Christrio- czy w zestawie jest wszystko co mi potrzebne na początek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 13:31   #1
rainbowdesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Smile

Christrio- czy w zestawie jest wszystko co mi potrzebne na początek?


Witam, jestem tutaj nowa dlatego proszę o wyrozumiałość. Pracuję zawodowo jako grafik komputerowy ale interesuję się na co dzień kosmetyką. Od jakiegoś czasu dodatkowo chcę się zająć robieniem paznokci metodą żelową. Czytałam trochę opinie na temat różnych marek i największą uwagę zwróciły na mnie produkty Christrio. Jak już coś robić to dobrze i tylko na solidnych produktach. Nie wiem tylko dokładnie co mi będzie potrzebne. Znalazłam na ich stronie ciekawy zestaw : http://sklep.eurofashion.com.pl/prod...d_product=3624 tylko czy tam jest wszystko oprócz kolorków co potrzebuję jako zestaw startowy? czy może, któraś z tych rzeczy jest niekonieczna i lepiej sobie dobrać osobno tutaj: http://www.christrio.pl/produkty/?kat=470 ? Proszę o opinie, bo nie wiem co kupić pozdrowienia i z góry dzięki za pomoc
rainbowdesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 19:50   #2
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Christrio- czy w zestawie jest wszystko co mi potrzebne na początek?

Witam Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że lepiej jest kupić osobno materiały i akcesoria. Z reguły w zestawach jest sporo nieprzydatnych rzeczy, zresztą za kwotę zestawu na który zwróciłaś uwagę można kupić wiele innych rzeczy
Firma Christrio jest świetna i nie ma o czym mówić, jednak jeżeli dopiero chcesz spróbować swoich sił lepiej popracować na produktach troszkę tańszych ( nie mówię o firmach "krzak"czy allegrowych podróbkach), żeby się przekonać czy to jest dla Ciebie, oczywiście decyzja jest Twoja.
Musisz zastanowić się jaką metodą chcesz pracować: jednofazową czy trzyfazową? W zależności od metody będziesz potrzebować innych produktów, a wszystko o tych metodach znajdziesz w sieci. Ze swojej strony mogę polecić:
Astonishing, Perfect Beauti, SPN, Indigo - osobiście pracuje na wszystkich o produkty dobrze ze sobą wspólpracują ( oczywiście najlepiej łączyć ze sobą produkty tej samej firmy). na stronach tych firm znajdziesz wszystkie informacje odnośnie przeznaczenia poszczególnych materiałów.
Kupując lampę UV, zwróć uwagę na moc - musi mieć 36W, to gwarantuje odpowiednie utwardzenie produktów.
Świetny sklep dla początkujących ( i nie tylko) to Dobra Rada, tam znajdziesz masę potrzebnych rzeczy: kopytko metalowe do odsuwania skórek, cleaner do odtłuszczania płytki, waciki bezpyłowe, blok polerski 240 do matowienia płytki ,pilniki i-nails - najlepsze, pedzle do żelu, lampy uv, ozdoby itd.
Niemniej jednak w późniejszym czasie zachęcam do odbycia kursu stylizacji, jeśli chcesz się tym zajmować na poważnie Pozdrawiam
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 17:39   #3
bailey1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Dot.: Christrio- czy w zestawie jest wszystko co mi potrzebne na początek?

Jak dla mnie to jeszcze tam dużo brakuje przydatnych rzeczy. Mega drogi jest ten zestaw no i żele Christrio nie są dla początkujących.
bailey1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-08 18:39:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.