Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Który zapach wybrać - mikołajkowy dylemat
CHANCE 10 24,39%
ALLURE 13 31,71%
MADEMOISELLE 18 43,90%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-20, 18:41   #151
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Ja też jestem maniaczką "perfumową" ......mam całą toaletkę zastawiona perfumami.
Od 6 lat w stałej kolekcji muszę mieć Dolce Vita i J'adore DIORA ( znów zakupiłam 100 ml Dolce Vita )

Oprócz tego mnóstwo innych trafionych bądź mniej trafionych. Czasami były to całkowite porażki jak np. słynna w owym czasie Coco Chanel Mademoiselle...wrrrr ...mega migreną zakończony zakup.

Uwielbiam kupować perfumy i nie moge sie im oprzec po wejsciu do perfumerii.
Jutro jadę na kolejne polowanie.....ciekawe czym to się skonczy ?
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 18:52   #152
mag:)
Raczkowanie
 
Avatar mag:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 92
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Eclat d'Arpege...moja miłość , wprawdzie romans trwa dopiero od roku, ale to na pewno będzie dłuższy związek! Kiedyś przez dłuższy czas używałam Emporio Armani i wracam do niego na wiosnę.
__________________
codziennie:
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
mag:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 18:54   #153
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Prawdę mówiąc zawsze staram się być indywidualistką i potrafię udawać że mi się coś nie podoba tylko dlatego że jest modne Dlatego bardzo zła jestem że dolce&gabbana light blue jest tak popularna bo jej się oprzeć nie mogę - po prostu to mój zapach i już. Ostatnio dostałam jeszcze próbkę Max Mara i też jest niezła Ale do d&g mam jakiś sentyment i zawsze ją rozpoznaję na ulicy
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 19:06   #154
kaliope01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kaszuby!!!
Wiadomości: 49
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Ja mam cztery, którym jestem wierna: Puma Flowing, Carolina Herrera 212, Boss Woman, Gucci Rush. Kocham te zapachy...
kaliope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 21:38   #155
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Zdecydowanie klasyczny Angel i Still J.Lo. Lubie tez rozowa Pume.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 21:44   #156
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: kto się zna na perfumach? :D

Cytat:
Napisane przez Joey
Dziewczyny, właśnie wróciłam z Douglasa i Sephory. Wzięłam liste perfum które polecałyście i sprawdzałam to co było. Przywklekłam ze sobą pelno podpisanych papierków. I jestem lekko podłamana, bo widocznie na tym swiecie nie istnieją perfumy, które by mnie zachwyciły i w których bym się zakochała i uważała ,że są cudowne i tak dalej.
Ja potwierdze, ze trudno na sile znalezc perfumy. U mnie wiekszosc to przelotna fascynacja (tak bylo z BabyDoll, Sensi, Lolitą) Az pewnego grudniowego wieczoru wyprobowalam Cristobal Balenciagi i mnie trafil (piorun sycylijski ) Siedzialam w kawiarence i wachalam nadgarstek chyba co 5 sekund To moj ukochany, cieply, wspanialy zapach. Pech chcial, ze tydzien pozniej nie bylo go juz w perfumieriach (zostal wycofany) Zostaje mi wiec kupno w internecie..
Obecnie kupilam sobie Dune, ale to juz nie ta klasa co Cristobal (jak dla mnie oczywiscie) Zbieram juz na Balenciage..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 21:56   #157
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: kto się zna na perfumach? :D

Masz rację, ja też mam coś takiego. Wywącham coś na kimś, albo psiknę się jakąś przypadkową próbką i już... koniec... najgorzej jest jeśli coś wywąchane na kimś na mnie nie pachnie już tak pięknie, wtedy mam złamane serce
Faktycznie Cristobala w zwykłej perfumerii już raczej się nie trafi - nawet w tych małych niesieciowych nie widziałam. Ja pamiętam moment jak Cristobal się pojawił w perfumeriach. Wąchałam go razem z przyjaciółką i jej się spodobał od razu, mnie mniej, ale z czasem zmieniłam zdanie. Kurczę, chcialabym go jeszcze kiedyś na zywo powąchać... jakoś żadna koleżanka nie używa, nie ma jak powąchać nie ukrywam, że słabo pamiętam, kojarzę ino że był z grupy tych cięższych i bogatych...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 22:09   #158
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

ja lubię chanel chance, i issey miyake
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 22:33   #159
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: kto się zna na perfumach? :D

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Kurczę, chcialabym go jeszcze kiedyś na zywo powąchać... jakoś żadna koleżanka nie używa, nie ma jak powąchać nie ukrywam, że słabo pamiętam, kojarzę ino że był z grupy tych cięższych i bogatych...

Racja, bardzo bogaty zapach - dla mnie jest w nim wszystko, czego oczekuje od perfum. Bardzo cieple, otulajace, ale takze 'namietne' i mlodziencze mimo calej tej dostojnosci I cos, co cenie ponad wszystko: gdy juz klade sie spac, nadal wyczuwam ostatnia nute Pamietam tez, ze moja mama byla nim zachwycona (a jej rzadko co sie podoba) Alez zaluje, ze wtedy ich nie kupilam!! Ale byla juz prawie Gwiazdka i prezenty zaostaly kupione Co bym dala za jedna mala probeczke! <sigh>
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 22:57   #160
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Ja również zaliczam się do grona maniaczek perfumowych
Mam ich sporo... Ale moje ulubione to: od kilku lat J'adore Diora, a ostatnio Amore Amore Cacharel, Echo Davidoffa, nowa Mania Armaniego i mój ostatni nabytek - Touch of Pink
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 06:23   #161
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Nie dopuszczam myśli, że kiedyś mogłoby mi zabraknąć "mojego" zapachu, którym od kilku lat wciąż jestem zauroczona. A jest to cudna Dolce Vita .

Poza tym non stop chciałabym mieć na toaltece od razu wszystkie następujące flakoniki zapachów, którym także jestem od lat wierna:
- Anais Anais
- Noa
- Lou Lou (na razie Cacharel górą, ciekawe czy ich nowa propozycja przypadnie mi do gustu, bo Gloria mi nie podpasiła)
- Magie Noire
- Kenzo Słonik
- Joop Femme
- "Boucheron" Boucherona

To są moje sztandarowe pozycje. Ale w najbliższym czasie ruszam na łowy by ocenić niektóre nieznane mi zapaszki polecane przez Wizażanki . BTW moimi pierwszymi zapachami były klasyczna Paloma Picasso i Byzance Rochas, kiedyś na pewno do nich wrócę.
Pozdrawiam gorąco.


aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 08:16   #162
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Hm ... ja zapachy dobieram do pór roku, pogody i własnego nastroju, czyli także ciuchów
więc mam kilka 100-tek (zestaw podstawowych niezbędników) i kilka rzadziej używanych; a jeśli już zdecyduję się na zapach, to pozostaję przy nim na dłużej. Chociaż nie mogę powiedzieć że na zawsze, bo ostatnio prawie przestałam używać tych, z którymi myślałam że się nie rozstanę nigdy - czyli Diuny i Tendre Poison.

Teraz wśród tych, których używam najczęściej są :
- na dzień, do pracy: kiedyś Dune, teraz Intuition i O de Lancome (jeśli potrzebuję się dobudzić )
- In Love Again (mogłabym pachnieć nim cały czas, ale jest zarezerwowany na lekcje jogi, żeby nie skojarzył mi się z żadną stresową sytuacją życiową, po prostu jest święty )
- na chłodniejsze dni : Alchimie i Black Cashmere na specjalne okazje (mokra i pochmurna jesień > Tendre Poison)
- na duszne letnie upały : Eden
- na inne specjalne letnie okazje : Cristobal albo Safari, no i Opium, wersja klasyczna
- na dni, kiedy muszę "zawalczyć" : Truth

i to by było chyba wszystko ...

a z zapachów, którym byłabym wierna, gdyby tylko były dostępne, wymienię dwa:

- Giordani Gold riflame'a w pierwszej wersji jaka była dostępna w Polsce, gdy jeszcze nie mieli u nas fabryki (w prostym płaskim flakonie z czarnym zamknięciem) - jeden z najtrwalszych zapachów jakie znam, niebywale zmysłowy - ale niestety potem najpierw go rozcienczyli, a potem wypuścili pod tą samą nazwą w nowym flakonie całkiem inną, zupełnie banalną kompozycję w typie "być może" - i za to rozstałam się z produktami oriflame'a, bo uznałam że z pielęgnacją robią pewnie te same tricki :/
- Fidji - chociaż był prościutki, to uwielbiałam go na wakacyjne wieczorki i chętnie bym do niego wróciła

no to tyle moich zeznań
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 11:24   #163
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Jedynym zapachem, któremu jestem jako tako wierna (zdublowałam zakup, co mi sie nie zdarza), jest Dune.Wprawdzie nie używam go wcale od kilku miesięcy, bo mam zbyt wiele bardziej pociągających propozycji zapachowych, to nie wyobrażam sobie go nie mieć.Przywiązałam się do niego bardzo i naprawdę pięknie na mnie pachnie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 12:15   #164
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Boss Intence HB,
J' adore Doira,
Klasyk Marc O' Polo ( różowe),
Romance RL
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 14:24   #165
madzia-lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Tommy Girl
madzia-lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 19:30   #166
wiolka36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Kenzo d'ete jest przepachniutki...
wiolka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 20:57   #167
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Ja uwielbiam CHANEL CHANCE ale uzywam go tylko na specjalne okazje zeby przypadkiem mi sie nie "przejadl", wtedy tez za kazdym razem gdy go wacham z czyms milym mi sie kojarzy
I jest jeszcze kilka zapachow "na co dzien" do ktorych lubie wracac :Pret a Porter, Wink z Avonu, ostatnio zakupilam Summer White i czuje ze zostanie ze mna na dluzej
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 09:06   #168
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Jestem wierna "Dolce vita" Diora, choć na lato zdradzam ją na rzecz "Contradiction" Kleina
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 09:42   #169
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

jestem bardzo niewierna... jeszcze nigdy nie kupilam po raz drugi tych samych perfum.
ale musze powiedziec, ze najbardziej jakos utkwily mi gucci rush... zuzylam buteleczke pare lat temu. teraz ilekroc nie powacham to czuje sie wciaz zaintrygowana... i mysle o powrocie.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 14:41   #170
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Cytat:
Napisane przez Ania888
Kochane dziewczyny
Szukam zapachu o którym będe mogła powiedzieć "tego właśnie szukałam" Szukam czegoś słodkiego z nutą drzeną, piżmem, irysem, czegoś co nie pozwala o sobie zapomnieć i przejś obojętnie. Zastanawiam się nad rochas byzance, alchimie i 5th avenue. Poradzcie coś jeszcze.
Jeżeli zastanawiasz się nad Byzance, to ja może jeszcze dorzucę coś do tego ogródka, bo akurat Byzance było pierwszym oryginałem jaki sobie sprawiłam, ale akurat dla mnie jest to zapach na zimę, a na lato zastanawiałam się pomiędzy Eclat d'Arpege, a Fendi Celebratoin - wygrało Fendi, bo jest bardziej trwałe.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
To nie koniec listy, stopniowo dorzucałam do listy coraz więcej i więcej: Organza Indecence, Black Cashmere Donny Karan, Mania Armaniego - ale tylko ta stara wersja, nowej nienawidzę! Innocent, Escada Collection, Pamplelune Guerlaina, 24 Faubourg Hermesa i Eau de Soir Sisley (pewnie jeszcze by się dało coś do wyliczanki dorzucić).
Poza tym tak jak Smoczyca uwielbiam starą Manię Armaniego !!! (zapowiedziałam mężowi, żeby z ostatnich wojaży zagranicznych nawet się w domu bez niej nie pokazywał i PRZYWIÓZŁ !!!)
A ostatnio dostałam próbkę Eau de Soir Sisley i muszę powiedzieć, że też bardzo, ale to bardzo mi się podoba i nie wiem czy to nie będzie mój następny zakup perfumiarski
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 21:24   #171
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

zdecydowanie - ultraviolet pacco rabbane (przepraszam za ewentualna zla pisownie )
donna karan (DKNY) - women
salvatore ferragamo
puma flowing
hugo boss - deep red

ostatnio zbieram sie w sobie na amor amor carachel'a i be delicious donny karan

pozdrowienia
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 22:11   #172
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

nie moge nie miec na polce samsary i dune, to moje dwa kultowe zapachy, ktorym jestem juz od dluuzszego czasu wierna i rozstawac z nimi sie nie zamierzam nigdy
oczywsicie nie potrafie sie nimi psikac dzien w dzien, nie na kazda okazje sie nadaja, to fakt, ale sa moimi niezbednymi ulubiencami
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 22:23   #173
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Uwielbiam Hugo Boss - Deep Red
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 10:43   #174
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Zakochałam się z wzajemnością w DKNY Woman, przepiękny zapach
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 11:05   #175
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

DKNY be delicious
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 11:15   #176
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Witam
Ja uwielbiam zapach MOSHINO,nie tylko zapach jest super,sama buteleczka jest piękna,nie lubię słodkich perfum,ale latem lubię Elizabeth Arden green,jest taka delikatna i lekka.Salvadore Dali tez jest niczego sobie
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 13:09   #177
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witam
Ja uwielbiam zapach MOSHINO,nie tylko zapach jest super,sama buteleczka jest piękna,nie lubię słodkich perfum,ale latem lubię Elizabeth Arden green,jest taka delikatna i lekka.Salvadore Dali tez jest niczego sobie
Ale który zapach Moschino? Jest ich u nas kilka - oba Cheap and Chic, Couture i najnowszy I Love Love. Wcześniejszych jak klasyczne Moschino czy Oh! de Moschino już raczej ciężko spotkać.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 13:52   #178
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Sorry, że się wcinam nie na temat.
Ola, masz kontakt z Bubu? Ma na targowisku chętną na bazę Lancome. Wysłałam jej SMS-a - ale nie odpowiada... i nie wiem, czy nie ma karty, czy zmieniła nr komórki
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 14:28   #179
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Cytat:
Napisane przez E
Sorry, że się wcinam nie na temat.
Ola, masz kontakt z Bubu? Ma na targowisku chętną na bazę Lancome. Wysłałam jej SMS-a - ale nie odpowiada... i nie wiem, czy nie ma karty, czy zmieniła nr komórki
Dorga E,
miałam do tej pory z Alą stały kontakt, nr telefonu ma bez zmian, nie wiem czy odpowiada. Miałam - bo wczoraj zrobiła mi dość irracjonalną awanturę i chwilowo straciłam ochotę na jakiekolwiek kontakty z nią. Nie wiem czemu nie odpowiada. Moze napisz jej maila? Podałabym Ci jej nr gadu, na którym się regularnie pojawia, ale nie zrobię tego, bo w profilu nie podała, a ja nie chcę ryzykować kolejnych idiotycznych awantur
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 15:06   #180
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Jakiemu zapachowi jesteście wierne i nie pozwala o sobie zapomnieć????????

Olu, ja nawet nie proszę Zresztą GG nie mam i mieć nie będę.
Wysłałam SMS-a z informacją. Jeśli się pojawi - sprzeda zalegający kosmetyk. Jeśli nie - jej wybór.
Biorąc pod uwagę opisaną przez Ciebie sytuację - niepotrzebnie z tą sprawą wyskoczyłam Jednak nie wiedziałam, że tak się sprawy mają Chciałam pomóc, a tu takie "kwiatki"
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.