Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 08:06   #121
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

A ja ostanio byłam u Pana Kamila i też jestem zadowolona. W życiu nie miałam fryzury tak pasującej do mojej buzi A i atmosfera tam fajna.
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:24   #122
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

a co myślicie o fryzjerze w Auchanie ? Lovely Look chyba to jest, zaintrygowały mnie ceny balejażtylko ok.90zl kosztuje! i dlatego pomyslałam o tym fryzjerze ale nigdy tam nie bylam? a Wy?
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 18:59   #123
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Witam,,przesledzilam cały watek,,,,i widzę,,że w sumie wychodzi na to,,że mamy w 3miescie parę fryzjerow na krzyz).Ja w swoim zyciu była juz u wielu fryzjerow,,,,jezdziłam ale to bylo dawno do Janusza w Sopocie ,,ale kolejki kiedys tam były.....potem byla siec salonow tzw.amerykanskich gdzie scinano tylko brzytwami,,,cala szyje miałam pocieta ...Teraz od2 lat jestem wierna salonowi DUET z Gdyni_chyloni .Kiedys na ulicy zaczepilam pięknie "zrobioną"kobitkę,,,i zapytalam i własnie mi polecila DUET)Balejaz 2 kolory,masaz,odzywka ,kompres na włosy,obciecie plus uczesanie na wlosy sredniej długosci kosztuje tam ok.130 zł.W srode własnie tam ide,,,,,się robic 'piekna'na sezon letni.Pozdrawiam wszystkie wizazystki,,,,
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 10:20   #124
kasiunia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A czy ktoras z Was robila sobie trwala prostujaca wlosy w ktoryms z trojmiejskich salonow fyzjerskich??
kasiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 14:00   #125
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ja stanowczo odradzam Wellę na Manhattanie, slyszałam wiele złych opinii o tym miejscu-w tym kilka naocznie źle wykonanych fryzur.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:03   #126
akivashi
Raczkowanie
 
Avatar akivashi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 111
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Witajcie. Prześledziłam cały wątek...uffffffffffff
Ja chciałabym polecić Wam Studio Urody Effect w Sopocie. Mieści się ono w Hotelu Haffner. Szczególnie polecam p. Julitę Byłam tam już kilka razy i zawsze wychodzę zadowolona. Przeszłam z nią zapuszczanie krótkich, czerwonych włosów do średniej długości blondu, a w zasadzie jasnego balejażu. I to bez żadnej koloryzacji. Robienie mnie na blondynkę trwało koło 3 godzin w sumie, ale w tym czasie miejsce miała koloryzacja, regeneracja włosa i inne zabiegi tego typu, po czym ścięcie i ułożenie. Wyszłam od niej, jak zawsze zresztą, cała szczęśliwa.Powoli do przodu
Obsługa bardzo miła, nie obsługuje kilku klientek na raz, dobrze doradza, dobrze tnie. Pracują na b. profesjonalnych kosmetykach, m.in. firmy Joico.
Spróbujcie, a nie pożałujecie
akivashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 22:52   #127
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120
Salon Degowskich Gdańsk Orunia

czy możecie coś doradzić? jakie są wasze doświadczenia? czy byłyście zadowolone po wyjściu od tego fryzjera?
thx
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 15:36   #128
apple_pie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Salon Degowskich Gdańsk Orunia

nie byłam jeszcze w tym salonie, ale słyszałam, że jest dobry degowscy maja również salon we wrzeszczu. niedługo będę musiała wybrać się do fryzjera i zastanawiam sie nad zmianą salonu, biorę pod uwagę degowskich. pozdrawiam
apple_pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 14:56   #129
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A ja odradzam salon "Marta" na starym mieście. Marta - szefowa, zanim Cię przyjmie przepuści kilka babeczek a Ty czekasz sobie i "podziwiasz" Byłam tam gdy miałam iść na bal i chciałam lekkich fal plus pasemka (ciemny brąz). Niestety. Wyszłam z sianem na głowie bo wałki okazały się źle dobrane i właściwie nic mi się nie nakręciło a miałam dłuugie włosy. Doprawiła mi jakieś dziwne pasmo na kształt grzywki, które cały czas mi opadało na oczy i wyglądało beznadziejnie ! Wrrrrrr
Tak się składa że salon ten mam niedaleko siebie i poszłam tam drugi raz. Znowu choć umówiona tydzień wcześniej - czekałam. Marta rozprawiała z jakąś koleżanką o męskim striptizie i o imprezach... W końcu zajęła się mną. Podcięła trochę lepiej niż za pierwszym razem. Poprosiłam też o duuużo cieniutkich ciemnych pasemek by jakby stworzyć pozór przyciemnienia włosów. Od razu wyszła z pomysłem, żeby do tego dać blond pasemka dla kontrastu. Nie chciałam ani jednego pasemka jaśniejszego bo poprostu nie lubię ale Marta z wielkim zdziwieniem postanowiła, że oki zrobi tak jak chcę. Zrobiła mi faktycznie duuzo pasemek ale niestety w moim naturalnym kolorze włosów ! Nic nie było widać ! NIC ! Powiedziałam, że tak nie może być i że nie ma efektu to poprawiła i wtedy wyszło ładnie. Mam naturalny średni brąz a chciałam przyciemnić troszkę do gorzkiej czekolady. Było oki. Zapłaciłam około 130 zł
I teraz...
Gdy zrobiła mi te pasemka (ja siedziałam i czekałam az farba chwyci) obok mnie usiadła młoda, delikatna dziewczyna która jak się potem okazało szła na bal maturalny. Miałam gęste, śliczne włosy po samą pupę i chciała aby Marta nakręciła jej na wałki by włosy były kręcone i w to aby wpięła kwiatek. Okazało się, że biedna ma tą samą przygodę co ja przed balem Wałki "jakoś coś chyba nam za delikatne wyszły, no jakoś chyba trzeba było mniejsze wziąć" ! i dziewczyna wyszła z prawie niewidocznymi falami (coś na kształt jak z łóżka wstajemy ) i toną lakieru by to jeszcze bardziej nie opadło. A na czubku głowy miała róże
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:57   #130
vio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 24
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzjerzy Poszukiwani

a co ja mam zrobic? :/
przedtem ścinał mnie tylko mój kolega-fryzjer z Malborka, ktory robil z moimi wlosami naprawde fajne rzeczy jednak teraz potrzebuje miec fryz juz na niedziele (a wlasciwie niedziela-poniedzialek), a on moze przyjechac dopiero w poniedziałek po południu :/ musze sie wiec wybrac do ktoregos z gdanskich salonow..

gdzie mi poradzicie isc?
co chcę zrobic.. chce wlosy skrocic pare cm, pocieniowac, troszku rozrzedzic jak zwykle.., baardzo chcialabym kolorek na calosc jakas nie farba, ale innym kolorkiem- fiolet/czarny, i na to pasemka czerwone.. albo nawet bez pasemek.. ale na fryzjera dostane najwyzej 70 zl- i coz ja mam zrobic? gdzie mnie chociaz obetna fajnie za tyle kasy?? mam isc do Bogny, czy gdzie indziej??

wczesniej mialam cos takiego- http://img106.imageshack.us/img106/8195/jumd4.jpg teraz po 3 miesiacach mam juz dziki busz.. :P http://img241.imageshack.us/img241/117/wixij1.jpg
vio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:26   #131
vio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 24
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

dzisiaj byłam w salonie BOGNA- super jestem bardzo zadowolona
vio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 11:40   #132
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ja polecam panią Joasię z salonu Dorota w Klifie. Mam włosy raczek krótkie i zero pomysłów a ona świetnie dobrała mi fryzurę - zzupełnie sama z moimi małymi wskazówkami. Zdecydowałam sie jeszcze na minutkę nałożyć farbę, tak tylko dla odświeżenia koloru - efekt suuuuper - juz dawno nie byłam tak zadowolona.

Natomiast odradzam lovelylook w TESCO - ścinał mnie taki młody fryzjer - tragedia!

Teraz zastanawiam się nad nowym salonem w Rumii - CALMIA - jest to SPA wraz z fryzjerem (podono fryzjerka kształciła się za granicą) - może ktoś już tam był i może obiektywnie to stwierdzić?
titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 20:14   #133
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

No to sama poszłam i szok.... poprostu rewelacja.... ZDECYDOWANIE POLECAM !!!!
titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:00   #134
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ja ra z w zyciu bylam nadowolona scinal mnie facet ku mojemu zdziwnieniu zchowywal sie jak profesjonalista WELLA na sienkiewicza (zadupie az milo ale za to jaki pan bardzo fachowo podchodzi do sprawy )
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 13:18   #135
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

titina proszę podaj adres tego salonu w Rumii...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:47   #136
funia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
a wiesz cos o ktoryms? jakies opinie?
Chciałam się wypowiedzieć, że ten fryzjer na Żabiance koło budki z Avonem ma rewelacyjną fryzjerkę!!Może tam jest faktycznie brzydko i na pierwszy rzut oka chce się uciekać to pani DOROTKA jest rewelacyjna.To taka młoda osóbka, byłam już i w bognie i w en vouge i JLD musze powiedzieć - pani Dorotka przebija ich wszystkich!!Zawsze wychodze z uśmiechem od ucha do ucha!Gorąco polecam
funia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 14:09   #137
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez funia83 Pokaż wiadomość
Chciałam się wypowiedzieć, że ten fryzjer na Żabiance koło budki z Avonem ma rewelacyjną fryzjerkę!!Może tam jest faktycznie brzydko i na pierwszy rzut oka chce się uciekać to pani DOROTKA jest rewelacyjna.To taka młoda osóbka, byłam już i w bognie i w en vouge i JLD musze powiedzieć - pani Dorotka przebija ich wszystkich!!Zawsze wychodze z uśmiechem od ucha do ucha!Gorąco polecam
Mieszkam w bloku obok tego saloniku, byłam tam raz i nie podobało mi się :/
Saloniku nie ma tam już od jakichś kilku miesięcy, chyba się gdzieś przenieśli.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 18:22   #138
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

dziewczyny byla ktoras z Was moze w salonie L'oreala w Witawie? <Gdynia-Witomino,w tym samym budynku co Gymnasion> Podobno pracuje tam jakis swietny chlopak-fryzjer,ktory rewelacyjnie scina...ale slyszalam tylko plotke i nie wiem czy wierzyc...wolalabym posluchac opini kogos kto sie tam strzygl...

a co do En Vogue, tego we wrzeszczu,pod filarami-dziewczyny uwazajcie na ceny!
Bylam tam z kolezanka na przeszpiegach-ona chciala pomalowac odrosty:blond,jeden kolor,plus podciac wlosy,pani ze znizka studencka policzyla zdaje sie 134 lub 139zlotych,kumpela sie zgodzila i umowila na nastepny dzien. Wszystko bylo ok,dopoki nie przyszlo do placenia. Tym razem przy kasie byl Pan i policzyl 179zlotych za, jak powiedzial, balejaz z dwoch kolorow plus podciecie. Nie dal sie przekonac,ze jest w bledzie...
Efekty farobwania widzialam-moge zaswiadczyc,ze balejaz to nie byl choc robota profesjonalna i farbowanie ladne,no ale takie "niespodzianki"mnie osobiscie zniechecaja...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:33   #139
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez chicka Pokaż wiadomość
Jeszcze mogę polecić Sandrę w studiu Angels na zaspie
a gdzie dokladnie jest ten salon?:P

a wiecie moze ile biora za zrobeinie grzywki i cieniowanie w Alfie centrum bo jutro sie wybieram a nie wiem ile mnie to bedzie kosztowac a strony tez nei moge znalesc:/??
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 18:22   #140
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

dziewczyny to naprawde pilne prosze pomozcie
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:08   #141
aisab.m
Przyczajenie
 
Avatar aisab.m
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Talking Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

nie bylam jeszcze w tak profesjonalnym zakladzie fryzjerskim jak Bogna. Pani Bogusia slicznie obciela mi wloski, kompletna zmiana...mozna powiedziec, ze przeszlam metamorfoze jestem zachwycona i nigdy nie pojde do innego fryzjera tylko do Bogny jestem zachwycona jej dzielem, umejetnosciami i sympatyczna atmosfera, jej radami i w ogole
aisab.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:16   #142
aisab.m
Przyczajenie
 
Avatar aisab.m
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

tak jak duzo osob wczesniej - polecam Pracownie Fryzjerska we Wrzeszczu "Bogna" dzisiaj od niej wrocilam zupelnie odmieniona (strzygla mnie sama pani Bogusia)...mozna powiedziec, ze przeszlam metamorfoze super dobrala mi fryzurke, doradzala jak pielegnowac moje wloski (mam krecone i falowane) i jest naprawde dobra w tym co robi sympatyczna rowniez jak najbardziej. Znalazlam swojego fryzjera nr 1
aisab.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:29   #143
mycha28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

W Witawie są 2 salony : w środku salon Pani Kosedy ( hmmm... przeczytałam o nich kilka niepochlepnych opinii, ceny dosyć wysokie), i jest drugi salon Vertigo - wejście od strony ul. Wielkokackiej ( naprzeciwko jest cukiernia delicje).
W Vertigo pracuje fryzjer Marek. Wcześniej pracował też w salonie fryzjerskim na Witominie " Alex".
Dość długo u niego nie byłam ale jest rewelacyjny. Mycie głowy w jego wykonaniu to poezja
A tak poważnie zawsze byłam bardzo zadowolona z fryzury. Często przychodząc na ścięcie nie wiedziałam nawet jaką chciałabym mieć fryzure ale Pan Marek zawsze dobierał jakąś fajną fryzurkę. I co najważniesze włosy były zawsze perfekcyjnie obcięte wiec nie było problemu z samodzielnym ułożeniem fryzury.
Niedługo wracam do Pana Marka. Moja fryzjerka , ktora przychodziła do mnie do domu niestety wyjeżdza do Anglii :-(
Muszę nadmienić , że u niej za balejaż na włosy do ramion ( 2 kolory, jej farba), ścięcie i ułożenie płaciłam jej 80 zł!!!
mycha28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:32   #144
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

podaje mapke dojazdu do salonu "Calmia" w Rumii bo cieżko trafic:

http://www.calmia.pl/

Własnie wyszłam od fryzjerki poraz kolejny i jestem bardzo zadowolona.
Salon pracuje tylko na profesjonalnych kosmetykach indywidualnie dobieranych dla każdego typu włosów. Strzyże Pani Alicja która kilka lat spędziła w Londynie i świetnie orientuje sie w najnowszych trendach.
Dostałam tez próbki kosmetyków do przetestowania w domu. Ceny niższe niż w trójmieście.
W salonie panuje też niezwykła atmosfera, spokój i nastrojowa muzyka.
Można też liczyć na kawę i ciastko.
Z czystym sumieniem moge polecic !

Zauwazyłam tez ze calmia jest bardzo wysoko w rankingu na portalu - trojmiasto.pl
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:45   #145
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez mycha28 Pokaż wiadomość
W Witawie są 2 salony : w środku salon Pani Kosedy ( hmmm... przeczytałam o nich kilka niepochlepnych opinii, ceny dosyć wysokie), i jest drugi salon Vertigo - wejście od strony ul. Wielkokackiej ( naprzeciwko jest cukiernia delicje).
W Vertigo pracuje fryzjer Marek. Wcześniej pracował też w salonie fryzjerskim na Witominie " Alex".
Dość długo u niego nie byłam ale jest rewelacyjny. Mycie głowy w jego wykonaniu to poezja
A tak poważnie zawsze byłam bardzo zadowolona z fryzury. Często przychodząc na ścięcie nie wiedziałam nawet jaką chciałabym mieć fryzure ale Pan Marek zawsze dobierał jakąś fajną fryzurkę. I co najważniesze włosy były zawsze perfekcyjnie obcięte wiec nie było problemu z samodzielnym ułożeniem fryzury.
hmm podejrzewam,ze ten o ktorym slyszalam to ten w srodku-taki z logo l'oreala...nie wiedzialam,ze to salon p.Kosedy,bo nie widzialam na nim tego szyldu<ktory na przyklad widac na salonie na 10-lutego>...no ale jesli tak to chyba faktycznie zrezygnuje-wiem,ze potrafia obciac fajnie proste wloski,ale z falowanymi/kreconymi bywa roznie...no i ceny faktycznie do niskich nie naleza...
Za namiary na pana Marka bardzo dziekuje-napewno sie wybiore zerkanc na salon przy najblizszej okazji i pewnie sie zapisze A czy moge poprosic o orientacyjna cene za sciecie?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:25   #146
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

a ja sie wylamie i odradze p.Bogne...bylam u niej ponad rok temu i nietety nie wyszlam zadowolona. Fryzura nie tylko nie odpowiadala temu co oczekiwalam,ale byla tez o wiele krotsza niz sie umawialam z p.bogna przed strzyzeniem...W dodatku w czasie wiztyty p.Bogna zajmowala sie 100spraw,ale nie koniecznie poswiecala uwage mnie-chyba stad taki efekt koncowy...

tutaj jest jeszcze kilka opinii dziewczyn,ktore byly w salonie Bogna: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66240
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:35   #147
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

ja juz wypowiadalam sie w watku zbiorczym o fryzjerach z gdanska ale watek o bognie to napisze
ja mam dosc klopotliwe wlosy, bo nie proste i nie mega krecone...takie podatne, grube i geste..ciezkie do sciecia...po wizycie w salonie bogna bylam pierwszy raz w zyciu zadowolona ze sciecia...scinala mnie pani Wiesia, bardzo profesjonalna, opowiadala podczas ciecia co robi, jakich specyfikow mam uzywac, jakie sciecie najlepiej uwydatni walory moich wlosow..wiec naprawde polecam te fryzjerke...co do samej szefowej juz kilka razy slyszalam, ze ostatnio coraz gorzej scina, glownie przez to zajmowanie sie tysiacm spraw na raz...wiec jesli o mnie chodzi polecam szczerze p. Wiesie
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 07:34   #148
mycha28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
hmm podejrzewam,ze ten o ktorym slyszalam to ten w srodku-taki z logo l'oreala...nie wiedzialam,ze to salon p.Kosedy,bo nie widzialam na nim tego szyldu<ktory na przyklad widac na salonie na 10-lutego>...no ale jesli tak to chyba faktycznie zrezygnuje-wiem,ze potrafia obciac fajnie proste wloski,ale z falowanymi/kreconymi bywa roznie...no i ceny faktycznie do niskich nie naleza...
Za namiary na pana Marka bardzo dziekuje-napewno sie wybiore zerkanc na salon przy najblizszej okazji i pewnie sie zapisze A czy moge poprosic o orientacyjna cene za sciecie?




Szczerze to nie wiem ile kosztuje ścięcie w Vertigo u Pana Marka. Tak jak pisałam wcześnej pracował w innym salonie i ja chodziłam tam. Z tego co pamiętam płaciłam coś koło 40 zł.
Jak tylko odwiedzisz ten salon daj znać co i jak.
mycha28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:42   #149
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez mycha28 Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wiem ile kosztuje ścięcie w Vertigo u Pana Marka. Tak jak pisałam wcześnej pracował w innym salonie i ja chodziłam tam. Z tego co pamiętam płaciłam coś koło 40 zł.
Jak tylko odwiedzisz ten salon daj znać co i jak.
dzieki za namiary za ten salon-wybiore sie tam napewno,szczegolnie,ze wczoraj spotkalam dawno niewidziana kolezanke ze swietnie obcietymi wlosami.Okazalo sie,ze strzyze sie wlasnie u p.Marka to juz mnie ostatecznie przekonalo do oddania mojej glowy w jego rece Mam juz numer telefonu i jutro dzwonie sie umowic na wizyte
p.s. ona tez zachwalala mycie wlosow w jego wykonaniu
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 14:10   #150
mycha28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Mam nadzieję, że to ten sam Marek i nie pracuję tam żaden inny. Ten " mój" nazywa się Marek Zając.
Mam prośbę i to wielką. W najbliższym czasie nie będę mogła pojechać do tego salonu. Czy mogłabyś się spytać Pana Marka ( jeśli to rzeczywiście on) czy umawia się może na ścięcie włosów w domu?
Wiem to troszkę głupia prośba ale bardzo mi na tym zależy.
Z góry dziękuję
mycha28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.