Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 21:40   #151
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Hmm tez mam nadzieje,ze to ten sam Ale zgadzalo sie nie tylko imie,ale i umiejscowienie salonu,wiec mam nadzieje,ze trafie do p.Zajaca wlasnie jak bede to spytam czy przyjezdza tez do domu na sciecie,nie ma problemu...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:58   #152
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Jesli chodzi o Lovely Look - to jest tanio ale bardzo dokladnie farbuja i mila obsluga. Minusem jest to ze idziesz jak masz czas i czekasz az cie przyjma bo nie zapisow - przynjamniej tak jest w Auchan. Jeszcze nie scinalam u nich wlosow i wlansie zastanawiam sie czy zaryzykowac....
Za to sciecie lecz tez za odpowiednia cene w Dorocie w Klifie. Rewelacja!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 21:38   #153
aisab.m
Przyczajenie
 
Avatar aisab.m
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

kompletnie nie polecam salonu fryzur Millenium na ul. Św.Ducha panie tam pracujące chyba nie wiedzą dokładnie jak wygładają kolory! ale od początku - poszłam na baleyage 2 kolorowy z przewagą jasnego blondu (mam włosy ciemny blond)...pani fryzjerka oczywiście sympatyczna, wygadana i sprawiała wrażenie kompetentnej wrrr....suma sumarum (po ponad 3 godzinach wizyty na baleyagu na włosy do ramion, wow!) z moich blond włosów powstały...rude!!! porażka! zapewniała, że będzie blond i w ogóle złote góry!! a na końcu cena - ponad 180zł za baleyage na włoskach do ramion! ale to jeszcze nie koniec pani właścicielka (bodajże Gosia) wręcz wciskała mi szampon bo rzekomo bez niego pigment z włosów mi zejdzie (tak od razu ma farba zejść?? co za bzdura) więc jeśli nie kupię szamponu za ok.50 zł to nie będą uznawać reklamacji!!!!!! to już coś świadczy - reklamacji! przestrzegam wszystkich!
aisab.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 12:00   #154
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

Nigdzie nie moge znalezc namiarow na ten salon,jak ktos byl to proooosze,nr tel,ewentualnie mile widziany tez adres ale niekoniecznie.Zalezy mi na aktualnym numerze,pilne!!Z gory dzieki
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 20:18   #155
aisab.m
Przyczajenie
 
Avatar aisab.m
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

Cytat:
Napisane przez gosiak87 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie moge znalezc namiarow na ten salon,jak ktos byl to proooosze,nr tel,ewentualnie mile widziany tez adres ale niekoniecznie.Zalezy mi na aktualnym numerze,pilne!!Z gory dzieki
Są dwa salony fryzjerskie Bogny.

ul. Dmowskiego (Wrzeszcz) tel. 058 344-06-12
ul. Garncarska (Centrum) tel. 058 301-56-56
__________________
"Żyjmy według życiorysu, który chcielibyśmy sobie napisać"
aisab.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 06:01   #156
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

dzieki bardzo!
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:28   #157
aisab.m
Przyczajenie
 
Avatar aisab.m
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

Cytat:
Napisane przez gosiak87 Pokaż wiadomość
dzieki bardzo!
nie ma sprawy napisz później wrażenia
__________________
"Żyjmy według życiorysu, który chcielibyśmy sobie napisać"
aisab.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 18:56   #158
Paji
Raczkowanie
 
Avatar Paji
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 203
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

Do Bogny we Wrzeszczu (a wlasciwie do Kamila) chodze jakies poltora roku, raz (z lenistwa - nie chcialo mi sie jechac do Wrzeszcza) bylam w Gdansku na Garncarskiej i o ile strzyzenie u Kamila polecam - zawsze bylam zadowolona, o tyle w Gd Glownym juz nie. Sa tam jakies mlode (i chyba niedoswiadczone) dziewczyny i jedna z nich sciela mnie bardzo przecietnie. Polecam Kamila.
Paji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:55   #159
15monika15
Raczkowanie
 
Avatar 15monika15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 45
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Na poprzedniej stronie został skrytykowany salon en vogue ale ja mogę go osobiście polecić. Co mnie najbardziej zaskoczyło, to bardzo miła obsługa zwłaszcza pan w recepcji Strzygła mnie pani Monika, moja imienniczka i jestem bardzo zadowolona. Bez większych problemów zrozumiałyśmy się co do fryzury i wyglądam tak jak chciałam wyglądać. Cena 39 zł z legitymacją studencką a bez chyba 49 zł.
Szukałam miejsca gdzie przyjdę bez większego stresu nie obawiając się o garnek na głowie Myślę ze je znalazłam
15monika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 08:17   #160
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez aisab.m Pokaż wiadomość
tak jak duzo osob wczesniej - polecam Pracownie Fryzjerska we Wrzeszczu "Bogna" dzisiaj od niej wrocilam zupelnie odmieniona (strzygla mnie sama pani Bogusia)...mozna powiedziec, ze przeszlam metamorfoze super dobrala mi fryzurke, doradzala jak pielegnowac moje wloski (mam krecone i falowane) i jest naprawde dobra w tym co robi sympatyczna rowniez jak najbardziej. Znalazlam swojego fryzjera nr 1
koleżanka też bardzo chwali ten salon bo pracuje czy pracował tam jej znajomy ale wydaje mi się że ten salon nie jest na moją kieszeń ile biorą za ścięcie z umyciem? w sumie może lepiej zapłacić raz a porządnie iż ciągle chodzić do byle jakich fryzjerów ...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 09:19   #161
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

W Lovely Look w Auchan rowniez fajnie scinaja..ale trzeba trafic do odpowiedniej Pani... ZApomnialam imienia tej ktora mnie scianala..ale zrobila to fajnie... :P inna kiedy wczesniej mi cieniowala to wyszlo tak sobie...
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 21:22   #162
aisab.m
Przyczajenie
 
Avatar aisab.m
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
koleżanka też bardzo chwali ten salon bo pracuje czy pracował tam jej znajomy ...
nie wiem czy dobrze zrozumiałam tę wypowiedź - nie mam żadnego znajomego w Bognie i nie miałam, a polecam dlatego, że moim zdaniem jest to najlepszy salon fryzjerski w Gdańsku. A jeśli źle zrozumiałam to przepraszam a za ścięcie z myciem i modelowaniem (ułożeniem) biorą 50 zł. Uważam, że warto jest dać te 50zł i mieć naprawdę porządnie włoski obcięte, mieć spokój z codziennym mozolnym układaniem
__________________
"Żyjmy według życiorysu, który chcielibyśmy sobie napisać"
aisab.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:44   #163
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

przez długi czas strzygłam się w salonie atelier na pniewskiego we wrzeszczu. byłam zadowolona, choć z perspektywy czasu stwierdzam, że niekoniecznie cięcie było rewelacyjne, ile dobór koloru. sympatyczna, luzacka atmosfera - miłe wrażenie. zrezygnowałam, bo ścinano i czesano mnie wiecznie tak samo, a poza tym wkurza mnie przeokrutnie, iż mimo telefonicznego umówienia godziny zdarzało mi się siadać na fotel blisko 1,5 h (!) później, a znam nawet klientki, które wybiegały z mokrą głową, bo przecież dzień się tylko wokół izyty u fryzjera nie kręci. szok

od blisko roku ścinam się natomiast w salonie pp. degowskich na legionów (również wrzeszcz) i każda jedna pani czyni po prostu cuda. mam włosy półdługie, niesforne, więc może wiele możliwości wykombinowania czegokolwiek nie mam, ale zawsze wygladam nieco inaczej. ostatnio namówiły mnie na grzywkę - wyszło super, a do tego po raz pierwszy w życiu mam na głowie faktycznie mleczną czekoladę, a nie wszystkie inne odcienie brązu. polecam gorąco!

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2007-04-05 o 14:47 Powód: uzupełnienie wiadomości
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:52   #164
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

polecam salon FABRYKA FRYZUR- w sopocie na niepodleglosci.
pracuje tam BASIA- wlascicielka. robi bardzo fajne fryzurki- super upiecia.
a doskonaly jest tam zabieg rekonstrukcji z lanzy! koszt ok. 40 zl- milion razy bardziej skuteczniejsze niz rytualy kerastasa. ceny standardowe, a atmosfera fajna
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:03   #165
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

a ja jestem juz po wizyciu w Vertigo <Gdynia, Witawa>i od ponad tygodnia mam juz nowa fryzurke. Mysle tez,ze po dlugich latach poszukiwan mam wreszcie"swojego"fryzjera- za co wielkie usciski dla Mycha28,ktora mnie na niego napraowadzila
Ale po kolei-zaklad miesci sie w Gdyni,sama raczej bym do niego nie trafila,bo z zewnatrz wyglada niepozornie i raczej nie rzuca sie w oczy. W srodku mily,nowoczesny wystroj i przyjemna obsluga. No ale najwiekszy plus to sam p.Marek. Pierwszy fryzjer,ktory trafnie okreslil moje klopoty z wloskami.Rowniez pierwszy,ktory sam z siebie zaproponowal mi pelna grzywke,a nie jak inne fryzjerki tlumaczyl ze "na falujacych wlosach to sie nie da...". Jednak najbardziej urzeklo mnie to,ze po prostu slucha klientki. Nie rezalizuje jakiejs swojej wizji,nie namawia nachalnie na jakies ciecie,ktore nas nie przekonuje. Pierwszy raz wyszlam w pelni zadowolona od fryzjera i ten stan nie minal po pierwszym<ani kolejnym> umyciu wlosow.
Osobiscie serdecznie polecam wszystkim Gdyniankom i nie tylko

aha jedyny minus to wczesniejsze zapisy-trzeba sie uzbroic w cierpliwosc,bo na wizyte czeka sie okolo 3-4 tygodni...ale i tak warto
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 19:15   #166
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
podaje mapke dojazdu do salonu "Calmia" w Rumii bo cieżko trafic:

http://www.calmia.pl/

Własnie wyszłam od fryzjerki poraz kolejny i jestem bardzo zadowolona.
Salon pracuje tylko na profesjonalnych kosmetykach indywidualnie dobieranych dla każdego typu włosów. Strzyże Pani Alicja która kilka lat spędziła w Londynie i świetnie orientuje sie w najnowszych trendach.
Dostałam tez próbki kosmetyków do przetestowania w domu. Ceny niższe niż w trójmieście.
W salonie panuje też niezwykła atmosfera, spokój i nastrojowa muzyka.
Można też liczyć na kawę i ciastko.
Z czystym sumieniem moge polecic !

Zauwazyłam tez ze calmia jest bardzo wysoko w rankingu na portalu - trojmiasto.pl
a czy umieja doradzic fryzure? bo ja od lat czesze sie tak samo i zaczyna mnie to powoli wkurzac. i ile kosztuje ?
moja siostra chodzi do Klifu w Gdyni - orlowo do salonu Dorota - tam musze powiedziec sa fryzjerki ktore super obcinaja - maja jakas wizje i umieja doradzic, siostra nie farbuje wlosow ja niestety tak z z farba jest juz jak dla mnie bardzo drogo - 2 lata temu placilam 250 zl ! teraz pewnie ponad 300. uwazam ze to przesada. farbuje na blond najwyzej pojde tam obciac wlosy a pofarbowac gdzie indziej
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 23:01   #167
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Zainspirowałyście mnie tym Panem Markiem .
Aniser czy mogłabyś napisać jakie masz włoski, krótkie czy długie? I ile płaciłaś?
Wcześniej chodziłam do Kosedy na Witominie, chodziłam tam kilka lat, ale teraz już bardziej im zależy chyba na ilości niż na jakości, i mimo umówienia siadałam na fotel zawsze z godzinnym opóźnieniem, a po moim ostatnim balejażu za 200zł, zresztą niezbyt udanym moje włosy zaczeły sie łamać i kruszyć. Także niestety zostałam zmuszona szukać nowego fryzjera.

Edytowane przez just75
Czas edycji: 2007-04-24 o 23:48
just75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 12:51   #168
ssalsaa
Raczkowanie
 
Avatar ssalsaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 58
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

To wprawdzie w Gdyni,ale polecam Salon Wella na Świętojańskiej.
Można zrobić tam sobie nie tylko ciekawą fruzurkę,ale sporo się dowiedzieć o pielęgnacji i stylizacji,a także ozdobić pazurki i wydepilować się (łącznie z depilacją intymną)

POLECAM

Znajdziecie info o tym salonie w necie-mają bardzo rzetelną stronkę

__________________
2 KILO W DÓŁ WITAJ ŻÓŁTE BIKINI


POLOWANIE NA ŻÓŁTE SZPILKI
sweet
ssalsaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 19:34   #169
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
a czy umieja doradzic fryzure? bo ja od lat czesze sie tak samo i zaczyna mnie to powoli wkurzac. i ile kosztuje ?
Polecam Ci bardzo ten salon. Wspaniale doradzają. Na prawdę wiedzą co moiożna zrobić z określonym typem włoskłów.
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 23:48   #170
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Miesiąc temu byłam u niby super fryzjerki w Gdyni na 3Maja, którą poleciła mi koleżanka. Obcięła mnie tak jak chciałam, tzn. nie wycięła mi wszystkich włosów i nawet jak chciałam obciąć 2 cm, to obcięła 2.
Zapłaciłam za samo strzyżenie 85 zł, ale to mnie wcale nie zmartwiło, jak to, że lewa strona była dłuższa od prawej .
Po miesiącu następna koleżanka poleciła mi znowu super-fryzjerkę, tym razem w Rumi. Powiedziałam Pani, że jedna strona dłuższa od drugiej i Pani na to, że wszystko wyrówna i będzie ok.
Obcięła mnie i znów mam prawą stronę dłuższą od lewej, ale w dodoatku jeszcze bardziej niż miałam . Zapłaciłam co prawda tylko 20 zł, ale jutro idę do Pani super-fryzjerki na poprawkę.

Czy znajdę jeszcze kiedyś fryzjera z którego będę zadowolona .

Może się wybiorę do Calmia w Rumi, albo może do pana Marka.
A jakie ceny w Calmii i u p. Marka?
just75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 09:39   #171
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ja rowniez chcialabym polecic salon Degowskich we Wrzeszczu (ul. Legionow, na przeciwko sp. nr 49). Mozna przyjsc z ulicy- przyjmują bez zapisów. Za mycie, strzyzenie i modelowanie wlosow do ramion zaplacilam 50 zl. Doprowadzila mnie do ladu po przygodnym fryzjerze taka nadasana rudowlosa dziewczyna. Zrobila mi na glowie takie cudo, ze po raz pierwszy w zyciu dalam fryzjerowi napiwek No i najwazniejsze: wlosy byly tak obciete, ze bez problemu ukladalam je w domu. Niedlugo znowu tam sie wybieram, mam juz za dlugie wlosy
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 20:11   #172
Casstalia
Przyczajenie
 
Avatar Casstalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk ;)
Wiadomości: 2
Dot.: Salon Degowskich Gdańsk Orunia

Witam

Osobiście serdecznie polecam salon fryzjerski prowadzony przez rodzinę Degowskich.
Jestem stałą "bywalczynią" salonu mieszczącego się we Wrzeszczu przy ulicy Legionów. Moją fryzjerką jest pani Kornelia, która jest niesamowitą profesjonalistką. Kobieta potrafi wyczarowac cudo na głowie Najpierw odbywa się rozmowa z klientką a potem idą nożyczki w ruch Kobieta z wielką pieczołowitością strzyże włosy i ma głowę pełną pomysłów, aby fryzura pasowała do kobiety i była jej atutem.

Niestety nie wiem, jak wyglada farbowanie gdyż jestem naturalną blondynką i na razie (póki nie pojawiają sie pierwsze siwe włosy) nie chcę ich farbowac aby nie stracic naturalnego koloru.

Ceny także są przystępne (strzyżenie wynosi ok. 50 zł). Może to nie jest super tanio ale przynajmniej wiadomo, że człowiek wychodząc od fryzjera będzie miał usmiechnietą facjatę
A chyba w tym tkwi sedno sprawy



Pozdrawiam!
Casstalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 12:48   #173
Casstalia
Przyczajenie
 
Avatar Casstalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk ;)
Wiadomości: 2
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Popieram w 100% salon Degowskich w Gdańsku-Wrzeszczu przy ulicy Leginów
Osobiście strzyże mnie Pani Kornelia (jej stanowisko zanjduje się na środku luster). Babeczka jest niesamowita! Potrafi wyczarowac cudo na glowie i to w pozytywnym znaczeniu
A ruda pani, fakt, jest nadąsana Przynajmniej sprawia takie wrażenie

Wydaje mi się, że ceny też są przystępne. Naprawdę warto udac się do tego salonu!


Pozdrawiam
Casstalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 23:28   #174
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

taaaa kornelia to po prostu magik
a nadąsana pani - mniemam, że pani madzia (ostatnio jak byłam, była rudzielcem, ale kolory zmienia bardzo często i powiem wam, że we wszystkim jej na maxa rewelacyjnie - od czerwieni ala wiśniewski po delikatne blondy!) - to z kolei mistrzyni jeśli chodzi o dobór farby. waham się czy nie wrócić do czerwonych pasemek jakie mi kiedyś zrobiła
zresztą, ja tam polecam wszystkie panie - małgosię, iwonę i tą 5 panią, której imienia nie pamiętam (ups) - są świetne!
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:44   #175
Fryzjer-Bartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani


Edytowane przez Fryzjer-Bartek
Czas edycji: 2007-09-27 o 15:25
Fryzjer-Bartek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:30   #176
fire_soul
Raczkowanie
 
Avatar fire_soul
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ja zazwyczaj chodzilam do salonu l'oreala w rafie na przymorzu, salon nazywa sie scarlett, imienia fryzjerki za cholere nie pamietam, taka dosc niska i tega dziewczyna, brunetka. zazwyczaj bylam zadowolona, ale im czesciej bywalam, tym mniej staranne fryzurki jej wychodzily czas zatem na zmiany- wie ktos moze, gdzie moglabym sie udac, aby otrzymac fryzurke taka jak na zdjeciu, ktore przynioslabym? chodzi mi o ciecie nasladownicze, ktore nie uraziloby tworczych ambicji fryzjera a zazrazem udowodnilo jego kunszt w uzywaniu nozyczek
__________________
Najwyższy czas zacząć pisać używając polskich znaków!
Może być ciężko...
fire_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:32   #177
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

a ja odwiedzam zawsze Filipa - na Kartuskiej - oczywiscie gdy tylko jestem w Polsce. Nigdy nie wyszlam niezadowolona,a do tego zawsze mam sciecie ktore utzrymywalo forme dluuugi czas.... Bylam w salonie Welli na Starym Miescie i po jednej wizycie - po dwoch tygodniach - dostawalam szalu...wrocilam do Filipa...

Polecam drogo ale warto.
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 20:14   #178
charlotta_075
Przyczajenie
 
Avatar charlotta_075
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 10
GG do charlotta_075 Send a message via Skype™ to charlotta_075
Talking Fryzjer z Gdańska !!

Szukam tak po forum i wyszukałam
*Salon Degowskich Gdańsk Orunia
*Matrixa Gdańsk Zaspa ul.Jana Pawła II
*ul. Długie Ogrody (między solarium a sklepem spożywczym/ na przeciwko Biedronki).
Co sadzicie o tych salonach? a moze macie jeszcze jakies
inne godne polecenia?
charlotta_075 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:28   #179
karoliskol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

100 % polecam Matrix - ale tylko do Pani Marleny!!!, sama dobierze fryzure , kolor , ma bardzi ciekawe pomysly, fryzura bedzie inna !, ponadto pierwszy raz scinal mnie ktos tak precyzyjnie! a chodzialm do dobrych fryzjerwo, jestem w 100 % zadowolna i polecam !!!!!!
karoliskol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:30   #180
ciasteczkowy potwór
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 74
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

A jakie są tam ceny strzyżenia?
ciasteczkowy potwór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.