Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-16, 13:43   #1
orzechoweoczy
Raczkowanie
 
Avatar orzechoweoczy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 66

Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko


Cześć Dziewczyny!

Co powiecie na dużo różu i rozświetlenia na wiosnę?

Do makijażu użyłam:


Twarz:

Podkład: M.A.C Pro Longwear Foundation kolor: NW13
Korektor: L'oreal True Match kolor: nr 1 ivory
Puder: M.A.C Blot Powder kolor: Medium Dark

Policzki:

Rozświetlacz: The Balm Mary Lou Manizer


Więcej o produktach do rozświetlania twarzy w moim najnowszym poście na:

http://www.orzechoweoczy.pl/2015/03/rozswietlacze-makeup-revolution-balm.html#more

Gorąco zapraszam!


Puder konturujący: Nyx Blush-Taupe
Róż: Bourjois Rose'D Ore

Oczy:
Cienie: Kobo nr 205 , Sleek " Vintage Romance"
Rzęsy: Bourjois Twist up the volume
Brwi: Wild

Usta:
Lovely-Extra Lasting

Czekam na Wasze opinie i zachęcam do klikania linków w stopce

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg róż.jpg (122,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róż2.jpg (60,0 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róż3.jpg (45,2 KB, 107 załadowań)
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=811263
------------------------------------------------
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O KOLORACH I PASJI
WWW.ORZECHOWEOCZY.PL
FACEBOOK
INSTAGRAM
orzechoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 23:16   #2
spoteye
Raczkowanie
 
Avatar spoteye
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kłodzko
Wiadomości: 40
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Ja przyczepię się kreski.
Mnie ona też nie wychodzi idealna, jednakże kreska jest jakby przedłużeniem dolnej linii oka, a Twoja przy otwartym oku leci prosto, i wygląda na niedokończoną, ponieważ koniec nie jest cienki, a prawie takiej samej grubości jak reszta kreski .
Poza tym, zakochałam się w kolorze jaki masz na ustach i na dolej powiece. Cudo.
spoteye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 07:37   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Ja w ogóle nie lubię i nie toleruję kresek i uważam, że bez niej makijaż byłby ładniejszy. Kolorystyka super.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 15:02   #4
orzechoweoczy
Raczkowanie
 
Avatar orzechoweoczy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Cytat:
Napisane przez spoteye Pokaż wiadomość
Ja przyczepię się kreski.
Mnie ona też nie wychodzi idealna, jednakże kreska jest jakby przedłużeniem dolnej linii oka, a Twoja przy otwartym oku leci prosto, i wygląda na niedokończoną, ponieważ koniec nie jest cienki, a prawie takiej samej grubości jak reszta kreski .
Poza tym, zakochałam się w kolorze jaki masz na ustach i na dolej powiece. Cudo.
Cześć! Dzięki za komentarz! Cieszę się, że piszesz o tym co Ci się nie podoba. Co do kreski- przy mojej opadającej powiece z każdej strony patrząc, oko prezentuje się inaczej i w jedym z tych ujęć faktycznie kreska wygląda tak jak ją opisujesz. Niestety przy takiej fiziologii powieki w grę wchodzi jedynie kreska modelująca, dociągnięta do odpowiedniej wysokości i pod takim kątem na jaki pozwala budowa powieki. Zwróć uwagę, że na innych zdjęciach kreska nie wygląda na narysowaną prosto Nie mniej jednak jestem bardzo wdzięczna za opinie! Cieszę się, że podoba Ci się kolorysyka! Pozdrawiam serdecznie.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie lubię i nie toleruję kresek i uważam, że bez niej makijaż byłby ładniejszy. Kolorystyka super.
Cóż, to już kwestia gustu. Bez kreski byłby delikatniejszy, ale ja jestem niestety od kresek uzależniona :-/ Mogę nie mieć na twarzy nic, ale kreska musi być. W każdej torebce noszę jakiś zapasowy ogryzek kredki
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=811263
------------------------------------------------
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O KOLORACH I PASJI
WWW.ORZECHOWEOCZY.PL
FACEBOOK
INSTAGRAM
orzechoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 21:50   #5
Megi_87
Raczkowanie
 
Avatar Megi_87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 73
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Prawdę mówiąc też bym się kreski doczepiła- sama mam opadającą powiekę i wiem że da się ją wykonać tak żeby "nie odstawała" bez względu z której strony się patrzy. Bo tutaj widać przestrzeń między kącikiem oka a kreską i dla mnie akurat ten element wygląda niespójnie. Też byłam uzależniona od kresek ale za dużo zabawy z tym mam, właśnie ze względu na tą nieszczęsną powiekę. Ale generalnie makijaż podoba mi się, kocham fiolety Jesteś śliczna, ogół dla mnie pięny
Megi_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 20:11   #6
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Też mam opadającą powiekę i co prawda raczej preferuję jaśniejszą kolorystykę makijaży ALE zastanawiałam się nad wypowiedziami koleżanek odnośnie tej kreski. Wiem, że ciężko ją namalować, ale osobiście zauważyłam, że gdy dolną część kreski wyciągasz przy zamkniętym oku a następnie otwierasz, dorysowujesz górną granicę to jakoś lepiej to wygląda. Dodatkowo nie wiem czym malujesz kreski ale moim absolutnym faworytem przy robieniu kresek do opadającej powieki jest eye liner w żelu i pędzelek skośny. Można to wtedy zrobić super dokładnie a i wypełnienie przestrzeni między rzęsami nie jest tak trudne (przy eyelinerach w pędzelkach maluję sobie przez przypadek również końcówki rzęs i prowadzi to do tego, że nie mogę później nałożyć tuszu bo rzęsy mi się sklejają :/ ) Po za tym końcówka przy żelu ładnie wychodzi, jest ostra i optycznie wydłuża oko
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 18:22   #7
Pyszczurka
Raczkowanie
 
Avatar Pyszczurka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 105
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Twoja kreska wzbudziła kontrowersje Rzeczywiście, gdyby ją przedłużyć i odbić w górę jakby ciut za okiem wyglądałoby to troszkę inaczej. Trudno mi opisać, co dokładnie mam na myśli. Mam bardzo podobną budowę powieki i nigdy nie zatrzymuję się na samym zewnętrznym kąciku, lecę kawałek dalej i dopiero robię jaskółkę. Popróbuj chociaż tak dla zabawy.
A poza tym makijaż bardzo mi się podoba, cudne fiolety no i te usta! W ogóle usta masz boskie! Zazdroszczę
__________________
Od Pyszczurki słów kilka --> Pyszczurka bloguje!
Pyszczurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 09:43   #8
orzechoweoczy
Raczkowanie
 
Avatar orzechoweoczy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Megi_87 Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc też bym się kreski doczepiła- sama mam opadającą powiekę i wiem że da się ją wykonać tak żeby "nie odstawała" bez względu z której strony się patrzy. Bo tutaj widać przestrzeń między kącikiem oka a kreską i dla mnie akurat ten element wygląda niespójnie. Też byłam uzależniona od kresek ale za dużo zabawy z tym mam, właśnie ze względu na tą nieszczęsną powiekę. Ale generalnie makijaż podoba mi się, kocham fiolety Jesteś śliczna, ogół dla mnie pięny
Cześć Megi! Dzięki za opinię i miłe słowa! Ach te kreski:P Też tak masz, że powieka jest codziennie inna? Ja mam wrażenie, że jest bardziej lub mniej opadająca w zależności od dnia, stopnia wyspania, zmęczenia i ogólnego zamopoczucia. Dlatego codziennie zmagam się z nowym wyzwaniem

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Też mam opadającą powiekę i co prawda raczej preferuję jaśniejszą kolorystykę makijaży ALE zastanawiałam się nad wypowiedziami koleżanek odnośnie tej kreski. Wiem, że ciężko ją namalować, ale osobiście zauważyłam, że gdy dolną część kreski wyciągasz przy zamkniętym oku a następnie otwierasz, dorysowujesz górną granicę to jakoś lepiej to wygląda. Dodatkowo nie wiem czym malujesz kreski ale moim absolutnym faworytem przy robieniu kresek do opadającej powieki jest eye liner w żelu i pędzelek skośny. Można to wtedy zrobić super dokładnie a i wypełnienie przestrzeni między rzęsami nie jest tak trudne (przy eyelinerach w pędzelkach maluję sobie przez przypadek również końcówki rzęs i prowadzi to do tego, że nie mogę później nałożyć tuszu bo rzęsy mi się sklejają :/ ) Po za tym końcówka przy żelu ładnie wychodzi, jest ostra i optycznie wydłuża oko
Kurcze, to jest dobry patent z tym malowaniem dołu na zamknietym oku! Musze to wypróbować! Kiedyś też używałam eyelinera w żelu, ale teraz szybciej mi jest wykonać kreskę eylinerem w pisaku. Te z Eveline są niezłe i tanie.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Pyszczurka Pokaż wiadomość
Twoja kreska wzbudziła kontrowersje Rzeczywiście, gdyby ją przedłużyć i odbić w górę jakby ciut za okiem wyglądałoby to troszkę inaczej. Trudno mi opisać, co dokładnie mam na myśli. Mam bardzo podobną budowę powieki i nigdy nie zatrzymuję się na samym zewnętrznym kąciku, lecę kawałek dalej i dopiero robię jaskółkę. Popróbuj chociaż tak dla zabawy.
A poza tym makijaż bardzo mi się podoba, cudne fiolety no i te usta! W ogóle usta masz boskie! Zazdroszczę
Cześć Pyszczurka! hehe no cóż, zawsze lepsze kontrowersje niż obojętność odbiorców :P. Fajnie, że możemy się tu czegoś od siebie nauczyć i to jest super! Dzięki za radę i miłe słowa. Następnym razem wrzucam makijaż francuski:P Sprawdzicie czy odrobiłam lekcje
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=811263
------------------------------------------------
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O KOLORACH I PASJI
WWW.ORZECHOWEOCZY.PL
FACEBOOK
INSTAGRAM
orzechoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 07:33   #9
Duusiia
Rozeznanie
 
Avatar Duusiia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 635
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Nie wiem jak się ma malowanie kreski do opadającej powieki bo sama takiej nie posiadam a w malowaniu innych mam póki co małe doświadczenie, ale sam makijaż mi się podoba Masz piękne, pełne usta - zazdroszczę -moje na zdjęciach są tak asymetryczne, że patrzeć na nie nie umiem Mam tylko pytanie - czy nakładasz na zdjęcia jakiś filtr w programie graficznym? Zawsze są takie jakby przydymione.
__________________
Moja strona na Facebooku

https://www.facebook.com/pages/Rozko...68697883271953
Duusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 13:21   #10
orzechoweoczy
Raczkowanie
 
Avatar orzechoweoczy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Duusiia Pokaż wiadomość
Nie wiem jak się ma malowanie kreski do opadającej powieki bo sama takiej nie posiadam a w malowaniu innych mam póki co małe doświadczenie, ale sam makijaż mi się podoba Masz piękne, pełne usta - zazdroszczę -moje na zdjęciach są tak asymetryczne, że patrzeć na nie nie umiem Mam tylko pytanie - czy nakładasz na zdjęcia jakiś filtr w programie graficznym? Zawsze są takie jakby przydymione.
Cześć Duusiiaa! Nie wiem jak możesz tak mówić o swoich ustach! Jesteś prześliczna i robisz kawał dobrej roboty na swoim funpage'u. Bardzo mi się podobają Twoje makijaże! Co do moich ust- wcale nie są symetryczne i pełne. To po prostu kwestia korekcji za pomocą makijażu Spróbuj powalczyc u siebie. Pomadka nawilżająca, korektor na usta a potem możesz sobie namalowac już taki kształt jaki tylko Ci się wymarzy Oczywiście przy wypukłym konturze ust jest to bardziej widoczne i można mniej poszaleć, ale czasami niewielka poprawka robi kolosalną róźnicę. Co do filtru-tak korzystam z programu No Crop na Androida. Coś jest wg Ciebie nie tak z takim rodzajem filtra? Mi się taki efekt podoba, ale jestem ciekawa opinii. Pozdrawiam serdecznie!
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=811263
------------------------------------------------
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O KOLORACH I PASJI
WWW.ORZECHOWEOCZY.PL
FACEBOOK
INSTAGRAM
orzechoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 08:43   #11
evelkamakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 178
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

hej-)
A ja uważam, że atrakcyjna z Ciebie baba a usta bardzo ładne więc nie grzesz narzekaniem-) jeśli miałabym się czepiać to kreski na zamkniętym oku widać, że nie wyciągnięta do końca a na otwartym znikła...reszta superowa
__________________
<reklama>

Ta dam...
evelkamakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 10:57   #12
orzechoweoczy
Raczkowanie
 
Avatar orzechoweoczy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

evelkamakeup-Dzięki
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=811263
------------------------------------------------
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O KOLORACH I PASJI
WWW.ORZECHOWEOCZY.PL
FACEBOOK
INSTAGRAM
orzechoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 11:23   #13
novakovska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko


Moim zdanie bardzo ładnie
novakovska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 07:10   #14
orzechoweoczy
Raczkowanie
 
Avatar orzechoweoczy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Cytat:
Napisane przez novakovska Pokaż wiadomość

Moim zdanie bardzo ładnie
Dziękuję
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=811263
------------------------------------------------
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O KOLORACH I PASJI
WWW.ORZECHOWEOCZY.PL
FACEBOOK
INSTAGRAM
orzechoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 11:14   #15
kryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 84
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Uwodzicielski! Bardzo takie lubię
kryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 13:54   #16
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

hihihi,
makijaż uważam że jest cudny, ale jak przeczytałam opis, że róż i rozświetlenie, to wyobraziłam sobie zupełnie co innego
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 08:26   #17
orzechoweoczy
Raczkowanie
 
Avatar orzechoweoczy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Pink lips-makijaż na wiosnę i nie tylko

Cytat:
Napisane przez kryssska Pokaż wiadomość
Uwodzicielski! Bardzo takie lubię
Dzięki !

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kate_w Pokaż wiadomość
hihihi,
makijaż uważam że jest cudny, ale jak przeczytałam opis, że róż i rozświetlenie, to wyobraziłam sobie zupełnie co innego
heheh No cóż- każdy widzi świat inaczej :P Ja lubię zdecydowane kolory.
Róż jest, a rozświetlenie jest "w oczach" :P
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=811263
------------------------------------------------
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O KOLORACH I PASJI
WWW.ORZECHOWEOCZY.PL
FACEBOOK
INSTAGRAM
orzechoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-22 09:26:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.