cekiny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 18:50   #1
SBZW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 79

cekiny


Wiem, że były już tematy o tym jak przyszywa się cekiny, ale dla mnie to i tak jest zbyt czasochłonne, poza tym mam pewne problemy z dokładnością w szyciu ręcznym (moja próba przyszycia lamówki z cekinów zakończyła się kompletną porażką). Stąd moje pytanie: czy któraś z was wie może do kogo można się zwrócić, żeby zrobił to za mnie (czy każda krawcowa się tego podejmie?) i ile coś takiego może kosztować? Zależy mi na bardzo dokładnym wykonaniu, gdyż cekiny mają być przy moim stroju kąpielowym (gdy go kupowałam, był tam cekinowy sznurek, ale po latach użytkowania cekiny straciły swój kolor i musiałam go odpruć) i wolałabym po wyjściu z wody mieć cekiny wciąż na sobie

A.... i jeszcze jedno pytanie. Da się cekiny przyszyć na maszynie?

Edytowane przez SBZW
Czas edycji: 2009-06-29 o 18:59
SBZW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 00:03   #2
Enid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 125
Dot.: cekiny

ja bym na pewno przyszyła ale krawcowa... hhhmmm... no nie wiem... cekinów na domowej maszynie raczej się nie przyszyje, opłamią się :/
pozdrawiam!
Enid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.