i o to pytac, zanim sie kupi.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:21   #154
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

potrzebuję pilnie kulek na wtorek i plułam sobie w brodę że zwlekalam ale teraz to się cieszę. Pewnie zamówię na ich stronie kulki (jeden zestaw), puder sypki lub prasowany, matowy bronzer i może tusz i podkład.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:38   #155
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
potrzebuję pilnie kulek na wtorek i plułam sobie w brodę że zwlekalam ale teraz to się cieszę. Pewnie zamówię na ich stronie kulki (jeden zestaw), puder sypki lub prasowany, matowy bronzer i może tusz i podkład.
aga znów szaleje.....no rasowa kobieta końcu
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 14:35   #156
aga0905
Raczkowanie
 
Avatar aga0905
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki Glazel

właśnie dostałam maila od Sprzedającej w sprawie moich zmasakrowanych kuleczek:

"Witam!

Jest mi niezmiernie przykro, ze kuleczki dotarly do Pani w takim stanie.

Jeszcze dzisiaj wyślemy kolejną przesylkę z kuleczkami. Jeszcze raz
bardzo przepraszamy.

Pozdrawiam,
Natalia"

I muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona
Czarny wizerunek tej sprzedającej został w moich oczach trochę wybielony
pomijająć informacje o których tu czytam nt. terminu ważności
__________________
aga0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:10   #157
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki Glazel

Ja tez dostalam maila, w ktorym pani napisala, ze dzis zostala wyslana przesylka i wyjasnila rowniez, ze "cena kulek na Allegro była niższa niż na stronie Glazel, nie ze względu na krótki termin ważności kulek, bo świeże kulki są przywozone przez nas średnio co dwa tygodnie z Włoch!!,ale ze względu na opakowanie, które miało stare nalepki. Na tych nalepkach widnieje nieprawidłowa data ważności. Kulki mają ważnośc 3 lata."

Pani sprzedajaca napisala rowniez, iz "tylko przez Allegro mają Panie taką możliwość, aby kupować po jednej kuleczce lub po pare kuleleczek w woreczku, ponieważ w firmie nikt nie chodzi z łyżeczką i nie wkłada po kuleczce do woreczków. Są gotowe zestawy pudrów o róznych odcieniach kuleczek."

Ciesze sie, ze sprawa sie wyjasnila.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 17:24   #158
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Ja tez dostalam maila, w ktorym pani napisala, ze dzis zostala wyslana przesylka i wyjasnila rowniez, ze "cena kulek na Allegro była niższa niż na stronie Glazel, nie ze względu na krótki termin ważności kulek, bo świeże kulki są przywozone przez nas średnio co dwa tygodnie z Włoch!!,ale ze względu na opakowanie, które miało stare nalepki. Na tych nalepkach widnieje nieprawidłowa data ważności. Kulki mają ważnośc 3 lata."

Pani sprzedajaca napisala rowniez, iz "tylko przez Allegro mają Panie taką możliwość, aby kupować po jednej kuleczce lub po pare kuleleczek w woreczku, ponieważ w firmie nikt nie chodzi z łyżeczką i nie wkłada po kuleczce do woreczków. Są gotowe zestawy pudrów o róznych odcieniach kuleczek."

Ciesze sie, ze sprawa sie wyjasnila.
też dostałam tego maila o identycznej treści choć wcale nie pisałam do tej pani w tej sprawie

Czekam na odp. Glazel w tej sprawie, skoro jasno firma napisała że
Cytat:
Tak rzeczywiście była taka cena na Allegro, jednak obowiązywała ona końcówki produkcyjne firmy gdzie towar miał już krótką datę ważności.
Opakowanie obejmuje około 50 kuleczek i jego cena wynosi 28zł. Uprzejmie proszę kierować się cenami umieszczonymi na naszej stronie
Jednak w mailu od Glazel jasno wynika że sprzedawali kulki z końcówek produkcyjnych z krótkim okresem ważnosci, nic nie wspominają o złych nalepkach na pudełkach. Jasno jest napisane że to towar miał krótką datę ważności.
Jednak ja wolę zamówić od producenta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:15   #159
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też dostałam tego maila o identycznej treści choć wcale nie pisałam do tej pani w tej sprawie

Czekam na odp. Glazel w tej sprawie, skoro jasno firma napisała że


Jednak w mailu od Glazel jasno wynika że sprzedawali kulki z końcówek produkcyjnych z krótkim okresem ważnosci, nic nie wspominają o złych nalepkach na pudełkach. Jasno jest napisane że to towar miał krótką datę ważności.
Jednak ja wolę zamówić od producenta
A zamawiasz ktorys konkretny kolor czy mieszanke?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:48   #160
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A zamawiasz ktorys konkretny kolor czy mieszanke?
mieszankę, można takowe bez problemu u nich komponować
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 19:09   #161
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Kosmetyki Glazel

i ja tez dostałam maila o ważności choc do niej nie pisałam....babka została zaspypana mailami od nas ,więc juz do wszyskich wysyłala asekuracyjnie....
Zresztą same się nakręcałyśmy że stare, że nie dojdą, że nie te kolory i każdy od niej coś chciał....ale miała fajnie.... hi hi

I napisała tez ze kuleczki wysłane ("choć wcale nie musiałby byc, bo 5 dni mają"...ble...ble...ble.. .)

No zobaczymy co z tego wyniknie
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 19:09   #162
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mieszankę, można takowe bez problemu u nich komponować
A na jaki adres do nich piszesz, mozesz podac ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 19:11   #163
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
i ja tez dostałam maila o ważności choc do niej nie pisałam....babka została zaspypana mailami od nas ,więc juz do wszyskich wysyłala asekuracyjnie....
Zresztą same się nakręcałyśmy że stare, że nie dojdą, że nie te kolory i każdy od niej coś chciał....ale miała fajnie.... hi hi

I napisała tez ze kuleczki wysłane ("choć wcale nie musiałby byc, bo 5 dni mają"...ble...ble...ble.. .)

No zobaczymy co z tego wyniknie
Same się nakręcałyśmy ale z powodu maila od firmy który jednak dla nie jest bardziej wiarygodny niz słowa tej pani w kazdym bądź razie nie zamawiam na all.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A na jaki adres do nich piszesz, mozesz podac ?
adres jest na stronie
info@glazel.pl
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 19:18   #164
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Kosmetyki Glazel

agaus ja wiem że nie nakręcałyśmy się bez powodu, tylko własnie z powodo rzeczonej dziwności naszej pani z allegro . A ona podostawała od nas różnorakie maile z pretensjami hurtem. I dobrze jej tak-o klienta dbac trzeba i nalezy (może na drugi raz będzieo swoich klientów bardziej dbać-ale juz nie będziemy to my). O.

Teraz to ja tez bym wybrała od producenta, ale za późno. Ale mam nadzieję, że będzie dobrze.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 20:22   #165
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Kosmetyki Glazel

ja mam z tej firmy kuleczki brązujące i jedne rozświetlające (białe) są super i polecam je, ładnie rozświetlają i super cena!

kupowałam na allegro zapewne u tej samej osoby co Wy, na szczęście nie miałam kłopotów
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 22:25   #166
JOLUSIA38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Glazel

mam piekne kuleczki,które zakupiłam u Pani z Allegro dwukrotnie i za kazdym razem potraktowano mnie naprawde bardzo miło a przede wszystkim profesjonalnie doradzając dobór odpowiednich kolorów.Poniewaz nie jestem wizażystka wszystkie rady ,które otrzymałam były dla mnie jak wybawienie bo nie musiałam eksperymentować.
JOLUSIA38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:27   #167
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

A mi dalej nie odpisuje !!! Oj....bo bedzie co najwyzej neutral...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:33   #168
aga0905
Raczkowanie
 
Avatar aga0905
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki Glazel

Dzisiaj dostałam - w odpowiedzi na moją reklamację - drugą "dostawę" kulek - a więc błyskawicznie, bo w sprawie reklamacji pisałam w piątek.
Tym razem kulki zostały zabezpieczone pancernie, dzięki temu doszły całe i zdrowe .
Z mojej strony duży plus dla Sprzedającej za błyskawiczną reakcję - ponadto jako gratis dostałam sypki cień .
Co do samych kulek to jestem zachwycona - efekt rzeczywiście niepowtarzalny i wręcz lustarzany - zupelnie inny niż meteorów, których jestem ogromną fanką.
__________________
aga0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:57   #169
JOLUSIA38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Glazel

To tylko potwierdza fakt,że Pani wcale nie jest dziwna a niektóre osoby niepotrzebnie się nakrecają do czego same się przyznały.Czytając cały watek tak naprawdę widać tylko upierdliwośc niektórych niedoimformowanych osób,które nawet nie pokusiły sie by sprawdzić ile czasu Pani ma na wysyłkę, tylko prowadzą bezsensowną debatę.Szczerze mówiąć współczuje takich klientek, które chcą kupowac kulki na sztuki. To jakiś precedens.Zastanawiąjące jak Pani bedzie wygrzebywac jedną kulkę .Zamawiam własnie cienie wypiekane i nie omieszkam poinformować Pań o przebiegu tranzakcji.
JOLUSIA38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 12:26   #170
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez JOLUSIA38 Pokaż wiadomość
Czytając cały watek tak naprawdę widać tylko upierdliwośc niektórych niedoimformowanych osób

Wydaje mi się, że większość jest jednak dość dobrze poimformowana.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:33   #171
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, że większość jest jednak dość dobrze poimformowana.
A sprzedaz na allegro zobowiązuje
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:41   #172
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez JOLUSIA38 Pokaż wiadomość
To tylko potwierdza fakt,że Pani wcale nie jest dziwna a niektóre osoby niepotrzebnie się nakrecają do czego same się przyznały.Czytając cały watek tak naprawdę widać tylko upierdliwośc niektórych niedoimformowanych osób,które nawet nie pokusiły sie by sprawdzić ile czasu Pani ma na wysyłkę, tylko prowadzą bezsensowną debatę.Szczerze mówiąć współczuje takich klientek, które chcą kupowac kulki na sztuki. To jakiś precedens.Zastanawiąjące jak Pani bedzie wygrzebywac jedną kulkę .Zamawiam własnie cienie wypiekane i nie omieszkam poinformować Pań o przebiegu tranzakcji.
No widzisz ile pytań po lekturze małego biednego wątku o kulkach Ogromnie dziękujemy za zwrócenie uwagi na precedensy i inne nonsensy
A z innych dziwnych zagrań naszej sprzedającej: wczoraj łaskawie odpisała mi na mejla (po tygodniu !) i poinformowała, że mój towar wyśle we wtorek bo teraz jest na targach kosmetycznych. Hmmm.... to się nazywa szybka obsługa
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:42   #173
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez aga0905 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam - w odpowiedzi na moją reklamację - drugą "dostawę" kulek - a więc błyskawicznie, bo w sprawie reklamacji pisałam w piątek.
Tym razem kulki zostały zabezpieczone pancernie, dzięki temu doszły całe i zdrowe .
Z mojej strony duży plus dla Sprzedającej za błyskawiczną reakcję - ponadto jako gratis dostałam sypki cień .
Co do samych kulek to jestem zachwycona - efekt rzeczywiście niepowtarzalny i wręcz lustarzany - zupelnie inny niż meteorów, których jestem ogromną fanką.
hehs...a ja nawet swojej PIERWSZEJ nie dostałam...czyżby byli bardziej i mniej ważni klienci ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:44   #174
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez JOLUSIA38 Pokaż wiadomość
To tylko potwierdza fakt,że Pani wcale nie jest dziwna a niektóre osoby niepotrzebnie się nakrecają do czego same się przyznały.Czytając cały watek tak naprawdę widać tylko upierdliwośc niektórych niedoimformowanych osób,które nawet nie pokusiły sie by sprawdzić ile czasu Pani ma na wysyłkę, tylko prowadzą bezsensowną debatę.Szczerze mówiąć współczuje takich klientek, które chcą kupowac kulki na sztuki. To jakiś precedens.Zastanawiąjące jak Pani bedzie wygrzebywac jedną kulkę .Zamawiam własnie cienie wypiekane i nie omieszkam poinformować Pań o przebiegu tranzakcji.
Jolusiu, debata nie jest bezsensowna i proszę jako moderator o zaprzestanie takich uwag jak:'' Czytając cały watek tak naprawdę widać tylko upierdliwośc niektórych niedoimformowanych osób,które nawet nie pokusiły sie by sprawdzić ile czasu Pani ma na wysyłkę, tylko prowadzą bezsensowną debatę''
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:53   #175
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez JOLUSIA38 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąć współczuje takich klientek, które chcą kupowac kulki na sztuki. To jakiś precedens.
Sprzedajaca sama zaoferowala opcje indywidualnego doboru pudru, a to sie z tym wiaze. Poza tym nie jest to nowosc, kilka firm powieksza skutecznie swoja rzesze klientek wlasnie dzieki takiej usludze, min. APC i Glazel, ktory wykonuje na zlecenie nawet pudry prasowane. U nas to wciaz rzadkosc ale w "bardziej cywilizowanym" swiecie to juz standard, takie firmy jak MAC, Prescriptives czy Kryolan wlasnie indywidualnemu doborowi kolorowki zawdzeczaja swoj sukces. Tylko patrzec jak rodzimy Inglot zacznie mieszac pudry na zyczenie, juz i tak zrobili duzy krok naprzod montujac samodzielne palety cieni, jak ArtDeco.
W zalacznikach makijaze, do ktorych wciaz daze i mam nadzieje, ze kulasy wreszcie mi w tym pomoga Perlowa, gladko rozswietlona cera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perla.jpg (26,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perly.JPG (25,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 153810598.jpg (28,5 KB, 41 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 13:00   #176
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
W zalacznikach makijaze, do ktorych wciaz daze i mam nadzieje, ze kulasy wreszcie mi w tym pomoga Perlowa, gladko rozswietlona cera
Piękne te makijaże, szczególnie pierwszy, ktory chodzi za mną od ponad roku. Gdyby nie te moje piegi..
Z białymi kulkami glazel, sądze nie problem..wlasnie w ten sposob rozswietlają
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 13:18   #177
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Glazel

Psycha tym pierwszym, to ty mnie zainspirowalas i przekonalas do zakupu kulek
Raz mi sie takie cudo udalo, gdy nalozylam sypkie pryzmy Givenchy na City Blocka 25 (zmatowily mi go dokumentnie) i przypudrowalam calosc perlowo-bezowa mieszanka Glazel - wyszla pudrowa perla bez metalicznego polysku

Marzy mi sie jeszcze zeby nauczyc sie modelowania brazerem i rozswietlaczem, jak to ukazano na zdjeciu ponizej. Glownie to photoshop, nie mniej o takim efekcie marze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modelowanie.jpg (19,7 KB, 70 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:41   #178
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

witajcie dziewczęta,
jednak ja spasuję z zamówieniem kosmetyków tej marki nawet u producenta, zraziłam się. A mogło być tak pięknie- darmowa reklama w postaci makijaży z tym to żartuję ale chyba wolę podejście innych marek.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:05   #179
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Kosmetyki Glazel

aga, opowiedz co sie stalo ???
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:07   #180
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
aga, opowiedz co sie stalo ???
Evitko, w wątku bywają osoby związane z tą firmą, nie chcę do tego wracać. Dla mnie sprawa pt. Glazel to temat zakończony
Masz PW
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 11:16:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.