Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-21, 22:19   #91
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Kolo Zatoki na Zabiance sa 2 zaklady fryzjerskie
a wiesz cos o ktoryms? jakies opinie?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 08:41   #92
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
a wiesz cos o ktoryms? jakies opinie?
Niestety nie.
Nie wiem czy znasz Zabianke, ale jeden jest w takiej budce (kolo sklepiku Avon) i szczerze mowiac wyglada malo imponujaco. A drugi naprzeciwko wejscia do Zatoki i wyglada troche lepiej.

Znalazlam na trojmiasto.pl, namiary tylko na jeden :
Studio Fryzur HAPI
Gdańsk, Pomorska 18E tel.0 604 580 175

Ale powiem szczezrze, ze nie mam pojecia czy to dobry salon czy nie ....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 12:23   #93
Nobek
Raczkowanie
 
Avatar Nobek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk Moim Miastem!!! gdzie mnei nei zdziwi nic już
Wiadomości: 45
GG do Nobek
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

grin_ajz ja polecam Bogne we Wrzeszczu wg mnie naprawde dobrze strzygą jako jedni z niewielu w Gdańsku
__________________
Mogę popełnic błąd wszystko stracić od ręki, może już go zrobiłem myśląc, że był niewielki...
Nobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 16:34   #94
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

W Salonie Bogna, dobrze strzyga, ale nie liczylabym na wyjatkowe traktowanie,a raczej "masowe", p.Bogna robi 10 rzeczy na raz, a o profsjonalnej koloryzacji wie niewiele.....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:32   #95
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

no wlasnie czytalam ten watek i ta bogna mnie zafascynowala ale widze ze ostatnie opinie sa negatywne, wiec to zburzylo moj idealny osąd
a co do zabanki to ten kolo avonu to faktycznie troche wyglada jak z prlu
no tak sie zastanawiam nad tym fryzjerem..wlasciwie nie potrzebuje zbytnio ciecia, ale czytajac ten watek zapragnelam isc do tej bogny...sila reklamy hihi
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 09:10   #96
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
no wlasnie czytalam ten watek i ta bogna mnie zafascynowala ale widze ze ostatnie opinie sa negatywne, wiec to zburzylo moj idealny osąd
a co do zabanki to ten kolo avonu to faktycznie troche wyglada jak z prlu
no tak sie zastanawiam nad tym fryzjerem..wlasciwie nie potrzebuje zbytnio ciecia, ale czytajac ten watek zapragnelam isc do tej bogny...sila reklamy hihi
Sprobuj......mimo, ze nie przepadam za tym salonem i ta kobieta, musze przyznac, ze strzyze bardzo dobrze.......
(koloryzacje odradzam, no chyba, ze masz duuuuzo pieniedzy, czasu.....i jestes otwarta na "wizje")
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 09:24   #97
Oliwia31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 82
GG do Oliwia31
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

o fryzjer w Hotelu Hanza w Gdansku? ktoś cos słyszał?
Oliwia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-23, 10:05   #98
Nobek
Raczkowanie
 
Avatar Nobek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk Moim Miastem!!! gdzie mnei nei zdziwi nic już
Wiadomości: 45
GG do Nobek
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Juliettt to ze salon nazywa się Bogna to nie znaczy że trzeba strzyc się akurat u pani Bognybo ona z tego co zauważyłem podczas wizyty rzeczywiście robi 10 rzeczy an raz i własciwie nie wiadomo co robi :P ale ja strzygłem sie u pani Kasi i to ją własnie bardzo polecam strzyże bardzo dobrze wg mnie(jest pierwszą fryzjerka która obstrzygła mnie tak jakbym tego chciał i naprawdę byłem zadowolony po wyjściu :P) jest kompetentna, mowi co robi, jak dbac o swoje włosy i fryzure i poleciła mi tańsze odpowiedniki drogich kosmetyków do pielęgnacji moich włosów które w salonie Bogny kosztowały majątek :|
__________________
Mogę popełnic błąd wszystko stracić od ręki, może już go zrobiłem myśląc, że był niewielki...
Nobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 21:20   #99
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Nobek
Juliettt to ze salon nazywa się Bogna to nie znaczy że trzeba strzyc się akurat u pani Bognybo ona z tego co zauważyłem podczas wizyty rzeczywiście robi 10 rzeczy an raz i własciwie nie wiadomo co robi :P ale ja strzygłem sie u pani Kasi i to ją własnie bardzo polecam strzyże bardzo dobrze wg mnie(jest pierwszą fryzjerka która obstrzygła mnie tak jakbym tego chciał i naprawdę byłem zadowolony po wyjściu :P) jest kompetentna, mowi co robi, jak dbac o swoje włosy i fryzure i poleciła mi tańsze odpowiedniki drogich kosmetyków do pielęgnacji moich włosów które w salonie Bogny kosztowały majątek :|
Nobek....masz racje, salon Bogna, to nie tylko Bogna. Jesli o mnie chodzi, to nie wypowiadam sie na temat innych fryzjerow tam pracujacych, bo nie chce nikogo pochopnie oceniac.... . Zreszta p. Kasia wydaje sie byc bardzo sympatyczna.....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 12:38   #100
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Umówiłam się do fryzjerki na jutro. Salon mieści się we Wrzeszczu, na Chopina..... . Pani powiedziała, że zrobi mi pasemka i obetnie wloski za 90 zl ! Wcześniej bałam sie takich "tańszych" fryzjerek, ale skoro mozna sknocić włosy u "super fryzjerki" za 220 zl, to doszłam do wniosku, że cena tak naprawdę może nie grać aż tak znaczącej roli i może tym razem sie uda......
Dam znać
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 13:32   #101
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Nobek....masz racje, salon Bogna, to nie tylko Bogna. Jesli o mnie chodzi, to nie wypowiadam sie na temat innych fryzjerow tam pracujacych, bo nie chce nikogo pochopnie oceniac.... . Zreszta p. Kasia wydaje sie byc bardzo sympatyczna.....
Ja byłam tam 2 razy i za każdym z tych dwóch wróciłam naprawdę zadowolona farbowałam, a podcinałam tylko końcówki.. i byłam właśnie u p.Kasi a Bogna to fakt, że lata i robi 10 rzeczy naraz
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 13:33   #102
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Jeszcze mogę polecić Sandrę w studiu Angels na zaspie
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 18:20   #103
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Chicka.....rzeczywiscie, dziewczyny b. dobrze wypowiadaja sie na temat Kasi, zreszta Bogna tez niezle strzyze.....musze to przyznac, chociaz cala reszta w jej wykonaniu mi sie nie podoba.....

A mozesz mi powiedziec jakie sa ceny w studiu Angels ?
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 15:47   #104
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

Ja chodze do Bogny od 1,5 roku i generalnie bardzo polecam. Chociaz ostatnio Bogusia byla hmm chyba zmeczona i nie wyszlo wcale tak super no i zdarzylo mi sie grzywke poprawiac juz 2 razy (zawsze za darmo) Raz poprawila mi Wiesia, ktora wyglada na bardzo sympatyczna a raz mlody mily czlowiek.
Bogna jest teraz w ciazy i niedlugo bedzie miala przerwe w pracy wiec pewnie pojde do Wiesi wtedy.

Generalnie Bogna to osoba, ktora potrafi dopasowac fryzurke do rodzaju wlosa i to jest bardzo pozytywne.
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 19:06   #105
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
MADISON - GDAŃSK zakład fryzjerski Camille

Dziewczyny pomocy!!! Własnie umówiłam się na strzyżenie i malowanie włosów w tym salonie ale maja tam potwornie drogo i chyba jednak zrezygnuję.Gdybym miała pewnośc że osoby tam pracujace to profesjonaliści i będe zadowolona to zapłacę nawet 200zł za wszystko ale kilka razy sie naciełam własnie w takich salonach i mam chyba obawy czy dobrze robię.
Bardzo was proszę o radę.Jeśli korzystałyście z usług tego salonu to proszę wyraźcie swoją opinię i może polecicie mi jedna konkretna osobę.
Salon ten mieści się w Galeri Madison na ul Rajskiej 10
Będę wdzięczna za odpowiedź i waszą opinię.
Pozdrawiam serdecznie
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:12   #106
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Dasza napisz mi proszę jakimi farbami malują w tym studio obok kina Krewetka i kogo mogłabys mi polecić a może masz do nich numer telefonu???
Ja sie zapisałam do fryzjera w Galerii Madison ponieważ malują farbami L'oreal Majirel i zależy mi na popielatym brązie ale troszke się boję że poraz kolejny źle mnie obetną a mam raczej krótkie i proste włosy z którymi nie moge sobie poradzić odkad poszłam do stylisty i spartaczył mi włosy.
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:17   #107
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Dziewczyny a byłyscie może w Galerii Madison na ul. Rajskiej 10???
Napiszcie czy tam dobrze ścinaja i koloryzują.
Z góry dziekuję za odpowiedź.
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:32   #108
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez ulaw2
Trzeba by było sprawdzić kto z gdańskich fryzjerów ma tytuł mistrza, lub był nagradzany. W Olszynie w Gabrielu był (pan)mistrz cięcia i zrobił mi tak fryzurę że zawsze (nawt w łóżku) wyglądała znakomicie. To co inni mówią że jest niemożliwe nawt przy pomocy środków do układania on zrobił samym cięciem. Od 2lat nie byłam w Olsztnie ale jesli tam jeszcze pracuje to polecam.

Ulaw2 czy mogłabys mi podać nazwisko tego fryzjera ze strudia Gabriel w Olsztynie??? scinał mnie tam jakiś chłopak ale nie byłam zadowolona.
Pozdrawiam
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:10   #109
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: MADISON - GDAŃSK zakład fryzjerski Camille

Cytat:
Napisane przez engelhai
Dziewczyny pomocy!!! Własnie umówiłam się na strzyżenie i malowanie włosów w tym salonie ale maja tam potwornie drogo i chyba jednak zrezygnuję.Gdybym miała pewnośc że osoby tam pracujace to profesjonaliści i będe zadowolona to zapłacę nawet 200zł za wszystko ale kilka razy sie naciełam własnie w takich salonach i mam chyba obawy czy dobrze robię.
Bardzo was proszę o radę.Jeśli korzystałyście z usług tego salonu to proszę wyraźcie swoją opinię i może polecicie mi jedna konkretna osobę.
Salon ten mieści się w Galeri Madison na ul Rajskiej 10
Będę wdzięczna za odpowiedź i waszą opinię.
Pozdrawiam serdecznie
na forum fryzjerskim jest wątek"gdzie zrobić diacolor w trójmieście" - zajrzyj tam, bo dziewczyny właśnie piszą o salonie Camille Albane.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 14:44   #110
esti21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: MADISON - GDAŃSK zakład fryzjerski Camille

Jak mieszkałam w Gdańsku też nie mogłam znaleźć fryzjera...od którego wyszłabym w pełni zadowolona. Wydawałam na włosy majątek, bo uważałam, że im więcej wydam tym lepsze preparaty będę miała na włosach. Raz poszłam do taniego fryzjera na ul. Długie Ogrody (między solarium a sklepem spożywczym/ na przeciwko Biedronki). Efekt w pełni satysfakcjonujący, naprawdę polecam. Mieszkam w Warszawie, ale zawsze kiedy tylko jadę do Gdańska do rodzinki zachaczam o tego fryzjera. POLECAM (Pani Żaneta)

PS. za balejaż na włosach sredniej długości zapłaciłam 75 zł, a wcześniej w innych salonach do 160 zł
esti21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 17:35   #111
dora.de
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A może był ktoś w Lovely Look w Gdyni lub Gdańsku?Z reklam wynika, ze to sieć nowoczesnych salonów,śledzą trendy i ceny mi się podobają.No ale nie ma to jak opinie od ludzi,którzy odwiedzili już ich salon. Bardzo więc proszę o info na ten temat oraz ewentualnie namiary na konkretnego fryzjera.
dora.de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:09   #112
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez Juliettt
zreszta Bogna tez niezle strzyze.....musze to przyznac, chociaz cala reszta w jej wykonaniu mi sie nie podoba.....
oj a ja nie moge przyznac,ze Bogna dobrze strzyze...
Poczytalam watek,zachecona opiniami namowilam kolezanke,zamowilysmy wczesniej<duuzo wczesniej>wizyte u p.bogny i w Wigilie rano odwiedzilysmy salon. Acha,wczesniej bylysmy na przeszpiegach-obie mamy mocno falujace/krecace sie na koncach, raczej grube wlosy,ktore trudno jest obciac tak by ladnie sie ukladaly,z rozmowy z p. Bogna wygladalo,ze zna sie na rzeczy...niestety,efekt napewno nie byl taki jak sie spodziewalam...Nie chcialam sciecia z tylu z dlugosci,a jedynie podciecia koncowek-maks 2cm,ladnego wystopniowania wlosow przy buzi i dluzszej lekko zachodzacej za ucho grzywki. Dokladnie wyjasnilam fryzjerce czego oczekuje,ona przytaknela,zapewnila,ze tak wlasnie podetnie wlosy i...przystapila do szalonego ciecia w miedzyczasie zdazyla obebrac kilka telefonow,pare razy zniknac na dluuuga chwile na zapleczu i zrobic sobie przerwe na kilkunastominutowe pogaduchy ze stala klientka. Efekt byl taki,ze weszlam z wlosami do lopatek,a wyszlam z niesiegajacymi ramion,mocno wycieniowanymi i zdecydowanie przerzedzonymi wlosami.
Po umyciu w domu okazalo sie,ze ani nie chca sie specjalnie krecic,ani nie wygladaja dobrze wyprostowane. Musial minac miesiac,by doszly do jakiego takiego stanu. co wiecej nie tylko ja nie bylam zadowolona z wizyty,ale i kolezanka. Chyba p. Bogusia poczula sie zbyt pewna swojej pozycji w Trojmiescie i przestala przykladac sie do ciecia tak jak kiedys...

Teraz wybieram sie od fryzjerki z Madisona w Gdansku-jak wroce to zdam relacje...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 15:41   #113
AsIuNiA_1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 52
GG do AsIuNiA_1989
Gdańsk-Loki!

Witam
Posiadaczki kreconych włosów wiedza jak czesto fryzjerzy nie umnieja sie z nimi obchodzic Chcialabym zebyscie mi polecily frzyjera w Gdańsku ktory to potrafi
Z gory bardzo dziekuje
PS: Prosze tez o orientacyjne ceny
AsIuNiA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 17:32   #114
moooo
Raczkowanie
 
Avatar moooo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
Dot.: Gdańsk-Loki!

ja mam podobna zagwostkę..tylko, że ja chce zrobić sobie loczki, ale nie mam bladego pojęcia gdzie mogę to zrobić w Gdańskau pomóżcie!!
moooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 12:09   #115
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

czesc!a moglby mi ktos polecic salon do zrobiebnia dobrej trwalej.nie chce isc do 1 lepszego salonu bo boje sie ze mi wlosy zniszcza.chodzi mi o trwala ktora sprawi ze moje uparte wlosy beda bardziej podatne na podkrecanie i bardziej puszyste bo obecnie w polowiednia robia sie smetnie przyklapniete.a z innej beczki-czy byla ktoras z was w salonie goldwell w etc?podobno drodzy ale dobrzy-chodzi mi o ulozenie fryzurki slubnej.dzieki za pomoc
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 19:47   #116
młodaJulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Teraz wybieram sie od fryzjerki z Madisona w Gdansku-jak wroce to zdam relacje...
[/QUOTE]

czekamy na relacje pozdrawiam
młodaJulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 22:34   #117
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

szukam namiarow na salon degowskich na oruni.macie moze adres lub tel?
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 11:51   #118
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Hej ja jestem z Gdyni i właśnie szukam jakiegoś fajnego fryzjera w 3mieście. Bo szczerze mówiąc chyba jeszcze nigdy po wyjsciu od fryzjera nie bylam zadowolona/// :| Tym razem nei chce nawet podninaćwłosów tylko zrobićsobie balejażtaki jak załączam na zdjeciu poniżej (zakochałam sie w nim ) . Szukam kogoś niezbyt drogiego (w granicach100-150zl) kto by mi w podobny ( a najlepiej taki sam ) sposob ufarbowal wloski, ni odbical polowy slosow, ktore zapuszczam, nie mial swoich 'wizji' i byl z gdyni albo gdanska

Znacie kochane kogos takiego?

Edytowane przez 201606300930
Czas edycji: 2009-03-04 o 18:11
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 16:01   #119
Rimini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Jako stara mieszkanka Gdańska bez wątpienia mogę polecić dwa salony - Atelier na Pniewskiego niedaleko Manhattanu we Wrzeszczu (dla nieco bardziej zamożnych) i Pani na Grunwaldzkiej (dla nieco mniej zamożnych). Atelier i pan Zbyszek (szef) to rewelacja, pan Zbyszek strzyże perfekcyjnie, wspaniale dobiera fryzury, pierwszy fryzjer z którego byłam 200% zadowolona. Ale za to drogo - cięcie z myciem i układaniem to wydatek 60 zł, najtańszy kolor 180 (pracują na Lorealu)... Pani to stara ale jara firma, świetna, jeśli ma się już wybrana fryzurę i wie sie czego się chce, bo panie tak same z siebie to nie za bardzo. Za to strzyżenie bardzo dobre, tanie farbowanie (70 zł, pracują na Welli) i bardzo miła atmosfera.
Rimini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:06   #120
sealand
Przyczajenie
 
Avatar sealand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ja chodziłam baaaaardzo długo do "Filipa" do fryzjerki Doroty - super dziewczyna, jednak ceny mnie zabijały. Teraz chodzę do takiego niewielkiego fryzjera w Brzeźnie "Joanna"- fryzjerka Monika - i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Balejage nigdy nie żółknie a i ścięcie niczego sobie. Polecam. W razie pytań podam telefon. A i zapomniałam napisać, że ceny bardzo przystępne (balejage na włosy półdługie 1 kolor, ścięcie i ułożenie 97zł - nieźle co? A co drugi m-c flash (tylko na odrosty, ścięcie i ułożenie tylko - 57zł! I co najważniejsze - ZAJMUJE SIĘ TYLKO MNĄ!

Edytowane przez sealand
Czas edycji: 2006-05-22 o 21:28
sealand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.