Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 16:53   #301
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Lena, ja mam takie same włosy. Albo muszę je wyprostować na gorąco albo skręcić, no chyba, że pada deszcz, wtedy mam piękne spirale...

Byłam u Szymona dwa miesiące temu. Jak wyszłam miałam ochotę wyć, chociaż po jakimś czasie się przyzwyczaiłam. Teraz muszę już iść do fryzjera położyć farbę i podciąć bo się nie układają i mam traume Do kogo iść i co zrobić, żeby się układały...Zastanawiam się nad Alternativem bo mi się coś wydaje, że Szymon jakoś spasował...Po ostatniej wizycie jestem zrażona...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 00:13   #302
yetiar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Naczytalam się tego wszystkiego i aż się pogubiłam... Potrzebuję pilnie fryzjera, na wczoraj wlaściwie. Możecie kogoś doradzić? Myślalam o Alternative, ale nie wiem jakie są tam ceny, np. za ścięcie włosów średniej długości? Jest możliwość szybkiej wizyty? Proszę o szybką odpowiedź, bo wyglądam już jak Kuzyn Coś z Addamsów!!!
yetiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:24   #303
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Najlepiej jak zadzwonisz i zapytasz. Termin wizyty zależy od Twojej dyspozycyjności i fryzjera - są mniej i bardziej oblegani. Mnie pasowały tylko wieczory albo weekendywięc zdarzało mi się czekać nawet dwa miesiące

O cenach za ścięcie w Alternativie już pisałyśmy kilkakrotnie.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:14   #304
yetiar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A kogoś konkretnie możesz polecić?
yetiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:35   #305
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Nie Każdy fryzjer ma swój styl i każdy klient ma swoją "włosową" osobowość. Trzeba po prostu trafić na swojego, który Cię zrozumie i wyczuje dokładnie czego oczekujesz.

Ja na przykład z Rafała byłam średnio zadowolona, moja siostra też. Za to moja mama chodzi tylko do niego i jest świetnie obcięta za każdym razem. Mnie koleżanka poleciła fryzjerkę, która jej włosy prowadziła bardzo dobrze. Jak do niej poszłam to miałam ochotę wyć. Najlepiej zaryzykować i sprawdzić na własnej skórze, a właściwie na własnych włosach

Nie ma co szaleć, włos nie ząb, odrasta
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 08:38   #306
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Kurczęęę, drżę na samą myśl wizyty u fryzjera, bo po ostatniej wizycie ledwo mi odrosły , w sumie to chciałabym tylko podciąć moją niesforną grzywkę, przez którą zaczynam juz wyglądać jak kuzyn coś ... Szerzej: chodzi mi o asymetryczną grzywę, ale taką pod małym kątem zasłaniającą jednocześnie całe czółko - tylko jedna fryzjerka potrafiła mi to zrobić, ale zapadła się pod ziemię...
Po swoich doświadczeniach boję się, że wszyscy ci styliści zamiast mnie słuchać, że nie chcę cieniować, że nie chcę nadawać włosom objętości, że nie chcę wiedzieć, jak pięknie będę wyglądać w włosach za ucho [ ] po prostu zrobią to bez pytania.
Słowem: potrzebuję fryzjera, który mnie zwyczajnie posłucha, ale przy tym będzie umiał operować nożyczkami. Zastanawiam się nad gdyńską Afromagią, może ktoś tam był? W sumie recenzje są tak słodkie, że wydają się być aż niemożliwe! I gdańskim En Vogue vis a vis Manhattanu...
Przez moment myślałam nawet nad zachwalanym Alternative, ale nie wiem, czy zmiana grzywki jest zgodne z hasłem salonu - bo jak widać, szczególnej alternatywy jakoś nie poszukuję...
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*






la dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 08:44   #307
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Nie no, spokojnie z tym Alternativem Moja koleżanka ma baaardzo grzeczną fryzurkę z racji pracy a chodzi do nich właśnie
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 14:39   #308
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Kurczęęę, drżę na samą myśl wizyty u fryzjera, bo po ostatniej wizycie ledwo mi odrosły , w sumie to chciałabym tylko podciąć moją niesforną grzywkę, przez którą zaczynam juz wyglądać jak kuzyn coś ... Szerzej: chodzi mi o asymetryczną grzywę, ale taką pod małym kątem zasłaniającą jednocześnie całe czółko - tylko jedna fryzjerka potrafiła mi to zrobić, ale zapadła się pod ziemię...
Po swoich doświadczeniach boję się, że wszyscy ci styliści zamiast mnie słuchać, że nie chcę cieniować, że nie chcę nadawać włosom objętości, że nie chcę wiedzieć, jak pięknie będę wyglądać w włosach za ucho [ ] po prostu zrobią to bez pytania.
Słowem: potrzebuję fryzjera, który mnie zwyczajnie posłucha, ale przy tym będzie umiał operować nożyczkami. Zastanawiam się nad gdyńską Afromagią, może ktoś tam był? W sumie recenzje są tak słodkie, że wydają się być aż niemożliwe! I gdańskim En Vogue vis a vis Manhattanu...
Przez moment myślałam nawet nad zachwalanym Alternative, ale nie wiem, czy zmiana grzywki jest zgodne z hasłem salonu - bo jak widać, szczególnej alternatywy jakoś nie poszukuję...
może macie jakieś propozycje? ;] fryzjer, który ma sprawne zarazem uszy i ręce, istnieje w ogóle coś takiego?
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*






la dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:24   #309
nieszek86
Raczkowanie
 
Avatar nieszek86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ja też poszukuję dobrego fryzjera, który zrobił by mi trwałą na grube wałki. Czy któraś z Was robiła sobie trwałą gdzieś w Gdańsku i jest zadowolona??
nieszek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:35   #310
owocy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Warkoczyki Gdańsk PILNE!!!

polecam warkoczyki za niewielka cene, w gdańsku, kontakt liza40@wp.pl , 600740438
owocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 09:51   #311
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ja osobiscie polecam Roberta wJacques A w Krewetce, zazwyczaj chodzilam do Filip'a, na Kartuskiej, ale po ktoryms razie zdecydowalam ze jednak nie odpowaida mi juz standard tych uslug wiec zmienilam miejsce i postawilam na ryzyko. Wyszlam mega zadowolona zarowno ze sciecia jak i z koloru i pasemek. Prawda ze kosztuja duzo, ale jestem juz przyzwyczajona do tego ze za dobra usluge trzeba duzo zaplacic. poza tym niestety nie naleze do najlatwiejszych klientek, mam wlosy cienkie, wymagajace nawilzenia non top i ciezko sie ukladajace, wiec za kazdym razem strasznie wybredzam.n Robert zdal egzamin w 150% i teraz bede w gdansku za 3 tygodnie i tez wybieram sie do tego salonu. Tym razem mam wizyte u Ani, poniewaz Robert jest na urlopie...czy ktos cos wie o Ani z tego salonu???
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 20:03   #312
Nwalme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez frontin Pokaż wiadomość
W Trendach są podobne ceny: ze zniżką studencką Panie 44 zł + 15% rabatu na farbowanie.
Czy w Trendach ta zniżka obowiązuje wszystkich studentów, czy trzeba mieć jakąś specjalną kartę rabatową?
Nwalme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 11:00   #313
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Podbijam wątek. Posiadaczki długich włosów z czyich usług obecnie korzystacie?
Jakiś czas temu w ramach dalszych poszukiwań fryzjera dla siebie wybrałam się do salonu Trendy na Pańskiej.
Po ustaleniu z fryzjerką że nie scinamy więcej niż 5 cm z przerażeniem patrzyłam jak coraz to dłuższe pasemka moich włosów lądują na podłodze. Scięto mi z 15 cm włosów, pocieniowano w bardzo klasyczny sposób - taki którego nie znoszę na swojej głowie - taka kulka z włosów u góry i długie proste włosy pod spodem. Pierwszy raz w życiu byłam załamana po wyjściu u fryzjera.
Chciałabym trafić do takiego fryzjera który chcąc nadać objętości i puszystości moim włosom nie będzie je tak mocno skracał. Może któraś z was zna takiego?
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 06:53   #314
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Mam długie włosy, tylko Alternative na Rajskiej ) zawsze świetna fryzura

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Podbijam wątek. Posiadaczki długich włosów z czyich usług obecnie korzystacie?
Jakiś czas temu w ramach dalszych poszukiwań fryzjera dla siebie wybrałam się do salonu Trendy na Pańskiej.
Po ustaleniu z fryzjerką że nie scinamy więcej niż 5 cm z przerażeniem patrzyłam jak coraz to dłuższe pasemka moich włosów lądują na podłodze. Scięto mi z 15 cm włosów, pocieniowano w bardzo klasyczny sposób - taki którego nie znoszę na swojej głowie - taka kulka z włosów u góry i długie proste włosy pod spodem. Pierwszy raz w życiu byłam załamana po wyjściu u fryzjera.
Chciałabym trafić do takiego fryzjera który chcąc nadać objętości i puszystości moim włosom nie będzie je tak mocno skracał. Może któraś z was zna takiego?
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 19:39   #315
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Mam długie włosy, tylko Alternative na Rajskiej ) zawsze świetna fryzura
ale kogoś konkretnie polecasz ?
Ja chcę zmienić troszkę fryzurkę, jestem po 30 i stwierdziałm , że czas na zmiany, ale boję sie tego, bo rzadko bywałam zadowolona ze zmian.... 2 razy wyszłam z salony z płączem
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 14:32   #316
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

polecam Piotra
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:37   #317
nefretete88
Raczkowanie
 
Avatar nefretete88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 105
Fryzjer Alternativ Gdańsk

Witajcie,


Zna ktoś zakład fryzjerski Alternativ na ul.Rajskiej ? Czy strzyżą naprawde dobrze i dobieraja fryzurę do twarzy( włósy cienkie do ramion, zniszczone twarz kwadratowa z duzym!! nosem) czy to kolejny wpromowany zakład przez reklamę? Zastawiam się tez gdzie mozna dostac bon rabatowy 30% rzekomo w Dzienniku Bałtyckim http://www.alternative-club.com/promocje.php jest, moze któraś wie czy rzeczywiście drukują te bony?

pozdrawiam serdecznie, milego dnia
nefretete88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:06   #318
justynastenson_732
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Alternativ Gdańsk

Nie strzygłam się tam jeszcze, ale znam fryzjera, który tam strzyże i pewnego DJ-a, który grywa tam. Słyszalam raczej pozytywne opinie, jako dobrego fryzjera polecano P. Kamila. Na pewno fajne jest to, że w salonie, w czasie strzyżenia, można trafić na imprezę.
justynastenson_732 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:08   #319
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Fryzjer Alternativ Gdańsk

ja proponuje wejsc na www.trojmiasto.pl i tam jest sporo opinii
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 11:58   #320
xtatoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Thumbs down Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

potwierdzam "nieudolność" fryzjera z afromagii, poszłam zrobić pasemka blond, nic specjalnego kolor blond taki jaki miałam na głowie (jasny raczej popielaty, zwykły rozjaśniacz wystarczy), fryzjer był makabrycznie powolny, normalnie spędzam u fryzjera 2 godziny, tam spędziłam 4,5! za samo farbowanie bez suszenia, modelowania ani ścinania zapłaciłam 200 zł. A najgorsze, że pasemka były po prostu rude, zły rozjaśniacz, pewnie za krótko trzymany, potem próba załagodzenia rudości (oczywiście nie zostałam o tym poinformowana, fryzjer powiedział mi tylko, że musi stonizować włosy, żeby były ładniejsze) i na koniec na moje pytanie dlaczego mam rude pasemka - wmawianie, że jest super i nie są rude. Wiem, że mogłam iść z reklamacją, ale jaki jest sens poprawiania błędu przez niekompetentnego fryzjera? nie wiem skąd na trojmiasto.pl tyle pozytywnych opinii. Aha za tydzień poszłam do swojego "starego" fryzjera, który na dzień dobry stwierdził: jejku, w tych rudych mi się Pani nie podoba, blond był o wiele lepszy
xtatoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 11:40   #321
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Przyłączę się do pieśni pochwalnych na temat Alternative. Od dawna obcinam i farbuję włosy tylko u nich - szczególnie polecam Anetę i Dominikę. Nie polecam panów, zwłaszcza Radka (drugi niepolecany przeze mnie pan na szczęście już tam nie pracuje) Za farbowanie i ścięcie płaciłam różnie, od ok 140 do ok 220.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:36   #322
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Ja z czystym sumieniem polecam p. Piotra A. z galerii bałtyckiej (na samym dole). Naprawde ma fach w ręku! Ale jakoś od dłuższego czasu nie mogę do niego dotrzeć...
ostatnio chodze do Camille Albane w Madisonie.
teraz chce wybrac sie do Alternative..ale chyba poczekam az lekko odrosną mi włosy.. bo z moją długością nie wymyślą mi chyba nic nowego jak tylko cieniowanie.
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 20:57   #323
Zuuuza
Raczkowanie
 
Avatar Zuuuza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 55
Question Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

a trwała ondulacj ktoras z was sobie robila
???

moze wybralabym sie do pana pieotra z galerri b, tylko ze nie wiem czy on ma wprawe w twalej

mam wlosy proste jak druty i chce sobie zrobic takie duze fale
__________________
Pozdrawiam ,Zuzanna

Zuuuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 23:18   #324
dagnny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

witam drogie panie a ten alternative o którym mówicie to przy Rajskiej czy przy Grunwaldzkiej?
dagnny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:22   #325
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Ja zaliczyłam ostatnio wychwalany wszędzie salon fryzjerstwa artystycznego na ul. heweliusza.
Istny koszmar!
Wchodząc miałam wrazenie, ze to naprawde profesjonalny salon.
Muzyczka- chillout, odpowiednia do relaxu.
Ale człowiek siedzi na fotelu jak na szpilkach.
czemu?
Od wejscia porwała mnie jakas kobietka do mycia. Raczej we wszystkich lepszych salonach najpierw biorą na fotel, pytaja o oczekiwania, potem sugestie. tutaj tego nie było.
Po tym jak kobietka umyła mi włosy, powiedziała dziękuje i poszła do koleżanek oglądać jaką gazete...
Nie weedziałam czy to ona bedzie mnie ścinać, czy ktoś inny.
Po moim pytaniu, powiedziała, ze mam usiąśc na fotel.
zaproponowała równiez na początku kawe, ktora doszła po upomnieniu fryzjerki, która mnie ścinała.
teraz kilka słów o fryzjerce.
Po myciu zapytała o oczekiwania (wreszcie)
suszyła włosy potwornie gorącym powietrzem, porazniajac mi skóre głowy.
Przy modelowaniu nawijała wlosy na szczotke, suszyla(standard), a potem zaczeła wiwijąc ta szczotka w rózne strony.
Jaki był efekt? Siano... włosy wyglądałay na zniszczone.
Bardzo zalezało mi, aby podciąć końcówki.
To dla mnie bardzo wazna sprawa. Po modelowaniu kazda koncowka(podcięta!) była wywinięta w inną strone.
Wlosy przesuszone, a raczje nigdy z tym nie mam problemów.
Przyszłam do domu, od razu umyłam wlosy i nalozyłam maske.
Fryzjerka tez zniknęła na jakis czas, jakby załatwiajac jakies sprawy na zapleczu(cóż moze byc wazniejszego od klienta?).
Obok siedziaa inna klientka, ktorą posadzili i chyba 15 minut nikt sie nią nie zajął!
Do tego widok innej fryzjerki odpychał.
Patrzyła na klientów jakby z obrzydzeniem. Kolejna sprawa... Szczotki, grzebienie, nozyczki.
Nie mam pewnosci czy były czyste.
Nikt na moich oczach ich nei wyciscił.

Nie wiem po co zdradziłam salon w madisonie.
tam przynajmniej przy mnie od razu czyszczą i nozyczki i grzebienie...z efektu zawsze jestem zadowolona

Reasumujac...
Mysle, ze wlasciciel moze i zna sie na fryzjerstwie ( wystarczy spojrzec na tytuły i puchary jakie zdobył), ale kompletnie nie na prowadzeniu salonu i dobieraniu kadry.

NIE POLECAM!

Edytowane przez brzozka88
Czas edycji: 2010-10-09 o 09:59 Powód: dopisek
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 13:14   #326
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

ja zaliczyłam wizyte w salonie Dariusza Degowskiego na heweliusza.
taki rozslawiony salon...
nie polecam;/
miałam tu opisac moje wrazenia, bo widze, ze to dosc swiezy wątek..i przez pomylke rozpisałam sie w innym
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 21:31   #327
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

A ja polecam w ramach solidarności i zrozumienia problemu:
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Iwona" Iwona Kinda
Grunwaldzka 4 /6
81-759 Sopot
- woj. pomorskie
tel. 58 551 52 53
E-mail

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=427
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 10:58   #328
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Witam
Czy możecie mi polecić dobrego fryzjera który zrobi mi piękny baleyage na ciemnych włosach? Bez żółtych pasemek.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 00:17   #329
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Poszukuje fryzjera który zająłby się stworzeniem ombre hair
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lilyaldridge_TFS_-.jpg (45,2 KB, 63 załadowań)
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:43   #330
lekkajaklen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

ja również poszukuję fryzjera, który ma doświadczenie w ombre hair
lekkajaklen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.