Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 07:48   #301
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Mnie w ogóle nie bolało i nie miałam znieczulenia...

Przyjemny stan? Ja bym nie powiedziała.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 09:36   #302
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Mam kolejnego kolczyka

Co prawda tylko w uchu ale to zawsze kolczyk, teraz mam dwie dziurki w prawym uchu, chcę mieć w nim trzy ale chyba przerzucę ten pomysł na lewe ucho bo koleżanka mi za daleko przebiła i nie wiem czy mi się trzeci zmieści bo ja mam małe uszko
Jestem zadowolona

Czekam na kolejne
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:08   #303
Ewka Swdn
Przyczajenie
 
Avatar Ewka Swdn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świdwin
Wiadomości: 18
GG do Ewka Swdn Send a message via Skype™ to Ewka Swdn
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez uciekająca_marchewka Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam kolczyków w innych miejscach niż uszy, ale chcę sobie sprezentować dziurkę w innym miejscu <bez skojarzen> myslałam o łuku brwiowym, nosie bądz języku, ale nie chcę niszczyć ząbków...
Czy ktoś z Was ma gdzieś kolczyka?? Bolało?? Pomóżcie mi przekonać siebie, bo sama nie wiem czego chcę... Z góry dzięki
Ja mam Kolczyk w wardze na górze po lewej stronie...
1 raz nie bolało ... potem jakos połknełam kolczyk ( bo do szkoly musialam odkrecac kulkee) i zaroslo ... robilam ponownie w tym samym miejscu ... Bolało jak Holera ;/

Mialam kolczyk w języku : przekłucie nie bolało ... ale potem troszke cięzko bylo jesc i pic ;P
Wyciagnełam bo mi sie znudzil ;P

Mam tez kolczyk miedzy piersiami ... Bolało niesamowicie !!! Goiło sie tez bardzo ciezko ... jakies 2 msc ciagłego bólu ... ale dałam rade ... teraz jest juz super zagojony


Pozdrawiam
Ewka Swdn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:47   #304
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

No to tak:
lewe ucho - 2x helix, 2x lobe, 1x spirala 5mm
prawe ucho - tragus, tunel 5mm, 3x lobe
i język

Najbardziej bolało rozpychanie tunelu za pierwszym razem, istna masakra, a to dlatego, że kompletnie nie wiedziałyśmy z koleżanką, jak się do tego zabrać i nie używałyśmy nic natłuszczającego, tylko bach, od razu do 5mm. Dobrze, że niczego sobie nie naderwałyśmy przez naszą głupotę
Wszystkie kolczyki w uszach, oprócz standardowych w płatkach, które mam od dziecka, robiłam sama, też jako nieuświadomiona gimnazjalistka. Tragusa oczywiście kłułam w studiu i powiem szczerze, że nieraz podczas gojenia i przemywania kolczyka miałam łzy w oczach. Spuchło mi w dodatku pół twarzy. Niesamowicie bolało, przy czym moment przekłucia do zniesienia.
Język to tak, jak już dziewczyny mówiły - praktycznie zero bólu, tylko okres gojenia nieco uciążliwy.

W najbliższych planach mam albo surface'y w biodrach, albo anti-navel. Jeszcze dziś myślałam, że podjęłam decyzję, ale pewnie jeszcze mi się odmieni sto tysięcy razy
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 13:55   #305
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
No to tak:
lewe ucho - 2x helix, 2x lobe, 1x spirala 5mm
prawe ucho - tragus, tunel 5mm, 3x lobe
i język

Najbardziej bolało rozpychanie tunelu za pierwszym razem, istna masakra, a to dlatego, że kompletnie nie wiedziałyśmy z koleżanką, jak się do tego zabrać i nie używałyśmy nic natłuszczającego, tylko bach, od razu do 5mm. Dobrze, że niczego sobie nie naderwałyśmy przez naszą głupotę
Wszystkie kolczyki w uszach, oprócz standardowych w płatkach, które mam od dziecka, robiłam sama, też jako nieuświadomiona gimnazjalistka. Tragusa oczywiście kłułam w studiu i powiem szczerze, że nieraz podczas gojenia i przemywania kolczyka miałam łzy w oczach. Spuchło mi w dodatku pół twarzy. Niesamowicie bolało, przy czym moment przekłucia do zniesienia.
Język to tak, jak już dziewczyny mówiły - praktycznie zero bólu, tylko okres gojenia nieco uciążliwy.

W najbliższych planach mam albo surface'y w biodrach, albo anti-navel. Jeszcze dziś myślałam, że podjęłam decyzję, ale pewnie jeszcze mi się odmieni sto tysięcy razy

A możesz po polsku? Tunel to wiem co to ale pozostałe to wtf?
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:16   #306
cesc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

No właśnie chciałabym zrobić sobie industriala w uchu !
Więc czy mogłybyście polecić mi gdzie mogę sobie zrobić we Wrocławiu i ile mnie to będzie kosztować ? Z góry dziękuję
cesc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 17:55   #307
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
A możesz po polsku? Tunel to wiem co to ale pozostałe to wtf?
Z tego, co wiem, nazwy przekłuć nie mają swoich polskich odpowiedników Ale na chłopski rozum to tak:
helix - górna chrząstka ucha (ja mam dwa, jeden po drugim)
lobe - zwyczajne kłucie płatka, miękkiej części ucha
tragus - przekłucie tej wystającej chrząstki na środku ucha, która "wychodzi" jak gdyby z policzka
spirala - to taki tunelik, tylko pozawijany; moi znajomi mówią na to róg bawoła albo pazur

Albo lepiej zobacz sobie na rysunku:
http://www.piercings.net/glossary/images/ear004lg.jpg
Strasznie mi się podoba rook ale podobno pierońsko boli, więc na razie poczekam, bo obecnie cierpię po wsadzeniu wkładki 8mm
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 18:56   #308
FickPrinzessin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Język i w pępku u góry nie bolały w góle;P W pępku na dole bolało i się darłam, ale ja panikara jestem ;p
W wardze mam dwa na dole obok siebie, z tym, że jeden bolał dużo mniej, w uszach te standardowe pamiętam, że bolało mnie pierwsze ucho i nie chciałam już dać zrobić sobie 2 ;p przy chrząstce więcej krwi niż bólu, ostatnio zrobiłam sobie sama jeszcze jednego w uchu tak po środku więc nie bolało tak bardzo

Edytowane przez FickPrinzessin
Czas edycji: 2009-06-08 o 19:00 Powód: Dopisane :)
FickPrinzessin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 07:38   #309
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem, nazwy przekłuć nie mają swoich polskich odpowiedników Ale na chłopski rozum to tak:
helix - górna chrząstka ucha (ja mam dwa, jeden po drugim)
lobe - zwyczajne kłucie płatka, miękkiej części ucha
tragus - przekłucie tej wystającej chrząstki na środku ucha, która "wychodzi" jak gdyby z policzka
spirala - to taki tunelik, tylko pozawijany; moi znajomi mówią na to róg bawoła albo pazur

Albo lepiej zobacz sobie na rysunku:
http://www.piercings.net/glossary/images/ear004lg.jpg
Strasznie mi się podoba rook ale podobno pierońsko boli, więc na razie poczekam, bo obecnie cierpię po wsadzeniu wkładki 8mm

No właśnie mi chodziło o napisanie gdzie co i jak bo nazwy mi nic nie mówią
Dzięki
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 18:50   #310
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

ja mam po 5 w uszach, a po przeczytaniu tego wątku zrobiłam dzisiaj szóstego ach, jak dawno nie przekłuwałam uszu, ten przyjemny ból...mmmm...miodzio...na wet sie denerwowałam przed wstyd...
i miałam w wardze z lewej strony, ale mi sie znudził, zrobiłam sobie jakies 2 lata temu posrodku między wargą a brodą. oczywiscie wszystko w salonie.

pierwsza warga była ze znieczuleniem, nie bolało wcaaaaale.
drugi raz <ten pośrodku pod wargą, gdzie mam wiecej mięcha> mimo znieczulenia bolało, czułam wręcz grubość igły,. ale co tam taki ból///

niestety, w pracy nie moge za bardzo demostrować piercingu....ale marze teraz o... jak to sie nazywa/// ROOK?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:34   #311
just julia
Raczkowanie
 
Avatar just julia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

jezyk w ogole nie boli, mniej nawet od zastrzyku ;d
nos troszke bardziej, ale bez przesady ;p
__________________
'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...' // dziekuje! ; *
muaah ;*

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 17:25   #312
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Obecnie z tych niestandardowych kolczyków (czyli poza tradycyjnymi w uszach) mam kolczyk w pępku i tragus. W pępku kolczyk robiłam sobie mając 16. Zrobiłam oczywiście w studiu kolczykowania, ale jako młoda i głupia nie bardzo o niego zadbałam. Tak więc wyciągnęłam go po 9 miesiącach, bo za bardzo się babrał. Niedawno, bo chyba jakoś w maju, po 4 latach znowu mi się kolczyka w pępku zachciało. Okazało się, że dziurka zarosła tylko od góry, czyli w 1/4. Kupiłam więc kolczyk i igłę, starałam się jak najsterylniej do tego podejść i przebiłam ten zarośnięty fałdzik. Jak i za pierwszym tak i za drugim razem nic mnie nie bolało. Zagoiło się szybko, bo i nie było wiele do gojenia a i bardzo o niego dbałam.
Tragusa robiłam w poleconym studiu kolczykowania, ale niestety jestem niezadowolona. Kolczyk mam już 2 lata, ale...piercerka zrobiła mi dziurę praktycznie na samym koniuszku, co zobaczyłam dopiero przy okazji wyciągnięcia kiedyś kolczyka. Po drugie dała według mnie za duży kolczyk. Był za długi i za gruby (1,6) jak na to miejsce. Także niestety nie tylko kosmetyczki potrafią coś zepsuć. Normalnie tak tego nie widać, ale mnie osobiście to denerwuje, a nie można z tym nic już zrobić.
Teraz planuję zrobić rook. Nie wiem jeszcze czy się zdecyduję na niego, ale też zawsze mi się podobał. Ból nie gra roli, raczej bez problemu wytrzymuję takie rzeczy
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:24   #313
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Ha! Jakieś 3 godziny temu zrobiłam kolejnego kolca
Tym razem w brodzie.
Jeśli chodzi o ból to powiem tak.
Brodę miałam posmarowaną Emlą (krem silnie znieczulający),
więc tak bardzo nie bolało, przeżyłam
Ale łzy automatycznie napłynęły mi do oczu
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 10:11   #314
babbyyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Moje pierwsze kolczyki były oczywiśćie w uszach a bałam się tego jak chyba żadna inna dziewczynka oczywiście byłam malutka także looozik. Ale gdy podrosłam przebiłam sobie pępek potem po czasie nosek i język oraz chrząstke w uszach i reszte dziurek w uszach przebiłam sobie sama. Przebicie pępka nie boli tylko ja sobie za dużo wkręciłam i mi się słabo zrobiło po przebiciu bo zobaczyłam troche krwi na moim brzusiu,ale potem był git ..No i oczywiście jak o każde przebicie trzeba dbać ..przemywać ..smarować itd. aby dobrze ...ślicznie się zagoiło i się nie paprało.Przepicie języka też mnie nie bolało tylko przez pierwszy dzień jadłam jogurty a potem było okay ale se pleniłam przez tydzień a teraz nawet nie widać że mam przebity język.Gorzej to bolało mnie przebicie nosa bo chciałam aby kosmetyczka odrazu wyjeła mi tą wielką ochydną zakrętka a ona prawie mi wpadła do nosa,ale dzięki Bogu nic się nie stało.No i nosek mi się paprał strasznie przez jakiś czas a teraz nie zmieniam kolczyka także nic z nim się nie dzieje. Ogólnie wszystkie kolczyki które mam nie bolały ..Jedynie przebijanie noska przeżyłam strasznie i przebicie chrząstki bo nie mogłam potem spać dobrze.
babbyyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:15   #315
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

mam 6 dziur w lewym uchu, robione przeze mnie to 5. Kolczyki noszę tylko w pięciu, od okazji do okazji wkładam w 6 dziurkę.
Nie wiem czemu, ale nie pamietam czy bolało, szybko się goiło.
Ale w innych miejscach mi się nie podoba jak nos czy język, język natomiast z powodów zdrowotnych, szkoda szkliwa, a póki mam w miarę spoko zęby, po co je niszczyć metalem <obstukując szkliwo każdego dnia podczas mówienia czy jedzenia> Moja dentystka mi mówiła, że osoby, które przychodzą do niej i mają kolczyk w języku, na własne życzenie mają pokruszone szkliwo.
Ale ogólnie w języku ładnie wygląda kolczyk...może sa jakies plastikowe albo co..
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 10:28   #316
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Ale ogólnie w języku ładnie wygląda kolczyk...może sa jakies plastikowe albo co..

Są akrylowe. Nosiłam jakiś czas ale potem zmieniłam na "metalową". Moim zdaniem wygląda ładniej aczkolwiek bardziej niszczy zęby.

Ostatnio mam ochotę na kolejnego kolczyka. Muszę nad tym pomyśleć.


__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:40   #317
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Jako pierwszy w życiu przekułam sobie pępek - w studiu na Dereniowej.
Potem nosek.
Pępek sie babral (z mojej winy), to po ok roku wyjełam, ale po kolejnym zatęskniłam i znowu go przebijałam w tym samym miejscu- boooolało.
Po ok 5 latach od tego przekłam uszy standardowo. Miałam wówczas 25 lat!!!
Potem znowu kilka lat przerwy (w tym czasie wyjęłam kolczyk z nosa, bo mnie wkurzało jak wypadały i trzeba było znowu przebijac), zrobiłam sobie madonne i w 3 tygodnie później- spirale w tym samym uchu (u Dzikiej- polecam).

Poza tym nieszczęsnym przeklwaniem dwa razy w tym samym miejscu- pozostałe- nie bolały i goiły sie w miare dobrze

Nie używam, żadnych maści Emla, bo dla mnie to przesada- nie boli mnie, to aż tak strasznie, zeby maścia smarować. Jakby bolało, to bym sobie kolczykównie robiła

Do kompletu mam 2 tatuaże, ale to nie ten wątek.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2010-03-30 o 11:43
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:03   #318
babbyyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
mam 6 dziur w lewym uchu, robione przeze mnie to 5. Kolczyki noszę tylko w pięciu, od okazji do okazji wkładam w 6 dziurkę.
Nie wiem czemu, ale nie pamietam czy bolało, szybko się goiło.
Ale w innych miejscach mi się nie podoba jak nos czy język, język natomiast z powodów zdrowotnych, szkoda szkliwa, a póki mam w miarę spoko zęby, po co je niszczyć metalem <obstukując szkliwo każdego dnia podczas mówienia czy jedzenia> Moja dentystka mi mówiła, że osoby, które przychodzą do niej i mają kolczyk w języku, na własne życzenie mają pokruszone szkliwo.
Ale ogólnie w języku ładnie wygląda kolczyk...może sa jakies plastikowe albo co..
Wiadomo że niszczy się szkliwo jeśli lata się ciągle językiem po buźi albo bawi się nim ktoś i wygina go przedziwne strony bo chce się nim pochwalić.

Ja leczyłam moje wszystkie zęby przed przebiciem języka i gdy poszłam po przebiciu po paru miesiącach do dentysty to powiedział że wszystko super.Miesiąc temu też byłam u dentysty i jakoś nie mam problemów ze szkliwem.
Po prostu jak się chcę mieć kolczyk w języku to trzeba też dbać o zęby oraz o język,proste
.
babbyyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 08:26   #319
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Pępek sie babral (z mojej winy),
To co robiłaś?


__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 11:03   #320
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez babbyyss Pokaż wiadomość
Wiadomo że niszczy się szkliwo jeśli lata się ciągle językiem po buźi albo bawi się nim ktoś i wygina go przedziwne strony bo chce się nim pochwalić.

Ja leczyłam moje wszystkie zęby przed przebiciem języka i gdy poszłam po przebiciu po paru miesiącach do dentysty to powiedział że wszystko super.Miesiąc temu też byłam u dentysty i jakoś nie mam problemów ze szkliwem.
Po prostu jak się chcę mieć kolczyk w języku to trzeba też dbać o zęby oraz o język,proste
.

kilka miesięcy to oczywiste, że zęby się nie zniszczą No co Ty aż taka głupia nie jestem i nie wypisuję, uwaga dziewczyny zęby się psują po kolczyku w języku po pół roku wasze szkliwo popęka .
Nie chcę Ci nic wróżyć, zapytaj dentystę jaki to ma wpływa na Twoje zęby <kolczyk>, a mówiąc i jedząc ciągle jest kontakt język-zęby, wiec efekt zepsutych zębów wystąpi nie po pół roku, tylko znacznie później... nie jestem lekarzem i być może nie u wszystkich, bo w końcu dziura jest na środku, więc można omijać jakoś ząbki, po za tym każdy ma inne zęby
Nie mam kolczyka w języku, a napisałam o psuciu tylko na podstawie relacji koleżanek, które miały LATAMI kolczyka w tym miejscu i zdjęły, z uwagi na psujące się szkliwo, stąd moje obawy...., ale to nie znaczy, że odradzam, no co Ty, przecież każdy robi to na swoją odpowiedzialność i głupia bym była, jakbym odradzała Pozdrawiam i zdrowych ząbków życzę.
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:35   #321
babbyyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Exclamation Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
kilka miesięcy to oczywiste, że zęby się nie zniszczą No co Ty aż taka głupia nie jestem i nie wypisuję, uwaga dziewczyny zęby się psują po kolczyku w języku po pół roku wasze szkliwo popęka .
Nie chcę Ci nic wróżyć, zapytaj dentystę jaki to ma wpływa na Twoje zęby <kolczyk>, a mówiąc i jedząc ciągle jest kontakt język-zęby, wiec efekt zepsutych zębów wystąpi nie po pół roku, tylko znacznie później... nie jestem lekarzem i być może nie u wszystkich, bo w końcu dziura jest na środku, więc można omijać jakoś ząbki, po za tym każdy ma inne zęby
Nie mam kolczyka w języku, a napisałam o psuciu tylko na podstawie relacji koleżanek, które miały LATAMI kolczyka w tym miejscu i zdjęły, z uwagi na psujące się szkliwo, stąd moje obawy...., ale to nie znaczy, że odradzam, no co Ty, przecież każdy robi to na swoją odpowiedzialność i głupia bym była, jakbym odradzała Pozdrawiam i zdrowych ząbków życzę.

Moja Droga,ale ja już kolczyka w języku mam z 4 czy 5 lat i gdy byłam miesiąc temu u dentysty powiedział że mam bardzo ładne zęby.
Taaak,faktycznie przyznaje Ci racje że kolczyk niszczy szkliwo,ale jak już pisałam po prostu jeśli ktoś decyduje się na przebicie języka musi dbać o jame ustną oraz regularnie chodzić do dentysty a nie np. raz na 5 lat
albo bawić się tym językiem i wyginać go w prawo w lewo do przodu do tyłu .

Ja także Pozdrawiam
babbyyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:08   #322
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez babbyyss Pokaż wiadomość
Moja Droga,ale ja już kolczyka w języku mam z 4 czy 5 lat i gdy byłam miesiąc temu u dentysty powiedział że mam bardzo ładne zęby.
Taaak,faktycznie przyznaje Ci racje że kolczyk niszczy szkliwo,ale jak już pisałam po prostu jeśli ktoś decyduje się na przebicie języka musi dbać o jame ustną oraz regularnie chodzić do dentysty a nie np. raz na 5 lat
albo bawić się tym językiem i wyginać go w prawo w lewo do przodu do tyłu .

Ja także Pozdrawiam

i tak gratuluje odwagi przebicia języka, to nie boli, ale widziałam koleżankę po przebiciu jak i co jadła przez 3 dni
Mimo iż uszy sama przebijam nie dałabym radę z językiem, nawet jakby to robił profesjonalista, bałabym się tego co by było na drugi dzień...brrr..
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:03   #323
babbyyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
i tak gratuluje odwagi przebicia języka, to nie boli, ale widziałam koleżankę po przebiciu jak i co jadła przez 3 dni
Mimo iż uszy sama przebijam nie dałabym radę z językiem, nawet jakby to robił profesjonalista, bałabym się tego co by było na drugi dzień...brrr..

A ja to dopiero się bałam. Poszłam na przebicie języka z moją kumpelą to przed studiem już zawróciłam do domu spowrotem.Mineły z 4 dni .. poszłam znowu to siedziałam już na fotelu i co kosmetyczka chciała mi wyciągnać język do przebicia to jeszcze się zastanawiałam z 5 razy czy chcę i wypytywałam się jej różne głupoty żeby jak najdłużej nic mi nie robiła aż wreszcie chyba się już troche wkurzyła i zapytała czy przebijam czy nie? No to wyciągnełam jej ten jęzor i nic nie bolało
niektórzy piszą że wyciągniecie języka i gdy ona trzyma go tymi szczypcami boli,ale to nieprawda no że chyba ktoś u wrednej kosmetyczki przebija hehe.


Nos mnie bolał bo przebijany był pistoletem.
babbyyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 12:57   #324
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Wink Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
To co robiłaś?


No właśnie o to chodzi, że nic
Doszłam do wniosku, że sam sie piknie zagoi, a on nie chciał.
A jak przy drugim dbałam, przemywałam, tribiotyk, też niestety był grany, to po kilku tygodniach było cacy
Wiesz... kilkanaście lat temu troszkę inna była świadomośc robienia kolczyków.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:32   #325
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez babbyyss Pokaż wiadomość
Nos mnie bolał bo przebijany był pistoletem.
O zgrozo jak słyszę takie historie o przebijaniu nosa, brwi czy języka pistoletem to aż nie mogę uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją. Dlatego nigdy bym nie poszła do kosmetyczki, albo niepewnego piercera. Grunt, że w sumie nic się nie stało, ale trzeba wiedzieć, że pistolet nie jest najlepszym narzędziem do przebijania tego typu miejsc.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 12:49   #326
babbyyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
O zgrozo jak słyszę takie historie o przebijaniu nosa, brwi czy języka pistoletem to aż nie mogę uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją. Dlatego nigdy bym nie poszła do kosmetyczki, albo niepewnego piercera. Grunt, że w sumie nic się nie stało, ale trzeba wiedzieć, że pistolet nie jest najlepszym narzędziem do przebijania tego typu miejsc.

Nooo i dlatego radze tym którzy chcą sobie przebić nos albo jakiekolwiek inne miejsce aby nie pozwolili sobie przebić pistoletem bo mnie akurat to bolało fakt że nie bolało mnie taaak że umierałam z bólu ale lepsze jest normalne przebijanie. Mimo tego że byłam w dobrym studiu to nos przebijali tam właśnie pistoletem.
Kolczyk mam do tej pory i nic się z nim nie dzieje no że chyba zaczynam się nim bawić z nudów to potem mi się paprze przez chwile.
Chrząstke też miałam przebijaną pistoletem no i przyznaje że też nie bolało tylko przy przebijaniu czuć jakby Ci naraz młotem przebiła hehe.. no i potem źle się śpi ,ale po czasie jest git.


Pozdrawiam.

Edytowane przez babbyyss
Czas edycji: 2010-04-02 o 12:51
babbyyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 14:47   #327
nostradama
Rozeznanie
 
Avatar nostradama
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 808
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Nos pistoletem.. faktycznie dobry pomysł :P

Mam w uszach w sumie 6 kolczyków, 2 w prawym, 3 w lewym + 1 w chrząstce (ten bolał, dosyć długo się goił i źle się spało), 3 przebijałam sama, 3 zrobiła mi koleżanka. Pierwsze kolczyki w uszach zrobiłam w wieku 15 lat i całą reszte w ciągu kolejnego roku

Jeszcze mam kolczyk w nosie - przebijałam sama kiedy miałam 16 lat, nie bolało - odkaziłam igłę, kolczyk i nos i pyk myk i po wszystkim, łezka poleciała tylko z oka bo troszke szczypało, zagoił się chyba w tydzień

Chciłabym przekłuć język, wybiorę sie do salonu kiedy skoncze leczenie zębów boje sie :P
__________________
Dukan: 71 - 66 kg. I dosyć.
30 days shred + basen: 66 - ?? kg
Zumba <3


Leczę przebarwienia, leczę ząbki.





Edytowane przez nostradama
Czas edycji: 2010-04-02 o 14:48
nostradama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:09   #328
MissCzekoladka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tam gdzie Feel kręcił teledysk...
Wiadomości: 180
GG do MissCzekoladka
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Witam dziewczęta Tak tutaj sobie rozmawiacie o kolczykach i czy bolało czy nie itp itd

A ja chcę sobie zrobić w języku kolczyki się zastanawiam nad znieczuleniem. Słyszałam coś o lidokainie. Dopłaca się za to jakoś specjalnie?
MissCzekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 13:33   #329
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez MissCzekoladka Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Tak tutaj sobie rozmawiacie o kolczykach i czy bolało czy nie itp itd

A ja chcę sobie zrobić w języku kolczyki się zastanawiam nad znieczuleniem. Słyszałam coś o lidokainie. Dopłaca się za to jakoś specjalnie?
Pewnie się dopłaca.
Aczkolwiek ja robiłam bez znieczulenia.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:27   #330
babbyyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez MissCzekoladka Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Tak tutaj sobie rozmawiacie o kolczykach i czy bolało czy nie itp itd

A ja chcę sobie zrobić w języku kolczyki się zastanawiam nad znieczuleniem. Słyszałam coś o lidokainie. Dopłaca się za to jakoś specjalnie?

Ja także mam kolczyka w języku i przebicie było bez znieczulenia i szczerze mówiąc nic nie bolało tylko wiadomo że potem się przez pare dni dziwnie je albo w ogóle się nie chcę jeść tylko jogurty bo masz stracha o jęzorek zresztą z tym wielkim kolczykiem napoczątku to w ogóle jest dziwacznie.

Przebij język bez znieczulenia nyyyc ne boli

a co do tego znieczulenia to napewno trzeba dopłacić.

Pozdrawiam
babbyyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.