metamorfoza - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-29, 21:07   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

metamorfoza - pomocy!


Za zgodą Asi załączam jej zdjęcia i pytanie oraz moją odpowiedż, w nadziei, że części z Was to choć troszkę pomoże.
<hr>
Hej Agus,

Niestety gdzies mi przepadly zeskanowane fotki wiec opis plus tamte niewyrazne zdjecia beda musialy na razie wystarczyc. Jestem naturalna szatynka ale mysle ze lepiej jest mi w jasniejszych wlosach dlatego od jakiegos juz czasu robie delikatny, naturalnie wygladajacy balejaz.Ogolnie wychodzi blond ale nie taki bardzo jasny.Karnacje mam raczej jasna(do tego na twarzy kilka pieprzykow).Nie jest to jednak odcien skory taki jak u jasnych naturalnych blondynek,gdy czasami probuje dosyc jasne odcienie
podkladu wygladam wtedy strasznie blado.Teraz stosuje Vichy area teint(odcien sand)albo L'Oreal Air wear(odcien sable,ktory na poczatku wydawal mi sie za jasny ale chyba jest ok.Mam cere mieszana.Ze wzgledu na spora ilosc pieprzykow na calym ciele nie
chodze do solarium,nie przyciemniam rowniez skory
samoopalaczami.Usta mam raczej rozowe i nie sa bardzo wydatne.Jezeli chodzi o oczy sa szaroniebieskie, dosyc duze. Maluje je cieniami
zblizonymi w odcieniu do zieleni (ale takiej delikatnej), albo oliwkowym.Probowalam wrzosu ale jakos tak nie bardzo sie komponowal z oczami,wygladaly one na niewyrazne,szczegolnie w naturalnym swietle. Mam dosyc uwydatnione kosci policzkowe,wysokie czolo.
Ubrania nosze m.in. w kolorach: czarnym, oliwkowym, granatowym, latem czesto pastele (niebieski i fiolet). Ogolnie rzecz biorac nie mam pojecia w jakich kolorach jest mi do twarzy.Zauwazylam tylko ze
czerwieni chyba powinnam unikac.Nie wiem Agnieszko co jeszcze jest wazne w takim opisie..jak tylko bedziesz miala jakies pytania zasypuj mnie. Jestem Ci naprawde bardzo wdzieczna za pomoc.
Aska
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-29, 21:07   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
metamorfoza - pomocy!

Za zgodą Asi załączam jej zdjęcia i pytanie oraz moją odpowiedż, w nadziei, że części z Was to choć troszkę pomoże.
<hr>
Hej Agus,

Niestety gdzies mi przepadly zeskanowane fotki wiec opis plus tamte niewyrazne zdjecia beda musialy na razie wystarczyc. Jestem naturalna szatynka ale mysle ze lepiej jest mi w jasniejszych wlosach dlatego od jakiegos juz czasu robie delikatny, naturalnie wygladajacy balejaz.Ogolnie wychodzi blond ale nie taki bardzo jasny.Karnacje mam raczej jasna(do tego na twarzy kilka pieprzykow).Nie jest to jednak odcien skory taki jak u jasnych naturalnych blondynek,gdy czasami probuje dosyc jasne odcienie
podkladu wygladam wtedy strasznie blado.Teraz stosuje Vichy area teint(odcien sand)albo L'Oreal Air wear(odcien sable,ktory na poczatku wydawal mi sie za jasny ale chyba jest ok.Mam cere mieszana.Ze wzgledu na spora ilosc pieprzykow na calym ciele nie
chodze do solarium,nie przyciemniam rowniez skory
samoopalaczami.Usta mam raczej rozowe i nie sa bardzo wydatne.Jezeli chodzi o oczy sa szaroniebieskie, dosyc duze. Maluje je cieniami
zblizonymi w odcieniu do zieleni (ale takiej delikatnej), albo oliwkowym.Probowalam wrzosu ale jakos tak nie bardzo sie komponowal z oczami,wygladaly one na niewyrazne,szczegolnie w naturalnym swietle. Mam dosyc uwydatnione kosci policzkowe,wysokie czolo.
Ubrania nosze m.in. w kolorach: czarnym, oliwkowym, granatowym, latem czesto pastele (niebieski i fiolet). Ogolnie rzecz biorac nie mam pojecia w jakich kolorach jest mi do twarzy.Zauwazylam tylko ze
czerwieni chyba powinnam unikac.Nie wiem Agnieszko co jeszcze jest wazne w takim opisie..jak tylko bedziesz miala jakies pytania zasypuj mnie. Jestem Ci naprawde bardzo wdzieczna za pomoc.
Aska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toja.jpg (30,3 KB, 110 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-29, 21:13   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: metamorfoza - pomocy!

A tu moja do niej odpowiedz.
<hr>

Czesc Asiu

Sorry, ze musialas troche czekac, ale mam sporo pracy.

Wiec tak od poczatku.

Kolory ubran, w ktorych na pewno bedzie Co do twarzy:

czarny, stalowe szarosci, granaty ale zywe, kolor dojrzalego wina, cieply czekoladowy braz, pastele owszem ale jak sie choc troche opalisz;

Koloru wlosow nie musisz a nawet nie powinnas zmieniac, najwyzej mozesz podkolorowac od spodu koncowki (wew. warstwe wlosow tak jak na zdjeciu 1 z gory)

Ale wydaje mi sie konieczna w Twoim przypadku zmiana fryzury. Z tego co widze na zdjeciach, masz raczej delikatne, cienkie wlosy. Wiec wybierajac fryzure musisz to brac pod uwage. wybralam dla Ciebie kilka fryzur w ktorych na pewno bediesz wygladac super i na pewno nadaj sie do twoich wlosow.

tylko kilka uwag do zdjec:

Wlosy dlugie blod mocno pocieniowane (nr3) - dla Ciebie bardzo dobra fryzura, tylko powinnas je skrocic do dlugosci do ramion i przy tym powinna byc rowniez asymetryczna , nieregolarna, postrzepiona grzywka;

trwala (nr4)- super dla ciebie, taki efekt osiagniesz robiac sobie trwala na wlosy (o Twojej dlugosci, moze tylko bedzie trzeba je troche pocieniowac), ale tylko u nasady wlosow (bardzo dobry salon i najlepiej firmowy np. Welli) albo robiac trwala na spiralnych walkach; potem tylko powinnas uzywac srodkow do stylingu nie obciazajacych wlosow, najlepiej w plynie;

wlosy krotkie (nr2)- nie zwracaj uwagi na kolor, bardzo ladna fryzurka dla CIebie, tylko piwinnas jeszcze zrobin na niej balejaz - jeden kolorek jasniejszy od Twoich obecnych i jeden ciemniejszy; ale wszystkie w tonacjach chlodnego blondu;

Makijaz:

Mozesz spokojnie pojsc w dwie tonacje chlodna lub ciepla. Ale oczywiscie w konkretnym makijazu decyduj sie na jedna okreslona tonacje.

I tak przykladowo, w chlodnej tonacji: kolory cieni to szary roz, wzmocniony stalowym lub czrnym akcentem przy rzesach; sliwka ( nie boj sie tego koloru, on pieknie podkresla niebieskie oczy); ciemno szare, stalowe; Zrezygnuj z oliwkowych cieni i ubran w tej kolorystyce na pewno wygladasz bardzo blado i niezdrowo;

Tusz do rzes -czarny

Koniecznosci jest przy takim makijazu roz na policzkach i w miejscach typu nosek, czy nasada wlosow przy wlosach; najlepiej bardzo delikatny i rowniez w chlodnej szaro rozowej tonacji; ( odwoluje Cie do kursu makijazu o cieniowaniu i rozu)

Usta- poniewaz sa dosyc waskie, polecam ci blyszczyki moga byc kolorowe np. w kolorze fuksji, rozu, delikatnej sliwki) lub bezbarwne;

I tonacja ciepla:

Kolory makijazu to lososiowy, brzoskwiniowy, morelowy, cieply braz i bez; Zasady jak przy chlodnej tonacji)

Brazowy tusz do rzes;

Podkreslaj zawsze dodatkowo brwi - delikatnym brazowym cieniem;

W makijazu skupiaj sie glownie na duzych, pieknych oczach i podkeslaj je mocniej zywszymi kolorami;

To by bylo na tyle. Mam nadzieje, ze troszke Ci pomoglam.

Poczytaj sobie jeszcze dokladnie kurs. I w razie jakis pytan wal.

Serdecznie pozdrawiam

Agnieszka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odp4.jpg (16,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odp3.jpg (9,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odp2.jpg (8,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odp1.jpg (11,5 KB, 9 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-29, 21:29   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: metamorfoza - pomocy!

Agnieszko a ja moglabym przejsc metamorfoze? Prosze Cie slodko xxx
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-29, 23:29   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: metamorfoza - pomocy!

Aga! Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co rozpętałaś? Dziewczyny zasypią Cię swoimi zdjęciami.
Kiedy Ty bidulko będziesz pisała nowe teksty ?
Ale fajne te Twoje porady! Podoba mi sie to! Tylko czy dasz radę odpowiadać ?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-30, 06:20   #6
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: metamorfoza - pomocy!

swietne!!!
...ja tez taka przeszlam zgodnie z propozycjami Agnieszki
...ale teraz jestem laska
Pa pa
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-30, 14:14   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: metamorfoza - pomocy!

Dziewczyny...ktora z fryzur zaproponowanych mi przez Agnieszke podoba wam sie najbardziej?Zastanawiam sie nad ta druga(do ramion i wycieniowane wlosy)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-01-30, 20:05   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: metamorfoza - pomocy!

ojojoj ale chcialabym taka metamorfoze przejsc, szczegolnie z wlosami... prosze o zgode na wyslanie zdjec jak juz Agnieszko odkopiesz sie spod nich.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 07:56   #9
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: metamorfoza - pomocy!

OJ!
Aga!!!
I ja tez! Ja tez! Chcialbym:
- miec wlosy
- zebys mi dodala jakies 30 cm wzrostu
- co mam zrobic z oczami (takie rozlatane), moze je jakos podcieniowac? [img]icons/icon12.gif[/img]
- a w ogole to chcialbym wygladac jak Keanu Reeves albo jaki inny Bond.
- przyciac jezyczek (wczoraj najsamprzyklad przyczepilem sie do maja281 i chyba ja obrazilem)

HELP!
[img]icons/icon28.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zlosl_ja.gif (19,6 KB, 346 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 09:45   #10
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: metamorfoza - pomocy!

ale slodki!!!
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 19:27   #11
zwyklaniezwykladziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwykladziewczyna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 239
Dot.: metamorfoza - pomocy!

hej dziewczyny pisze do Was gdyz ostatnio postanowilam zmienic swoje zycie... chce sie zmienic! figura fryzura styl ubierania sie podejscie do zycia... to moze smiesznie zabrzmi ale nie posiadam w ogole czegos takiego jak swoj styl... nie wiem kompletnie jak sie ubierac czesac malowac a do tego mam multum kilo nadwagi
mom marzeniem jest zmienic nastawienie do siebie, do swiata i zmienic sie ale nie mam pojecia jak to zrobic samej ;( nie umiem dobierac ciuchow, kolorow nie jstem w stanie okreslic jak chcialbym wygladac a ciuch ktore mi sie podobaja obsolutmie mi nie pasuja nigdy nie sadzialm ze wyglad jest tak istotny
ratunku!
zwyklaniezwykladziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.