Chanel, Coco Mademoiselle - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 12:47   #121
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

O kuźwa to stare! Mogę dostać po nich jakiejś alergii lub coś w tym stylu? Ech ja to mam pecha...Ale zapach jest w porządku, to dziwne skoro są z 2002 r.
Ale trochę się pocieszyłam Jeśli sprawdzałaś mój kod na cosmetic wizard to słyszałam, że ta strona jest mało rzetelna. Parę dziewczyn się już wypowiadało na ten temat na różnych forach. Polecono mi stronę checkcosmetic i tam jest napisane, że rok produkcji mojej Coco to grudzien 2010 Ogólnie trochę mnie to uspokoiło i ta wersja zdecydowanie lepiej mi pasuje hehe :P W każdym razie nie będę się już ich czepiać, myślę, że trochę przesadziłam z tymi frędzlami, parę tam jest ale one tylko się pojawiają jak porządnie wstrząsnę i są malutkie, i później za chwilkę już ich nie widać, ale ja już jestem strasznie przewrażliwiona na tym punkcie, bo tyle się nasłuchałam o podróbach. Może w drodze do mnie się przegrzały czy coś...Trudno powiedzieć:/Ale dzięki Ci serdeczne za pomoc!

Edytowane przez EwaLuna
Czas edycji: 2011-06-05 o 14:43
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 12:31   #122
Zofija91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 56
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Ja tylko płaczę co noc, że one są takie drogie. Dwa razy kupiłam je "z nalewaka", ale za każdym razem pachniało inaczej, no i wiadomo, ze to nie to samo. Teraz się znowu napaliłam, bo uwielbiam Keirę, a ta nowa reklama jest po prostu boska zakochałam się w niej (w Keirze, w reklamie, w perfumach też). Może się poświęcę i kupię, ale jeszcze ze sobą muszę powalczyć. Jak wygra Keira, to może już niedługo się zaopatrzę w tę pachnącą cudowność
Zofija91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:07   #123
lilka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Super zapach, też walczę sama ze sobą bo mam za dużo flakonów w domu, ale w te wakacje kupię (jestem na odwyku perfumowym i ostatnią flaszkę kupiłam w sierpniu ubiegłego roku - chyba należy mi się nagroda ). Kusi mnie wersja twist and spray - fajna do torebki. Reklamy Coco Mademoiselle są rzeczywiście cudne, chociaż bardziej od tej nowej podobała mi się jednak ta z piosenką Joss Stone Love. Pozdrawiam miłośniczki zapachu .
lilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 13:16   #124
keineproblem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

http://allegro.pl/chanel-coco-mademo...647601811.html - pewnie podrorbka no nie ? ciekawa jestem jak by sie trzymala . Mialam pare razy orginal - jestem wielka fanka tych perfum ale sie natknelam na ta oferte i z ciekawosci chcialam wytestowac i porownac - cena w porzadku (wiadomo) wiec co szkodzi co Wy na to ?
keineproblem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 13:27   #125
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez keineproblem Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/chanel-coco-mademo...647601811.html - pewnie podrorbka no nie ? ciekawa jestem jak by sie trzymala . Mialam pare razy orginal - jestem wielka fanka tych perfum ale sie natknelam na ta oferte i z ciekawosci chcialam wytestowac i porownac - cena w porzadku (wiadomo) wiec co szkodzi co Wy na to ?
tak, to jest podrobka. i szczerze mowiac, nie obchodzi mnie jej trwalosc, podrobki zwalczam, nie przyczyniam sie do zwiekszania popytu na nie.
125 zl za podrobe nie jest w porzadku, w zadnym wypadku.
co szkodzi? moze to, ze wspierasz przestepczosc w ten sposob?
i co my na to, juz chyba wiesz.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 08:23   #126
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Dokładnie, to na 100 % podróbka, za taką cenę nie da się kupić tych perfum. Nie wiadomo z jakiego są źródła, czy nie będą uczulać itp. Z resztą rzeczywiście to wspieranie przestępstwa, dzięki ludziom, którzy naiwnie się na to nabierają, interes się kręci i allegro jest wręcz przepełnione nieuczciwymi sprzedawcami.
Jeżeli nie chcesz wydawać takich pieniędzy, proponuję albo inny zapach, albo zamiennik, np z FM czy innej firmy, który podobnie pachnie i zapłacisz pewnie mniej niż połowę ceny, która jest proponowana za tą podróbkę.
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 11:28   #127
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dokładnie, to na 100 % podróbka, za taką cenę nie da się kupić tych perfum. Nie wiadomo z jakiego są źródła, czy nie będą uczulać itp. Z resztą rzeczywiście to wspieranie przestępstwa, dzięki ludziom, którzy naiwnie się na to nabierają, interes się kręci i allegro jest wręcz przepełnione nieuczciwymi sprzedawcami.
Jeżeli nie chcesz wydawać takich pieniędzy, proponuję albo inny zapach, albo zamiennik, np z FM czy innej firmy, który podobnie pachnie i zapłacisz pewnie mniej niż połowę ceny, która jest proponowana za tą podróbkę.

Zamienił stryjek siekierę na kijek


... Ewo, a FM, to nie podróby - Twoim zdaniem

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2011-07-30 o 11:29
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 08:25   #128
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Nie jest to wspieranie przestępstwa, bo te firmy działają legalnie i ich produkty nie są dokładnym odwzorowaniem zapachu (wiem, bo wąchałam różni się dość znacznie) myślę, że są po prostu "zainspirowane" danymi zapachami. Nie ma też tego ryzyka, że pochodzą z niewiadomego źródła, że nie ma informacji kto je wyprodukował, gdzie i z jakich składników. A podróbka ma identyczną nazwę, pudełko i najprawdopodobniej bliżej nieokreślony zapach. A cenę wygórowaną. Kupujący w tym momencie jest wprowadzony w błąd, bo kupuje inny produkt niż ten zadeklarowany przez sprzedawcę.
Ja osobiście nie posiadam żadnych "zastępczych" zapachów Coco, ale mam jeden z "La rive", który myślę, że też już wcześniej gdzieś wąchałam i jestem całkiem zadowolona, za cenę 20zł mam taki produkt, za jakich zapłaciłam. Nikt mnie nie oszukiwał i nie próbował wcisnąć, że jest to coś innego niż było.
I oczywiście jest to moje zdanie, nikt nie musi się ze mną zgadzać.
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 09:34   #129
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Nie jest to wspieranie przestępstwa, bo te firmy działają legalnie i ich produkty nie są dokładnym odwzorowaniem zapachu (wiem, bo wąchałam różni się dość znacznie) myślę, że są po prostu "zainspirowane" danymi zapachami. Nie ma też tego ryzyka, że pochodzą z niewiadomego źródła, że nie ma informacji kto je wyprodukował, gdzie i z jakich składników. A podróbka ma identyczną nazwę, pudełko i najprawdopodobniej bliżej nieokreślony zapach. A cenę wygórowaną. Kupujący w tym momencie jest wprowadzony w błąd, bo kupuje inny produkt niż ten zadeklarowany przez sprzedawcę.
Ja osobiście nie posiadam żadnych "zastępczych" zapachów Coco, ale mam jeden z "La rive", który myślę, że też już wcześniej gdzieś wąchałam i jestem całkiem zadowolona, za cenę 20zł mam taki produkt, za jakich zapłaciłam. Nikt mnie nie oszukiwał i nie próbował wcisnąć, że jest to coś innego niż było.
I oczywiście jest to moje zdanie, nikt nie musi się ze mną zgadzać.
Po części masz rację, oczywiście, że lepiej kupić zamiennik świadomie niż zapłacić kupę kasy za podróbę...
Ale keineproblem wie, że to wstrętna podróba a i tak jako wierna fanka tego zapachu chce je kupić, z ciekawości , ja tam z dwojga złego też wolałabym wodę z wiadomego pochodzenia, zamiennik
I to jest właśnie świadome wspieranie przestępczości
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 12:30   #130
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

To może i ja wtrącę swoje trzy grosze mam zero tolerancji dla kupowania takowych podrób (oczywiście jeśli ktoś jest świadomy, że to podróba i nadal chce ją kupić ) tak samo sprawa się ma z FM i innymi tego typu zamiennikami! Przecież oni w tym FM mają takie karteczki ze zdjęciami flakonów (oryginalnych) i przypisanymi im numerami swoich perfum, to nie oszustwo? Ja miałam taką sytuację, jak byłam w pierwszej klasie liceum, że mnie "koleżanka" która rozprowadzała FM namówiła na flaszkę mówiąc, że to są oryginalne perfumy, proponowała mi Euphorię (nie mówiła że to zamiennik, czy coś podobnego do Euphorii, tylko Euphoria i już) a że ja się kompletnie na perfumach nie znałam, to kupiłam od niej. Do tej pory czuję się oszukana i już nigdy w życiu nie kupię nic podobnego (dodam jeszcze, że ta ich Euphoria to była raczej EŁFORJA, z oryginałem nie miała wiele wspólnego :P )

A wracając do Coco M, to sama ten zapach uwielbiam, ale jak do tej pory własnej flaszki się nie dorobiłam, mam za to 30-stkę Diesel Fuel for Life, które pachną na mnie łudząco podobnie do kokochy i dobrze mi z nimi
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 14:17   #131
Estell
Rozeznanie
 
Avatar Estell
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
To może i ja wtrącę swoje trzy grosze mam zero tolerancji dla kupowania takowych podrób (oczywiście jeśli ktoś jest świadomy, że to podróba i nadal chce ją kupić ) tak samo sprawa się ma z FM i innymi tego typu zamiennikami! Przecież oni w tym FM mają takie karteczki ze zdjęciami flakonów (oryginalnych) i przypisanymi im numerami swoich perfum, to nie oszustwo? Ja miałam taką sytuację, jak byłam w pierwszej klasie liceum, że mnie "koleżanka" która rozprowadzała FM namówiła na flaszkę mówiąc, że to są oryginalne perfumy, proponowała mi Euphorię (nie mówiła że to zamiennik, czy coś podobnego do Euphorii, tylko Euphoria i już) a że ja się kompletnie na perfumach nie znałam, to kupiłam od niej. Do tej pory czuję się oszukana i już nigdy w życiu nie kupię nic podobnego (dodam jeszcze, że ta ich Euphoria to była raczej EŁFORJA, z oryginałem nie miała wiele wspólnego :P )

A wracając do Coco M, to sama ten zapach uwielbiam, ale jak do tej pory własnej flaszki się nie dorobiłam, mam za to 30-stkę Diesel Fuel for Life, które pachną na mnie łudząco podobnie do kokochy i dobrze mi z nimi
Mnie też parę lat temu pani sprzedająca wmawiała, że to dokładnie to samo. Cena jest niska tylko dlatego, że nie ma flakonika.
Co za bzdura
Estell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 11:53   #132
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez keineproblem Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/chanel-coco-mademo...647601811.html - pewnie podrorbka no nie ? ciekawa jestem jak by sie trzymala . Mialam pare razy orginal - jestem wielka fanka tych perfum ale sie natknelam na ta oferte i z ciekawosci chcialam wytestowac i porownac - cena w porzadku (wiadomo) wiec co szkodzi co Wy na to ?
W złe miejsce trafiłaś.

Tu rzeczywiście spotkasz wielu fanów różnych zapachów, nie tylko Coco M, ale żadnego takiego, który nabywałby podróbę, bez względu na powód, bo tu takich nie ma.

Tutaj dla nas, takie twory to syf. I tyle. Amen.

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość

Zamienił stryjek siekierę na kijek

Albo, jak to mówi mój znajomy, zamienił wujek siekierkę na ch...k. W tym przypadku bardziej pasuje.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:29   #133
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

A to po jakiej cenie najtaniej kupi się Coco?
Wszyscy się tak zachwycają tym zapachem, że chociaż w próbki muszę zainwestować
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:36   #134
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
A to po jakiej cenie najtaniej kupi się Coco?
Wszyscy się tak zachwycają tym zapachem, że chociaż w próbki muszę zainwestować
Próbka - ok 8 - 9 pln na allegro (edp). Gorąco polecam - nigdy nie lubiłam zapachów chanel, ale kiedy poznałam ten, rozumiem fenomen - kwintesencja klasy.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:52   #135
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Próbka - ok 8 - 9 pln na allegro (edp). Gorąco polecam - nigdy nie lubiłam zapachów chanel, ale kiedy poznałam ten, rozumiem fenomen - kwintesencja klasy.
byłam przekonana, że nie spotkam już perfum nasączonych większą elegancją niż la perla j'aime la nuit, ale widzę, że jednak musze spróbować

A czy jest możliwośc kupienia jakiejs mniejszej wersji coco do 150 zł?

a zamiennik fm coco probowal ktos?

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2011-08-01 o 19:03
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:07   #136
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
byłam przekonana, że nie spotkam już perfum nasączonych większą elegancją niż la perla j'aime la nuit, ale widzę, że jednak musze spróbować

A czy jest możliwośc kupienia jakiejs mniejszej wersji coco do 150 zł?

a zamiennik fm coco probowal ktos?
niestety nie - niech mnie lepsi fachowcy poprawią, ale widziałam na allegro nowe 35-tki od ponad 200 pln. Polecam zacząć od próbki. Ja kupiłam 50 -tkę za bodajże ok 250 pln od _jersey_. No i flakon 35-tki jest niezbyt ładny, co może nie jest najistotniejsze, ale dlatego zdecydowałam się na większą pojemność. Możesz też poszukać używki - tylko zweryfikuj najpierw, żeby nie dostać podróbki...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:12   #137
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
byłam przekonana, że nie spotkam już perfum nasączonych większą elegancją niż la perla j'aime la nuit, ale widzę, że jednak musze spróbować

A czy jest możliwośc kupienia jakiejs mniejszej wersji coco do 150 zł?
Miniaturka, TUTAJ czyste perfumy Myślę, że warto, a u sprzedającej już kupowałam i polecam

No i ewentualnie używki, albo 35 ml, trzeba monitorować sytuację.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:38   #138
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Miniaturka, TUTAJ czyste perfumy Myślę, że warto, a u sprzedającej już kupowałam i polecam

No i ewentualnie używki, albo 35 ml, trzeba monitorować sytuację.
Sporo się płaci za opakowanie miniaturki skoro probka 2ml kosztuje ok 8 /9 zł
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:46   #139
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Sporo się płaci za opakowanie miniaturki skoro probka 2ml kosztuje ok 8 /9 zł
Ale tu są czyste perfumy a w próbce masz edp

A o zamiennikach zapomnij jeżeli chcesz poznać oryginalny zapach
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 20:58   #140
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Sporo się płaci za opakowanie miniaturki skoro probka 2ml kosztuje ok 8 /9 zł
Zobacz ile w Sephorze kosztuje 7,5 ml tego specjału to się opłaca przez duże "O"

To czyste perfumy Mikroskopijna kropla pachnie cały dzień.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:10   #141
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

a myslicie ze tutaj sie oplaca kupic?
www.odlewki perfum.pl/linia-damska/69-chanel-coco-mademoiselle-edp.html
?
czy to jakas podpucha moze byc?
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 07:59   #142
M921102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

A ja niestety się nacięłam na tym że edt i edp to są dwa różne zapachy. Przekonana że woda perfumowana będzie się dłużej trzymać kupiłam ją i teraz żałuję, bo nie dam rady jej skończyć, tak mi obrzydła. Chętnie się wymienię na edt
M921102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:57   #143
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Przez dwa lata używałam wersji edp ale znudziła mi się... Teraz zdecydowanie bardziej podoba mi sie wersja edt Jest delikatniejsza, subtelniejsza
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:50   #144
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

ja zakupiłam sobie próbke edt i szczerze?

Nie pasuje mi ten zapach, nie jest taki jakiego się spodziewałam, bo tysiącach komentarzy, w których ludzie sie nim zachwycają ;P

No cóż, chyba mam inne upodobania odnośnie zapachów
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:17   #145
Whisper5
Raczkowanie
 
Avatar Whisper5
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
ja zakupiłam sobie próbke edt i szczerze?

Nie pasuje mi ten zapach, nie jest taki jakiego się spodziewałam, bo tysiącach komentarzy, w których ludzie sie nim zachwycają ;P

No cóż, chyba mam inne upodobania odnośnie zapachów

Przede wszystkim EDT i EDP to różne zapachy... EDT jest bardziej wytrawna i bardziej owocowa,ma też delikatną "męską" nutkę w tle. Woda perfumowana jest słodsza,bardziej kwiatowa (i popularniejsza). Może EDP bardziej przypadnie Ci do gustu.

Oczywiście nie zachęcam bo i tak ku mojej rozpaczy popularność Coco M. nadal rośnie
__________________
I'm waking up to ash and dust,
I wipe my brow and I sweat my rust
I'm breathing in the chemicals...
I'm breaking in, shaping up, checking out on the prison bus...
This is it, the apocalypse.
Whisper5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 21:43   #146
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez Whisper5 Pokaż wiadomość
Oczywiście nie zachęcam bo i tak ku mojej rozpaczy popularność Coco M. nadal rośnie
e, sporo osob tego zapachu nadal nie uzywa . ja na przyklad.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:59   #147
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
e, sporo osob tego zapachu nadal nie uzywa . ja na przyklad.
To zacznij, bo odstajesz od grupy

Hmm, tak mi przyszlo do glowy: czy istnieje jakas meska wersja CM? Jakos zblizone zapachowo czy cusik. Kupilabym
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:46   #148
ChceWolnegoNicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Dlaczego na ten zapach nie ma żadnych promocji ?np w sephorze douglasie zawsze taki drogi jest czy widział ktoś kiedyś ten zapach w promocji? chanel chyba odgórnie zaleca aby trzymać cene?
ChceWolnegoNicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:52   #149
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez ChceWolnegoNicka Pokaż wiadomość
Dlaczego na ten zapach nie ma żadnych promocji ?np w sephorze douglasie zawsze taki drogi jest czy widział ktoś kiedyś ten zapach w promocji? chanel chyba odgórnie zaleca aby trzymać cene?
moze dlatego, ze sie swietnie sprzedaje i bez promocji?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:23   #150
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Chanel, Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez ChceWolnegoNicka Pokaż wiadomość
Dlaczego na ten zapach nie ma żadnych promocji ?np w sephorze douglasie zawsze taki drogi jest czy widział ktoś kiedyś ten zapach w promocji? chanel chyba odgórnie zaleca aby trzymać cene?
Dlatego nie opłaca się kupować regularnie w perfumeriach.Polecam internetowo (zapraszam do watku polecane perfumerie i użytkownicy allegro)
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-19 07:53:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.