miłość na odległość- jak wytrzymać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-31, 16:22   #1
slodziaa
Raczkowanie
 
Avatar slodziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
GG do slodziaa

miłość na odległość- jak wytrzymać?


Hej dziewczyny,
Mam takie pytanie do dziewczyn które są w związkach na odległość..
Czy jest trudno wytrzymać? czy to ma sens? Czy przetrwa?
Jutro mój TŻ wyjeżdza do Angli...... spędzialiśmy praktycznie całe dnie razem..a teraz? On wyjeżdża a ja zostaje SAMA ..
Do tego nie wiem, jak to będzie..co będzie..
Napiszcie mi własne przeżycia, przemyślenia na ten temat..
Bo ja jestem w totalnym dołku.. ;(
slodziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:36   #2
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Slodzzzia
głowa do góry,będzie dobrze
mój TŻ też wyjeżdza 15 czerwca do USA,wraca pod koniec września a potem jedzie na stypendium do Hannoveru na 10 miesięcy..
mnie to się powinno odechcieć żyć...
tym bardziej,że staż mamy króciuteńki,i ciężka próba tak na samym początku
ale wspólnie doszliśmy do wniosku,że damy temu uczuciu szansę,ponieważ oboje tego bardzo chcemy,oboje w to bardzo wierzymy...

ściskam Cię mocno
damy radę!!!
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:41   #3
slodziaa
Raczkowanie
 
Avatar slodziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
GG do slodziaa
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Dziękuje.. Tylko, że martwie sie dlatego, że nie rozmawiamy o tym szczerze "co potem.." co z NAMI ..on ciągle mówi o pracy, mieszkaniu itp..a o mnie nie. Jak mówi o przeszlosci to opowiada o swoim domie wymarzonym pokoju, a mnie tam nie ma ....
slodziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:52   #4
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

powiem tak: jeśli się naprawdę kochacie to taki związek przetrwa.
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:56   #5
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Cytat:
Napisane przez slodziaa
Dziękuje.. Tylko, że martwie sie dlatego, że nie rozmawiamy o tym szczerze "co potem.." co z NAMI ..on ciągle mówi o pracy, mieszkaniu itp..a o mnie nie. Jak mówi o przeszlosci to opowiada o swoim domie wymarzonym pokoju, a mnie tam nie ma ....
Slodziaa Kochana
to niedobrze,że nie rozmawiacie o tym...
wszystko powinno być jasne dla obu stron,bo inaczej człowiek skazuje się na męczarnie niepewności,tak nie może być!
uważam,że tylko szczerą rozmową wyjaśnicie sobie wszelkie znaki zapytania..

no bo jak to ma być?
a nie rozmawiacie o tym jak będziecie się kontaktować?
co po powrocie?
dla mnie te wszystkie kwestie są już dawno rozwiązane,po prostu oboje jesteśmy nastawieni na poważny,odpowiedzalny związek z przyszłością...

ściskam mocno,najmnocniej
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 17:20   #6
pati86
Raczkowanie
 
Avatar pati86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 250
Smile Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

W miłość na odległość jestem uwikłana już 5 lat Ale chyba całkiem dobrze to znosze Chociaż wiadomo...początki są najgorsze...

Nie wiem czy to przypadek ale moj TŻ, podobnie jak TŻ Małego_groszka również wyjeżdża do USA 15 czerwca Na razie staram sie o tym nie myśleć...Chociaż wiem, że to już za kilka dni... Jeszcze na tak długo sie nie rozstawaliśmy... Na początku będzie ciężko, ale wiem, że nic złego się nie może wydarzyć. Bedziemy kontaktować sie ze sobą w miare możliwości jak najczęściej. Mam nadzieje że ten wyjazd tylko wzmocni i pogłębi naszą miłość Ja bede cierpliwie odliczać dni do powrotu mojego Piotruśka
Będziemy sie dziewczynki wspierać
Pozdrawiam
pati86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 17:46   #7
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Byłam w takim związku ponad rok a teraz na szczęscie mieszkamy już razem.Nie było to aż tyle km jak stad to USA ale 300km to też jakas bariera.Widywalismy sie co kilka miesięcy.Było ciężko ale dużo dało wzajemne zaufanie i internet oraz telefony.Ciężko jest utrzymac cos takiego ale jeśli miłość jest prawdziwa i zależy wam na sobie to wytrzymacie
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 18:13   #8
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Cytat:
Napisane przez kuki9
Byłam w takim związku ponad rok a teraz na szczęscie mieszkamy już razem.Nie było to aż tyle km jak stad to USA ale 300km to też jakas bariera.Widywalismy sie co kilka miesięcy.Było ciężko ale dużo dało wzajemne zaufanie i internet oraz telefony.Ciężko jest utrzymac cos takiego ale jeśli miłość jest prawdziwa i zależy wam na sobie to wytrzymacie
da sie wytrzymać ja tak zaczełam zwiazek zaufac i dotrzymać zaufania - to chyba najlepsza recepta
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 20:20   #9
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Slodziaa, jestem w takiej sytuacji jak Ty. Mój TŻ 2 miesiące temu wyjechał do Irlandii. I do tego od października meszkaliśmy razem, to był wielki cios, ale wierz mi, że taki związek przetrwa. Jeśli się bardzo kochacie to na pewno. W końcu jest internet, telefony A zawsze na wakacje możesz do niego pojechać
Tak jak pisaly dziewczyny, zaufanie jest najważniejsze, bo inaczej oszalejesz jak będziesz się zastanawiać co on tam robi.
Życze sił

Jeżeli macie ochotę, zapraszam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...d+mojego+misia
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 21:25   #10
Macia
Raczkowanie
 
Avatar Macia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 66
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

ja się dziś dowiedziałam, że 5 czerwa moj TŻ wyjeżdża do Czech do pracy...jakies 350-400 km ode mnie...całe wakacje spędze sama ehh...mam nadzieje, że ten zwiazek jakos przetrwa
__________________
Nie wiem co kocham bardziej,
Ciebie czy tęsknotę za Tobą
Macia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 21:35   #11
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

ja 9 lipca lece do Anglii.Na szczescie tylko na 1,5 miesiaca.Juz raz z moimTŻ cos takiego przerabialismy,ale nie skonczylo sie to dobrze.
Teraz wiem,ze bedzie inaczej,bo bardzo sie kochamy
Obiecalismy tez sobie,ze po moim powrocie pojedziemy sami we dwojke na conajmniej 2 tygodnie nad morze
i to jest dla mnie ta rzecz ktorej sie nie moge doczekac
A Wy ,jezeli sie kochacie,to napewno przetrwacie taka rozlake
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 21:40   #12
slodziaa
Raczkowanie
 
Avatar slodziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
GG do slodziaa
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Wczorajszy dzień cały spędziliśmy razem... później spaliśmy u jego kuzyna w domu. Całą noc przytuleni do siebie..ciągle sie budziliśmy i ciągle było "nas nam mało..." jakieś 10 minut temu widzieliśy się po raz ostatni przed jego jutrzejszym wyjazdem... ;( Powiedział, że mnie kocha, że będzie tęsknił, że przyjade do Niego za rok....
Ale ja do niego jak codziennie rano zadzwonić, obudzić..żeby przyszedł po mnie do szkoły..
Cale dnie spedzalismy razem..kazda wolna chwile..a teraz?
Ryczalam jak dziecko jak sie rozstawalismy... ;( to jest trudne, nie dam rady bez jego dotyku..czucia JEGO obok mnie.. ;(mam dosc........... ;(
slodziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 21:48   #13
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Cytat:
Napisane przez slodziaa
Wczorajszy dzień cały spędziliśmy razem... później spaliśmy u jego kuzyna w domu. Całą noc przytuleni do siebie..ciągle sie budziliśmy i ciągle było "nas nam mało..." jakieś 10 minut temu widzieliśy się po raz ostatni przed jego jutrzejszym wyjazdem... ;( Powiedział, że mnie kocha, że będzie tęsknił, że przyjade do Niego za rok....
Ale ja do niego jak codziennie rano zadzwonić, obudzić..żeby przyszedł po mnie do szkoły..
Cale dnie spedzalismy razem..kazda wolna chwile..a teraz?
Ryczalam jak dziecko jak sie rozstawalismy... ;( to jest trudne, nie dam rady bez jego dotyku..czucia JEGO obok mnie.. ;(mam dosc........... ;(
jeju,przykro mi ... musisz byc dzielna
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:21   #14
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

A czy to jest ten sam chłopak przez którego niedawno dostawałaś rozstroju żołądka i ciężkich stanów? BO pamiętam, że założyłaś 2 takie same wątki o tym, że cię zostawił...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 08:18   #15
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Bycie z kimś na odleglość jest bardzo ciężke. Wiem o tym.
Pierwszy rok bycia z moim TŻ własnie tak spędziliśmy. Później przez rok mieszkaliśmy razem i byliśmy jak papużki nierozłączki.
Od pół roku niestety ze względu na pracę, mąż pracuje w delegacjach. Widzimy sie raz na dwa tygodnie. Jest mi ciężko ponownie przez to przechodzić.
zawsze miałam komu ugotować obiad, miałam po co wracać do domu. Teraz już nie mam. Chodziłam na kurs na prawo jazdy... kurs sie skonczyl, czekam na egzamin. Całe popoludnia mam wolne. Rozmawiamy przez telefon po kilka godzin dziennie. Jest mi cholernie ciężko, potrafie bez powodu rozryczeć do telefonu. Wszędzie mam porostawiane Jego zdjęcia.
Gdy kończy się jakaś delegacja ciesze się, ze pobędzie kilka dni w domu. Jednak następnego dnia telefon, że ma szykowac się na kolejny wyjazd. I nigdy nie wiem, czy będzie pracował gdzieś blisko domu, czy moze na drugim końcu polski.
Obecnie od dwóch miesiecy jest w delegacji. Miała trwać miesiąc, maksymalnie dwa. A nie ma nawet polowy zrobionej! Przeraza mnie to. Pracuje po 10-12 godzin, czesto w soboty i niedziele... A ja siedze sama i zachodze w glowe, czy nie jest mu zimno, czy nie pada deszcz, czy ma co zjesc... Czy nic sie nei stało, czy jest zdrowy.
Glupie to troche, ale martwie sie. Tak samo jak wracając do hotelu nie będzie mial wypadku... Bo wraca zmęczony. a zmęczony kierowca to co przerazającego.
Najbardziej przeraza mnie, gdy dzwonie a nie odbiera telefonu.

Jest cięzko. Chciałabym wieczorem poleżeć obok Niego, przytulić się. Porozmawiac sobie o niczym i spytać czy smakuje obiad/ kolacja.
Powyglupiać się. A tak siedze w pustym pokoju, w którym wszystko mi Go przypomina... Wtedy nawet na naszego psa nie moge patrzeć. Przeganiam ją z kąta w kąt aby tylko mi nie przypominała...
Ale za chwile przychodzi opamietanie i biorę psiaka na kolana. Przeciez nic nie zrobila.

Nigdy nie zapomnę gdy pierwszy raz przyjechal z delegacji... Patrzylam na Niego z niedowierzaniem i zaczełam płakać... ze szcześcia, ze jest. Zawsze ciezko mi mówic/ pisać jak to jest być z kimś na odległość. Delegacje jeszcze jakos znoszę. Ale pierwszy okres naszej znajomości... Co prawda wspominam je przemiło, bo tego, co zaczelo nas łaczyć nie da sie opisac.
Wiosna, dokładnie maj gdy zaczelismy sie spotykac. Cos pięknego. Ale kazde porzegnanie konczylo sie lzami z mojej strony...z Jego zawsze niewiele brakowało... (no bo kto widzial placzącego faceta)...

Zyczę bardzo duzo wytrwalosci w związku. Wierze, ze sie uda, bo odległość potrafi niesamowicie wzmocnić uczucie i związek, szcegolnie, jesli oboje jesteście pewni tego, co was łaczy. Jeżeli naprawdę się kochacie - dacie radę. Ręczę za to!
No bo co nie zabije - wzmocni!!

Pierwsze dni, tygodnie będa cięzkie i będą mijały powoli. Po czasie tak to szybko zleci, ze zanim sie obejrzysz bedzie juz razem

pozdrawiam,
karolca
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:04   #16
slodziaa
Raczkowanie
 
Avatar slodziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
GG do slodziaa
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

nie da sie bez niego zyc.. boje sie jak sobie z tym radzicie?..ja sie załamie nerwowo ;(
slodziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:19   #17
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

jest ciezko ale da sie wytrzymac. ja dopiero po miesiacu delegacji sie "przyzwyczailam". staralam sie miec maksymalnie wypelniony czas - obojetnie czym, byleby nie rozmayslac... jakos sie udalo ale nie ukrywam, ze caly czas mi go brakuje i tesknię.
Nie zlotego srodka, aby czuc sie dobrze gdy nasza milosc jest gdzies daleko... po prostu albo sie z tym pogodzisz i zaakceptujesz taka kolej rzeczy tym latwiej i szybciej zniesiesz rozląkę. Nie ma co plakac, bo sama wiem, ze nie warto. Lzy mogą tylko pogorszyc sytuację.

Bedzie dobrze, naprawde
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 21:58   #18
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Ja równiez uwikłałam sie w taki związek..widzimy sie raz na 3 tyg...a teraz wwiem ze bedzie ok 6...on pracuje, zjazdy nam sie nie pokrywają...a mozemy tylko w weekendyjejku jak ja tesknie...mieszkamy od siebie ponad 230km...czuje taka pustkę....jak go nie ma wszystko jest do d*** najgorsze jest to, ze jak mam jakis problem, to nie mam nawet jak sie wygadać, przez tel nie potrafie, czy net...brakuje mi jego całusa na dobranoc...ehhh znowu będę ryczeć;(
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 23:22   #19
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Cytat:
Napisane przez soniacz Pokaż wiadomość
powiem tak: jeśli się naprawdę kochacie to taki związek przetrwa.

Dokładnie . Dodatkowo możecie sie o sobie wiele dowiedzieć .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 23:39   #20
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

ja mialam juz taka 3 miesieczna rozlake.TŻ wyjechal do hiszpanii ja zostalam tu,ale jako ze mialam studia akurat okres sesji i zaliczen to czas zlecial szybko,pozniej wakacje i tez szybko czas lecial strasznie.Dzwonil do mnie jak tylko mogl i po powrocie jego jest lepiej niz bylo wczesniej a jestesmy ze soba 4,5 roku teraz bedzie wieeelka proba,bo wyprowadza sie z cala rodzina do hiszpanii..w marcu,we wrzesniu przyjezdza na miesiac no i pozniej znowu wyjezdza:/ za bardzo mi sie to nie podoba ,nie wiem jak to bedzie..mysle ze bedzie dobrze ale ja to zawsze sobie nawymyslam jakies rzeczy i pozniej sie martwie a tak naprawde nie mam o co .gdyby nie to ze mam studia to bym pojechala z nim ale jeszcze 1,5 roku mi zostalo i wtedy moze wyjade jak przetrwamymusimy hehe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 07:54   #21
**gwiazdeczka**
Przyczajenie
 
Avatar **gwiazdeczka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Ja też jak narazie żyje w związku na odległość Mój tż pracuje za granicą, czekałam już na niego 4 miesiące przyjechał na pare dni i znowu mi uciekł Teraz nie ma go już miesiąc, do spotkania pozostało jeszcze 5. ehh... czasami to rzeczywiście ma sie już tego wszystkiego dość, ale nikt nie powiedział, że bedzie łatwo i kolorowo. Damy rade silne kobity jesteśmy wkońcu
**gwiazdeczka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 12:01   #22
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Mój TŻ w sobotę wyjechał z Polski do UK Zobaczymy się najwcześniej za 3 miesiące
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:14   #23
Różowiutka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 70
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Ja nie wierze w miłość na odległość. Mój ostatni chłopak mieszkał ponad 300 km ode mnie. Po 4 miesiącach mnie zostawił. Prawie w ogóle się nie widywaliśmy. Miał przyjeżdżać-nie przyjeżdżał. Naiwna byłam...
Różowiutka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 19:38   #24
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
Mój TŻ w sobotę wyjechał z Polski do UK Zobaczymy się najwcześniej za 3 miesiące

Widzę, że podzielasz mój los. Dacie radę

Cytat:
Napisane przez Różowiutka_ Pokaż wiadomość
Ja nie wierze w miłość na odległość. Mój ostatni chłopak mieszkał ponad 300 km ode mnie. Po 4 miesiącach mnie zostawił. Prawie w ogóle się nie widywaliśmy. Miał przyjeżdżać-nie przyjeżdżał. Naiwna byłam...

A to nie wierz. Twój przestal przyjeżdżać po 4 miesiącach, mój od roku przyjeżdża z Anglii. Cos takiego jak milosc na odleglosc istnieje i juz
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 21:11   #25
**gwiazdeczka**
Przyczajenie
 
Avatar **gwiazdeczka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Cytat:
Napisane przez Różowiutka_ Pokaż wiadomość
Ja nie wierze w miłość na odległość. Mój ostatni chłopak mieszkał ponad 300 km ode mnie. Po 4 miesiącach mnie zostawił. Prawie w ogóle się nie widywaliśmy. Miał przyjeżdżać-nie przyjeżdżał. Naiwna byłam...
Nie możesz wrzucac wszystkich do jednego worka, że Twój były chłopak postąpił jak cham to nie znaczy, że każdy też tak musi robić. Uważam że jeśli między dwojgiem ludzi jest prawdziwa miłość to nawet odległość tego nie zniszczy, a wręcz przeciwnie tęsknota to wzmocni. A Kiedy coś ma sie skonczyć to lepiej wcześniej niż później.Pozdrawiam
**gwiazdeczka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 21:28   #26
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

ja wierze w milosc na odleglosc, wierze ze to ma sens, jestem uwiklana w taki zwiazek prawie 7 miesiecy. Fakt, jest ciezko ale gdy naprawde sie kogos kocha i sie chce to da rade widzimy sie srednio raz w miesiacu, najgorsze sa rozstania ale.. te chwile spedzone razem sa tak niezwykle, doslownie "celebruje" kazde chwile spedzone z Nim.. glowa do gory, nawet sie nie obejrzysz a juz bedziecie razem buziaki
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 21:49   #27
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

bo to wszystko zalezy jakie podstawy ma ten zwiazek,jezeli od samego poczatku wiecie ze mieszkacie od siebie daleko to tak..nie ma czasu na zbvudowanie tej wiezi itd..natomiast jesli po dluzszym czasie bycia razem..blisko siebie mieszkajac i nagle ktores wyjezdza to ten zwiazek jest( a bynajmniej powinien) byc mocniejszy i wtedy sie wytrzyma bo ma sie ten fundament
w zwiazki typu mieszkamy od siebie od samego poczatku daleko..to nie wierze ale w takie typu nagle wyjezdza jedno to wierze jesli sie kocha ma sie te podstawy to sie wytrwa
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 21:53   #28
**gwiazdeczka**
Przyczajenie
 
Avatar **gwiazdeczka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Wszystko zależy od uczucia jakie łączy dwoje ludzi, jak sie kocha to przetrwa sie wszystko. Oczywiście może sie też okazać, że to jednak nie to
**gwiazdeczka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 22:11   #29
iwona222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

hej nie marw sie wszystko bedzie dobrze jezeli bardzo mocno sie kochacie to wasza miłość przetrwa wszysko.Znam to uczucie smutku gdyz wiem co to znaczy mój TŻ za pare dni wyjezdza na 5 mies i wierze ze wszystko bedzie dobrze i ze wytrzymamy kochamy sie i wierzymy w nasza miłość BUZIAKI
iwona222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 21:03   #30
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: miłość na odległość- jak wytrzymać?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
bo to wszystko zalezy jakie podstawy ma ten zwiazek,jezeli od samego poczatku wiecie ze mieszkacie od siebie daleko to tak..nie ma czasu na zbvudowanie tej wiezi itd..natomiast jesli po dluzszym czasie bycia razem..blisko siebie mieszkajac i nagle ktores wyjezdza to ten zwiazek jest( a bynajmniej powinien) byc mocniejszy i wtedy sie wytrzyma bo ma sie ten fundament
w zwiazki typu mieszkamy od siebie od samego poczatku daleko..to nie wierze ale w takie typu nagle wyjezdza jedno to wierze jesli sie kocha ma sie te podstawy to sie wytrwa
A ja się nie zgadzam, że niemożliwy jest zwiazek kiedy od poczatku mieszka się daleko od siebie. Jak się chce to mozna się spotykać. Ja jestem w takim zwiazku. Dzieli nas 160 km. Ale widzimy się co weekend mimo że dojazdy pociagami są straszne- średnio 7 godzin jazdy. Ja jeżdze w piątki i wracam w poniedziałki rano i tak co weekend. A czasem On przyjeżdża do mnie na weekend. I tak co tydzień. Oprócz tego oczywiscie codzienne rozmowy na gg i przez telefon. A w czerwcu przeprowadzam się do Jego miejscowosci jak tylko skoncze studia. I już bedziemy zawsze razem... Wystarczy chcieć.
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.