Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 21:11   #2431
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Więc tym bardziej:
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Insolence EDP, a maleństwo (30ml) L'Instant Magic przyleci po świętach nie mogę się doczekać
Za mną też chodziło Insolence EDP ale chwilowo przestało. Za to dzisiaj psiknęłam sobie w SP Yvresse na nadgarstek i jestem zachwycona. Chyba sobie sprawię po świętach.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
toż to żadna rozłąka
Wiem, że żadna. Ale jednak wolałabym żeby nie było jej wcale. W sumie spędzamy ze sobą niezdrowo dużo czasu, bo w zasadzie cały, ale tak jakoś naturalnie wychodzi i jest dobrze. I w Święta też by mogło tak być.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hosenko, fajne bluzeczki sobie kupiłaś! jak to dostałaś 7 butelek 0,7 metaxy czy źle zrozumiałam?
Myślę, że Hosenka dostała siedmiogwiazdkową Metaxę. Chociaż nie wiem, co oznaczają gwiazdki w Metaxie.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Iiiii tak czytając wypowiedzi sleepy i ice doszłam do wniosku, że strasznie, ale to strasznie potrzebuję kremu Nuxe Nirvanesque, bo ostatnio zaniedbałam pielęgnację i efekty już widzę No ale nie ma to jak wyjść na mocny mróz bez kremu
Ja nie mam jeszcze Nirvanesque. Liczę na to, że znajdę pod choinką w tym ładnym zestawie z kosmetyczką. Ale miałam próbkę i byłam zachwycona.


Miałam napisać kilka słów o różanym Vichy dla Sleepy: no więc po tych kilku dniach używania jestem bardzo zadowolona - krem jest lekki i szybko się wchłania, nie jest tłusty, ale dobrze nawilża i odżywia skórę. Nawilżenie jest mocne, trzyma się długo, zero dyskomfortu. Poza tym skóra gładka i miękka. Za tę cenę warto jak najbardziej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 21:19   #2432
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślę, że Hosenka dostała siedmiogwiazdkową Metaxę. Chociaż nie wiem, co oznaczają gwiazdki w Metaxie.
Ale jestem ciemna, aż mi wstyd! piłam raz czy dwa metaxę, ale jakoś nie zwróciłam uwagi na gwiazdki
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 21:34   #2433
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ale jestem ciemna, aż mi wstyd! piłam raz czy dwa metaxę, ale jakoś nie zwróciłam uwagi na gwiazdki
7 gwiazdek oznacza, że alkohol leżakował 7 lat są jeszcze jakieś bardziej wiekowe, ale to chyba się inaczej znakuje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 21:59   #2434
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
miło, że w końcu do nas zawitałaś i że z mieszkaniem tak szybko wszystko posuwa się do przodu
tęskniłam za wątkiem strasznie.
Cytat:
Napisane przez Organzza
czasem lepiej wyjść bez kremu, niż z takim na bazie wody, bo jak zamarznie, to skutki można odczuwać boleśnie jeszcze przez kilka tygodni
Wstyd się przyznać, ale kompletnie nie mam o tym pojęcia to jaki krem byłby dobry na mróz?
Cytat:
Napisane przez iceflower
Ja nie mam jeszcze Nirvanesque. Liczę na to, że znajdę pod choinką w tym ładnym zestawie z kosmetyczką. Ale miałam próbkę i byłam zachwycona.
Widziałam ten zestaw, wygląda fajnie No i zawsze warto wypróbować krem pod oczy

---
W grudniu średnio mi poszło z odwykiem i zużywaniem. TŻ mnie rozpieszczał , "bo masz urodziny", "bo Gwiazdka", "bo Mikołaj" i niestety sporo przybyło, a zużywać się nie chciało.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 22:06   #2435
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale kompletnie nie mam o tym pojęcia to jaki krem byłby dobry na mróz?
Tłusty ochronny jak Avene Cold Creme.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Widziałam ten zestaw, wygląda fajnie No i zawsze warto wypróbować krem pod oczy
Ja muszę mieć Nirvanesque Enrichie, w zestawie z nim chyba nie ma kremu pod oczy tylko coś innego. Chociaż nie wiem w sumie, bo widziałam ten mój dawno i przelotnie, a potem w oczy mi się rzucał już tylko ten w lżejszej wersji z kremem pod oczy w zestawie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 22:12   #2436
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale kompletnie nie mam o tym pojęcia to jaki krem byłby dobry na mróz?
gęsty, dość tłusty.. tak żeby było czuć, że jest odżywczy w innym przypadku twarz można podrażnić, a w najgorszym odmrozić, odczuwa się pieczenie i może schodzić naskórek.. (moja mama tak kiedyś "zaszalała" z kremem i baaardzo długo odczuwała ten błąd)
dobre są takie ochronne dla dzieci, ale to straszne tłuściochy, mogą się świecić na twarzy lub zapychać, bo najczęściej wody nie zawierają wcale
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 23:20   #2437
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dobry wieczór

Ja dzisiaj miałam piękny dzień - posprzątałam prawie całe mieszkanie, a potem piekłam kilka godzin pierniki. Zostało mi jeszcze na nie dużo ciasta, ale jak mnie zaczął kręgosłup boleć, to się puknęłam w głowę i wsadziłam całą resztę masy do zamrażalnika. Upiekę za tydzień/ dwa, przynajmniej będą świeże, a po chorobę ja mam tak się męczyć, skoro i tak jest tego za dużo...

A jutro baardzo wcześnie muszę wstać i jechać do babci pomóc jej smażyć. Aż mi się odechciewa Wigilii, bo zawsze od pomagania tam boli mnie kręgosłup Ale raz w roku trzeba się przemęczyć, trudno.

Ponieważ tam na wsi internetu nie ma, więc już dziś życzę Wam wszystkim
spokojnych i radosnych Świąt,
odpoczynku od codziennych problemów,
no i żeby wśród prezentów znalazły się także kosmetyki

PS. a w załączniku domek z piernika, który kiedyś zbuduję, jak już stanę się Babą Jagą
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 23:49   #2438
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Faktycznie, pogoda okropna.
Też chciałam żeby było biało jeszcze te kilka dni..
Jak ja nie cierpię gdy jest tak mokro! I tego topniejącego śniegu spod którego wyłaniają się psie kupy

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Co do potraw wigilijnych to u mnie z racji tego, że zarówno ja jak i brat nie przepadamy za udziwnieniami są proste, ale najsmaczniejsze dla mnie dania: ryba (rzadko karp, bo nie lubię, często po grecku i smażona), pierogi z kapustą i grzybami, kapusta z grzybami, barszcz czerwony z uszkami (ja nie jadam, bo lubię tylko "zabielany" śmietaną a takiego "czystego"nie ), ziemniaki z olejem lnianym (czekam na to cały rok ), śledzie (uwielbiam). Na kompot z suszu, albo kutię mam odruch jak ta emotka
Za to w I i II dzień Świąt jest prawdziwa uczta: własne wędliny i mięsa pieczone, sałatki, serniki,makowce...
Ja też bardzo lubię. U mnie w rodzinie tato jest wielkim miłośnikiem śledzi i mnie w młodości zaraził

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Miałam napisać kilka słów o różanym Vichy dla Sleepy: no więc po tych kilku dniach używania jestem bardzo zadowolona - krem jest lekki i szybko się wchłania, nie jest tłusty, ale dobrze nawilża i odżywia skórę. Nawilżenie jest mocne, trzyma się długo, zero dyskomfortu. Poza tym skóra gładka i miękka. Za tę cenę warto jak najbardziej.
Dziękuję Ci bardzo Właśnie zostałam przekonana do zakupu



Jestem przygnębiona... Nie wiem jak minie ten świateczny czas.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
tęskniłam za wątkiem strasznie.
Wątek za Tobą też
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 23:51   #2439
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

sleepy, jesteś śpiochem?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 23:54   #2440
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
sleepy, jesteś śpiochem?
Tak. I najlepiej mi się śpi od 2 do 10
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 06:55   #2441
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Czesć dziewuszki
Ja już na nogach, szybkie śniadamie i zabieram się za sprzątanie i gotowanie bo się nie wyrobię do wieczora
Pewnie będę wpadać w przerwach

Kochanie podziwiam cię że masz tyle energii do pieczenia i gotowania - ja to lubię ale to niezły wyczyn tyle godzin spędzać w kuchni
A domek jest cudowny, jak z bajki

Szkoda że cały śnieg stopniał, było tak bajkowo w zeszłym tygodnu a teraz została jedna ciapa z tego

Korzystając z okazji że już jestem w sieci :

Chciałabym Wam życzyć cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Żeby ten czas był spokojny, magiczny i ciepły, żeby każda z Was była tego dnia szczęśliwa
Życzę Wam zdrowia, pokoju ducha i mnóstwa miłości
No i oczywiście - bogatego dzieciątka i pięknych prezentów, ale nie tylko tych pod choinką! także tych z serca płynących
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 07:24   #2442
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja idę do kina, myślę, że efekt będzie nieporównywalny.
Na pewno, zwłaszcza w wersji 3D
Mnie do kina nie po drodze, ale za to może obejrzę dziś ten film zamiast po raz setny Kevina samego w domu

Dziewczyny, ode mnie też przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia świąteczne:



Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia,
niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.



Zmykam do sprzątania itd.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 08:33   #2443
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Jestem przygnębiona... Nie wiem jak minie ten świateczny czas.
Na pewno nie będzie tak źle, poza tym szybko zleci. Uszka do góry.


Ja również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, Wesołych Świąt.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 08:36   #2444
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja również życzę zdrowych, wesołych Świąt spędzonych w cudownej atmosferze, dużo radości, miłości i wymarzonych prezentów


dla wszystkich lakieromaniaczek http://www.temptalia.com/how-i-organ...-nail-polishes wcale nie macie dużo lakierów
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-12-24 o 08:47
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 09:40   #2445
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Trochę się u mnie działo w ciągu ostatnich dni, już prawie wszystko do mieszkania jest (zostało AGD, ale to przyjemna sprawa ). I spędziłam duużo czasu z TŻ, który mi w tym całym bałaganie dzielnie pomagał.
Bardzo się cieszę, że wszystko już prawie urządzone.
Dobrze, że wreszcie zajrzałaś do nas.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Jestem przygnębiona... Nie wiem jak minie ten świateczny czas.
Ja też, ale trochę mi dziś przeszło. Mam nadzieję, że Tobie też jakoś to wszystko minie.

Dziewczyny, ja także chciałabym życzyć Wam wesołych, spokojnych i ciepłych Świąt, a tym które Świąt nie obchodzą chwili wytchnienia od codziennych spraw.

U mnie już przygotowania pełną parą, teraz mam chwilę przerwy, więc zajrzałam do Was. Wigilijna kolacja będzie spora, bo przychodzą do nas dziadkowie, a potem TŻ i wybieramy się razem na pasterkę.
No i dostałam zaproszenie od rodziców TŻa na obiad drugiego dnia Świąt.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 10:23   #2446
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej, u mnie też już ostatnie przygotowania do Wigilii, domek posprzątany, ciastka ozdobione (ale nie tak ładnie jak te Izy ), zaraz będę się powoli szykować do kolacji. Święta spędzę głównie w drodze, takie niestety uroki dużej rodziny.

Chciałam wam więc złożyć już teraz najlepsze świąteczne życzenia, zdrowych i wesołych Świąt, spędzonych w rodzinnej, ciepłej atmosferze oraz dobrej zabawy w Sylwestra i szczęśliwego wejścia w Nowy, 2010 Rok.


__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 10:25   #2447
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Bez niczego. (w Wigilię mięsa się nie je )
Wiem, dlatego się zdziwiłam, ze bez grzybów- samego ciasta bym nietknęła
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fajne te rybki Wiem, że można robić strzykawką, nawet próbowałam - można oszaleć, bo taki odpowiednio gęsty lukier słabo leci... Te dziewczyny, co robią najładniejsze dekoracje używają rożków z papieru - a ja jakoś nie wyobrażam sobie, że by mi się to w rękach nie rozpadło

W zeszłym roku kupiłam szwagrowi taką płytkę z silikonu chyba - kładzie się ją nad kierownicą (jak się nazywa to z radiem itd w samochodzie?), to się "przelepia" (ale nie jest na klej, nie zostawia śladów) i na to można kłaść kluczyki, komórkę, wszystko się trzyma, nie lata po samochodzie. Ja nie jestem kierowcą, ale siostra później mówiła, że świetny wynalazek

A kilka lat temu wprowadzono pozwolenie na spożywanie mięsa w Wigilię (nie rozumiem czemu). U nas nie je się nie tylko mięsa, ale też nic mlecznego (masła/jogurty itd).
Dzięki, z tego co pamiętam robiłam te dekoracje drugim końcem łyżeczki

Tato ma to coś w samochodzie na telefon- dobrze się zprawdza

Ja też nie rozumiem dlaczego akurat to znieśli zamiast innych nieprzydatnych rzeczy
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przetworów mlecznych nie jemy kilka razy w roku - wg tradycji w mojej "podlaskiej" części rodziny na tym polega post ścisły. Druga część rodziny niechętnie, ale się podporządkowuje - w końcu to tylko dwa razy w roku Choć muszę przyznać, że właśnie wtedy najbardziej mam ochotę na chleb z masłem

Super, choinka, zazdroszczę, u mnie co roku jest wojna o choinkę, bo.... zasłania tacie telewizor. Ale i tak co roku z nami przegrywa i sam musi przetargać drzewko do domu i je ubrać
Post ścisły to jest wg mnie dokładnie 3 posiłki dziennie bezmięsne, bez podjadania między nimi i zero słodyczy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię biały, kwasny barszcz i zupę grzybową

Nigdy nie piję kompotu
U TŻ też się je grzybową i barszcz. Kompotu z suszek też nie lubię jakoś...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nie nie. zupełnie coś innego- gotowane ziemniaki, zmielone orzechy włoskie, natka pietruszki, nie pamiętam czy jajka przypadkiem tam nie ma i to wymieszane obtoczone w bułce i smażone kilka minut, podawane z kapustą
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To jest chyba szerokość w biodrach, czyli dlugość nogawki jedna -tzw. "uniwersalna" Tak uniwersalna, ze muszę skracać - ostatnio chcialam kupić dzwony to się okazało, że prawie całe rozszerzenie musiałabym obciąc
Hm ma 2 wymiary z tego co pamiętam Ja lubię ich dżinsy bo jako jedyne mają modele z normalnym stanem a nie biodrówki, chociaż w tym roku jede nmodel z tych ma nogawki rozszerzane co dla mnei odpada, a drugi to fajne rurki tylko z części od pasa wgórę robią ze mnie klocka bez talii
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
W ogóle uwielbiam wigilijne jedzenie Pierogi z kapustą, grzybową (u mnie nie je się barszczu), karpia w galarecie, śledzie z ziemniakami...

U mnie przed Świętami zawsze jest nerwówka i mocno iskrzy, nie lubię tego napięcia. Ale nagle, 24 grudnia, wszyscy się robią dla siebie mili i trwa to jakiś czas Może to i hipokryzja, ale wolę wierzyć, że to magia świąt i już

Ooo, ja też nie. Tracę czas, łażę po sklepach a koniec końców i tak kupuję w Vertusie, bo mają rozsądne ceny i leżą na mnie jako tako. Ja lubię maksymalnie proste, bez przetarć, ciemne, "dżinsowe" dżinsy, a mam wrażenie, że takich już nie robią

Kupiłam sobie tusz Deborach Mój pierwszy kosmetyk tej firmy i jestem baaardzo pozytywnie zaskoczona
Nie znoszę wszelkich galaretek poza słodkimi w deserach

Ja jestem nerwowa przy każdej okazji kiedy robienie jedzenia staje się najważniejszym punktem dnia- do szału mnie doprowadza robienie fury żarcia która potem się marnuje. Wolę zeby brakło niż było za dużo.

Mój sexy tyłek niestety jest poza wszelkimi krojami spsodni i tylko przypadkowe modele są dobre. Ostatnio z Vero Mody i Only ale teraz mają tylko jakieś rurki getropodobne i chociaż idealne tojak w takich spodniach na zimnie chodzić?? Vertus raz był dobry na mnie, potem zmniejszyli rozmiarówkę i już nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie jesteś inna, ja nienawidzę świąt i od lat nie biorę udziału w tym przedstawieniu.
ja nienawidzę wszystkich wymuszonych zachowań obojętne czy to święta czy nie.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Tak. I najlepiej mi się śpi od 2 do 10
Mi również

Wczoraj przyjechałam z tatą na wieś (mama z siostrami do drugiej babci pojechały).
Zeżarłam całą prawie paczkę koreczków śledziowych "miodzio" ale już jestem głodna. muszę się zapchać herbatką. wczoraj dopółnocy kroiłam warzywa na sałątkę, a babcia już wcześniej zrobiła i ugotowała uszka, oba rodzaje barszczu. takze dzisiaj tylko nam zostały ryby do usma zenia, kotleciki orzechowe i jakieś drobiazgi

Pozdrawiam Was Świątecznie i życzę wszystkiego dobrego, spokoju, pogody i cierpliwoścido rodziny (sobie tegoteż życzę )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 10:28   #2448
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na pewno nie będzie tak źle, poza tym szybko zleci. Uszka do góry.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Ja też, ale trochę mi dziś przeszło. Mam nadzieję, że Tobie też jakoś to wszystko minie.
Dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

dla wszystkich lakieromaniaczek http://www.temptalia.com/how-i-organ...-nail-polishes wcale nie macie dużo lakierów
[/CENTER]

Dobrze, że mi w zupełności wystarcza taka ilość z jednego pudełka


Kochane, róznież składam Wam życzenia świąteczne, oby to był czas radości, spokoju, spędzony w rodzinnej ciepłej atmosferze, pełen uśmiechów i pozytywnych myśli!

__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 11:13   #2449
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hosenko, jak to dostałaś 7 butelek 0,7 metaxy czy źle zrozumiałam?
Nie 7 butelek
Tylko 7mio-gwiazdkową (7*) Metaxę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 11:21   #2450
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Piękna jest radość w Święta,
Ciepłe są myśli o bliskich,
Niech pokój, miłość i szczęście
Otoczy dzisiaj nas wszystkich.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2009-12-24 o 11:22
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 13:11   #2451
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziewczyny również życzę wam Wesołych Świąt takich ciepłych, rodzinnych i góry prezentów od Mikołaja
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 13:15   #2452
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na pewno, zwłaszcza w wersji 3D
Mnie do kina nie po drodze, ale za to może obejrzę dziś ten film zamiast po raz setny Kevina samego w domu
A ja właśnie mam w planach Kevina.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja nienawidzę wszystkich wymuszonych zachowań obojętne czy to święta czy nie.
Dokładnie, tylko że w święta te wymuszone zachowania się potęgują, dlatego na razie siedzę w pokoju i uczę się do egzaminu, a potem zmywam się z domu i niech sami robią to przedstawienie.

Nie chcę zapeszać, ale może TŻ przyjedzie wieczorem na chwilę. Fajnie, bo mam prezenty dla niego.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 13:33   #2453
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

I ja życzę Wam spokojnych, rodzinnych, pełnych ciepła Świąt

Wpadłam do mieszkania po torbę, zaraz przyjedzie TŻ i jedziemy do domu.
W tym roku ominęły mnie wszystkie przygotowania i jak zawsze średnio to lubiłam tak teraz trochę mi tego brakuje
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 14:09   #2454
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja się powoli szykuję: włosy nawinęłam na wałki żeby się ładne ułożyły, makijaż zrobiłam, pazury pomalowane (czerwienią Sensique).
Jedzenie już się gotuje a ja taka głodna jestem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 22:40   #2455
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Z okazji świąt wszystkim starym oraz nowym NK zycze wiele spokoju i czasu dla siebie. Zeby te dni spedzone wsrod bliskich ludzi stały sie czasem odpoczynku,radosci i sily na nowy rok i zyciowe plany. Wiele miłosci, która pomaga przezwyciezac najtrudniejsze,nadzieji ,która pomaga iśc do przodu i wiary,pomocnej gdy droga nie jest łatwa. I oczywiście wielu kosmetycznych radości w nowym roku
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 16:16   #2456
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cześć Gajuśku

Wszystkie zajęte jedzeniem chyba ja się stara, nie obżerać za bardzo, jadłam dzis tylko duże śniadanie i tort orzechowy z popijany kawą
na kolację powtórzę wczorajszy barszczyk z uszkami grzybkowymi

wigilijny makijaż nowym cieniem Gosha wyszedł super, chociaż sam cień z początku mnie niezbyt zachwycił. Ale to iskrzenie na powiece
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 16:25   #2457
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja się uczę, dla mnie święta się skończyły jak TŻ pojechał do domu.
Ale w sumie dwuosobowa wigilia w akademiku na jakimś kawałku białego materiału, świeczkami-podgrzewaczami i Kevinem w telewizji była bardzo fajna.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 17:17   #2458
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja właśnie wróciłam z biesiady u rodzinki. Obżarłam się, popiłam jakiejś domowej wódki i padam

Wczoraj obejrzałam po wigilii Avatar (w wersji angielskiej, bo jedyne napisy po polsku jakie znalazłam były beznadziejne) i muszę przyznać, że film mi się bardzo podobał. To coś w stylu Pocahontas, ale dla dorosłych W kinie na pewno wrażenie będą niesamowite, bo kolory, scenerie i efekty specjalne są na naprawdę wysokim poziomie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 18:21   #2459
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja też niedawno wróciłam do domu.
Wczorajsza Wigilia bardzo się udała, potem przyjechał do nas TŻ, wieczorem przed pasterką wybraliśmy się do jego rodziców, było bardzo miło. Na szczęście nie czułam się mega przejedzona, bo wybraliśmy się jeszcze na długi spacer i spaliłam troszkę, a przy okazji się dotleniłam.
Dziś pora odpocząć, a jutro czeka mnie wiele wrażeń - obiad u rodziców TŻa, po południu jedziemy do jego dziadków, a wieczorem impreza z przyjaciółmi.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 18:24   #2460
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja też niedawno wróciłam do domu.
Wczorajsza Wigilia bardzo się udała, potem przyjechał do nas TŻ, wieczorem przed pasterką wybraliśmy się do jego rodziców, było bardzo miło. Na szczęście nie czułam się mega przejedzona, bo wybraliśmy się jeszcze na długi spacer i spaliłam troszkę, a przy okazji się dotleniłam.
Dziś pora odpocząć, a jutro czeka mnie wiele wrażeń - obiad u rodziców TŻa, po południu jedziemy do jego dziadków, a wieczorem impreza z przyjaciółmi.
Widzę intensywne dni.

Ja na szczeście mam trochę spokoju - wczoraj nigdzie nie byliśmy z rodzicami u rodziny, zmiast na pasterkę - poszłam spać. Dziś też spokój - odwiozłam rodziców na imieniny kuzynki i jej męża i wróciałm szybko do domu. Jestem po relaksującej kąpieli i mogę powizażować.
Jutro będzie trochę zamieszania, bo przyjeżdża moja siostra z rodzinką (ominie mnie przynajmniej wizyta u siostry i szwagra TŻ).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-12-25 o 18:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.