Delikatne, naturalne makijaże - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-25, 16:12   #61
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Re: delikatny makijaż :-)

Bardzo martwiłas się o podkład, ale nie taki diabeł straszny jak go malują .
Wyszukałam tutaj dla Ciebie cztery podkłady L'Oreal:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=196
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=447
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8884
Myślę, że z Ideal Balance i Tranciliude najleprzy będzie odcień 15. Nie znam palety Air Wair . Z True Match wybrałabym na Twoim miejscu: W3, N4 lub C3.
Kolejne linki do podkładów, tym razem Maybelline:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2842
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5397
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9197
Z Dream Matte Mousse najlepszy będzie dla Ciebie Cameo, z Wonder Finish Ivory a z Ever Fresh to Sand.
Podobno bardzo naturalny efekt daje podkład Natural Senseation Rimmel'a, a Double Act nadaje sie do cery mieszanej:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2020
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=246
Gdy już wybierzesz odpowiedni fluid, to pójdź to drogerii i poprość ekspedientkę, aby pomogła dobrać Ci odpowiedni odcien. Na pewno nie odmówi!!!
Komputer mimo wszystko przekłamuje kolorki, więc nie kieruj się za bardzo moimi radami .
pozdr..
Zachęcam do szperanie na KWC!!!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 16:33   #62
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Re: delikatny makijaż :-)

Dziewczyny jetsescie super po swietach lece do drogerii i szukam i szperam i moze jak mi sie uda to załacze efekty mojego próbowania wielkie dzieki
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-26, 10:44   #63
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: delikatny makijaż :-)

__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-26, 16:23   #64
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: delikatny makijaż :-)

Cześć Kasiu Ciekawe czy pamietasz jeszcze niejaka Magde M. z campingu w P.? W zasadzie dziewczyny Ci juz tu doradziły, ale jakbys sie kiedys chciala spotkac, to moge ci pokazac pare sztuczek makijazowych - w razie jakbys sobie sama nie dala rady Buziaki
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-26, 17:44   #65
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: delikatny makijaż :-)

Dodam tylo ze kiedy pójdziesz kupować podkład i pani z drogerii Ci będzie doradzała, nie sprawdzaj koloru na nadgarstku czy ramieniu, tylko koniecznie na twarzy i najlepiej przy dziennym oświetleniu (w sklepie to nie zawszze moożliwe, ale można wyjść z lusterkiem )

Z cieni może jakieś delikatne róże? Kupiłam ostatnio pojedynczy cień inglota z serii matrix nr 302, bardzo ładny i delikatny. To taki jasny, przytłumiony róż. Kosztował jakieś 12 zł? Cos kolo tego w kazdym razie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-26, 23:19   #66
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Re: delikatny makijaż :-)

Magda to Ty no nie moge !!!!!!włąśnie zbieram szczęke z podłogi ładnie ładnie co ty tu robisz na wizazu co ????? jak tam ?????Co słychać?????? Własnie eksperymentuje na sobie hmm dzis poszlałam troche ... nawet chłopak nic nie mówił chyba go zatkało
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 17:10   #67
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: delikatny makijaż :-)

Hahahah Pomysl jak mnie zatkalo jak Ciebie tu zobaczylam A ja tutaj? No poniekad wizaz zwiazany jest z moim przyszlym zawodem ( poszlam na studium kosmetyczne ). I eksperymentuj eksperymentuj Pomijajac ze to fajna zabawa to jeszcze wciaga Patrzylas sobie tutaj na kurs makijazu? Duzo mozna sie dowiedziec
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-27, 17:20   #68
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Re: delikatny makijaż :-)

A ja Ci proponuję coś takiego. Najważniejsza jest promienna cera, delikatnie połyskująca (świeżością, jeżeli wiesz, co mam na myśli).
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 18:08   #69
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Re: delikatny makijaż :-)

śliczne te makijaze strasznie podob mi sie ta promiennośc
April007 podaje nr gg 2849120 bede wieczorkiem to sobie może poklikamy mnie tez zatkało bo kontakt się urwał (a szkoda) pozdrawiam Was cieplutko dziewczeta i bardzo dziekuje za pomoc jestem nadala otarta na rózne propozycje
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 20:22   #70
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

to bardzo ciekawy temat, moze wieciej wizazanek orietuje sie w tym temacie ??
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 20:41   #71
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

Moim zdaniem najbardziej naturalnie wyglada sie jezeli ma sie na buzi:
1. Dobrze dobrany podklad - nie za jasny, nie za ciemny albo krem koloryzujacy rowniez idealnie dobrany
2. Korektor do drobnych niedoskonalosci
3. Delikatnie podkreslone rzesy - czyli jedna warstwa tuszu na oczkach bez podkreslania dolnych rzes
4. Na ustach delikatny, bezbarwny blyszczyk
Moim zdaniem taki makijaz jest idealny, np. do skzoly gdzie jest on zakazany Wiadomo ze nie wolno przesadzic z podkladem zeby nie zrobila sie "maska"
Ja czesto sie tak maluje poniewaz nie zawsze mam inwencje tworcza na zabawe z cieniami
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 20:58   #72
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

a delikatny roz, czy cienie sa dozwolone? hmm?moze macie jakeis zdjecia?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:04   #73
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

cienie najlepiej wybrac o ton ciemniejsze od koloru cery, niekoniecznie matowe zeby niewygladaly sztucznie. od tego jeszcze delikatne musniecie rózem- dla bledziochów albo bronzerem - dla ciemniejszych karnacji. na rzesy brazowa maskara podkrecajaca. zamiast blyszczyka mozna uzyc zwyklej pomadki ochronnej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:09   #74
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

o ton ciemniejsze czyli jakis braz, bez? a co z kredka?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:17   #75
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

cienie beżowe albo delikatny stonowany róż.

Kredka ewentualnie może być ,brązowa lub szara dokładnie roztarta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:52   #76
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

Cytat:
Napisane przez anulka262
o ton ciemniejsze czyli jakis braz, bez?
albo morelka czy lososiowy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:58   #77
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

a moze zamiast tuszu do rzes, henna? wygladalby naturalniej...jak myslicie?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 10:18   #78
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

Szkoda ze kosmytyki Bobbi Brown sa niedostepne w Polsce bo ona ma cala game cieni itp...wlasnie w naturalnych kolorach. Mozna nimi wyczarowac bardzo naturalny, niewidoczny make up. Niestety kosmetyki te sa tez drogie
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 10:42   #79
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

Jesli chce wygladac naturalnie, to maluje lekko rzeski. Tylko, ze ja nigdy nie mialam problemow z cera, wiec to juz raczej inna bajka.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-13, 10:52   #80
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

Jeżeli chcesz przyciemnić brwi to na pewno będzie bardziej naturalnie, ale czasem warto podreślić rzęsy - jeżeli np. są krótkie albo jest ich mało;-) - wówczas henna nie zda egzaminu;-)
Makijaż ' naturalny' nie oznacza tego że go w ogóle nie widać - wystarczy zrobić zdjęcie 'przed' o 'po' wykonaniu takiego leciutkiego makijażu i od razu widać jak kolosalna jest różnica. Nie musimy zatem wyzbywać się kresek na powiekach czy też tuszu do rzęs ale należy to robić z umiarem - tak by podkreslić delikatnie atuty swojej urody i zatuszować niedoskonałości.
Podkład jak najbardziej delikatny, idealnie dobrany do kolorytu skóry, matujący puder, cienie w kolorze naturalnym skóry lub o ton ciemniejsze (najlepiej beż), na kości odrobina różu lub pudru brązujacego, na rzęsy jedna warstwa tuszu, a na usta błyszczyk;-)
powodzenia
pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sophie02.jpg (84,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S4C6570_mp[1].jpg (35,4 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pp172.jpg (36,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg np058.jpg (77,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NMC002D_mf.jpg (17,5 KB, 169 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 14:07   #81
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Re: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

troche poszperalam w starych gazetkach i znalazlam ciekawy artykul dotyczacy tematuPochodzi on z magazynu Look z marca 2004 roku.

NATURALNIE PIEKNA
Czy dla makijazu, ktorego nie widac, warto poswiecac czas i energie?Tak i jeszcze raz tak.Naturalny makijaz upieksza mimochodem.Sugeruje, ze swietny wizerunej zawdzieczamy jedynie swietnym genom, a to wazne w dzisiejszym konkurencyjnym swiecie.
Choc subtelny, wyraznie ozycia i zdobi twarz, zachowujac przy tym jej naturalny wyglad.Operuje odcieniami kosmetykow, ktore doskonale harmonizuja z tonacja kolorystyczna cery, oczu i wlosow.Nie razi, nie przyciaga uwagi, daleko mu do ekstrawagancji.Umiejetnie wykonany, lekko rozswietla twarz i usuwa oznaki zmenczenia. Zwykle przykuwa uwage tylko jeden jego element, np. roz na policzkach, nieco ciemniejsze niz zazwyczaj rzesy.Wszystko zreszta zalezy od tego, co chcesz wyeksponowac.
O tym, jak sie malowac, jakich kosmetykow uzywac, na co zwrocic uwage, robiac makijaz naturalny mowi Gonia Wielocha - Wizazystka marki Helena Rubinstein

POPRACUJ NAD CERA
Jesli masz piekna, zdrowa cere, w ogole nie uzywaj podkladu.Wyeksponujesz dzieki temu swiezosc i naturalny polysk skory. Natomiast jesli nie jestes zadowolona ze stanu cery, poswiec jej wiecej uwagi.Ladna skora to podstawa, dlatego zrobienie dobrego make-upu moze od ciebie wymagac zastosowania nawet kilku preparatow.Niewykluczone, ze bedziesz musiala uzyc podkladu, pudru, korektora, a nawet bazy.

Swietliste fluidy
Bardzo wazny jest sposob aplikowania podkladu.Nanosi sie go na skore jak krem, lekko wcierajac, aby go nie bylo widac.Podklad ma tylko ozywic, odswiezyc skore, nie moze sprawiac wrazenia maski.Powinien podkreslac naturalny odcien cery i nie odznaczac sie na niej zbytnio.Twarz musi wygladac promiennie, swiezo.Efekt naturalnosci i lekkosci daje delikatny podklad kremowy o plynnej lub polplynnej konstystencji.Nadaje cerze swietlistosc, pozostawia wrazenie delikatnego polysku.Jesli skora jest zmenczona, szarawa, podklad trzeba nalozyc na cala powierzchnie twarzy.To ja ozywi.Gdy skora ma zdrowy polysk i ladny kolor, niewielka ilosc podkladu wystarczy naniesc na srodek twarzy ( np. na czolo, nos, brode ) i delikatnie go rozetrzec na partie zewnetrznie.

Korekta doskonala
Dobrym pomyslem jest uzycie bazy, ktora pomaga ukryc pewne niedoskonalosci. Wygladza ona skore, ladnie rozswietlajac twarz.Naklada sie ja zamiast podkladu, bezposrednio na krem, albo pod podklad dla wzmocnienia efektu.Aby zatuszowac ciemne podkowki pod oczami, trzeba siegnac po korektor.Powinien byc jasniejszy od podkladu ( w tej samej tonacji kolorystycznej ), kremowy, polplynny.Nanosi sie go tylko na te miejsca, ktore sa zaciemnione, i delikatnie rozprowadza od wewnetrzengo do zewnetrznego kacika oka.Wypryski i zaczerwienienia swietnie ukryje korektor bardziej matujacy ( np. w olowku )

*Uzywanie sypkiego pudru nie jest koniecznoscia, pod warunkiem ze po nalozeniu podkladu twarz wyglada dobrze, jest lekko zmatowiona. Jesli jednak masz tlusta lub mieszana cere, przypudruj miejsc, ktore tego wymagaja: podatne na blyszczenie policzki, swiecacy nos. Naloz puder za pomoca duzego pedzla kilkoma ruchami, kierujac je od srodka twarzy do zewnatrz.Twarz nie powinna byc za mocno wypudrowana, zanadto zmatowiona.Nie mozna tez przesadnie blyszczec.

ZAGRAJ KOLOREM
Niewiele kobiet natura obdarzyla doskonalym zarysem ust i mocnymi, ciemnymi rzesami. Przyjrzyj sie osbie dokladnie i zastanow sie, ktora czesc twarzy chcesz podkreslic. Jesli masz jasna oprawe oczu, siegnij po tusz do rzes.Jesli nie lubisz malowac oczu, podkresl delikatnie usta. Mozesz takze upiekszyc i oczy, i usta, ale zrob to subtelnie.Pamietaj, ze akcenty kolorystyczne zawsze musza byc ledwie zaznaczone.W makijazu naturalnym obowiazuje dyskrecja i minimalizm.

Gama cieni
Cienie do oczu nie sa konieczne, ale umiejetnie zastosowane, moda dodac spojrzeniu glebi, sprawic, ze oczy stana sie bardziej wyraziste.Jesli decydujesz sie ich uzyc, wybierz odcienie prasowane, z aplikatorem, ktory ulatwi ich nalozenie w odpowiedniej ilosci.Mozesz tez siegnac po cienie kremowe, z lekkim polyskiem, ladnie rozswietlajace oko.Na powiekach najbardziej naturalnie prezentuja sie cienie w kolorach ziemi, raczej stonowane: szarawe, popielate, bezowe, jasnopomaranczowe przelamane zlotem, razowawe.Naturalny makijaz nie lubi intenstywnych cieni: turkusowych, niebieskich, zielonych, ciemnobrazowych, grafitowych, czarnych, czerwonych, fioletowych.Cienie naklada sie delikatnie, pamietajac o tym, ze lepiej mniej niz wiecej. Wystarczy kropka koloru wielkosci rodzynki naniesiona na srodek powieki.

Linia w porzadku
Brwi powinny zachowac swoja naturalna linie, co nei znaczy, ze nie mozna ich lekko podkreslic.Warto zaczac od uporzadkowania ich linii.Geste, krzaczaste trzeba uczesac szczoteczka.Bardzi delikatne, jasne mozna lekko przyciemnic kredka do brwi albo brazowym cieniem.Wspanialy efekt daje delikatne natluszczanie wloskow: wzmacnia ich kolor, nadaje leciutki polysk.Mozesz to zrobic specjalnym zelem do brwi lub rzes albo zwykla oliwka.

Swiezosc ponad wszystko
Ladne, wypielegnowane usta wystarczy pokryc blyszczykiem albo balsamem nawilzajacym.Moze to byc blyszczyk bezbarwny, ktory nadajac wargom tylko lekki polysk, sprawi, ze beda wygladac zmyslowo i swiezo.Moze to byc tez blyszczyk transparentny, lekko koloryzujacy.Efekt naturalnosci daja bltszczyki w kolorze swiezych owocow ( malin, truskawek ), a takze lekko rozowe, lososiowe, brzoskwiniowe, bezowe.Jesli masz usta o niezbyt wyraznie zaznaczonym konturze, sprobuj bardzo delikatnie obrysowac je kontorowka ( tak zeby zarys ust byl prawie niewidoczny ), a potejm pomaluje blyszczykiem lub nawilzajaca szminka.Zdecydowanie nieodpowiednie sa kolory ciemne, dajace efekt sztucznosci, zarezerwowane na wieczor ( wszystkie odcienie sliwki, ogniste czerwienie, brazy, fiolety )

*Jesli masz dosyc duze oczy, ich makijaz moze sprowadzac sie do starannego wytuszowania rzes. Namawiam do uzywania maskary w kolorze baklazana, brazowym lub grafitowym. Czarny tusz okazuje sie za mocny, i to nie tylko dla osob o jasnej karnacji.Rzesy po umalowaniu koniecznie rozczesz szczoteczka, aby nie byly sklejone.Wystrzegaj sie efektu sztucznych rzes ( tzw. makijazu filmowego ), dlatego zrezygnuj z uzywania ciezkiej, pogrubiajacej maskary.Jesli lubisz troche mocniej zaakcentowac oczy, zatemperowana kredka zrob cieniutka linie u nasady rzes.Po umalowaniu beda wygladaly na bardziej geste, co optycznie powiekszy oczy.

JESZCZE LADNIEJ
Podpowiedz dla osob, ktore opanowaly sztuke makijazu rzeczywiscie do perfekcji.Twarz bedzie wygladac jeszcze bardziej naturalnie i swiezo, jesli siegniesz po specjalny nablyszczacz albo roz.

Pozadany polysk
Twarz bez podkladu najczesciej jest matowo - transparentna,z widocznym zywym bluskiem skory.Taki polysk mozesz uzyskac, stosujac preparat nablyszczajacy i rozswietlajacy skore.Niewielka ilosc kosmetyku ( najlepiej w kremie ) lekko rozetrzyj na kosciach policzkowych albo pod brwiami.Nanosc palcem lub gabka, rozcierajac wczesniej na dloni

*Rumieniec odmladza twarz, dodaje jej dziewczecosci. Ozywia karnacje, podkresla rysy. Dzieki rozow w kremie uzyskasz efekt jak najbardziej zblizony do naturalnego.Najlepiej naloz go na podklad, tak, aby dokladnie wtopil sie w skore, stajac sie prawie niewidoczny ( wtedy przypomina naturalny odcien skory ).Odrobine rozu nanos na srodek policzkow albo na kosci policzkowe, delikatnie go rozcierajac.Bez obaw siegaj po roz w odcieniu zlota, brzoskwini, rozowy a takze lekko bezowy.Stosowanie rozu nie jest konieczne, jesli twarz jest sniada lub w naturalny sposob nabiera rumiencow.

Starannie zrobiony, naturalny makijaz jest niemal niewidoczny, ale sprytnie podkresla zalety i ukrywa wady urody.Ladna skora to podstawa naturalnego makijazu.Dlatego jesli nie masz nieskazitelnej cery, bardzo wazne jest dobranie podkladu, korektora i pudru.


No to by bylo na tyle, ale sie naprzepisywalamMam nadzieje ze Wam sie to przyda i jakos pomoze
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:10   #82
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

Destiny kochana jesteś, super ten artykuł
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:23   #83
niezzdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar niezzdecydowana
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 62
Dot.: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

moze to wam sie przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 407BIS.JPG (30,2 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz 2.jpg (13,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz 4.jpg (22,2 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny4.jpg (37,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Versace bbt SS 008.jpg (23,9 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz zarabisty.JPG (4,6 KB, 170 załadowań)
niezzdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:52   #84
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: MAKIJAZ NIEWIDOCZNY

Nie ma za co dziekowac JoeyPoprostu podzielilam sie swoja wiedza
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:51   #85
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Delikatne, naturalne makijaże

Wiele z nas lubi podkreślać urodę tak, aby efekt końcowy był maksymalnie naturalny i dziewczęco świeży. Teoretycznie taki makijaż powinien banalnie prosty w wykonaniu i przede wszystkim błyskawiczny. Jednak wbrew temu, im efekt naturalniejszy, tym czasochłonniejszy Kosmetykami pomocnymi w wykonaniu takiego makijażu są: mascara, pastelowy cień, ewentualnie czarna kredka, lekki rozświetlajacy podkład, róż, puder rozświetlający i delikatny, cielisty błyszczyk.
Poniżej kilka propozycji dla zwolenniczek delikatności. Od brunetek, poprzez blondynki, aż do rudych
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:53   #86
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Delikatne, naturalne makijaże

c.d.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:56   #87
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Delikatne, naturalne makijaże

c.d.2
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:58   #88
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Delikatne, naturalne makijaże

c.d.3
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 22:01   #89
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Delikatne, naturalne makijaże

c.d.4
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 22:03   #90
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Delikatne, naturalne makijaże

c.d.5
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.