Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 22:38   #871
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Idąc do rossmana dziś zaszłam do tego sklepiku, gdzie kupiłam kilka rzeczy, tego taniego.
Piękna ta sukienka!
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Kochanie- gratuluję pracy Oby kolejna spełniała Twoje oczekiwania w 100% Jeśli oczywiście nie zostaniesz w obecnej na stałe
Dziękuję Aaale raczej nie zostanę, nie szukają nikogo nowego No ale może jak będą szukać, to sobie o mnie przypomną, całkiem blisko mam od nich do domu i gdyby było cieplej, to bym jeździła rowerem
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I jeszcze dokupiłam zielony lakier z limitowanki Sensique i czarny eyeliner My Secret (nie miałam żadnego!).
Jak wypróbujesz lakier to dasz znać jaki jest? Oglądałyśmy go wczoraj z Karoliną, mam ochotę na zielony lakier, ale boję się Sensique
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

Ale o co chodzi z ziz? ja naprawdę nic nie wiem, spytałam z ciekawości

A co się stało, że jako-tako? na tajnym doczytam?
I jaka torba z sodą, co ona robi?

Boshe, a może mi powiecie w skrócie kto się zakochał/wyszedł za mąż/odkochał itp

Muszę zadzwonić do gina po wyniki cytologii, trzymajcie proszę kciuki a w ogóle to powiem wam, że po porodzie wada wzroku mi się zmniejszyła! Okulistka stwierdziła, że czasem zmiany hormonalne mogą coś takiego spowodować
To w takim skrócie

Gdzieś koło czerwca zizou zniknęła po pewnych postach w wątku Niestety nie mam siły tego szukać

Soda "wyciąga" wszystkie niechciane zapachy, Hosenka kupiła torebkę na etorebce i chce zmienić jej zapach

Współczuję sytuacji z samochodem, mam nadzieję, że jednak Wam oddadzą pieniądze za naprawę. No i trzymam kciuki za wyniki z cytologii Na pewno będą dobre
A to zmniejszenie wady wzroku to wspaniała wiadomość, ciekawe, czy mi się tak kiedyś stanie, super by było!



Jej, nie mam siły ostatnio próbować nowych kosmetyków! Nie wspomnę o kończeniu starych I to nie przez pracę, bo kończę o 16, tylko potem robię tyle rzeczy ile wcześniej robiłam przez cały dzień, więc kończę pomoc mamie w pracy/spotkania ze znajomymi/TŻtem tak koło tej godziny, czyli wtedy kiedy powinnam dawno spać Zatem dobranoc


(ja dziś nabrałam się chyba z pięć razy na "prima aprilis" - i to zawsze na jakieś banały typu oczko w rajstopach)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 23:13   #872
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

kochanie, jasne, dam znać, pomaluję nim paznokcie przy najbliższej okazji.

Uczę się do zaległego egzaminu z filozofii.. Kto jest ze mnie dumny?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 00:09   #873
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi z ziz? ja naprawdę nic nie wiem, spytałam z ciekawości

Boshe, a może mi powiecie w skrócie kto się zakochał/wyszedł za mąż/odkochał itp

Muszę zadzwonić do gina po wyniki cytologii, trzymajcie proszę kciuki a w ogóle to powiem wam, że po porodzie wada wzroku mi się zmniejszyła! Okulistka stwierdziła, że czasem zmiany hormonalne mogą coś takiego spowodować
Generalnie się okazała oszustką jeśli chodzi o pewne zachowania

Ja byłam bliska odkochania sie pod koniec roku ale wszystko jest jeszcze lepiej niż było

No to fajnie, trzymam kciuki za cyto
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
(ja dziś nabrałam się chyba z pięć razy na "prima aprilis" - i to zawsze na jakieś banały typu oczko w rajstopach)
U nas jakoś wszyscy to olali tylko mama wkręcała całą resztę i świetnie jej to wychodziło cały dzień

Ech, jutro pakowanie i wyjazd na wiochę, nie chce mi się no ale cóż

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
kochanie, jasne, dam znać, pomaluję nim paznokcie przy najbliższej okazji.

Uczę się do zaległego egzaminu z filozofii.. Kto jest ze mnie dumny?
Ja!!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 06:25   #874
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bry! dziś przez naszego cudownego kota dziecko obudziło się o 6 i koniec ze spaniem a ja wsuwam na śniadanie ketonal, bo mnie chyba w nocy zawiało i nie mogę odwracać się w prawo
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że tabletki mogą mieć z tym związek. Ale hmm... Myślę, że raczej zasiedziana jestem, chociaż fakt faktem, że kiedyś łatwiej cellulit ustępował. Mam nadzieję, że jednak uda się go pozbyć bez odstawienia hormonów, bo nie wyobrażam sobie już innej formy antykoncepcji.



O ziz poczytasz w którejś z poprzednich części, w okolicach lipca bodajże...
A reszta na tajnym.
Mogą na pewno. Moja mama ani babcia nie mają cellu w ogóle, a mnie się zaczął niestety jak zaczęłam brać tabletki
Dziękuję za info, będę kopać w archiwach
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
To w takim skrócie

Gdzieś koło czerwca zizou zniknęła po pewnych postach w wątku Niestety nie mam siły tego szukać

Soda "wyciąga" wszystkie niechciane zapachy, Hosenka kupiła torebkę na etorebce i chce zmienić jej zapach

Współczuję sytuacji z samochodem, mam nadzieję, że jednak Wam oddadzą pieniądze za naprawę. No i trzymam kciuki za wyniki z cytologii Na pewno będą dobre
A to zmniejszenie wady wzroku to wspaniała wiadomość, ciekawe, czy mi się tak kiedyś stanie, super by było!
Jestem coraz ciekawsza
No i nie wiedziałam, że soda wyciąga zapachy, a to bardzo przydatna sprawa
Co do wzroku też byłam w szoku, spodziewałąm się raczej pogorszenia, przecież jakieś tam duże wady są podobno wskazaniem do cesarki, a tu takie miłe zaskoczenie
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uczę się do zaległego egzaminu z filozofii.. Kto jest ze mnie dumny?
JA!
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Generalnie się okazała oszustką jeśli chodzi o pewne zachowania

Ja byłam bliska odkochania sie pod koniec roku ale wszystko jest jeszcze lepiej niż było

No to fajnie, trzymam kciuki za cyto
No to nieźle
Cieszę się, że związek przetrwał burze i jest tak fajnie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 06:26   #875
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Miałam sobie dłużej dziś pospać i co? 5.30 a ja mam szeroko otwarte oczy i nie mogę już wyleżeć w łóżku. Wstałam o 6.30
Muszę dziś zadzwonić do urzędu komunikacyjnego i zapytać czy jest już do odbioru mój dowód rejestracyjny. Powinien już być, ale tak mi się nie chce jechać...cała obolała jestem po tej przeprowadzce


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa, Go Snow.

No to nieźle na czasie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A to nie od tej całej przeprowadzki, kurzu w powietrzu itp?
O na to nie wpadłam. Może to być od tego
Trzymam kciuki za wyniki badań
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:22   #876
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja już po kąpieli w wannie Ale miałam ciężki dzień: wstałam o 6 do pracy, potem się spotkałam z Karoliną (to nie było ciężkie Szkoda, że Niny nie mogło być) a potem wracając do domu zajechałam pomóc Mamie w pracy i wróciłam przed 22 do domu Ale przyszły jej nowe kostiumy, jak zobaczyłam jeden wzór to serio zaczęłam żałować, że nie jestem trochę grubsza Taaaki piękny wzór, zakochałam się, ale robią je od 38 No i kosztuje tyle, że może i dobrze, że nie ma mojego rozmiaru
ojej, to tylko we dwie byłyście? ja się czasowo nie wyrobiłam..

i Ty mówisz, że jesteś za gruba?
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ice- jeśli to typowo poestrogenowy cellulit, to raczej ciężko będzie go całkowicie zlikwidować nawet ćwiczeniami. Wiem po sobie, dopiero po odstawieniu anty pozbyłam się cholerstwa, a na brak aktywności fizycznej (tzn. nie mówię o tej związanej z tabletkami ) nie narzekałam. Coś za coś
oj tak, u mnie na początku pojawił się ogromny cellulit potem się ustabilizowało, ale nadal to ciężka walka
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi z ziz? ja naprawdę nic nie wiem, spytałam z ciekawości
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=zizou&page=59
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Miałam sobie dłużej dziś pospać i co? 5.30 a ja mam szeroko otwarte oczy i nie mogę już wyleżeć w łóżku. Wstałam o 6.30
Muszę dziś zadzwonić do urzędu komunikacyjnego i zapytać czy jest już do odbioru mój dowód rejestracyjny. Powinien już być, ale tak mi się nie chce jechać...cała obolała jestem po tej przeprowadzce

współczuję nie znoszę budzić się kiedy nie muszę
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:47   #877
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi z ziz? ja naprawdę nic nie wiem, spytałam z ciekawości
Ja tam się nie wypowiadam Sama na all i tutaj, jeśli coś wysyłam wizażankom, posługuję się tylko danymi panieńskimi A poważnie, to chodziło o grubszą sprawę Znajdziesz bez trudu, od tamtego czasu nie pojawia się chyba w ogóle na wizażu, więc zamiast przeszukiwać wątki, zerknij na ostatnie z jej postów Od razu trafisz na właściwą część kosmetykoholiczek
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że tabletki mogą mieć z tym związek. Ale hmm... Myślę, że raczej zasiedziana jestem, chociaż fakt faktem, że kiedyś łatwiej cellulit ustępował. Mam nadzieję, że jednak uda się go pozbyć bez odstawienia hormonów, bo nie wyobrażam sobie już innej formy antykoncepcji.
No ba Nie bez powodu czasami nazywa się go estrogenoowym/poestrogenowym u kobiet, które łykają piguły Niestety takie zmiany w gospodarce hormonalnej sprzyjają powstawaniu tego cholerstwa Tabletki mogą powodować różne dziwne atrakcje, np. wzdęcia Ile osób (z tych, które nie wertowały ulotki) by je z nimi łączyło? A jednak
Ja też sobie nie wyobrażałam, ale musiałam odstawić z innych powodów (wyniki badań) i pomimo iż skutków ubocznych nie odczuwałam podczas brania, to niesamowitym uczuciem był powrót do normalności Jednak trochę "przymulały", również w tym względzie, do którego zostały przeznaczone
Chociaż wiadomo, że nikt nie będzie odstawiał z powodu cellulitu, jeśli wszystko inne pasuje
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Jestem coraz ciekawsza
No i nie wiedziałam, że soda wyciąga zapachy, a to bardzo przydatna sprawa
No widzicie. Wpadam od czasu do czasu, a w kilku postach takie ciekawe informacje przekazać potrafię Z tą sodą to babciny sposób A ja tam babciom w takich kwestiach wierzę
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 08:22   #878
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ja tam się nie wypowiadam Sama na all i tutaj, jeśli coś wysyłam wizażankom, posługuję się tylko danymi panieńskimi A poważnie, to chodziło o grubszą sprawę Znajdziesz bez trudu, od tamtego czasu nie pojawia się chyba w ogóle na wizażu, więc zamiast przeszukiwać wątki, zerknij na ostatnie z jej postów Od razu trafisz na właściwą część kosmetykoholiczek
Dziękuję Wam, już się dogrzebałam
Jestem w szoku mnie się wydawało, że jakoś się tu zbliżyłyśmy i raczej sobie ufamy, potrafimy sobie doradzić, po to powstało tajne itp.a tu takie kwiatki....no dobra, temat zamknięty więc nie będę rozgrzebywać
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:22   #879
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko, a mogłabym też się dowiedzieć co się u Ciebie stało?;glasiu:
Nie mam dostępu do Waszego tajnego forum, a chciałabym wiedzieć co się dzieje..

Ale mieliśmy wczoraj zakupowy dzień - najpierw Ikea, potem Silesia i jak tylko wróciliśmy do domu to zaraz padliśmy do łóżka.
Nie było już tych luster, które mi się podobały, znalazłam inne fajne, ale jeszcze się wstrzymałam. Kupiłam za to stolik, filiżanki ze spodkami, świeczki o zapachu porzeczek i świeczniki na tealighty.

Potem maraton w Silesii, podobała mi się fuksjowa () koszula i bufkowa bluzka brązowawa w Bershce, ale nie było już S i wyszłam z niczym. TŻ za to obkupił się nieźle, bo wrócił z butami, spodniami i t-shirtem.

Znalazłam też moje wymarzone buty do fitnessu - lekkie, ale świetnie trzymają nogę No ale oczywiście nie było 39. Muszę poszukać ich u siebie, a jak nie to sobie sprowadzę do sklepu.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:52   #880
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Jelonku: jako Ziz się nie udziela
W sumie to nie mam co do tego 100% pewności, ale natknęłam się na bardzo podobny styl pisania
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:01   #881
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No co Ty mówisz? :O Nieźle
Faktycznie. Nie wiem czy o ten sam profil chodzi, bo tamten się nie udziela, ale sporo nas tam zaglądało z tego co widzę teraz w "ostatnich gościach"

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:07
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 10:06   #882
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jelonku: jako Ziz się nie udziela
W sumie to nie mam co do tego 100% pewności, ale natknęłam się na bardzo podobny styl pisania
zgadza się, pojawił się osobnik o profilu bardzo podobnym do Ziz, ale ciii
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:11   #883
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
No co Ty mówisz? :O Nieźle
Faktycznie. Nie wiem czy o ten sam profil chodzi, bo tamten się nie udziela, ale sporo nas tam zaglądało z tego co widzę teraz w "ostatnich gościach"
Jeszcze inny
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:13   #884
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziewczyny ale z Was szpiegi Jak wy ją wyczaiłyście?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:35   #885
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dzwonili przed chwilą z tego salonu meblowego w którym byłam tydzień temu na rozmowie - jednak odmówiłam.
Nasłuchałam się o kierownikach wystarczająco, żeby nie wchodzić z nimi w jakiekolwiek układy. Na rozmowie tez cwaniaków zgrywali i twierdzili m.in. że powinnyśmy być im wdzięczne że nas zaprosili na rozmowe ... Pfff ...
Poza tym czekałoby mnie jeszcze szkolenie i równie dobrze po 2 godzinach mogłoby się okazać że się nie nadaję.

Dziś Ex ma mi dac znać co z pracą w innym miejscu: niby dzwoniłam tam wczoraj i w kadrach powiedziano mi że to nieaktualne (pani bardzo niemiła z resztą, w sumie to nie wiem czy wybrali kogoś czy nie, czy po prostu nieaktualne ogłoszenie i żeby nie wysyłać CV? Ciężko było się z nią dogadać), ale dziś ma rozmawiać z osobą która prowadzi rekrutację i od niej będzie miał bardziej rzetelne informacje.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:47
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:41   #886
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko, mam nadzieję, że uda Ci się coś znaleźć jakąś pracę.

Już prawie uporałam się ze sprzątaniem, zostało mi tylko mycie podłogi i łazienka, a jakoś nie mogę się do tego zmobilizować. Zamiast robić coś pożytecznego to zrobiłam peeling nałożyłam sobie maseczkę na twarz.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:51   #887
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę, ja kibluję w pracy a sprzątanie całego domu jeszcze mnie czeka, wrócę do domu po 17 .00 przy dobrych wiatrach.
Zakupów nie mam zrobionych, nic nie ugotowane, eh......

Wogóle nie czuję atmosfery świątecznej
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:51   #888
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko znajdzie się na pewno lepsza oferta niż ten salon meblowy

Vibesko Ja niby w domu, ale pod tel. służbowym, więc czuję się uwiązana Przed chwilą dzwonił gościu, który w nowym biurze zakłada nam telefony i internet. Ma dzwonić jeszcze jak już to zainstaluje. Oby poszło dobrze wszystko. Tak czy siak o 16.00. wyłączam komórkę służbową i zaczynam weekend
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:54
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:39   #889
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jelonku: jako Ziz się nie udziela
W sumie to nie mam co do tego 100% pewności, ale natknęłam się na bardzo podobny styl pisania
A tak właśnie pomyślałam, że jak się spaliła jako ziz to przecież łatwo założyć inne konto.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dzwonili przed chwilą z tego salonu meblowego w którym byłam tydzień temu na rozmowie - jednak odmówiłam.
Nasłuchałam się o kierownikach wystarczająco, żeby nie wchodzić z nimi w jakiekolwiek układy. Na rozmowie tez cwaniaków zgrywali i twierdzili m.in. że powinnyśmy być im wdzięczne że nas zaprosili na rozmowe ... Pfff ...
Poza tym czekałoby mnie jeszcze szkolenie i równie dobrze po 2 godzinach mogłoby się okazać że się nie nadaję.

Dziś Ex ma mi dac znać co z pracą w innym miejscu: niby dzwoniłam tam wczoraj i w kadrach powiedziano mi że to nieaktualne (pani bardzo niemiła z resztą, w sumie to nie wiem czy wybrali kogoś czy nie, czy po prostu nieaktualne ogłoszenie i żeby nie wysyłać CV? Ciężko było się z nią dogadać), ale dziś ma rozmawiać z osobą która prowadzi rekrutację i od niej będzie miał bardziej rzetelne informacje.
Hosenko jak Was zostawiałam to pracowałaś jeszcze i ex nie byl exem tylko tz.... nic się z nim nie da naprawić?

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę, ja kibluję w pracy a sprzątanie całego domu jeszcze mnie czeka, wrócę do domu po 17 .00 przy dobrych wiatrach.
Zakupów nie mam zrobionych, nic nie ugotowane, eh......

Wogóle nie czuję atmosfery świątecznej
u nas też zakupów świątecznych do jedzenia nie ma...każdy dzień będziemy gdzieś. Też nie czuję atmosfery świąt, właśnie mi uświadomiłaś, że na jutro do koszyczka mam tylko koszyczek
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 11:53   #890
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
JA!
Dziewczyny, uczyłam się do 4 rano !!! Dam radę!

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A tak właśnie pomyślałam, że jak się spaliła jako ziz to przecież łatwo założyć inne konto.
Ale modzi mają dostęp do listy klonów, nie?

fuksja, zazdroszczę.. wszystkiego.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:14   #891
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uczyłam się do 4 rano !!! Dam radę!
No jakbyś miała nie dać, pff!
A o której egzamin?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale modzi mają dostęp do listy klonów, nie?
Ale chodzi o ip? a można z innego kompa założyć nowe konto? no nie wiem, w sumie nigdy nie musiałam tak robić ale pomyślałam, że jak się tyle lat na wizażu jest to przyzwyczajenie jest silniejsze może niż obawa przed złapaniem.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:22   #892
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

tru, z tym egzaminem to nie tak, po prostu wisi nade mną parę zaległych rzeczy i sama muszę zdecydować, kiedy to zdać - a jak wiadomo w takich sytuacjach zebrać się jest najtrudniej. Dlatego planuję ten egzamin zdać w pierwszy dzień po świętach. Materiału jest mnóstwo, dlatego muszę przez te kilka dni posiedzieć nad tym codziennie.

isa! Teraz Twoja kolej w zebraniu się do pracy nad pracą!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:52   #893
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

em Chciałabym mieć tyle samozaparcia co Ty. Ale chyba jestem największym leniem w tym wątku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:02   #894
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Siadaj do roboty. Już! Masz wolny dzień! Najtrudniej jest zacząć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:03   #895
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, zazdroszczę.. wszystkiego.
yyy. ale o co chodzi? Bo trochę nie ogarniam.

Skończyłam sprzątanie i padam na twarz, dosłownie. Miałam w planach jeszcze prasowanie ciuchów, ale to chyba wieczorem zrobię, teraz nie mam siły.

Mam ochotę na jakiś nowy, pachnący balsam. A miałam nie kupować nic pielęgnacyjnego poza czymś do zmywania makijażu..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:08   #896
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja, sama nie wiem, tak generalnie. U mnie ostatnio nie najlepiej, więc wystarczą mi drobiazgi do zazdroszczenia. Ale cieszę się, że Ci się układa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2010-04-02 o 13:09
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:27   #897
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, sama nie wiem, tak generalnie. U mnie ostatnio nie najlepiej, więc wystarczą mi drobiazgi do zazdroszczenia. Ale cieszę się, że Ci się układa.
Oj, Em.. A co się dzieje?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:29   #898
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

E, nie warto się rozpisywać.

Nie mam nic na śniadanie.. A tak mi się nie chce iść do sklepu..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:35   #899
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
tru, z tym egzaminem to nie tak, po prostu wisi nade mną parę zaległych rzeczy i sama muszę zdecydować, kiedy to zdać - a jak wiadomo w takich sytuacjach zebrać się jest najtrudniej. Dlatego planuję ten egzamin zdać w pierwszy dzień po świętach. Materiału jest mnóstwo, dlatego muszę przez te kilka dni posiedzieć nad tym codziennie.
No to pierwszy dzień nauki zaliczony będę trzymać kciuki żeby starczyło Ci tego zapału do końca świąt
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
em Chciałabym mieć tyle samozaparcia co Ty. Ale chyba jestem największym leniem w tym wątku
Do roboty!

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Skończyłam sprzątanie i padam na twarz, dosłownie. Miałam w planach jeszcze prasowanie ciuchów, ale to chyba wieczorem zrobię, teraz nie mam siły.
Odpocznij sobie, herbatkę dobrą zaparz i kup sobie w nagrodę ładnie pachnący balsam
A prasowanie, jak to mówią, nie zając
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:41   #900
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Odpocznij sobie, herbatkę dobrą zaparz i kup sobie w nagrodę ładnie pachnący balsam
A prasowanie, jak to mówią, nie zając
Ale kusisz truheart.
No niby prasowanie nie jest najpilniejszą rzeczą do zrobienia, ale jednak stos ciągle rośnie i rośnie..

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-04-02 o 13:46
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.