Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 06:31   #4261
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

hej
ja dzisiaj sobie porobie zadanka z matmy. ja tez mam juz sprzet na mature: cyrkiel, 2 czarne długopisy i kalkulator
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:16   #4262
Nikolati
Raczkowanie
 
Avatar Nikolati
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 169
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cześć, także w tym roku zdaję maturę – a przynajmniej próbuję Mogę się do was przyłączyć?
__________________

Nikolati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:45   #4263
sowoneul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 69
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Hej A co zdajesz i gdzie chcesz później iść?
__________________
Języki:
rosyjski
chiński
bułgarski/serbski
japoński/koreański
sowoneul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:59   #4264
Nikolati
Raczkowanie
 
Avatar Nikolati
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 169
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Polski P (R?), matematyka P, angielski P, biologia P, wos R.

Co do wyboru kierunku, to nadal nie podjęłam jednoznacznej decyzji... Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobna wydaje mi się dietetyka i do tego różne kursy (typu instruktor fitness itp.). Poza tym być może policja (w pionie kryminalnym)/straż graniczna albo psychologia, ale to już bardziej odległe.
__________________

Nikolati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:16   #4265
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

hej ;] tez w tym roku zdaje mature i z powodu wlasnego niezdecydowania bedzie ciezko bo zdaje strasznie duzo przedmiotow.. przyjmiecie? podczytuje Was od jakichs dwoch tyg ;D
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:16   #4266
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

jasne, a co zdajesz?
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:22   #4267
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

polski podstawa
niemiec podstawa
matma podstawa i roz
angiel podstawa i roz
fiza roz
gegra roz...
najgorzej jak na razie idzie, a raczej nie idzie ;p gegra i niemiec...
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 09:44   #4268
Nikolati
Raczkowanie
 
Avatar Nikolati
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 169
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Ja w końcu zabieram się za matmę... A właśnie, znacie jakieś sprawdzone zbiory zadań (na poziom P)? Słyszałam, że A. Kiełbasy są całkiem niezłe
__________________

Nikolati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:02   #4269
NutkaStylu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 862
Send a message via Skype™ to NutkaStylu
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cześć wszystkim ;*
wstałam, pogram sobie godzinkę () i biorę się za naukę.

Cytat:
Napisane przez Nikolati Pokaż wiadomość
Ja w końcu zabieram się za matmę... A właśnie, znacie jakieś sprawdzone zbiory zadań (na poziom P)? Słyszałam, że A. Kiełbasy są całkiem niezłe
moja matematyczka mówi, że Kiełbasa obecnie nie nadaje się nawet na rozszerzenie, bo zadania nie odpowiadają standardom maturalnym. rozwiązywać zadania można, ale raczej nie ma co liczyć na to, że podobne pojawią się na maturze
NutkaStylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:33   #4270
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Ja wczoraj miałam masę innej roboty, więc z nauki nic nie wyszło...
Za to dzisiaj trzeba trochę nadrobić, np. na sprawdzian z biologii
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 12:16   #4271
Nikolati
Raczkowanie
 
Avatar Nikolati
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 169
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez NutkaStylu Pokaż wiadomość

moja matematyczka mówi, że Kiełbasa obecnie nie nadaje się nawet na rozszerzenie, bo zadania nie odpowiadają standardom maturalnym. rozwiązywać zadania można, ale raczej nie ma co liczyć na to, że podobne pojawią się na maturze
Co człowiek to opinia... Właśnie u mnie, w poprzedniej szkole, matematyczka niemalże na każdej lekcji powtarzała, żeby każdy z nas sobie kupił te zbiory, bo to bardzo dobre przygotowanie, wręcz podstawa i że w trzeciej klasie na pewno będziemy je przerabiać na lekcjach. A w końcu stało się tak, że ja zmieniłam szkołę, ale idąc za jej "dobrą radą", książki (2 części) kupiłam. Właśnie dzisiaj sobie je przeglądałam i sama nie wiem... Może przerobię troszkę więcej to zmienię zdanie albo znajdę coś lepszego (tym bardziej jeśli rzeczywiście nie są zgodne ze standardami)
__________________


Edytowane przez Nikolati
Czas edycji: 2010-10-31 o 12:17
Nikolati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 12:25   #4272
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez Nikolati Pokaż wiadomość
Ja w końcu zabieram się za matmę... A właśnie, znacie jakieś sprawdzone zbiory zadań (na poziom P)? Słyszałam, że A. Kiełbasy są całkiem niezłe
dobre i na podstawe i na roz sa zbiory aksjomatu, tytul :Testy maturalne 2010 ;]
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:20   #4273
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

NutkaStylu to znaczy, że te zbiory są jakie? Za trudne, za łatwe? U mnie to ciągle się z nich korzysta. Ja chyba jednak się wybiorę na korepetycje z matematyki bo mi beznadziejnie idzie a ta matura zapewne to potwierdzi. W ogóle nie mogę się skupić, ciągle senna jestem, chyba pójdę do lekarza, bo przez złe samopoczucie nie jestem w stanie się uczyć.
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:30   #4274
NutkaStylu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 862
Send a message via Skype™ to NutkaStylu
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez Nikolati Pokaż wiadomość
Co człowiek to opinia... Właśnie u mnie, w poprzedniej szkole, matematyczka niemalże na każdej lekcji powtarzała, żeby każdy z nas sobie kupił te zbiory, bo to bardzo dobre przygotowanie, wręcz podstawa i że w trzeciej klasie na pewno będziemy je przerabiać na lekcjach. A w końcu stało się tak, że ja zmieniłam szkołę, ale idąc za jej "dobrą radą", książki (2 części) kupiłam. Właśnie dzisiaj sobie je przeglądałam i sama nie wiem... Może przerobię troszkę więcej to zmienię zdanie albo znajdę coś lepszego (tym bardziej jeśli rzeczywiście nie są zgodne ze standardami)
Porozwiązywać można, nie powiem, że nie, ale mamy 6 miesięcy do matury, matematyczka, do której chodzę na korki powiedziała, że w tym momencie trzeba zadać sobie pytanie, czy chcemy się jeszcze czegoś nauczyć, czy dobrze zdać maturę

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
dobre i na podstawe i na roz sa zbiory aksjomatu, tytul :Testy maturalne 2010 ;]

ich zaletą jest przede wszystkim to, że są podzielone na podstawę i rozszerzenie, ktoś, kto zdaje tylko podstawę nie musi płacić za treści rozszerzone (tak jak jest to np w przypadku Kiełbasy).
chociaż ich wygląd przeraża

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Flossy15 Pokaż wiadomość
NutkaStylu to znaczy, że te zbiory są jakie? Za trudne, za łatwe? U mnie to ciągle się z nich korzysta. Ja chyba jednak się wybiorę na korepetycje z matematyki bo mi beznadziejnie idzie a ta matura zapewne to potwierdzi. W ogóle nie mogę się skupić, ciągle senna jestem, chyba pójdę do lekarza, bo przez złe samopoczucie nie jestem w stanie się uczyć.
duuuuuża część zadań wykracza nawet poza program rozszerzenia.
jeżeli ktoś ma czas to na pewno warto porozwiązywać też trudniejsze zadania, ale nie oszukujmy się, w tym momencie dla 99% z nas najważniejsze jest zdać dobrze maturę
NutkaStylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:45   #4275
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Nutko - z czego jeszcze korzystasz prócz Aksjomatu?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:12   #4276
NutkaStylu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 862
Send a message via Skype™ to NutkaStylu
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
Nutko - z czego jeszcze korzystasz prócz Aksjomatu?
Czytałam, gdzieś w necie recenzję, że jak ktoś przerobi dokładnie Aksjomat bez problemu zda maturę z dobrym wynikiem. Nie pamiętam teraz, gdzie to czytałam, ale poszukam i postaram się wkleić link
W szkole korzystam z testów Operonu, chociaż nie jestem przekonana do tego wydawnictwa przerobiłam bardzo dużo zadań.
Oczywiście mam też zbiory Kiełbasy, ale pisałam już, że zadania nie są typowo maturalne.

W ogóle narazie nie mogę się zmobilizować do nauki przedmiotów, które są mi najbardziej potrzebne w rekrutacji, a spędzam masę czasu nad niemieckim i polskim
NutkaStylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:17   #4277
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez NutkaStylu Pokaż wiadomość
Czytałam, gdzieś w necie recenzję, że jak ktoś przerobi dokładnie Aksjomat bez problemu zda maturę z dobrym wynikiem.
ja slyszalam tak o Kielbasie ale szczerze mowiac, nie lubie tego zbioru

musze sobie kupic te piekielne testy z Aksjomatu
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:27   #4278
NutkaStylu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 862
Send a message via Skype™ to NutkaStylu
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
ja slyszalam tak o Kielbasie ale szczerze mowiac, nie lubie tego zbioru

musze sobie kupic te piekielne testy z Aksjomatu
TŻ mi mówił, że u niego w klasie był chłopak, który w wakacje przed maturą rozwiązał wszystkie zadania z Kiełbasy nie wiem, czy pozapominał, czy zjadł go stres, czy nie do końca przerobił wszystko, ale maturę zdał na niecałe 50%

Ja muszę kupić sobie jakieś zbiorki do fizyki, ale nie za bardzo jest w czym wybierać
NutkaStylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:31   #4279
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez NutkaStylu Pokaż wiadomość
TŻ mi mówił, że u niego w klasie był chłopak, który w wakacje przed maturą rozwiązał wszystkie zadania z Kiełbasy nie wiem, czy pozapominał, czy zjadł go stres, czy nie do końca przerobił wszystko, ale maturę zdał na niecałe 50%

Ja muszę kupić sobie jakieś zbiorki do fizyki, ale nie za bardzo jest w czym wybierać
nie wiem co bym zrobiła gdybym po rozwiązaniu tyyylu zadań zdała mature na 50%
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 15:33   #4280
NutkaStylu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 862
Send a message via Skype™ to NutkaStylu
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
nie wiem co bym zrobiła gdybym po rozwiązaniu tyyylu zadań zdała mature na 50%
ja nie wiem, jak po rozwiązaniu tylu zadań można zdać maturę na 50 %
może koleś tylko mówił, że tyle rozwiązał, nikt nie stał nad nim i go nie pilnował
NutkaStylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:40   #4281
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

a ja go rozumiem doskonale, w zeszłym roku rozwiązywałam masę zadań z matematyki, rozwiązywałam je dobrze, a i tak pod koniec roku musiałam poprawiać się na 3.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 16:03   #4282
Kiniaa92a
Zakorzenienie
 
Avatar Kiniaa92a
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 853
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Ooo, ciekawy wątek ja zdaję Polski-podstawa, matematyka-podstawa, angielski-podstawa i wos-podstawa lub rozszerzenie Doszłam do wniosku, że zdaję tylko te przedmioty, które będą mi potrzebne
Miasta z uczelnią jeszcze nie wybrałam, ale kierunkiem najprawdopodobniej będzie praca socjalna

I przy okazji zapraszam wszystkie tegoroczne maturzystki do udziału w moim wątku studniówkowym
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479261
Kiniaa92a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 16:11   #4283
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Ja mam i Kiełbasę i Aksjomat który robię głównie w szkole, Kiełbasę tak w domu jak mam czas. Ile ludzi tyle opinii ale z tego co czytałam to zawsze napotykałam się na dobre opinie obu zbiorów. Moim zdaniem z K jest za dużo małych zadanek w których tylko trzeba podstawić do wzoru i jak na liczbę zadań wcale nie jest tego dużo, bo nie wiem czy tylko ja tak mam że zadania robię w błyskawicznym tempie. Ofc jest parę zadań które nijak nie mogłam ruszyć. Ogólnie nie narzekam, a jak wyjdzie na maturze to się okaże. Mam nadzieję że będzie więcej niż te 50%

Siedzę na tym nieszczęsnym angielskim i umieram.. We wt mam do napisania dwa spr z ang z dwóch różnych działów z milionem słówek i 5 czasów na wykucia co jest moją zmorą. A do tego jeszcze spr z niemca , a ja najchętniej to pouczyłabym się gejcy

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiniaa92a Pokaż wiadomość
Ooo, ciekawy wątek ja zdaję Polski-podstawa, matematyka-podstawa, angielski-podstawa i wos-podstawa lub rozszerzenie Doszłam do wniosku, że zdaję tylko te przedmioty, które będą mi potrzebne
Miasta z uczelnią jeszcze nie wybrałam, ale kierunkiem najprawdopodobniej będzie praca socjalna

I przy okazji zapraszam wszystkie tegoroczne maturzystki do udziału w moim wątku studniówkowym
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479261
Witam imienniczkę
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:04   #4284
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

co za cisza, wszystkie się uczą?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:14   #4285
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Ja się basenowałam ^^ Właśnie wrociłam i zaglądam co w biologii słychać
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:19   #4286
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

a ode mnie właśnie wyszli goście - w tym rodowity włoch *___* muszę się zacząć uczyć włoskiego
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:32   #4287
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

U lala Wcale się nie dziwie ^^
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:42   #4288
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

niby rozumiałam 90% tego co mówi, bo albo zbliżone do hiszpańskiego albo wynikało z kontekstu, ale wszystko co chciałam powiedzieć musiała tłumaczyć jego dziewczyna, moja przyrodnia siostra a włoski podobno jest dość prosty, więc po maturze kursik
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:44   #4289
alice333
Rozeznanie
 
Avatar alice333
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 885
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
a ode mnie właśnie wyszli goście - w tym rodowity włoch *___* muszę się zacząć uczyć włoskiego
Widzę, że nie tylko u mnie nalot rodziny. Ode mnie odjechali godzinę temu i zaczęłam się uczyć.
Rosiek, a z jakich zbiorów do fizy korzystasz teraz. Bo jeżeli dobrze kojarzysz zdajesz te same przedmioty co ja tylko inny język obcy.
alice333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:46   #4290
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011! Czesc 3 czyli "Szkołę witamy, lecz wizażu nie opuszczamy"! :D

Cytat:
Napisane przez alice333 Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko u mnie nalot rodziny. Ode mnie odjechali godzinę temu i zaczęłam się uczyć.
Rosiek, a z jakich zbiorów do fizy korzystasz teraz. Bo jeżeli dobrze kojarzysz zdajesz te same przedmioty co ja tylko inny język obcy.
No właśnie z tą fizyką to taka nędza trochę. Mam przekserowany Zbiór prostych zadań z fizyki Chyli i Pytania testowe z wyd. Kram. I to w sumie tyle, ale wciąż szukam czegoś fajnego.

u mnie goście byli wczoraj, dzisiaj i jutro też będą
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.